Көшелерге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы Меновной ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 26 желтоқсанда № 5-1-174 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабының 2-тармағына, 2011 жылғы 19 шілдедегі Өскемен қаласының ономастикалық комиссиясының қорытындысына сәйкес ШЕШТІ:
1. Ново-Явленка ауылының маңындағы 28-тұрғын ауданындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Мұстафа Шоқай;
2) Сарыарқа;
3) Ер Жәнібек;
4) Хасен Оралтай;
5) Бәйтерек;
6) Алаш;
7) Жас Ұлан;
8) Береке;
9) Шаңырақ;
10) Бай өлке;
11) Нұр бесік;
12) Қыран;
13) Достық;
14) Шарапат;
15) Үміт.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
Меновной ауылдық
округінің әкімі                            Е. Нұралдинов

О наименовании улиц
Решение акима Меновновского сельского округа города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2011 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 декабря 2011 года за N 5-1-174
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», заключением ономастической комиссии города Усть-Каменогорска от 19 июля 2011 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам 28-жилого района в районе села Ново-Явленка следующие наименования:
1) Мұстафа Шоқай;
2) Сарыарқа;
3) Ер Жәнібек;
4) Хасен Оралтай;
5) Бәйтерек;
6) Алаш;
7) Жас Ұлан;
8) Береке;
9) Шаңырақ;
10) Бай өлке;
11) Нұр бесік;
12) Қыран;
13) Достық;
14) Шарапат;
15) Үміт.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Меновновского
сельского округа
города Усть-Каменогорска                   Е. Нуралдинов