Сайрам ауданы Жұлдыз ауыл округі Қарабастау ауылының шегін өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихат сессиясының 2011 жылғы 23 маусымдағы N 49-399/IV шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 маусымдағы N 2 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 шілдеде N 14-10-167 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 мамырдағы N 31-199/V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 15.05.2014 № 31-199/V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108–бабының 5-тармағына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ және аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Қарабастау ауылының шегіне жалпы алаңы 76 гектар "Ақ-сай" өндірістік кооперативінің жерін қоса отырып, Қарабастау ауылының шегі өзгертілсін.
2. Осы бірлескен шешім және қаулының орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауыл аумақтарды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына жүктелсін (А.Турсиметов).
3. Осы бірлескен шешім және қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сайрам ауданының әкімі                     У.Қайназаров
Сессия төрағасы                            Ф.Аликулов
Сайрам аудандық мәслихатының хатшысы       Т.Төлендиев

Об изменении границ села Карабастау Жулдызского сельского округа Сайрамского района
Совместное решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 июня 2011 года N 49-399/IV и постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 23 июня 2011 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сайрамского района Южно-Казахстанской области 21 июля 2011 года N 14-10-167. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 мая 2014 года N 31-199/V
Сноска. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15.05.2014 № 31-199/V.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ и районный акимат ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы села Карабастау, включив в его черту земли производственного кооператива "Ак-сай" общей площадью 76 гектаров.
2. Контроль за выполнением данного совместного решения и постановления возложить на постоянную комиссию районного маслихата по развитию сельских территорий (Турсиметов А.).
3. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сайрамского района                    У. Кайназаров
Председатель сессии                        Ф. Аликулов
Секретарь Сайрамского районного
маслихата                                  Т. Тулендиев