2011 жылғы Зеленов ауданы бойынша басым ауыл шаруашылығы дақылдарын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 шілдедегі № 356 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 тамызда № 7-7-132 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2012.01.27 қаңтардағы N 9 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" қаулысы және Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 27 маусымдағы № 99 "2011 жылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттен субсидиялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3064) қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімі 2011 жылдың 6 мамырдан 10 маусымына дейін айқындалсын.
2. 2011 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ш. М. Ибрагимовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 15 мамырынан бастап туындаған құқық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                      Ғ. Қапақов
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 15 шілдедегі
№ 356 қаулысына
қосымша
2011 жылға субсидияланатын басым
ауыл шаруашылығы дақылдарын
оңтайлы себу мерзімдері
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Оңтайлы себу мерзімдері
Жаздық бидай
15 мамырдан 10 маусым бойынша
Тары
15 маусымға дейін
Арпа
15 мамырдан 10 маусым бойынша
Сұлы
15 мамырдан 10 маусым бойынша
Майлы дақылдар
15 мамырдан 10 маусым бойынша
Картоп
15 маусымға дейін
Көкөніс және бақша өнімдері
15 маусымға дейін
Жемшөптік дақылдар (өткен жылғы егілген көпжылдық шөптерді қоспағанда)
15 мамырдан 10 маусым бойынша

О некоторых вопросах субсидирования приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011 год по Зеленовскому району
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 15 июля 2011 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 августа 2011 года № 7-7-132. Утратило силу - постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области 27 января 2012 года № 9
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области 27.01.2012 № 9
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" и постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 27 июня 2011 года № 99 "О субсидировании из местного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства в 2011 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 3064) акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить срок предоставления заявки на включения в список получателей субсидии на 2011 год с 6 мая по 10 июня 2011 года.
2. Определить оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011 год согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибрагимова Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 15 мая 2011 года.
Аким района                      Г. Капаков
Приложение
к постановлению акимата района
от 15 июля 2011 года № 356
Оптимальные сроки
сева субсидируемых приоритетных
сельскохозяйственных культур на 2011 год
Наименование субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева
Яровая пшеница
с 15 мая по 10 июня
Просо
до 15 июня
Ячмень
с 15 мая по 10 июня
Овес
с 15 мая по 10 июня
Масличные культуры
с 15 мая по 10 июня
Картофель
до 15 июня
Овощные и бахчевые
до 15 июня
Кормовые (за исключением многолетних трав посева прошлых лет)
с 15 мая по 10 июня