2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы N 1512 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 қаңтарда N 5-2-153 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 1742 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2012.12.10 N 1742 қаулысымен (ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидалары негізінде, уақытша жұмыспен қамту және халықтың жұмысқа орналасуда қиындықтарды бастан кешіп жүрген топтарын қолдау мақсатында, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беруші ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қатысушылардың қаржыландыру көздері және еңбекке ақы төлеу мөлшерлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қатысушылардың еңбек ақысы 2012 жылға белгіленген ең төменгі бір жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. Меншік нысандарына қарамастан ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер басшыларына:
1) осы қаулының орындалуын ұйымдастыру;
2) жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектергеон сегіз жасқа толмаған тұлғаларғатолық емес жұмыс күнімен жұмыс істеуге мүмкіндік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлері қолдансын.
4. «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Қ. Е. Төлесбаев):
1) жұмыссыз азаматтарды жұмыс берушілер өтінімдер сәйкес қоғамдық жұмыстарға жіберсін;
2) нысаналы топтарға кіретін жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға бірінші кезекте тартсын;

Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2011 года N 1512. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 января 2012 года за N 5-2-153. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2012 года N 1742
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 10.12.2012 N 1742 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях обеспечения временной занятости и материальной поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений, представляющих рабочие места для организации общественных работ, виды, объемы и конкретные условия, источники финансирования, размеры оплаты труда участников общественных работ, согласно приложению.
2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере одной минимальной заработной платы, установленной на 2012 год.
3. Рекомендовать руководителям организаций, предприятий, учреждений, независимо от форм собственности:
1) организовать выполнение постановления акимата;
2) предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, лицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ» (Тулесбаев К. Е.):
1) направлять безработных граждан на общественные работы, согласно заявкам работодателей;
2) привлекать к общественным работам в первую очередь безработных граждан, входящих в целевые группы;

3) жұмыс берушімен қоғамдық жұмыстарды орындауға шарт жасасын.
5. Қаулының атқарылуын бақылау қала әкімінің орынбасары З. Р. Исабаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі                                А. Кәрімов
Қала әкімдігінің
2011 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 1512 қаулысына қосымша
2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беруші ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қатысушыларды қаржыландыру көздері

3) заключать с работодателем договор на выполнение общественных работ.
5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Исабаеву З. Р.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей                                  А. Каримов
Приложение
к постановлению акимата города
от 28 декабря 2011 года
№ 1512
Перечень организаций, предприятий, учреждений, представляющих рабочие места для организации общественных работ в 2012 году, виды, объемы, конкретные условия, источники финансирования и размеры оплаты труда участников общественных работ

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2012.03.02 N 211 қаулысымен (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Р/с
Жұмыс берушінің атаулары
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемдері
Жұмыс орындарының саны
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
1.
«Семей қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмыс;
қаланы көгалдандыру және көркейту
25-35 құжат
120000 шаршы метр
15
жергілікті бюджет
2.
«Семей қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмыс
25-35 құжат
8
жергілікті бюджет
3.
«Теплокоммунэнерго» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
30-35 құжат
20
жергілікті бюджет
4.
«ШҚО Семей қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу
40-50 құжат
25
жергілікті бюджет
5.
«Семей қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
халықты құжаттандыру бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмектесу
700 құжат
35
жергілікті бюджет
6.
«ШҚО Семей қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
10-12 құжат
4
жергілікті бюджет
7.
«Семей қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
12-15 құжат
10
жергілікті бюджет
8.
«Семей қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
18-20 құжат
8
жергілікті бюджет
9.
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың ШҚО филиалы Семей қалалық бөлімшесі (келісім бойынша)
зейнетақы істерімен жұмысқа көмектесу; мұрағат құжаттарымен жұмыс
42000 зейнетақы ісі;
200-300 құжат
30
жергілікті бюджет
10.
«ШҚО-ның қазіргі заман тарихын құжаттандыру орталығы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу
35-40 құжат
15
жергілікті бюджет
11.
“Семей қаласының қорғаныс істері жөніндегі баскармасы” мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
шақырылғандардың жеке істерін; есептік - қызметтік карталарын, шақыру құжаттарын ресімдеу бойынша жұмысқа көмектесу; мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс
50 іс;
20 құжат
12
жергілікті бюджет
12.
“Семей қаласының төтенше жағдайлар басқармасы” мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
үй-жайларды жиыстыру
120 шаршы метр
4
жергілікті бюджет
13.
«Семей қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекетік мекемесі (келісім бойынша)
салық хабарламаларын тіркеуге, оларды салық төлеушілердің мекенжайлары бойынша жеткізуге көмектесу; оларды рәсімдеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақты жиыстыру; үй-жайларды жиыстыру
10000 хабарлама; 200 шаршы метр;
300 шаршы метр
12
жергілікті бюджет
14.
«Семей қаласының әкімшілік соты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақты көркейту
20-25 құжат;
200 шаршы метр
8
жергілікті бюджет
15.
Семей қаласының № 2 соты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағат кұжаттарымен жұмысқа көмектесу; аумақты жиыстыру; үй-жайларды жиыстыру
20-25 құжат;
200 шаршы метр;
250 шаршы метр
8
жергілікті бюджет
16.
«Семей қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесінің ведомстволық қарасты бөлімдері (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақты жиыстыру, үй-жайларды жиыстыру

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 02.03.2012 N 211 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
п\п
Наименования работодателей
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Количество рабочих мест
Источники финанси
рования
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное учреждение «Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Семей»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив; работа с текущими документами; озеленение и благоустройство территории города
25-35 документов
120000 квадратных метров
15
местный бюджет
2.
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии г. Семей»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив; работа с текущими документами
25-35 документов
8
местный бюджет
3.
Государственное коммунальное предприятие «Теплокоммунэнерго (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
30-35 документов
20
местный бюджет
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима г. Семей ВКО»
помощь в работе с архивными и текущими документами
40-50 документов
25
местный бюджет
5.
Государственное учреждение «Управление юстиции г. Семей» (по согласованию)
оказание помощи в проведении технических работ по документированию населения
700 документов
35
местный бюджет
6.
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков г. Семей ВКО»
помощь в работе с текущими документами
10-12 документов
4
местный бюджет
7.
Государственное учреждение «Отдел образования, физической культуры и спорта г. Семей»
помощь в работе с текущими документами
12-15 документов
10
местный бюджет
8.
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства г. Семей»
помощь в работе с текущими документами
18-20 документов
8
местный бюджет
9.
Городское отделение ВКО филиала государственного центра по выплате пенсий (по согласованию)
помощь в работе с пенсионными делами; работа с архивными документами
42000 пенсионных дел;
200-300 документов
30
местный бюджет
10.
Государственное учреждение «Центр документации новейшей истории ВКО» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами
35-40 документов
15
местный бюджет
11.
Государственное учреждение «Управление по делам обороны г. Семей» (по согласованию)
помощь в работе по оформлению личных дел призывников; учетно-послужных карт, документов на призыв; работа с архивными, текущими документами
50 дел
20 документов
12
местный бюджет
12.
Государственное учреждение «Управление по чрезвычайным ситуациям г. Семей» (по согласованию)
уборка помещений
120 квадратных метров
4
местный бюджет
13.
Государственное учреждение «Налоговое управление по г. Семей» (по согласованию)
помощь в регистрации налоговых уведомлений с их доставкой по адресам налогоплательщиков, оказание помощи в их оформлении, помощь в работе с текущими документами; уборка территории; уборка помещений
10000 уведомлений
200 квадратных метров
300 квадратных метров
12
местный бюджет
14.
Государственное учреждение «Специализированный административный суд г. Семей» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами; благоустройство территории
20-25 документов
200 квадратных метров
8
местный бюджет
15.
Государственное учреждение «Суд № 2 г. Семей» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами; уборка территории; уборка помещений
20-25 документов
200 квадратных метров
250 квадратных метров
8
местный бюджет
16.
Подведомственные отделы государственного учреждения «Управление внутренних дел города Семей» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений

50-55 құжат;
1,5 гектар;
1500 шаршы метр
25
жергілікті бюджет
17.
«Семей қалалық соты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағат кұжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақты жиыстыру; үй-жайларды жиыстыру
15-20 құжат;
500 шаршы метр;
300 шаршы метр
4
жергілікті бюджет
18.
Семей өңірі бойынша қаржы полициясы басқармасы (келісім бойынша)
мұрағат кұжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақты жиыстыру; үй-жайларды жиыстыру
10-15 құжат;
300 шаршы метр;
400 шаршы метр
4
жергілікті бюджет
19.
«Семей қаласының статистика басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
30-40 құжат
12
жергілікті бюджет
20.
«Өрт сөндіру және авариялық құтқару жұмыстары қызметі» мемлекеттік мекемесі, Семей қалалық № 2 өртке қарсы қызмет жасағы (келісім бойынша)
үй-жайларды жиыстыру
800 шаршы метр
12
жергілікті бюджет
21.
«Семей қалалық қазынашылық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақтарды көркейту және көгалдандыру
20-25құжат;
300 шаршы метр
8
жергілікті бюджет
22.
«Семей қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу;
қалалық іс-шараларды ұйымдастыруға көмектесу
15-20 құжат;
қалада өтетін шараларға сәйкес барлық мерекелер
8
жергілікті бюджет
23.
«Семей қаласының белгілі тұрағы және құжаттары жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу орталығы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты экологиялық сауықтыру және жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу жұмыстары
25-30 құжат;
250 шаршы метр;
600 шаршы метр
20
жергілікті бюджет
24.
«ШҚО бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Семей филиалы (келісім бойынша)
мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
20-25 құжат
8
жергілікті бюджет
25.
ШҚО Ішкі істер департаменті жол полициясының № 2 жеке батальоны (келісім бойынша)
мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу;
үй-жайларды жиыстыру
20-25құжат;
250 шаршы метр
8
жергілікті бюджет
26.
«Семей қаласының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақты көркейту
20-25 құжат;
250 шаршы метр
8
жергілікті бюджет
27.
«Семей қаласының мүмкіндігі шектеулі балаларға үйден әлеуметтік көмек көрсету орталығы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
үй-жайларды жиыстыру;
жөндеу жұмыстары;
аумақты көркейту
600 шаршы метр;
200 шаршы метр
20
жергілікті бюджет
28.
Білім беру ұйымдары мен мекемелері, соның ішінде балалардың мектепке дейінгі мекемелері (келісім бойынша)
үй-жайларды жиыстыру және жөндеу; аумақты көркейту
1500 шаршы метр;

50-55 документов
1,5 гектара
1500 квадратных метров
25
местный бюджет
17.
Государственное учреждение «Семейский городской суд» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
уборка помещений
15-20 документов
500 квадратных метров
300 квадратных метров
4
местный бюджет
18.
Управление финансовой полиции по Семипалатинскому региону (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами; уборка территории; уборка помещения
10-15 документов
300 квадратных метров
400 квадратных метров
4
местный бюджет
19.
Государственное учреждение «Управление статистики г. Семей» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
30-40 документов
12
местный бюджет
20.
Государственное учреждение «Служба пожаротушения и аварийно–спасательных работ» Отряд противопожарной службы № 2 г. Семей (по согласованию)
уборка помещений
800 квадратных метров
12
местный бюджет
21.
Государственное учреждение «Управление казначейства г. Семей» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; благоустройство и озеленение территории
20-25 документов
300 квадратных метров
8
местный бюджет
22.
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики г. Семей»
помощь в работе с архивными и текущими документами; помощь в организации городских мероприятий
15-20 документов
все праздники, согласно мероприятиям, проводимым в городе
8
местный бюджет
23.
Государственное учреждение «Центр социальной адаптации лиц, не имеющих определенного места жительства и документов г. Семей» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами; экологическое оздоровление и уборка территории; уборка помещений, ремонтные работы
25-30 документов
250 квадратных метров
600 квадратных метров
20
местный бюджет
24.
Семейский филиал республиканского государственного казенного предприятия «Центр по недвижимости по ВКО» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
20-25 документов
8
местный бюджет
25.
Отдельный батальон дорожной полиции № 2 Департамента внутренних дел ВКО (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; уборка помещений
20-25 документов
250 квадратных метров
8
местный бюджет
26.
Государственное учреждение «Прокуратура г. Семей» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами; благоустройство территории
20-25 документов
250 квадратных метров
8
местный бюджет
27.
Государственное учреждение «Центр социального обслуживания на дому детей с ограниченными возможностями» (по согласованию)
уборка помещений, ремонтные работы; благоустройство территории
600 квадратных метров
200 квадратных метров
20
местный бюджет
28.
Организации и учреждения образования, в том числе детские дошкольные учреждения (по согласованию)
уборка и ремонт помещений; благоустройство территории
1500 квадратных метров;

10,5 гектар
80
жергілікті бюджет
29.
Семей қаласының арнаулы орта білім беретін оқу орындары:
«Педагогикалық колледж»,
«Бухгалтерлік колледж»,
«Құрылыс колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары (келісім бойынша)
«Қыздар гимназиясы»,
«Жас Ұлан лицейі»,
«Семей қаласының № 9 кәсіптік лицейі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақтарды жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу жұмыстары
20-30құжат;
150 шаршы метр;
400 шаршы метр
10
жергілікті бюджет
30.
Облыстық Семей тарихи-өлкетану мұражайы (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақты көркейту
10-15 құжат;
200 шаршы метр
4
жергілікті бюджет
31.
«Семей қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналык әлеуметтік мекемесі” мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
науқас және егде жастағы адамдарды күту; құжаттармен жұмысқа көмектесу;
үй-жайларды жиыстыру;
аумақтарды көгалдандыру және көркейту
15 адам;
25-30 құжат;
600 шаршы метр;
500 шаршы метр
12
жергілікті бюджет
32.
«Семей қаласының мемлекеттік санитарлық - эпидемиологиялық қадағалау басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
аумақты көркейту
800 шаршы метр
8
жергілікті бюджет
33.
Денсаулық сақтау ұйымдары мен мекемелері:
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар «Жедел медициналық жәрдем ауруханасы»,
«Қалалық аурухана»,
«Инфекциялық аурухана»,
«Тері–венерологиялық диспансері»,
«Онкологиялық диспансер»,
«Наркологиялық диспансер»,
«№ 3 перзентхана»,
«№ 2 емхана»,
«№ 4 емхана»,
«№ 3, 5 аралас үлгідегі емхана»,
«№ 3, 9 бастапқы медициналық – санитарлық жәрдем орталығы»,
«Медбикелік күтім және қызыл жарты ай ауруханасы»,
«Бұлақ ауылының Гармония ауылдық амбулаториясы мекемесі» (келісім бойнша)
аумақтарды көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу жұмыстары

10,5 гектара
80
местный бюджет
29.
Учебные заведения средне–специального образования:
коммунальные государственные казенные предприятия:
«Педагогический колледж»,
«Бухгалтерский колледж»,
«Колледж строительства» (по согласованию)
государственные учреждения: «Женская гимназия»,
«Лицей Жас Улан»,
Профессиональный лицей № 9» г. Семей (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; уборка территории; уборка помещений, ремонтные работы
20-30 документов;
150 квадратных метров
400 квадратных метров
10
местный бюджет
30.
Областной историко-краеведческий музей г. Семей (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; благоустройство территории
10-15 документов;
200 квадратных метров
4
местный бюджет
31.
Государственное учреждение «Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа г. Семей» (по согласованию)
уход за больными и престарелыми людьми; помощь в работе с документами; уборка помещений; озеленение и благоустройство территории
15 человек;
25-30 документов;
600 квадратных метров
500 квадратных метров
12
местный бюджет
32.
Государственное учреждение «Управление государственного санитарно–эпидемиологического надзора г. Семей» (по согласованию)
благоустройство территории
800 квадратных метров
8
местный бюджет
33.
Организации и учреждения здравоохранения:
коммунальные государственные казенные предприятия: «Больница скорой медицинской помощи»,
«Городская больница»,
«Инфекционная больница»,
«Кожно-венерологический диспансер»,
«Онкологический диспансер»,
«Наркологический диспансер»,
«Родильный дом № 3»,
«Поликлиника № 2»,
«Поликлиника № 4, 6»,
«Поликлиника смешенного типа № 3, 5»
«Центр первично-медико-санитарной помощи 3, 9»,
«Больница сестринского ухода и красного полумесяца»,
«Учреждение сельская амбулатория Гармония с. Булак», (по согласованию)
благоустройство территории; уборка, ремонт помещений

10,5 гектар
1 500 шаршы метр
80
жергілікті бюджет
34.
Білім бөлімінің «Аула клубтары қауымдастығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
тұрғылықты жері бойынша балалар мен жасөспірімдердің бос уақытын ұйымдастыруға көмектесу
20 аула клубтарында
40
жергілікті бюджет
35.
ШҚО сот актілерін орындау Департаментінің Семей, Жаңасемей аумактық сот орындаушылар бөлімдері (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
25-30 құжат
16
жергілікті бюджет
36.
«Семей қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
15-20 құжат;
4
жергілікті бюджет
37.
«Семей қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
15-20 құжат;
8
жергілікті бюджет
38.
«Семей қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
оқырмандарға қызмет көрсетуге, кітап қорларымен жұмыстарға көмектесу; аумақтарды көркейту
50-60 адам;
600 шаршы метр
4
жергілікті бюджет
39.
“Семей қаласының кәсіпкерлік бөлімі” мемлекеттік мекемесі
азық-түлік және азық-түлік емес тауар бағаларының мониторингісін жүргізуге көмектесу; құжаттармен жұмысқа көмектесу
60-70 құжат;
30-40 құжат
35
жергілікті бюджет
40.
Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министірлігінің «Жетысу аймақтық ауыл шаруашылық дақылдарының сортын сынау инспектурасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
көкөністерді өсіру жөніндегі маусымдық қысқа мерзімді жұмыстар

10,5 гектара
1500 квадратных метров
80
местный бюджет
34.
Коммунальное государственное казенное предприятие отдела образования «Ассоциация дворовых клубов» (по согласованию)
помощь в организации досуга детей и подростков по месту жительства
в 20 дворовых клубах
40
местный бюджет
35.
Семейский, Жанасемейский территориальные отделы судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов ВКО (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
25-30 документов
16
местный бюджет
36.
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования г. Семей»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив; помощь в работе с текущими документами
15-20 документов;
4
местный бюджет
37.
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений г. Семей»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив; помощь в работе с текущими документами
15-20 документов;
8
местный бюджет
38.
Государственное учреждение “Централизованная библиотечная система г. Семей” (по согласованию)
помощь в работе по обслуживанию читателей, в работе с книжным фондом; благоустройство территории
50-60 человек;
600 квадратных метров
4
местный бюджет
39.
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства г. Семей»
помощь в ведении мониторинга цен на продовольственные и непродовольственные товары; помощь в работе с документами
60-70 документов;
30-40 документов
35
местный бюджет
40.
Государственное учреждение «Жетысуская региональная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур» (по согласованию)
сезонные краткосрочные работы по выращиванию овощей

0,5 гектар
12
жергілікті бюджет
41.
«Семей қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
10-12 құжат;
4
жергілікті бюджет
42.
«Қалалық достық үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу; үй-жайларды жиыстыру, жөндеу жұмыстары
10-15 құжат;
80 шаршы метр
4
жергілікті бюджет
43.
«Семей қаласының орталық мәдениет және демалыс саябағы» мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақтарды көгалдандыру және көркейту
2 гектар
8
жергілікті бюджет
44.
Жаңасемей өңірінің ауылдық округтері:
Достық,
Жазық,
Жиенәлі,
Знаменка,
Ертіс,
Озерки,
Приречный,
Новобаженово,
Шаған кенті
ауылдар аумақтарын жиыстыру, көркейту; хат-хабарды жеткізу
2,3 гектар
10- 15 құжат
120
жергілікті бюджет
45.
«Шульба кентінің әкімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша),
«Облыстық балалар үйі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша),
«Мәдениет үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша),
«Новобаженово селосының ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша),
«Дәрігерлік амбулатория» (келісім бойынша),
Новобаженово амбулаториясы Гармония (келісім бойынша)
хат-хабар жеткізу;
аумақты экологиялық сауықтыру және жиыстыру;
балалар мен жастардың бос уақытын ұйымдастыруға көмектесу
10-15 құжат;
1000 шаршы метр;
ауылдық клубта
70
жергілікті бюджет
46.
Абыралы өңірінің ауылдық округтері:
Абыралы,
Ақбұлақ,
Айнабұлақ,
Алғабас,
Қараөлең,
Таңат (келісім бойынша)
ауылдар аумақтарын жиыстыру, көркейту;
хат-хабарды жеткізу
1,9 гектар
10-15 құжат
70
жергілікті бюджет
47.
Қоғамдық бірлестіктер: «Жарық» Семей қалалық зағиптар қоғамы»,
«НұрОтан» Халықтық Демократиялық партиясы,
«Орыс әлеуметтік – мәдени орталығы»,
«Қазақ тілі»,
«Достық құшағы» ұлттық мәдени орталығы»,
«Іңкәр сезім» этностудиясы»,
«Отан сүйгіш оралмандар»,
«Қант диабетімен ауыратын мүгедектер бірлестігі»,
«Полигон балалары»,
«Хоспис» қоғамдық қоры»,
«Тіршілік», «Жанұя орталығы»,
«Әмина» мұсылман әйелдер бірлестігі»,
«Қазақ саңыраулар қоғамы»,
«Әйелдер мен балаларға арналған «Фатима» дағдарыс орталығы» (келісім бойынша)
«Ахау Семей» қазақ мәдени-дәстүр одағы» келісім бойынша),
«Белсенділердің тәуелсіз «Ника» бастамасы»,
«Айша бибі» қалалық қазақ мәдени орталығы»,
«Возрождение» немістер бірлестігі»,
«Қажы» Қазақстандық ассоциациясы», «Оралман студенттердің «Алтай» бірлестігі» (келісім бойынша)
құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру

0,5 гектара
12
местный бюджет
41.
Государственное учреждение «Отдел финансов г. Семей»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив; помощь в работе с текущими документами
10-12 документов;
4
местный бюджет
42.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Городской Дом дружбы» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами; уборка, ремонт помещений
10-15 документов;
80 квадратных метров
4
местный бюджет
43.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центральный парк культуры и отдыха г. Семей» (по согласованию)
озеленение и благоустройство территории
2 гектара
8
местный бюджет
44.
Сельские округа Жанасемейского региона:
Достыкский,
Жазыкский,
Жиеналинский,
Знаменский,
Иртышский,
Озерский,
Приречный,
Новобаженовский,
Чаган
уборка территории сел, благоустройство; доставка корреспонденции
2,3 гектара;
10-15 документов
120
местный бюджет
45.
Государственное учреждение «Аким пос. Шульбинск» (по согласованию),
государственное учреждение «Областной детский дом» (по согласованию),
коммунальное государственное казенное предприятие «Дом культуры» (по согласованию),
государственное коммунальное казенное предприятие «Сельский клуб село Новобаженово» (по согласованию),
«Врачебная амбулатория» (по согласованию),
Новобаженовская амбулатория Гармония (по согласованию)
доставка корреспонденции; экологическое оздоровление и уборка территорий; по помощь в организации досуга детей и молодежи
10-15 документов;
1000 квадратных метров в сельском клубе
70
местный бюджет
46.
Сельские округа Абралинского региона:
Абралинский,
Акбулакский,
Айнабулакский,
Алгабасский,
Караоленский,
Танатский (по согласованию)
уборка территории сел, благоустройство; доставка корреспонденции
1,9 гектара;
10-15 документов;
70
местный бюджет
47.
Общественные объединения:
«Семейское городское общество слепых «Жарық»,
Народно-Демократическая партия «Нур Отан»,
Русский социально-культурный центр», «Қазақ тілі»,
Национальный культурный центр «Достық Құшағы»,
этно-студия «Іңкәр-сезім»,
"Отансүйгіш Оралмандар»,
объединение инвалидов-больных сахарным диабетом, «Дети полигона»,
Общественный фонд «Хоспис»,
«Тіршілік»,
«Центр семьи»,
объединение женщин-мусульман «Амина»,
«Казахское общество глухих»,
Кризисный центр для женщин и детей «Фатима»,
казахский культурно-традиционный союз «Ахау-Семей»,
Независимая инициатива клуба активистов «Ника»,
Городской казахский культурный центр «Айша-Биби»,
объединение немцев «Возрождение»,
Казахстанская ассоциация «Хаджи»,
объединение студентов оралманов «Алтай» (по согласованию)
помощь в работе с документами; уборка территории; уборка помещений

40-50 құжат
300 шаршы метр
600 шаршы метр
60
жергілікті бюджет
48.
Әуесқой бағбаншылардың тұтынушы кооперативтері:
«Мұрат 2»,
«Солнечная долина»,
«Пожарная Согра»,
«Мирный»,
«Левый Восточный»,
«Восточный правый»,
«Орленок 2» (келісім бойынша)
саяжай алабына іргелес көшелерді санитарлық тазалау
450 гектар
100
жергілікті бюджет
Жиыны:
1100
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты:
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыстың шарттарынан туындайтын жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлері қолданылады, жұмыссыздардың еңбегін төлеу орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеуденсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектерон сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен көзделеді.
Аппарат басшысының
міндетін атқарушы                                     Б. Мусин

40-50 документов
300 квадратных метров
600 квадратных метров
60
местный бюджет
48.
Потребительские кооперативы садоводов–любителей:
«Мурат 2»,
«Солнечная долина»,
«Пожарная Согра»,
«Мирный»,
«Левый Восточный»,
«Восточный Правый»,
«Орленок-2» (по согласованию)
санитарное содержание прилегающих улиц к дачным массивам
450 гектаров
100
местный бюджет
ИТОГО:
1100
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходящие из условий работ, применяются гибкие формы организации рабочего времени, оплата труда зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособностивозмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, лицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
И. о. руководителя аппарата
акима города                                          Б. Мусин