2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 33/225-IV "Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011 жылғы 24 маусымдағы N 38/261-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 маусымда N 5-2-145 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 01-26/22 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012.01.25 N 01-26/22 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 маусымдағы 30/353-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 14 маусымдағы № 2546 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/225-IV «Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-2-139 болып тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне мына өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 19 450 020 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 786 302 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 374 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 132 634 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 462 710 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 19 346 045,8 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 13 928,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 14 581,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 653 мың теңге;»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 105 400 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 105 400 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 15 354,2 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 354,2 мың теңге:

О внесении изменений в решение от 29 декабря 2010 года N 33/225-IV "О бюджете города Семей на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2011 года N 38/261-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июня 2011 года за N 5-2-145. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 января 2012 года N 01-26/22
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.01.2012 N 01-26/22.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 июня 2011 года № 2546) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2010 года № 33/225-IV «О бюджете города Семей на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года № 5-2-139, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 5 января 2011 года № 1), следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 19 450 020 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 786 302 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 374 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 132 634 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 462 710 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 19 346 045,8 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 13 928,4 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 14 581,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 653 тысяч тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 105 400 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 105 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – (-) 15 354,2 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 354,2 тысяч тенге:

қарыздардың түсімі – 494 299 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 550 653 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 71 708,2 мың теңге;»;
2) 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві – 174030,3 мың теңге»;
3) 10-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға және ҰОС мүгедектеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) – 140 130 мың теңге;»;
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Ауғанстанда қаза тапқандардың отбасыларына материалдық көмек көрсетуге – 730 мың теңге;»;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 1 544 мың теңге;»;
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 3 344 мың теңге;»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Алтын Алқа», «Күміс Алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр Ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға біржолғы көмек көрсетуге - 24 460 мың теңге;»;
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«бірге тұратын кәмелетке толмаған 4 немесе одан көп балалары бар көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге – 7 405 мың теңге;»;
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Семей» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының спорттық іс-шараларға қатысуына – 53 908 мың теңге;»;
4) 10-4 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«10-4. 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістер құрамында республикалық бюджеттен 494 299 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:

поступление займов – 494 299 тысяч тенге;
погашение займов – 550 653 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71 708,2 тысяч тенге»;»;
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) - 174030,3 тысяч тенге»;
3) в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) – 140 130 тысяч тенге;»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи семьям, погибших в Афганистане – 730 тысяч тенге;»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан – 1 544 тысяч тенге;»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью – 3 344 тысяч тенге;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени – 24 460 тысяч тенге;»;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
«на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей – 7 405 тысяч тенге;»;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
«на участие в спортивных мероприятиях коммунального государственного казенного предприятия «Семей» - 53 908 тысяч тенге;»;
4) пункт 10-4 изложить в следующей редакции:
«10-4. Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2011 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета в сумме 494 299 тысячи тенге, в том числе:

ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 10 479 мың теңге;
тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға оның– 250 000 мың теңге;
«Жұмыспен қамту» бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға – 233 820 мың теңге.»;
5) 1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
6) 2-қосымшаға сәйкес 6-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы                Р. Хазипов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                          Қ. Мирашев
2011 жылғы 24 маусымдағы

для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 10 479 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья – 250 000 тысяч тенге;
на строительство по программе «Занятость» - 233 820 тысяч тенге.»;
5) Приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1;
6) Приложение 6 изложить в новой редакции, согласно приложению 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии городского маслихата            Р. Хазипов
Секретарь городского маслихата                      К. Мирашев
Приложение 1

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
105 400,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
105 400,0
Мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсім
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-15 354,2
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
15 354,2
Қалалық мәслихаттың хатшысы                          Қ. Мирашев
2011 жылғы 24 маусымдағы
№ 38/261-IV шешiмге
2-қосымша
2011 жылға арналған Семей қаласының бюджетіндегі ауылдық округтер мен кенттердің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Ауылдық
округтің,
кенттің
атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл(село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары"
1
Абыралы

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
105 400,0
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
105 400,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-15 354,2
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
15 354,2
Секретарь городского маслихата                      К. Мирашев
Приложение 2
к решению № 38/261-IV
от 24 июня 2011 года
Бюджетные программы сельских округов, поселков в бюджете на 2011 год
тысяч тенге
Наименование сельского округа,
поселка
Всего
В том числе по программам
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктах "
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов "
013 " Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
1
Абралинский