2011 жылға егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 тамыздағы № 177 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 қыркүйекте № 7-10-107 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 52 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2012.02.01 № 52 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлiгiндегi Сырым ауданының аумағында 2011 жылға егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Сырым аудандық кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 5 мамырынан туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Төреғалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі                      Е. Нысанғалиев
Сырым ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 16 тамыздағы
№ 177 қаулысына
қосымша
Өсімдік шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға
жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi
бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлiгiндегi
Сырым ауданының аумағында 2011 жылға
егіс жұмыстарының басталуы мен
аяқталуының оңтайлы мерзімдері
р/с
Егіс өнімдерінің түрі
Оңтайлы мерзім
басталуы
аяқталуы
Құрғақ дала аймағы
1
Күнбағыс
1 мамыр
10 мамыр
Жартылай шөлейтті аймақ
1
Жаздық бидай
5 мамыр
15 мамыр
2
Жаздық арпа
25 сәуір
5 мамыр
3
Тары
10 мамыр
15 мамыр

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2011 год
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 16 августа 2011 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 сентября 2011 года № 7-10-107. Утратило силу - постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 1 февраля 2012 года № 52
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 01.02.2012 № 52
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Сырымского района в разрезе природно–климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2011 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Сырымский районный отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 мая 2011 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Турегалиева Т. С.
Аким района                      Е. Нысангалиев
Приложение
к постановлению
акимата Сырымского района
от 16 августа 2011 года № 177
Оптимальные сроки начала и завершения
посевных работ на территории Сырымского района
в разрезе природно–климатических зон
по видам продукции растениеводства,
подлежащим обязательному страхованию
в растениеводстве на 2011 год
№ п/н
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
начала
завершения
Зона сухостепная
1
Подсолнечник
1 май
10 май
Зона полупустынная
1
Пшеница яровая
5 май
15 май
3
Ячмень яровой
25 апрель
5 май
4
Просо
10 май
15 май