Ақжайық аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 31-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 сәуірде № 7-2-117 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихаттың 2012.04.19 № 3-5 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 214 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 30-1 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжайық аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-2-116 тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтардағы, 2011 жылғы 13 қаңтардағы, 2011 жылғы 20 қаңтардағы, 2011 жылғы 27 қаңтардағы, "Жайық таңы" газетінде № 2, № 3, № 4, № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"3 641 047" деген сан "3 740 242" деген санмен ауыстырылсын;
"3 018 556" деген сан "3 117 751" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 641 047" деген сан "3 790 107" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "49 851" деген сан "65 243" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "49 851" деген сан "65 243" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтермен болатын операциялар бойынша сальдо" жолындағы "0" деген сан "12 397" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "0" деген сан "12 397" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-49 851" деген сан "-127 505" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "49 851" деген сан "127 505" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2010 года № 28-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 апреля 2011 года № 31-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 апреля 2011 года № 7-2-117. Утратило силу - решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 апреля 2012 года № 3-5
Сноска. Утратило силу - Решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.04.2012 № 3-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 214 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350" и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 30-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 25 декабря 2010 года № 28-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-2-116, опубликованное 27 января 2011 года,3 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года, 17 февраля 2011 года, 24 февраля 2011 года 3 марта 2011 года в газете "Жайык таны" № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 № 10), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "3 641 047" заменить цифрой "3 740 242";
цифру "3 018 556" заменить цифрой "3 117 751";
в подпункте 2):
цифру "3 641 047" заменить цифрой "3 790 107";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "49 851" заменить цифрой "65 243";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "49 851" заменить цифрой "65 243";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрой "12 397";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрой "12 397";
в подпункте 5):
цифру "-49 851" заменить цифрой "-127 505";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "49 851" заменить цифрой "127 505";

"қарыздарды өтеу" жолындағы "0" деген сан "23 632" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "101 286" деген санмен ауыстырылсын.
2) аталып отырған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Д. Жақсыбаев
Мәслихат хатшысы                 Д. Жақсыбаев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 7 сәуірдегі
№ 31-1 "Ақжайық аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-1
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық
бюджет туралы" шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы"
шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 28-1 "2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы" шешіміне
1 қосымша
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрой "23 632";
в строке "используемые остатки бюджетных средств"цифру "0" заменить цифрой "101 286";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              Д. Джаксыбаев
Секретарь маслихата              Д. Джаксыбаев
Приложение
к решению районного маслихата
от 7 апреля 2011 года № 31-1
"О внесении изменений и дополнений
в решение Акжаикского районного маслихата
от 25 декабря 2010 года № 28-1
"О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2010 года № 28-1
"О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ