"Денсаулық сақтау субъектілерінің әкімшілік деректерін жинауға арналған нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 663 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 15 қазанда № 8018 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 06 наурыздағы № 128 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 06.03.2013 № 128 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі кодексінің 7-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына және «Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 16-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес және әкімшілік деректерді жинауды қамтамасыз ету мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Денсаулық сақтау субъектілерінің әкімшілік деректерін жинауға арналған нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7248 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жариялаған, 2012 жылғы, № 6, 64-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) жоғарыда көрсетілген бұйрықтың 1-қосымшасындағы ай сайынғы кезеңділік нысанында:
стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсететін медициналық ұйымдардың төсек қорын пайдалану туралы есеп (21-нысан) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) жоғарыда көрсетілген бұйрықтың 3-қосымшасындағы жылдық кезеңділік нысандарында:
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес туберкулезбен ауыратын науқастар туралы есеп (8-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес көбінесе жыныстық жолмен берілетін инфекциялар мен тері аурулары туралы есеп (9-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес психикалық және мінез-құлық бұзылушылығы аурулары және олармен ауыратын науқастар контингенттері туралы есеп (10-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан туындаған психикасының және мінез бұзылушылығы аурулары және олармен ауыратын науқастар туралы есеп (11-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 сентября 2011 года № 616 "Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных субъектов здравоохранения"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 сентября 2012 года № 663. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2012 года № 8018. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 марта 2013 года № 128
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 06.03.2013 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения» и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике» и в целях обеспечения сбора административных данных, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 сентября 2011 года № 616 «Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных субъектов здравоохранения» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7248, опубликован в бюллетени нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2012 год, № 6, статья 64) следующие изменения:
1) в приложении 1 вышеуказанного приказа в формах ежемесячной периодичности:
отчет об использовании коечного фонда медицинских организаций, оказывающих стационарную и стационарозамещающую помощь (форма 21) изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) в приложении 3 вышеуказанного приказа в формах годовой периодичности:
отчет о больных туберкулезом (форма 8) изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
отчет об инфекциях, передающихся преимущественно половым путем и кожных заболеваниях (форма 9) изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
отчет о заболеваниях и контингентах больных психическими и поведенческими расстройствами (форма 10) изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
отчет о заболеваниях и контингентах больных психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ (форма 11) изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;

осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес медициналық ұйымның қызмет көрсететін ауданында тұратын науқастардың және диспансерлік бақылауда тұрған тіркелген науқастар контингенті ауруларының саны туралы есеп (12-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес стационардан шыққан науқастар контингенттері туралы есеп (14-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес медицина және фармацевтика кадрлары туралы есеп (17-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес медициналық ұйымның есебі (30-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес балаларға медициналық көмек көрсету туралы есеп (31-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы есеп (32-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес балалар үйінің есебі (41-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес денсаулық сақтау ұйымдарының желісі және қызметі туралы есеп (47-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес балалар мүгедектігі туралы есеп (52-нысан) жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес патологиялық анатомия саласында қызметін жүзеге асырылған ұйымның есебі (55-нысан) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалалары денсаулық сақтау басқармаларының басшылары (келісім бойынша), облыстардың, Астана және Алматы қалаларының мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау департаменттерінің директорлары, республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының басшылары осы бұйрықпен бекітілген нысандар бойынша барлық денсаулық сақтау ұйымдарында есептерді жасауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті (А.Ғ. Төлеғалиева):
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықпен бекітілген нысандар бойынша республиканың денсаулық сақтау субъектілерінің әкімшілік деректерін жинауды, жүргізуді, өңдеуді, жалпы жинақтауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі және мемлекеттік сатып алу департаменті (Е.Р. Әмірғалиев) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықты жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Е.Ә. Байжүнісовке жүктелсін.

отчет о числе заболеваний, зарегистрированных у больных, проживающих в районе обслуживания медицинской организации и контингентах больных, состоящих под диспансерным наблюдением (форма 12) изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему приказу;
отчет о контингентах больных, выбывших из стационара (форма 14) изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему приказу;
отчет о медицинских и фармацевтических кадрах (форма 17) изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему приказу;
отчет медицинской организации (форма 30) изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему приказу;
отчет о медицинской помощи детям (форма 31) изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему приказу;
отчет о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам (форма 32) изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему приказу;
отчет дома ребенка (форма 41) изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему приказу;
отчет о сети и деятельности организаций здравоохранения (форма 47) изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему приказу;
отчет по детской инвалидности (форма 52) изложить в новой редакции согласно приложению 14 к настоящему приказу;
отчет организации, осуществляющей деятельность в сфере патологической анатомии (форма 55) изложить в новой редакции согласно  приложению 15 к настоящему приказу.
2. Начальникам управлений здравоохранения областей, городов Астана и Алматы (по согласованию), директорам департаментов государственного санитарно-эпидемиологического надзора областей, городов Астана и Алматы, руководителям республиканских организаций здравоохранения обеспечить составление отчетов во всех организациях здравоохранения по утвержденным настоящим приказом формам.
3. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Тулегалиева А.Г.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) сбор, ведение, обработку, общий свод административных данных субъектов здравоохранения республики по утвержденным настоящим приказом формам.
4. Департаменту юридической службы и государственных закупок Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Амиргалиев Е.Р.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Байжунусова Э.А.

6. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі                  С. Қайырбекова
«Келісілген»
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің төрағасы
____________________ Ә. Смайылов
2012 жылғы 2 қазан
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
21-нысан
ай сайынғы
(өсім нәтижесімен)
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы"
Қазақстан Республикасы кодексіне сәйкес ұсынылады
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Амбулаториялық-емханалық және стационарлық көмек көрсететін денсаулық сақтау жүйесінің ұйымдары ауданның (қаланың) бас дәрігеріне – есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 1 күнінде;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық есепті мемлекеттік денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті органына (облыс, қала) есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 3 күнінде;

6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан                       С. Каирбекова
«Согласовано»
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по статистике
___________ А. Смаилов
2 октября 2012 года
Приложение 1
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 28 сентября 2012 года № 663
Приложение 1
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 21
ежемесячная
(с нарастающим итогом)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии
с Кодексом Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие амбулаторно-поликлиническую и
стационарную помощь, системы здравоохранения главному врачу
района ( города) - 1 числа, следующего за отчетным
периодом;
2. Главный врач района (города) сводный отчет местному органу
государственного управления здравоохранения (области,города)
3 числа, следующего за отчетным периодом;

1. Тері-венерология диспансерлері, тері-венерология бөлімдері бар ауруханалар, емханалар, әйелдер консультациясы тері-венерология кабинеттерінің бар-жоғына қарамастан қала, ауданның бас дәрігерлеріне - 5 қаңтарда;
2. Қаланың, ауданның тері-венерология кабинеті бар емханалардың бас дәрігерлері, басқа министрліктердің, ведомстволардың барлық меншіктің нысанындағы - облыстық тері-венерология диспансерлерге - 10 қаңтарда;
3. Облыстық, қалалық тері-венерология диспансерлері ТВҒЗИ-ға - 25 қаңтарда;

1. Кожно-венерологические диспансеры,
больницы, поликлиники, имеющие кожно-
венерологические отделения, кабинеты,
женские консультации, независимо от
наличия кабинетов главному врачу района,
города - 5 января;
2. Главные врачи района (города),
поликлиники, имеющие кожвенкабинеты,
кожвенслужба других министерств, ведомств
и всех форм собственности - областному
кожвендиспансеру - 10 января;
3. Областной, городской кожвендиспансер в
НИКВИ - 25 января;

2201
Зерттеп-қаралғандар санынан (1-баған) - мерездің алдын алу, емдеу іс-шаралары жүргізілген адамдар саны 1 __#1___, создар 2 __#2___.
Ескертпе:
1. Есептерге барлық науқастар туралы мәліметтер кіреді, оларды емдеу және бақылау жұмыстары науқастың тұрғылықты орнына қарамастан осы ұйымдарда жүргізіледі.
Есепке басқа емдеу-профилактикалық мекемеде бақылауда тұрған, соған қарамастан консультация және емдеуге келген науқастар туралы мәлімет кіргізілмейді.
Аудандық, ауылдық аудандардың аудандық ауруханалардың қызметі жүктелген аудандық тері-венерологиялық диспансерлері аудандық учаскелік ауруханаларда, фельдшер-акушерлік пункттерде ЖЖЖИ-мен емделген барлық науқастар туралы мәліметті есепке кіргізеді.
2. Аудандық мекемелерде (диспансерлерде, ауруханаларда), ауданда тұратын немесе емделіп жатқан науқастардың картасын қоса алғанда, диспансерлік бақылаудың № 030/е ф. бақылау картасынан құрылған ЖЖЖИ-мен ауыратын науқастар мәліметтерінің толық болуын қамтамасыз ету үшін картотекалары болуы тиіс.
Учаскелік дәрігерлер жылдық есеп беру кезінде аудандық мекемелерге оларда бақылауда тұрған науқастардың бақылау карталарын және аудандық картотекалармен салыстыру үшін оларды қажетті мәліметтермен толықтыруы қажет.
Басшы ____________________
Орындаушы ________________, тел. _______   20__ жылғы "___" _________
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы және мекенжайы
10-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

2201
Из числа обследованных (гр. 1) - число лиц, которым проведено профилактическое лечение по поводу сифилиса 1 __#1___, гонореи 2 __#2___
Примечание: 1. В отчет включают сведения о всех больных, лечение и наблюдение за которыми проводится данным учреждением независимо от места жительства больного. Не включают в отчет сведения о больных, обратившихся за консультацией и лечением, но состоящих под наблюдением в других лечебно-профилактических учреждениях.
Районные кожно-венерологические диспансеры, на которых возложены функции районных, районные больницы сельских районов включают в отчет сведения о всех больных, лечащихся по поводу ИПППП в районных и участковых больницах, на фельшерско-акушерских пунктах.
2. Для обеспечения полноты сведений о больных ИПППП в районном учреждении (диспансере, больнице) должна быть картотека больных ИПППП, составленная из контрольных карт диспансерного наблюдения - ф. № 030/у, включающая карты больных, проживающих или лечащихся в районе. Участковые врачи при сдаче годового отчета должны представлять районным учреждениям контрольные карты больных, находящихся под их наблюдением, для сверки с районной картотекой и пополнения ее необходимыми сведениями о больных.
Руководитель ______________________________
Исполнитель ______________, тел _______ Дата  "__" ________ 20__ года
Приложение 4
Утверждено приказом
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 28 сентября 2012 года № 663
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
_______________________________________________________________
Кем представляется __________________________________________________
(наименование, адрес)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 10
Годовая
КОД ОКПО
Представляют:

1. Психиатриялық диспансерлер, психиатриялық (психоневрологиялық)ауруханалардың диспансерлік бөлімшелері, денсаулық сақтау жүйесінде психиатриялық (психоневрологиялық), психотерапиялық, психосоматикалық бөлімшелері (кабиниеттері)бар ауруханалар- орталық аудандық (қалалық)аурухананың бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Аумақтық (облыс, қала) денсаулық сақтауды басқару органына -орталық (қалалық) аурухананың бас дәрігері - әрбір ведомстваға қарасты ұйымның есебін орталық аудандық (қалалық) аурухананың бас дәрігері - 10 қаңтарда;

1. Психиатрические диспансеры, диспансерные
отделения психиатрических
(психоневрологических) больниц, больницы
(необъединенные поликлиники), имеющие
психиатрические (психоневрологические,
психотерапевтические, психосоматические)
отделения (кабинеты) системы
здравоохранения - главному врачу
центральной районной (городской)
больницы - 5 января;
2. Главный врач центральной районной
(городской) больницы отчет каждой
подведомственной организации - органу
управления здравоохранением территории
(области, города) - 10 января;

Жыл аяғында байқауда тұрғандар арасынан мүгедектік тобы бар науқастар саны (1-жол, 4-баған)
барлығы
оның ішінде
III топ
15 жасқа дейінгі мүгедектер
А
Б
В
1
2
3
4
Барлығы.......
1
F00-F09;
F20-F99
оның ішінде:
органикалық психикалық бұзылулар, симптоматикалық бұзылуларды қоса алғанда
2
F00-F09
шизофрения......
3
F20
ақылы кемдік (олигофрения)
4
F70-F79
2111 Алғаш рет мүгедек болғандардың барлық санынан (1-жол, 1-баған): 15 жасқа дейінгі мүгедектер 1 ___________, III топтағы мүгедектер 2 _____________________________.
2200    Диспансерлік және консультативтік науқастарға байқауды жүзеге
асыратын психиатрлар, мен басқа мамандықтар
(оның ішінде селолық әкімшілік аудандағы поликлиникаларда)
Мамандар атауы
Жол №
Жыл аяғындағы мамандар саны
қызметке орналасқан лауазымдар саны
штат бойынша
қызметке орналасқан лауазымдар
А
Б
1
2
3
барлық психиатрлар саны
1
соның ішінде ересектерге арналған психиатрлар
2
балалар үшін
3
жеткіншектер үшін
4
сот-психиатриялық сарапшысы
5
психотерапевтер
6
медициналық психологтар
7
2300                    Стационардағы науқастар құрамы
Ауру атауы
Жол атауы
АХЖ 10-шы қайта қарау шифры
Есепті жылы
Жыл аяғындағы науқастар саны
Қабылданған науқастар
Алғаш түскендер
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Шыққан науқастар
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Шыққан науқастар мен өлгендердің өткізген күн саны
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Ересектер
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Жеткіншектер
14 жасқа дейінгі балалар
ересектер
олардың ішінде мәжбүрлеп емдеуге
жеткіншектер
14 жасқа дейінгі балалар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Органикалық психикалық бұзылулар, симптоматикалық бұзылуларды қоса алғанда
01
F00-F09
Шизофрения, шизотәрізді сандырақ бұзылулар
02
F20-F29
Олардан:
шизофрения
03
F20
Жан күйзелісі бұзылулары
04
F30-F39
Титықтау және соматоформды бұзылулар мен байланысты невротикалық бұзылулар
05
F40-F48
Физиологиялық бұзылулар мен және физикалық факторлар мен байланысты мінез құлықтық синдромдар
06
F50-F59
Ересектердегі тұлғалық және мінез-құлықтық бұзылулар
07
F60-F69
Ақыл кемістігі
08
F70-F79
Психологиялық дамудың бұзылуы
09
F80-F89
Балалық және жеткіншектік кезеңдегі мінез-құлықтық және эмоциялық бұзылулар
Анықталмаған психикалық бұзылулар
11
F99
Жиыны:
12
F00-F09, F20-F99
Бұдан басқа психикалық мінез-құлықтық бұзылуы бар науқастар барлығы:
психотроптық заттар қолдану салдарынан және 12 жолға кірмеген психикалық дені сау деп табылған аурулар
13
2320 Жалпы стационардан шыққандардың ішінен (12, 13-жолдары, 5-баған): қайтыс болғандары 1 ________, оның ішінде бақытсыздық және өзіне өзі қол жұмсаудан қайтыс болғандар 2 ____, ауыстырылған
Еңбек және халық әлеуметтік қорғау Министрлігінің мекемелеріне аударылғандар 3 ________
2330 Төсекте өткізілген күндердің ішінен ( 12,13 жолы, 9 баған), ауруханаішілік демалыс күндер саны 1 ______________
2340 Шығып кеткен науқастарға еңбекке жарамсыздық парағы бойынша еңбекке қабілетсіздік күндер саны (12-жол, 5-топ 1 _________________________
112
2400 Психикалық науқастар үшін емдік-еңбек шеберханалары
Атауы
Жол №
А
Б
1
Жыл аяғындағы істейтін науқастардың барлық саны
01
Жыл аяғындағы шеберханадағы орын саны
02
2500 Дәрігерлік-психиатриялық сараптама
Сараптамадан өткен адамдар саны, барлығы.............1 ___________________________
Оның ішінде: әскерлік...........2 ___________________________
Соттық...............3 __________________________
2600 Психикалық науқастар үшін күндізгі стационар
Смета бойынша орын саны 1 __________________________
Ауруханадан шыққан науқастар 2 _________________________
Есепті жыл аяғындағы науқастар саны 3 _________________________
Стационарда өткізген күндер саны 4 _________________________
Еңбекке жарамсыздық парағы бойынша еңбекке қабілетсіздік күндер саны
5 _________________________
Басшы _________________
Орындаушы _____________ телефон № _______ Күні ____ жылғы "__" ______
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы, мекенжайы
11-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

года (стр. 1, гр. 4)
всего
в том числе
имеющих III
группу
инвалидов в
возрасте до
15 лет
включительно
А
Б
В
1
2
3
4
Всего..
1
F00-F09; F20-F99
в том числе:
органические психические
расстройства, включая
симптоматические
2
F00-F09
шизофрения.............
3
F20
умственная отсталость
(олигофрения)..........
4
F70-F79
2111 Из общего числа первично признанных инвалидами (стр. 1), гр. 1): инвалидов в возрасте до 15 лет 1___#1____, инвалидов III группы 2_____#2______
2200 Число занятых должностей психиатров, психотерапевтов, осуществляющих наблюдение за диспансерными и консультативными больными
(в том числе в поликлиниках сельских административных районов)
Наименование
строки
Занято должностей
на конец года
число
физических
лиц
штатных
занятых
А
Б
1
2
3
Всего врачей психиатров
1
в т.ч психиатров для взрослых
2
детских
3
подростковых
4
судебно-психиатрических экспертов
5
психотерапевтов
6
медицинских психологов
7
2300                    Состав больных в стационаре
Наименование заболеваний
строки
Шифр по
МКБ Х
перес-
мотра
В отчетном году
поступило больных:
поступило
впервые
взрослых
из них на
принуд.
лечение
дети
15-17
детей до
14 лет
А
Б
В
1
2
3
4
5
Органические психические
расстройства, включая
симптоматические
расстройства
01
F00-F09
Шизофрения, шизотипические
бредовые расстройства
02
F20-F29
из них:
шизофрения
03
F20
Аффективные расстройства
04
F30-F39
Невротические расстройства, связанные со стрессом и соматоформные расстройства
05
F40-F49
Поведенческие синдромы, связанные с физиологическими нарушениями и физическими факторами
06
F50-F59
Расстройства личности и поведенческие расстройства у взрослых
07
F60-F69
Умственная отсталость
08
F70-F79
Нарушение психологического развития
09
F80-F89
Поведенческие и эмоциональные расстройства, начинающиеся в детск. и подростк. возрастах
10
F90-F98
Психические расстройства неуточненные
11
F99
Итого:
12
F00-F09,
F20-F99
Кроме того больные с психическими и поведенческими расстройствами - всего: вследствии употребления психотропных веществ, признанные психически здоровыми и с заболеваниями, не вошедшими в стр.12
13
продолжение таблицы
В отчетном году
Состоит на конец года
из них на
принуд.
лечение
выбыло
больных
из них
на
принуд.
лечение
число
проведен.
к/дн.
выписан.
и умершими
из них на
принуд.
лечение
взрослых
из них на
принуд.
лечение
дети
15-17
детей до
14 лет
6
7
8
9
10
11
12
13
14
2320
Из общего числа выбывших (стр.12, 13, гр.7): умерло всего 1__#1___, в том числе от несчастных случаев и самоубийств 2 __#2__, переведено
в учреждения Министерства труда и социальной защиты 3 ___#3_____.
2330
Из числа проведенных койко дней (стр. 12, 13, гр. 9), число дней внутрибольничных отпусков 1____#1____
2340  Число дней нетрудоспособности по листкам нетрудоспособности, выданным выбывшим больным (стр. 12, гр. 9) 1___#1_____
2400 Лечебно-трудовые мастерские для психических больных
Наименование
№ строки
А
Б
1
Работает на конец года -
всего больных
01
Число мест в мастерских на
конец года
02
2500 Врачебно-психиатрическая
экспертиза
Число лиц, прошедших экспертизу, всего
1__#1___
в том числе: военную 2 ___#2___
судебную 3 ___#3_____
2600              Дневные стационары для психически больных
Число мест по смете 1___#1___, выписано больных 2 __#2__
Состоит больных на конец отчетного года 3___#3____, число дней, проведенных в стационаре 4__#4____
Число дней нетрудоспособности по листкам нетрудоспособности, выданным выписанным больным 5__#5___
Руководитель ___________ Исполнитель ____________, телефон __________
Дата "__" _________ 201__ года
Приложение 5
Утверждено приказом
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 28 сентября 2012 года № 663
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется __________________________________________________
(наименование, адрес)
_____________________________________________________________________
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 11
Годовая
КОД ОКПО
Представляют:

бір жылдан 2 жылға дейін ремиссиядағы……………….1 ______,
2 жылдан аса ремиссиядағы,……………………….2 _______,
Бақылауда тұрған (F11-F16, F18, F19) науқастар ішінен (7-баған) жыл соңына
1 жылдан 2 жылға дейін ремиссиядағы………………….3 ______,
2 жылдан аса ремиссиядағы……………………….4 ________,
2100 кест. 7-бағ. (F10) науқастар санынан
емделуден жалтарғандар……………………….5 ______,
2100 кесте Науқастар ішінен (F11-F16, F18, F19) 7-баған
емделуден жалтарғандар……………………….6 ______,
Науқастар ішінен есеп жыл ішінде
психикалық бұзуларды бастан өленерді (F10.4-10.9).…..7 ______,
Науқастар ішінен (F11-F16, F18, F19) есепті жыл бойы психикалық бұзылуларды (F10.4-10.9)...…..8 ________,
Жасырын емделуші тұлғалар саны………………….9 ______,
Жыл ішінде профилактикадан диспансерлік бақылауға ауыстырылған науқастар саны:
маскүнемдікпен……………10 _______,
нашақорлықпен……………11 ________,
уытқұмарлықпен…………12 _______.
2130 Алкогольден уланған: барлығы 1 ________, оның ішінде
алкоголь суррогатымен 2 ______, оның ішінде әйелдер 3 _______, балаларда 4 _______, жасөспірімдерде 5 ______
Улану нәтижесінде болатын өлім жағдайы: барлығы 6 _______, оның ішінде әйелдерде 7 _______, 14 жасқа дейінгілерді қоса алғанда, балаларда 8 _______, 15-18 жас аралығындағы балаларда _______ 9 _______.
2140 Психикаға белсенді әсер ететін заттардан уланған: барлығы 1 ________, оның ішінде әйелдер 2 ______, 14 жасқа дейінгі балаларды қоса алғанда 3 _______, 15-18 жастағы балаларда 4 ______
Психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтыну әсері нәтижесінде уланып өлім жағдайына ұшырағандар: барлығы 5 _______, оның ішінде әйелдер 6 _______, 15-18 жас аралығындағы балалар 7_______, 14 жасқа дейінгі балалар 8 _______.
2200 Есепті жыл соңындағы наркологиялық науқастарды бақылау және есірткіге тәуелді адамдарды медициналық-әлеуметтік оңалтуды іске асыратын дәрігерлер мен басқа мамандар саны:
Атауы
Жолдар №
Жыл соңына лауазымдар
жеке тұлғалар саны
штаттық
қамтылған
жұмыспен қамтылған
А
Б
1
2
3
Барлық нарколог дәрігерлер
01
оның ішінде: ауылтұрғындарын тұрғындарына қызмет көрсетуші дәрігерлер
02
наркологияға сараптау бойынша арнайы медициналық комиссия құрамында жұмыс істейтін сарапшы-дәрігерлер
03
оның ішінде: аудандық орталық ауруханаларда жұмыс істейтіндер (АОА/ЦРБ)
04
Ересектерді қарайтын учаскелік наркологтар
05
жасөспірімдер
06
балалар
07
психотерапевт дәрігерлер
08
Медициналық психологтар
09
психологтар
10
әлеуметтік педагогтар (қызметкерлер)
11
2210 Жасырын түрде емдеумен айналысатын нарколог-дәрігерлер саны (шаруашылық есептегі мекемелерде жұмыс істейтін нарколог-дәрігерлерден басқа 1 _____.
2300              Наркологиялық стационардағы науқастар құрамы
Аурулардың атаулары
Жолдар №
Қайта қаралған АХЖ-10 бойынша шифры
Есепті кезеңнің басында тіркеуде тұрған
Есептегі жылда
түскен науқастар
алғашқы рет осы жылы түскендер
шыққан науқастар саны
шыққандар мен қайтыс болғандарды есептегенде стационарда өткізілген күн-төсек саны
Есепті жыл соңында есепте тұрған науқастар саны, барлығы:
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан
болған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулар:
01

в ремиссии от года до 2 лет.......1______,
в ремиссии свыше 2 лет.............2______,
2140 Отравления психоактивными
веществами: всего 1 ________,
в том числе у женщин 2 ______, у детей до
14 лет включительно 3 _______, у детей
15-18 лет 4 ______
Смертельные исходы в результате
токсического дейсвия психоактивных
веществ: всего 5 _______, в том числе
женщин 6 _______,
детей 15-18 лет 7_______, детей до 14 лет
8 _______
Из числа больных (F11-F16,F18,F19) состоящих под наблюдением (графа 7 таб 2100)
на конец года
в ремиссии от года до 2 лет........3______,
в ремиссии свыше 2 лет.............4______,
2200 Число должностей врачей и других
специалистов, осуществляющих наблюдение
за наркологическими больными и
медико-социальную реабилитацию
наркозависимых на конец отчетного года
Из числа больных (F10) графа 7 таб 2100
уклоняющихся от лечения..........5______,
Из числа больных (F11-F16,F18,F19) графа 7
таб 2100
уклоняющихся от лечения...........6______,
Из числа больных (F10) перенесли в течение
отчетного года
психотические расстройства (F10.4-10.9)
........7______,
Из числа больных (F11-F16, F18, F19)
перенесли в течение отчетного года
психотические расстройства (F10.4-10.9)
.............8________,
Число лиц, лечившихся анонимно.....9_____,
Число больных, переведенных в течение года
с профилактического под диспансерное
наблюдение с:
алкоголизмом.......10 _______,
наркоманиями.......11 _______,
токсикоманиями.....12 _______.
2130 Алкогольные отравления всего 1______,
в том числе суррогатами алкоголя 2 ______,
в том числе у женщин 3 _______, у детей 4
_______, у подростков 5 ______
Смертельные исходы в результате
отравлений: всего 6 _______,
в том числе у женщин 7_______, у детей до
14 лет включительно 8 _______,
у детей 15-18 лет 9 _______
Наименование
строки
Должности на
конец года
Число
физических
лиц на
занятых
должностях
штатных
занятых
А
Б
1
2
3
Всего врачей
наркологов
01
в том числе:
врачей,
обслуживающих
сельское
население
02
врачей-экспертов,
работающих в
составе спец-
медкомиссии по
наркологической
экспертизе
03
из них:
работающие при
центральных
районных
больницах (ЦРБ)
04
Участковых
наркологов
для взрослых
05
подростковых
06
детских
07
Врачей
психотерапевтов
08
Медицинских
психологов
09
Психологов
10
Социальных
педагогов
(работников)
11
2210 Число занятых должностей врачей
наркологов, осуществляющих анонимное лечение
(без занятых должностей врачей наркологов
хозрасчетных учреждений) 1 _____
2300 Состав больных в наркологическом стационаре
Наименование
заболеваний
строки
Шифр по
КБ Х
перес-
мотра
состояло на начало
отчетного периода
больных
В отчетном году
состояло
на начало
отчетного
периода
больных
посту-
пило
больных
из них
впервые
в данном
году
выбыло
боль-
ных
число
койко-дней,
проведенных
в стационаре
выписанными
и умершими
состоит
на конец
отчетного
года
больных,
всего:
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
психоактивных
веществ, всего
01

F10-F19
оның ішінде:
алкогольді тұтынудан
02
F10
апиындарды тұтынудан
03
F11
каннабиноидтарды тұтынудан
04
F12
седативті және ұйықтататын заттарды тұтынудан, барлығы
05
F13
кокаинді тұтынудан
06
F14
басқа да стимуляторларды тұтынудан, кофеинді қоса, барлығы
07
F15
галлюциногендерді тұтынудан
08
F16
темекі шегуден
09
F17
ұшпа ерітінділерді тұтынудан
10
F18
есірткі және психикалық басқа да белсенді заттарды тұтыну
11
F19
Нашақорлықпен ауыратындардың жалпы санынан (3-10- бағандар) - әйелдер
12
Маскүнемдікпен ауыратындардың жалпы санынан (2-баған) - әйелдер
13

F10-F19
в том числе:
употреблением
алкоголя
02
F10
употреблением
опиоидов
03
F11
употреблением
каннабиноидов
04
F12
употреблением
седативных и
снотворных средств
05
F13
употреблением
кокаина
06
F14
употреблением
других
стимуляторов,
включая кофеин
07
F15
употреблением
галлюциногенов
08
F16
употреблением
табака
09
F17
употреблением
летучих
растворителей
10
F18
сочетанным
употреблением
наркотиков и др.
психоактивных
веществ
11
F19
Из общего числа
больных
наркоманиями
(строки 3-10) -
женщин
12
Из общего числа
больных
алкоголизмом
(строка 2) -
женщин
13
Из общего числа
больных (строки

Егу есірткіні тұтынатын науқастардың (3,5-8,11-бағандар) жалпы санынан
14
2310 Шыққандар ішінен 4-бағандағы 1 жол) 15-17 жастағы түскен балалар 1 ______ 14 жасқа дейінгі балалар 2 _______.
2320 Жалпы шыққандар санынан (4-баған 1 жол) барлық қайтыс болғандар 1 _____.
2400 Нашақор науқастарға арналған күндізгі стационарлар: орын саны…………………….1 ______, емделіп шыққан науқастар…………….2 ______, есепті жыл аяғында тіркелген науқастар саны…….3 ______, стационарда өткізген күндер саны………4 ______.
2500            Дәрігерлік-наркологиялық сараптау, куәландыру
Аурулардың атаулары
Жолдар №
Қайта қаралған аурулардың ХАЖ-10 бойынша шифры
Мас күйін анықтау үшін куәландыруға қатысушылар саны
Соттық-наркологиялық сараптау
Мәжбүрлеп емдеуге жіберу үшін сараптамадан өткен тұлғалар саны
Тергеуде жүрген және сотқа тартылғандарды сараптаудан өткізу
Азаматтық іс бойынша сараптау
1995 жылғы 17 сәуірдегі № 2184 Жарлық негізінде
Қазақстан Республикасы Қылмыстық Кодексінің 88-бабына сәйкес

3,5-8,11) -
потребители
инъекционных
наркотиков
14
2310  Из числа выбывших (графа 4 строки 1)   2320  Из общего числа выбывших (графа 4   поступило детей 15-17 лет 1______ детей       строки 1) умерло всего 1___.
до 14 лет 2 _______
2400  Дневные стационары для наркологических больных: число мест.............1 ______,
выписано больных........2 ______, состоит больных на конец отчетного года.....3______,
число дней, проведенных в стационаре......4 ______
2500  Врачебно-наркологическая экспертиза, освидетельствование
Наименование
заболеваний
стр
Шифр по
МБК X
перес-
мотра
Число лиц
освиде-
тельство-
ванных для
установ-
ления
состояния
опьянения
Судебно-наркологическая экспертиза
Число лиц,
прошедших
экспертизу, для
направления на
принудлечение
Экспертиза
подследственных
и подсудимых
Экспертиза по
гражданским делам
На основании
Указа от
07.04.1995 г.
№ 2184
В соответствии
со статьей 88
УК Республики
Казахстан
В соответствии со

Қазақстан Республикасы Азаматтық іс жүргізу кодексінің 255-257-баптарына сәйкес
сараптамадан өтті
мәжбүрлеп емдеуге ұсыныс жасалды
сараптамадан өтті
мәжбүрлеп емдеуге ұсыныс жасалды
сараптамадан өтті
мәжбүрлеп емдеуге ұсыныс жасалды
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Сараптамадан немесе куәландырудан өткізілдер, барлығы
1
Барлық өткендердің ішінен психиқалық белсенді затты пайданалудан және мас болу жағдайынан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардың диагноздары қойылған
02
F10-F19
алкоголь тұтыну салдарынан
03
F10
есірткі тұтыну салдарынан
04
F11-F19
олардың ішінде:
алкоголь тутыну салдарынан болған әйелдерде
05
F10
есірткі тұтыну салдарынан болғанәйелдерде
06
F11-19
2600      Мәжбүрлік емдеуге арналған наркологиялық ұйымның (бөлімше)
стационарларындағы емделушілер құрамы (2300-кестеден)
Аурулардың атаулары
Жолдар №
Қайта қаралған аурулардың АХЖ-10 бойынша шифры
Есепті кезең тіркеудің басында есепте тұрды
Есепті жылдағы
шыққандар мен қайтыс болғандарды есептегендегі стационардағы төсек-күн саны
есепті жыл аяғына қарай есепте барлығы
Түскен науқастар
оның ішінде өмірінде алғашқы рет
шыққан науқастар
оның ішінде
мерзімі өткен жағдайда
мерзімін ұзартқан соң
мерзімінен бұрын
ойдағыдай емделіп шығуына байланысты
сырқаттануы бойынша
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынуды салдарынан болған психикалық және мінез-құлықтық ауытқулары бар науқастар, барлығы:
01
F10-F19
оның ішінде
алкогольді тұтынудан
02
F10
апиынды тұтынудан
03
F11
каннабибиноидтарды тұтынудан
04
F12
седативті және ұйықтататын дәрі тұтынудан, барлығы
05
F13
кокаин тұтынудан
06
F14
басқа да стимуляторды тұтынудан, кофеинді қоса алғанда, барлығы
07
F15
галлюциногендерді тұтынудан
08
F16
ұшпа ерітінділерді тұтынғанда
09
F18
есірткі және басқа да психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынумен қоса
10
F19
Алкоголь тұтыну салдарынан психикалық және мінез-құлықтық бұзығулыларға ұшырағандардың жалпы санынан (2-жол) - әйелдер
11
F10
Есірткіні тұтыну салдарынан психикалық және мінез-құлықтық ауытқуларға ұшырағандардың жалпы санынан (2-жол) - әйелдер
12

статьями 255-257
ГПК Республики
Казахстан
прошли
экспер-
тизу
рекомен-
довано
принуди-
тельное
лечение
прошли
экс-
пертизу
реко-
мендо-
вано
прину-
дитель-
ное
лечение
прошли
экспер-
тизу
рекомен-
довано
принуди-
тельное
лечение
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего прошли
экспертизу или
освидетельст-
вование
1
Из всех
прошедших
всего
выставлены
диагнозы
психических и
поведенческих
расстройств,
вызванных
употреблением
психоактивных
веществ или
состояние
опьянения
02
F10-F19
в том числе,
вызванные
употреблением
алкоголя
03
F10
вызванные
употреблением
наркотиков
04
F11-F19
из них:
у женщин,
вызванные
употреблением
алкоголя
05
F10
у женщин,
вызванные
употреблением
наркотиков
06
F11-19
2600 Состав больных в стационаре наркологической организации (отделения) для принудительного лечения (из таблицы 2300)
Наименование
заболеваний
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Состояло
на начало
отчетного
периода
В отчетном году
Поступило
больных
в том числе
впервые в жизни
выбыло
больных
А
Б
В
1
2
3
4
Психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением психо-
активных веществ -
всего:
01
F10-F19
в том числе:
употреблением алкоголя
02
F10
употреблением опиоидов
03
F11
употреблением
каннабибиноидов
04
F12
употреблением
седативных и
снотворных веществ
05
F13
употреблением кокаина
06
F14
употреблением других
стимуляторов, включая
кофеин
07
F15
употреблением
галлюциногенов
08
F16
употреблением летучих
растворителей
09
F18
сочетанным
употреблением
наркотиков и
др. психоактивных
веществ
10
F19
Из общего числа лиц
с психическими и
поведенческими
расстройствами,
вызванными
употреблением
алкоголя (строка 2) -
женщин
11
F10
Из общего числа лиц
с психическими и
поведенческими
расстройствами,
вызванными
употреблением
наркотиков (строка 2)
- женщин
12

F11-F12
2601 Мәжбүрлік емдеуге арналған стационардағылардың ішінен ПБЗ қолданған тұлғалар саны (3-бағ. 2600-таб), барлығы 1 __________, оның ішінде алкоголь 2 ______, есірткілік заттар 3 ______, оның ішінде стационарда 3 ай жатқаннан кейін 4 ________, 6 айдан кейін 5 ______, 12 айдан кейін 6 ______.
2602 Мәжбүрлік бөлшелерінде емдеу кезіндегі өлім жағдайлары, барлығы 1 ________, оның ішінде өзін-өзі өлтіру 2 _______, төтенше жағдайлар саны , барлығы 3 _____, оның ішінде аурулардың қызметшілерге шабуылы 4 ______, аурулардың ауруларға 5 ______, қашып кету 6 _______.
2603 Мәжбүрлік емдеудегі емделушілердің ішінен есептік жыл аяғында жұмыс істеушілер, барлығы 1 _____, мекемеде 2 _________, шаруашылық келісімдегі нысандарда 3 ___________.
Басшы ________________
Орындаушы ____________, телефон _______ күні 20__ жылғы "___" _______
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы, мекенжайы
12-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Денсаулық сақтау жүйесінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдары - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық есепті - денсаулық сақтауды басқарудың аумақтық органына - 10 қаңтарда;
3. Басқа да министрліктердің, ведомстволардың және меншіктің барлық нысанындағы амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдары өзінің және ұйымның орналасқан жері жоғары тұрған бойынша аумақтың (облыстың, қаланың) денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті органына - 5 қаңтарда;
4. Денсаулық сақтауды басқа да жергілікті органдары облыс, қала бойынша жиынтық есепті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Медициналық ұйымының қызмет көрсететін ауданында тұратын науқастардың және диспансерлік бақылауда тұрған тіркелген науқастар контингентінің ауруларының саны туралы есеп
Медициналық ұйымның қызмет көрсететін ауданында тұратын
науқастардың және диспансерлік бақылауда тұрған тіркелген
науқастар контингенті ауруларының саны туралы есеп
20__ жыл
1. Балалар (14 жасқа дейінгі) - қоса алғанда)
1000
жағдайлар
Кластар мен жекелеген аурулардың атауы
Жолдың №
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры
Есепті жылы тіркелген аурулар
Есепті жылдың соңына дейін диспансерлік бақылауда тұрғандар
барлығы
оның ішінде қыздар
оның ішінде алғашқы рет анықталған диагнозбен
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Барлығы
1

F11-F12
продолжение таблицы
В отчетном году
Число койко дней
проведенных
в стационаре
выписанными
и умершими
Состоит на конец
отчетного
года всего
в том числе
по истечению
срока
после
продления
срока
досрочно
в связи с
успешным
лечением
по
болезни
5
6
7
8
9
10
2601 Число лиц (из графа 3 строка таблицы 2600), допустивших употребление ПАВ в стационаре для принудительного лечения, всего 1 _____
в том числе: алкоголя 2 ______, наркотических веществ 3 ______, из них через 3 месяца нахождения в стационаре 4 ______,
через 6 месяцев 5 ______, через 12 месяцев 6 ______
2602 Число смертельных исходов при лечении в принудительных отделениях, всего 1 ______, в том числе: суицидов 2 ______, число чрезвычайных происшествий, всего 3 _____, в том числе: нападений больных на персонал 4 ______, нападений больных на больных 5 ______, побегов 6 _______
2603 Работает на конец отчетного года пациетов из принудительных отделений, всего 1 ______, в пределах учреждения 2 _____, на хоздоговорных объектах 3 ______
Руководитель _________________
Исполнитель ____________________,      телефон ___________
Дата "__" _________ 20__ года
Приложение 6
Утверждено приказом
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 28 сентября 2012 года № 663
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется __________________________________________________
(наименование, адрес)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 12
Годовая
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь,системы здравоохранения
- главному врачу района (города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) сводный отчет
местному органу управления здравоохранением -
10 января;
3. Организации, оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь других министерств,
ведомств и всех форм собственности- местному
органу управления здравоохранением (области,
города) по месту нахождения организации и
своей вышестоящей организации - 5 января;
4. Местные органы управления здравоохранением
сводный отчет по городу, в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан -
к 10 февраля.
Отчет о числе заболеваний, зарегистрированных у больных,
проживающих в районе обслуживания медицинской организации и
контингентах больных, состоящих под диспансерным наблюдением
20__ год
1000                  ДЕТИ (ДО 14 ЛЕТ ВКЛЮЧИТЕЛЬНО)
Наименование классов
и отдельных болезней
строки
Шифр по
МКБ Х
пере-
смотра
Зарегистрировано заболеваний
в отчетном году
Состоит под
диспансерным
наблюдением на
конец отчетного
года
всего
в том
числе
девочек
из них с
диагнозом,
установленным
впервые в жизни
всего
в том числе
девочек
всего
в том
числе
девочек
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего
1.0

А00-Т98
оның ішінде:
2.0
А00-В99
инфекциялық және паразиттік аурулар
оның ішінде: B және C гепатиті
2.1
B16.0-B16.9, B17.0-B17.1, B18.0-B18.2
ісіктер
3.0
С00-D48
оның ішінде: қатерсіз ісіктер
3.1
D10-D36
оның ішінде: жатырдың лейомиомасы
3.1.1
D25
жатырдың басқа қатерсіз ісіктері
3.1.2
D26
анабезінің қатерсіз ісіктері
3.1.3
D27
Қан және қан өндіруші ағзалар аурулары мен иммундық механизмді ала жүрген басқа да бұзылушылықтар
4.0
D50-D89
олардың ішінде: анемиялар
4.1
D50 - D53, D55-D-64
оның ішінде темір тапшылығы анемиясы
4.2
D50
гемофилия
4.3
D 66
Эндокриндік аурулар, тамақтану мен зат айналысының бұзылулары, барлығы
5.0
Е00-Е90
олардың ішінде: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз зобпен немесе онсыз
5.2
Е05
инсулинге тәуелді қантты диабет
5.3
Е10
инсулинге тәуелді емес қантты диабет
5.4
Е11
қантты диабеттің басқа да түрлері
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
гипофиз ергежейлілік
5.7
Е23.0
қантсыз диабет
5.8
Е 23.2
жыныстық ерте жетілу
5.9
Е 30.1
мешел
5.10
Е 55.0
семіздік, май басу
5.11
Е 66
фенилкетонурия
5.12
Е 70.0
Гоше ауруы
5.13
E75,2
жылауықты фиброз
5.14
E84
Психикалық және мінез-құлық бұзылушылығы
6.0
F00-F09; F20-F99
Психобелсенді заттарды пайдалануға байланысты, психикалық ж/е мінез-құлық бұзылушылығы
7.0
F10-F19
оның ішінде алкогольді пайдаланудан болған психикалық ж/е мінез-құлық бұзылушылығы
7.1
F10
Нерв жүйесінің аурулары, барлығы:
8.0
G00-G99
олардың ішінде психозсыз эпилепсия ж/е жарыместік
8.1
G40, G41
нерв түбіршектері мен өрімдерінің аурулары
8.2
G50-G64, G70-G73
олардың ішінде: миастения
8.3
G70
Балалардың церебралдық паралич ауруы
8.4
G80
Көзбен оның қосалқы аппаратының аурулары , барлығы
9.0
Н00-Н59
оның ішінде: қабақтың аллергиялық дерматозы
9.1
Н01.1
жіті аллергиялық конъюктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3.
Н52.1
Құлақ пен емізік тәрізді өсінді аурулары, барлығы
10.0
Н60-Н95
олардың ішінде: созылмалы отит
10.1
Н65.2-4.9
Н66.1-4,9
кондуктивті, нейросенсорлы және басқа есту қабілетін жоғалту 1,2,3,4-деңгей
10.2
H90-H91
Қанайналым жүйесінің аурулары, барлығы:
11.0
I00-I99
олардың ішінде: жіті ревматикалық қызба
11.1
I00-I02
жүректің ревматикалық созылмалы аурулары
11.2
I05-I09
Қан қысымының жоғарылауымен сипатталатын аурулар
11.3
I10-I13
Тыныс алу ағзаларының аурулары, барлығы
12.0
J00-J99
олардың ішінде: пневмония
12.1
J12-J16, J18
вазомоторлық және мұрын қабығының аллергиялық ринит
12.2
J30
созылмалы ринит, фарингит, назофарингит, синусит
12.3
J31.0,1,2
созылмалы синусит
12.4
J32.0-J32.9
аденоидтар мен бадамшалардың созылмалы аурулары
12.5
J35.0-J35.9
белгісіз ж/е созылмалы бронхит, эмфизема
12.6
J40-J43
бронх демікпесі
12.7
J45.0,1,8,9
өкпенің басқа созылмалы обструктивті аурулары
12.8
J44.0,1,8,9
асқорыту ағзандарының аурулары, барлығы:

А00-Т98
в том числе:
инфекционные и
паразитарные болезни
2.0
А00-В99
из них: гепатит В и С
2.1
В16.0-В16.9,
В17.0-В17.1,
В18.0-В18.2
новообразования
3.0
С00-D48
из них:
доброкачественные
новообразования
3.1
D10-D36
в том числе:
лейомиома матки
3.1.1
D25
другие
доброкачественные
новообразования
матки
3.1.2
D26
доброкачественные
новообразования
яичника
3.1.3
D27
Болезни крови,
кроветворных органов
и отдельные
нарушения с
вовлечением
иммунного механизма,
всего
4.0
D50-D89
из них: анемии
4.1
D50-D53,
D55-D64
в том числе
железодефицитная
анемия
4.2
D50
гемофилия
4.3
D 66
Эндокринные болезни,
расстройства питания
и обмена веществ,
всего
5.0
Е00-Е90
из них: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз с
зобом или без него
5.2
Е05
сахарный диабет
инсулинозависимый
5.3
Е10
сахарный диабет
инсулинонезависимый
5.4
Е11
другие формы
сахарного диабета
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
гипофизарный нанизм
5.7
Е23.0
несахарный диабет
5.8
Е 23.2
преждевременное
половое созревание
5.9
Е 30.1
рахит
5.10
Е 55.0
ожирение
5.11
Е 66
фенилкетонурия
5.12
Е 70.0
болезнь Гоше
5.13
E75,2
кистозный фиброз
(Муковисцидоз)
5.14
E84
Психические
расстройства и
расстройства
поведения
6.0
F00-F09;
F20-F99
Психические
расстройства и
расстройства
поведения, связанные
с употреблением
психоактивных
веществ
7.0
F10-F19
в том числе
психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
алкоголя
7.1
F10
Болезни нервной
системы, всего
8.0
G00-G99
из них: эпилепсия
без психоза и
слабоумия
8.1
G40, G41
болезни нервов,
нервных корешков и
сплетений
8.2
G50-G64, G70-G73
из них: миастения
8.3
G70
детский церебральный
паралич
8.4
G80
Болезни глаза и его
придаточного
аппарата, всего
9.0
Н00-Н59
из них:
аллергический
дерматоз век
9.1
Н01.1
острый аллергический
конъюнктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3
Н52.1
Болезни уха и
сосцевидного
отростка, всего
10.0
Н60-Н95
из них: отит
хронический
10.1
Н65.2-4.9
Н66.1-4,9
кондуктивная,
нейросенсорная и
другие потерия слуха
1,2,3,4 - степени
10.2
H90-H91
Болезни системы
кровообращения,
всего
11.0
I00-I99
из них: острая
ревматическая
лихорадка
11.1
I00-I02
хронические
ревматические
болезни сердца
11.2
I05-I09
Болезни,
характеризующиеся
повышенным кровяным
давлением
11.3
I10-I13
Болезни органов
дыхания, всего
12.0
J00-J99
из них: пневмония
12.1
J12-J16,18
вазамоторный и
аллергический ринит
12.2
J30
хронический ринит,
фарингит,
назофарингит
12.3
J31.0,1,2
хронический синусит
12.4
J32.0-J32.9
хронические болезни
миндалин и аденоидов
12.5
J35.0-
J35.9
бронхит хронический
и неуточненный,
эмфизема
12.6
J40-J43
бронхиальная астма
12.7
J45.0,1,8,9
другая хроническая
обструктивная
легочная болезнь
12.8
J44.0,1,8,9
Болезни органов
пищеварения, всего

13.0
К00-К93
оның ішінде: асқазан рефлюксі
13.1
K21
асқазан ж/е ұлтабар ойын жарасы
13.2
K25-K27
гастрит және дуоденит
13.3
К29
асқазанның функцмялық бұзылуы
13.4
К30, К31.0,3,  К31.8,9
Крон ауруы
13.5
К50
Тоқ ішектің ойық жаралы қабынуы
13.6
К51
жұқпалы емес басқа гастроэнтериттер мен колиттер
13.7
К52
өттас ауруы
13.8
К80
холецистит, холантит
13.6
К81,К83.0
ұйқыбезінің аурулары
13.7
К85,К86
тері мен теріасты шелмайының аурулары, барлығы
14.0
L00-L99
олардың ішінде: атопиялық дерматит
14.1
L20
аллергиялық жанасу дерматиті
14.2
L23
дәрі этиологиялық дерматит
14.3
L27.0,1
жеген тағамнан болған дерматит
14.4
L27.2
аллергиялық есекжем
14.5
L 50.0
көп нысанды эритема
14.6
L 51
сүйек - бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тін аурулары, барлығы:
15.0
М00-М99
олардың ішінде: жасөспірімдердің артриті
15.1
М05-М06
ревматоидтық артриті
15.2
М05-М06
артроздар
15.3
M15-M19
оның ішінде: коксартроз
15.4
М16
гонартроз
15.5
М17
склеродермия
15.9
М34
Бехтерев ауруы
15.10
М45
сколиоз
15.11
М41
несеп - жыныс жүйе аурулары, барлығы
16.0
N00-N99
олардың ішінде: гломерулярлық аурулар
16.1
N00-N08
бүйрек функциясының жетіспеушілігі
16.2
N17-N19
бүйректің тубулоинтерстициалды аурулары
16.3
N10-N12,N15
бүйрек пен несепағардың тасы
16.4
N20
етеккірлік овуляция циклдың бұзылуы
16.5
N91,N92, N94
жүктілік, босану мен босанғаннан кейінгі кезеңдегі асқынулар
17.0
О00-О75, О81-О83, О84.1-9, О85-О99
перинаталды кезеңде пайда болатын жекелеген жағдайлар
18.0
P00-P96
туа біткен ауытқулар (даму кемістіктері), хромосомдық бұзылулар және деформация
19.0
Q00-Q99
нерв жүйесінің туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.1

13.0
К00-К93
из них:
гастроэзофагеальный
рефлюкс
13.1
K21
язва желудка и
двенадцатиперстной
кишки
13.2
K25-K27
гастрит и дуоденит
13.3
К29
функциональные
расстройства желудка
13.4
К30,К31.0,3, К31.8,9
болезнь Крона
13.5
К50
неспецефический
язвенный колит
13.6
К51
другие
неинфекционные
гастроэнтериты и
колиты
13.7
К52
желчнокаменная
болезнь
13.8
К80
холецистит, холангит
13.9
К81, К83.0
болезни
поджелудочной железы
13.10
К85,К86
Болезни кожи и
подкожной клетчатки,
всего
14.0
L00-L99
из них: атопический
дерматит
14.1
L20
аллергический
контактный дерматит
14.2
L23
дерматит
лекарственной
этиологии
14.3
L27.0,1
дерматит, вызванный
съеденной пищей
14.4
L27.2
аллергическая
крапивница
14.5
L 50.0
эритема многоформная
14.6
L 51
Болезни костно-
мышечной системы и
соединительной
ткани, всего
15.0
М00-М99
из них ювенильный
артрит
15.1
М08
ревматоидные артриты
15.2
М05-М06
артрозы
15.3
M15-M19
в том числе:
коксартроз
15.4
М16
гонартроз
15.5
М17
системные поражения
соединительной ткани
15.6
М30-М36
в том числе:
системная красная
волчанка
15.7
М 32
дерматополимиозит
15.8
М 33
склеродермия
15.9
М 34
Болезнь Бехтерева
15.10
М45
Cколиоз
15.11
М41
Болезни мочеполовой
системы, всего
16.0
N00-N99
из них:
гломерулярные
болезни
16.1
N00-N08
почечная
недостаточность
16.2
N17-N19
почечные тубуло-
интерстициальные
болезни
16.3
N10-N12,
N15
камни почки и
мочеточника
16.4
N20
нарушение
менструально-
овариального цикла
16.5
N91,
N92, N94
Осложнения
беременности, родов
и послеродового
периода
17.0
О00-О75,
О81-О83,
О84.1-9,
О85-О99
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном
периоде
18.0
Р00-Р96
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и
хромосомные
нарушения, всего
19.0
Q00-Q99
из них: врожденные
аномалии (пороки
развития) нервной
системы
19.1

Q00-Q07
соның ішінде: қанайналымның туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.2
Q20-Q28
оның ішінде: жүрек камералары ақауы
19.3
Q20.0-Q24.9
батыңқы кеуде
19.4
Q67.6
туа біткен ихтиоз
19.5
Q80.0
Даун синдромы
19.6
Q 90
Нормадан ауытқу, белгісі мен симптомы
20.0
R00-R99
Улану мен жарақаттар, барлығы
21.0
S00-Т88
Басқа сыртқы себептердің әсерінен жарақаттар, улану салдары
22.0
Т90-Т98
2. Балалар (15-17 жастағыларды қоса алғанда)
2000                                                   (жағдайлар)
Кластар мен жекелеген аурулардың атауы
Жолдың №
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры
Есепті жылы тіркелген аурулар
Есепті жыл аяғында диспансерлік бақылауда тұрғандар
барлығы
оның ішінде ер балалар
оның ішінде алғашқы рет анықталған диагнозбен
барлығы
оның ішінде ер балалар
барлығы
оның ішінде ер балалар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Барлығы
1
А00-Т98
оның ішінде
2.0
А00-В99
инфекциялық ж/е паразиттік аурулар
оның ішінде: B және C гепатиті
2.1
B16.0-B16.9,B17.0-B17.1,B18.0-B18.2
ісіктер
3.0
С00-D48
олардың ішінде: қатерсіз ісіктер
3.1
D10-D36
оның ішінде: жатырдың лейомиомасы

Q00-Q07
из них: врожденные
аномалии (пороки
развития) системы
кровообращения
19.2
Q20-Q28
из них: пороки
сердца
19.3
Q20.0-Q24.9
впалая грудь
19.4
Q67.6
Врожденный ихтиоз
19.5
Q80.0
Синдром Дауна
19.6
Q 90
Симптомы, признаки и
отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы и отравления,
всего
21.0
S00-Т88
Последствия травм,
отравлений и других
воздействий внешних
причин
22.0
Т90-Т98
2000                 ДЕТИ (15-17 ЛЕТ ВКЛЮЧИТЕЛЬНО)
Наименование классов
и отдельных болезней
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Зарегистрировано
заболеваний в отчетном
году
Состоит под
диспансерным
наблюдением на
конец отчетного
года
всего
в том
числе
юноши
из них с
диагнозом,
установленным
впервые в
жизни
всего
в том числе
юноши
всего
в том
числе
юноши
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего
1.0
А00-Т98
в том числе:
2.0
А00-В99
Инфекционные и
паразитарные болезни
из них: гепатит В и С
2.1
В16.0-В16.9,
В17.0-В17.1,
В18.0-В18.2
Новообразования
3.0
С00-D48
из них:
доброкачественные
новообразования
3.1
D10-D36
в том числе:
лейомиома матки

3.1.1
D25
жатырдың қатерсіз басқа ісіктері
3.1.2
D26
анабезінің қатерсіз ісктері
3.1.3
D27
Қан және қан өндіруші ағзалар аурулары мен иммундық механизмді ала жүрген басқа да бұзылушылықтар
4.0
D50-D89
олардың ішінде анемия
4.1
D50-D53, D55-D-64
оның ішінде темір тапшылығы анемиясы
4.2
D50
гемофилия
4.3
D 66
Эндокриндік аурулар, тамақтану және зат алмасу бұзылулары, барлығы
5.0
Е00-Е90
олардың ішінде: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз зобпен немесе онсыз
5.2
Е05
инсулинге тәуелді қант диабеті
5.3
Е10
инсулинге тәуелді емес қант диабеті
5.4
Е11
қант диабетінің басқадай түрлері
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
гипофиз ергежейлік
5.7
Е23.0
қантсыз диабет
5.8
Е23.2
Аддисон ауруы
5.9
Е27.1
семіздік май басу
5.10
Е66
фенилкетонурия
5.11
Е70.0
Гоше ауруы
5.12
E75,2
жіті кезектесетін порфирия
5.13
Е 80. 2
Вильсон - Коновалов ауруы
5.14
Е 83.0
кистозды фиброз
5.15
E84
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлық бұзылулары
6.0
F00-F09; F20-F99
психобелсенді заттарды пайдалануға байланысты, психикалық және мінез-құлық бұзылуы
7.0
F10-F19
оның ішінде алкогольді пайдаланудан болған психикалық ж/е мінез-құлық бұзылуы
7.1
F10
Нерв жүйесінің аурулары, барлығы:
8.0
G00-G99
олардың ішінде:
8.1
G40, G41
психозсыз эпилепсия және жарыместік
Нерв түбіршіктері және өрімдерінің аурулары
8.2
G50-G64, G70-G73
оның ішінде: миастения
8.3
G70
Балалардың церебралдық паралич ауруы
8.4
G80
Көз және оның қосалқы аппараттарының аурулары, барлығы
9.0
Н00-Н59
оның ішінде: қабақтардың аллергиялық дерматозы
9.1
Н01.1
жіті аллергиялық конъюктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3.
Н52.1
Отит және емізік тәрізді өсінді, барлығы:
10.0
Н60-Н95
олардың ішінде:
Отит
10.1
Н65.2-4,9, Н66.1-4,9
Қанайналым жүйесінің аурулары, барлығы:
11.0
I00-I99
олардың ішінде:
жіті ревматикалық қызба
11.1
I00-I02
жүректің созылмалы ревматизм аурулары
11.2
I05-I09
Қан қысымының көтерілуімен сипатталатын аурулар
11.3
I10-I13
аяқ веналарының варикоздық кеңеюі
11.4
I83
Тыныс алу ағзадарының аурулары, барлығы:
12.0
J00-J99
олардың ішінде:
пневмония
12.1
J12-J16, J18
вазомоторлық және мұрын қабығының аллергиялық ринитіы
12.2
J30
созылмалы ринит, фарингит, назофарингит, синусит
12.3
J31.0,1,2
созылмалы синусит
12.4
J32.0-J32.9
бадамшалар мен аденоидтардың созылмалы аурулары
12.5
J35.0-J35.9
белгісіз және созылмалы бронхит, эмфизема
12.6
J40-J43
бронх демікпесі
12.7
J45.0,1,8,9
өкпенің басқа созылмалы обструктивтік аурулары
12.8
J44.0,1,8,9
Ас қорыту ағзарының аурулары, барлығы:
13.0
К00-К93
олардың ішінде: асқазан рефлюксі
13.1
К21
асқазан және ұлтабар жарасы
13.2
K25-K27
гастрит және дуоденит
13.3
К29
асқазан функция бұзылуы
13.4
К30, К31.0,3, К31.8,9
Крон ауруы
13.5
К50
тоқ ішектің ойық жаралы қабынуы
13.6
К51
жұқпалы емес басқа гастроэнтериттер мен колиттер

3.1.1
D25
Х
Х
Х
другие
доброкачественные
новообразования
матки
3.1.2
D26
Х
Х
Х
доброкачественные
новообразования
яичника
3.1.3
D27
Х
Х
Х
Болезни крови,
кроветворных органов
и отдельные
нарушения с
вовлечением
иммунного механизма,
всего
4.0
D50-D89
из них анемии
4.1
D50-D53,
D55-D64
в том числе
железодефицитная
анемия
4.2
D50
гемофилия
4.3
D66
Эндокринные болезни,
расстройства питания
и обмена веществ,
всего
5.0
Е00-Е90
из них: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз с
зобом или без него
5.2
Е05
сахарный диабет
инсулинозависимый
5.3
Е10
сахарный диабет
инсулинонезависимый
5.4
Е11
другие формы
сахарного диабета
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
гипофизарный нанизм
5.7
Е23.0
несахарный диабет
5.8
Е23.2
болезнь Аддисона
5.9
Е27.1
ожирение
5.10
Е66
фенилкетонурия
5.11
Е70.0
Болезнь Гоше
5.12
E75,2
острая
перемежающаяся
порфирия
5.13
Е80. 2
болезнь Вильсона-
Коновалова
5.14
Е83.0
Кистозный фиброз
(Муковисцидоз)
5.15
E84
Психические
расстройства и
расстройства
поведения
6.0
F00-F09;
F20-F99
Психические
расстройства и
расстройства
поведения, связанные
с употреблением
психоактивных
веществ
7.0
F10-F19
в том числе
психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
алкоголя
7.1
F10
Болезни нервной
системы, всего
8.0
G00-G99
из них: эпилепсия
без психоза и
слабоумия
8.1
G40, G41
болезни нервов,
нервных корешков и
сплетений
8.2
G50-G64,
G70-G73
из них: миастения
8.3
G70
детский церебральный
паралич
8.4
G80
Болезни глаза и его
придаточного
аппарата, всего
9.0
Н00-Н59
из них:
аллергический
дерматоз век
9.1
Н01.1
острый аллергический
конъюнктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3
Н52.1
Болезни уха и
сосцевидного
отростка, всего
10.0
Н60-Н95
из них: отит
хронический
10.1
Н65.2,4,9,
Н66.1,4,9
Болезни системы
кровообращения,
всего
11.0
I00-I99
из них: острая
ревматическая
лихорадка
11.1
I00-I02
хронические
ревматические
болезни сердца
11.2
I05-I09
Болезни,
характеризующиеся
повышенным кровяным
давлением
11.3
I10-I13
варикозное
расширение вен
нижних конечностей
11.4
I 83
Болезни органов
дыхания, всего
12.0
J00-J99
из них: пневмония
12.1
J12-J16,
J18
вазамоторный и
аллергический ринит
12.2
J30
хронический ринит,
фарингит,
назофарингит
12.3
J31.0,1,2
хронический синусит
12.4
J32.0-J32.9
хронические болезни
миндалин и аденоидов
12.5
J35
бронхит хронический
и неуточненный,
эмфизема
12.6
J40-J43
бронхиальная астма
12.7
J45.0,1,8,9
другая хроническая
обструктивная
легочная болезнь
12.8
J44.0,1,8,9
Болезни органов
пищеварения, всего
13.0
К00-К93
из них:
гастроэзофагеальный
рефлюкс
13.1
К21
язва желудка и
двенадцатиперстной
кишки
13.2
K25-K27
гастрит и дуоденит
13.3
К29
функциональные
расстройства желудка
13.4
К30,
К31.0,3,
К31.8,9
болезнь Крона
13.5
К50
неспецефический
язвенный колит
13.6
К51
другие
неинфекционные
гастроэнтериты и
колиты

13.7
К52
өт-тас ауруы
13.8
К80
холецистит, холангит
13.9
К81, К83.0
ұйқыбезінің аурулары
13.10
К85, К86
Тері мен тері асты жасушасының аурулары, барлығы:
14.0
L00-L99
оның ішінде:
атопиялық дерматит
14.1
L20
дәрі этиологиялы дерматит
14.3
L27.0,1
жеген тамақтан туындаған дерматит
14.4
L27.2
аллергиялық есекжем
14.5
L50.0
көп нысанды эритема
14.6
L51
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тін аурулары, барлығы:
15.0
М00-М99
оның ішінде: реватоид артриттер
15.1
М05-М06
жасөспірімдердің артриті
15.1
М08
артроздар
15.2
М15-М19
олардың ішінде: коксартроз
15.3
М16
гонартроз
15.4
М17
дәнекер тіннің жүйелі зақымдануы
15.5
М30-М36
оның ішінде: жүйелі қызыл жегі
15.6
М32
дерматополимиозит
15.7
М33
склеродермия
15.8
М34
Бехтерев ауруы
15.9
М 45
сколиоз
15.10
М 41
Несеп-жыныс функцияның жүйесі аурулары, барлығы:
16.0
N00-N99
олардың ішінде:
16.1
N00-N08
бүйрек функциясының жетіспеушілігі
16.2
N17-N19
бүйректің тубулоинтерстициалды аурулары
16.3
N10-N12, N15
бүйрек пен несепағар тасы
16.4
N20
сальпингит, оофорит
16.5
N70
етеккірлік овуляция циклының бұзылуы
16.6
N91, N92, N94
босану, жүктілік, босанғаннан кейінгі кезең асқынушылығы
17.0
О00-О75, О81-О83, О84.1-9, О85-О99
Туа біткен ауытқу (даму кемістіктері) деформация және хромосомдық бұзылу
19.0
Q00-Q99
оның ішінде: нерв жүйесінің туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.1
Q00-Q07
оның ішінде қанайналымының туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.2

13.7
К52
желчнокаменная
болезнь
13.8
К80
холецистит, холангит
13.9
К81, К83.0
болезни
поджелудочной железы
13.10
К85,К86
Болезни кожи и
подкожной клетчатки,
всего
14.0
L00-L99
из них:
атопический дерматит
14.1
L20
аллергический
контактный
дерматит
14.2
L23
дерматит
лекарственной
этиологии
14.3
L27.0,1
дерматит, вызванный
съеденной пищей
14.4
L27.2
аллергическая
крапивница
14.5
L 50.0
эритема
многоформная
14.6
L 51
Болезни костно-
мышечной системы и
соединительной
ткани, всего
15.0
М00-М99
из них ревматоидные
артриты
15.1
М05-М06
ювенильный артрит
15.1
М08
артрозы
15.2
M15-M19
в том числе:
коксартроз
15.3
М16
гонартроз
15.4
М17
системные поражения
соединительной
ткани
в том числе:
системная красная
волчанка
15.6
М 32
дерматополимиозит
15.7
М 33
склеродермия
15.8
М 34
Болезнь Бехтерева
15.9
М45
сколиоз
15.10
М41
Болезни мочеполовой
системы, всего
16.0
N00-N99
из них:
гломерулярные
болезни
16.1
N00-N08
почечная
недостаточность
16.2
N17-N19
почечные тубу-
лоинтерстициальные
болезни
16.3
N10-N12,
N15
камни почки и
мочеточника
16.4
N20
сальпингит, оофорит
16.5
N70
X
X
X
нарушение
менструально-
овариального цикла
16.6
N91, N92,
N94
X
X
X
Осложнения
беременности, родов
и послеродового
периода
17.0
О00-О75,
О81-О83,
О84.1-9,
О85-О99
X
X
X
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и
хромосомные
нарушения, всего
19.0
Q00-Q99
из них:
врожденные аномалии (пороки развития) нервной системы
19.1
Q00-Q07
врожденные аномалии (пороки развития) системы кровообращения
19.2

Q20-Q28
оның ішінде: жүрек ақауы
19.3
Q20.0-Q24.9
батыңқы кеуде
19.4
Q67.6
туа біткен ихтиоз
19.5
Q80.0
Даун синдромы
19.6
Q90
нормадан ауытқу, белгілер мен симптомдер
20.0
R00-R99
Улану мен жарақаттар, барлығы:
21.0
S00-Т88
Жарақаттану, улану және басқа сыртқы себептер әсерінің салдары
22.0
Т90-Т98
3. Ересектер (18 жас және одан үлкен)
3000
Кластар мен жеке аурулардың атауы
Жолдың №
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры
Есеп жылы тіркелген аурулар
Есеп жыл соңында диспансерлік бақылауда тұрғандар
барлығы
оның ішінде әйелдер
оның ішінде алғаш рет анықталған диагнозбен
барлығы
оның ішінде әйелдер
барлығы
оның ішінде әйелдер
А
Б
1
2
3
4
5
6
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тін аурулары, барлығы:
1
А00-Т98
оның ішінде:
инфекциялық ж/е паразиттік аурулар
2.0
А00-В99
оның ішінде: B және C гепатиті
2.1
B16.0-B16.9, B17.0-B17.1, B18.0-B18.2
ісіктер
3.0
С00-D48
оның ішінде:
жатыр лейомиомасы
3.1
D25
жатырдың қатерсіз ісіктері
3.2
D26
анабезінің қатерсіз ісіктері
3.3
D27
Қан және қан өндіруші ағзалар аурулары мен иммундық механизмді ала жүрген басқа да бұзылушылықтар
4.0
D50-D89
олардың ішінде:
анемиялар
4.1
D50-D53, D55-D-64
оның ішінде темір тапшылығы анемиясы
4.2
D50
Эндокриндік аурулар, тамақ бұзылушылығы мен зат айналысының бұзылушылығы, барлығы:
5.0
Е00-Е90
олардың ішінде: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз зобпен немесе онсыз
5,2
Е05
инсулинге бағынышты қантты диабет
5.3
Е10
инсулинге бағынышсыз қантты диабет
5.4
Е11
қантты диабеттің басқа нысандары
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
қантсыз диабет
5.7
Е23.2
Аддисон ауруы
5.8
Е27.1
семіздік
5.9
Е66
фенилкетонурия
5.10
Е70.0
Гоше ауруы
5.11
E75,2
жіті ауыспалы порфирия
5.12
Е80. 2
Вильсон-Коновалов ауруы
5.13
Е83.0
жылауықты фиброз
5.14
E84
Психикалық және мінез-құлық бұзылушылығы
6.0
F00-F09;
F20-F99
психобелсенді заттарды пайдалануға байланысты, психикалық ж/е мінез-құлық бұзылушылығы
7.0
F10-F19
оның ішінде алкоголь пайдалану әсерінен болған психикалық ж/е мінез-құлық бұзылушылығы
7.1
F10
Нерв жүйесінің аурулары, барлығы:
8.0
G00-G99
олардың ішінде: Паркинсон ауруы
8.1
G20
олардың ішінде:
эпилепсия психозбен ж/е кемақылдықпен
8.2
G40, G41
жүйке, жүйке түбіршіктері және өрімдерінің аурулары
8.3
G50-G64, G70-G73
оның ішінде: миастения
8.4
G70
Көз және оның қосалқы аппаратының аурулары:
9.0
Н00-Н59
оның ішінде: қабақтардың аллергиялық дерматозы
9.1
Н01.1
жіті аллергиялық конъюктивит
9.2
Н10.1
катаракта
9.3
H25-H26
глаукома
9.4
H40-H42
миопия
9.5
H52.1
Еміздік тәрізді өсінді мен құлақ аурулары, барлығы:
10.0
Н60-Н95
олардың ішінде:
құлақтың созылмалы қабынуы
10.1
H65,2-4,9, H66,1-4,9
Қан айналым жүйесінің аурулары, барлығы:
11.0
I00-I99
олардың ішінде:
жіті ревматикалық қызба
11.1
I00-I02
жүректің созылмалы құздама ауруы

Q20-Q28
из них: пороки сердца
19.3
Q20.0-Q24.9
впалая грудь
19.4
Q67.6
Врожденный ихтиоз
19.5
Q80.0
Синдром Дауна
19.6
Q 90
Симптомы, признаки и отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы и отравления, всего
21.0
S00-Т88
Последствия травм, отравлений и других воздействий внешних причин
22.0
Т90-Т98
3000                     ВЗРОСЛЫЕ (18 ЛЕТ И СТАРШЕ)
Наименование классов и отдельных болезней
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Зарегистрировано заболеваний в
отчетном году
Состоит под
диспансерным
наблюдением на
конец отчетного
года
всего
в том
числе
женщины
из них с диагнозом, установленным впервые в жизни
всего
в том
числе
женщины
всего
в том
числе
женщины
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего
1.0
А00-Т98
в том числе:
Инфекционные и
паразитарные
болезни
2.0
А00-В99
из них: гепатит В и С
2.1
В16.0-В16.9,
В17.0-В17.1,
В18.0-В18.2
Новообразования
3.0
С00-D48
из них:
доброкачественные
новообразования
3.1
D10-D36
в том числе:
лейомиома матки
3.1.1
D25
другие
доброкачественные
новообразования
матки
3.1.2
D26
доброкачественные
новообразования
яичника
3.1.3
D27
Болезни крови,
кроветворных органов
и отдельные
нарушения с
вовлечением
иммунного механизма,
всего
4.0
D50-D89
из них:
анемии
4.1
D50-D53,
D55-D64
в том числе
железодефицитная
анемия
4.2
D50
Эндокринные болезни,
расстройства питания
и обмена веществ,
всего
5.0
Е00-Е90
из них: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз с
зобом или без него
5.2
Е05
сахарный диабет
инсулинозависимый
5.3
Е10
сахарный диабет
инсулинонезависимый
5.4
Е11
другие формы
сахарного диабета
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
несахарный диабет
5.7
Е23.2
болезнь Аддисона
5.8
Е27.1
ожирение
5.9
Е66
фенилкетонурия
5.10
Е70.0
Болезнь Гоше
5.11
E75,2
острая
перемежающаяся
порфирия
5.12
Е80. 2
болезнь Вильсона-
Коновалова
5.13
Е83.0
Кистозный фиброз
(Муковисцидоз)
5.14
E84
Психические
расстройства и
расстройства
поведения
6.0
F00-F09;
F20-F99
Психические
расстройства и
расстройства
поведения, связанные
с употреблением
психоактивных
веществ
7.0
F10-F19
в том числе
психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
алкоголя
7.1
F10
Болезни нервной
системы, всего
8.0
G00-G99
из них: Болезнь
Паркинсона
8.1
G20
эпилепсия без
психоза и слабоумия
8.2
G40, G41
болезни нервов,
нервных корешков и
сплетений
8.3
G50-G64,
G70-G73
из них: миастения
8.4
G70
Болезни глаза и его
придаточного
аппарата, всего
9.0
Н00-Н59
из них:
аллергический
дерматоз век
9.1
Н01.1
острый
аллергический
конъюнктивит
9.2
Н10.1
катаракта
9.3
H25-H26
глаукома
9.4
H40-H42
миопия
9.5
H52.1
Болезни уха и
сосцевидного
отростка, всего
10.0
Н60-Н95
из них: отит
хронический
10.1
H65,2-4,9,
H66,1-4,9
Болезни системы
кровообращения,
всего
11.0
I00-I99
из них: острая
ревматическая
лихорадка
11.1
I00-I02
хронические
ревматические
болезни сердца

11.2
I05-I09
Қан қысымының жоғарлауымен сипатталатын аурулар:
11.3
I10-I13
жүрек ишемиясы
11.4
I20-I25
жүрек ишемиясымен сырқаттанған науқастардың жалпы санынан - стенокардиямен
11.5
I20
миокардтың жіті инфарктісі
11.6
I21-I22
жүректің жіті ишемиясының басқадай түрлерімен
11.7
I23-I24
кардиомиопатия
11.8
I42
пароксизмалы тахикардия
11.9
147
өткізгіштіктің басқа бұзылушылықтары
11.10
145
жүрек ырғағының басқа бұзушылықтары
11.11
149
жүрек функциясының жеткіліксіздігі
11.12
I50-I50.9
цереброваскулярлық аурулар
11.13
I60-I69
оның ішінде: геморрагиялық инсульт
11.14
I60,I61,I62
ми инфарктісі, ми артериясының бітелуі
11.15
I63, I65, I66
анықталмаған инсульт
11.16
I64
бітелген тромбангиит, эндартриит
11.17
I70.2, I73.0,1
кеуде аортасының бөлінуі, аневризмі
11.18
I71.0-I71.2
аяқ веналарының варикоздық кеңеюі
11.19
I83
Тыныс алу ағзаларының аурулары, барлығы:
12.0
J00-J99
олардың ішінде:
өкпе қабынуы
12.1
J12-J16, J18
мұрын қабығының вазамоторлық ж/аллергиялық қабынуы
12.2
J30
созылмалы ринит, фарингит, назофарингит
12.3
J31.0,1,2
созылмалы синусит
12.4
J32.0-J32.9
аденоидтар мен бадамшалардың созылмалы аурулары
12.5
J35
белгісіз ж/е созылмалы бронхит, эмфизема
12.6
J40-J43
Бронх демікпесі
12.7
J45.0,1,8,9
өкпенің басқа созылмалы обструктивті аурулары
12.8
J44.0,1,8,9
ас қорыту органдарының аурулары, барлығы:
13.0
К00-К93
оның ішінде: асқазан рефлюксі
13.1
K21
асқазан ж/е ұлтабардың ойық жарасы
13.2
К25-К27
гастрит және дуоденит
13.3
К29
Крон ауруы
13.4
К50
Тоқ ішектің ойық жаралы қабынуы
13.5
К51
жұқпалы емес басқа гастроэнтерттер мен колитер
13.6
К52
өттас ауруы
13.7
К80
холецистит, холангит
13.8
К81, К83.0
ұйқыбезінің аурулары
13.9
К85,К86
тері мен теріасты шелмайының аурулары, барлығы:
14.0
L00-L99
оның ішінде:
атопиялық дерматит
14.1
L20
аллергиялық жанасу дерматиті
14.2
L23
аллергиялық есекжем
14.5
L50.0
көп нысанды эритома
14.6
L51
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тін аурулары, барлығы:
15.0
М00-М99
олардың ішінде: ревматоидтық артрит
15.1
М05-М06
подагра
15.2
М10
Артроздар
15.3
М15-М19
олардың ішінде: коксартроз
15.4
М16
гонартроз
15.5
М17
дәнекер тіннің жүйелі зақымдануы
15.6
М30-М36
оның ішінде: жүйелі қызыл жегі
15.7
М32
дерматополимиозит
15.8
М33
склеродермия
15.9
М34
Бехчет ауруы
15.10
М35.2
Бехтерев ауруы
15.11
М45
сколиоз
15.12
М41
остеопароз
15.13
М80-М82
псевдоартроз
15.14
М84.1
несептік-жыныстық жүйе аурулары, барлығы:
16.0
N00-N99
олардың ішінде:
гломерулярлық аурулар
16.1
N00-N08
бүйрек функциясының жетіспеушілігі
16.2
N17-N19
бүйректің тубулинтерстициалды аурулары
16.3
N10-N12, N15
бүйрек пен несепағар тасы
16.4
N20
қуық асты безінің аурулары
16.5
N40-N42
оның ішінде:
қуық асты безінің гиперплазиясы

11.2
I05-I09
болезни,
характеризующиеся
повышенным кровяным
давлением
11.3
I10-I13
ишемическая болезнь
сердца
11.4
I20-I25
из общего числа
больных ишемической
болезнью-больные:
стенокардией
11.5
I20
острым инфарктом
миокарда
11.6
I21-I22
другими формами
острой ишемической
болезни сердца
11.7
I23-I24
кардиомиопатия
11.8
I42
пароксизмальная
тахикардия
11.9
I47
другие нарушения
проводимости
11.10
I45
другие нарушения
сердечного ритма
11.11
I49
сердечная
недостаточность
11.12
I50.0-I50.9
цереброваскулярные
болезни
11.13
I60-I69
из них:
геморрагический
инсульт
11.14
I60, I61, I62
инфаркт мозга,
закупорка мозговых
артерий
11.15
I63, I65, I66
неуточненный
инсульт
11.16
I64
эндартериит,
тромбангиит
облитерирующий
11.17
I70.2, I73.0,1
аневризма и
расслоение грудной
аорты
11.18
I71.0-I71.2
варикозное
расширение вен
нижних конечностей
11.19
I 83
Болезни органов
дыхания, всего
12.0
J00-J99
из них: пневмония
12.1
J12-J16, J18
вазамоторный и
аллергический ринит
12.2
J30
хронический ринит,
фарингит,
назофарингит
12.3
J31.0,1,2
хронический синусит
12.4
J32.0-J32.9
хронические болезни
миндалин и
аденоидов
12.5
J35
бронхит хронический
и неуточненный,
эмфизема
12.6
J40-J43
бронхиальная астма
12.7
J45.0,1,8,9
другая хроническая
обструктивная
легочная болезнь
12.8
J44.0,1,8,9
Болезни органов
пищеварения, всего
13.0
К00-К93
из них:
гастроэзофагеальный
рефлюкс
13.1
К21
язва желудка и двенадцатиперстной кишки
13.2
K25-K27
гастрит и дуоденит
13.3
К29
болезнь Крона
13.4
К50
неспецефический язвенный колит
13.5
К51
другие неинфекционные гастроэнтериты и колиты
13.6
К52
желчнокаменная болезнь
13.7
К80
холецистит,
холангит
13.8
К81, К83.0
болезни поджелудочной железы
13.9
К85,К86
Болезни кожи и подкожной клетчатки,всего
14.0
L00-L99
из них: атопический дерматит
14.1
L20
аллергический контактный дерматит
14.2
L23
дерматит
лекарственной
этиологии
14.3
L27.0,1
дерматит, вызванный
съеденной пищей
14.4
L27.2
аллергическая
крапивница
14.5
L 50.0
эритема
многоформная
14.6
L 51
Болезни костно-
мышечной системы и
соединительной
ткани, всего
15.0
М00-М99
из них:
ревматоидные
артриты
15.1
М05-М06
подагра
15.2
М10
артрозы
15.3
M15-M19
в том числе:
коксартроз
15.4
М16
гонартроз
15.5
М17
системные поражения
соединительной
ткани
15.6
М30-М36
в том числе:
системная красная
волчанка
15.7
М 32
дерматополимиозит
15.8
М 33
склеродермия
15.9
М 34
Болезнь Бехчета
15.10
М 35.2
Болезнь Бехтерева
15.11
М45
сколиоз
15.12
М41
остеопароз
15.13
M80-M82
псевдоартроз
15.14
М84.1
Болезни мочеполовой
системы, всего
16.0
N00-N99
из них:
гломерулярные
болезни
16.1
N00-N08
почечная
недостаточность
16.2
N17-N19
почечные тубу-
лоинтерстициальные
болезни
16.3
N10-N12, N15
камни почки и
мочеточника
16.4
N20
болезни
предстательной
железы
16.5
N40-N42
Х
Х
Х
в том числе:
гиперплазия
предстательной
железы

16.6
N40
ерлер бедеулігі
16.7
N46
сальпингит, оофорит
16.8
N70
эндометриоз
16.9
N80
жатыр мойыны эрозиясы мен эктропионы
16.10
N86
етеккір овуляциясы циклының бұзылуы
16.11
N91, N92, N94
менопауза және одан кейінгі бұзылушылықтар
16.12
N95
әйелдер бедеулігі
16.13
N97
жүктілік, босану, босанғаннан кейінгі кезеңнің асқынулары
17.0
О00-О75, О81-О83, О84.1-96, О85-О99
туа біткен ауытқу (даму кемістіктері), деформация және хромосомдық бұзылу
19.0

16.6
N40
Х
Х
Х
мужское бесплодие
16.7
N46
Х
Х
Х
сальпингит, оофорит
16.8
N70
эндометриоз
16.9
N80
эрозия и эктропион
шейки матки
16.10
N86
нарушение
менструально-
овариального цикла
16.11
N91, N92,
N94
нарушения  менопаузы и после менопаузы
16.12
N95
женское бесплодие
16.13
N97
Осложнения
беременности, родов
и послеродового
периода
17.0
О00-О75,
О81-О83,
О84.1-9,
О85-О99
Врожденные аномалии (пороки развития), деформации и
хромосомные
нарушения, всего
19.0

22.0
Т90-Т98
Басшы _________________
Орындаушы _____________ телефон № _______ Күні 20__ ж. «___» ________
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы және мекенжайы
14-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Стационарлық көмек көрсететін ұйымдар денсаулық сақтау жүйелері - ауданның (қаланың) бас дәрігерлеріне және қалалық денсаулық сақтау департаментіне - 5 қаңтар;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігер жиынтық есепті денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдарына - 10 қаңтарда;
3. Денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті органдары жиынтық есепті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Стационардан шыққан науқастар контингенттері туралы есеп
20__ жыл
1000 Жыл соңындағы сметалық төсек саны ________, одан басқа шаруашылық есеп төсектері
2000    Стационардағы науқастардың құрамы, емнің мерзімі мен нәтижесі
Аурудың атауы
Жол №
Х қайта қаралған Аурулардың халықаралық жіктемесі бойынша шифры
А.Ересектер
Б.Балалар (15-17 жасты қоса)
В.Балалар 14 жасты қоса
Шығарылған науқастар
шығарылғандардың өткізген төсек күні
қайтыс болды
Шығарылған науқастар
Өткізген төсек күні
қайтыс болды
Шығарылған науқастар
Соның ішінде 1 жасқа дейін
Өткізген төсек күні
қайтыс болды
Оның ішінде 1 жасқа дейін
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Барлығы
1
А00-Т98
Z30.2
Z30.3
Инфекциялық және паразиттік аурулар
2.0

22.0
Т90-Т98
Руководитель ____________
Исполнитель ___________, телефон ________ Дата "__" _____ 20___ года
Приложение 7
Утверждено приказом
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 28 сентября 2012 года № 663
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
_____________________________________________________________________
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется __________________________________________________
наименование, адрес
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 14
Годовая
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие
стационарную помощь, системы
здравоохранения - главному врачу
района (города) и городскому
департаменту здравоохранения -
5 января;
2. Главный врач района (города)
сводный отчет - местному органу
управления здравоохранением  -
к 10 января;
3. Местный орган управления
здравоохранением сводные отчеты -
в Министерство здравоохранения РК
10 февраля.
Отчет о контингентах больных, выбывших из стационара
20___ год
1000 Число сметных коек на конец отчетного года 1 ___#1___, кроме того хозрасчетных коек 2___#2_____
2000 Состав больных в стационаре, сроки и исходы лечения
Наименование болезней
№ строки
Шифр по
МБК Х
пересмотра
А. Взрослые
выписано
больных
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
А
Б
В
1
2
3
Всего
1.0
А00-Т98 Z30.2 Z30.3
Инфекционные и паразитарные
болезни
2.0

А00-В99
Оның ішінде:
ішек инфекциялары
2.1
А00-А09
тыныс алу ағзаларының туберкулезі
2.2
А15-А16
сепсис
2.3
А40-А41
инфекциялық гепатит
2.4
В15-В19
Өспелер
3.0
COO-D48
Оның ішінде:
қатерлі ісіктер (лимфоидты, қандық және туыстық тіндер ісіктерін қоса алғанда)
3.1
СОО-С97
жатыр лейомиомасы
3.2
D25
жатырдың басқа да қатерсіз ісіктері
3.3
D26
аналық бездің қатерсіз өспесі
3.4
D27
Қанның, қан өндіру ағзаларының аурулары және иммундық механизмді қамтитын жекелеген бұзылулар
4.0
D50-D89
Оның ішінде:
теміртапшылықты анемия
4.1
D50
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтану мен зат алмасудың бұзылуы
5.0
ЕОО-Е90
Оның ішінде:
тиреотоксикоз зобпен немесе онсыз
5.1
Е05
қант диабеті
5.2

А00-В99
из них:
2.1
А00-А09
кишечные инфекционные
болезни
туберкулез органов дыхания
2.2
А15-А16
сепсис
2.3
А40-А41
инфекционный гепатит
2.4
В15-В19
Новообразования
3.0
COO-D48
из них:
3.1
СОО-С97
злокачественные
новообразования (включая
новообразования лимфоидной,
кроветворной и родственных
тканей)
лейомиома матки
3.2
D25
другие доброкачественные
новообразования матки
3.3
D26
доброкачественные
новообразования яичника
3.4
D27
Болезни крови, кроветворных
органов и отдельные
нарушения, вовлекающие
иммунный механизм
4.0
D50-D89
из них:
железодефицитная анемия
4.1
D50
Болезни эндокринной системы,
расстройства питания и
нарушения обмена веществ
5.0
ЕОО-Е90
из них:
тиреотоксикоз с зобом или
без него
5.1
Е05
сахарный диабет
5.2

Е10-Е14
семіздік
5.3
Е66
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
6.0
FOO-F09, F20-F99
психика мен мінез-құлықтың белсенділігі жоғары психотропты дәрілерді қолданғаннан бұзылуы
7.0
F10-F19
Нерв жүйесінің аурулары
8.0
GOO-G99
Соның ішінде:
жеке нервтердің, нерв түбіршіктері мен өрімдерінің зақымдануы
8.1
G50-G64, G70-G73
балалардың церебралдық паралич ауруы
8.2
G80
Х
Х
Көзбен оның қосалқы аппаратының аурулары
9.0
НОО-Н59
бөгде денелердің алынбауы (бұрын көзге түскен)
9.1

Е10-Е14
ожирение
5.3
Е66
Психические расстройства и
расстройства поведения
6.0
FOO-F09,
F20-F99
Психические расстройства и
расстройства поведения,
связанные с употреблением
психоактивных веществ
7.0
F10-F19
Болезни нервной системы
8.0
GOO-G99
из них:
болезни нервов, нервных
корешков и сплетений
8.1
G50-G64,
G70-G73
детский церебральный паралич
8.2
G80
Х
Болезни глаза и придаточного
аппарата
9.0
НОО-Н59
неудаленное инородное тело
(давно попавшее в глаз)
9.1

H05.5, H44.6-H44.7
Соның ішінде:
катаракта
9.2
Н25, Н26
Х
Х
Х
Х
глаукома
9.3
Н40-Н42
Х
Х
Х
Х
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
10.0
Н60-Н95
Қан айналым жүйесінің аурулары
11.0
100-199
Соның ішінде:
жіті ревматизм қызбасы
11.1
100-102
Х
өткізгіштіктің басқа бұзылулары
11.2
145
ұстамалы тахикардия
11.3
147
жүрек ырғағының басқа бұзылулары
11.4
149
жүректің созылмалы ревматизм аурулары
11.5
105-109
Х
артериялық қан қысымының жоғарылығы
11.6
I10-I13
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
жіті миокард инфаркты
11.7
I21, I22
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
жүректің жіті ишемиялық ауруының басқа түрлері
11.8
I23, I24
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
стенокрадия
11.9
I20
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
жүреқтің созылмалы ишемиялық ауруы
11.10
I25
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
церебралдық ауруы
11.11
I60-I69
Оның ішінде:
мидың торлы қабығы астына қан құйылу
11.12
I60
мидың және бас сүйегінің ішіне басқа жағдайларда, яғни жарақаттан тыс қан құйылу
11.13
I61-I62
ми инфаркты, ми артерияларының бітелуі
11.14
I63, I65, I66
қан құйылу ретінде анықталмаған инсульт немесе инфаркт

H05.5,H44.6-H44.7
из них:
катаракта
9.2
Н25, Н26
Х
глаукома
9.3
Н40-Н42
Х
Болезни уха и сосцевидного
отростка
10.0
Н60-Н95
Болезни системы
кровообращения
11.0
100-199
из них:
острая ревматическая
лихорадка
11.1
100-102
другие нарушения
проводимости
11.2
145
пароксизмальная тахикардия
11.3
147
другие нарушения сердечного
ритма
11.4
149
продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет вкл.)
В. Дети до 14 лет включительно
выписано
больных
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
выписано
больных
в том числе в
возрасте
до 1 года
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
в том числе
в возрасте
до 1 года
4
5
6
7
8
9
10
11
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Наименование болезней
строки
Шифр по
МБК Х
пересмотра
А. Взрослые
выписано
больных
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
А
Б
В
1
2
3
хронические ревматические
болезни сердца
11.5
105-109
артериальная гипертензия
11.6
I10-I13
острый инфаркт миокарда
11.7
I21,I22
другие формы острой ишемической
болезни сердца
11.8
I23,I24
стенокардия
11.9
I20
хроническая ишемическая болезнь
сердца
11.10
I25
цереброваскулярные болезни
11.11
I60-I69
в том числе:
субарахноидальное кровоизлияние
11.12
I60
внутримозговые и другие
нетравматические внутричерепные
кровоизлияния
11.13
I61-I62
закупорка мозговых артерий,
инфаркт мозга
11.14
I63, I65, I66
инсульт, неуточненный как
кровоизлияние или инфаркт

11.15
I64
ми-тамырлық басқа аурулар
11.16
I67
тыныс алу ағзаларының аурулары
12.0
J00-J99
Оның ішінде:
жоғарғы және төменгі тыныс жолдарының респираторлық жіті жұқпалары
12.1
J00-J06
J20-J22
пневмония
12.2
J12-J16, J18
аллергиялық ринит
12.3
J30
анықталмаған созылмалы бронхит, эмфизема
12.4
J40-J43
бронх демікпесі
12.5
J45
демікпе кезіндегі күй
12.6
J46
Өкпенің созылмалы басқа обструкциялық ауруы
12.7
J44
Ас қорыту ағзаларының аурулары

11.15
I64
другие цереброваскулярные
болезни
11.16
I67
Болезни органов дыхания
12.0
J00-J99
из них:
острые респираторные инфекции
верхних и нижних дыхательных
путей
12.1
J00-J06
J20-J22
пневмонии
12.2
J12-J16, J18
аллергический ринит
12.3
J30
бронхит хронический и
неуточненный, эмфизема
12.4
J40-J43
бронхиальная астма
12.5
J45
асматический статус
12.6
J46
другие хронические обструктивные
болезни легких
12.7
J44
Болезни органов пищеварения

13.0
K00-K93
Оның ішінде:
асқазанның және ұлтабардың ойық жарасы
13.1
K25-K27
Х
Х
гастрит және дуоденит
13.2
K29
Х
Х
Х
Х
өт-тас ауруы, холецистит, холангит
13.3
K80, K81, K83.0
Х
Х
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
14.0
L00-L99
аллергиялық жанаспалы дерматит
14.1
L23
анықталмаған жанаспалы дерматит
14.2
L25
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тіннің аурулары
15.0
M00-M99
Оның ішінде:
артроздар
15.1
M15-M19
Дәнекер тіннің жүйелік зақымданулары
15.2
М30-М36
Шорбуындатушы спондилит
15.3
M45
Несеп-жыныс жүйесінің аурулары
16.0
N00-N99
Оның ішінде:
16.1
N00-N08, N17-N19
Гломерулярлық аурулар
Бүйректің тубулоинтерстициялық аурулары
16.2
N10-N12, N15
Соның ішінде:
Бүйректің созылмалы тубулоинтерстициялық қабынуы
16.3
N11
Бүйрек пен несепағардың тастары
16.4
N20
аталық бездің аурулары
16.5
N40-N42
Х
Х
Х
Х
Х
Оның ішінде: Қуықасты безінің гиперплазиясы
16.6
N40
Х
Х
Х
Х
Х
Созылмалы простатит
16.7
N41.1
Бүйректің жүре пайда болған жылауығы
16.8
N28.1
Әйелдердің жамбас астауы ағзаларының қабынба аурулары
16.9
N70-N77
Х
Х
Әйелдер жыныс ағзаларының қабынба емес аурулары
16.10
N80-N90
Х
Х
Оның ішінде:
16.11
N80
Х
Х
эндометриоз
Жатыр мойнының жалақ жарасы мен эктропионы
16.12
N86
Х
Х
етеккір-овариалдық мерзімнің бұзылуы
16.13
N91, N92, N94
Х
Х
Етеккір үзілісінің бұзылуы
16.14
N95
Х
Х
Бедеулік
16.15
N97
Х
Х
Жүктілік, босану және босанудан кейінгі кезең
17.0
O00-O99,
Z30.2
Z30.3
Х
Х
Перинаталдық кезеңде пайда болатын жеке жағдайлар
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Туа біткен ауытқулар [даму кемістіктері], пішін өзгерулері мен хромосомалық бұзылулар

13.0
K00-K93
из них:
язва желудка и
двенадцатиперстной кишки
13.1
K25-K27
гастрит и дуоденит
13.2
K29
Х
желчнокаменная болезнь
холецистит, холангит
13.3
K80,K81, K83.0
Болезни кожи и подкожной
клетчатки
14.0
L00-L99
аллергический контактный
дерматит
14.1
L23
контактный дерматит неуточненный
14.2
L25
Болезни костно-мышечной системы
и соединительной ткани
15.0
M00-M99
из них:
артрозы
15.1
M15-M19
системные поражения
соединительной ткани
15.2
М30-М36
анкилозирующий спондилит
15.3
M45
Болезни мочеполовой системы
16.0
N00-N99
из них:
гломерулярные болезни
16.1
N00-N08,
N17-N19
тубулоинтерстициальные болезни
почек
16.2
N10-N12, N15
из них хронический
тубулоинтерстициальный нефрит
16.3
N11
камни почки и мочеточника
16.4
N20
болезни предстательной железы
16.5
N40-N42
в том числе: гиперплазия
предстательной железы
16.6
N40
хронический простатит
16.7
N41.1
киста почки приобретенная
16.8
N28.1
воспалительные болезни женских
половых органов
16.9
N70-N77
невоспалительные болезни женских
половых органов
16.10
N80-N90
в том числе:
эндометриоз
16.11
N80
эрозия и эктропион шейки матки
16.12
N86
нарушения менструально-
овариального цикла
16.13
N91, N92, N94
нарушения менопаузы
16.14
N95
женское бесплодие
16.15
N97
Беременность, роды и
послеродовой период
17.0
O00-O99,
Z30.2 Z30.3
Отдельные состояния, возникающие
в перинатальном периоде
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Врожденные аномалии (пороки
развития), деформации и
хромосомные нарушения

19.0
Q00-Q99
Қан айналым жүйесінің туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.1
Q20-Q28
Сүйек-бұлшық ет жүйесінің туа біткен ауытқулары мен пішінінің өзгерулері [даму кемістіктері]
19.2
Q65-Q79
симптомдар, белгілер және нормадан ауытқулар
20.0
R00-R99
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептер әсерінің бірқатар басқа салдарлары
21.0
S00-Т98
Оның ішінде:
21.1
S00-S09
Бастың жарақаттары
Оның ішінде:
21.2
S02
Бас сүйек пен бет сүйектерінің сынуы
Бас сүйекішілік жарақат
21.3
S06
мойын жарақаттары
21.4
S10-S19
Оның ішінде: Омыртқа бағанының мойын бөлігінің сынуы
21.5
S12
Кеуде қуысының жарақаттары
21.6
S20-S29
Соның ішінде: Қабырғаның (қабырғалардың), төс пен омыртқа бағанының кеуде бөлігінің сынуы
21.7
S22
Құрсақтың арқаның төменгі бөлігінің, омыртқа бағанының белдік бөлігінің және жамбастың жарақаттары
21.8
S30-S39
Оның ішінде:
Омыртқа бағанының бел-сегізкөз бөлімі мен жамбас сүйектерінің сынуы
21.9
S32
Иық белдеуі мен иықтың жарақаттары
21.10
S40-S69
Оның ішінде:
Иық белдеуі мен иық деңгейіндегі сыну
21.11
S42
Білек сүйектерінің сынуы
21.12
S52
аяқтың жарақаттары

19.0
Q00-Q99
врожденные аномалии системы
кровообращения
19.1
Q20-Q28
врожденные аномалии (пороки
развития) и деформации
костно-мышечной системы
19.2
Q65-Q79
Симптомы, признаки, отклонения
от нормы
20.0
R00-R99
Травмы, отравления и некоторые
другие последствия воздействия
внешних причин
21.0
S00-Т98
из них:
травмы головы
21.1
S00-S09
в том числе:
перелом черепа и лицевых костей
21.2
S02
внутричерепные травмы
21.3
S06
травмы шеи
21.4
S10-S19
в том числе:
перелом шейного отдела
позвоночника
21.5
S12
травмы грудной клетки
21.6
S20-S29
в том числе:
перелом ребра (ребер) грудины и
грудинного отдела позвоночника
21.7
S22
травмы живота, поясницы,
поясничного отдела позвоночника
и таза
21.8
S30-S39
в том числе:
перелом пояснично-крестцевого
отдела позвоночника и костей
таза
21.9
S32
травмы верхних конечностей
21.10
S40-S69
в том числе:
перелом на уровне плечевого
пояса
21.11
S42
перелом костей предплечья
21.12
S52
травмы нижних конечностей

21.13
S70-S99
Соның ішінде:
сан сүйегінің, жіліншіктің, сонымен қатар сирақ-табан, табан сүйектерінің сынуы
21.14
S72, S82, S92
Дененің бірнеше аймақтарын қампитын жарақаттар
21.15
T00-T07
Температуралық және химиялық күйіктер
21.16
T20-T32
Дәрілік заттардан және биологиялық заттардан улану, заттардың уыттылық әсері, көбіне медициналық тұрғыда емес, басқа да белгісіз сыртқы ортаның әсерлері
21.17
T36-T78
T88.2
Оның ішінде: Алкогольдің уыттық әсері
21.18
T51
Одан басқа: Халықтың денсаулығына әсер ететін факторлар мен денсаулық сақтау мекемесіне қаралулар
22
Z300-Z30.1

21.13
S70-S99
в том числе:
переломы бедренной кости, костей
голени, включая голеностопный
сустав, стопы
21.14
S72, S82, S92
травмы множественной локализации
21.15
T00-T07
термические и химические ожоги
21.16
T20-T32
отравления лекарственными
средствами и биологическими
веществами, токсические действия
веществ, преимущественно
немедицинского назначения,
другие и неуточненные
воздействия внешних причин
21.17
T36-T78
T88.2
в том числе:
токсическое действие алкоголя
21.18
T51
Кроме того: Факторы влияющие на
состояние здоровья населения и
обращения в учреждения
(организации) здравоохранения
22.0
Z00-Z30.1

Z30.4-Z99
Бұдан басқа: шаруашылық есептік төсектерде
23
А00-Т98
Z30.2
Z30.3
2100 Сонымен қатар, басқа стационарға ауыстырылған науқастар 1 ___#1 ____, соның ішінде жаңа туған нәрестелер 2 ___#2 ____.
2200 Қайтыс болғандардың жалпы санынан (1-бет) туғаннан кейін 0-6 тәулік ішінде шетінеген нәресте 1 ___#1 _____, стационарға түскен соң алғашқы 24 сағат ішінде шетінегені
Туғаннан кейінгі 0-24 сағат ішіндегі балалар 2 ___#2 ____, 1 жасқа дейін (туғаннан соң алғашқы 24 сағат ішінде шетінегендерді қоспағанда) 3 __#3 ____, соның ішінде пневмония 4 ___#1 ____,
1 жасқа дейінгі стационарда шетінегендердің барлығы (босану бөлімшелерінде шетінегендерден басқа) 5 ___ Барлық өлі туғандар; 6 __ соның ішінде антенаталтьдысы 7 ________, интранатальдісі 8 ______.
2300 Ауру басталғаннан алғашқы тәуліктерде миокард инфарктымен түскен науқастар 1 ___#1 ____, қайтыс болғандардың жалпы санынан (1-бет) стационарға түскеннен кейін алғашқы 24 сағатта миокард инфарктынан қайтыс болған науқастар 2 ___#2 ____ #2 ____.
2400 Қайтыс болған жүкті, босанатын, босанған әйелдер 1 ___#1 ____.
2500 Ауру болып туған және ауырған нәрестелердің барлығы (перзентханалар мен оның бөлімшелерінде № 32 нысаннан) 1 ___#1 ____; оның ішінен шетінегендер 2 ___#2 _____.
2600 Емделіп шыққандардың жалпы санынан (2000-кестеден, 5 және 11-бағандардан) балаларды күтіп-бағуға арналған төсектері жоқ босану бөлімшелерінен шыққан нәрестелер 1 ___#1 ____, оның ішінен шетінегендер (2000-кестеден, 11-бағаннан) 2 ___#2 ____.
3000     1 жасқа дейінгі емделген балалар құрамы және емнің нәтижесі
Аурудың атауы
Жол №
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры

Z30.4-Z99
Кроме того: на хозрасчетных
койках
23.0
А00-Т98
Z30.2 Z30.3
продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет вкл.)
В. Дети до 14 лет включительно
выписано
больных
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
выписано
больных
в том числе в
возрасте
до 1 года
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
в том
числе в
возрасте
до 1 года
4
5
6
7
8
9
10
11
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
2100 Кроме того, больные переведенные в другие стационары 1 ____#1___, в том числе новорожденные 2 _____#2_____
2200 Из общего числа умерших (стр1) умерло новорожденных в возрасте 0-6 суток 1 __#1________, Умерло в первые 24 часа после поступления в стационар:
детей в возрасте 0-24 часа после рождения 2 __#2__, до 1 года (без умерших в первые 24 часа после рождения) 3 __#3___, в том числе от пневмонии 4 ___#4___,
Всего умерло до 1 года в стационарах (без умерших в родильных отделениях) 5 ___#5___;
Мертворожденные всего 6___#6___, в том числе антенатально 7___#7___, интранатально 8___#8___
2300 Поступило больных с инфарктом миокарда в первые сутки от начала заболевания 1 __#1___. из общего числа умерших (стр. 1) умерло больных инфарктом миокарда в первые 24 часа после поступления в стационар 2 ___#2___
2400 Умерло беременных, рожениц и родильниц 1 __#1____
2500 Родилось больными и заболело новорожденных всего (в родильных домах и отделениях из формы №32)1__#1___, из них умерло 2__#2___
2600 Из общего число пролеченных (из таблицы 2000, графы 8 и 11) новорожденные, выбывшие из родильных отделений, не имеющих коек для выхаживания новорожденных 1 __#1___, из них умерло (из таблицы 2000, графы11) 2___#2___
3000 СОСТАВ ПРОЛЕЧЕННЫХ ДЕТЕЙ В ВОЗРАСТЕ ДО 1 ГОДА И ИСХОДЫ ИХ ЛЕЧЕНИЯ
Наименование
болезни
строки
Шифр по МКБ Х
пересмотра

3.2221
оның ішінде: ЭКС-ті екі камералы аппаратпен имплантациялау
3.2222
оның ішінде тұрақты электрокардиостимуляторды енгізу, бастапқы және оны алмастыру, аппараттың түрі айқындалмаған
3.2223
кардиовертер/дефибрилляторларды имплантациялау
3.2224
Ресинхронизирлі функциясымен ЭКСті бивентрикулярлы имплантациялау
3.2225
кардиоресинхрондаушы дефибрилляторды имплантациялау, жалпы жүйе
3.2226
оның ішінде: эндоваскулярлық операциялық араласу барлығы
3.23
оның ішінде: ППС кезінде эндоваскулярлық араласу
3.231
оның ішінде: ВПС кезінде эндоваскулярлық араласу
3.232
оның ішінде: окклюдерлерді орнату
3.2321
оның ішінде: тамырларға жасалатын эндоваскулярлық операциялық араласу
3.233
4004
Стенттеу жасалған науқастардың саны 1 _____; имплантацияланған стенттер саны 2_____.
Шұғыл хирургиялық көмек
(жыл ішінде ауруханадан шыққан науқастарға толтырылады)
4300
Операция атаулары
Ауру басталған соң ауруханаға жеткізілу мерзімі
Жолдың №
Ауруханаға жеткізілген науқастар
операция жасалмағандар
соның ішінде қайтыс болғандар
операц. жасалғаны
оның ішінде қайтыс болғандар
А
Б
В
1
2
3
4
Ішектің жіті бітелуі
Барлығы
01
соның ішінде 24 сағ. кейін
02
Жіті аппендицит
Барлығы
03
соның ішінде 24 сағ. кейін
04
Ұлтабар мен асқазан ойық жарасының жарылуы
Барлығы
05
соның ішінде 24 сағ. кейін
06
Асқазан-ішектен қан кету
Барлығы
07
соның ішінде 24 сағ. кейін
08
Жарықтың қысылуы
Барлығы
09
соның ішінде 24 сағ. кейін
10
Жіті холецистит
Барлығы
11
соның ішінде 24 сағ. кейін
12
Жіті панкреатит
Барлығы
13
соның ішінде 24 сағ. кейін
14
Жатырдан тыс жүктілік
Барлығы
15
соның ішінде 24 сағ. кейін
16
Басшы _________________
Орындаушы _____________ телефон № _______ Күні 20__ ж. «___» ________
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы және мекенжайы
17-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

3.2221
в т.ч имплантация ЭКС
двухкамерным аппаратом
3.2222
в т.ч введение постоянного
электрокардиостимулятора,
первичное или его замена,
тип аппарата не уточнен
3.2223
имплантация кардивертера/
дефибриллятора
3.2224
имплантация
бивентрикулярного ЭКС с
ресинхронизирующей
функцией
3.2225
имплантация
кардиоресинхронизирующего
дефибриллятора, общая
система
3.2226
из них: эндоваскулярные
оперативные вмешательства,
всего
3.23
в т.ч.: эндоваскулярные
вмешательства при ППС
3.231
в т.ч.: эндоваскулярные
вмешательства при ВПС
3.232
из них: установка
окклюдеров
3.2321
в т.ч.: эндоваскулярные
оперативные вмешательства
на сосудах
3.233
4004 Количество больных, которым выполнено стентирование 1___#1____, количество имплантированных стентов 2__#2__
ЭКСТРЕННАЯ ХИРУРГИЧЕСКАЯ ПОМОЩЬ
4300  (заполняют на больных, выбывших из стационара в течение года)
Наименование операций
Сроки
доставки в
стационар
от начала
заболевания
строки
Доставлено больных в стационар
не
оперировано
из них
умерло
оперировано
из них
умерло
А
Б
В
1
2
3
4
Острая непроходимость
кишечника
Всего
01
из них
позже 24
часов
02
Острый аппендицит
Всего
03
из них
позже 24
часов
04
Прободная язва желудка
и двенадцатиперстной
кишки
Всего
05
из них
позже 24
часов
06
Желудочно-кишечное
кровотечение
Всего
07
из них
позже 24
часов
08
Ущемленная грыжа
Всего
09
из них
позже 24
часов
10
Острый холецистит
Всего
11
из них
позже 24
часов
12
Острый панкреатит
Всего
13
из них
позже 24
часов
14
Внематочная
беременность
Всего
15
из них
позже 24
часов
16
Руководитель ___________
Исполнитель ____________, телефон _______ Дата "__" _______ 20__ года
Приложение 8
Утверждено приказом
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 28 сентября 2012 года № 663
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
_____________________________________________________________________
Кем представляется __________________________________________________
наименование, адрес
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 17
годовая
КОД ОКПО
Представляют:

1. Меншік нысанына және ведомстволық тиесілілігіне қарамастан денсаулық сақтау ұйымдары - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Ауданның (қаланың), СЭС және денсаулық сақтаудың басқа да облыстық бағыныстағы ұйымдардың бас дәрігері денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органына - 5 қаңтарда;
3. Меншік нысаны мен ведомстволық тиесілілігіне қарамастан басқа да министрліктердің, ведомстволардың денсаулық сақтау ұйымдары - орналасқан орны бойынша облыстың, қаланың денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органына - 5 қаңтарда;
4. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Медицина және фармацевтика кадрлары туралы есеп
20__ жыл
ҰЙЫМНЫҢ МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖӘНЕ ФАРМАЦЕВТИКАЛЫҚ КАДРЛАРЫ
1000   Жоғары медициналық және фармацевтикалық білімі бар қызметкерлердің мамандықтары
Атауы
Жолдың №
Барлығы
оның ішінде: (1 бағаннан)
Мамандықтардың жалпы санынан біліктілік санаттары бар (1 бағаннан)
білім ұйымдарында, ғылым ұйымдарында және басқару органдары аппараттарында негізі жұмысында
сырқаттарды тікелей емдеумен және диагностикалық үдеріспен айналысатын дәрігер-мамандардың саны
ауылдық жерлердегі мамындықтарының саны
есептін жылда бірінші рет негізгі жұмыста мамандық бойынша сертификатты алды
жоғары
I
II
қала
ауыл
қала
ауыл
қала
ауыл
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
I. Дәрігерлер
01
есепті жылдың аяғында дәрігерлердің саны, жеке тұлғалар
соның ішінде әйелдер
02
Дәрігерлердің жалпы санынан жеке тұлғалар:
Терапия (жасөспірімдер терапиясын, жедел және шұғыл медициналық көмекті, диетологияны қоса алғанда)
03
Жалпы дәрігерлік практика (отбасылық медицина)
04
Кардиология (ересек, балалар), интервенциялықты қоса алғанда
05
Ревматология (ересек, балалар)
06
Аллергология және иммунология (ересек, балалар)
07
Гастроэнтерология (ересек, балалар)
08
Гематология (ересек, балалар)
09
Пульмонология (ересек, балалар)
10
Эндокринология (ересектердің, балалардың)
11
Нефрология (ересек, балалар)
12
Фтизиатрия (ересек, балалар)
13
Кәсіби патология (еңбек медицина)
14
Жұқпалы аурулар (ересек, балалар)
15
Дерматовенерология (венерология, дерматология, дерматокосметология) (ересек, балалар)
16
Невропатология (ересектер, балалар)
17
Психиатрия (наркология, психотерапия, сексопатология, медициналық психология, сот-психиатриялық сараптама, сот-наркологиялық сараптама) (ересектер)
18
оның ішінде: психиатрия
18.1
наркология
18.2
Балалар психиатриясы (наркология, психотерапия, медициналық психология, сот-психиатриялық сараптама, сот-наркологиялық сараптама)
19
оның ішінде: балалар психиатриясы

1. Субъекты здравоохранения не зависимо от
форм собственности и ведомственной
принадлежности главному врачу района
(города) - до 5 января;
2. Главный врач района (города), СЭС и
других организаций областного подчинения
системы здравоохранения - местному органу
государственного управления
здравоохранением - 5 января;
3. Организации здравоохранения других
министерств, ведомств независимо от форм
собственности и ведомственной
принадлежности - местному органу
государственного управления
здравоохранения области, города по месту
нахождения 5 января;
4. Местные органы государственного
управления здравоохранения в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к 10
февраля.
Отчет о медицинских и фармацевтических кадрах
20__ год
МЕДИЦИНСКИЕ И ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЕ КАДРЫ ОРГАНИЗАЦИЙ
1000 Специальности работников с высшим медицинским и фармацевтическим образованием
Наименование
строки
В
с
е
г
о
из них: (из графы 1)
Из общего числа
врачей (гр. 1) -
имеют квалифика-
ционные категории
на основной
работе в
организациях
образования,
научных
организациях
и аппаратах
органов
управления
количество
врачей,
занимаю-
щихся
непос-
редственно
лечением
больных и
диагности-
ческим
процессом
коли-
чество
специа-
листов в
сельской
местности
полу-
чили
серти-
фикат
по
спе-
циаль-
ности
основ-
ной
работы
впервые
в от-
четном
году
высшую
I
II
г
о
р
о
д
с
е
л
о
г
о
р
о
д
с
е
л
о
г
о
р
о
д
с
е
л
о
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1. Врачи
Число врачей на
конец отчетного
года, физических лиц
01
в том числе женщин
02
Из общего числа
врачей, физических
лиц:
Терапия (включая
терапию
подростковую, скорую
и неотложную
медицинскую помощь,
диетологию)
03
Общая врачебная
практика (семейная
медицина)
04
Кардиология
(взрослая, детская),
включая
интервенционную
05
Ревматология
(взрослая, детская)
06
Аллергология и
иммунология
(взрослая, детская)
07
Гастроэнтерология
(взрослая, детская)
08
Гематология
(взрослая, детская)
09
Пульмонология
(взрослая, детская)
10
Эндокринология
(взрослая, детская)
11
Нефрология
(взрослая, детская)
12
Фтизиатрия
(взрослая, детская)
13
Профессиональная
патология (медицина
труда)
14
Инфекционные болезни
(взрослые, детские)
15
Дерматовенерология
(венерология,
дерматология,
дерматокосметология)
(взрослая, детская)
16
Невропатология
(взрослая, детская)
17
Психиатрия
(наркология,
психотерапия,
сексопатология,
медицинская
психология, судебно-
психиатрическая
экспертиза, судебно-
наркологическая
экспертиза)
(взрослая)
18
из них: психиатрия
18.1
наркология
18.2
Детская психиатрия
(наркология,
психотерапия,
медицинская
психология, судебно-
психиатрическая
экспертиза, судебно-
наркологическая
экспертиза)
19
из них: детская
психиатрия

19.1
балалар наркологиясы
19.2
Медициналық реабилитология, қалпына келтіре емдеу (физиотерапия, емдік дене шынықтыру, курортология) (ересек, балалар)
20
Сәулелік терапия (радиология)
21
Сәулелі диагностика (рентгенология, компьютерлік және магниттік-резонанстық томография, ультрадыбыстық диагностика, радиоизотоптық диагностика)
22
Функциялық диагностика
23
Клиникалық зертханалық диагностика
24
Спорт медицинасы
25
Гериатрия
26
Клиникалық фармакология
27
Х
Дәстүрлі терапия (рефлексотерапия, мануальды терапия, су-джок-терапиясы, гомеопатия, гирудотерапия, фитотерапия)
28
Әуе және ғарыш медицинасы
29
Х
Төтенше жағдайлар және апаттар медицинасы
30
Анестезиология және реаниматология (ересек, балалар)
31
Жалпы хирургия (торакалдық, абдоминалдық, трансплантологиялық, колопроктологиялық), эндоскопияні қоса алғанда
32
Балалар хирургиясы (неонаталдық қоса есептегенде)
33
Кардиохирургия (ересек, балалар)
34
Ангиохирургия (рентгенохирургия, интервенциялық хирургия) (ересектердің, балалардың)
35
Нейрохирургия (ересек, балалар)
36
Жақ сүйек-бет хирургиясы (ересек, балалар)
37
Пластикалық хирургия
38
Онкология (химиотерапия, маммология қоса алғанда) (ересектер, балалар)
39
Травматология-ортопедия (камбустиология қоса есептегенде) (ересек, балалар)
40
Урология және андрология (ересек, балалар)
41
Офтальмология (ересектердің, балалардың)
42
Оториноларингология (сурдология қоса алғанда) (ересек, балалар)
43
Патологиялық анатомия (ересектердің, балалардың)
44
Х
Сот-медициналық сараптама
45
Х
Трансфузиология (клиникалық, өндірістік)
46
Перфузиология
47
Токсикология (ересек, балалар)
48
Педиатрия (жедел және шұғыл медициналық көмек қоса алғанда)
49
Неонатология
50
Акушерия және гинекология (балалар гинекологиясы қоса есептегенде)
51
Медициналық генетика
52
Стоматология (ересектер, балалар)
53
Гигиена және эпидемиология (жалпы гигиена, еңбек гигиенасы, балалар мен жасөспірімдер гигиенасы, тағам гигиенасы, коммуналдық гигиена, радиациялық гигиена, токсикология, эпидемиология, паразитология, бактериология, вирусология, микробиология)
54
Х
Денсаулық сақтау менеджменті
55
Х
Қоғамдық денсаулық сақтау/Әлеуметтік гигиена және денсаулық сақтауды ұйымдастыру (валеология, статистика, әдіснама қоса есептегенде)
56
Х
Дәрігерлердің жалпы санынан (жеке тұлғалардан) ұйымда негізгі жұмыста қызмет ететіндер: республикалық бағыныстағы ұйымдарда
57
облыстық, қалалық және басқа да денсаулық сақтау органдарында
58
басқа ведомстволарда
59
жеке құрылымдарда
60
II. Жоғары білімді мейірлер ісі мамандары
61
соның ішінде әйелдер
62
III. Жоғары фармацевтика білімді мамандар барлығы (жалпы фармацевтикалық практика; фармацияның экономикасы және басқару (фармацевт (провизор), фармацевт-ұйымдастырушы (провизор-ұйымдастырушы), менеджер, тексеруші, хабаршы, маркетолог-тауартанушы, дәрілердің технологиясы (фармацевт (провизор), фармацевт-технолог (провизор-технолог); дәрілік заттардың сапасын бақылау және сертификаттау (фармацевт (провизор), фармацевт-талдаушы (провизор-талдаушы); талдамалы диагностика және сот-химиялық сараптама (химик-токсиколог), жеке тұлғалар
63
Х
оның ішінде әйелдер
64
Х
Жоғары фармацевтикалық білімі бар мамандардың жалпы санынан ұйымда негізгі жұмыста қызмет ететін жеке тұлғалар: республикалық бағыныстағы ұйымдарда
65
Х
облыстық, қалалық және басқа да денсаулық сақтау органдарында
66
Х
басқа ведомстволардың ұйымында
67
Х
жеке құрылымдардың
68
Х
1001        Орта медициналық және фармацевтикалық білімі бар
қызметкерлердің мамандықтары
Атауы
Жолдың №
Барлығы
сырқаттарды тікелей емдеумен және диагностикалық үдеріспен айналысатын орта медициналық мамандардың саны
соның ішінде: (1 бағаннан)
Мамандықтардың жалпы санынан біліктілік санаттары бар (1 бағаннан)
ауылдық жерлердегі мамандықтарының саны
есепті жылда бірінші рет негізгі жұмыста мамандық бойынша сертификатты алды
жоғары
I
II
қала
ауыл
қала
ауыл
қала
ауыл
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
I. Орта медицина қызметкерлері. Есепті жылдың аяғындағы орта медицина қызметкерлерінің саны, жеке тұлғалар
01
оның ішінде әйелдер
02
Орта медицина қызметкерлерінің жалпы санынан жеке тұлғалар:
Зертханалық диагностика (зертханашы, зертханашы дәрігердің көмекшісі)
03
Емдеу ісі (фельдшер, жалпы практика фельдшері)
04
Акушериялық іс (акушер, жалпы практика акушері)
05
Гигиена және эпидемиология (санитариялық фельдшер, санитариялық дәрігердің көмекшісі, зертханашы, эпидемиолог дәрігердің көмекшісі, энтомолог)
06
Х
Стоматология (тіс дәрігері, дантист, стоматологтың ассистенті)
07
Ортопедиялық стоматология (тіс технигі)
08
Мейіргер ісі (мейіргер, мамандандырылған мейіргер, жалпы практика мейіргері, саламатты өмір салтын қалыптастыру жөніндегі мейіргер, медицина статистигі)
09
Орта медицина қызметкерлерінің жалпы санынан (жеке тұлғалардан) негізгі жұмыста қызмет ететіндер: республикалық бағыныстағы ұйымдарда
10
облыстық, қалалық және басқа да денсаулық сақтау органдарында
11
басқа да ведомстволарда
12
жеке құрылымдарда
13
II. Орта фармацевтикалық білімі бар қызметкерлердің мамандықтары (фармацевт ассистенті, фармацевт), жеке тұлғалардың барлығы
14
Х
соның ішінде әйелдер
15
Х
Фармацевт ассистенттің, фармацевттің жалпы санынан жеке тұлғалар негізгі жұмыста қызмет ететіндер: республикалық бағыныстағы ұйымдарда
16
Х
облыстық, қалалық және басқа да денсаулық сақтау органдарында
17
Х
басқа да ведомстволарда
18
Х
жеке құрылымдарда
19
Х
1002 Орта медицина қызметкерлері жеке тұлғалардың жалпы санынан негізгі жұмыста білім ұйымдарында, ғылым ұйымдарында және басқару органдары аппараттарында (ЖОО клиникаларының және ҒЗИ стационарларының орта медицина қызметкерлерін қоспағанда) қызмет ететіндер 1 _______.
1003 Бастауыш кәсіби білімі бар қызметкерлердің мамандықтары. Есептік жылдың аяғындағы бастапқы кәсіптік білімді қызметкерлердің жалпы санынан жеке тұлғалар (мейірбике ісі), жеке тұлғалардан: ___ 1 сырқатты бағып-күтетін мейіргер, ___ 2 мейіргердің көмекшісі, ____ 3 массажист (көз аурулары мүгедектері үшін).
Басшы ________________
Орындаушы ____________ телефон № _____ Күні 20__ жылғы «___» ________
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы, мекенжайы
30-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

19.1
детская наркология
19.2
Медицинская
реабилитология,
восстановительное
лечение
(физиотерапия,
лечебная
физкультура,
курортология)
(взрослая, детская)
20
Лучевая терапия
(радиология)
21
Лучевая диагностика
(рентгенология,
компьютерная и
магнитно-резонансная
томография,
ультразвуковая
диагностика,
радиоизотопная
диагностика)
22
Функциональная
диагностика
23
Клиническая
лабораторная
диагностика
24
Спортивная медицина
25
Гериатрия
26
Клиническая
фармакология
27
X
Традиционная терапия
(рефлексотерапия,
мануальная терапия,
су-джок-терапия,
гомеопатия,
гирудотерапия,
фитотерапия)
28
Авиационная и
космическая медицина
29
Медицина
чрезвычайных
ситуаций и катастроф
30
Анестезиология и
реаниматология
(взрослая, детская)
31
Общая хирургия
(торакальная,
абдоминальная,
трансплантология,
колопроктология),
включая эндоскопию
32
Детская хирургия
(включая
неонатальную)
33
Кардиохирургия
(взрослая, детская)
34
Ангиохирургия
(рентгенохирургия,
интервенционная
хирургия) (взрослая,
детская)
35
Нейрохирургия
(взрослая, детская)
36
Челюстно-лицевая
хирургия (взрослая,
детская)
37
Пластическая
хирургия
38
Онкология (включая
химиотерапию,
маммологию)
(взрослая, детская)
39
Травматология-
ортопедия (включая
камбустиологию)
(взрослая, детская)
40
Урология и
андрология
(взрослая, детская)
41
Офтальмология
(взрослая, детская)
42
Оториноларингология
(включая сурдологию)
(взрослая, детская)
43
Патологическая
анатомия (взрослая,
детская)
44
X
Судебно-медицинская
экспертиза
45
X
Трансфузиология
(клиническая,
производственная)
46
Перфузиология
47
Токсикология
(взрослая, детская)
48
Педиатрия (включая
скорую и неотложную
медицинскую помощь)
49
Неонатология
50
Акушерство и
гинекология (детская
гинекология)
51
Медицинская генетика
52
Стоматология
(взрослая, детская)
53
Гигиена и
эпидемиология (общая
гигиена, гигиена
труда, гигиена детей
и подростков,
гигиена питания,
коммунальная
гигиена,
радиационная
гигиена,
токсикология,
эпидемиология,
паразитология,
бактериология,
вирусология,
микробиология)
54
X
Менеджмент
здравоохранения
55
X
Общественное
здравоохранение/
Социальная гигиена
и организация
здравоохранения
(включая валеологию,
статистику,
методологию)
56
X
Из общего числа
врачей (физических
лиц) работают на
основной работе:
в организациях
республиканского
подчинения
57
в организациях
областных, городских
и других органах
здравоохранения
58
в организациях
других ведомств
59
в организациях
частных структур
60
II. Специалисты
сестринского дела с
высшим образованием
61
в том числе женщин
62
III. Всего
специалистов
с высшим
фармацевтическим
образованием (общая
фармацевтическая
практика; управление
и экономика фармации
(фармацевт
(провизор),
фармацевт-
организатор
(провизор-
организатор),
менеджер, инспектор,
информатор,
маркетолог/
товаровед;
технология лекарств
(фармацевт
(провизор),
фармацевт-технолог
(провизор-технолог);
контроль качества и
сертификация
лекарственных
средств (фармацевт
(провизор),
фармацевт-аналитик
(провизор-аналитик);
аналитическая
диагностика и
судебно-химическая
экспертиза (химик –
токсиколог)),
физических лиц
63
X
в том числе женщин
64
X
Из общего числа
специалистов с
высшим
фармацевтическим
образованием,
физические лица
работают на основной
работе: в
организациях
республиканского
подчинения
65
X
в организациях
областных, городских
и других органах
здравоохранения
66
X
в организациях
других ведомств
67
X
в организациях
частных структур
68
X
1001 Специальности работников со средним медицинским и фармацевтическим образованием
Наименование
строки
В
с
е
г
о
количество
средних
медработ-
ников,
занятых
непосредст-
венно
лечением
больных и
диагности-
ческим
процессом
количество
специа-
листов в
сельской
местности
получили
сертифи-
кат по
специаль-
ности
основной
работы
впервые в
отчетном
году
Из общего числа
специалистов имеют
квалификационные
категории
Высшую
I
II
г
о
р
о
д
с
е
л
о
г
о
р
о
д
с
е
л
о
г
о
р
о
д
с
е
л
о
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
I. Средний
медперсонал. Число
средних медицинских
работников на конец
отчетного года,
всего физических
лиц,
01
в том числе женщин
02
Из общего числа
среднего
медицинского
персонала,
физических лиц:
Лабораторная
диагностика
(лаборант, помощник
врача-лаборанта)
03
Лечебное дело
(фельдшер, фельдшер
общей практики)
04
Акушерское дело
(акушер, акушер
общей практики)
05
Гигиена и
эпидемиология
(санитарный
фельдшер, помощник
санитарного врача,
лаборант, помощник
врача эпидемиолога,
энтомолог)
06
X
Стоматология
(зубной врач,
дантист, ассистент
стоматолога)
07
Стоматологическая
ортопедия (зубной
техник)
08
Сестринское дело
(медицинская(ий)
сестра/брат,
специализированная
(ый) медицинская(ий)
сестра/брат,
медицинская(ий)
сестра/брат общей
практики,
медицинская(ий)
сестра/брат по
формированию
здорового образа
жизни, медицинский
статистик)
09
Из общего
числа среднего
медицинского
персонала
(физических лиц)
работают на основной
работе: в
организациях
республиканского
подчинения
10
в организациях
областных, городских
и других органах
здравоохранения
11
в других ведомствах
12
в частных структурах
13
II. Специалисты
со средним
фармацевтическим
образованием
(ассистент
фармацевта,
фармацевт), всего
физических лиц
14
X
в том числе женщин
15
X
Из общего числа
ассистентов
фармацевта,
фармацевтов,
физические лица
работают на основной
работе: в
организациях
республиканского
подчинения
16
X
в организациях
областных, городских
и других органах
здравоохранения
17
X
в других ведомствах
18
X
в частных структурах
19
X
1002 Из общего числа физических лиц среднего медицинского персонала (стр. 1 гр. 1) работают на основной работе в организациях образования, научных организациях и аппаратах органов управления (не включая средний медицинский персонал клиник ВУЗов и стационаров НИИ) 1__#1_____.
1003 Специальности работников с начальным профессиональным образованием. Из общего числа работников с начальным профессиональным образованием на конец отчетного года(сестринское дело), физических лиц: 1 медицинская (ий) сестра по уходу - ___#1____, 2 помощники медицинской (ого) сестры/брата - ___#2___, 3 массажист (для инвалидов по зрению) - ____#3____.
Руководитель ________ Исполнитель ________, тел _______ Дата "__" _________ 20__ года
Приложение 9
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 28 сентября 2012 года № 663
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________
(наименование, адрес)
Форма 30
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Балалар ауруханалары (емханалар, амбулаториялар), ауруханалардың балалар бөлімшелері және қалалар мен қала үлгісіндегі кенттердің біріктірілмеген емханалары, балалар бөлімінің бар қаралпастам меншіктік нысанын қарамастан ауылдық учаскелік және аудандық ауруханалар (амбулаториялар) (соңғысы аудан орталығында балалар емханасы болмаған жағдайда) - денсаулық сақтау басқармасының аудандық (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органы қала, облыс бойынша жиынтық есепті - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Балаларға медициналық көмек көрсету туралы есеп
20__ жыл
100
Есепте тұрған балалардың саны
(сәбилер үйінде, балалар үйінде, мектеп интернаттағы балалар туралы
мәлімет қосылмайды)
Есеп жылында
Жолдың №
Жыл басында бақылауда тұрғандардың саны
Бақылауға түскендер
Бақылаудан шыққандар
Оның ішінде қайтыс болғандар
Жыл соңында бақылауда тұрғандардың саны
А
Б
1
2
3
4
5
Барлығы (14 жастағыларды қоса алғанда)..........
01
оның ішінде: 1 жасқа дейінгілер
02
1 жастан 2 жасқа дейінгілер (1 жас, 11 ай, 29 күн...)
03
2-ден 5 жасқа дейін (4 жас, 11 ай, 29 күн)
04

1. Детские больницы (поликлиники, амбулатории), детские
отделения больниц и необъединенные поликлиники в городах и
поселках городского типа, сельские участковые и районные
больницы (амбулатории) независимо от наличия детских
отделений, независимо от формы собственности (последние -
при отсутствии в районном центре детской поликлиники
рай(горуправлению здравоохранением (главному врачу района) -
5 января.
2. Местные органы государственного управления здравоохранением
сводный отчет по городу, области - Министерство
здравоохранения Республики Казахстан - к 10 февраля.
Отчет о медицинской помощи детям
20____ год
2100
Число детей, состоявших на учете
(не включают данные о детях, находящихся в домах ребенка, детских домах, школах-интернатах)
строки
состояло
под
наблюдением
на начало
отчетного
года
В отчетном году
поступило
под
наблю-
дение
выбыло
из-поднаблюдения
из них
умерло
состоит под
наблюдением
на конец
отчетного
года
А
Б
1
2
3
4
5
Всего (в возрасте до
14 лет включительно)...
01
в том числе: в
возрасте до 1 года
02
от 1 года до 2-х лет
(1 год 11 мес. 29 дней)
03
от  2-х до 5 лет
(4 г. 11 месяце 29 дней)
04

2201 Мекеменің бақылауына түскен нәрестелердің саны 1 ______________.
2202 Нәрестелік кезеңге қатысты аудиологиялық іріктеп алуға жататын жаңа туған нәрестелердің саны 1____________. Іріктеп алу нәтижесінде есту қабілеті бұзылған 2____________ анықталды.
2300    5 жасқа дейінгі, соның ішінде 1 жасқа дейінгі балалардың ауру саны
Аурулардың атауы
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры
Жолдың №
Балалардың тіркелген аурулары
Аурулардың атауы
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры
Жолдың №
Балалардың тіркелген аурулары
0-5 жасқа дейін
оның ішінде 0-1 жасқа дейін
0-5 жасқа дейін
оның ішінде 0-1 жасқа дейін
А
Б
В
1
2
А
Б
В
1
2
Аурулардың барлығы

2201 Число новорожденных, поступивших под наблюдение данной организации 1 ____
2202 Число новорожденных, подлежащих неонатальному аудиологическому
скринингу 1 _____, из них осмотрено 2 _____, в результате
скрининга выявлено новорожденных с нарушением слуха 3 _____
2300 Число заболеваний детей 0-5 лет, в том числе от 0-1 года
Наименование
болезней
Код по
МКБ
X
пере-
смотра
с
т
р
о
к
и
Зарегис-
трировано
заболеваний
детей
Наименование
болезней
Код по
МКБ
Х
пере-
смотра
с
т
р
о
к
и
Зарегистри-
ровано
заболеваний
детей
0-5
лет
в том
числе
от 0
до 1
года
0-5
лет
в том
числе
от 0 до
1 года
А
Б
В
1
2
А
Б
В
1
2
Всего
заболеваний

А00-Т98
1
Қан айналым жүйесінің аурулары
I00-I99
10
оның ішінде: Инфекциялық және паразиттік аурулар…
А00-В99
2
Тыныс алу мүшелерінің аурулары
J00-J99
11
оның ішінде: ішек инфекциясы
А00-А09
2.1
оның ішінде: жоғарғы тыныс алу жолдарының жіті инфекциясы, және тұмау
J00-J06
J10, J11
11.1
сепсис
А40-А41
2.2
пневмониялар
J12-J16, J18
11.2
Энтеробиоз
В80
2.3
обструктивті бронхит
J44.0-J44.8
11.2
Өспелер
С00-D48
3
жіті бронхит
J20
11.4
соның ішінде: кез келген орында орналасқан гемангиома мен лимфангиома
D18
3.1
жұтқыншақтың, бадамша безінің жіті қабынуы
J02, J03
11.5
Қан, қан өндірү мүшелерінің ауруы
D50-D89
4
Ас қорыту мүшелерінің аурулары
K00-K93
12
оның ішінде: қан аздық
D50-D53, D55-D64
4.1
оның ішінде: ауыз уылуы (стоматит)
K12, K12.0-К12.1
12.1
Эндокринологиялық аурулар жүйесі, зат алмасу және тамақтану жүйесінің бұзылуы
Е00-Е90
5
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
L00-L99
13
оның ішінде - гипотрофия
Е40-Е46
5.1
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тіннің аурулары
М00-М99
14
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
F00-F99
6
Жүйке жүйесі аурулары
G00-G99
7
Несеп жыныс жүйесі аурулары
N00-N99
15
оның ішінде: балалардың церебалдық параличі
G80
7.1
Перинаталды мерзімінде пайда болған жеке жағдайлар
P00-P96
16
Көз бен оның қосалқы аппаратының аурулары

А00-Т98
1
Болезни
системы
крово-
обращения
I00-
I99
9
из них:
Инфекционные и
паразитарные
болезни…
А00-В99
2
Болезни
органов
дыхания
J00-
J99
10
в том числе:
кишечные
инфекции
А00-А09
2.1
в том числе:
острые
инфекции
верхних
дыхательных
путей, и
грипп
J00-
J06
J10,
J11
10.1
сепсис
А40-А41
2.2
пневмонии
J12-
J16,
J18
10.2
Энтеробиоз
В80
2.3
Обструктивный
бронхит
J44
10.3
Новообразования
С00-D48
3
Острый
бронхит
J20,
J20.0
-J20.9
10.4
в том числе:
гемангиома и
лимфангиома
любой
локализации
D18
3.1
Острый
фарин-
гит,
тонзи-
ллит
J02,
J02.0
-J02.9.
J03,
J03.0-
J03.9
10.5
Болезни крови,
кроветворных
органов ….
D50-D89
4
Болезни
органов
пищеварения
K00-
K93
11
в том числе -
анемия
D50-D53,
D55-D64
4.1
в том числе:
cтоматит
K12,
K12.0-
К12.1
11.1
Эндокринные
болезни,
расстройства
питания и
обмена веществ
Е00-Е90
5
Болезни кожи
и подкожной
клетчатки
L00-
L99
12
в том числе -
гипотрофия
Е40-Е46
5.1
Болезни
костно-
мышечной
системы и
соединитель-
ной ткани
М00-
М99
13
Психические
расстройства и
расстройства
поведения
F00-F99
Болезни
нервной
системы
G00-G99
6
Болезни
мочеполовой
системы
N00-
N99
14
в том числе:
детский
церебальный
паралич
G80
6.1
Отдельные
состояния,
возникающие
в перина-
тальном
периоде
P00-
P96
15
Болезни глаза
и его
придаточного
аппарата

Н00-Н59
8
Туа біткен ауытқулар
Q00-Q99
17
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
Н60-Н95
9
оның ішінде: туа біткен жүрек және қан айналым жүйесінің ақаулары
Q20-Q28
17.1
Жіті сыртқы отит
Н60.5
9.1
Нормадан ауытқу белгілері
R00-R99
18
Екі жақты есту қабілетінің жоғалуы. IV дәрежелі есту мүкістігі, кереңдік
Н90, Н91
9.2
Жарақаттар мен уланулар
S00-T98
19
2400 1 жастағы және осы ұйым қызмет көрсететін ауданда тұратын балалармен жұмыс
Есептік жылда 5 жасқа 1_____________, 2 жасқа 2_____________, 1 жасқа 3________ толған балалардың саны, оның ішінде: 3 айға дейін 4__________ 6 айға дейін 5______________ тек қана омырау сүтімен тамақтанғандар 12 айға дейін 6_____________, одан басқа омырау сүтімен тамақтанғандар 18 айға дейін 7___________________.
2500   Балаларды профилактикалық тексеріп-қарау және оның қорытындылары
Атаулары
Жолдың №
Қаралуға тиісті
Қаралғандар
Қарау кезіндегі анықталғандар
қабілетінің төмендігі
сөйлеу кемістігімен
сколиозбен
пішінінің бұзылуы
жүйке жүйесі мен психикалық ауытқулар
есту
көру
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Барлық балалар (14 жасқа дейінгілерді қосқанда)
01
оның ішінде:
мектеп жасына дейінгілер
02

Н00-Н59
7
Врожденные
аномалии
Q00-
Q99
16
Болезни уха и
сосцевидного
отростка
Н60-Н95
8
в том
числе
врож-
денные
анома-
лии
сердца
и сис-
темы
крово-
обра-
щения
Q20-
Q28
16.1
в том числе:
острый
наружный отит
Н60.5
8.1
Симптомы,
признаки и
отклонения
от нормы
R00-
R99
17
двухсторонняя
потеря слуха,
тугоухость IV
степени,
глухота
Н90,
Н91
8.2
Травмы и
отравления
S00-
T98
18
2400 Работа с детьми, достигшими 1 года и проживающими в районе
обслуживания данной организации
Число детей, достигших в отчетном году возраста:
5 лет 1 ____________ 2 лет 2 __________________
1 года 3 _______________, из них: исключительно на грудном
вскармливании до 3 месяцев 4 __________________
до 6 месяцев 5 __________ на грудном вскармливании до 12 месяцев
6 ___________ кроме того, на грудном вскармливании до 18 месяцев
7 ___________
2500 Профилактические осмотры детей и их результаты
Наименование
с
т
р
о
к
и
Подле-
жало
осмотру
Осмо-
трено
Выявлено при осмотрах
с
понижением
остроты
с
де-
фек-
тами
речи
со
ско-
лио-
зом
с
наруше-
ниями
осанки
с
нервно-
психичес-
кими
откло-
нениями
слу-
ха
зре-
ния
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего детей (в
возрасте до 14 лет
включительно)
01
в том числе:
дошкольного возраста
02
школьники

оқушылар (0-9 сыныпқа)
03
3 жасқа дейінгі скринингті тексеруден өткендер, олардың ішінде
04
психикалық-медициналық-педагогикалық коррекцияға жолданғандар
05
сонымен қатар, жасөспірімдер бөлмесіне бақылауға берілген балалар
04
Ескерту: Есепке емдеу алдын-алу ұйымдарында бақылауда тұрған және оларды қадағалайтын ауданда тұратын 14 жастағы балалар туралы мәліметтер енгізіледі.
Басшы ________________
Орындаушы ____________ телефон № ______ Күні 20__ ж. «___» __________
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы және мекенжайы
32-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Перзентханалар, емхана құрамында әйелдер консультациясы, акушериялық-гинекологиялық кабинеттері бар барлық меншiк түрлерiнің барлық медициналық ұйымдар, стационардағы босанатын бөлiмдер (палаталар, төсектер) - аудандық (қалалық) денсаулық сақтау бөлiмiне (ауданның, қаланың бас дәрiгерiне) - 5 қаңтарда.
2. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың мемлекеттік органдары облыс, қала бойынша жинақ есептi, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек
көрсету туралы есеп
20__ жыл
2110        Мекеме қызмет көрсететiн ауданда тұратын жүктілер құрамы
адам
Жол №
Жыл басындағы жүктілер саны
Есеп берiлген жылда
Кеңес беру мекемесiне бақылауға алынды
Одан басқа, басқа мекемелерде бақыланғандар қатарынан түстi
Жүктілігі аяқталды (жыл басында бақыланғандар және есептегi жылда бақылауға алынғандар iшiнен)
түсiктермен*)
Бақылаудан шыққандар
Жыл аяғында бақыланған жүктілер саны
Барлығы
Оның iшiнде мерзiмi 12 аптаға дейiнгi жүктілер
босанумен
мерзiмiнен кеш
мерзiмiнде
мерзiмiнен бұрын
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
02
оның ішінде экстракорпоралдық ұрықтандырудан кейінгі (ЭКҰ)
*) медициналық түсiкке 12 аптаға дейiн жолдама алуға көрiнген әйелдер туралы мәлiметтер кiрмейдi.
2120 Жүктілігі аяқталғандар iшiнен (5+6+7+8 гр.) табл. 2110 1) терапевт тексердi 1___________, оның iшiнде 12 аптаға дейiнгi жүктілік 2________.
2130      Бұрын болған және жүктілік кезiнде пайда болған, жүктілікті
асқындыратын жеке аурулар
жағдайлар
Атау
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Атау
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Iсiктер, протеинуриялық және гипертензиялық жағдайы
01

(0-9 классов)
03
прошедшие
скрининговых
обследование
до 3 лет, из них
04
направлены на
психо-медико
педогогическую
коррекцию
05
кроме того, дети
переданные под
наблюдение в
подрос. каб
06
Примечание: В отчет включают данные о детях в возрасте ло 14 лет
включительно, состоявших под наблюдением лечебно-профилактической
организации и проживающих в районе его обслуживания.
Руководитель _______________________
Исполнитель _______, телефон ______   Дата "___" ______ 20___ года
Приложение 11
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 28 сентября 2012 года № 663
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________
(наименование, адрес)
Форма 32
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии
с Кодексом Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют: 1. Родильные дома, все медицинские организации
всех форм собственности, имеющие женские
консультации, акушерско-гинекологические кабинеты
в составе поликлиник, родильные отделения
(палаты, койки) в стационаре -
рай(гор) здравотделу (главному врачу района,
города) - 5 января;
2. Местные органы государственного управления
здравоохранением сводный отчет по области, городу
- в Министерство здравоохранения Республики
Казахстан к 10 февраля.
Отчет о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам                              20______ год
2110 КОНТИНГЕНТЫ БЕРЕМЕННЫХ, ПРОЖИВАЮЩИХ В РАЙОНЕ ОБСЛУЖИВАНИЯ ОРГАНИЗАЦИИ
человек
Наименование
с
т
р
о
к
и
Коли-
чество
бере-
менных
на
начало
года
В отчетном году
Поступили
под
наблюдение
консультации
Кроме
того,
посту-
пили из
числа
наблю-давшихся
другими
органи-
зациями
Закончили
беременность
(из числа
состоявших под
наблюдением
абор-
тами*)
Выбыло
из под
наблю-
дения
Коли-
чес-
тво
бе-
ре-
мен-
ных
из
числа
на-
блю-
дав-
шихся
на
конец
года
В
с
е
г
о
в том
числе со
сроком
беремен-
ности до
12
недель
на начало года
и поступивших
под наблюдение
в отчетном
году
родами
в
с
р
о
к
пре-
жде-
вре-
мен-
ными
за-
поз-
да-
лыми
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Всего
01
в том числе
после
Эктракорпо-
рального
оплодотворе-
ния (ЭКО)
02
*) не включаются данные о женщинах, обратившихся за направлением
на медицинский аборт до 12 недель
2120
Из числа закончивших беременность (гр. 5+6+7+8) табл. 2210 1)
были осмотрены терапевтом 1 __#1___ в т.ч. до 12 недель беременности 2 ___#2____
2130 ОТДЕЛЬНЫЕ ЗАБОЛЕВАНИЯ, ПРЕДШЕСТВОВАВШИЕ ИЛИ ВОЗНИКШИЕ
ВО ВРЕМЯ БЕРЕМЕННОСТИ, ОСЛОЖНЯЮЩИЕ БЕРЕМЕННОСТЬ.
Наименование
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Наименование
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Отеки,
протеинурия и
гипертензивные
состояния
01

О10-О15
Ас қорыту мүшелерiнiң ауруы
10
О99.6
оның iшiнде: эклампсия, преэклампсия
02
О14, О15
Вирусты гепатит
11
О98.4
Босанғанға дейiнгi кезеңдегi қан кету
03
О44; О45-О46
Нерв жүйесiнiң ауруы
12
О99.3
оның iшiнде бала жолдасының мерзiмiнен бұрын бөлiнуi
04
О45
Қан айналысы жүйесiнiң ауруы
13
О16, О99.4
жүктілік кезiндегi күре тамыр қабынуы
05
О22
Қалқанша без аурулары
14
О99.2
жүктілік кезiндегi қант диабетi
06
О24
Несеп орындары жүйесiнiң жүктілік кездегi аурулары
15
О23
Қан аздық
07
О99.0
Мерзiмiнен асқан жүктілік
16
О48
Тыныс мүшелерiнiң аурулары
08

О10-О15
Болезни органов
пищеварения
9
О99.6
в том числе:
преэклампсия,
эклампсия
02
О14,О15
Вирусный гепатит
10
О98.4
Кровотечения в
дородовом периоде
03
О44,
О45-О46
Болезни нервной
системы
11
О99.3
в том числе:
преждевременная
отслойка плаценты
04
О45
Болезни системы
кровообращения
12
О16, О22,
О99.4
Болезни
эндокринной
системы
13
O 99.2
Сахарный диабет
во время
беременности
05
О24
Болезни
мочеполовой
системы во время
беременности
14
О23
Анемии
06
О99.О
Переношенная
беременность
15
О48
Болезни органов
дыхания
07

О99.5
Басқадай акушерлiк асқынулар
17
О21; О25; О26; О28-О36; О42; О43; О47
Тыныс мүшелерiнiң туберкулезi
09
О98.0
Басқа экстрагениталдық аурулар
18
О98.1-О98.3, 98.5-О98.9, О99.1, О99.7-О99.8
СТАЦИОНАРДАҒЫ БОСАНУҒА КӨМЕК КӨРСЕТУ
2210 Босандырылғандар барлығы 1 _____________, оның iшiнде (15-18 жас) 2 ___________, одан басқа, босанатын бөлiмнен тыс босанып түскендер 3 ___________.
Босанғандар iшiнде: физиологиялық 4 ________, көп ұрықты 5 _______, оның iшiнде: егiздер 6_______, үшеулер 7________.
Жүктіліктылығы босанумен аяқталған, денсаулығы мықты әйелдер саны 8 ________, оның ішінде әйелдер консультациясында қаралмағандары 9__________.
2211     БОСАНУДЫ АСҚЫНДЫРҒАН АУРУЛАР (БОСАНУДАҒЫ ЖӘНЕ БОСАНҒАННАН
КЕЙIНГI МЕРЗIМДЕГI АСҚЫНУЛАР)
Атау
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Атау
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Босану қызметiнiң бұзылуы, босанудың ұзаққа созылуы
01
О62, О63
Жатыр жыртылуы
11
О71.1
Нәрестенiң тура жатпауынан немесе орны тура болмағанына байланысты ауырлаған босану
02
О64
Босанғаннан кейiнгi қан кету
12
О72
Жамбас астауы сүйегiнiң ауытқуларына байланысты ауырлаған босану
03
О65
Қысқыштарды салу арқылы босандыру
13
О81.0-О81.3
Ауырлаған босанудың басқа түрлерi
04
О66
Вакуум-экстракторды қолдана отырып босандыру
14

О99.5
Прочие
акушерские
осложнения
16
О21;О25;
О26;О28-
О36;О42;
О43;О47
Туберкулез
органов дыхания
08
О98.0
Прочие
экстрагенитальные
заболевания
17
O98.1-
O98.3,
O98.5-
O98.9,
O99.1,
O99.7-
O99.8,
РОДОВСПОМОЖЕНИЕ В СТАЦИОНАРЕ
2210 Принято родов всего 1 __#1__, из них у девочек-подростков (15-18
лет) 2 __#2__. Кроме того, поступило родившихся вне родильного
отделения 3 ___#3____
Из числа родов: физиологические 4 ___#4____, многоплодные
5__#5___, из них: двойня 6 ___#6___, тройня 7 __#7__. Количество
женщин, абсолютно здоровых,
из числа закончивших беременность родами 8 __#8___, количество
женщин, из числа родивших, не посещавших женскую консультацию
(женский кабинет) 9__#9___
партнерские роды 10 ___#10__, активное ведение 3-го периода 11
__#11___, литотомическая позиция (на спине) во 2-м периоде 12
__#12__, наложение шва Б-Линча 13 __#13__, расширение объема до
ампутации (экстирпации) ПВПА 14 __#14__
2211 ЗАБОЛЕВАНИЯ, ОСЛОЖНИВШИЕ РОДЫ (ОСЛОЖНЕНИЯ РОДОВ И ПОСЛЕРОДОВОГО ПЕРИОДА)
Наименование
№ строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Наименование
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Нарушения
родовой
деятельности,
затяжные роды
01
О62,
О63,
О65
Разрыв и
выворот матки
08
О71.0-
О71.2
Затрудненные
роды вследствие
неправильного
положения или
предлежания
плода
02
О64
Послеродовое
кровотечение
09
О72
Роды с
наложением
щипцов
10
О81.0-
О81.3
Другие виды
затрудненных
родов
03
О66
Роды с
применением
вакуум-
экстрактора
11

О81.4
Босану қызметi мен босандырудың қан кетумен асқынғандары
05
О44-О45, О67
Іштен жарып баланы алуға рұқсат беру
15
О82
Нәрестеге күш түсуден (дистресс) асқынған, босану қызметi және босандыру
06
О68
Босанғаннан кейінгі сепсис
16
О85
Босанғаннан кейiн болатын басқа инфекциялар
17
О86
Кiндiк патологиясының жағдайы
07
О69
Босанғаннан кейiнгi мерзiмдегi күре тамыр асқынулары
18
О87
Нәресте қабығының ауытқулары (су аздығы, су көптiгi)
08
О40-О41
Акушерлiк эмболия
19
О88
Бұтаралық жыртылу, барлығы
09
О70
Сүт бездерiнiң инфекциялары
20
О91
оның iшiнде III дәрежедегi
10
О70.2
Сүттiң азаюы
21
О92.4
2212   ЖҮКТІЛЕРДІҢ, БОСАНУШЫЛАРДЫҢ ЖӘНЕ БОСАНҒАНДАРДЫҢ ӨЛIМI СЕБЕПТЕРІ
Өлiм себептерi
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
жүктілік мерзiмi
Босанғандар және босанушылар
Босанудан және түсіктен кейін қайтыс болғандар (42 күнге дейін)
Босанудан және түсіктен кейін қайтыс болғандар (43 күннен 365 күнге дейін)
12 аптаға дейiн

О81.4
Родовая
деятельность и
родоразрешение,
осложнившиеся
кровотечением
04
О44-
О45, О67
Родоразрешение
посредством
кесарева
сечения
12
О82
Патологические
состояния
пуповины
05
О69
Послеродовой
сепсис
13
О85
Другие
послеродовые
инфекции
14
О86
Разрыв
промежности,
всего
06
О70
Венозные
осложнения в
послеродовом
периоде
15
О87
Акушерская
эмболия
16
О88
в том числе
III степени
07
О70.2
Инфекции
молочной
железы
17
О91
Гипогалактия
18
О92.4
2212 ПРИЧИНЫ СМЕРТИ БЕРЕМЕННЫХ, РОЖЕНИЦ И РОДИЛЬНИЦ
случаи
Причины
смерти
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Беременные
со сроком
беременности
Роже-
ницы и
родиль-
ницы
Умерли в
послеродо-
вом и
послеаборт-
ном
периодах
(до 42
дней)
Умерли в
послеродовом
и после абортном периодах
(с 43 до
365 дней)
до 12 недель

13-21 апта
22 аптадан жоғары
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
I. Жүктілікке, босануға және босанғаннан кейiнгiге байланысты:
1
Акушерлiк қан кету
02
О20; О44; О45; О46; О67; О72
Преэклампсия, жүктiлiк талмасынан
03
О14-О15
Х
Жатыр жыртылуы
04
О71.0-O71.1
Х
Сепсис
05
О75.3; О85-О86; О91
оның iшiнде перитонит
06
О85
Акушерлiк эмболия
07
О88
Х
Басқадай жағдайлар (қан қатпасының эмболиясы өкпе артериясындағы, наркоз асқынулары, анафилактiк шок, оталау кезiнде тамырлардың жарақаттануы)
08
О29; О74; О75.0; О75.1; О87; О89; О90
II. Екiқабаттылыққа және босануға байланысы жоқ:
09
Қан, қан айналысы мүшелерiнiң аурулары
10
О99.0, О99.1
Эндокриндi аурулар
11

13-21 недель
22 недели и более
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
I. Связанные с
беременностью,
родами и
послеродовым
периодом:
1
Акушерские
кровотечения
02
О20;О44;
О45;О46;
О67; О72
Преэклампсия,
эклампсия
03
О14-О15
Х
Разрыв матки
04
О71.0-
О71.1
Х
Сепсис
05
О75.3;
О85-О86;
в том числе
перитонит
06
О85
Акушерская
эмболия
07
О88
Х
Прочие причины
(тромбоэмболия
легочной
артерии,
наркозные
осложнения,
анафил. шок,
ранение
сосудов во
время операции
и др.)
08
О29;О74;
О75.0;
О75.1;
О87;О89;
О90
II. Не
связанные с
беременностью
и родами:
09
Болезни крови,
кроветворных
органов
10
О99.0,
О99.1
Эндокринные
болезни
11

О99.2
Қан айналысы жүйесiнiң аурулары
12
О99.4
Тыныс жолдары мүшелерiнiң аурулары
13
О99.5
Ас қорыту мүшелерiнiң аурулары
14
О99.6, О98,4
Несеп жолдары жүйесiнiң аурулары
15
О23
Басқа аурулар
16
О98, О99.3, О99.7, О99.8
III. Түсiктер
17
О03-О08.9
Х
IV. Жатырдан тыс бiткен жүктілік
18
О00
Х
Х
Х
Барлығы (1-4, 6-16 жолдар)
19
2213 Қайтыс болғандардың iшiнде акушерлiк стационарда өлгендер: 1___, гинекологияда 2_________, басқа стационарларда 3______, жеке меншiк клиникаларда 4___________, үйiнде 5__________, басқа жерлерде 6 _________.
2245   Туғандарды және қайтыс болғандарды туған кездегi салмағына қарай бөлу*)
жағдайлар
Жол №
Барлығы
Туғандағы салмағы граммен

О99.2
Болезни
системы
кровообращения
12
О99.4
Болезни
органов
дыхания
13
О99.5
Болезни
органов
пищеварения
14
О 98.4;
О99.6
Болезни
мочеполовой
системы
15
О23
Другие
заболевания
16
О98;
O 99.3;
O99.7;
O99.8
III. Аборты
17
О03-
О08.9
IV. Внематочная
беременность
18
О00
Х
Х
Всего (строки
1+09+17+18)
19
2213 Из числа умерших умерло в: акушерских стационарах 1__#1__
в частных клиниках 4__#4__
на дому 5__#5__
прочих местах 6__#6__
СВЕДЕНИЯ О НОВОРОЖДЕННЫХ
2245 Распределение родившихся и умерших по массе тела при рождении
Наименование
строки
ВСЕГО
с весом при рождении в граммах

500-999
1000-1499
1500-2499
2500 және одан жоғары
оның ішінде: 4000 және одан жоғары
А
Б
1
2
3
4
5
6
Тiрi туғандар
01
оның iшiнде қайтыс болғандар, барлығы
02
оның iшiнде алғашқы 0-6 сөткеде
03
7-27 сөткеде
04
28 сөтке және одан жоғары
05
Өлi туғандар
06
олардың iшiнде: босану қызметi басталмай өлгендер
07
босану кезінде өлгендер
08
2246 Тiрi туғандар (әйелдер босанатын мекемеден басқа жерден туғаннан соң келiп түскендердегi қосқанда) барлығы 1 _______________, оның iшiнде мерзiмiнен бұрын туғандар 2 ________________, өлi туғандар-барлығы 3 ____________, оның iшiнде мерзiмiнен бұрын туғандар 4 ___________, өлi туғандар ішінен босану басталғанға дейін болған өлімдер 5 __________.
2247 Жаңа туған нәрестелер ауыстырылды (ұрықтар) басқа стационарларға (емшектегi және мерзiмiне жетпеген балалар бөлiмiне) 1 __________, туберкулезге қарсы егу 2 ______, гепатит В қарсы егу 3 __________.
2250         ДЕНЕ САЛМАҒЫ 500-999 ГРАММ БОЛЫП ТУҒАН ЖАС НӘРЕСТЕЛЕРДIҢ
(ҰРЫҚТАРДЫҢ), АУРУЫ МЕН ӨЛIМIНIҢ СЕБЕПТЕРI
Атауы
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Ауру болып туғандар және ауырғандар
соның iшiнде өлгендерi
өлi туғандар
барлығы
соның iшiнде 0-6 тәулік шамасындағы
7-27 тәулік шамасындағы
28 тәуліктен жоғары
барлығы
соның ішінде: босану қызметi басталмай өлгендер
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлық балалар
01
соның iшiнде ауруы барлар:
1.1
А50, J00-06, J20-J22, J12-J-18, L00-L08, Q00-Q99, P00-P96, T20-T50, T70-T74, T80.T81.2
X
X
X
X
X
X
Жіті респираторлық инфекциялар
2.0
J00-06, J20-J22
Өкпе қабынуы
3.0
J12-J18
Терi және терiасты шелмайының жұқпалары
4.0
L00-L08
Туа бiткен ауытқулар
5.0
Q00-Q99
Перинаталдық кезеңде пайда болатын басқа жағдайлар
6.0
P00-P96
оның iшiнде: бойының өсуінің бәсеңдеуі және ұрық қорегінің жетіспеушілігі
7.0
P05
Босану кезеңдегі жарақаттар, олардың ішіндегі
8.0
P10-P15
босану кезеңдегi бас сүйек iшiндегi жарақат
8.1
P10
Жатырда оттегі жетіспеуі және туу кезінде тұншығу
9.0
P20, P21
Тыныстың бұзылу синдромы
10.0
P22
Туа біткен өкпе қабынуы
11.0
P23
Аспирацияның жаңа туғандағы синдромы
12.0
P24
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа респираторлық жағдайлар
13.0
P25-P29
Перинаталдық кезеңге тән өзіндік ерекше инфекциялар
14.0
P35, P37-39
жаңа туған нәрестелердiң бактериалдық инфекциялар
15.0
P36
Ұрықта және жаңа туған нәрестелерде геморрагиялық және гематологиялық бұзылу
16.0
P50-P61
оның ішінде: қарынша ішіне қан кету
16,1
P52
ұрықтын және жаңа туған нәрестелердің қан кету ауруы

500-999
1000-1499
1500-2499
2500
и более
в том
числе
4000
и более
А
Б
1
2
3
4
5
6
Родились живыми
01
из них умерло,
всего
02
в том числе
в первые 0-6
суток
03
7-27 суток
04
28 суток и более
05
Родились
мертвыми
06
из них:
в антенатальный
период
07
в интранатальный
период
08
2246 Родились живыми (включая поступивших после рождения
вне родильной организации) всего 1 __#1___,
из них родились ранее срока 2 ___#2____,
Родились мертвыми - всего 3 ___#3____,
из них родились ранее срока 4___#4_____, из числа родившихся
мертвыми, смерть наступила до начала родовой деятельности 5 __#5____
2247 Переведено новорожденных (плодов) в другие стационары
(отделения для недоношенных и грудных детей) 1 __#1___
Сделано противотуберкулезных прививок 2 __#2____
Сделано прививок против гепатита В3_#3__
2250 ЗАБОЛЕВАНИЯ И ПРИЧИНЫ СМЕРТИ НОВОРОЖДЕННЫХ (ПЛОДОВ),
РОДИВШИХСЯ С МАССОЙ ТЕЛА 500-999 ГРАММ
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Роди-
лись
боль-
ными и
забо-
лело
из них умерли
Родились
мертвыми
В
с
е
г
о
0-6
суток
7-27
суток
28
суток
и
более
В
с
е
г
о
в т.ч.
антена-
тально
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего детей
1.0
число заболеваний: у них
1.1
A50,
J00-06,
J20-J22,
J12-18,
L00-L08,
Q00-Q99,
P00-P96,
T20-T50,
T70-Т74,
T80,
T81.2
X
X
X
X
X
X
Острые респираторные
инфекции
2.0
J00-06,
J20-J22
Пневмония
3.0
J12-J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
4.0
L00-L08
Врожденные аномалии
5.0
Q00-Q99
из них: ВПС
5.1
Q20.0-
Q24.9
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
6.0
P00-P96
из них: замедленный рост
и недостаточность
питания плода
7.0
P05
Родовые травмы из них:
8.0
P10-Р15
внутричерепная родовая
травма
8.1
P10
Внутриутробная гипоксия
и асфиксия при рождении
9.0
P20, P21
Синдром дыхательных
расстройств
10.0
P22
Врожденные пневмонии
11.0
P23
Неонатальные синдромы
аспирации
12.0
P24
Другие респираторные
нарушения, возникающие в
перинатальном периоде
13.0
Р25-P29
Инфекции, специфичные
для перинатального
периода
14.0
Р35,
Р37-Р39
бактериальная инфекция
новорожденных
15.0
Р36
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода и
новорожденного, из них:
16.0
P50-Р61
Внутрижелудочковое
кровоизлияние
16.1
P52
Геморрагическая болезнь
плода и новорожденного

16,2
P53
ұрықтын және жаңа туған нәрестелердің гемолиздық ауруы
16,3
P55
жаңа туған нәрестелердің сары ауруы
16,4
P58-P59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің ас қорыту мүшелерінің бұзылуы
17.0
P75-P78
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің және терморегуляция бұзылу жағдайлар
18.0
P80-P83
Перинаталды кезеңдегі басқа бұзылулар
19.0
P90-P96
Жаңа туған нәрестелердiң басқадай аурулары (шифрды ашу)
20.0
A50, T70-T50, T70-T74
оның ішінде: мерез
20,1
A50
2260        1000-1499 ГРАММ ДЕНЕ САЛМАҒЫМЕН ЖАҢА ТУҒАН НӘРЕСТЕЛЕРДIҢ
АУРУЛАРЫНЫҢ ЖӘНЕ ӨЛIМIНIҢ СЕБЕПТЕРI
жағдайлар
Атауы
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Ауру болып туғандар және ауырғандар
соның iшiнде өлгендерi
өлi туғандар
барлығы
0-6 тәулік шамасында
7-27 тәулік шамасында
28 тәулік және одан жоғары
барлығы
Cоның iшiнде босану қызметi басталмай өлген
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлық балалар
01
ауру саны: оның iшiнде:
1.1.
А50, J00-J06, J20-J22, J12-J18, L00-L08, Q00-Q99, P00-P96, Т20-Т50, Т70-Т74, T80,T81.2
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Жіті респираторлық инфекциялар
02
J00-J06, J20-J22
Өкпе қабынуы
03
J12-J18
Терi және терiасты шелмайының жұқпалары
04
L00-L08
Туа бiткен ауытқулар
05
Q00-Q99
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа жағдайлар
06
P00-P96
оның iшiнде: бойының өсуінің бәсеңдеуі және ұрық қорегінің жетіспеушілігі
07
P05
Босану кезеңдегi жарақаттар
08
P10-P15
оның iшiнде:
8.1.
P10
Босану кезеңiндегi жарақат қоздырған жыртылу және бас сүйек iшiне қан құйылу
бастың шашы бар бөлiгiнiң зақымдануы
8.2.
P12
босануда қаңқаның зақымдануы
8.3.
P13
перифериялық жүйке жүйесiнiң босануда зақымдануы
8.4.
P14
Тыныс алу және жүрек-тамыр жүйелерiнiң бұзылуы
09
P20-P29
оның iшiнде: жатырда оттегiнің жетiспеуі және туу кезiнде тұншығу
9.1.
P20-P21
тыныс алудың бұзылу синдромы
9.2.
Р22
Туа біткен өкпе қабынуы
9.3.
Р23
аспирацияның жаңа туғандағы синдромы
9.4.
P24
Перинаталдық кезеңге тән, ерекше инфекциялар
10
Р35-Р39
оның iшiнде: iштен туа болған вирусты инфекциялар
10.1.
P35-Р35.9
жаңа туған нәрестелердiң бактериалдық жұқпалары
10.2.
P36
жаңа туған нәресте кiндiгiнiң қабынуы
10.3.
P38
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң қан кету және гемолиздiк бұзылулары
11
P50-Р61
оның iшiнде: қарынша ішіне қан кету
11.1.
P52
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң қан кету ауруы
11.2.
Р53
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң гемолиздiк ауруы
11.3.
P55
жаңа туған нәрестелердiң сары ауруы
11.4
P58-Р59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң ас қорыту мүшелерінің бұзылулары
12.0
Р75-Р78
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің және терморегуляциясының бұзылу жағдайы
13.0
Р80-Р83
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа бұзылулар
14.0
Р90-Р96
Жаңа туған нәрестелердiң басқадай аурулары (шифрды ашу)
15.0
А50, Т20-Т50, Т70-Т74
соның iшiнде: туа біткен мерез
15.1
А50
2270        1500-2499 ГРАММ ДЕНЕ САЛМАҒЫМЕН ЖАҢА ТУҒАН НӘРЕСТЕЛЕРДIҢ
АУРУЛАРЫНЫҢ ЖӘНЕ ӨЛIМIНIҢ СЕБЕПТЕРI
Атауы
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Ауру болып туғандар және ауырғандар
соның iшiнде өлгендерi
өлi туғандар
барлығы
0-6 тәулік шамасында
7-27 тәулік шамасында
28 тәулік және одан жоғары
барлығы
Cоның iшiнде босану қызметi басталмай өлген
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлық балалар
01
ауру саны: оның iшiнде:
1.1.
А50, J00-J06, J20-J22, J12-J18, L00-L08, Q00-Q99, P00-P96, Т20-Т50, Т70-Т74, T80,T81.2
X
X
X
X
X
Х
Жіті респираторлық инфекциялар
02
J00-J06, J20-J22
Өкпе қабынуы
03
J12-J18
Терi және терiасты шелмайының жұқпалары
04
L00-L08
Туа бiткен ауытқулар
05
Q00-Q99
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа жағдайлар
06
P00-P96
оның iшiнде: бойының өсуінің бәсеңдеуі және ұрықтың қорегінің жетіспеушілігі
07
P05
Босану кезеңдегi жарақаттар
08
P10-P15
оның iшiнде:
8.1.
P10
Босану кезеңiндегi жарақат қоздырған жыртылу және бас сүйек iшiне қан құйылу
бастың шашы бар бөлiгiнiң зақымдануы
8.2.
P12
босануда қаңқаның зақымдануы
8.3.
P13
перифериялық жүйке жүйесiнiң босануда зақымдануы
8.4.
P14
Тыныс алу және жүрек-тамыр жүйелерiнiң бұзылуы
09
P20-P29
оның iшiнде: жатырда өттегi жетiспеу туу кезiнде тұншығу
9.1.
P20-P21
тыныс алудың бұзылу синдромы
9.2.
Р22
Iштен туған өкпе қабынуы
9.3.
Р23
аспирациялық жаңа туғандағы синдромы
9.4.
P24
Перинаталдық кезеңге тән, ерекше инфекциялар
10
Р35-Р39
оның iшiнде: iштен туа болған вирусты инфекциялар
10.1.
P35-Р35.9
жаңа туған нәрестелердiң бактериалдық жұқпалары
10.2.
P36
жаңа туған нәресте кiндiгiнiң қабынуы
10.3.
P38
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң қан кету және гемолиздiк бұзылулары
11
P50-Р61
оның iшiнде: қарынша ішіне қан кету
11.1.
P52
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң қан кету ауруы
11.2.
Р53
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң гемолиздiк ауруы
11.3.
P55
жаңа туған нәрестелердiң сары ауруы
11.4
P58-Р59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң ас қорыту мүшелерінің бұзылулары
12.0
Р75-Р96
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің және терморегуляциясының бұзылу жағдайы
13.0
Р80-Р83
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа бұзылулар
14.0
Р90-Р96
Жаңа туған нәрестелердiң басқадай аурулары (шифрды ашу)
15.0
А50, Т20-Т50, Т70-Т74
соның iшiнде туа біткен мерез
15.1
А50
2280          Дене салмағы 2500 грамм және одан жоғары жаңа туған
нәрестелердің ауруларының және өлімінің себептері
Атауы
Жол №
Х қайта қараудың АХЖ бойынша шифры
Ауру болып туғандар және ауырғандар
соның iшiнде өлгендерi
өлi туғандар
барлығы
оның ішінде: шала туғандар
барлығы
оның ішінде: шала туғандар
0-6 тәулік шамасында
7-27 тәулік шамасында
28 тәулік және одан жоғары
барлығы
оның iшiнде босану қызметi басталмай өлген
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Барлық балалар
01
ауру саны: оның iшiнде:
1.1.
А50, J00-J06, J20-J22, J12-J18, L00-L08, Q00-Q99, P00-P96, Т20-Т50, Т70-Т74, T80,T81.2
Х
Х
X
X
X
X
X
Жіті респираторлық инфекциялар
02
J00-J06, J20-J22
Өкпе қабынуы
03
J12-J18
Терi және терiасты шелайының жұқпалары
04
L00-L08
Туа бiткен ауытқулар
05
Q00-Q99
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа жағдайлар
06
P00-P96
оның iшiнде: бойының өсуінің бәсендеуі және ұрықтың қорегінің жетіспеушілігі
07
P05
Босану кезеңдегi жарақаттар
08
P10-P15
оның iшiнде:
8.1.
P10
Босану кезеңiндегi жарақат қоздырған жыртылу және бас сүйек iшiне қан құйылу
бастың шашы бар бөлiгiнiң зақымдануы
8.2.
P12
босануда қаңқаның зақымдануы
8.3.
P13
перифериялық жүйке жүйесiнiң босануда зақымдануы
8.4.
P14
Тыныс алу және жүрек-тамыр жүйелерiнiң бұзылуы
09
P20-P29
оның iшiнде: жатырда өттегi жетiспеу туу кезiнде тұншығу
9.1.
P20-P21
тыныс алудың бұзылу синдромы
9.2.
Р22
Iштен туған өкпе қабынуы
9.3.
Р23
аспирациялық жаңа туғандағы синдромы
9.4.
P24
Перинаталдық кезеңге тән, ерекше жұқпалар
10
Р35-Р39
оның iшiнде: iштен туа болған вирусты жұқпалар
10.1.
P35-Р35.9
жаңа туған нәрестелердiң бактериалдық жұқпалары
10.2.
P36
жаңа туған нәресте кiндiгiнiң қабынуы
10.3.
P38
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң қан кету және гемолиздiк бұзылулары
11
P50-Р61
оның iшiнде: қарынша ішіне қан кету
11.1.
P52
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң қан кету ауруы
11.2.
Р53
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң гемолиздiк ауруы
11.3.
P55
жаңа туған нәрестелердiң сары ауруы
11.4
P58-Р59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң ас қорыту мүшелерінің бұзылулары
12.0
Р75-Р96
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің және терморегуляциясының бұзылу жағдайы
13.0
Р80-Р83
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа бұзылулар
14.0
Р90-Р96
Жаңа туған нәрестелердiң басқадай аурулары (шифрды ашу)
15.0
А50, Т20-Т50, Т70-Т74
соның iшiнде туа біткен мерез
15.1
А50
Басшы ________________
Орындаушы ____________ телефон № ______ Күні 20__ жылғы «___» _______
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы, мекенжайы
41-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

16.2
P53
Гемолитическая болезнь
плода и новорожденного
16.3
P55
Желтухи новорожденного
16.4
P58-P59
Расстройства системы
пищеварения у плода и
новорожденного
17.0
Р75-Р78
Состояния, вовлекающие
наружные покровы и
терморегуляцию плода и
новорожденного
18.0
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном периоде
19.0
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного
(расшифровать)
20.0
А50,
T20-T50,
T70-Т74
в том числе сифилис
20.1
А50
2260 ЗАБОЛЕВАНИЯ И ПРИЧИНЫ СМЕРТИ НОВОРОЖДЕННЫХ,
РОДИВШИХСЯ С МАССОЙ ТЕЛА 1000-1499 ГРАММ
случаи
Наименование
строки
Шифр по
МКБ Хпересмотра
Роди-
лись
больными
и заболело
из них умерли
Родились мертвыми
В
с
е
г
о
0-6суток
7-27суток
28суток
и более
в
с
е
г
о
в т.ч.
антена-
тально
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего детей
1.0
число заболеваний:
у них
1.1
A50,
J00-06,
J20-J22,
J12-18,
L00-L08,
Q00-Q99,
P00-P96,
T20-T50,
T70-Т74,
T80,
T81.2
Х
Х
Х
Х
Х
X
Острые респираторные
инфекции
2.0
J00-06,
J20-J22
Пневмония
3.0
J12-J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
4.0
L00-L08
Врожденные аномалии
5.0
Q00-Q99
из них: ВПС
5.1
Q20.0-
Q24.9
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
6.0
P00-P96
из них:
7.0
P05
замедленный рост и
недостаточность питания
плода
Родовые травмы
8.0
P10-P15
из них: разрыв и
внутричерепное
кровоизлияние,
вызванные родовой
травмой
8.1
P10
повреждения волосистой
части головы
8.2
P12
родовая травма скелета
8.3
P13
родовая травма
периферической нервной
системы
8.4
P14
Расстройства
дыхательной и
сердечно-сосудистой
системы
9.0
P20-P29
из них: внутриутробная
гипоксия и асфиксия при
рождении
9.1
P20-P21
синдром дыхательных
расстройств
9.2
Р22
врожденная пневмония
9.3
Р23
неонатальный синдром
аспирации
9.4
P24
Инфекции, специфичные
для перинатального
периода
10.0
Р35-Р39
из них: врожденные
вирусные инфекции
10.1
P35-Р35.9
бактериальная инфекция
новорожденного
10.2
P36
омфалит новорожденного
10.3
P38
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода и
новорожденного
11.0
P50-Р61
из них:
внутрижелудочковое
кровоизлияние
11.1
P52
геморрагическая болезнь
плода и новорожденного
11.2
P53
гемолитическая болезнь
плода и новорожденного
11.3
P55
желтухи новорожденных
11.4
P58-Р59
Расстройства системы
пищеварения у плода и
новорожденного
12.0
Р75-Р78
Состояния, вовлекающие
наружные покровы и
терморегуляцию плода и
новорожденного
13.0
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном периоде
14.0
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного
(расшифровать)
15.0
А50,
T20-T50,
T70-Т74
в том числе врожденный
сифилис
15.1
А50
2270 ЗАБОЛЕВАНИЯ И ПРИЧИНЫ СМЕРТИ НОВОРОЖДЕННЫХ,
РОДИВШИХСЯ С МАССОЙ ТЕЛА 1500-2499 ГРАММ
случаи
Наименование
строки
Шифр по
МКБ Хпересмотра
Роди-
лись
боль-
ными и
забо-
лело
из них умерли
Родились
мертвыми
В
с
е
г
о
0-6
суток
7-27
суток
28
суток
и бо-
лее
в
с
е
г
о
в т.ч.
антена-
тально
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего детей
1.0
число заболеваний: у них
1.1
A50,
J00-06,
J20-J22,
J12-18,
L00-L08,
Q00-Q99,
P00-P96,
T20-T50,
T70-Т74,
T80,
T81.2
Х
Х
Х
Х
Х
X
Острые респираторные
инфекции
2.0
J00-06,
J20-J22
Пневмония
3.0
J12-J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
4.0
L00-L08
Врожденные аномалии
5.0
Q00-Q99
из них: ВПС
5.1
Q20.0-
Q24.9
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
6.0
P00-P96
из них:
7.0
P05
замедленный рост и
недостаточность питания
плода
Родовые травмы
8.0
P10-P15
из них:
8.1
P10
разрыв и внутричерепное
кровоизлияние, вызванные
родовой травмой
повреждения волосистой
части головы
8.2
P12
родовая травма скелета
8.3
P13
родовая травма
периферической нервной
системы
8.4
P14
Расстройства дыхательной
и сердечно-сосудистой
системы
9.0
P20-P29
из них: внутриутробная
гипоксия и асфиксия при
рождении
9.1
P20-P21
синдром дыхательных
расстройств
9.2
Р22
врожденная пневмония
9.3
Р23
неонатальный синдром
аспирации
9.4
P24
Инфекции, специфичные
для перинатального
периода
10.0
Р35-Р39
из них: врожденные
вирусные инфекции
10.1
P35-
Р35.9
бактериальная инфекция
новорожденного
10.2
P36
омфалит новорожденного
10.3
P38
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода и
новорожденного
11.0
P50-Р61
из них:
внутрижелудочковое
кровоизлияние
11.1
P52
геморрагическая болезнь
плода и новорожденного
11.2
P53
гемолитическая болезнь
плода и новорожденного
11.3
P55
желтухи новорожденных
11.4
P58-Р59
Расстройства системы
пищеварения у плода и
новорожденного
12.0
Р75-Р78
Состояния, вовлекающие
наружные покровы и
терморегуляцию плода и
новорожденного
13.0
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном периоде
14.0
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного
(расшифровать)
15.0
А50,
T20-T50,
T70-Т74
в том числе врожденный
сифилис
15.1
А50
2280 ЗАБОЛЕВАНИЯ И ПРИЧИНЫ СМЕРТИ НОВОРОЖДЕННЫХ,
РОДИВШИХСЯ С МАССОЙ ТЕЛА 2500 ГРАММ И БОЛЕЕ
случаи
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Родились
больными
и
заболело
из них умерли
Родились
мертвыми
В
с
е
г
о
в т.ч
недо-
ношен-
ных
В
с
е
г
о
в т.ч
недо-
ношен-
ных
0-6
су-
ток
7-27
су-
ток
28
су-
ток
и
бо-
лее
в
с
е
г
о
в т.ч.
анте-
на-
тально
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Всего детей
1.0
число заболеваний:
у них
1.1
A50,
J00-06,
J20-J22,
J12-18,
L00-L08,
Q00-Q99,
P00-P96,
T20-T50,
T70-T74,
T80, T81.2
X
X
Х
Х
Х
Х
Х
Острые респираторные
инфекции
2.0
J00-06, J20-J22
Пневмония
3.0
J12-J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
4.0
L00-L08
Врожденные аномалии
5.0
Q00-Q99
из них: ВПС
5.1
Q20.0-
Q24.9
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном
периоде
6.0
P00-P96
из них: замедленный
рост и
недостаточность
питания плода
7.0
P05
Родовые травмы
8.0
P10-P15
из них: разрыв и
внутричерепное
кровоизлияние,
вызванные родовой
травмой
8.1
P10
повреждения
волосистой части
головы
8.2
P12
родовая травма
скелета
8.3
P13
родовая травма
периферической
нервной системы
8.4
P14
Расстройства
дыхательной и
сердечно-сосудистой
системы
9.0
P20-P29
из них:
внутриутробная
гипоксия и асфиксия
при рождении
9.1
P20-P21
синдром дыхательных
расстройств
9.2
Р22
врожденная пневмония
9.3
Р23
неонатальный синдром
аспирации
9.4
P24
Инфекции, специфичные
для перинатального
периода
10.0
Р35-Р39
из них: врожденные
вирусные инфекции
10.1
P35-Р35.9
бактериальная
инфекция
новорожденного
10.2
P36
омфалит
новорожденного
10.3
P38
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода и
новорожденного
11.0
P50-Р61
из них:
внутрижелудочковое
кровоизлияние
11.1
P52
геморрагическая
болезнь плода и
новорожденного
11.2
P53
гемолитическая
болезнь плода и
новорожденного
11.3
P55
желтухи новорожденных
11.4
P58-Р59
Расстройства системы
пищеварения у плода и
новорожденного
12.0
Р75-Р78
Состояния,
вовлекающие наружные
покровы и
терморегуляцию плода
и новорожденного
13.0
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном периоде
14.0
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного
(расшифровать)
15.0
А50,
T20-T50,
T70-Т74
в том числе
врожденный сифилис
15.1
А50
Приложение 12
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 28 сентября 2012 года № 663
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________
(наименование, адрес)
Форма 41
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии
с Кодексом Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Балалар үйлері - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері - облыстық (қалалық) аумақтық денсаулық сақтауды басқару органына - 10 қаңтарда;
3. Денсаулық сақтауды басқарудың аумақтық органы жиынтық есептерді, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Балалар үйінің есебі
20__ жыл
2000 Ұйымдардың саны 1 _____, ұйымда бар (астын сызу керек): төбесі жабылған верандалар, аэросолярийлер, физиотерапиялық кабинет, емдік денешынықтыру кабинеті, бассейн, изолятор, ондағы төсек саны 2__________, карантиндік бөлімше, ондағы төсек саны 3_______________.
(жетіспейтінін жазу керек) _________________________________________.
Арнайы топтар: бар, жоқ (астын сызу керек), олардағы балалар 4_______________________________________________.
2100                              ШТАТ ЛАУАЗЫМДАРЫ
Лауазымдар
Жолдардың №
Есепті жылдың соңындағы барлығы
оның ішінде:
дәрігерлер
орта медқызметкерлер
кіші медқызметкерлер
басқа қызметкерлер
олардың ішінде педагогикалық қызметкерлер
психологтар
әлеуметтік қызметкерлер
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Штаттық………………
01
Бос емес……………
02
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)……………………
03
2110 Орын саны 1_______________________. Барлық балалардың өткізген күні 2____________________.
2120                     БАЛАЛАР ҮЙІНІҢ КОНТИНГЕНТТЕРІ
адам
Көрсеткіштің атауы
Жолдың №
Болғаны, жылдың басына
есепті жылда
Есепті жылдың соңындағы жағдай
түскені
кеткені
кеткендердің ішінде (3-бағ) қайтыс болғаны
барлығы
оның ішінде
барлығы
олардың ішінде стационарда (4-бағаннан)
1 жасқа дейін (4-бағаннан)
олардың ішінде стационарда (6-бағаннан)
олардың ішінде қыздар
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Барлық балалар…
1
оның ішінде
0-12 ай (11 ай 29 күн)
олардың ішінде қыздар
1-3 жыл (2 жыл 11 ай 29 күн)
олардың ішінде қыздар
3 жас және одан жоғары
олардың ішінде қыздар
10
11
12
13
14
15
2130 Түскен балалар ішінен (2120-кесте, 1-жол, 2-баған): жетімдер мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалғандар 1_______; ата-анасынан 2_________; мүгедек балалар 3__________.
2140 Кеткен балалар ішінен (2120-кесте, 1-жол, 3-баған): ата-аналары алғаны 1_________; олардың ішінде мүгедектер балалар 2_______; асырау үшін алғаны 3____________; олардын ішінде мүгедек балалар 4_______; белгілі бір жасқа толуына байланысты ауыстырылды білім беру және медициналық әлеуметтік ұйымдарга 5_________; оның ішінде мүгедек балалар 8_______; қайтыс болғаны 5 __________; оның ішінде мүгедек балалар 8__________.
2145     ЖЫЛДЫҢ СОҢЫНДА БАЛАЛАРДЫ ПРОФИЛАКТИКАЛЫҚ ТЕКСЕРУ НӘТИЖЕЛЕРІ
адам
Жасы
Жолдың №
Тексерулер кезінде анықталған балалар
тамақтануы бұзылған
II-III сатыдағы мешелмен
анемиямен
дамуы баяу
денелік
психикалық
А
Б
1
2
3
4
5
0-12 ай……………
01
1-3 жыл………………
02
3 жыл және үлкен…
03
2146 Жыл бойы диспансерлік бақылауға алынған балалар саны 1_________.
Санаторийлік емдеуге жіберілген балалар саны 2______________________.
2150                            БАЛАЛАР АУРУЛАРЫ
жағдайлар
Атауы
Жолдың №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Есепті жыл бойынша
тіркелген аурулар
оның ішінде 1 жасқа дейінгі балалар*)
А
Б
В
1
2
Аурулардың барлығы
1

1. Дома ребенка главному врачу района (города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) - территориальному органу
управления здравоохранением области (города) 10 января;
3. Территориальный орган управления здравоохранением -
сводные отчеты в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля.
Отчет дома ребенка
20 ___ год
2000  Число организаций 1 ___, организация имеет (подчеркнуть):
веранды крытые, аэросолярий, физиотерапевтический кабинет,
лечебной физкультуры, бассейн, изолятор, число коек в нем
2 __________, карантинное отделение,
число коек в нем 3 _____
(недостающее вписать) ___________________________________
Спецгруппы: есть, нет (подчеркнуть),
в них детей 4 ___________________________________________
2100 ШТАТНЫЕ ДОЛЖНОСТИ
Должности
строки
Всего
на
конец
отчет-
ного
года
в том числе:
врачи
сред-
ний
мед-
персо-
нал
млад-
ший
мед-
персо-
нал
прочий
персо-
нал
из них
педагоги-
ческий
психо-
логов
социаль-
ных
работ-
ников
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Штатные………….
01
Занятые………….
02
Физические
лица
(основные
работники)…….
03
2110 Количество мест 1 _____, проведено дней всеми детьми 2 _____
2120 КОНТИНГЕНТЫ ДОМА РЕБЕНКА
Наимено-
ваниепоказателя
строки
Состояло
на
начало
года
За отчетный год
Состоит
на конец
отчетного
года
пос-
ту-
пило
вы-
было
умерло из числа
выбывших (гр. 3)
всего
из них в
стацио-
наре
(из гр. 4)
в возрасте
до 1 года
(из гр.4)
из них в
стационаре
(из гр.6)
всего
из них
девочек
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Дети
всего
в том числе в возрасте
0-12 месяцев
(11 мес. 29 д.)
из них
девочек
1-3 года
(2 г. 11 м. 29 д)
из них
девочек
3 года
и старше
из них
девочек
10
11
12
13
14
15
2130  Из числа поступивших детей (таблица 2120 строка 1 графа 2):
сироты и оставшиеся без попечения родителей 1 _______;
от родителей 2 ____________; детей инвалидов 3 ____________.
2140  Из числа выбывших детей(таблица 2120 строка 1 графа 3):
взято родителями 1 ______; из них детей - инвалидов 2 _______;
взято для усыновления (удочерения) 3________; из них детей -
инвалидов 4________;
переведено по достижении предельного возраста в образовательные
и медико-социальные организации 5_________;
из них детей - инвалидов 6_________; умерло 7 __________;
из них детей - инвалидов 8 _________.
2145  РЕЗУЛЬТАТЫ ПРОФИЛАКТИЧЕСКИХ ОСМОТРОВ ДЕТЕЙ,
СОСТОЯЩИХ НА КОНЕЦ ГОДА
человек
В возрасте
№ строки
При осмотрах выявлено детей
с расстройствами
питания
с рахитом
II-III стадии
с анемией
отстающих в развитии
физическом
психическом
А
Б
1
2
3
4
5
0-12 месяцев……………
01
1-3 года……………….
02
3 года и старше……
03
2146 Число детей, взятых под диспансерное наблюдение
в течение года 1 ____________________
Число детей, направленных на санаторное лечение
2 ____________________________________
2150 ЗАБОЛЕВАНИЯ ДЕТЕЙ
случаи
Наименование
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
За отчетный год
зарегис-
трировано
заболеваний
в том числе
у детей в
возрасте
до 1 года*
А
Б
В
1
2
Всего заболеваний
1

0200
-8-
Жолдың №
Дәрігерлер лауазымдарының саны (тіс дәрігерін қоспағанда)
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде емханада (амбулаторияда), диспансерде, консультацияда
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
11
12
13
14
Психиатрия, психотерапия және наркология республикалық ғылыми-тәжірибелік орталығы
01
"Құрмет белгісі" орденді Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты
02
Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты
03
ҚР Туберкулез мәселелерінің ғылыми орталығы
04
Педиатрия және балалар хирургиясы Ұлттық орталығы
05
Академик Б.О. Жарбосынов атындағы урология ғылыми орталығы
06
Онкология және радиология Қазақ ғылыми-зерттеу институты
07
А.Н. Сызғанов атындағы хирургия ұлттық ғылыми орталығы
08
Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы
09
Отан соғысы мүгедектеріне арналған Республикалық клиникалық госпиталь
10
Отан соғысы мүгедектеріне арналған орталық клиникалық госпиталь
11
"Ақсай" республикалық балалар клиникалық ауруханасы
12
Жіті байқау жасалатын мамандандырылған республикалық психиатриялық аурухана
13
Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты
14
Қазақ республикалық лепрозорийі
15
Ұлттық ғылыми медициналық орталығы, Астана қ.
16
Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемалары республикалық ғылыми-практикалық орталығы, Павлодар қаласы
17
Марат Оспанов атындағы БҚММА клиникалық медицина орталығы
18
Еңбек гигиенасы мен кәсіби аурулар ұлттық орталығы, Қарағанды қаласы
19
Еңбек гигиенасы мен кәсіби аурулар ұлттық орталығы, Батыс Қазақстан филиалы, Ақтөбе облысы
20
Еңбек гигиенасы мен кәсіби аурулар ұлттық орталығы, Шығыс Қазақстан филиалы
21
Еңбек гигиенасы мен кәсіби аурулар ұлттық орталығы, Оңтүстік филиалы
22
Радиациялық медицина және экология ғылыми-зерттеу институты, Семей қаласы
23
Семей мемлекеттік медицина академиясының медициналық орталығы
24
Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы
25
Нейрохирургия республикалық ғылыми орталығы
26
"Республикалық шұғыл медициналық көмек ғылыми орталығы" АҚ
27
Терi-венерологиялық ғылыми зерттеу институты
28
Кардиохирургиялық орталық
29
Жиыны
30
-9-
Жолдың №
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі дәрігерлердің, жеке тұлғалар саны
Орта медқызметкерлер лауазымдарының саны
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі орта медқызметкерлердің, жеке тұлғалар саны
Аурухана ұйымдарының құрамына кіретін емханалардың (амбулаториялардың), балалар емханаларының, әйелдер кеңестерінің саны
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде емханада (амбулаторияда), диспансерде, консультацияда
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде емханада (амбулаторияда), диспансерде, консультацияда
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде емханада (амбулаторияда), диспансерде, консультацияда
Б
15
16
17
18
19
20
21
22
23
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
0300         ҚАЛПЫНА КЕЛТІРУ ЕМІ ЖӘНЕ МЕДИЦИНАЛЫҚ ОҢАЛТУ ҰЙЫМДАРЫ
-13-
Жолдың №
Ұйымдардың саны, барлығы
Олардың ішінде стационары
20__ жылғы 31 желтоқсанға төсек саны (нақты жұмыс істейтіні + жөндеуде тұрғаны)
Орташа жылдық төсек саны
Түскен сырқаттар
оның ішінде ауылдық жерлерден
Барлық сырқаттардың өткізген төсек-күндері
барлығы
оның ішінде ауылдық жерлерден
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
"Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығы
01
Республикалық балаларды оңалту орталығы, Астана қ.
02
Ересектерге арналған қалпына келтіру емі мекемелері
03
Балаларға арналған қалпына келтіру емі мекемелері
04
Жиыны
05
Жолдың №
Алдын алуды қоса алғанда, дәрігерлерге келулердің саны (тіс дәрігеріне келулерді қоспағанда)
Дәрігерлер лауазымдарының саны (тіс дәрігерін қоспағанда)
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі жеке тұлғалар, дәрігерлер саны
Орта медқызметкерлер лауазымдарының саны
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі орта медқызметкерлердің, жеке тұлғалар саны
барлығы
оның ішінде ауылдық жерлерден
үйге келу
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша штаттық қамтылған
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
"Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығы
01
Республикалық балаларды оңалту орталығы, Астана қ.
02
Ересектерге арналған қалпына келтіру емі мекемелері
03
Балаларға арналған қалпына келтіру емі мекемелері
04
Жиыны
05
0310    ПАЛЛИАТИВТІК КӨМЕК ЖӘНЕ МЕЙІРГЕР КҮТІМІН КӨРСЕТЕТІН ҰЙЫМДАР
Жолдың №
Жыл аяғындағы ұйым саны
Төсек саны (нақты жұмыс істейтіні және жөндеуде тұрғаны)
Орташа жылдық төсек
Түскен аурулар
оның ішінде ауылдық жерден
Аурулардың өткізген төсек-күндері
Дәрігерлер лауазымдарының саны
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі дәрігерлердің, жеке тұлғалар саны
Орта медициналық қызметкерлер лауазымының саны
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі орта медқызметкерлердің, жеке тұлғалар саны
барлығы
оның ішінде ауылды жерден
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Хоспис
01
Мейіргерлік күтім ауруханалары
02
Жиыны
03
0320                             САНАТОРИЯЛАР
Жолдың №
Жыл бойы жұмыс істейтін ұйымдар
Санаторияда емделушілерді жынысы мен жасы бойынша бөлу
Жыл аяғындағы ұйым саны
нақты жұмыс істейтін төсек саны
жылына түскен сырқаттар
Сырқаттардың өткізген төсек-күндері
емделушілер саны, жылына
олардың ішінде әйелдер
жастағы жалпы саннан
жыл бойы
айына ең көп жұмыс істейтін
30 жасқа дейін
30-49 жас
50-54 жас
55-59 жас
60-64 жас
65-69 жас
70 жас және одан үлкен
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Барлығы (02 жол+05 жол)
01
а) Ересектерге арналған санаторий
02
Барлығы
оның ішінде туберкулезбен ауыратындар үшін
03
оның ішінде сүйек туберкулезімен
04
б) балаларға арналған санаторий
05
Барлығы
оның ішінде туберкулезбен ауыратындар үшін
06
оның ішінде сүйек туберкулезімен
07
тыныс алу ағзалары ауруымен
08
ас қорыту ағзаларының ауруымен
09
тірек-қимыл жүйесінің ауруымен
10
жүйке жүйесі және БЦС ауруымен
11
несеп-жыныс ағзалары ауруымен
12
0401                           САНИТАРИЯЛЫҚ АВИАЦИЯ
(шұғыл және жоспарлы-консултативтік көмек бөлімшесі)
-11-
Жолдың №
Бөлімше саны
Олардың қызмет көрсеткен адамдар саны
А
1
2
01
0500                       ҚАН ҚЫЗМЕТІ САЛАСЫНДАҒЫ ҰЙЫМДАР
Жол №
барлығы
дербестер
басқа ұйымдардың құрамына кіретіндер
А
Б
1
2
Қан орталықтары, бөлімшелері және пункттерінің саны
01
олардың ішінде стационары бар станциялар
02
Дәрігер лауазымдарының саны
03
штаттық
04
қамтылғаны
05
0600                   ЖЕДЕЛ МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖӘРДЕМ ҰЙЫМДАРЫ
Жолдың №
Жедел медициналық жәрдем станциялары (бөлімшелері)
дербестер
басқа ұйымдардың құрамына кіретіндер
А
Б
1
2
Жедел медициналық жәрдем станцияларының (бөлімшелерінің) саны
01
оның ішінде Орталық аудандық ауруханада (аудандық ауруханада)
02
х
қалалық (аудандық) емханада
03
х
психоневрологиялық диспансерде (ауруханада)
04
Орындалған шақырулар саны, барлығы
05
оның ішінде ауруларды тасымалдауға байланысты
06
Амбулаториялық және шығу кезінде көмек көрсетілген адамдардың саны
07
0710                           ДИСПАНСЕРЛЕР
-13-
Жолдың №
Ұйымдардың саны, барлығы
Олардың ішінде стационары
20__ жылғы 31 желтоқсанға төсек саны (нақты жұмыс істейтіні + жөндеуде тұрғаны)
Орташа жылдық төсек саны
Түскен сырқаттар
оның ішінде ауылдық жерлерден
Барлық сырқаттардың өткізген төсек-күндері
барлығы
оның ішінде ауылдық жерлерден
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Туберкулезге қарсы
01
Онкологиялық
02
Тері венерологиялық
03
Психоневрологиялық
04
Дәрігерлік денешынықтыру
05
Эндокринологиялық
06
Наркологиялық
07
Кардиологиялық
08
Жиыны
09
0720                          ДИСПАНСЕРЛЕР
Жолдың №
Профилактикалықты қоса алғанда, дәрігерлерге келулердің саны (тіс дәрігеріне келулерді қоспағанда)
Дәрігерлер лауазымдарының саны (тіс дәрігерін қоспағанда)
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі жеке тұлғалар, дәрігерлер саны
Орта медқызметкерлер лауазымдарының саны
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі орта медқызметкерлердің, жеке тұлғалар саны
барлығы
оның ішінде ауылдық жерлерден
үйге келім
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша штаттық қамтылған
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Туберкулезге қарсы
01
Онкологиялық
02
Тері венерологиялық
03
Психоневрологиялық
04
Дәрігерлік денешынықтыру
05
Эндокринологиялық
06
Наркологиялық
07
Кардиологиялық
08
Жиыны
09
0750                        КҮНДІЗГІ СТАЦИОНАРЛАР
-12-
Жолдың №
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымдарының жанындағы күндізгі стационарлар (дербес және құрамына кіретін)
стационары бар ұйымдардың саны
орын саны
емделген сырқаттар
өткізілген күндер
барлығы
оның ішінде балаларға арналған
барлығы
оның ішінде балалар
барлығы
оның ішінде балалармен
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
Облыстық ауруханалар
01
Облыстық балалар ауруханалары
02
Перинаталдық орталықтар
03
Перзентханалар
04
Офтальмологиялық ауруханалар
05
Туберкулезге қарсы ауруханалар
06
Наркологиялық ауруханалар
07
Туберкулезге қарсы диспансерлер
08
Онкологиялық диспансерлер
09
Тері-венерологиялық диспансерлер
10
Психоневрологиялық диспансерлер
11
Эндокринологиялық диспансерлер
12
Наркологиялық диспансерлер
13
Кардиологиялық диспансерлер
14
Қалалық ауруханалар
15
Қалалық балалар ауруханалары
16
Орталық аудандық ауруханалар
17
Аудандық ауруханалар
18
Ауданаралық ауруханалар
19
Ауылдық және ауылдық учаскелік ауруханалар
20
Аудандық орталық емханалар
21
Аудандық емханалар
22
Ауылдық емханалар
23
Қалалық емханалар
24
Дәрігерлік амбулаториялар
25
Ауылдағы дәрігерлік амбулаториялар
26
Консультативтік-диагностикалық орталықтар
27
Әйелдер кеңестері
28
Балалар емханалары
29
Кабинеттер (жеке меншік медициналық практикамен жұмыс істейтін жеке тұлғалар
30
Жедел медициналық жәрдем ұйымдары
31
Жиыны
32
кестенің жалғасы
Стационарлық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымдарының жанындағы күндізгі стационарлар (бөлімшелер, палаталар)
Үйдегі стационарлар
стационары бар ұйымдардың саны
орын саны
емделген сырқаттар
өткізілген күндер
стационары бар ұйымдардың саны
орын саны
өткізілген күндер
барлығы
оның ішінде балаларға арналған
барлығы
оның ішінде балалар
барлығы
оның ішінде балалармен
барлығы
оның ішінде балаларға арналған
барлығы
оның ішінде балалармен
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
0900      АМБУЛАТОРИЯЛЫҚ-ЕМХАНАЛЫҚ КӨМЕК КӨРСЕТЕТІН ДЕРБЕС ДЕНСАУЛЫҚ
САҚТАУ ҰЙЫМДАРЫ
-14-
Жолдың №
Жыл аяғындағы ұйымдардың саны
Алдын алуды қоса алғанда, дәрігерлерге келулердің саны (стоматологтарға және тіс дәрігеріне келулерді қоспағанда)
Дәрігерлер лауазымдарының саны (тіс дәрігерін қоспағанда)
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі дәрігерлер, жеке тұлғалар саны
Орта медқызметкерлер лауазымдарының саны
Жалпы ұйым бойынша жұмыспен қамтылған негізгі қызметкерлердің жеке тұлғалар саны, барлығы
емханада
оның ішінде ауыл тұрғындары
үйге келім
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Консультативтік-диагностикалық орталықтар мен емханалар
01
Қалалық емханалар
02
Аудандық орталық емханалар
03
Аудандық емханалар
04
Ауылдық емханалар
05
Әйелдер кеңестері
06
Балалар емханалары
07
БМСК орталықтары
08
Дәрігерлік амбулаториялар
09
ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі орталықтары
10
Кабинеттер (жеке меншік медициналық практикамен айналысатын жеке тұлғалар)
11
Х
Басқалар
12
Жиыны
13
0910     СТАЦИОНАРЛЫҚ ЖӘНЕ АМБУЛАТОРИЯЛЫҚ-ЕМХАНАЛЫҚ КӨМЕК КӨРСЕТЕТІН
ДЕНСАУЛЫҚ САҚТАУ ҰЙЫМДАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫНА КІРЕТІН ДӘРІГЕРЛІК
АМБУЛАТОРИЯЛАР ЖӘНЕ БМСК ОРТАЛЫҚТАРЫ
Жолдың №
Жыл аяғындағы ұйымдардың саны
Профилактиканы қоса алғанда, дәрігерлерге келулердің саны (стоматологтарға және тіс дәрігеріне келулерді қоспағанда), мың.
Дәрігерлер лауазымдарының саны (тіс дәрігерін қоспағанда)
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі дәрігерлер, жеке тұлғалар саны
Орта медқызметкерлер лауазымдарының саны
Жалпы ұйым бойынша жұмыспен қамтылған негізгі қызметкерлердің жеке тұлғалар саны, барлығы
емханада
оның ішінде ауыл тұрғындары
үйге келім
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
А. АУРУХАНА ҰЙЫМДАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫНА КІРЕТІНДЕР
Дәрігерлік амбулаториялар
01
БМСК орталықтары
02
Жиыны (01 жол+02 жол)
03
В. АМБУЛАТОРИЯЛЫҚ-ЕМХАНАЛЫҚ ҰЙЫМДАРДЫҢ ҚҰРАМЫНА КІРЕТІНДЕР
Дәрігерлік амбулаториялар
04
БМСК орталықтары
05

0200
строки
Число должностей врачей (без зубных)
в целом по
организации
в том числе
в поликлинике
(амбулатории),
диспансере,
консультации
штатных
занятых
штатных
занятых
А
Б
11
12
13
14
Республиканский научно-практический
центр психиатрии, психотерапии и
наркологии
01
Казахский ордена "Знак Почета"
научно-исследовательский институт
глазных болезней
02
Научно-исследовательский институт
кардиологии и внутренних болезней
03
Национальный центр проблем
туберкулеза РК
04
Научный центр педиатрии и детской
хирургии
05
Научный центр урологии имени
академика Б.У. Джарбусынова
06
Казахский научно-исследовательский
институт онкологии и радиологии
07
Национальный научный центр хирургии
имени А.Н. Сызганова
08
Научный центр акушерства, гинекологии
и перинатологии
09
Республиканский клинический
госпиталь для ИОВ
10
Центральный клинический госпиталь для
инвалидов Отечественной войны
11
Республиканская детская клиническая
больница "Аксай"
12
Республиканская психиатрическая
больница спец. типа с интенсивным
наблюдением
13
Научно-исследовательский институт
травматологии и ортопедии
14
Казахский республиканский лепрозорий
15
Национальный научно-медицинский
центр г. Астана
16
Республиканский научно-практический
центр медико-соц. проблем наркомании
г. Павлодар
17
Центр клинической медицины Западно-
Казахстанской государственной
медицинской академии (ЗКГМА)
им. Марата Оспанова
18
Национальный центр гигиены труда
и профессональных заболеваний
г. Караганда
19
Западно-Казахстанский филиал
"Национальный центр гигиены труда
и профессиональных заболеваний"
Актюбинская область
20
Восточно-Казахстанский филиал
"Научный центр гигиены, труда и
профессиональных заболеваний"
21
Южно-Казахстанский филиал "Научный
центр гигиены, труда и
профессиональных заболеваний"
22
Научно-исследовательский институт
радиационной медицины и экологии
г. Семей
23
Мед. центр Семипалатинской
государственной медицинской академии
(СГМА)
24
Национальный научный центр
материнства и детства
25
Республиканский научный центр
нейрохирургии
26
АО "Республиканский научный центр
неотложной медицинской помощи"
27
Научно-исследовательский кожно-
венерологический институт
28
Кардиохирургический центр
29
Итого
30
с
т
р
о
к
и
Число физических
лиц, врачей
основных работников
на занятых
должностях
Число должностей
среднего медперсонала
Число физических
лиц, СМР основных
работников на
занятых должностях
Число
поликлиник
(амбулаторий),
детских
поликлиник,
женских
консультаций,
входящих
в состав
больничных
организаций
в целом по
организации
в том числе
в поликлинике
(амбулатории),
диспансере,
консультации
в целом
по
органи-
зации
из них в
поликли-
нике,
диспан-
сере,
консуль-
тации
штатных
занятых
штатных
занятых
в целом
по орга-
низации
из них в
поликли-
нике,
диспан-
сере,
консуль-
тации
Б
15
16
17
18
19
20
21
22
23
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
0300 ОРГАНИЗАЦИИ ВОССТАНОВИТЕЛЬНОГО ЛЕЧЕНИЯ И МЕДИЦИНСКОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ
с
т
р
о
к
и
Число
органи-
заций,
всего
из них
имеющие
стацио-
нары
Число
коек
(факти-
чески
развер-
нутых +
свер-
нутых
на
ремонт)
на 31.12.
200 г.
Средне
годовые
койки
Посту-
пило
боль-
ных
в том
числе
из
сель-
ской
мест-
ности
Проведено
больными
койко-дней
в
с
е
г
о
в том
числе
из сель-
ской
мест-
ности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Республиканский
детский реабилитацион-
ный центр "Балбулак"
01
Республиканский
детский реабилитацион-
ный центр г. Астана
02
Организации
восстановительного
лечения и медицинской
реабилитации для
взрослых
03
Организации
восстановительного
лечения и медицинской
реабилитации для детей
04
Итого
05
с
т
р
о
к
и
Число
посещений
у врачей,
включая
профилак-
тические
(без посе-
щений к
стомато-
логам и
зубным
врачам)
Число должностей
врачей (без зубных)
Число
физичес-
ких лиц,
врачей
основных
работни-
ков на
занятых
долж-
ностях
Число
должностей
среднего
медпер-
сонала
Число
физических
лиц, СМР
основных
работников
на занятых
должностях
в
с
е
г
о
в том
числе
из
сель-
ской
мест-
ности
н
а
д
о
м
у
в целом
по орга-
низации
в том
числе в
диспансер-
ном
отделении
в
це-
лом
по
ор-
га-
ни-
за-
ции
из
них
в
дис-
пан-
сер-
ном
от-
де-
ле-
нии
в
це-
лом
по
ор
га-
ни-
за-
ции
в
том
чис-
ле
в
дис-
пан-
сер-
ном
отде-
лении
в
целом
по ор-
гани-
зации
из
них
в
дис-
пан-
сер-
ном
отде-
лении
штат-
ных
заня-
тых
штат-
ных
заня-
тых
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
А
Б
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Республиканский
детский реаби-
литационный
центр
"Балбулак"
01
Республиканский
детский реаби-
литационный
центр г. Астана
02
Организации
восстановитель-
ного лечения и
медицинской
реабилитации
для взрослых
03
Организации
восстановитель-
ного лечения и
медицинской
реабилитации
для детей
04
Итого
05
0310 ОРГАНИЗАЦИИ ОКАЗЫВАЮЩИЕ ПАЛЛИАТИВНУЮ ПОМОЩЬ И СЕСТРИНСКИЙ УХОД
с
т
р
о
к
и
Число
органи-
зации
на
конец
года
Число
коек
(факти-
чески
развер-
нутых +
свер-
нутых
на
ремонт)
Сред-
него-
довые
койки
Посту-
пило
боль-
ных
из
них
из
сель-
ской
мест-
ности
Проведено
больными
койко-дней
Число
должностей
врачей
Число
физи-
ческих
лиц
врачей
основ-
ных
работ-
ников
на за-
нятых
долж-
ностях
Число
должностей
среднего
медпер-
сонала
Число
физичес-
ких лиц
СМР осно-
вных ра-
ботников
на заня-
тых
должностях
в
с
е
г
о
из
них из
сельской
мест-
ности
штат-
ных
за-
ня-
тых
штат-
ных
заня-
тых
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Хоспис
01
Больницы
сестринского
ухода
02
Итого
03
0320 САНАТОРИИ
с
т
р
о
к
и
Организации круглогодового
функционирования
Распределение лечившихся
в санаториях по полу и возрасту
число
орга-
низа-
ций
на
конец
года
число
факти-
чески
развер-
нутых
коек
посту-
пило
боль-
ных
за
год
про-
ведено
койко-
дней
за
год
Чис-
лен-
ность
лечи-
вших-
ся за
год,
чел.
из
них
жен-
щин
из общего числа в возрасте
кру-
гло-
го-
до-
вых
в
месяц
мак-
си-
маль-
ного
раз-
вер-
тыва-
ния
до
30
лет
30-
49
лет
50-
54
года
55-
59
лет
60-
64
года
65-
69
лет
70
лет
и
стар-
ше
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Всего
(строка
02+
строка 05)
01
а) сана-
тории для
взрослых
02
Всего
в том
числе для
больных
туберку-
лезом
03
из них
костным
туберку-
лезом
04
б) сана-
тории для
детей
05
Всего
в том
числе для
больных
туберку-
лезом
06
из них
костным
туберку-
лезом
07
с заболе-
ваниями
органов
дыхания
08
с заболе-
ваниями
органов
пищева-
рения
09
с заболе-
ваниями
опорно-
двигатель-
ной
системы
10
с заболе-
ваниями
нервной
системы и
ДЦП
11
с заболе-
ваниями
мочеполовых
органов
12
0401 САНИТАРНАЯ АВИАЦИЯ
(отделение экстренной и планово-консультативной помощи)
строки
Число отделений
Число
обслуженных ими лиц
А
1
2
01
0500 ОРГАНИЗАЦИИ В СФЕРЕ СЛУЖБЫ КРОВИ
строки
Всего
самостоя-
тельные
входящие
в состав
других
организаций
А
Б
1
2
Число центров, отделений и пунктов крови
01
из них станций , имеющих стационары
02
Число врачебных должностей: штатных
03
занятых
04
физические лица
05
0600 ОРГАНИЗАЦИИ СКОРОЙ МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ
строки
Станции (отделения)
скорой медицинской помощи
самостоя-
тельные
входящие
в состав
других
организаций
А
Б
1
2
Число станций (отделений) скорой медицинской помощи
01
в том числе: в центральной районной больнице
(районной больнице)
02
х
в Городской (районной) поликлинике
03
х
в психоневрологическом диспансере (больнице)
04
х
Число выполненных вызовов, всего.
05
в том числе, в связи с перевозкой больных
06
Число лиц, которым оказана помощь амбулаторно
и при выездах
07
0750 ДНЕВНЫЕ СТАЦИОНАРЫ
с
т
р
о
к
и
Дневные стационары
при организациях
здравоохранения, оказывающих
амбулаторно-поликлиническую
помощь (самостоятельных и
вх. в состав)
Стационары (отделения,
палаты) дневного
пребывания в организациях
здравоохранения,
оказывающих стационарную
помощь
Стационары на дому
чис-
ло
орга-
низа-
ций
имею-
щих
ста-
цио-
нары
число
мест
лечи-
лось
больных
прове-
дено
дней
чис-
ло
ор-
га-
ни-
за-
ций
име-
ющих
ста-
цио-
нары
число
мест
лечи-
лось
больных
прове-
дено
дней
чис-
ло
ор-
га-
ни-
за-
ций
име-
ющих
ста-
цио-
нары
лечи-
лось
больных
прове-
дено
дней
в
с
е
г
о
из
них
для
де-
тей
в
с
е
г
о
из
них
дети
в
с
е
г
о
из
них
де-
тьми
в
с
е
г
о
из них для детей
в
с
е
г
о
из
них
дети
в
с
е
г
о
из
них
де-
тьми
в
с
е
г
о
из
них
де-
ти
в
с
е
г
о
из
них
деть-
ми
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Областные больницы
01
Областные детские
больницы
02
Перинатальные центры
03
Родильные дома
04
Офтальмологические
больницы
05
Противотуберкулезные
больницы
06
Наркологические
больницы
07
Противотуберкулезные
диспансеры
08
Онкологические
диспансеры
09
Кожно-венерологические
диспансеры
10
Психоневрологические
диспансеры
11
Эндокринологические
диспансеры
12
Наркологические
диспансеры
13
Кардиологические
диспансеры
14
Городские больницы
15
Городские детские
больницы
16
Центральные районные больницы
17
Районные больницы
18
Межрайонная больница
19
Сельские и сельские
участковые больницы
20
Центральные районные
поликлиники
21
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Районные поликлиники
22
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Сельские поликлиники
23
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Городские поликлиники
24
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Врачебные амбулатории
25
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Врачебные амбулатории
в сельской местности
26
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Консультативно-
диагностический центры
27
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Женские консультации
28
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Детские поликлиник
29
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Кабинеты (физические
лица, занимающиеся
частной медицинской
практикой)
30
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Организации скорой
медицинской помощи
31
Республиканские
организации
32
Итого
33
0710 ДИСПАНСЕРЫ
с
т
р
о
к
и
Число
органи-
заций,
всего
из них
имеющие
стацио-
нары
Число коек
(фактически
развернутых +
свернутых
на ремонт) на
31.12.200   г
Средне-
годовые
койки
Посту-
пило
боль-
ных
в том
числе
из
сель-
ской
мест-
ности
Прове-
дено
всеми
больными
койко-
дней
в
с
е
г
о
в том
числе
из
сель-
ской
мест-
ности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Противотуберкулезные...
01
Онкологические...
02
Кожно-
венерологические...
03
Психоневрологические...
04
Врачебно-
физкультурные...
05
Эндокринологические...
06
Наркологические...
07
Кардиологические...
08
Итого....
09
0720 ДИСПАНСЕРЫ
с
т
р
о
к
и
Число
посещений
у врачей,
включая профи-
лактические
(без посещений
к стоматологам
и зубным
врачам)
Число должностей
врачей (без зубных)
Число
физических
лиц, врачей
основных
работников
на занятых
должностях
Число должностей
среднего
медперсонала
Число
физических лиц,
СМР, основных
работников
на занятых
должностях
в
с
е
г
о
в
том
числе
из
сель-
ской
мест-
ности
на
дому
в целом
по органи-
зации
в том
числе в
диспан-
серном
отделении
в це-
лом по
орга-
низа-
ции
из них
в дис-
пан-
серном
отде-
лении
в целом
по орга-
низации
в том
числе
в диспан-
серном
отде-
лении
в целом
по орга-
низации
из них в
диспан-
серном
отде-
лении
штат-
ных
заня-
тых
штат-
ных
заня-
тых
шта-
тных
заня-
тых
шта-
тных
заня-
тых
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Противотуберкулезные...
01
Онкологические....
02
Кожно-
венерологические....
03
Психоневрологические....
04
Врачебно-
физкультурные....
05
Эндокринологические...
06
Наркологические....
07
Кардиологические...
08
Итого......
09
0900 САМОСТОЯТЕЛЬНЫЕ ОРГАНИЗАЦИИ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ,
ОКАЗЫВАЮЩИЕ АМБУЛАТОРНО-ПОЛИКЛИНИЧЕСКУЮ ПОМОЩЬ
с
т
р
о
к
и
Число
органи-
заций
на конец
года
Число посещений
у  врачей, включая
профилактические (без посещений
к стоматологам
и  зубным  врачам)
Число
долж-
ностей
врачей
(без
зуб-
ных)
Число
физи-
ческих
лиц
врачей
на
заня-
тых
долж-
ностях,
всего
Число
долж-
ностей
среднего-
медпер-
сонала
Число
физичес-
ких лиц
среднего
медпер-
сонала на
занятых
должнос-
тях,
всего
в поли-
кли-
нике
из них
сель-
скими
жите-
лями
н
а
д
о
м
у
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Консультативно-
диагностические
центры и поликлиники
01
Городские поликлиники
02
Центральные районные
поликлиники
03
Районные поликлиники
04
Сельские поликлиники
05
Женские консультации
06
Детские поликлиники
07
Центры ПМСП
08
Врачебные амбулатории
09
Центры по профилактике
и борьбе со СПИД
10
Кабинеты (физические
лица занимающиеся
частной медицинской
практикой)
11
х
Прочие
12
Итого
13
0910 ВРАЧЕБНЫЕ АМБУЛАТОРИИ И ЦЕНТРЫ ПМСП, ВХОДЯЩИЕ В СОСТАВ
ОРГАНИЗАЦИИ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ, ОКАЗЫВАЮЩИЕ СТАЦИОНАРНУЮ И
АМБУЛАТОРНО-ПОЛИКЛИНИЧЕСКУЮ ПОМОЩЬ
с
т
р
о
к
и
Число
органи-
заций
на
конец
года
Число посещений
у врачей,
включая
профилактические
(без посещений
к стоматологам
и зубным врачам)
Число
долж-
ностей
врачей
(без
зубных)
Число
физи-
ческих
лиц
врачей
на заня-
тых
долж-
ностях,
всего
Число
долж-
ностей
сред-
него
медпер-
сонала
Число
физи-
ческих
лиц
среднего
медпер-
сонала
на заня-
тых
долж-
ностях,
всего
в
поли-
кли-
нике
из
них
сель-
скими
жите-
лями
на
до-
му
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
А. ВХОДЯЩИЕ В СОСТАВ БОЛЬНИЧНЫХ ОРГАНИЗАЦИИ
Врачебные амбулатории
01
Центры ПМСП
02
Итого (строка 01+
строка 02)
03
Б. ВХОДЯЩИЕ В СОСТАВ АМБУЛАТОРНО-ПОЛИКЛИНИЧЕСКИХ ОРГАНИЗАЦИИ
Врачебные амбулатории
04
Центры ПМСП
05
Итого

3403
Жолдың №
Барлық денсаулық сақтау ұйымдарында қамтылған лауазымдардың барлығы
А
1
01
3650 Амбулаториялық-емханалық ұйымдардың (дербес және кіретін), диспансерлік бөлімшелердің, әйелдер консультацияларының жоспарлы қуаттылығы 1______.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі ____________________
МО
ҚР ДСМ Медициналық статистика және талдау
басқармасының бастығы                            ____________________
МО
Облыстық (қалалық) денсаулық сақтау
басқармасының бастығы                            ____________________
Денсаулық сақтау басқармасының
жоспарлы-экономикалық бөлімінің бастығы          ____________________
Республикалық денсаулық сақтауды дамыту
орталығы филиалының директоры                    ____________________
МО
20__ жылғы "___" _______________________
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы және мекенжайы
52-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Балалар ауруханалары (емханалар, амбулаториялар), қалалар мен қала түрлі кенттердегі ауруханалардың балалар бөлімшелері мен бірлеспеген емханалары, жасөспірімдер кабинеттері, балалар бөлімшесінің бар-жоғына қарамастан, ауылдық учаскелік және аудандық ауруханалар амбулаториялар) (соңғылары - аудан орталығында) балалар емханасы жоқ болғанда) - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда.
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері - денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органына - 10 қаңтарда;
3. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Балалар мүгедектігі туралы есеп
20__ жыл
1000                  Балалардың мүгедектігі туралы есеп
Аурулардың атауы
Х қайта қараудың АХЖ бойынша шифры
Жолдың №
Есепті жылдың басында мүгедектігі бойынша есепте тұрғандар
Есепті жылда мүгедектігі бойынша есепке алынғандар
Жыл ішінде мүгедектігі бойынша есептен шығарылғандар
Есепті жылдың соңында мүгедектігі бойынша есепте тұрғандар
сауыққаны
қайтыс болғаны
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
БАРЛЫҒЫ

3403
№ строки
Всего должностей, занятых врачами
во всех организациях здравоохранения
А
1
01
3650 Плановая мощность амбулаторно-поликлинических организаций
(самостоятельных и входящих), диспансерных отделений, женских консультаций, всего 1 __#1___ .
Министр здравоохранения
Республики Казахстан                  ___________________________
Начальник управления медицинской
статистики и анализа
Министерства здравоохранения РК       ____________________________
Начальник областного (городского)
управления здравоохранения            ____________________________
Начальник планово-экономического
отдела управления здравоохранения     ____________________________
Директор филиала РГП ПХВ
Республиканского центра
развития здравоохранения              ____________________________
"______" _________________ 201__ г.
Приложение 14
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 28 октября 2012 года № 8018
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________
наименование, адрес
Форма 52
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Детские больницы (поликлиники,
амбулатории), детские отделения больниц и
необъединенные поликлиники в городах и
поселках городского типа, подростковые
кабинеты, сельские участковые и районные
больницы (амбулатории) независимо от наличия
детских отделений (последние - при
отсутствии в районном центре детской
поликлиники) - главному врачу района
(города) - 5 января.
2. Главный врач района (города) - местному
органу государственного управления
здравоохранением 10 января;
3. Местный орган государственного
управления здравоохранением -
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля.
Отчет  по детской инвалидности
20_____ год
1000                Отчет по детской инвалидности
Наименование
болезней
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
строки
Состояло на учете
по инвалидности на
начало отчетного
года
Взято на учет по
инвалидности в
отчетном году
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
А
Б
В
1
2
3
4
Всего заболеваний

А00-Т98
1
Инфекциялық және паразитарлық аурулар
А00-В99
2
оның ішінде: туберкулез
А15-А19
2.1
АҚТҚ
В20-В24
2.2
Өспелер
С00-Д48
3
Жаңадан болған қатерлі ісіктер
C00-C97
3.1
оның ішінде: бас миы және ОЖЖ басқа бөлімдерінің
C70-C72
3.2
лейкоздар
C91, C91.1, C92.1
3.3
лимфогрануломатоз
C81
3.4
миелоидтік саркома
C92.3
3.5
Қан мен қан өндіруші органдардың аурулары және иммундық тетікті тарта жүрген жекелеген бұзылулар
D50-D89
4
оның ішінде: гемофилия
D66
4.1
апластикалық анемия
D60-D64
4.2
тромбоцитопатия
D69.1
4.3
созылмалы тромбоцитопениялық пурпура
D69.3-D69.5
4.4
геморагиялық васкулит
D69.9
4.5
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтанудың және зат алмасудың бұзылуы
Е00-Е90
5
оның ішінде: қант диабеті
Е10
5.1
гипотериоз
Е00-Е03
5.2
классикалық фенилкетонурия
Е70.0
5.3
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
F00-F99
6
оның ішінде: шизофрения
F20
6.1
ақыл кемістігі
F70-F79
6.2
Жүйке жүйесі аурулары
G00-G99
7
оның ішінде: балалар церебральдық паралич (БЦП)
G80-G83
7.1
эпилепсия
G40, G41
7.2
жүйке-бұлшықеттік синапса мен бұлшықет аурулары
G70, G73
7.3
Көзбен оның қосалқы мүшелері аурулары
Н00-Н59
8
Құлақ және емізік тәрізді өскін аурулары
Н60-Н95
9
оның ішінде: екі жақты есту қабілетінен айырылу
Н90.3, Н90.5, Н90.8-Н91.0
9.1
Қан айналым жүйесінің аурулары
I00-I99
10
Тыныс алу мүшелері аурулары
J00-J99
11
оның ішінде: бронх демікпесі
J45, J46
11.1
Ас қорыту мүшелері аурулары
К00-К93
12
оның ішінде: целиакия
К90.0
12.1
созылмалы агрессивті гепатит
К73.2
12.2
бауыр циррозы
К74
12.3
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
L00-L99
13
сүйек-бұлшықет және біріктіруші тіндерінің аурулары
М00-М99
14
қабынатын полиартропатиялар
М05-М14
14.1
Несептік-жыныстық жүйесі аурулары
N00-N99
15
оның ішінде: гломерулонефрит

А00-Т98
1
из них:
Инфекционные и
паразитарные
болезни
А00-В99
2
туберкулез
А15-А19
2.1
ВИЧ
В20-В24
2.2
Новообразования
С00-D48
3
из них:
Злокачественные
новообразования
C00-C97
3.1
головного мозга и
других отделов ЦНС
C70-C72
3.2
лейкозы
C91, C91.1, C92.1
3.3
лимфогрануломатоз
C81
3.4
миелоидная саркома
C92.3
3.5
Болезни крови,
кроветворных
органов и отдельные
нарушения, с
вовлечением
иммунного механизма
D50-D89
4
из них: гемофилия
D66
4.1
апластическая
анемия
D60-D64
4.2
тромбоцитопатия
D69.1
4.3
хроническая
тромбоцитопеническая
пурпура
D69.3-D69.5
4.4
геморагический
васкулит
D69.9
4.5
Болезни эндокринной
системы,
расстройства
питания и нарушения
обмена веществ
Е00-Е90
5
из них: сахарный
диабет
Е10
5.1
гипотериоз
Е00-Е03
5.2
классическая
фенилкетонурия
Е70.0
5.3
Психические
расстройства и
расстройства
поведения
F00-F99
6
в том числе:
шизофрения
F20
6.1
умственная
отсталость
F70-F79
6.2
Болезни нервной
системы
G00-G99
7
из них: детский
церебральный
паралич (ДЦП)
G80-G83
7.1
эпилепсия
G40,G41
7.2
болезни нервно-
мышечного синапса и
мышц
G70,G73
7.3
Болезни глаза и его
придатков
Н00-Н59
8
Болезни уха и
сосцевидного
отростка
Н60-Н95
9
в том числе:
Н90.3,Н90.5
9.1
двухсторонняя
потерия слуха
Н90.8,Н91.0
Болезни системы
кровообращения
I00-I99
10
Болезни органов
дыхания
J00-J99
11
из них:
бронхиальная астма
J45,J46
11.1
Болезни органов
пищеварения
К00-К93
12
из них: целиакия
К90.0
12.1
хронический
агрессивный гепатит
К73.2
12.2
цирроз печени
К74
12.3
Болезни кожи и
подкожной клетчатки
L00-L99
13
Болезни костно-
мышечной системы
и соединительной
ткани
М00-99
14
воспалительные
полиартропатии
М05-14
14.1
Болезни мочеполовой
системы
N00-N99
15
в том числе:
гломерулонефрит

N00-N08
15.1
созылмалы бүйрек жеткіліксіздігі
N18
15.2
Туа біткен ауытқулар (даму кемістіктері), хромосомдық және пішін бұзылулар
Q00-Q99
16
оның ішінде: жүйке жүйесінің туа біткен ауытқулары, даму кемістігі
Q00-07
16.1
Қан айналымының туа біткен ауытқулары
Q20-28
16.2
оның ішінде: Даун синдромы
Q90
16.3
Жарақаттар мен уланулар
S00-T98
17
Мүгедектікке әкелетін басқа да себептер (жоғарыда аталған жолдарда ескерілмеген мүгедектіктің барлық жағдайларын енгізу керек)
18

N00-N08
15.1
хроническая
почечная
недостаточность
N18
15.2
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и
хромосомные
нарушения
Q00-Q99
16
из них: врожденные
аномалия развития
нервной системы
Q00-07
16.1
Врожденные
аномалии системы
кровообращения
Q20-28
16.2
синдром Дауна
Q90
16.3
Травмы и
отравления
S00-T98
17
Прочие
18
продолжение таблицы
Снято с учета по инвалидности в течение года
Состоит на учете по
инвалидности на конец
отчетного года
выздоровление
по смерти
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
всего
до 16 лет
в т.ч.
до 3-х лет
5
6
7
8
9
10

1001 16 жасқа толып шыққандардың саны (1)____________ және көшіп кеткендердің саны (2) ________, оның ішінде 3 жасқа дейінгі ________.
Басшы __________________
Орындаушы ______________ телефон № ______ Күні 20__ ж. «___» ________
15-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 663 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы және мекенжайы
55-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Паталогоанатомиялық бюроауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтар;

1001 Число выбывших по достижении 16 лет (1) _______ и выехавшие (2) __________ из них до 3-х лет
Руководитель ___________________
Исполнитель ____________, телефон ________ Дата "__"_______ 20__ года
Приложение 15
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 28 октября 2012 года № 8018
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________
наименование, адрес
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 55
годовая
КОД ОКПО
Представляет:
1. Паталогоанатомическое бюро главному
врачу района (города) - 5 января;

2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері- денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдарына - 10 қаңтарда;
3. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары жиынтық есепті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Патологиялық анатомия саласында қызметін жүзеге асырылған
ұйымның есебі
20__ жыл
1100          1. Есепті жылдың соңында ұйымдардың штат лауазымдары
Атауы
Жолдың №
Ұйым бойынша лауазымдардың саны
Бос емес лауазымдардағы жеке тұлғалардың (негізгі қызметкерлердің саны)
штаттық
қамтылғаны
А
Б
1
3
Дәрігерлер - барлығы …………
01
Медициналық емес жоғарғы білім мамандары - барлығы
02
Орта медицина персоналы - барлығы
03
Медициналық емес орта білімі бар мамандары - барлығы
04
Кіші персонал
05
Басқа персонал
06
Барлық лауазымдар
07
1200               ПАТОЛОГОАНАТОМИЯЛЫҚ БЮРО ҚЫЗМЕТІ
Атауы
Жолдың №
Барлығы
Оның ішінде стационарда қайтыс болғандар
Клиникалық және патологоанатомиялық диагноздардың сәйкес келмеуі (2-ші бағаннан)
А
1
1
2
3
Қайтыс болғандарды патологоанатомиялық зерттеулердің саны
01
оның ішінде балалар (0-17 жасты қоса алғанда)
оның ішінде:
02
0-6 тәулік жастағы шетінеген нәрестелер
03
7 тәуліктен 11 ай 29 күн аралығында қайтыс болған балалар
04
Өлі туғандарды ашып көру саны
05

2. Главный врач района (города) - местному
органу государственного управления
здравоохранением 10 января;
3. Местный орган государственного
управления здравоохранением области
в Министерство здравоохранения РК к 10
февраля.
Отчет организации, осуществляющей деятельность
в сфере патологической анатомии
20__ год
1100   1. Штатные должности организации на конец отчетного года
Наименование должности
№ строки
Число должностей по
организации
Число физических лиц
(основных работников)
на занятых должностях
штатных
занятых
А
Б
1
2
3
Врачи всего.............
01
Специалисты с высшим
немедицинским
образованием - всего....
02
Средний медперсонал -
всего
03
Специалисты со средним
немедицинским
образованием - всего.....
04
Младший персонал.........
05
Прочий персонал..........
06
Всего должностей.........
07
1200               ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ПАТОЛОГОАНАТОМИЧЕСКОГО БЮРО
Наименование
№ строки
Всего
в том
числе
умерших в
стационаре
из гр 2 число
расхождений
клинических и
патологоана-
томических
диагнозов
А
Б
1
2
3
Число патологоанатомических исследований
умерших
01
в том числе- детей (0-14 лет
включительно)
из них:
02
новорожденных, умерших в возрасте 0-6
суток
03
детей, умерших в возрасте 7 дней -
11 месяцев 29 дней
04
Число вскрытий мертворожденных
05
Вскрыто новорожденных, родившихся при

жүктіліктің 22-27 апталық мерзімінде туған нәрестелер кесіліп көрілді
06
1201
секциялық материалдарды патологиялық-гистологиялық зерттеулер саны 3 _________,
Науқастардың операциялық және биопсиялық материалдарын патологиялық-гистологиялық зерттеулер саны, барлығы 4 ________, соның ішінде емханадан 5 ________________.
Басшы __________________
Орындаушы ______________ телефон № ______ Күні 20__ ж. «___» ________

сроке беременности 22-27 недель...
06
1201
Число обслуживаемых организаций 1 ___#1___, в том числе самостоятельных поликлиник (амбулаторий) 2 ___#2____ число патолого-гистологических исследований секционного материала 3 ___#3________,
Число патолого-гистологических исследований операционного и биопсийного материала у больных, всего 4 ___#4_____, в том числе из поликлиники 5 _____#5___________.
Фамилия и № телефона исполнителя ____________________________
Руководитель ______________________
Дата "____"_______________20___ года
Исполнитель ______________, тел ____________