"Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 28 шілдедегі № 23/190-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 28/249-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 07 сәуірде N 5-13-88 тіркелді. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы N 272 хаты). Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы N 272 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2014 N 272 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесін бекіту туралы» 2010 жылғы 28 шілдедегі № 23/190-ІV (2010 жылғы 28 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 5-13-78 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 2 қыркүйегінде «Арай» газетінің № 37 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешіммен қабылданған аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесінде:
4-тармақтың 11-абзацы алынып тасталсын;
15-тармақ «есептегенде» деген сөзден кейін «тоқсандық» деген сөзбен толықтырылсын;
25-тармақтың 1) тармақшасындағы «(сот орындаушысынан анықтама ұсынған жағдайда)» деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Тоқтағанов
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Д. Бралинов

О внесении изменений и дополнения в решение № 23/190-IV от 28 июля 2010 года "Об утверждении правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2011 года N 28/249-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 07 апреля 2011 года за N 5-13-88. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 272). Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 272)
Сноска. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2014 № 272).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи» Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение № 23/190-ІV от 28 июля 2010 года «Об утверждении правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-78 от 28 августа 2010 года, опубликовано в газете «Луч» № 37 от 02 сентября 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
в пункте 4 абзац 11 исключить;
в пункте 15 после слов «жилищной помощи» дополнить словом «квартальный»;
в подпункте 1) пункта 25 слова «(при предоставлении справки от судебного исполнителя)» исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Токтаганов
Секретарь
районного маслихата Д. Бралинов