Қаратөбе аудандық мәслихатының 2009 жылғы 2 наурыздағы N 10-8 "Қаратөбе ауданы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 маусымдағы N 29-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 шілдеде N 7-9-106 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 желтоқсандығы № 19-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 18.12.2012 № 19-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қаратөбе ауданы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" Қаратөбе аудандық мәслихатының 2009 жылғы 2 наурыздағы N 10-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-9-78 тіркелген, 2009 жылғы 20 наурызда аудандық "Қаратөбе өңірі" газетінде N 12 жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қаратөбе ауданы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетілсін:
1) мемлекеттік мереке Жеңіс күніне Ұлы Отан соғысының қатысушыларына - 35 000 теңге;
2) мемлекеттік мереке Жеңіс күніне Ауған соғысына қатысқандарға - 2 000 теңге;
3) мемлекеттік мереке Жеңіс күніне Ұлы Отан соғысында қаза тапқандардың әскери қызметшілерінің қайталап некеге отырмаған жесірлеріне - 3 000 теңге;
4) мемлекеттік мереке Жеңіс күніне қайтыс болған Ұлы Отан соғысының мүгедектерінің және қатысушыларының қайталап некеге тұрмаған әйелдеріне (күйеулеріне) - 2 000 теңге;
5) мемлекеттік мереке Жеңіс күніне соғыс жылдары тылда еңбек еткен азаматтарға - 3 000 теңге;
6) мемлекеттік мереке Жеңіс күніне Чернобыль атом электростанциясы апаттың зардаптарын жоюға қатысқандарға - 2 000 теңге;
7) мемлекеттік мереке Жеңіс күніне бейбіт уақытта әскери қызметін өткізу кезінде қаза болған әскери қызметкерлердің отбасыларына - 2 000 теңге;
8) мемлекеттік мереке Жеңіс күніне Ұлы Отан соғысына қатысушыларға теңестірілгендерге - 3 000 теңге:
9) мемлекеттік мереке Жеңіс күніне Совет Армиясының мүгедегі мен Семей ядролық сынақ полигонының мүгедегіне - 2 000 теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 2 марта 2009 года N 10-8 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Каратобинского района"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 июня 2011 года N 29-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 июля 2011 года N 7-9-106. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 декабря 2012 года № 19-6
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.12.2012 № 19-6
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по Каратобинскому району" от 2 марта 2009 года N 10-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 7-9-78, опубликовано 20 марта 2009 года в районной газете "Қаратөбе өңірі" N 12) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Оказать социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по Каратобинскому району:
1) участникам Великой Отечественной войны к государственному празднику Дню Победы - 35 000 тенге;
2) участникам Афганской войны к государственному празднику Дню Победы - 2 000 тенге;
3) вдовам погибших военнослужащих в Великой Отечественной войне, не вступившим в повторный брак, к государственному празднику Дню Победы - 3 000 тенге;
4) женам (мужьям) умерших инвалидов и участников Великой Отечественной войны которые не вступали в повторный брак к государственному празднику Дню Победы - 2 000 тенге;
5) гражданам трудившимся в годы войны в тылу к государственному празднику Дню Победы - 3 000 тенге;
6) участникам ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции к государственному празднику Дню Победы - 2 000 тенге;
7) семьям военнослужащих, погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время к государственному празднику Дню Победы - 2 000 тенге;
8) приравненным к участникам Великой Отечественной войны к государственному празднику Дню Победы - 3 000 тенге;
9) инвалидам Советской армии и инвалидам Семипалатинского испытательного ядерного полигона к государственному празднику Дню Победы - 2 000 тенге;

10) денсаулық сақтау ұйымдарында емделуде жатқан және есепте тұрған онкологиялық, психоневрологиялық аурулардың және мүгедек баланың емделуі үшін бір жолғы көмек - 10 айлық есептік көрсеткіш;
11) аз қамтылған азамат қайтыс болған жағдайда, оны жерлеуді жүзеге асырған тұлғаға жерлеуге берілетін біржолғы төлем - 11 айлық есептік көрсеткіш;
12) өрттен, су тасқыны басқа да табиғи және техногендік сипаттағы апатқа ұшыраған отбасыларға (азаматтарға) берілетін біржолғы көмек - 12 айлық есептік көрсеткіш;
13) денсаулық сақтау ұйымдарында емделуде жатқан және есепте тұрған туберкулез ауруымен ауратындарға біржолғы көмек - 9 айлық есептік көрсеткіш;
14) тұрмысы төмен табысы жоқ отбасыларға әлеуметтік қолдау көрсету үшін қосымша қаражат бөлінген жағдайда - 9 айлық есептік көрсеткіш;
15) ауданның 90 жасқа толған және одан жоғары жастағы мерейтой иегерлеріне бір жолғы көмек - 10 000 теңге;
16) "Капустин-Яр" және "Азғыр" ядролық полигондары сынақтарынан зардап шеккен халыққа:
бала кезінен мүгедектерге, он сегіз жасқа дейінгі мүгедек балаларға және жалпы аурудан бірінші топ мүгедектеріне - 2 еселенген айлық есептік көрсеткіш;
екінші топ мүгедектеріне - 1,5 айлық есептік көрсеткіш;
үшінші топтағы мүгедектерге - 1 айлық есептік көрсеткіш.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күшіне енсін және 2011 жылдың 1 қаңтарынан басталған құқықтық қатынастар тартылады.
3. Осы шешімнің орындалуына жауапкершілік Қаратөбе аудандық экономика және қаржы бөлімінің меңгерушісі Б. Б. Нұрмағамбетов пен Қаратөбе аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің меңгерушісі М. И. Ермеғалиға жүктелсін.
Сессия төрағасы                  Е. Гумаров
Аудандық мәслихат хатшысы        Б. Тойшыбаев

10) единовременная выплата, находящимся на лечении и состоящим на учете в организациях здравохранения, онкологическим, психоневрологическим больным детям - 10 месячных расчетных показателей;
11) единовременная выплата в связи со смертью малообеспеченного гражданина оказывается лицу, осуществившему его погребение - 11 месячных расчетных показателей;
12) единовременная выплата семьям (гражданам) пострадавшим от пожара, наводнения и другого стихийного бедствия природного или техногенного характера - 12 месячных расчетных показателей;
13) единовременная выплата находящимся на лечении и состоящим на учете в организациях здравохранения, больным туберкулезом - 9 месячных расчетных показателей;
14) единовременная выплата в случае дополнительно выделенных средств для социальной поддержки малообеспеченных семей, не имеющих доходов - 9 месячных расчетных показателей;
15) гражданам, достигшим 90 лет и старше единовременно - 10 000 тенге;
16) населению,пострадавшему от воздействия испытательных полигонов "Капустин-Яр" и "Азгир":
инвалидам с детства, детям инвалидам до 18 лет и инвалидам общего заболевания І группы - 2 месячных расчетных показателей;
инвалилам 2 группы - 1,5 месячных расчетных показателей;
инвалидам 3 группы - 1 месячный расчетный показатель.".
2. Настоящее решение вводится со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
3. Контроль за исполнением этого решения возложить на заведующего Каратобинским районным отделом экономики и финансов Б. Нурмагамбетова и заведующего районным отделом занятости и социальных программ М. Ермегали.
Председатель сессии              Е. Гумаров
Секретарь маслихата              Б. Тойшыбаев