"Зайсан ауданында иттер мен мысықтарды ұстау Ережесін бекіту туралы" 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-5 шешімге өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 маусымдағы N 31-3/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 01 тамызда N 5-11-138 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Зайсан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 шілдедегі N 6-2/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2012.07.25 N 6-2/1 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына, «Әкімшілік құқық бұзушылық туралы» 2001 жылғы 30 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 311 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының «Зайсан ауданында иттер мен мысықтарды ұстау Ережесін бекіту туралы» 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 21 қаңтарда № 2139 тіркелген, аудандық «Достық» газетінде 2005 жылғы 14 ақпанда № 7 жарияланған) төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
1) Зайсан ауданында иттер мен мысықтарды ұстау Ережесінің 6 бөлімінің тақырыбы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«6. Атқарушы органдар, Зайсан ауданының әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Зайсан ауданының ветеринариялық қызметі» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының міндеттері».
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Самарқанова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Н. Бейсенов

О внесении изменений в решение № 12-5 от 30 декабря 2004 года "Об утверждении Правил содержания собак и кошек в Зайсанском районе"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июня 2011 года N 31-3/2. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 01 августа 2011 года за N 5-11-138. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 июля 2012 года N 6-2/1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.07.2012 N 6-2/1.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, статьей 311 Кодекса Республики Казахстан «Об административных правонарушениях» от 30 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующее изменение в решение Зайсанского районного маслихата № 12-5 от 30 декабря 2004 года «Об утверждении Правил содержания собак и кошек в Зайсанском районе» (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов № 2139 от 21 января 2005 года, опубликовано в районной газете «Достық» от 14 февраля 2005 года № 7):
1) изложить в новой редакции заголовок 6 раздела Правил «Об утверждении Правил содержания собак и кошек в Зайсанском районе»:
«6. Обязанности исполнительных органов, коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Ветеринарная служба Зайсанского района» Зайсанского районного акимата».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Самарканова
Секретарь районного маслихата              Н. Бейсенов