"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 26-3 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 34-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда N 5-5-132 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы, 1-тармағының  1) тармақшасына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың сессиясының 2011 жылғы 27 желтоқсанда № 35/411-ІV шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 27 желтоқсанда № 2564 тіркелген) Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы № 26-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-120 болып 2010 жылы 31 желтоқсанда тіркелген “Абай елі” газетінің 2011 жылғы 1-7 қаңтардағы № 1 санында жарияланған) шешіміне мынандай өзгеріс енгізілсін:
1) тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 1767436,2 мың теңге, соның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша – 1608026,1 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 1767436,2 мың теңге»;
2) 9 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«1 қосымшадағы «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 261955 мың теңге мөлшерінде есептелсін. Оның ішінде: 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен Саржал ауылын сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңғыртуға – 15931,0 мың теңге сомасында трансферт көзделсін;».

О внесении изменений в решение от 28 декабря 2010 года № 26-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2011 года N 34-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2011 года за N 5-5-132. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2012 года N 2-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17.02.2012 N 2-3.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением сессии областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 35/411-ІV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-ІV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2564 от 27 декабря 2011 года) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 28 декабря 2010 года № 26-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5120 от 31 декабря 2010 года, опубликовано в районной газете «Абай ели» от 1-7 января 2011 года в номере № 1) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 1767436,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов – 1608026,1 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 1767436,2 тысяч тенге»;
2) пункт 9 изложить в следующей редакции:
«В приложении 1 учесть по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 261955 тысяч тенге. В том числе в районном бюджете на 2011 год трансферты из республиканского бюджета на реконструкцию водопроводных сетей в селе Саржал в сумме 15931,0 тысяч тенге;»;

49,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
100,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
10,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
340,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
14,0
5
Ойын бизнесіне салық
0,0
02
Тіркелген салық
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 006,0
1
Мемлекеттік баж
1 006,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
254,0
03
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, мемлекеттік баж
0,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
438,0
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
0,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
0,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
170,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
0,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
9,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

49,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
100,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
10,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
340,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
14,0
5
Налог на игорный бизнес
0,0
02
Фиксированный налог
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 006,0
1
Государственная пошлина
1 006,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
254,0
03
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий нотариусами государственных нотариальных контор
0,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
438,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
0,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
0,0
08
Государственная пошлина за регистрацию место жительства
170,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
0,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
9,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему