"Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы мен қадағалауды, лицензиялау саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері жөніндегі тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 17 ақпандағы № 60 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 17 ақпандағы № 54 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 14 наурызда № 7457 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика минстрінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 446 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика минстрінің 23.06.2015 № 446 (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң күшіне енеді) бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 13 қаңтардағы Заңының 1-бабының 8-тармағына сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы мен қадағалауды, лицензиялау саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері жөніндегі тексеру парағының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істер агенттігі төрағасының 2011 жылғы 17 ақпандағы № 60 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 6825 тіркелді, 2011 жылғы № 12 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттiк органдарының актiлер жинағында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Қоса беріліп отырған Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері бойынша тексеру парағының нысаны бекітілсін.»;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы мен қадағалауды, лицензиялау саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері жөніндегі тексеру парағының нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 17 февраля 2011 года № 60 "Об утверждении формы проверочного листа по вопросам проверок деятельности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства и строительства, государственного архитектурно-строительного контроля и надзора, лицензирования"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 17 февраля 2012 года № 54. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 марта 2012 года № 7457. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 446
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 23.06.2015 № 446 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях приведения в соответствии с пунктом 8 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 13 января 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам энергосбережения и повышения энергоэффективности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 17 февраля 2011 года № 60 "Об утверждении формы проверочного листа по вопросам проверок деятельности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства и строительства, государственного архитектурно-строительного контроля и надзора и лицензирования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6825, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 12, 2011 года) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении формы проверочного листа по вопросам проверок деятельности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства и строительства";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа по вопросам проверок деятельности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства и строительства.";
форму поверочного листа по вопросам проверок деятельности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства и строительства, государственного архитектурно-строительного контроля и надзора, лицензирования, утвержденный указанным приказом изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, қадағалау, лицензиялау және аттестаттау департаменті (Ғ.Р. Әбдірайымов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары Н.П. Тихонюкке жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                         С. Нокин
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
істері агенттігі төрағасының
2012 жылғы 17 ақпандағы
№ 54 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
істері агенттігі төрағасының
2011 жылғы 17 ақпандағы
№ 60 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті
атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері бойынша
тексеру парағының нысаны
Тексеруді тағайындаған орган ________________________________________
Тексерілетін орган __________________________________________________
Органның орналасқан жері ____________________________________________
Тексеру басталған күн _______________________________________________
Тексеру аяқталған күн _______________________________________________
Тексеру жүргізілетін кезең __________________________________________
Тексеру тексеруді тағайындау туралы 20 __ жылғы «__» _______________ № _____ актінің негізінде жүзеге асырылады.
р/с
Талаптар атауы
Иә/Жоқ/Талап етілмейді
Түсініктеме
1
2
3
4

2. Департаменту государственного архитектурно-строительного контроля, аттестации и аккредитации Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства (Абдраймов Г.Р.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Тихонюк Н.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
С. Нокин
Приложение
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
от 17 февраля 2012 года № 54
Утвержден
приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
от 17 февраля 2011 года № 60
Форма
Проверочный лист
по вопросам проверок деятельности местных исполнительных
органов по делам архитектуры, градостроительства и
строительства
Орган, назначивший проверку
______________________________________
Проверяемый орган
_______________________________________________
Адрес местонахождения органа
_____________________________________
Дата начала проверки
_____________________________________________
Дата завершения проверки
_________________________________________
Проверяемый период
______________________________________________
Проверка осуществляется на основании Акта о назначении проверки
от "___" ______ 20 ___ года, № ___.
№ п/п
Наименование требований
Да/Нет/Не
требуется
Комментарии
1
2
3
4

3.3.1
азаматтық тұрғын үй мақсатында салынған объектілер бойынша - тапсырыс берушіден (құрылыс салушыдан) тиісті өтініш және жұмыс комиссиясы қол қойған акті келіп түскен кезден бастап бес жұмыс күнінен аспайтын мерзімде
/ /
3.3.2
ірі (техникалық жағынан күрделі) қоғамдық үйлер мен құрылыстарды, сондай-ақ халыққа қызмет көрсету саласына жататын өндірістік циклдағы өзге де объектілерді тапсырыс берушіден (құрылыс салушыдан) тиісті өтініш және жұмыс комиссиясы қол қойған акті келіп түскен кезден бастап жеті жұмыс күнінен аспайтын мерзімде
/ /
3.4
Комиссияны тапсырысшының шешiмiмен тағайындалуы және объектiнiң пайдалануға қабылдау рәсiмiне дайын екендiгi туралы бас мердiгерден жазбаша хабар алынғаннан кейiн бес күн мерзiмнен кешiктiрiлмей құрылуы
3.4.1
қабылдау комиссиясы
/ /
3.4.2
жұмыс комиссиясы
/ /
3.5
Мемлекеттiк қабылдау комиссиясын тағайындау мерзімін сақтау:
3.5.1
өндiрiстiк мақсаттағы объектiлердi пайдалануға қабылдау кезiнде - комиссия жұмысы басталуының белгiленген мерзiмiне дейiн үш айдан кешiктiрмей
/ /
3.5.2
тұрғын үй-азаматтық және коммуналдық мақсаттағы объектiлердi пайдалануға қабылдау кезiнде - комиссия жұмысы басталуының белгiленген мерзiмiне дейiн күнтiзбелiк отыз күннен кешiктiрмей
/ /
3.6
Салынған объектіні пайдалануға қабылдау туралы мемлекеттiк қабылдау комиссиясы актісінің белгіленген нысанын сақтау
/ /
4
Бұрын берілген нұсқамаларды орындау
/ /

3.3.1
по построенным объектам
жилищно-гражданского назначения –
не более пяти рабочих дней с
момента поступления
соответствующего заявления от
заказчика (застройщика) и
подписанного акта рабочей
комиссией
3.3.2
по построенным крупным
(технически сложным) общественным
зданиям и сооружениям, а также
иным объектам с производственным
циклом, относящихся к сфере
обслуживания населения - не более
семи рабочих дней с момента
поступления соответствующего
заявления от заказчика
(застройщика) и подписанного акта
рабочей комиссией
3.4
Соблюдение сроков по назначению и
созданию комиссий решением
заказчика не позднее чем в
пятидневный срок после получения
письменного извещения от
генерального подрядчика о
готовности объекта:
3.4.1
приемочной комиссии
3.4.2
рабочей комиссии
3.5
Соблюдение сроков по назначению
государственной приемочной
комиссии:
3.5.1
при приемке в эксплуатацию
объектов производственного
назначения - не позднее чем за
три месяца до намеченного срока
начала работы комиссии
3.5.2
при приемке в эксплуатацию
объектов жилищно-гражданского и
коммунального назначения - не
позднее чем за тридцать
календарных дней до намеченного
срока начала работы комиссии
3.6
Соблюдение установленной формы
акта государственной приемочной
комиссии о приемке построенного
объекта в эксплуатацию
4
Исполнение ранее выданных
предписаний