Жәнібек ауданы бойынша жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орнының квотасын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 209 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 қарашада № 7-6-130 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 53 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2012.03.20 № 53 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін мемлекеттік мекемелерде жұмыс орындарының жалпы санынан бiр пайыз мөлшерiнде квота белгiленсiн.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б. Есенғалиевке жүктелсiн.
Аудан әкімі                      Р. Өтешев

Об установлении квоты рабочих мест для отдельной категории граждан Жанибекского района
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 7 октября 2011 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 ноября 2011 года № 7-6-130. Утратило силу - постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 20 марта 2012 года № 53
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 20.03.2012 № 53
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О занятости населения" от 23 января 2001 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить в государственных учреждениях квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Данное постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Есенгалиева.
Аким района                      Р. Утешев