Сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2011 жылғы 28 қарашадағы N 21 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 08 желтоқсанда N 5-3-111 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2015 жылғы 17 тамыздағы N 9 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 17.08.2015 N 9 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Курчатов қаласының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Қаланың әкім аппаратының басшысы (Глазинский А. Ю.) Заңмен белгіленген мерзімде сайлаушыларды Курчатов қаласының аумағында құрылған сайлау учаскелерінің шекаралары туралы хабардар етсін.
3. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Курчатов қаласы әкімінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 13 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 09 наурызында 5-3-100 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінде 2011 жылдың 17 наурыздағы 11 (813) нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өз міндетіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі А. ГЕНРИХ
КЕЛІСІЛДІ:
Курчатов қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасының орынбасары Ғ. ХҰСАЙЫНОВА
Курчатов қаласы әкімінің
2011 жылғы 28 қарашадағы
№ 21 шешіміне қосымша
Курчатов қаласының аумағындағы сайлау учаскелерінің шекаралары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 02.03.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы - Тәуелсіздік көшесі 2, қалалық Мәдениет үйінің бөлмесі, тел 2 34 54
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі 3, 7, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер
Алексеенко көшесі 1, 2, 3, 4, 6 үйлер
Железнодорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 25, 34 үйлер
Комсомольская көшесі 1, 3, 9 үйлер
Құнанбай көшесі 10, 11, 12, 13, 15, 17 үйлер
Курчатов көшесі 15 үй
"Восход" бақша қоғамы, 1, 40 үйлер

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2011 года N 21. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 8 декабря 2011 года за N 5-3-111. Утратило силу - решением акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 17 августа 2015 года № 9
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу - решением акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 17.08.2015 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШАЮ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Курчатов согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата акима города (Глазинский А. Ю.) в установленные Законом сроки оповестить избирателей о границах избирательных участков, образованных на территории города Курчатов.
3. Признать утратившим силу решение акима города Курчатов от 24 февраля 2011 года № 13 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 09 марта 2011 года № 5-3-100, опубликовано в газете "7 дней" от 17 марта 2011 года № 11 (813).
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов А. ГЕНРИХ
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель председателя
Курчатовской городской
территориальной избирательной
комиссии Г. ХУСАЙНОВА
Приложение
к решению акима города
Курчатов от 28 ноября
2011 года № 21
Избирательные участки на территории города Курчатов
Сноска. Приложение – в редакции решения акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 02.03.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 292
Центр – улица Тәуелсіздік 2, помещение городского Дома культуры, тел 2 34 54
Границы избирательного участка:
улица Абая, дома 3, 7, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
улица Алексеенко, дома 1, 2, 3, 4, 6
улица Железнодорожная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 25, 34
улица Комсомольская, дома 1, 3, 9
улица Кунанбая, дома 10, 11, 12, 13, 15, 17
улица Курчатова, дом 15
улица Огородное общество "Восход", дома 1, 40

Пионерская көшесі 1, 4, 5 үйлер
Победа көшесі 1, 2, 4, 6 үйлер
Қаланың өндірістік аймағының солтүстік жақ көшесі
Спортивная көшесі 4 үй
Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 20 үйлер
Тәуелсіздік көшесі 1-1М, 3, 4, 5, 6, 12, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 45, 47, 49, 51 үйлер
Школьная көшесі 1, 3, 4, 5 үйлер
27 шақырым (қыстақ)
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы - Тәуелсіздік көшесі 10, мектеп-гимназияның бөлмесі, тел. 2 38 43
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі 15, 17, 19, 21, 25, 34, 36, 38 үйлер
Иртышская көшесі 1, 3, 8а, 9, 10 үйлер
Олимпийская көшесі 2, 4, 7, 9, 15, 17 үйлер
Теплоэнергетиков көшесі 01, 1, 1г, 02Г үйлер
Рожанович көшесі 1, 2, 3, 5 үйлер
№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы - Олимпийская көшесі 3, № 3 орта мектептің бөлмесі, тел. 2 31 68
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі 31, 43, 44, 46, 47, 49 үйлер
Олимпийская көшесі 3, 10, 16, 18, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 49, 52 үйлер
Тәуелсіздік көшесі 1, 6б, 17, 22, 44, 46 үйлер
Совхозная көшесі 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер
Учаске көшесі 11 үй
№ 1153 сайлау учаскесі
Орталығы - Абай көшесі 10, уақытша ұстау изоляторының бөлмесі, тел. 2 21 61

улица Пионерская, дома 1, 4, 5
улица Победы, дома 1, 2, 4, 6
улица Северная часть промышленной зоны города
улица Спортивная, дом 4
улица Степная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 20
улица Тәуелсіздік, дома 1-1М, 3, 4, 5, 6, 12, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 45, 47, 49, 51
улица Школьная, дома 1, 3, 4, 5
27 километр (заимка)
Избирательный участок № 293
Центр - улица Тәуелсіздік 10, помещение школы-гимназии, тел. 2 38 43
Границы избирательного участка:
улица Абая, дома 15, 17, 19, 21, 25, 34, 36, 38
улица Иртышская, дома 1, 3, 8а, 9, 10
улица Олимпийская, дома 2, 4, 7, 9, 15, 17
улица Теплоэнергетиков, дома 01, 1, 1г, 02Г
улица Рожановича, дома 1, 2, 3, 5
Избирательный участок № 294
Центр - улица Олимпийская 3, помещение средней школы № 3, тел. 2 31 68
Границы избирательного участка:
улица Абая, дома 31, 43, 44, 46, 47, 49
улица Олимпийская, дома 3, 10, 16, 18, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 49, 52
улица Тәуелсіздік, дома 1, 6б, 17, 22, 44, 46
улица Совхозная, дома 2, 3, 5, 6, 7, 8 , 9
улица Участок, дом 11
Избирательный участок № 1153
Центр - улица Абая 10, помещение изолятора временного содержания, тел. 2 21 61