Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011 жылғы 24 маусымдағы N 38/260-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 шілдеде N 5-2-146 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 37/257-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 22.04.2019 № 37/257-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" кодексінің 381 бабына, 386 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы мелекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Автотұрақтар (паркингтер) санаттары автотұрақтың түріне қарай 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген қала жерлеріне салынатын 8,2 теңге мөлшерінде белгіленген базалық салық ставкасы автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарына қарай 2-қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
3. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Семей қаласына жататын басқа санаттағы жерлерге салынатын салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық ставкасы қолданылатын жақын жатқан елді мекен Семей қаласы ретінде анықталсын.
4. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Р. Хазипов
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Қ. Мирашев
2011 жылғы 24 маусымдағы
№ 38/260-IV шешімге
1-қосымша
Семей қаласы бойынша автотұрақтың түріне қарай автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
п/п
Автотұрақтардың түрлері
Санаттары
1.
Жер үсті жабық түрдегі автотұрақтар, ашық түрдегі автотұрақтар
1-санат
2.
Пандусы (рампасы) бар автотұрақтар
2-санат
3.
Механикаландырылған автотұрақтар
3-санат
Қалалық мәслихаттың хатшысы Қ. Мирашев
2011 жылғы 24 маусымдағы
№ 38/260-IV шешімге
2-қосымша
Автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлерге салынатын салық ставкасын автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарына қарай ұлғайту туралы
п/п
Автотұрақтардың санаттары
салық ставкасын ұлғайту мөлшері
1.
1-санат
10 есе
2.
2-санат
9 есе
3.
3-санат
8 есе
Қалалық мәслихаттың хатшысы Қ. Мирашев

О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2011 года N 38/260-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июля 2011 года за N 5-2-146. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2019 года № 37/257-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей ВосточноКазахстанской области от 22.04.2019 № 37/257-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 381, пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) в зависимости от типа автостоянки, согласно приложению 1.
2. Увеличить базовую ставку налога, установленную в размере 8,2 тенге, на земли города, выделенные под автостоянки (паркинги), в зависимости от категории автостоянок (паркингов), согласно приложению 2.
3. Для земель других категорий, выделенные под автостоянки (паркинги), относящиеся к городу Семей, близлежащим населенным пунктом, базовые ставки, на земли которого будут применяться при исчислении налога, определить город Семей.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Р. Хазипов
Секретарь городского маслихата
К. Мирашев
Приложение 1
к решению № 38/260-IV
от 24 июня 2011 года
Категории автостоянок (паркингов) в зависимости
от типа автостоянки по городу Семей
п/п
Типы автостоянок
Категории
1.
Надземные автостоянки закрытого типа, автостоянки открытого типа
1 категория
2.
Автостоянки с пандусами (рампами)
2 категория
3.
Механизированные автостоянки
3 категория
Секретарь городского маслихата К. Мирашев
Приложение 2
к решению № 38/260-IV
от 24 июня 2011 года
Об увеличении ставки налога на земли, выделенные под
автостоянки (паркинги), в зависимости от категории
автостоянок (паркингов)
п/п
Категории автостоянок
размер увеличения ставки налога
1.
1 категория
в 10 раз
2.
2 категория
в 9 раз
3.
3 категория
в 8 раз
Секретарь городского маслихата К. Мирашев