Орал қаласында 2012 жылдың қаңтар-наурызда азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеу өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 125 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда N 7-1-223 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 56 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2012.12.07 № 56 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Орал қаласында 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу кезеңінде медициналық куәландырудан өткізуді, дәрі-дәрмекпен, медицина және шаруашылық мүлкімен қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Орал қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери міндетті орындаудан жалтарған тұлғаларды іздестіруді және ұстау ұсынылсын.
4. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу жұмысын ұйымдастыру мақсатында қоғамдық қызметкерлермен қамтамасыз етсін.
5. Аталған іс-шараларды орындаумен байланысты шығындар жергілікті бюджеттен бөлінетін қаражат есебінен өтелсін.
6. Орал қаласы әкімінің "Орал қаласында 2011 жылдың қаңтар-наурыз айларында азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеу өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" 2011 жылғы 5 наурыздағы N 19 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 7-1-203 тіркелген, 2011 жылғы 12 мамырдағы "Пульс города" газетінің N 19 және 2011 жылғы 12 мамырдағы "Жайық үні" газетінің N 19 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
7. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің орынбасары А. С. Сафималиевке жүктелсін.
Қала әкімі                       С. Оразов
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысы
Орал қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін уақытша
атқарушы, подполковник
_____________Мифтахов Виталий Сабирович
15.12.2011 ж.
"Батыс Қазақстан облысы
денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________Ирменов Қамидолла Мұтиғоллаұлы
15.12.2011 ж.
"Батыс Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті
Орал қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы,
полиция полковнигі
_____________Айтқалиев Шадияр Қамиярұлы
15.12.2011 ж.

Об организации и обеспечении проведения приписки граждан к призывным участкам в январе-марте 2012 года в городе Уральске
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2011 года N 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2011 года N 7-1-223. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 7 декабря 2012 года N 56
Сноска. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 07.12.2012 N 56
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" РЕШИЛ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Управление по делам обороны города Уральска Западно-Казахстанской области" (по согласованию) организовать и обеспечить в январе-марте месяце 2012 года приписку к призывным участкам граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет в городе Уральске.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Управление здравоохранения Западно-Казахстанской области" (по согласованию) в период приписки граждан к призывным участкам обеспечить медицинское освидетельствование граждан, медикаментами, медицинским и хозяйственным имуществом.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Управление внутренних дел города Уральска Департамента внутренних дел Западно–Казахстанской области" (по согласованию), осуществлять розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" в целях организации работы по приписке граждан к призывным участкам обеспечить общественными работниками.
5. Расходы, связанные с выполнением указанных мероприятий, осуществить за счет средств, выделяемых из местного бюджета.
6. Решение акима города Уральска "Об организации и обеспечении проведения приписки граждан к призывному участку в январе-марте 2011 года в городе Уральске" от 5 марта 2011 года N 19 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 7-1-203 и опубликованное в газетах от 12 мая 2011 года "Пульс города" N 19, от 12 мая 2011 года "Жайық үні" N 19) признать утратившим силу.
7. Настоящее решение вводится в действие после первого официального опубликования.
8. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Уральска Сафималиева А. С.
Аким города                      С. Уразов
СОГЛАСОВАНО:
Временно исполняющий
обязанности начальника
"Управления по делам
оброны города Уральска
Западно–Казахстанской
области", подполковник
_____________Мифтахов Виталий Сабирович
15.12.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление
здравоохранения Западно–
Казахстанской области"
_____________Ирменов Камидолла Мутиголлиевич
15.12.2011 г.
Начальник "Управление
внутренних дел города Уральска
Департамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области"
полковник полиции
_____________Айткалиев Шадияр Камиярович
15.12.2011 г.