Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 21 маусымдағы N 33-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 наурызда N 3061 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі N 2-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.04.04.N 2-13 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы N 214 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", 2011 жылғы 13 маусымдағы N 655 "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы N 656 "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1350 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" және 2011 жылғы 18 сәуірдегі N 420 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 411 қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулыларына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3058 тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы, 2011 жылғы 1 қаңтардағы, 2011 жылғы 6 қаңтардағы, 2011 жылғы 11 қаңтардағы, 2011 жылғы 13 қаңтардағы, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 18 қаңтардағы, 2011 жылғы 20 қаңтардағы "Приуралье" газетінде N 145, N 1-2, N 3, N 4, N 5, N 6, N 7, N 8, және 2010 жылғы 28 желтоқсандағы, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы, 2011 жылғы 6 қаңтардағы, 2011 жылғы 13 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде N 146, N 147, N 3, N 5 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "64 302 030" деген сан "69 166 676" деген санмен ауыстырылсын:
"32 753 674" деген сан "33 171 351" деген санмен ауыстырылсын;
"33 871" деген сан "509 970" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2011 года N 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июня 2011 года за N 3061. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 апреля 2012 года N 2-13
Сноска. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 04.04.2012 N 2-13
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, постановлениями Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года N 214 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350", от 13 июня 2011 года N 655 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы", от 13 июня 2011 года N 656 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" и от 18 апреля 2011 года N 420 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года N 411", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года N 28-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3058, опубликованное 28 декабря 2010 года,1 января 2011 года, 6 января 2011 года, 11 января 2011 года, 13 января 2011 года, 15 января 2011 года, 18 января 2011 года, 20 января 2011 года в газете "Приуралье" N 145, N 1-2, N 3, N 4, N 5, N 6, N 7,  N 8 и 28 декабря 2010 года, 30 декабря 2010 года, 6 января 2011 года, 13 января 2011 года в газете "Орал өңірі" N 146, N 147, N 3, N 5), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "64 302 030" заменить цифрой "69 166 676";
цифру "32 753 674" заменить цифрой "33 171 351";
цифру "33 871" заменить цифрой "509 970";

"31 507 067" деген сан "35 477 937" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "65 450 507" деген сан "70 315 153" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "21 062 272" деген сан "23 533 142" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта "986 669" деген сан "1 789 796" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацта "537 985" деген сан "1 703 842" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы қырық бесінші, қырық алтыншы, қырық жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге – 798 мың теңге;
азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелерi бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара iс-қимылды iске асыруға – 1 390 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 499 698 мың теңге.";
3) 3-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражаты есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 2 454 740 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1 182 926 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
1 271 814 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілген сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
4) 8-тармақта "453 000" деген сан "273 678" деген санмен ауыстырылсын;
5) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  М. Құлшар
Облыстық мәслихат
хатшысы                          М. Құлшар
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 маусымдағы
N 33-2 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
N 28-2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

цифру "31 507 067" заменить цифрой "35 477 937";
в подпункте 2) цифру "65 450 507" заменить цифрой "70 315 153";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "21 062 272" заменить цифрой "23 533 142";
в абзаце восемнадцатом цифру "986 669" заменить цифрой "1 789 796";
в абзаце двадцать шестом цифру "537 985" заменить цифрой "1 703 842";
дополнить абзацами сорок пятым, сорок шестым, сорок седьмым следующего содержания:
"на обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения - 798 тыс. тенге;
на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан – 1 390 тыс. тенге;
на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения – 499 698 тыс. тенге.";
3) пункт 3-1 изложить в следующей редакции:
"3-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 2 454 740 тыс. тенге, в том числе:
1 182 926 тыс. тенге – целевые текущие трансферты;
1 271 814 тыс. тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
4) в пункте 8 цифру "453 000" заменить цифрой "273 678";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              М. Құлшар
Секретарь областного
маслихата                        М. Құлшар
Приложение
к решению маслихата
от 21 июня 2011 года N 33-2
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2010 года N 28-2
Областной бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

70 315 153
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 060 752
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
860 536
110
Облыс мәслихатының аппараты
46 445
001
Облыс мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
46 445
002
Ақпараттық жүйелер құру
120
Облыс әкімінің аппараты
814 091
001
Облыс әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
511 520
002
Ақпараттық жүйелер құру
102 918
003
Жеке және заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70 207
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
2 646
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
126 800
2
Қаржылық қызмет
111 676
257
Облыстың қаржы басқармасы
111 676
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 274
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолғы талондарды өткізуден түсетін сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
009
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
5 402
010
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
88 540
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
88 540
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 540
002
Ақпараттық жүйелер құру
02
Қорғаныс
833 509
1
Әскери мұқтаждар
14 063
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
14 063
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 655
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
3 408
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
819 446
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
819 446
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

70 315 153
01
Государственные услуги общего характера
1 060 752
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
860 536
110
Аппарат маслихата области
46 445
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата области
46 445
002
Создание информационных систем
120
Аппарат акима области
814 091
001
Услуги по обеспечению деятельности акима области
511 520
002
Создание информационных систем
102 918
003
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна"
70 207
004
Капитальные расходы государственных органов
2 646
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 800
2
Финансовая деятельность
111 676
257
Управление финансов области
111 676
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
106 274
002
Создание информационных систем
003
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
009
Организация приватизации коммунальной собственности
5 402
010
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5
Планирование и статистическая деятельность
88 540
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
88 540
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
88 540
002
Создание информационных систем
02
Оборона
833 509
1
Военные нужды
14 063
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
14 063
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 655
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
3 408
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
819 446
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
819 446
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий

25 682
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
11 298
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
831
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
53 335
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
728 300
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
002
Жұмылдыру дайындығы мен төтенше жағдайлардың объектілерін дамыту
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 207 112
1
Құқық қорғау қызметi
3 207 112
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3 192 027
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 829 359
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 110
005
Ақпараттық жүйелер құру
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
272 195
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
32 220
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
15 172
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
27 937
016
"Мак" операциясын өткізу
2 776
018
Қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
798
019
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
7 105
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2 355
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 085
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
15 085
04
Бiлiм беру
9 379 158
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
540 782
261
Облыстың білім басқармасы
540 782
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
341 347
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

25 682
002
Создание информационных систем
004
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
11 298
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
831
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
53 335
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
728 300
271
Управление строительства области
0
002
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 207 112
1
Правоохранительная деятельность
3 207 112
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3 192 027
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
2 829 359
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 110
005
Создание информационных систем
006
Капитальные расходы государственных органов
272 195
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
32 220
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
15 172
015
Организация содержания служебных животных
27 937
016
Проведение операции "Мак"
2 776
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
798
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
7 105
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
2 355
271
Управление строительства области
15 085
003
Развитие объектов органов внутренних дел
15 085
04
Образование
9 379 158
1
Дошкольное воспитание и обучение
540 782
261
Управление образования области
540 782
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
341 347
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования

199 435
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
2 441 530
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 079 304
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
811 720
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
267 584
261
Облыстың білім басқармасы
1 362 226
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
619 559
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
470 150
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 910
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 607
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
2 719 749
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
198 195
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
198 195
261
Облыстың білім басқармасы
2 521 554
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 471 070
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
25 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
25 484
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
767 491
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
10 410
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
10 410
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 693
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
24 693
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
732 388
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
86 596
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
"Жұмыспен қамту – 2020" бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау

199 435
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 441 530
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 079 304
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
811 720
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
267 584
261
Управление образования области
1 362 226
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
619 559
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
470 150
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
122 910
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 607
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 719 749
253
Управление здравоохранения области
198 195
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
198 195
261
Управление образования области
2 521 554
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 471 070
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
25 484
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
767 491
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
10 410
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10 410
253
Управление здравоохранения области
24 693
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
24 693
060
Подготовка и переподготовка кадров
261
Управление образования области
732 388
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
86 596
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020

617 792
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 909 606
261
Облыстың білім басқармасы
1 073 532
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 162
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
31 046
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34 307
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
337 531
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
189 824
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 200
021
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтарды сатып алуға арналған облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
023
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
029
Әдістемелік жұмыс
14 426
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
188 849
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 465
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 722
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 836 074
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 703 842
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

617 792
060
Подготовка и переподготовка кадров
9
Прочие услуги в области образования
2 909 606
261
Управление образования области
1 073 532
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
52 162
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
31 046
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34 307
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
337 531
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-
педагогической консультативной помощи населению
189 824
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
013
Капитальные расходы государственных органов
3 200
021
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для кабинетов "Самопознания"
023
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами
дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и
профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
029
Методическая работа
14 426
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
188 849
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
64 465
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
157 722
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
271
Управление строительства области
1 836 074
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 703 842
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

127 899
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
545 846
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
537 091
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 089
004
Ақпараттық жүйелер құру
0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
280
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 583
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 672
037
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
100 934
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
264 533
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
8 755
018
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
8 755
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 665 716
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 913 600
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 913 600
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 243 600
056
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
84 000
2
Коммуналдық шаруашылық
3 702 716
271
Облыстың құрылыс басқармасы
110 905
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
47 600
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
50 000
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер

127 899
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
545 846
256
Управление координации занятости и социальных программ области
537 091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66 089
004
Создание информационных систем
0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
007
Капитальные расходы государственных органов
280
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
97 583
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
7 672
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
100 934
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
264 533
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
265
Управление предпринимательства и промышленности области
8 755
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
8 755
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 665 716
1
Жилищное хозяйство
1 913 600
271
Управление строительства области
1 913 600
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 243 600
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
84 000
2
Коммунальное хозяйство
3 702 716
271
Управление строительства области
110 905
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
47 600
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
50 000
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения

002
Тұқым шаруашылығын қолдау
113 926
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
007
Ақпараттық жүйелер құру
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
354 896
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
22 127
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
22 068
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
13 716
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
450 289
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
144 306
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
69 760
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 760
2
Су шаруашылығы
2 306 048
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 520
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
3 520
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
320 014
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
320 014
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 982 514
029
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 982 514
3
Орман шаруашылығы
347 980
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

002
Поддержка семеноводства
113 926
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
007
Создание информационных систем
010
Государственная поддержка племенного животноводства
354 896
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
22 127
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
22 068
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
13 716
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
450 289
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
144 306
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
0
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
69 760
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
69 760
2
Водное хозяйство
2 306 048
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 520
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
3 520
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
0
255
Управление сельского хозяйства области
320 014
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
320 014
271
Управление строительства области
1 982 514
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства
1 982 514
3
Лесное хозяйство
347 980
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
41 834
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
644 900
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
21 414
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 414
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
003
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12
Көлiк және коммуникация
2 836 119
1
Автомобиль көлiгi
2 071 835
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 071 835
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 071 835
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орта жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi
192 960
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
192 960
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
192 960
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
571 324
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
571 324
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 187
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
394 414
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу қаржыландыру
134 723
006
Ақпараттық жүйелер құру
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу

109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
41 834
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
644 900
272
Управление архитектуры и градостроительства области
21 414
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 414
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
003
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12
Транспорт и коммуникации
2 836 119
1
Автомобильный транспорт
2 071 835
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 071 835
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 071 835
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4
Воздушный транспорт
192 960
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
192 960
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
192 960
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
571 324
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
571 324
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
42 187
002
Развитие транспортной инфраструктуры
394 414
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
134 723
006
Создание информационных систем
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров