Реттелетін нарық субъектісінің шекті бағада ескерілген инвестициялық бағдарламаны (жобаны) орындауы не орындамауы туралы тоқсан сайынғы ақпаратының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 180-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 17 тамызда № 7863 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 14 мамырдағы № 148-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 14.05.2013 № 148-НҚ бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 9 шілдедегі Заңының 7-3-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Реттелетін нарық субъектісінің шекті бағада ескерілген инвестициялық бағдарламаны (жобаны) орындауы не орындамауы туралы тоқсан сайынғы ақпаратының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Стратегиялық жоспарлау және жиынтық талдау департаменті (А.В. Мартыненко):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы департаменті (Р.Е. Сүлейменова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін:
1) оны белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары А.Ж. Дүйсебаевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                         М. Оспанов
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2012 жылғы 27 шілдедегі № 180-НҚ
бұйрығымен бекітілген
Нысан
__________________________ шекті бағада ескерілген инвестициялық
(реттелетін нарық субъектісінің атауы) бағдарламаны (жобаны) орындауы не
орындамауы туралы ақпарат
___________________________________
(қызмет түрі)
20__ жылғы _________
(тоқсан)
р/с
Инвестициялық бағдарлама (жоба) көрсеткiштерінің атауы (қолданылу мерзiмiн көрсете отырып)
Кiм бекiттi (бұйрықтың күнi, нөмiрi)
Iс-шараның атауы
Iс-шараларды iске асыру жылдары
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
IV тоқсан
кестенің жалғасы
Шекті бағада ескерілген инвестициялық бағдарлама iс-шарасының, объектiсінiң жоспарланған параметрлерi (көрсеткiштерi)
Өлшем бiрлiгi
Техникалық параметрлер
Өлшем бiрлiгi
Инвестициялардың сомасы
Өлшем бiрлiгi
Инвестициялардың көзi
кестенің жалғасы
Шекті бағада ескерілген инвестициялық бағдарлама iс-шарасының, объектiсінiң орындалуы, нақты параметрлерi (көрсеткiштерi) (тоқсан сайын, өспелі қорытындымен)*
Ауытқуы
Ауытқудың себептері
Өлшем бiрлiгi
Техникалық параметрлер
Өлшем бiрлiгi
Инвестициялардың сомасы
Өлшем бiрлiгi
Инвестициялардың көзi
Ескерту:

Об утверждении форм ежеквартальной информации субъекта регулируемого рынка об исполнении либо неисполнении инвестиционной программы (проекта), учтенной в предельной цене
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 июля 2012 года № 180-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2012 года № 7863. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 14 мая 2013 года N 148-ОД
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 14.05.2013 N 148-ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 7-3 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года «О естественных монополиях и регулируемых рынках», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму ежеквартальной информации субъекта регулируемого рынка об исполнении либо неисполнении инвестиционной программы (проекта), учтенной в предельной цене.
2. Департаменту стратегического планирования и сводного анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Мартыненко А.В.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) опубликование настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, после официального опубликования в средствах массовых информации.
3. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Сулейменова Р. Е.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Дуйсебаева А.Ж.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель                               М. Оспанов
Утверждена
приказом Председателя
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
от 27 июля 2012 года № 180-ОД
Форма
Информация
об исполнении либо неисполнении инвестиционной программы
(проекта), учтенной в предельной цене
____________________________________________
(наименование субъекта регулируемого рынка)
___________________________________
(вид деятельности)
за _________ 201_ года
(квартал)
п/п
Наименование
показателей
инвестиционной
программы
(проекта)
(с указанием
периода
действия)
Кем утверждена
(дата, номер
приказа)
Наименование
мероприятия
годы реализации
мероприятий
І
кв
ІІ
кв
ІІІ
кв
ІV
кв
Плановые параметры
(показатели) мероприятия, объекта инвестиционной программы,
учтенной в предельной цене
Ед. изм
Технические
параметры
Ед. изм
Сумма
инвестиций
Ед. изм
источник
инвестиций
Исполнение, фактические параметры
(показатели) мероприятия, объекта
инвестиционной программы, учтенной
в предельной цене (ежеквартально,
с нарастающим итогом) *
Откло-
нение
Причины
отклонения
Ед.
изм
Технические
параметры
Ед.
изм
Сумма
инвестиций
Ед.
изм
источник
инвестиций
Примечание:

1) * инвестициялық бағдарламаларды іске асыру бойынша растайтын құжаттарды қоса беріліп отырып (тиісті шарттардың көшірмелері, келісімшарттар, орындалған жұмыстарды қабылдау туралы актілер (№ 2 нысан) орындалған жұмыстардың және шығыстардың құны туралы анықтама (№ КС-3 нысаны), шот-фактуралар, мемлекеттік қабылдаушы комиссияларды пайдалануға актілер-қабылдаулар, ішкі жүкқұжат, ішкі реттелетін нарық субъектілерінің пайдалануға енгізу және балансқа алу бұйрықтары
2) Осы нысан мұнай өнімдерін өндіруші субъектілерге таратылмайды.
Қолы _____________________________
(Ұйым басшысы)
М.О.

1) * с приложением подтверждающих документов по реализации
инвестиционной программы (копии соответствующих договоров,
контрактов, акты о приемке выполненных работ (форма № 2), справка о
стоимости выполненных работ и затрат (форма № КС-3), счет – фактуры,
акты – приемки в эксплуатацию государственных приемочных комиссий,
внутренние накладные, внутренние приказы субъектов регулируемого
рынка о вводе в эксплуатацию и принятии на баланс);
2) данная форма не распространяется на субъектов производителей
нефтепродуктов.
Подпись _____________________________
(руководитель организации)
М. П.