2011 жылы көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы N 10732 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 11 сәуірде № 5-1-165 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 04 қаңтардағы N Ин-5/2 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2012.01.04 N Ин-5/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/5 «2011-2013 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-155 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Алтын алқа» және «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған немесе бұрын «Батыр ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға, сонымен қатар төрт және одан да көп бірге тұратын кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар аналарға біржолғы материалдық көмек 2011 жылы 10000 (он мың) теңге мөлшерінде келесі құжаттарды:
1) біржолғы материалдық көмек көрсету туралы өтінішті;
2) жеке басын растайтын құжатты;
3) салық төлеушінің тіркеу нөмірін;
4) Өскемен қаласында тіркелгенін растайтын құжатты;
5) көп балалы ана мәртебесін растайтын құжатты ұсынғанда жүргізілсін.
Құжаттар салыстыру үшін түпнұсқалар және көшірмелер түрінде «Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне ұсынылады, салыстыру құжаттарды ұсынған күні жүргізіледі, одан кейін түпнұсқалар бірден өтініш иесіне қайтарылады.
Өтінішті қарау және біржолғы материалдық көмек төлемі тіркелген сәттен күнтізбелік отыз күн ішінде жүзеге асырылады.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Нұрғазиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі                   И. Әбішев

Об оказании единовременной материальной помощи многодетным матерям в 2011 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2011 года N 10732. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 апреля 2011 года за N 5-1-165. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 04 января 2012 года № Ин-5/2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 04.01.2012 № Ин-5/2).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 29 декабря 2010 года № 29/5 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-155) акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Производить единовременную материальную помощь многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа» и «Күміс алқа» или получившим ранее звание «Мать-героиня» и награжденным орденом «Материнская слава» 1, 2 степеней, а также матерям, имеющим четверых и более совместно проживающих несовершеннолетних детей в 2011 году в размере 10000 (десять тысяч) тенге, при предоставлении следующих документов:
1) заявления об оказании единовременной материальной помощи;
2) документа, удостоверяющего личность;
3) регистрационного номера налогоплательщика;
4) документа, подтверждающего регистрацию в городе Усть-Каменогорске;
5) документа, подтверждающего статус многодетной матери.
Документы предоставляются в государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска» в копиях и подлинниках для сверки, сверка документов производится в день предоставления, после чего подлинники немедленно возвращаются заявителю.
Рассмотрение заявления и выплата единовременной материальной помощи производится в течение тридцати календарных дней с момента регистрации.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Нургазиева А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска               И. Абишев