Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы N 124 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 наурызда N 14-13-87 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 17.03.2015 № 151 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4 және 6 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісімі бойынша), сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі № 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар тізімі № 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Бекмұрзаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ә.Тұрғымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Төлеби аудандық сайлау
комиссияның төрағасы:                      Ө.Қ.Байболатов
«28» ақпан 2011 жыл
Аудан әкімдігінің 28 ақпандағы
2011 жылғы № 124 қаулысының
№ 1 қосымшасы
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі
Ленгір қаласы
«Төлеби аудандық қазынашылық басқармасы» мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - ММ) аумағы (Ленгір қаласы, Төлеби көшесі, 211).
Қазығұрт ауылдық округі
«Төлеби аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Тоғыс ауылдық дәрігерлік амбулаториясының» аумағы (Тоғыс ауылы Д.Қонаев көшесі).
Бірінші Мамыр ауылдық округі
«Төлеби аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Бірінші мамыр бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының» аумағы (Бірінші мамыр ауылы Д.Қонаев көшесі нөмірсіз үй).
Алатау ауылдық округі
«Алатау жалпы орта мектебі» ММ аумағы (Алатау ауылы Ә.Молдағұлова көшесі № 3).
Қоғалы ауылдық округі
Диханкөл ауылындағы Бәйтерек көшесіндегі ауылдық клуб ғимаратының аумағы.
Қаратөбе ауылдық округі
«Қаратөбе орта мектебі» ММ аумағы (Қаратөбе ауылы Сейітұлы Абдулла көшесі).
Жоғарғы Ақсу ауылдық округі
«Мәдени орта мектебі» ММ аумағы (Мәдени ауылы Бәйшешек көшесі нөмірсіз үй).
Ақжар ауылдық округі
«Ақжар жалпы орта мектебі» ММ аумағы (Ақжар ауылындағы Ғ. Мұратбаев көшесі н/з үй).
Кемеқалған ауылдық округі
«Төлеби аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Абай ауылдық дәрігерлік амбулаторияның» аумағы (Абай ауылы, Кемеқалған көшесі).
Көксәйек ауылдық округі
«М.Х.Дулати атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы (Көксәйек ауылы Төлеби көшесі).
Зертас ауылдық округі
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны «Аяулым» бала бақшасының аумағы (Зертас ауылындағы Еламан-Сауран көшесі № 8).
Аққұм ауылдық округі
Момынай ауылындағы № 2 көше бойындағы алаңша.
Тасарық ауылдық округі
Тасарық ауылындағы М.Әуезов көшесінің бойындағы «Жеңіс» саябағының аумағы.
Қасқасу ауылдық округі
Қасқасу ауылындағы Қуандық көшесі № 89 ауылдық мәдениет үйінің аумағы.
Киелітас ауылдық округі
«Төлеби аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Достық ауылдық дәрігерлік амбулаториясының» аумағы (Достық ауылы Астана көшесі).
Аудан әкімдігінің 28 ақпандағы
2011 жылғы № 124 қаулысының
№ 2 қосымшасы
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар тізімі

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года № 124. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 2 марта 2011 года № 14-13-87. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 17.03.2015 № 151 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Толебийской районной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению 1.
2. Определить перечень помещении для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района С.Бекмурзаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А.Тургумбеков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Толебийской
районной избирательной комиссии:           Байболатов Омирзак
Кынашбекулы
28 февраля 2011 года
Приложение № 1
к постановлению акимата района
№ 124 от 28 февраля 2011 года
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
г. Ленгер
территория государственного учреждения (далее - ГУ) «Толебийское районное управление казначейства» (город Ленгер, улица Толеби, 211)
Казыгуртский сельский округ
территория «Тогусской врачебной сельской амбулатории» государственного коммунального казенного предприятия «Толебийской районной поликлиники» (село Тогус, улица Д.Конаева)
Первомаевский сельский округ
территория «Центр первой медицинской санитарной помощи» государственного коммунального казенного предприятия «Толебийской районной поликлиники» (село Первомаевка, улица Д.Кунаева б/н)
Алатауский сельский округ
территория ГУ «Алатауской общеобразовательной средней школы» (село Алатау, улица А. Молдагулова № 3)
Когалинский сельский округ
территория здания сельского клуба (село Диханколь, улица Байтерек)
Каратюбинский сельский округ
территория ГУ «Каратюбинской общеобразовательной средней школы» (село Каратобе, улица Сейтулы Абдулла)
Верхнее-Аксуйский сельский округ
территория ГУ «Средня школа имени Мадени» (село Мадени, улица Байшешек б/н)
Акжарский сельский округ
территория ГУ «Акжарской общеобразовательной средней школы» (село Акжар, улица Г.Муратбаева, б/н)
Кемекалганский сельский округ
территория «Абайской врачебной сельской амбулатории» государственного коммунального казенного предприятия «Толебийской районной поликлиники» (село Абай, улица Кемекалган)
Коксаекский сельский округ:
территория ГУ Общеобразовательной средней школы «имени М.Х.Дулати» (село Коксаек, улица Толеби)
Зертасский сельский округ
территория государственного коммунального казенного предприятия детского сада «Аяулым» (село Зертас, улица Еламан-Сауран № 8)
Аккумский сельский округ
село Момынай площадка улицы № 2
Тасарыкский сельский округ
территория парка «Женис», расположенного в селе Тасарык по улице М.Ауезова
Каскасуйский сельский округ
территория здания сельского Дома культуры (село Каскасу, улица Куандык № 89)
Киелитасский сельский округ
территория «Врачебной сельской амбулатории с. Достык» государственного коммунального казенного предприятия «Толебийской районной поликлиники» (село Достык, улица Астана)
Приложение № 2
к постановлению акимата района
№ 124 от 28 февраля 2011 года
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов

1. Ленгір қаласы Төлеби көшесі № 237 үй «Аудандық мәдениет үйі» коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
2. Қасқасу ауылдық округі Қуандық көшесі № 89 үй «Аудандық мәдениет үйі» коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Қасқасу ауылдық мәдениет үйі».
3. Көксәйек ауылдық округі Төлеби көшесінің бойындағы «Аудандық мәдениет үйі» коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Жеңіс мәдениет үйі».
4. Қазығұрт ауылдық округі, Тоғыс ауылы «Аудандық мәдениет үйі» коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Қазығұрт ауылдық мәдениет үйі».

1. Государственное коммунальное казенное предприятие «Районный Дом культуры» (город Ленгер, улица Толеби № 237).
2. «Каскасуйский сельский Дом культуры» Государственного коммунального казенного предприятия «Районный Дом культуры» (Каскасуйский сельский округ улица Куандык, 89).
3. «Дом культуры Женис» Государственного коммунального казенного предприятия «Районный Дом культуры» (Коксаекский сельский округ улица Толеби).
4. «Казыгуртский сельский Дом культуры» Государственного коммунального казенного предприятия «Районный Дом культуры» (Казыгуртский сельский округ село Тогус).