Банкке және (немесе) банк холдингіне еншiлес ұйым құруға немесе иемденуге, бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иемденетін еншілес ұйымды банктің құруына немесе иемденуіне, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ банктің және (немесе) банк холдингінің еншiлес ұйым құруға, иемденуге, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсатын кері қайтарып алу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 91 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 12 сәуірде № 7564 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2017 жылғы 28 қаңтардағы № 24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.01.2017 № 24 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне банк қызметін және қаржы ұйымдарын тәуекелдерді азайту тұрғысынан реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2011 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Банкке және (немесе) банк холдингіне еншiлес ұйым құруға немесе иемденуге, бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иемденетін еншілес ұйымды банктің құруына немесе иемденуіне, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ банктің және (немесе) банк холдингінің еншiлес ұйым құруға, иемденуге, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсатын кері қайтарып алу қағидалары бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Г. Марченко
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2012 жылғы 24 ақпандағы
№ 91 қаулысымен
бекітілген
Банкке және (немесе) банк холдингіне еншiлес ұйым құруға немесе
иемденуге, бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін
иемденетін еншілес ұйымды банктің құруына немесе иемденуіне, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына
қомақты қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ банктің және (немесе)
банк холдингінің еншiлес ұйым құруға, иемденуге, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсатын кері қайтарып алу қағидалары

Об утверждении Правил выдачи банку и (или) банковскому холдингу разрешения на создание или приобретение дочерней организации, на создание или приобретение банком дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка, на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций, а также отзыва разрешения на создание, приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации, на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 91. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 апреля 2012 года № 7564. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 января 2017 года № 24 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 28.01.2017 № 24 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 декабря 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования банковской деятельности и финансовых организаций в части минимизации рисков" Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила выдачи банку и (или) банковскому холдингу разрешения на создание или приобретение дочерней организации, на создание или приобретение банком дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка, на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций, а также отзыва разрешения на создание, приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации, на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций.
2. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
Г. Марченко
Утверждены
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 24 февраля 2012 года № 91
Правила
выдачи банку и (или) банковскому холдингу разрешения на
создание или приобретение дочерней организации, на создание или
приобретение банком дочерней организации, приобретающей
сомнительные и безнадежные активы родительского банка, на
значительное участие банка и (или) банковского холдинга в
капитале организаций, а также отзыва разрешения на создание,
приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней
организации, на значительное участие банка и (или) банковского
холдинга в капитале организаций

Осы Банкке және (немесе) банк холдингіне еншiлес ұйым құруға немесе иемденуге, бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иемденетін еншілес ұйымды банктің құруына немесе иемденуіне, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ банктің және (немесе) банк холдингінің еншiлес ұйым құруға, иемденуге, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсатын кері қайтарып алу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді және қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеуді, бақылау мен қадағалауды жүзеге асыратын мемлекеттік органның (бұдан әрі – уәкілетті орган) еншiлес ұйым құруға немесе иемденуге, бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иемденетін еншілес ұйымды банктің құруына немесе иемденуіне, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ банктің және (немесе) банк холдингінің еншiлес ұйым құруға, иемденуге, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсатын кері қайтарып алу тәртібін айқындайды.
1. Жалпы ережелер
1. Банктер және (немесе) банк холдингтері Заңның 8-бабының 3-тармағында көзделген жағдайларда еншілес ұйымдар құрады немесе заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарына немесе акцияларына қатысу үлесін иеленеді.
2. Уәкілетті орган:
1) Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша банктің және (немесе) банк холдингінің еншiлес ұйымды құруына немесе иеленуіне;
2) Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша банктің бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иеленетін еншілес ұйымды құруына немесе иеленуіне;
3) Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталында қомақты қатысуына берілген және қайтарып алынған рұқсаттардың тізбесін қалыптастырады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Төрағасының 24.12.2014 № 261 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Уәкілетті орган өтініш берілгеннен кейін үш айдың ішінде банктің және (немесе) банк холдингінің еншілес ұйым құруына немесе иемденуіне, сондай-ақ банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсат береді немесе рұқсат беруден бас тартады.

Настоящие Правила выдачи банку и (или) банковскому холдингу разрешения на создание или приобретение дочерней организации, на создание или приобретение банком дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка, на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций, а также отзыва разрешения на создание, приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации, на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" (далее - Закон) и определяют порядок выдачи государственным органом, осуществляющим государственное регулирование, контроль и надзор финансового рынка и финансовых организаций (далее – уполномоченный орган), разрешения на создание или приобретение дочерней организации, на создание или приобретение банком дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка, на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций, а также отзыва разрешения на создание, приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации, на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций.
1. Общие положения
1. Банки и (или) банковские холдинги создают дочерние организации или приобретают доли участия в уставных капиталах или акции юридических лиц в случаях, предусмотренных пунктом 3 статьи 8 Закона.
2. Уполномоченный орган формирует Перечень выданных и отозванных разрешений:
1) на создание или приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации по форме в соответствии с приложением 1 к Правилам;
2) на создание или приобретение банком дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка по форме в соответствии с приложением 2 к Правилам;
3) на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций по форме в соответствии с приложением 3 к Правилам.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.12.2014 № 261 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
3. Уполномоченный орган выдает разрешение или отказывает в выдаче разрешения на создание или приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации, а также на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций в течение трех месяцев после подачи заявления.

4. Банктің және (немесе) банк холдингінің еншілес ұйым құруға немесе иемденуге, сондай-ақ банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсат беруден бас тартылған жағдайда уәкілетті орган бас тарту негіздері туралы өтініш берушіге жазбаша хабарлайды.
5. Банктің және (немесе) банк холдингінің бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иемденетін еншілес ұйымды қоспағанда, еншілес ұйым құруға немесе иемденуге, сондай-ақ ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсат беруден бас тартуға негіздер Заңның 11-1-бабының 6-тармағында көзделген.
6. Банктің бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иемденетін еншілес ұйымды құруға немесе иемденуге рұқсат беруге бас тарту үшін негіздер Заңның 11-2-бабының 6-тармағында көзделген.
7. Уәкілетті орган банктің және (немесе) банк холдингінің еншiлес ұйымды құруына немесе иемденуіне, банктің бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иемденетін еншілес ұйымды құруына немесе иемденуіне, сондай-ақ банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына берілген рұқсатты Заңның 11-1-бабының 13-тармағында көзделген негіздер бойынша кері қайтарып алады.
2. Банктің және (немесе) банк холдингінің еншілес ұйымды құруына немесе иемденуіне, бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иемденетін еншілес ұйымды банктің құруына немесе иемденуіне рұқсат беру тәртібi
8. Бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иеленетін еншілес ұйымды қоспағанда, еншілес ұйымды құруға немесе иеленуге рұқсат алу үшін банк және (немесе) банк холдингі уәкілетті органға Заңның 11-1-бабының 4-тармағында көрсетілген құжаттар мен мәліметтерді, сондай-ақ құрамына банк және (немесе) банк холдингі кіретін банк конгломератының банктің және (немесе) банк холдингінің еншілес ұйымдарының болуын болжау нәтижесіндегі пруденциялық нормативтердің, сондай-ақ уәкілетті орган құрылатын немесе иеленетін еншілес ұйымды ескере отырып белгілеген банктер сақтауға міндетті басқа да нормалар мен лимиттердің есебін қоса бере отырып, Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініш береді.
Талап етілетін құжаттар қоса беріле отырып, өтініш қағаз тасымалдағышта не "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы электрондық түрде ұсынылады.
Қазақстан Республикасының резиденті емес - банк холдингтері өтінішті қағаз тасымалдағышта ұсынады.

4. В случае отказа в выдаче разрешения на создание или приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации, а также на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций уполномоченный орган письменно уведомляет заявителя об основаниях отказа.
5. Основания для отказа в выдаче банку и (или) банковскому холдингу разрешения на создание или приобретение дочерней организации, за исключением дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка, а также на значительное участие в капитале организаций предусмотрены пунктом 6 статьи 11-1 Закона.
6. Основания для отказа в выдаче разрешения на создание или приобретение банком дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка предусмотрены пунктом 6 статьи 11-2 Закона.
7. Уполномоченный орган отзывает разрешение на создание, приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации, на создание или приобретение банком дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка, а также на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций по основаниям, предусмотренным пунктом 13 статьи 11-1 Закона.
2. Порядок выдачи разрешения на создание или приобретение
банком и (или) банковским холдингом дочерней организации,
на создание или приобретение банком дочерней организации,
приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского
банка
8. Для получения разрешения на создание или приобретение дочерней организации, за исключением дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка, банк и (или) банковский холдинг представляет в уполномоченный орган заявление по форме в соответствии с приложением 4 к Правилам, с приложением документов и сведений, указанных в пункте 4 статьи 11-1 Закона, а также расчета пруденциальных нормативов банковским конгломератом, в состав которого входит банк и (или) банковский холдинг, в результате предполагаемого наличия дочерних организаций банка и (или) банковского холдинга, и других обязательных к соблюдению банками норм и лимитов, установленных уполномоченным органом, с учетом создаваемой или приобретаемой дочерней организации.
Заявление с приложением требуемых документов представляется на бумажном носителе либо в электронном виде посредством веб-портала "электронного правительства".
Заявление банковскими холдингами - нерезидентами Республики Казахстан представляется на бумажном носителе.

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Төрағасының 24.12.2014 № 261 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. Банктің және (немесе) банк холдингінің Қазақстан Республикасының резиденттері – банкті, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы, жинақтаушы зейнетақы қоры – еншілес ұйымын құруына немесе иемденуіне рұқсат алу үшін өтініш берген жағдайда Заңның 11-1-бабы 4-тармағының 1), 3), 4), 9), 10) тармақшаларында көрсетілген құжаттар берілмейді.
10. Егер құрылатын не иемденетін еншілес ұйым банк, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы, жинақтаушы зейнетақы қоры болып табылса, онда Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша еншілес ұйымды құруға не иемденуге өтінішпен қатар қаржы ұйымының (банк холдингінің немесе сақтандыру холдингінің) ірі қатысушысы мәртебесін алу үшін қажетті құжаттарды қоса бере отырып, қаржы ұйымының (банк холдингінің немесе сақтандыру холдингінің) ірі қатысушысы мәртебесін алуға өтініш беріледі.
11. Бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иеленетін еншілес ұйымды құруға немесе иеленуге рұқсат алу үшін банк уәкілетті органға Заңның 11-2-бабының 5-тармағында көрсетілген құжаттар мен мәліметтерді, сондай-ақ бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иеленетін еншілес ұйымның болуын болжау нәтижесіндегі пруденциялық нормативтердің, оның ішінде шоғырландырылған негіздегіні, және уәкілетті орган құрылатын немесе иеленетін бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иеленетін еншілес ұйымды ескере отырып белгілеген банктер сақтауға міндетті басқа да нормалар мен лимиттердің есебін қоса бере отырып, Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес нысанда өтініш береді.
Талап етілетін құжаттар қоса беріле отырып, өтініш қағаз тасымалдағышта не "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы электрондық түрде ұсынылады.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Төрағасының 24.12.2014 № 261 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
12. Еншілес ұйымының басшы қызметкерлері (немесе басшы қызметкерлер лауазымдарына тағайындау немесе сайлау үшін ұсынылатын үміткерлер) туралы ақпарат Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкес нысанда ұсынылады.

Сноска. Пункт 8 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.12.2014 № 261 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
9. В случае подачи банком и (или) банковским холдингом заявления для получения разрешения на создание или приобретение дочерней организации - банка, страховой (перестраховочной) организации, накопительного пенсионного фонда - резидентов Республики Казахстан, документы, указанные в подпунктах 1), 3), 4), 9), 10) пункта 4 статьи 11-1 Закона, не представляются.
10. Если создаваемая либо приобретаемая дочерняя организация является банком, страховой (перестраховочной) организацией, накопительным пенсионным фондом, то одновременно с заявлением по форме в соответствии с приложением 4 к Правилам, на создание либо приобретение дочерней организации представляется заявление на получение статуса крупного участника финансовой организации (банковского холдинга или страхового холдинга) с приложением необходимых документов для получения статуса крупного участника финансовой организации (банковского холдинга или страхового холдинга).
11. Для получения разрешения на создание или приобретение дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка, банк представляет в уполномоченный орган заявление по форме в соответствии с приложением 4 к Правилам с приложением документов и сведений, указанных в пункте 5 статьи 11-2 Закона, а также расчета пруденциальных нормативов, в том числе на консолидированной основе, в результате предполагаемого наличия дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка, и других обязательных к соблюдению банками норм и лимитов, установленных уполномоченным органом, с учетом создаваемой или приобретаемой дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы родительского банка.
Заявление с приложением требуемых документов представляется на бумажном носителе либо в электронном виде посредством веб-портала "электронного правительства".
Сноска. Пункт 11 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.12.2014 № 261 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
12. Информация о руководящих работниках (или кандидатах, рекомендуемых для назначения или избрания на должности руководящих работников) дочерней организации предоставляется по форме в соответствии с приложением 5 к Правилам.

3. Банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсат беру тәртібi
13. Банк және (немесе) банк холдингі ұйымдардың капиталында қомақты қатысуға рұқсат алу үшін уәкілетті органға Заңның 11-1-бабы 4-тармағының 2), 3), 5), 6), 7), 10) және 11) тармақшаларында көрсетілген құжаттарды қоса бере отырып, Қағидалардың 6-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініш береді.
Талап етілетін құжаттар қоса беріле отырып, өтініш қағаз тасымалдағышта не "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы электрондық түрде ұсынылады.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Төрағасының 24.12.2014 № 261 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
14. Банк және (немесе) банк холдингі Қазақстан Республикасының резиденті – банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының, жинақтаушы зейнетақы қорының капиталына қомақты қатысуға рұқсат алу үшін өтініш берген жағдайда Заңның 11-1-бабы 4-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген құжаттар уәкілетті органға берілмейді.
15. Ұйымның басшы қызметкерлері (басшы қызметкерлер лауазымдарына тағайындау немесе сайлау үшін ұсынылатын үміткерлер) туралы ақпарат Қағидалардың 7-қосымшасына сәйкес нысанда ұсынылады.
4. Банктің және (немесе) банк холдингінің еншілес ұйымды құруына, иемденуіне, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсатты кері қайтарып алу тәртібi
16. Уәкілетті орган банктің және (немесе) банк холдингінің еншілес ұйымды құруына, банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына берілген рұқсатты Заңның 11-1-бабының 13-тармағында көрсетілген негіздемелер бойынша кері қайтарады.
17. Еншілес ұйымды құруға, иеленуге, ұйымдардың капиталында қомақты қатысуға рұқсат қайтарып алынған жағдайда, банк және (немесе) банк холдингі Заңның 11-1-бабының 13-тармағында көзделген іс-шараларды жүзеге асырады және растайтын құжаттарды қоса бер отырып, өздеріне тиесілі акцияларды (жарғылық капиталға қатысу үлесін) иеліктен шығару күнінен бастап үш жұмыс күні ішінде уәкілетті органға хабарлама ұсынады.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Төрағасының 24.12.2014 № 261 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Банкке және (немесе) банк
холдингіне еншiлес ұйым құруға
немесе иемденуге, бас банктің
күмәнді және үмітсіз активтерін
иемденетін еншілес ұйымды банктің
құруына немесе иемденуіне, банктің
және (немесе) банк холдингінің
ұйымдардың капиталына қомақты
қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ
банктің және (немесе) банк
холдингінің еншiлес ұйым құруға,
иемденуге, банктің және (немесе)
банк холдингінің ұйымдардың
капиталына қомақты қатысуына
рұқсатын кері қайтарып алу
қағидаларына 1-қосымша
Нысан
Банктің және (немесе) банк холдингінің еншiлес ұйым құруына және иемденуіне берілген және кері қайтарып алынған рұқсаттардың тізбесі
Банктің немесе банк холдингінің атауы
Еншілес
ұйымның
атауы
Еншілес ұйымның
заңды тұлға
ретінде
мемлекеттік
тіркеуден
өтуі туралы
деректер
Банктің немесе банк холдингінің
еншілес ұйым
құруына және
иемденуіне
берілген
рұқсаттың
күні және
нөмірi
Банктің немесе банк холдингінің еншілес ұйым құруына немесе иемденуіне берілген рұқсатты кері қайтарып алу күні мен нөмірі
Еншілес
ұйымқызметінің
түрi
Банкке және (немесе) банк
холдингіне еншiлес ұйым құруға
немесе иемденуге, бас банктің
күмәнді және үмітсіз активтерін
иемденетін еншілес ұйымды банктің
құруына немесе иемденуіне, банктің
және (немесе) банк холдингінің
ұйымдардың капиталына қомақты
қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ
банктің және (немесе) банк
холдингінің еншiлес ұйым құруға,
иемденуге, банктің және (немесе)
банк холдингінің ұйымдардың
капиталына қомақты қатысуына
рұқсатын кері қайтарып алу
қағидаларына 2-қосымша
Нысан
Бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иемденетін еншілесұйымды банктің құруына және иемденуіне берілген және кері қайтарып алынған рұқсаттардың тізбесі
Банктің атауы
Еншілес
ұйымның
атауы
Еншілес ұйымның
заңды тұлға
ретінде
мемлекеттік
тіркеуден
өтуі туралы
деректер
Банктің
еншілес ұйым
құруына және
иемденуіне
берілген
рұқсаттың
күні және
нөмірi
Банктің еншілес ұйым құруына немесе иемденуіне берілген рұқсатты кері қайтарып алу күні мен нөмірі
Еншілес
ұйымқызметінің
түрi
Банкке және (немесе) банк
холдингіне еншiлес ұйым құруға
немесе иемденуге, бас банктің
күмәнді және үмітсіз активтерін
иемденетін еншілес ұйымды банктің
құруына немесе иемденуіне, банктің
және (немесе) банк холдингінің
ұйымдардың капиталына қомақты
қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ
банктің және (немесе) банк
холдингінің еншiлес ұйым құруға,
иемденуге, банктің және (немесе)
банк холдингінің ұйымдардың
капиталына қомақты қатысуына
рұқсатын кері қайтарып алу
қағидаларына 3-қосымша
Нысан
Банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына берілген және кері қайтарып алынған рұқсаттардың тізбесі
Банктің немесе банк холдингінің атауы
Банк немесе банк холдингі
қомақты
қатысатын
ұйымның
атауы
Банк немесе банк холдингі қомақты
қатысатын
ұйымның
заңды тұлға
ретіндемемлекет-
тік
тіркеуден
өтуі туралы
деректер
Ұйымның капиталына
қомақты
қатысуға
берілген
рұқсаттың
күні және
нөмірi
Ұйымдар-
дың капиталы-на қомақты қатысуға берiлген рұқсатты қайтарып алу күні және нөмiрi
Банк немесе банк холдингі қомақты
қатысатынұйым қызметінің
түрi
Банкке және (немесе) банк
холдингіне еншiлес ұйым құруға
немесе иемденуге, бас банктің
күмәнді және үмітсіз активтерін
иемденетін еншілес ұйымды банктің
құруына немесе иемденуіне, банктің
және (немесе) банк холдингінің
ұйымдардың капиталына қомақты
қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ
банктің және (немесе) банк
холдингінің еншiлес ұйым құруға,
иемденуге, банктің және (немесе)
банк холдингінің ұйымдардың
капиталына қомақты қатысуына
рұқсатын кері қайтарып алу
қағидаларына 4-қосымша
Нысан
___ жылғы "___"_______
№ _____
Банктің және (немесе) банк холдингінің еншiлес ұйым құруға немесе иемденуге, оның ішінде бас банктің күмәнді және үмітсіз активтерін иемденетін еншілес ұйымды банктің құруына немесе иемденуіне рұқсат алуға
ӨТІНІШ
_____________________________________________________________________
(өтініш берушінің атауы)
банктің уәкілетті органының _________________________________________
(өткізілген орны)
_____ жылғы "____" _______________ № ____ шешіміне сәйкес
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
(құрылатын (иелікке алынатын) еншілес ұйымның атауы, орналасқан жері)
құруына немесе иемденуіне рұқсат беруді сұрайды.
Банк өтінішке қоса берілген құжаттар мен ақпараттың дұрыс болуына, сондай-ақ өтінішті қарауға байланысты сұратып алынған қосымша ақпараттың және құжаттардың уәкілетті органға уақтылы берілуіне толығымен жауап береді.
Қоса берілген құжаттар (жіберілген құжаттардың тізбесін атауымен, әрқайсысы бойынша дана және бет санын көрсету керек)
Басқарма Төрағасы
______________________________ ________________
(қолы)
Директорлар кеңесінің
Төрағасы ________________
(қолы)
Мөр.
Банкке және (немесе) банк
холдингіне еншiлес ұйым құруға
немесе иемденуге, бас банктің
күмәнді және үмітсіз активтерін
иемденетін еншілес ұйымды банктің
құруына немесе иемденуіне, банктің
және (немесе) банк холдингінің
ұйымдардың капиталына қомақты
қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ
банктің және (немесе) банк
холдингінің еншiлес ұйым құруға,
иемденуге, банктің және (немесе)
банк холдингінің ұйымдардың
капиталына қомақты қатысуына
рұқсатын кері қайтарып алу
қағидаларына 5-қосымша
Нысан
Еншілес ұйымның басшы қызметкерлері (немесе басшы
қызметкерлер лауазымдарына тағайындау немесе сайлау үшін ұсынылатын кандидаттар) туралы ақпарат
1. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_________________________________________________________ .

3. Порядок выдачи разрешения на значительное участие
банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций
13. Для получения разрешения на значительное участие в капитале организаций банк и (или) банковский холдинг представляет в уполномоченный орган заявление по форме в соответствии с приложением 6 к Правилам с приложением документов, указанных в подпунктах 2), 3), 5), 6), 7), 10) и 11) пункта 4 статьи 11-1 Закона.
Заявление с приложением требуемых документов представляется на бумажном носителе либо в электронном виде посредством веб-портала "электронного правительства".
Сноска. Пункт 13 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.12.2014 № 261 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
14. В случае подачи банком и (или) банковским холдингом заявления для получения разрешения на значительное участие в капитале банка, страховой (перестраховочной) организации, накопительного пенсионного фонда - резидентов Республики Казахстан документы, указанные в подпункте 3) пункта 4 статьи 11-1 Закона, в уполномоченный орган не представляются.
15. Информация о руководящих работниках (или кандидатах, рекомендуемых для назначения или избрания на должности руководящих работников) организации представляется по форме в соответствии с приложением 7 к Правилам.
4. Порядок отзыва разрешения на создание, приобретение банком и
(или) банковским холдингом дочерней организации,
на значительное участие банка и (или) банковского холдинга
в капитале организаций
16. Уполномоченный орган отзывает выданное разрешение на создание, приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации, значительное участие банка и (или) банковского холдинга в капитале организаций по основаниям, указанным, в пункте 13 статьи 11-1 Закона.
17. В случае отзыва разрешения на создание, приобретение дочерней организации, значительное участие в капитале организаций, банк и (или) банковский холдинг осуществляют мероприятия, предусмотренные пунктом 13 статьи 11-1 Закона, и представляют уведомление в уполномоченный орган в течение трех рабочих дней с даты произведения отчуждения принадлежащих им акций (доли участия в уставном капитале), с приложением подтверждающих документов.
Сноска. Пункт 17 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.12.2014 № 261 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Правилам выдачи банку и (или)
банковскому холдингу разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, на создание
или приобретение банком дочерней
организации, приобретающей
сомнительные и безнадежные активы
родительского банка, на
значительное участие банка и (или)
банковского холдинга в капитале
организаций, а также отзыва
разрешения на создание,
приобретение банком и (или)
банковским холдингом дочерней
организации, на значительное
участие банка и (или) банковского
холдинга в капитале организаций
Форма
Перечень выданных и отозванных
разрешений на создание и приобретение банком
и (или) банковским холдингом дочерней организации
Наименование
банка или
банковского
холдинга
Наименование
дочерней
организации
Данные о
прохождении
дочерней
организацией
государственной
регистрации в
качестве
юридического
лица
Дата и номер
разрешения на
создание и
приобретение
банком или
банковским
холдингом
дочерней
организации
Дата и номер
отзыва
выданного
разрешения на
создание или
приобретение
банком или
банковским
холдингом
дочерней
организации
Вид
деятель-
ности
дочерней
организации
Приложение 2
к Правилам выдачи банку и (или)
банковскому холдингу разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, на создание
или приобретение банком дочерней
организации, приобретающей
сомнительные и безнадежные активы
родительского банка, на
значительное участие банка и (или)
банковского холдинга в капитале
организаций, а также отзыва
разрешения на создание,
приобретение банком и (или)
банковским холдингом дочерней
организации, на значительное
участие банка и (или) банковского
холдинга в капитале организаций
Форма
Перечень выданных и отозванных
разрешений на создание и приобретение банком дочерней
организации, приобретающей сомнительные и безнадежные активы
родительского банка
Наименование
банка
Наименование
дочерней
организации
Данные о
прохождении
дочерней
организацией
государственной
регистрации в
качестве
юридического
лица
Дата и номер
разрешения на
создание и
приобретение
банком
дочерней
организации
Дата и
номер отзыва
выданного
разрешения
на создание
или
приобретение
банком
дочерней
организации
Вид
деятель-
ности
дочерней
органи-
зации
Приложение 3
к Правилам выдачи банку и (или)
банковскому холдингу разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, на создание
или приобретение банком дочерней
организации, приобретающей
сомнительные и безнадежные активы
родительского банка, на
значительное участие банка и (или)
банковского холдинга в капитале
организаций, а также отзыва
разрешения на создание,
приобретение банком и (или)
банковским холдингом дочерней
организации, на значительное
участие банка и (или) банковского
холдинга в капитале организаций
Форма
Перечень выданных и отозванных
разрешений на значительное участие банка и (или) банковского
холдинга в капитале организаций
Наименование
банка или
банковского
холдинга
Наименование
организации, в
которой банк
или банковский
холдинг имеет
значительное
участие
Данные о
прохождении
организацией, в
которой банк или
банковский холдинг
имеет значительное
участие,
государственной
регистрации в
качестве
юридического лица
Дата и номер
разрешения на
значительное
участие в
капитале
организаций
Дата и номер
отзыва
выданного
разрешения на
значительное
участие в
капитале
организаций
Вид
деятельности
организации,
в которой
банк или
банковский
холдинг имеет
значительное
участие
Приложение 4
к Правилам выдачи банку и (или)
банковскому холдингу разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, на создание
или приобретение банком дочерней
организации, приобретающей
сомнительные и безнадежные активы
родительского банка, на
значительное участие банка и (или)
банковского холдинга в капитале
организаций, а также отзыва
разрешения на создание,
приобретение банком и (или)
банковским холдингом дочерней
организации, на значительное
участие банка и (или) банковского
холдинга в капитале организаций
Форма
"___" _______ ___ года
№ _____
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение разрешения на создание или
приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней
организации, в том числе на создание или приобретение банком
дочерней организации, приобретающей сомнительные и безнадежные
активы родительского банка
_______________________________________________________________ (наименование заявителя)
просит в соответствии с решением уполномоченного органа банка
№ ____ от "____" _______________ _____ года,
____________________________________________________________________
(место проведения)
выдать разрешение на создание или приобретение
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование, место нахождения создаваемой (приобретаемой) дочерней организации).
Банк полностью отвечает за достоверность прилагаемых к
заявлению документов и информации, а также своевременное
представление уполномоченному органу дополнительной информации и
документов, запрашиваемых в связи с рассмотрением заявления.
Прилагаемые документы (указать поименный перечень направляемых
документов, количество экземпляров и листов по каждому).
Председатель Правления
______________________________ ________________
(подпись)
Председатель Совета
директоров ________________
(подпись)
Печать.
Приложение 5
к Правилам выдачи банку и (или)
банковскому холдингу разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, на создание
или приобретение банком дочерней
организации, приобретающей
сомнительные и безнадежные активы
родительского банка, на
значительное участие банка и (или)
банковского холдинга в капитале
организаций, а также отзыва
разрешения на создание,
приобретение банком и (или)
банковским холдингом дочерней
организации, на значительное
участие банка и (или) банковского
холдинга в капитале организаций
Форма
Информация о руководящих работниках (или кандидатов,
рекомендуемых для назначения или избрания на должности
руководящих работников) дочерней организации
1.Фамилия, имя, отчество (при наличии)
___________________________________________________________________

2. Азаматтығы
_________________________________________________________ .
3. Жеке басын растайтын құжаттың деректерi
_________________________________________________________ .
4. Жұмыс орны (орындары), лауазымы (лауазымдары)
_________________________________________________________ .
5. Заңды мекенжайы, тұрғылықты жері, жұмыс орнының (орындарының) мекенжайы, байланыс телефоны
_________________________________________________________ .
6. Білімі (біліктілігін арттыру курстарын қоса):
Түскен күні – аяқтаған күні
Оқу орнының атауы
Мамандығы
7. Еңбек қызметі туралы қысқаша резюмесі:
Еңбек ету кезеңi
Жұмыс орны
Лауазымы
8. Заңда белгіленген тәртіппен өтелмеген немесе алынбаған сотталығы туралы мәліметтер:
Күні
Соттың
атауы
Соттың
тұрған
жері
Жаза
түрі
Қазақстан Республи
касы
Қылмыс
тық Кодексінің бабы
Соттың шешім
қабылдаған
күні
9. Банк қызметімен байланысты құқық бұзушылықтары үшін әкімшілік жауапкершілікке тартылуы туралы мәліметтер:
Күні
Әкімшілік
жауапкер-
шілікке
тарту туралы
шешім қабылдаған орган
Әкімшілік
жауапкер-
шілікке
тарту туралы
шешім қабылдаған органның тұрған жерi
Әкімшілік
жазаның
түрі
Қазақстан
Республикасы
Әкімшілік
құқық
бұзушылық
туралы
кодекстің
бабы
Шешім қабыл-
данған күн
Осы өтініштегі ақпаратты тексергендігімді және оның дұрыс әрі толық екенін растаймын.
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)____________________________
(баспа әріптермен)
Күні ___________________________
Қолы ________________________ .
Банкке және (немесе) банк
холдингіне еншiлес ұйым құруға
немесе иемденуге, бас банктің
күмәнді және үмітсіз активтерін
иемденетін еншілес ұйымды банктің
құруына немесе иемденуіне, банктің
және (немесе) банк холдингінің
ұйымдардың капиталына қомақты
қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ
банктің және (немесе) банк
холдингінің еншiлес ұйым құруға,
иемденуге, банктің және (немесе)
банк холдингінің ұйымдардың
капиталына қомақты қатысуына
рұқсатын кері қайтарып алу
қағидаларына 6-қосымша
Нысан
_______ жылғы "_____"_______
№______
Банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуына рұқсат алуға
ӨТІНІШ
_______________________________________________________________ (өтініш берушінің атауы)
_____ жылғы "____" _______________ № ____ уәкілетті органның шешіміне сәйкес _____________________________________________
(өткізу орны)
құруына немесе иемденуге рұқсат беруіңізді сұрайды.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________ (құрылатын (иеленетін) еншілес ұйымның атауы, орналасқан орны)
Банк өтінішке қоса берілген құжаттар мен ақпараттың дұрыс болуына, сондай-ақ өтінішті қарауға байланысты сұрау салынып алынған қосымша ақпарат пен құжаттардың уәкілетті органға уақтылы берілуіне толығымен жауап береді.
Қоса берілген құжаттар (жіберілген құжаттардың атауымен тізбесін, әрқайсысы бойынша дана және парақ санын көрсету керек)
Басқарманың Төрағасы
________________________ ________________
(қолы)
Директорлар кеңесінің
Төрағасы ________________
(қолы)
Мөр.
Банкке және (немесе) банк
холдингіне еншiлес ұйым құруға
немесе иемденуге, бас банктің
күмәнді және үмітсіз активтерін
иемденетін еншілес ұйымды банктің
құруына немесе иемденуіне, банктің
және (немесе) банк холдингінің
ұйымдардың капиталына қомақты
қатысуына рұқсат беру, сондай-ақ
банктің және (немесе) банк
холдингінің еншiлес ұйым құруға,
иемденуге, банктің және (немесе)
банк холдингінің ұйымдардың
капиталына қомақты қатысуына
рұқсатын кері қайтарып алу
қағидаларына 7-қосымша
Нысан
Банктің және (немесе) банк холдингінің қомақты қатысуы бар ұйымның басшы қызметкерлерi (немесе басшы қызметкерлер лауазымдарына тағайындау немесе сайлау үшін ұсынылатын кандидаттар) туралы ақпарат
1. Тегі, аты, әкесінің аты __________________________________________________________________

2. Гражданство_______________________________________________
3. Данные документа, удостоверяющего личность ___________________________________________________________________
4. Место (места) работы, должность (должности) ___________________________________________________________________
5. Юридический адрес, место жительства, адрес места (мест)
работы, контактный телефон ________________________________________
. Образование (включая курсы повышения квалификации):
Дата поступления
- дата окончания
Название учебного
заведения
Специальность
7. Краткое резюме о трудовой деятельности:
Период работы
Место работы
Должность
8. Сведения о наличии непогашенной или неснятой в установленном
законом порядке судимости:
Дата
Наименование
суда
Местонахождения
суда
Вид
наказания
Статья Уголовного
кодекса Республики
Казахстан
Дата принятия
процессуального
решения судом
9. Сведения о привлечении к административной ответственности
за совершение правонарушений, связанных с банковской деятельностью:
Дата
Орган,
принявший
решение о
привлечении к
администра-
тивной
ответствен-
ности
Местонахождения
органа,
принявшего
решение о
привлечении к
административной
ответственности
Вид
администра-
тивного
взыскания
Статья Кодекса
Республики
Казахстан об
административных
правонарушениях
Дата
принятия
решения
Подтверждаю, что информация, содержащаяся в этом заявлении,
была проверена мною и является достоверной и полной.
Фамилия, имя, отчество (при наличии) __________________________
(печатными буквами)
Дата ___________________________
Подпись ________________________
Приложение 6
к Правилам выдачи банку и (или)
банковскому холдингу разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, на создание
или приобретение банком дочерней
организации, приобретающей
сомнительные и безнадежные активы
родительского банка, на
значительное участие банка и (или)
банковского холдинга в капитале
организаций, а также отзыва
разрешения на создание,
приобретение банком и (или)
банковским холдингом дочерней
организации, на значительное
участие банка и (или) банковского
холдинга в капитале организаций
Форма
"___" _______ ___ года
№ _____
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение разрешения на значительное
участие банка и (или) банковского холдинга в уставном капитале
организаций
_______________________________________________________________
(наименование заявителя)
просит в соответствии с решением уполномоченного органа
банка № ____ от "____" _______________ _____ года,
_____________________________________________
(место проведения)
выдать разрешение на создание или приобре
______________________________________________________________
______________________________________________________________
(наименование, место нахождения создаваемой (приобретаемой)
дочерней организации)
Банк полностью отвечает за достоверность прилагаемых к заявлению документов и информации, а также своевременное представление уполномоченному органу дополнительной информации и документов, запрашиваемых в связи с рассмотрением заявления.
Прилагаемые документы (указать поименный перечень направляемых документов, количество экземпляров и листов по каждому).
Председатель Правления
_____________________________ ________________
(подпись)
Председатель Совета
директоров ________________
(подпись)
Печать.
Приложение 7
к Правилам выдачи банку и (или)
банковскому холдингу разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, на создание
или приобретение банком дочерней
организации, приобретающей
сомнительные и безнадежные активы
родительского банка, на
значительное участие банка и (или)
банковского холдинга в капитале
организаций, а также отзыва
разрешения на создание,
приобретение банком и (или)
банковским холдингом дочерней
организации, на значительное
участие банка и (или) банковского
холдинга в капитале организаций
Форма
Информация о руководящих работниках (или кандидатов,
рекомендуемых для назначения или избрания на должности
руководящих работников) организации, в которой банк и (или)
банковский холдинг имеет значительное участие
1. Фамилия, имя, отчество
__________________________________________________________________

2. Азаматтығы ______________________________________________
3. Жеке басын растайтын құжаттың деректерi _________________
4. Жұмыс орны (орындары), лауазымы (лауазымдары) __________________________________________________________________
5. Заңды мекенжайы, тұрғылықты жері, жұмыс орнының (орындарының) мекенжайы, байланыс телефоны __________________________________________________________________
6. Білімі (біліктілігін арттыру курстарын қоса):
Түскен күні – аяқтаған күні
Оқу орнының атауы
Мамандығы
7. Еңбек қызметі туралы қысқаша резюмесі:
Еңбек ету кезеңi
Жұмыс орны
Лауазымы
8. Заңда белгіленген тәртіппен өтелмеген немесе алынбаған соттылығы туралы мәліметтер:
Күні
Соттың
атауы
Соттың
тұрған
жері
Жаза
түрі
Қазақстан Республикасы
Қылмыстық Кодексінің бабы
Соттың шешім
қабылдаған
күні
9. Банк қызметімен байланысты құқық бұзушылықтары үшін әкімшілік жауапкершілікке тартылуы туралы мәліметтер:
Күні
Әкімшілік жауапкершілікке
тарту туралы
шешім қабылдаған орган
Әкімшілік жауапкершілік
ке
тарту туралы
шешім қабылдаған органның тұрған жерi
Әкімшілік
жазаның
түрі
Қазақстан
Республикасы
Әкімшілік
құқық
бұзушылық
туралы
кодекстің
бабы
Шешім
қабыл
данған күн
Осы өтініштегі ақпаратты тексергендігімді және оның дұрыс әрі толық екенін растаймын.
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)____________________________
(баспа әріптермен)
Күні ___________________________
Қолы ________________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2012 жылғы 24 ақпандағы
№ 91 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының күші жойылды деп танылатын нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Банкке еншiлес ұйым құруға немесе ие болуға рұқсат беру, сондай-ақ ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға рұқсат беру, банктің еншілес ұйымды құруға немесе иеленуге, сондай-ақ банктің ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға берілген рұқсатты кері қайтарып алу ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізу туралы" 2004 жылғы 25 қазандағы № 304 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы 9 қаңтардағы № 4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4079 тіркелген).

2. Гражданство______________________________________________
3. Данные документа, удостоверяющего личность
__________________________________________________________________
4. Место (места) работы, должность (должности) __________________________________________________________________
5. Юридический адрес, место жительства, адрес места (мест) работы, контактный телефон _______________________________________
. Образование (включая курсы повышения квалификации):
Дата поступления -
дата окончания
Название учебного
заведения
Специальность
7. Краткое резюме о трудовой деятельности:
Период работы
Место работы
Должность
8. Сведения о наличии непогашенной или неснятой в установленном законом порядке судимости:
Дата
Наименование
суда
Местонахождение
суда
Вид
наказания
Статья
Уголовного
кодекса
Республики
Казахстан
Дата принятия
процессуального
решения судом
9. Сведения о привлечении к административной ответственности за совершение правонарушений, связанных с банковской деятельностью:
Дата
Орган,
принявший
решение о
привлечении к
администра-
тивной
ответствен-
ности
Местонахож-
дение органа,
принявшего
решение о
привлечении к
администра-
тивной
ответствен-
ности
Вид
администра-
тивного
взыскания
Статья Кодекса
Республики
Казахстан об
администра-
тивных
правонаруше-
ниях
Дата
приня-
тия
решения
Подтверждаю, что информация, содержащаяся в этом заявлении, была проверена мною и является достоверной и полной.
Фамилия, имя, отчество (при наличии) ______________________________
(печатными буквами)
Дата ___________________________
Подпись ________________________
Приложение
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 24 февраля 2012 года № 91
Перечень нормативных правовых актов Республики Казахстан
признаваемых утратившими силу
1. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 9 января 2006 года № 4 "Об утверждении Правил выдачи банку разрешения на создание или приобретение дочерней организации, а также выдачи банку разрешения на значительное участие в уставном капитале организаций, отзыва разрешения на создание или приобретение банком дочерней организации, а также значительное участие банка в уставном капитале организаций и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года № 304 "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4079).

2. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінде құжаттарды ұсыну мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық кесімдерге толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 30 наурыздағы № 76 қаулысына қосымшаның Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінде құжаттарды ұсыну мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық кесімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістер тізбесінің 7-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4670 тіркелген).
3. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 25 қаңтардағы № 5 қаулысының 1-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5141 тіркелген).
4. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Банкке еншiлес ұйым құруға немесе ие болуға рұқсат беру, сондай-ақ ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға рұқсат беру ережесiн бекiту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгi Басқармасының "Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының кейбiр нормативтiк құқықтық актiлерiне өзгерiстер енгiзу туралы" 2004 жылғы 25 қазандағы № 304 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" 2006 жылғы 9 қаңтардағы № 4 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 28 қарашадағы № 206 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5477 тіркелген).

2. Пункт 7 Перечня дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам представления документов в Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, приложения к постановлению Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года № 76 "О внесении дополнений и изменений в некоторые нормативные правовые акты по вопросам представления документов в Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4670).
3. Пункт 1 постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 января 2008 года № 5 "О внесении дополнений в некоторые нормативные правовые акты Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5141).
4. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 ноября 2008 года № 206 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 9 января 2006 года № 4 "Об утверждении Правил выдачи банку разрешения на создание или приобретение дочерней организации, а также выдачи банку разрешения на значительное участие в уставном капитале организаций и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года № 304 "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5477).