Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерiн белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 02 желтоқсандағы № 14188 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 23 желтоқсанда № 5-1-173 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 8853 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 22.12.2014 № 8853 қаулысымен (01.01.2015 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексiнiң 30-бабының 1-тармағына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерi белгiленсiн: қала аумақтарын көрiктендiру және жинау.
2. "Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті" мемлекеттік мекемесімен келiсу бойынша қоғамдық жұмысқа тарту түрiнде жазаны өтеуге арналған объектiлердiң тізімдерін соттарға тоқсан сайын ұсынсын.
3. 2008 жылғы 24 шiлдедегi № 9842 "Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегiн қолдану үшiн объектiлер және қоғамдық жұмыс түрлерi туралы" әкімдік қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары А.Қ. Нұрғазиевқе жүктелсiн.
Өскемен қаласының әкімі И. Әбішев
Келiсiлдi:
"Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігінің
Қылмыстық-атқару жүйесі
комитетінің Шығыс Қазақстан
облысы бойынша Қылмыстық-атқару
жүйесі департаменті"
мемлекеттік мекемесінің бастығы Т. Белгеубаев
2011 жылғы 02 желтоқсан

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02 декабря 2011 года № 14188. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2011 года за № 5-1-173. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 8853
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22.12.2014 № 8853 (вступает в силу с 01.01.2015).
В соответствии со статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пунктом 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам: благоустройство и уборка территории города.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска" по согласованию с государственным учреждением "Департамент уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
3. Признать утратившим силу постановление акимата от 24 июля 2008 года № 9842 "Об объектах и видах общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Нургазиева А.К.
Аким города Усть-Каменогорска И. Абишев
Согласовано:
Начальник государственного
учреждения "Департамент
уголовно-исполнительной системы
по Восточно-Казахстанской области
Комитета уголовно-исполнительной системы
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" Т. Бельгеубаев
02 декабря 2011 года