Қазақстан Республикасының Президенті белгілеген стипендияларды жоғары оқу орындары арасында бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрiнiң 2012 жылғы 17 мамырдағы № 220 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 8 маусымда № 7726 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2013 жылғы 23 мамырдағы № 197 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің м.а. 23.05.2013 № 197 бұйрығымен (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасы Президентiнiң стипендиясын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы № 1134 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Президенті тағайындаған стипендияларды жоғары оқу орындары бойынша бөлу бекітілсін.

О распределении стипендий, учрежденных Президентом Республики Казахстан по высшим учебным заведениям
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 220. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июня 2012 года № 7726. Утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 мая 2013 года № 197
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки РК от 23.05.2013 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В целях реализации постановления Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1134 «Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемое распределение стипендий, учрежденных Президентом Республики Казахстан, по высшим учебным заведениям.

2. Жоғары оқу орындарының ректорлары Қазақстан Республикасының Президенті тағайындаған стипендияларды студенттер мен магистранттарға жоғары оқу орындарының ғылыми қеңестерінің шешімдері негізінде тағайындасын.
3. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (Ф.Н. Жақыпова) осы бұйрықты жоғары оқу орындарының назарына жеткізсін.
1) осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;

2. Ректорам высших учебных заведений назначить стипендии, учрежденные Президентом Республики Казахстан, студентам и магистрантам на основании решений ученых советов вузов.
3. Департаменту высшего и послевузовского образования (Жакыпова Ф.Н.) довести настоящий приказ до сведения высших учебных заведений.
1) обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;