Балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2012 жылғы 2 наурыздағы № 16-02/88 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 16 наурызда № 7465 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 262-ө бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қоршаған ортаны қорғау министрінің  27.08.2013 № 262-ө бұйрығымен (алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
«Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;
2) осы бұйырықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуінен кейін оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министрі М.Е. Толыбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.                                Е. Аман
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің м.а.
2012 жылғы 2 наурыздағы
№ 16-02/88 бұйрығымен
бекітілген
нысан
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Балық шаруашылығы комитеті
_____________________________________________________________________
(уәкілетті органның аумақтық бөлімшесінің атауы)
Балықтың қайда ауланғаны туралы
Анықтама
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы, басшысының тегі, аты, әкесінің аты,
_____________________________________________________________________
немесе жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (толық) (бұдан әрі – Пайдаланушы),
_____________________________________________________________________
балық аулауға арналған шарттың, жануарлар әлемін пайдалануға арналған
рұқсаттың нөмірі мен күні)
20 __ жылы Пайдаланушы үшін балық және басқа су жануарларын аулау
квотасы төмендегі сандық-түрлік құрамда белгіленгендігі:
Су айдынының және (немесе) учаскенің атауы:
Балық және басқа да су жануарларының түрлері
Саны (кг, дана)
1.
2.
3.
Жиыны
және 20__ж. «__»___________ жағдай бойынша төмендегі сандық-түрлік құрамда ауланғандығы:
Су айдынының және (немесе) учаскенің атауы:
Балық және басқа да су жануарларының түрлері
Саны (кг, дана)
1.
2.
3.
Жиыны
жөнінде берілді.
Анықтама талап етілген жері бойынша ұсыну үшін Пайдаланушы ұсынған балық аулау бойынша ай сайынғы есептің негізінде жасалды.
Анықтаманың берілген күні 20 ___ ж. «____» _______________
М.О. Қолы ____________________________________________________
(лауазымды тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты)

Об утверждении формы справки о происхождении вылова
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 марта 2012 года № 16-02/88. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2012 года № 7465. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 262-Ө
Сноска. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды РК от 27.08.2013 № 262-Ө (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» от 9 июля 2004 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму справки о происхождении вылова.
2. Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан Толибаева М.Е.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Е. Аман
Утверждена
приказом и.о. Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 2 марта 2012 года № 16-02/88
форма
Комитет рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
____________________________________________________________________
(наименование территориального подразделения уполномоченного органа)
Справка
о происхождении вылова
Выдана ______________________________________________________________
(наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество руководителя,
_____________________________________________________________________
либо фамилия, имя, отчество (полностью) физического лица (далее – Пользователь),
_____________________________________________________________________
номер и дата договора на рыболовство, разрешения на пользование животным миром)
в том, что для Пользователя в 20__ году установлена квота вылова рыбных ресурсов и других водных животных в следующем количественно-видовом составе:
Наименование водоема и
(или) участка
Виды рыбы и
других водных
животных
Количество (кг, шт)
1.
2.
3.
Итого
и по состоянию на «__»___________ 20__год выловлено:
Наименование водоема и
(или) участка
Виды рыбы и
других водных
животных
Количество (кг, шт)
1.
2.
3.
Итого
Справка составлена на основании ежемесячного отчета по вылову рыбы, представленного Пользователем для предоставления по месту требования.
Дата выдачи справки «__» ___________ 20__ года
М. П. Подпись ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество должностного лица)