Сарыағаш қаласындағы атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 53-405-IV шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 945 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 қаңтарда N 14-11-181 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш қаласындағы «ВАЗ» техникалық қызмет көрсету станциясының батыс жағында орналасқан атаусыз бірінші көшеге Таңсық Көкебаев атауы берілсін.
2. Сарыағаш қаласындағы «ВАЗ» техникалық қызмет көрсету станциясының батыс жағында орналасқан атаусыз екінші көшеге Мелдехан Өскенов атауы берілсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыағаш ауданының әкімі                   Ж.Әлсеитов
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Т.Усманов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б.Каипов

О наименовании улиц в городе Сарыагаш, не имеющих названий
Совместное решение маслихата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2011 года N 53-405-IV и постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2011 года N 945. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 13 января 2012 года N 14-11-181
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», Сарыагашский районный акимат ПОСТАНОВИЛ и Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить имя Тансыка Кокебаева первой улице без названия, расположенной на западной стороне станции технического обслуживания «ВАЗ» в городе Сарыагаш.
2. Присвоить имя Мелдехана Ускенбаева второй улице без названия, расположенной на западной стороне станции технического обслуживания «ВАЗ» в городе Сарыагаш.
3. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыагашского района                  Ж.Альсеитов
Председатель сессии районного маслихата    Т.Усманов
Секретарь районного маслихата              Б.Каипов