Электрондық мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 389 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 07 желтоқсанда № 8133 тіркелді
«Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 29-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 34 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 34 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
3) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 37 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
4) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 34 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
5) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
7) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
8) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
9) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
10) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
11) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 40 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
12) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 40 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
13) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 41 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);

Об утверждении регламентов электронных государственных услуг
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 389. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2012 года № 8133
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 34(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 34(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
3) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 34(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
5) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
12) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
13) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);

14) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 38 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
15) күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 39 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 38 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.01.2014 № 40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.01.2014 № 41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.01.2014 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.01.2014 № 39 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.01.2014 № 37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
2. Мыналардың:
1) «Электрондық мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 27 маусымдағы № 236 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7128 тіркелген, «Заң газеті» 2011 жыл 27 қазан № 157 (1973) газетінде жарияланған);
2) «Электрондық мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 27 маусымдағы № 236 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 132 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7585 тіркелген «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 12 мамырдағы № 231-235 (27309) жарияланған) күштері жойылды деп танылсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің төрағасы К.Т. Ноғайбековке жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі                                       Б. Имашев
«Келісілді
Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникациялар
министрі ______ А. Жұмағалиев
«23» қараша 2012 жыл
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы
№ 389 бұйрығына
1-қосымша
"Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және
оның техникалық сипаттамалары туралы анықтама беру" электрондық
мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 34 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы
№ 389 бұйрығына
2-қосымша
"Жылжымайтын мүлігінің жоқ (бар) екендігі туралы анықтама беру"
электрондық мемлекеттік қызмет регламенті

14) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
15) утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 июня 2011 года № 236 «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7128, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 27 октября 2011 года № 157 (2147));
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 марта 2012 года № 132 «О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 июня 2011 года № 236 «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7585, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 мая 2012 года № 136-137 (26955-26956)).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан Ногайбекова К.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Б. Имашев
"Согласовано"
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
________________А. Жумагалиев
20 ноября 2012 года
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача справок о зарегистрированных правах (обременениях) на
недвижимое имущество и его технических характеристиках»
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 34(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
"Выдача справок об отсутствии(наличии)
недвижимого имущества"

Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 34 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы
№ 389 бұйрығына 3-қосымша
«Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер қорынан анықтама беру»
электрондық мемлекеттік қызмет көрсетулер регламенті
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 37 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы
№ 389 бұйрығына
4-қосымша
"Жылжымайтын мүлікке тіркелген және тоқтатылған құқықтар
туралы анықтама беру" электрондық мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 34 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы № 389
бұйрығына 5-қосымша
«Тууды тіркеу, соның ішінде азаматтық хал актілеріне
өзгерістер, толықтырулар және түзетулерді енгізу» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы № 389
бұйрығына 6-қосымша
«Неке қиюды (ерлі-зайыптылықты) тіркеу, оның ішінде азаматтық
хал актілері жазбаларына өзгерістерді, толықтырулар мен
түзетулерді енгізу» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы № 389
бұйрығына 7-қосымша
«Некені (ерлі-зайыптылықты) бұзуды тіркеу, оның ішінде
азаматтық хал актілері жазбасына өзгерістер, толықтырулар
мен түзетулер енгізу» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 7-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы № 389
бұйрығына 8-қосымша
«Атын, әкесінің атын, тегін ауыстыруды тіркеу, оның ішінде
азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістерді, толықтырулар
мен түзетулерді енгізу» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті

Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 34(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача справки из Государственной базы данных
«Юридические лица»
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача справок о зарегистрированных и прекращенных
правах на недвижимое имущество»
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 34(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
Приложение 5
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Регистрация рождения, в том числе внесение изменений,
дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния»
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Регистрация заключения брака (супружества), в том числе
внесение изменений, дополнений и исправлений в акты
гражданского состояния»
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
"Регистрация расторжения брака (супружества), в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния"
Сноска. Приложение 7 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
"Регистрация перемены имени, отчества, фамилии, в том числе
внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов
гражданского состояния"

Ескерту. 8-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы № 389
бұйрығына 9-қосымша
«Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы қайталама куәліктер
немесе анықтамалар беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 9-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы № 389
бұйрығына 10-қосымша
«Қазақстан Республикасының әділет органдарынан және
өзге де мемлекеттік органдарынан, сондай-ақ нотариустерден
шығатын ресми құжаттарға апостиль қою» электрондық
мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 10-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы № 389
бұйрығына 11-қосымша
«Мүлікті бағалау (зияткерлік меншік объектілерін, материалдық
емес активтердің құнын қоспағанда) жөніндегі қызметті жүзеге
асыру құқығына біліктілік емтиханын өткізу және лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық
мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 11-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 40 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы № 389
бұйрығына 12-қосымша
«Зияткерлік меншікті, материалдық емес активтердің құнын
бағалау жөніндегі қызметті жүзеге асыру құқығына біліктілік
емтиханын өткізу және лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 12-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 40 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы № 389
бұйрығына 13-қосымша
«Сот-сараптама қызметін жүзеге асыруға лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 13-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 41 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы
№ 389 бұйрығына 14-қосымша
«Адвокаттық қызметпен айналысуға аттестаттаудан өткізу және
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру»
электрондық мемлекеттік қызмет регламенті

Сноска. Приложение 8 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача повторных свидетельств или справок о регистрации актов
гражданского состояния»
Сноска. Приложение 9 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Апостилирование официальных документов, исходящих
из органов юстиции и иных государственных органов,
а также нотариусов Республики Казахстан»
Сноска. Приложение 10 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 11
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Проведение квалификационного экзамена и выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов лицензии на право
осуществления деятельности по оценке имущества (за исключением
объектов интеллектуальной собственности, стоимости
нематериальных активов)»
Сноска. Приложение 11 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 12
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Проведение квалификационного экзамена и выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов лицензии на право
осуществления деятельности по оценке интеллектуальной
собственности, стоимости нематериальных активов»
Сноска. Приложение 12 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 13
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
осуществление судебно-экспертной деятельности»
Сноска. Приложение 13 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 14
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 389
Регламент электронной государственной услуги
«Проведение аттестации и выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на занятие адвокатской
деятельностью»