Ордабасы аудандық мәслихатының 18 ақпан 2009 жылғы "Жер салығының базалық ставкалары туралы" № 15/10 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы N 39/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 ақпанда N 14-8-100 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 шілдедегі N 46/1 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2011.07.08 N 46/1 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387 бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 15 тармақшасына және Ордабасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 маусымдағы № 32/7 "Ордабасы ауданының жерді аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Жер салығының базалық ставкалары туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы № 15/10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-8-66 тіркелген, 26 наурыз 2009 жылғы "Ордабасы оттары" газетінің 19 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына және казиноға бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 378379381383–бабтарында белгіленген жер салығының ставкалары 50 пайызға жоғарылатылсын".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХІХ сессиясының төрағасы:                П.Демеу
Аудандық мәслихат хатшысы:                 П.С.Жұрман

О внесении изменения в решение Ордабасинского районного маслихата от 18 февраля 2009 года N 15/10 "О базовых ставках земельного налога"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 февраля 2011 года N 39/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Ордабасинского района 21 февраля 2011 года N 14-8-100. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 июля 2011 года № 46/1
Сноска. Утратило силу решением Ордабасинского районного  маслихата Южно-Казахстанской области от 08.07.2011 № 46/1
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса РК от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), подпункта 15 пункта 1 статьи 6 Закона РК от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решения Ордабасинского районного маслихата от 29 июня 2010 года № 32/7 «О проектах (схем) зонирования земель Ордабасинского района», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 18 февраля 2009 года № 15/10 «О базовых ставках земельного налога» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-8-66, опубликованное в газете «Ордабасы оттары» от 26 марта 2009 года № 19) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
«1. Повысить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 378379381383 Кодекса РК «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата:                       П.Демеу
Секретарь районного маслихата:             П.Журман