Білім беру мониторингінің шеңберінде әкімшілік деректер нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 570 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 11 наурызда № 8369 тіркелді.
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 16-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
1-тармақ жаңа редакцияда көзделген – ҚР Оқу-ағарту министрінің м.а. 29.06.2024 № 168 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Білім беру мониторингі шеңберінде Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің әкімшілік деректерінің нысандары осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
1-1-тармақ жаңа редакцияда көзделген – ҚР Оқу-ағарту министрінің м.а. 29.06.2024 № 168 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-1. Мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта, арнайы және мамандандырылған, қосымша, техникалық және кәсіптік және орта білімнен кейінгі білім беру, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдары меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан әкімшілік деректерді білім беру саласындағы ақпараттандыру объектілеріне беруді қамтамасыз етсін.
Ескерту. Бұйрық 1-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 14.12.2021 № 592 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
2. Стратегиялық жоспарлау және ақпараттық технологиялар департаменті (Э.М. Төлеков):
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіп бойынша Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді және одан әрі оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын;

Об утверждении форм административных данных в рамках образовательного мониторинга
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 декабря 2012 года № 570. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2013 года № 8369.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы административных данных Министерства просвещения Республики Казахстан в рамках образовательного мониторинга согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра просвещения РК и.о. Министра просвещения РК от 29.06.2024 № 168 (вводится в действие с 01.01.2025).
1-1. Организациям дошкольного, начального, основного среднего и общего среднего, специального и специализированного, дополнительного, технического и профессионального и послесреднего образования, образовательно-оздоровительным, для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей независимо от формы собственности и ведомственной принадлежности обеспечить передачу административных данных в объекты информатизации в области образования.
Сноска. Приказ дополнен пунктом 1-1 в соответствии с приказом Министра образования и науки РК от 14.12.2021 № 592 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа и.о. Министра просвещения РК от 29.06.2024 № 168 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Департаменту стратегического планирования и информационных технологий (Тулеков Э.М.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и последующее его официальное опубликование в средствах массовой информации;

2) білім беру мониторингінің барлық рәсімдерін салалық үйлестіруді;
3) "Ұлттық білім беру статистикасы және бағалау орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнымен (бұдан әрі - ҰБСБО) (А.Ж. Құлтуманова) бірлесіп, ҰБСБО-ның бар ақпараттық жүйелері мен Министрліктің электрондық оқыту жүйесін интеграциялауды қамтамасыз етсін.
3. Министрліктің құрылымдық бөлімшелері осы бұйрықты меншік нысанына қарамастан Министрліктің ведомстволық бағынысты ұйымдарына, республикалық білім беру ұйымдарына, білім саласында сапаны қамтамасыз ету департаменттеріне, облыстық, Астана және Алматы, Шымкент қалаларының білім басқармаларына жеткізсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Меншік нысанына қарамастан Министрлікке бағынысты ұйымдардың, республикалық білім беру ұйымдарының және білім саласында сапаны қамтамасыз ету департаменттерінің, Астана және Алматы, Шымкент қалаларының және облыстық білім беру басқармаларының басшылары әкімшілік деректердің сапалылығын, дұрыстығын және уақытылы электронды түрде ұсынылуын жыл сайын нысандарда белгіленген мерзімдерге сәйкес қамтамасыз етсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр С.Б. Шаяхметовке жүктелсін.
6. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғананнан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Жұмағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің
төрағасы
__________ Ә. Смайылов
2013 жылғы 12 ақпан
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
1-қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Мектепке дейінгі ұйымдардың желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 1-МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананыңатауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
мектепке дейінгі ұйымдардын саны, бірлік
ондағы орындар, бірлік
балалардың саны, адам
соның ішінде
қалалық жерде
ауылдық жерде
мектепке дейінгі ұйымдардын саны, бірлік
балалардың саны, адам
мектепке дейінгі ұйымдардың саны, бірлік
балалардың саны, адам
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Кестенің жалғасы
барлық
1-6(7) жастағы балалар, адам
мектепке дейінгі тәрбие және білім берумен қамтылған
1-6(7) жастағы балалар, адам
барлық
2-6 (7) жастағы балалар, адам
мектепке дейінгі тәрбие және білім берумен қамтылған
3-6(7) жастағы балалар, адам
барлық
3-6 (7) жастағы балалар, адам
мектепке дейінгі тәрбие және білім берумен қамтылған
3-6(7) жастағы балалар, адам
оның ішінде толық күн болуымен
барлығы
%
барлығы
%
барлығы
%
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Атауы ___________________________ Мекен-жайы _____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)       қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектепке дейінгі ұйымдардың желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 1-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

2) отраслевую координацию всех процедур образовательного мониторинга;
3) совместно с Республиканским государственным казенным предприятием "Национальный центр образовательной статистики и оценки" (далее - НЦОСО) (Култуманова А.Ж.) интеграцию существующих информационных систем НЦОСО и системы электронного обучения Министерства.
3. Структурным подразделениям Министерства довести настоящий приказ до подведомственных организаций Министерства, независимо от форм собственности, республиканских организаций образования, департаментов по обеспечению качества в сфере образования, областных, городов Астаны, Алматы и Шымкент управлений образования.
Сноска. Пункт 3 - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Руководителям подведомственных организаций Министерства, независимо от форм собственности, республиканских организаций образования и департаментов по обеспечению качества в сфере образования, областных, городов Астаны, Алматы и Шымкент управлений образования обеспечить качественное, достоверное и своевременное предоставление административных данных в электронном формате в установленные формами сроки ежегодно.
Сноска. Пункт 4 - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Шаяхметова С.Б.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жумагулов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Агентства Республики
Казахстан по статистике
______________ А. Смаилов
от 12 февраля 2013 г.
Приложение 1 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте детей дошкольных организаций
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ДО-1
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно-территориальных объектов
количество дошкольных организаций, единиц
в них мест, единиц
в них детей, человек
в том числе
в городской местности
в сельской местности
количество дошкольных организаций, единиц
в них детей, человек
количество дошкольных организаций, единиц
в них детей, человек
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
Продолжение таблицы
из них с полным днем пребывания
всего детей от 1-6(7) лет, человек
детей от 1-6 (7) лет охваченных дошкольным воспитанием и обучением, человек
всего детей от 2-6(7) лет, человек
детей от 2-6 (7) лет охваченных дошкольным воспитанием и обучением, человек
всего детей от 3-6(7) лет, человек
детей от 3-6(7) лет охваченных дошкольным воспитанием и обучением, человек
всего
%
всего
%
всего
%
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте детей дошкольных организаций"
(Индекс: № ДО-1, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы барлық орындар көрсетіледі.
3-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
4, 5, 6, 7-бағандарда мектепке дейінгі ұйымдардың және олардағы балалардың саны аумақтық тиесілігі бойынша бөліністе көрсетіледі.
8-бағанда толық күн болатын мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
9-17-бағандарда мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтылған балалардың саны және оларды қамту пайызы көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 4 және 6 бағандар;
3 баған = ∑ 5 және 7 бағандар.
1 Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-1 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1 баған 1 = МҰ-9 нысан 1 баған 1 = МҰ-13 нысан 1 баған 1
2) Қалалық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-1 нысан 1 жол 4 баған = МҰ-8 нысан 1 баған 1.1 = МҰ-9 нысан 1 баған 1.1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.2
3) ауылдық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-1 нысан 1жол 6 баған = МҰ-8 нысан 1 баған 1.2 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.3жол
4) Барлық балалар саны:
МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан 1 баған 1 жол = МҰ-6 нысан 1 баған 1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.1 жол
5) Қалалық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-1 нысан 1жол 5 баған = МҰ-6 нысан 1 баған 1.1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.2.1 жол
6) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-1 нысан 1 жол 7 баған = МҰ-6 нысан 1 баған 1.2 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.3.1 жол
1) 11 баған – мектепке дейінгі ұйымдарға баратын 1-6(7) жастағы балаларды қамту көрсеткішін есептеу үшін:
кезекте тұрған 1-6(7) жастағы балалардың санына - 9 баған (шартты белгісі- D) оған мектепке дейінгі оқумен қамтылған және мектептегі мектепалды даярлық сыныптарына баратын 1-6 жастағы балаларды қосу (шартты белгісі- P).
F = D+P, F –МҰ қамтуға жататын 1-6(7) жастағы балалардың саны.
2) МҰ қамтылған 1-6(7) жастағы балалардың санын – 10 баған (шартты белгісі- G) мектепке дейінгі ұйымдардың қамтылуына жататын 1-6(7) жастағы балалардың санына бөлеміз 9 баған (шартты белгісі - F):
Есептеу формуласы:
H = G / F * 100%
H – мектепке дейінгі білім және тәрбиемен қамтылған 1-6(7) жастағы балалардың үлесі;
3) 14 баған - мектепке дейінгі ұйымдарға баратын 2-6(7) жастағы балаларды қамту көрсеткішін есептеу үшін:
кезекте тұрған 2-6(7) жастағы балалардың санына - 12 баған (шартты белгісі- D) оған мектепке дейінгі оқумен қамтылған және мектептегі мектепалды даярлық сыныптарына баратын 2-6 жастағы балаларды қосу(шартты белгісі- P).
F = D+P, F –МҰ қамтуға жататын 2-6(7) жастағы балалардың саны.

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество дошкольных организаций.
В графе 2 указывается всего мест в дошкольных организациях.
В графе 3 указывается численность детей в дошкольных организациях.
В графах 4, 5, 6, 7 указывается количество дошкольных организаций и в них детей в разбивке по территориальной принадлежности.
В графе 8 указывается количество дошкольных организаций с полным днем пребывания.
В графах 9-17 указывается количество и процент охвата детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 4 и 6;
графа 3= ∑ граф 5 и 7.
3. Контроль между формами:
1) Всего дошкольных организаций:
форма ДО-1 строка 1 графа 1 = форма ДО-8 графа 1 строка 1 = форма ДО-9 графа 1 строка 1 = форма ДО-13 графа 1 строка 1
2) Всего дошкольных организаций в городской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 4 = форма ДО-8 графа 1 строка 1.1 = форма ДО-9 графа 1 строка 1.1 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.2
3) Всего дошкольных организаций в сельской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 6 = форма ДО-8 графа 1 строка 1.2 = форма ДО-9 графа 1 строка 1.2 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.3
4) Всего детей:
форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 графа 1 строка 1 = форма ДО-6 графа 1 строка 1 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.1
5) Всего детей в городской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 5 = форма ДО-6 графа 1 строка 1.1 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.2.1
6) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 7 = форма ДО-6 графа 1 строка 1.2 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.3.1
1) графа 11 - для расчета показателя охвата детей от 1-6(7) лет ДВО необходимо:
к численности детей в возрасте 1-6(7) зарегистрированные в очереди - графа 9 (условное обозначение - D) суммировать детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением и предшкольными классами школ в возрасте от 1 до 6 лет (условное обозначение - Р):
F = D+Р, где F – количество детей от 1-6 лет, которые подлежат охвату ДВО.
2) численность детей от 1-6(7) лет, охваченных ДВО - графа 10 (условное обозначение - G) разделить на количество детей от 1-6(7) лет, которые подлежат охвату ДВО графа 9 (условное обозначение - F):
Формула расчета:
H = G / F * 100%
H – доля детей в возрасте 1-6(7) лет, охваченных дошкольным воспитанием и обучением;
3) графа 14 - для расчета показателя охвата детей от 2-6(7) лет ДВО необходимо:
к численности детей в возрасте 2-6(7) зарегистрированные в очереди - графа 12 (условное обозначение - D) суммировать детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением и предшкольными классами школ в возрасте от 2 до 6 лет (условное обозначение - P):
F = D+P, где F – количество детей от 2-6 лет, которые подлежат охвату ДВО.

4) мектепке дейінгі ұйымдарда қамтылған 2-6(7) жастағы балалардың санын – 13 баған (шартты белгісі – G) мектепке дейінгі ұйымдардың қамтылуына жататын 2-6(7) жастағы балалардың санына бөлеміз 12 баған (шартты белгісі - F):
Есептеу формуласы:
H = G / F * 100%
H мектепке дейінгі білім және тәрбиемен қамтылған 2-6(7) жастағы балалардың үлесі
5) 17 баған - мектепке дейінгі ұйымдарға баратын 3-6(7) жастағы балаларды қамту көрсеткішін есептеу үшін:
кезекте тұрған 3-6(7) жастағы балалардың санына - 15 баған (шартты белгісі- D) оған мектепке дейінгі оқумен қамтылған және мектептегі мектепалды даярлық сыныптарына баратын 3-6 жастағы балаларды қосу(шартты белгісі- P).
F = D+P, F –МҰ қамтуға жататын 3-6(7) жастағы балалардың саны.
6) мектепке дейінгі ұйымдарда қамтылған 3-6(7) жастағы балалардың санын – 16 баған (шартты белгісі – G) мектепке дейінгі ұйымдардың қамтылуына жататын 3-6(7) жастағы балалардың санына бөлеміз 15 баған (шартты белгісі - F):
Есептеу формуласы:
H = G / F * 100%
H мектепке дейінгі білім және тәрбиемен қамтылған 3-6(7) жастағы балалардың үлесі
Бұйрыққа
2 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Шағын орталықтардан басқа мектепке дейінгі ұйымдар желісі және ондағы балалардың контингенті туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 2-МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлығы
соның ішінде
балабақшалар саны, бірлік
ондағы
қалалық жерде
ауылдық жерде
санаторлық балабақшалар, бірлік
ондағы
орындар, бірлік
балалардың саны, адам
балабақшалар саны, бірлік
балалардың саны, адам
балабақшалар саны, бірлік
балалардың саны, адам
топтар, бірлік
балалардың саны, адам
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Атауы ___________________________ Мекен-жайы _____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға __________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Шағын орталықтардан басқа мектепке дейінгі ұйымдар желісіжәне ондағы балалардың контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 2-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

4) численность детей от 2-6(7) лет, охваченных ДВО - графа 13 (условное обозначение - G) разделить на количество детей от 2-6(7) лет, которые подлежат охвату ДВО графа12 (условное обозначение - F):
Формула расчета:
H = G / F * 100%
H – доля детей в возрасте 2-6(7) лет, охваченных дошкольным воспитанием и обучением.
5) графа 17 - для расчета показателя охвата детей от 3-6(7) лет ДВО необходимо:
к численности детей в возрасте 3-6(7) зарегистрированные в очереди - графа 15 (условное обозначение - D) суммировать детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением и предшкольными классами школ в возрасте от 3 до 6 лет (условное обозначение - P):
F = D+P, где F – количество детей от 3-6 лет, которые подлежат охвату ДВО.
6) численность детей от 3-6(7) лет, охваченных ДВО - графа 16 (условное обозначение - G) разделить на количество детей от 3-6(7) лет, которые подлежат охвату ДВО графа 15 (условное обозначение - F):
Формула расчета:
H = G / F * 100%
H – доля детей в возрасте 3-6(7) лет, охваченных дошкольным воспитанием и обучением.
Приложение 2 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте детей в дошкольных организациях за исключением мини-центров
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ДО-2
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно-территориальных объектов
всего
в том числе
количество детских садов, единиц
в них
в городской местности
в сельской местности
санаторных детских садов, единиц
в них:
мест, единиц
численность детей, человек
количество детских садов, единиц
численность детей, человек
количество детских садов, единиц
численность детей, человек
групп, единиц
численность детей, человек
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте детей в дошкольных организациях за исключением мини-центров"
(Индекс: № ДО-2, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда балабақшалардың саны көрсетіледі.
2-бағанда балабақшалардағы орындар саны көрсетіледі.
3-бағанда балабақшалардағы балалардың саны көрсетіледі.
4, 5, 6, 7 бағандарда аумақтық тиесілігі бойынша балабақшалар саны мен ондағы балалардың саны көрсетіледі.
8-бағанда санаторлық балабақшалардың саны көрсетіледі.
9-бағанда санаторлық балабақшалардағы топтардың саны көрсетіледі.
10-бағанда санаторлық балабақшалардағы балалардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық- логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 4 және 6 бағандар;
3 баған = ∑ 5 және 7 бағандар.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық балалар саны:
МҰ-2 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан (1 бөлім) 1 баған 1.1 жол
2) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-2 нысан 1 жол 7 баған = МҰ-3 нысан 1 баған 1.1.1 жол
Бұйрыққа
3 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ағымдағы жылдың 1 қыркүйегінде 1, 2, 3 және 4, 5, 6 жасқа толған 0 жастан 7 жасқа дейінгі балалардың жас мөлшері туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 3-МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны, адам
оның ішінде, адам (1 графадан)
(0 жас) туған жастан бастап балалар саны, адам
1 жастағы балалар, адам
2 жастағы балалар, адам
3 жастағы балалар, адам
4 жастағы балалар, адам
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
А
Б
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
Облыс/ республикалық
маңызы бар қала, астана
бойынша барлығы
1.1
балабақшаларда
1.1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
мектепке дейінгі шағын орталықтарда
1.2.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.3
мектептердің мектепалды сыныптарында
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.3.1
оның ішінде ауылдық жерде
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Жалғасы
Көрсеткіштердің атауы

1. Пояснение по заполнению Формы: В графе 1 указывается количество детских садов.
В графе 2 указывается всего мест в детских садах.
В графе 3 указывается численность детей в детских садах.
В графах 4, 5, 6, 7 указывается количество детских садов и в них детей в разбивке по территориальной принадлежности.
В графе 8 указывается всего санаторных детских садов.
В графе 9 указывается всего групп в санаторных детских садах.
В графе 10 указывается численность детей в санаторных детских садах.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 4 и 6
графа 3= ∑ граф 5 и 7
3. Контроль между формами:
1) Всего детей:
форма ДО-2 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 (1 раздел) графа 1 строка 1.1
2) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-2 строка 1 графа 7 = форма ДО-3 графа 1 строка 1.1.1
Приложение 3 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о возрастном составе детей от 0 до 7 лет, которым на 1 января текущего года полных 1, 2, 3, 4 года и 5, 6, 7 лет
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ДО-3
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
численность детей в дошкольных организациях в возрасте от 0 до 7 лет, человек
из них человек (из графы 1):
детей в возрасте от рождения (0 лет), человек
детей в возрасте 1 год, человек
двухлетних детей, человек
трехлетних детей, человек
четырехлетних детей, человек
всего
из них девочек
всего
из них девочек
всего
из них девочек
всего
из них девочек
всего
из них девочек
всего
из них девочек
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в детских садах
1.1.1
из них в сельской местности
1.2
в дошкольных мини-центрах
1.2.1
из них в сельской местности
1.3
в предшкольных классах школ
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.3.1
из них в сельской местности
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Код классификатора административно-территориальных объектов
Продолжение
Наименование показателей

1.3.1
оның ішінде ауылдық жерде
Атауы __________________________ Мекен-жайы _____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға __________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)       қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ағымдағы жылдың 1 қыркүйегінде 1, 2, 3 және 4, 5, 6 жасқа толған 0 жастан 7 жасқа дейінгі балалардың жасмөлшері туралы мәліметтер" (Индекс: № 3-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда 0-7 жастағы мектепке дейінгі ұйымдардағы барлық балалар көрсетіледі.
2-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы қыздардың саны көрсетіледі.
3, 5, 7, 9, 11-бағандарда ағымдағы жылдың 1 қыркүйегіне толық 1, 2, 3, 4 жасқа толған мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
4, 6, 8, 10 ,12-бағандарда ағымдағы жылдың 1 қыркүйегіне толық 1, 2, 3, 4 жасқа толған мектепке дейінгі ұйымдардағы қыздардың саны көрсетіледі.
13-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы 5 жастан 7 жасқа дейінгі барлық балалар көрсетіледі.
14-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы 5 жастан 7 жасқа дейінгі қыздардың саны көрсетіледі.
15, 17, 19-бағандарда ағымдағы жылдың 1 қыркүйегіне толық 5, 6, 7 жасқа толған мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
16, 18, 20-бағандарда ағымдағы жылдың 1 қыркүйегіне толық 5, 6, 7 жасқа толған мектепке дейінгі ұйымдардағы қыздардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау. Тараулар арасында бақылау:
1 баған = Ʃ 1.1 және 1.2 жолдар;
13 баған = Ʃ 1.1, 1.2 және 1.3 жолдар;
13 баған = Ʃ әрбір жолдар үшін 15, 17, 19.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық балалар саны:
МҰ-3 нысан 1 баған 1 жол = МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-6 нысан 1 баған 1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.1 жол
2) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-3 нысан 3 баған 1.1.1, 1.2.1 жолдар = МҰ-1 нысан 1 жол 7 баған = МҰ-6 нысан 2 баған 1.2 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.1 жол
3) Мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепалды топтардағы балалар саны:
МҰ-3 нысан 13 баған 1.1-1.2 жол = МҰ-12 нысан 1-3 баған 1.1 жол
4) Мектептегі мектепалды сыныптардағы балалар саны:
МҰ-3 нысан 13 баған 1.3 жол = МҰ-12 нысан 5 баған 1.1 жол = РИК-76 нысан (2 бөлім) 1-7 баған 2 жол
Ескерту: Х – берілген айқындама толтырылмайды.
Бұйрыққа
4 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Оқыту тілі бойынша мектепке дейінгі ұйымдар (топтар) туралы мәліметтер

1.3.1
из них в сельской местности
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о возрастном составе детей от 0 до 7 лет, которым на 1 января текущего года полных 1, 2, 3, 4 года и 5, 6, 7 лет"
(Индекс: № ДО-3, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается всего детей в дошкольных организациях от 0 до 7 лет.
В графе 2 указывается количество девочек в дошкольных организациях.
В графах 3, 5, 7, 9, 11 указывается количество детей в дошкольных организациях по возрастам, кому на 1 января текущего года полных 1, 2, 3, 4 года.
В графах 4, 6, 8, 10 ,12 указывается количество девочек в дошкольных организациях по возрастам, кому на 1 января текущего года полных 1, 2, 3, 4 года.
В графе 13 указывается всего детей от 5 до 7 лет в дошкольных организациях.
В графе 14 указывается количество девочек от 5 до 7 лет в дошкольных организациях.
В графах 15, 17, 19 указывается количество детей в дошкольных организациях по возрастам, кому на 1 января текущего года полных 5, 6, 7 лет.
В графах 16, 18, 20 указывается количество девочек в дошкольных организациях по возрастам, кому на 1 января текущего года полных 5, 6, 7 лет.
2. Арифметико-логический контроль. Контроль между разделами:
графа 1 = Ʃ строк 1.1 и 1.2;
графа 13 = Ʃ строк 1.1, 1.2 и 1.3;
графа 13 = Ʃ граф 15, 17, 19 для каждой строки.
3. Контроль между формами:
1) Всего детей:
форма ДО-3 графа 1 строка 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-6 графа 1 строка 1 = форма ДО-13 графа
1 строка 1.1
2) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-3 графа 1 строка 1.1.1, 1.2.1 = форма ДО-1 строка 1 графа 7 = форма ДО-6 графа 1 строка 1.2 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.3.1
3) Численность детей в предшкольных группах дошкольных организаций:
форма ДО-3 графа 13 строки 1.1-1.2 = форма ДО-12 графы 13 строка 1.1
4) Численность детей в предшкольных классах школ:
форма ДО-3 графа 13 строка 1.3= форма ДО-12 графы 5 строка 1.1=форма РИК-76 (2 раздел) графы 1-7 строка 2
Примечание: Х – данная позиция не подлежит заполнению.
Приложение 4 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о дошкольных организациях (группах) по языкам обучения

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 4- МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
бір ғана тілде білім және тәрбие беретін мектепке дейінгі барлық ұйымдар, бірлік
екі тілде білім және тәрбие беретін мектепке дейінгі барлық ұйымдар, бірлік
соның ішінде, бірлік
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
өзбек тілінде
ағылшын тілінде
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
өзбек тілінде
кәріс тілінде
неміс тілінде

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ДО-4
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего дошкольных организаций на одном языке воспитания и обучения, единиц
всего дошкольных организаций со смешанными языками воспитания и обучения, единиц
в том числе, единиц
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
на узбекском языке
на английском языке
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
на узбекском языке
на корейском языке
на немецком языке

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
2-37-бағандарда ұлты бойынша мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық -логикалықбақылау:
1 баған = ∑ 2, 3, 4, 37 бағандар, әрбір жол үшін;
4 баған = ∑ 5-36 бағандар, әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 1.1-1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық балалар саны:
МҰ-6 нысан 1 баған 1 жол = МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-13 нысан 1.1 жол 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-6 нысан 1 баған 1.1 жол = МҰ-1 нысан 1 жол 5 баған = МҰ-13 нысан 1.3 жол 1.2.1 баған
3) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-6 нысан 1 баған 1.2 жол = МҰ-1 нысан 1жол 7 баған = МҰ-13 нысан 1. жол 1.3.1 баған
Бұйрыққа
6 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Мектепке дейінгі ұйымдардың педагогтерінің сапалық құрамы туралы мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество детей в дошкольных организациях.
В графах 2-37 указывается количество детей в дошкольных организациях по национальностям.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2, 3, 4, 37 для каждой строки;
графа 4= ∑ граф 5-36 для каждой строки;
строка 1= ∑ строк 1.1-1.2 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
1) Всего детей:
форма ДО-6 графа 1 строка 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 строка 1 графа 1 = форма ДО-13 строка 1.1 графа 1
2) Всего детей в городской местности:
форма ДО-6 графа 1 строка 1.1 = форма ДО-1 строка 1 графа 5 = форма ДО-13 строка 1.2.1 графа 1
3) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-6 графа 1 строка 1.2 = форма ДО-1 строка 1 графа 7 = форма ДО-13 строка 1.3.1 графа 1
Приложение 6 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о качественном составе педагогов дошкольных организаций

2. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы педагогтер саны көрсетіледі.
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 бағанда білімі бойынша педагогтер саны көрсетіледі.
9, 10,11,12,13,14,15,16 бағандарда санаттар бойынша педагогтер саны көрсетіледі.
17-бағанда ғылыми дәрежесі бар мектепке дейінгі ұйымдардағы педагогтер саны көрсетіледі.
18-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға келген жас мамандардың саны көрсетіледі.
19, 21, 23, 25, 27 - бағандарда жасы бойынша педагогтер саны көрсетіледі.
20, 22, 24, 26, 28 - бағандарда жасы бойынша бейіндік білімі бар педагогтер саны көрсетіледі.
29-бағанда зейнет жасындағы мектепке дейінгі ұйымдардағы педагогтер саны көрсетіледі.
30, 31, 32, 33 - бағандарда еңбек өтілі бойынша педагогтер саны көрсетіледі.
34-бағанда кадралдың қажеттілігі көрсетіледі.
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2, 3,5,7 бағандар = ∑ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 бағандар = ∑ 23, 25, 27, 29, 31 бағандар =∑ 30, 31, 32, 33 әрбір жол үшін.
Бұйрыққа
7 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Мемлекеттік емес меншік түріндегі мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы мәліметтер

2. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество педагогов в дошкольных организациях.
В графах 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 указывается количество педагогов по образованию.
В графе 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 указывается количество педагогов по категориям.
В графе 17 указывается количество педагогов в дошкольных организациях имеющие ученую степень.
В графе 18 указывается количество прибывших молодых специалистов в дошкольные организации.
В графах 19, 21, 23, 25, 27 указывается количество педагогов по возрастам.
В графах 20, 22, 24, 26, 28 указывается количество педагогов по возрастам с профильным образованием.
В графе 29 указывается количество педагогов в дошкольных организациях пенсионного возраста.
В графах 30, 31, 32, 33 указывается количество педагогов по стажу.
В графе 34 указывается потребность в кадрах.
3. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2, 3, 5, 7 = ∑ граф 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 = ∑ граф 19, 21, 23, 25, 27 =∑ граф 30, 31, 32, 33 для каждой строки.
Приложение 7 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте дошкольных организаций негосударственной формы собственности

4, 6, 8-бағандарда жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың жасы бойынша бөліністегі саны көрсетіледі.
5, 7, 9-бағандарда қыздардың жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдарындағы балалардың саны көрсетіледі.
10-бағанда жеке меншік балабақшалардың саны көрсетіледі.
11, 13, 15-бағандарда жеке меншік балабақшалардағы балалардың саны жасына қарай бөлінеді.
12, 14, 16-бағандарда қыздардың жеке балабақшаларындағы балалардың саны көрсетіледі.
17-бағанда жеке шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
18, 20, 22-бағандарда жеке шағын орталықтардағы балалардың саны жасына қарай бөлінеді.
19, 21, 23-бағандарда қыздардың жеке балабақшаларындағы балалардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық -логикалық бақылау: 1 жол = ∑ 1.1 – 1.2 жолдар, әрбір бағанда;
2 баған= ∑ 8, 13 бағандар, әрбір жолда;
4 баған = ∑ 9, 14 бағандар, әрбір жолда;
5 баған = ∑ 11, 16 бағандар, әрбір жолда.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-8 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-9 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-13 нысан 1 жол 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-8 нысан 1.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 4 баған 1 жол = МҰ-9 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-13 нысан 1.2 жол 1 баған
3) Ауылдық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар::
МҰ-8 нысан 1.2 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 6 баған 1 жол = МҰ-9 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-13 нысан 1.3 жол 1 баған
Бұйрыққа
8 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Мектепке дейінгі ұйымдардың материалдық базасы туралы мәліметтер

В графах 4, 6, 8 указывается численность детей в частных дошкольных организациях в разбивке по возрастам.
В графах 5, 7, 9 указывается численность детей в частных дошкольных организациях девочек.
В графе 10 указывается количество частных детских садов.
В графах 11, 13, 15 указывается численность детей в частных детских садах в разбивке по возрастам.
В графах 12, 14, 16 указывается численность детей в частных детских садах девочек.
В графе 17 указывается количество частных мини-центров.
В графах 18, 20, 22 указывается численность детей в частных мини-центрах в разбивке по возрастам.
В графах 19, 21, 23 указывается численность детей в частных детских садах девочек.
5. Арифметико-логический контроль:
строка 1= ∑ строке 1.1 и 1.2 для каждой графы;
графа 2= ∑ граф 8, 13 для каждой строки;
графа 4 = ∑ граф 9, 14 для каждой строки;
графа 6 = ∑ граф 11, 16 для каждой строки.
6. Контроль между формами:
1) Всего дошкольных организаций:
форма ДО-8 строка 1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 1 = форма ДО-9 строка 1 графа 1 = форма ДО-13 строка 1 графа 1
2) Всего дошкольных организаций в городской местности:
форма ДО-8 строка 1.1 графа 1 = форма ДО-1 графа 4 строка 1 = форма ДО-9 строка 1.1 графа 1 = форма ДО-13 строка 1.2 графа 1
3) Всего дошкольных организаций в сельской местности:
форма ДО-8 строка 1.2 графа 1 = форма ДО-1 графа 6 строка 1 = форма ДО-9 строка 1.2 графа 1 = форма ДО-13 строка 1.3 графа 1
Приложение 8 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о материальной базе дошкольных организаций

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 9 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
оның ішінде орналасқан
апат жағдайындағы
ыстық сусыз
суды шеттен әкелу
жеке жылытумен
канализациясыз
жылу есептегіші орнатумен
типтік
бейімделген
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
қалалық жерде
1.2
ауылдық жерде
Кестенің жалғасы
су өлшеуішімен
автономды жылытумен
кедергісіз қол жетімдлікпен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны
бейнебақылаудың бар болуы
дәретханалардың бар болуы
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және жабдықтарымен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны (жеке компьютерлер, мультимедиялық проекторлар, сенсорлы интерактивті тақталар және компьютерлық дамыту ойындары)
электрондық үкімет порталы арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметтермен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны
ішкі
сыртқы
ішкі және сыртқы
тек қана жылы
тек қана ауладағы
жылы және ауладағы
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектепке дейінгі ұйымдардың материалдық базасы туралы мәліметтер" (Индекс:№ 9-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ДО-9
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателе
всего дошкольных организаций, единиц
из них расположенных в
аварийные
без горячей воды
с привозной водой
с индивидуальным отоплением
без канализации
с установленным тепло счетчиком
с водомерами
типовых
приспособленных
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в городской местности
1.2
в сельской местности
Продолжение таблицы
количество дошкольных организаций, имеющих безбарьерный доступ
наличие видеонаблюдения
наличие туалетов
количество дошкольных организаций, оснащенных информационно-коммуникационными технологиями и оборудованием (персональные компьютеры, мультимедийные проекторы, сенсорные интерактивные доски и развивающие компьютерные игры)
количество дошкольных организаций, охваченных государственными услугами через портал электронного Правительства
с автономным отоплением
наружное
внутреннее и наружное
только теплые
только надворных
теплые и надворные
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о материальной базе дошкольных организаций"
(Индекс: № ДО-9, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда үлгілік ғимараттарда орналасқан мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
3-бағанда бейімделген ғимараттарда орналасқан мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
4-бағанда авариялық жағдайдағы мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
5-бағанда ыстық суы жоқ мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
6-бағанда тасымалданатын суы бар мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
7-бағанда жеке жылытылатын мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
8-бағанда канализациясы жоқ мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
9-бағанда жылу есептегіші орнатылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
10-бағанда су өлшегіштері бар мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
11-бағанда дербес жылытылатын мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
12-бағанда кедергісіз қолжетімді мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
13, 14, 15-бағандарда бейнебақылау бар мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
16, 17, 18-бағандарда дәретханалары бар мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
19-бағанда ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және жабдықтарымен (дербес компьютерлер, мультимедиялық проекторлар, сенсорлық интерактивті тақталар және дамытушы компьютерлік ойындар) жабдықталған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
20-бағанда электрондық үкімет порталы арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметтермен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық -логикалық бақылау:
1 баған= ∑ 2 және 3 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 1.1 және 1.2 жолдар әрбір баған үшін.
4. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық мектепке дейінгі ұйымдар: МҰ-9 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-13 нысан 1 жол 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар: МҰ-9 нысан 1.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 4 баған 1 жол = МҰ-8 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-13 нысан 1.2 жол 1 баған
3) Ауылдық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар: МҰ-9 нысан 1.2 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 6 баған 1 жол = МҰ-8 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-13 нысан 1.3 жол 1 баған
Бұйрыққа
9 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Арнайы мектепке дейінгі ұйымдар туралы мәлімет. Педагог туралы мәлімет
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 11 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество дошкольных организаций.
В графе 2 указывается количество дошкольных организаций расположенных в типовых зданиях.
В графе 3 указывается количество дошкольных организаций расположенных в приспособленных зданиях.
В графе 4 указывается количество дошкольных организаций в аварийном состоянии.
В графе 5 указывается количество дошкольных организаций не имеющих горячую воду.
В графе 6 указывается количество дошкольных организаций с привозной водой.
В графе 7 указывается количество дошкольных организаций с индивидуальным отоплением.
В графе 8 указывается количество дошкольных организаций не имеющие канализацию.
В графе 9 указывается количество дошкольных организаций с установленным тепло счетчиком.
В графе 10 указывается количество дошкольных организаций имеющих водомеры.
В графе 11 указывается количество дошкольных организаций с автономным отоплением.
В графе 12 указывается количество дошкольных организаций, имеющих безбарьерный доступ.
В графах 13, 14, 15 указывается количество дошкольных организаций с наличием видеонаблюдения.
В графах 16, 17, 18 указывается количество дошкольных организаций с наличием туалетов.
В графе 19 указывается количество дошкольных организаций, оснащенных информационно-коммуникационными технологиями и оборудованием (персональные компьютеры, мультимедийные проекторы, сенсорные интерактивные доски и развивающие компьютерные игры).
В графе 20 указывается количество дошкольных организаций, охваченных государственными услугами через портал электронного Правительства.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2 и 3 для каждой строки;
строка 1 ∑ строк 1.1 и 1.2 для каждой графы
3. Контроль между формами:
1) Всего дошкольных организаций: Форма ДО-9 строка 1 графа 1 = Форма ДО-1 строка 1 графа 1 = Форма ДО-8
строка 1 графа 1 = Форма ДО-13 строка 1 графа 1
2) В городской местности: Форма ДО-9 строка 1.1 графа 1 = Форма ДО-1 строка 1 графа 4 = Форма ДО-8 строка 1.1 графа 1 = Форма ДО-13 строка 1.2 графа 1
3) В сельской местности: Форма ДО-9 строка 1.2 графа 1 = Форма ДО-1 строка 1 графа 6 = Форма ДО-8 строка 1.2 графа 1 = Форма ДО-13 строка 1.3 графа 1.
Приложение 9 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о специальных дошкольных организациях. Сведения о педагогах
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ДО-11
Периодичность: годовая

1. Төмендегі анықтамалар әкімшілік есеп берудің аталған нысанын толтыру мақсатында қолданылады:
Педагог – педагогтік немесе тиісті бейіні бойынша өзге де кәсіптік білімі бар және білім алушыларды және (немесе) тәрбиеленушілерді оқыту және тәрбиелеу, білім беру қызметін әдістемелік қолдау немесе ұйымдастыру бойынша педагогтің кәсіптік қызметін жүзеге асыратын адам (Қазақстан Республикасының Заңы "Педагог мәртебесі туралы")
2. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-жолда бұзушылықтардың түрлері бойынша бөліністе арнайы мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
1.1-жолда арнайы мектепке дейінгі ұйымдарда бұзушылықтардың түрлері бойынша бөліністе топтардың саны көрсетіледі.
1.2-жолда арнайы мектепке дейінгі ұйымдарда бұзушылықтардың түрлері бойынша бөліністе балалардың саны көрсетіледі.
1.3-жолда бұзушылықтардың түрлері бойынша бөлуде жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтылған балалардың саны көрсетіледі.
1-жолда лауазымдар бойынша және қажеттілік бойынша арнайы мектепке дейінгі ұйымдардағы педагогтердің саны көрсетіледі.
1. 1-жолда лауазымдар бойынша және қажеттілік бойынша жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйымдардағы педагогтердің саны көрсетіледі.
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
1. 1 жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
1. 2жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
1. 3жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
Бұйрыққа
10 – қосымша

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Педагог – лицо, имеющее педагогическое или иное профессиональное образование по соответствующему профилю и осуществляющее профессиональную деятельность педагога по обучению и воспитанию обучающихся и (или) воспитанников, методическому сопровождению или организации образовательной деятельности (Закон Республики Казахстан "О статусе педагога").
2. Пояснение по заполнению Формы:
В строке 1 указывается количество специальных дошкольных организаций в разбивке по видам нарушений.
В строке 1.1 указывается количество групп в специальных дошкольных организациях в разбивке по видам нарушений.
В строке 1.2 указывается количество детей в специальных дошкольных организациях в разбивке по видам нарушений.
В строке 1.3 указывается количество детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением в дошкольных организациях общего типа в разбивке по видам нарушений.
В строке 1 указывается численность педагогов в специальных дошкольных организациях по должностям и по потребности.
В строке 1.1 указывается численность педагогов в дошкольных организациях общего типа по должностям и по потребности.
3. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ граф 2 – 11;
строка 1.1 = ∑ граф 2 – 11;
строка 1.2 = ∑ граф 2 – 11;
строка 1.3 = ∑ граф 2 – 11
Приложение 10 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных

Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан 5-6 (7) жастағы балаларды міндетті мектепалды даярлықпен қамту туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 12- МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
мектепалды топтары бар балабақшалардың саны, бірлік
оның ішінде мектепке дейінгі топтар, бірлік
мектепалды топтары бар шағын орталықтар саны, бірлік
оның ішінде мектепке дейінгі топтар, бірлік
мектепалды сыныптары бар мектептер саны, бірлік
оның ішінде мектепке дейінгі сыныптар, бірлік
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде, балалардың саны адам
1.2
оның ішінде педагогтар саны,
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме 5-6 (7) жастағы балаларды міндетті мектепалды даярлықпен қамту туралы мәліметтер (Индекс: № 12-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепалды топтары бар балабақшалар саны көрсетіледі.
2-бағанда балабақшалардағы мектепалды топтардың саны көрсетіледі.
3-бағанда мектепалды топтары бар мектепке дейінгі шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
4-бағанда мектепке дейінгі шағын орталықтардағы мектепалды топтардың саны көрсетіледі.
5-бағанда мектепалды сыныптары бар мектептер саны көрсетіледі.
6-бағанда мектептердегі мектеп алды сыныптарының саны көрсетіледі.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектепалды сыныптары бар мектептер:
МҰ-12 нысан 5 баған 1 жол = РИК-76 нысан (2 бөлім) 1-7 бағандар 1 жол

Сведения об охвате детей 5-6(7) возраста обязательной предшкольной подготовкой
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ДО-12
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
количество детских садов с предшкольными группами, единиц
в них предшкольных групп, единиц
количество дошкольных мини-центров с предшкольными группами, единиц
в них предшкольных групп, единиц
количество школ с предшкольными классами, единиц
в них предшкольных классов, единиц
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в них, численность детей человек
1.2
в них численность воспитателей
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об охвате детей пяти-шестилетнего возраста обязательной предшкольной подготовкой"
(Индекс: № ДО-12, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество детских садов, где есть предшкольные группы.
В графе 2 указывается количество предшкольных групп в детских садах.
В графе 3 указывается количество дошкольных мини-центров, где есть предшкольные группы.
В графе 4 указывается количество предшкольных групп в дошкольных мини-центрах.
В графе 5 указывается количество школ, где есть предшкольные классы.
В графе 6 указывается количество предшкольных классов в школах.
2. Контроль между формами:
1) Количество предшкольных классов школ:
форма ДО-12 графа 5 строка 1 = форма РИК-76 (2 раздел) графы 1-7 строка 1

2) Мектептегі мектепалды сыныптардағы балалар саны:
МҰ-12 нысан 5 баған 1.1 жол = МҰ-3 нысан 13 баған 1.3 жол = РИК-76 нысан (2 бөлім) 1-7 бағандар 2 жол
Бұйрыққа
11 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Балабақшалардан басқа балабақшалар желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер

2) Численность детей в предшкольных классах школ:
форма ДО-12 графы 5 строка 1.1 = форма ДО-3 графа 13 строка 1.3 = форма РИК-76 (2 раздел) графы 1-7 строка 2
Приложение 11 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте в дошкольных организациях за исключением детских садов

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда мектепке дейінгі шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
3 , 4, 5, 6-бағандарда мектепке дейінгі ұйымның, мектептің, басқа да ұйымдардың жанындағы және дербес мектепке дейінгі шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық -логикалықбақылау:
2 баған = ∑ 4, 5, 6, 7 бағандар, әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 1.2 және 1.3 жолдар, әрбір баған үшін;
1. 1 жол = ∑ 1.2.1 және 1.3.1 жолдар, әрбір баған үшін;
2 жол = ∑ 2.2 және 2.3 жолдар, әрбір баған үшін;
2. 1 жол = ∑ 2.2.1 және 2.3.1 жолдар әрбір баған үшін.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-13 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1 жол 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-13 нысан 1.2 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 11 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1.1 жол 1 баған
3) Ауылдық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-13 нысан 1.3 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 13 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1.2 жол 1 баған
4) Барлық балалар саны:
МҰ-13 нысан 1.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-6 нысан 1 жол 2 баған
5) Қалалық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-13 нысан 1.2.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 12 баған = МҰ-6 нысан 1.1 жол 2 баған
6) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-13 нысан 1.3.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 14 баған = МҰ-6 нысан 1.2 жол 2 баған
7) Барлық шағын орталықтардың саны:
МҰ-13 нысан 1.1 жол 2 баған = МҰ-3 нысан 1.3 жол 3 баған
8) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
Ескерту: Х – берілген айқындама толтырылмайды.
Бұйрыққа
12 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Балалардын мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының кезектілігі туралы мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество дошкольных организаций.
В графе 2 указывается количество дошкольных мини-центров.
В графах 3, 4, 5, 6 указывается количество дошкольных мини-центров находящихся при дошкольной организации, школе, других организаций и самостоятельные.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 2= ∑ граф 4, 5, 6, 7 для каждой строки;
строка 1 = ∑ строк 1.2 и 1.3 для каждой графы;
строка 1.1 = ∑ строк 1.2.1 и 1.3.1 для каждой графы;
строка 2 = ∑ строк 2.2 и 2.3 для каждой графы;
строка 2.1 = ∑ строк 2.2.1 и 2.3.1 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
1) Всего дошкольных организаций:
форма ДО-13 строка 1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 1 = форма ДО-8 строка 1 графа 1
2) Всего дошкольных организаций в городской местности:
форма ДО-13 строка 1.2 графа 1 = форма ДО-1 строка 4 графа 1 = форма ДО-8 строка 1.1 графа 1
3) Всего дошкольных организаций в сельской местности:
форма ДО-13 строка 1.3 графа 1 = форма ДО-1 строка 6 графа 1 = форма ДО-8 строка 1.2 графа 1
4) Всего детей:
форма ДО-13 строка 1.1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 строка 1 графа 1 = форма ДО-6 строка 1 графа 1
5) Всего детей в городской местности:
6) форма ДО-13 строка 1.2.1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 5 = форма ДО-6 строка 1.1 графа 1
7) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-13 строка 1.3.1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 7 = форма ДО-6 строка 1.2 графа 1
8) Всего детей в мини-центрах:
форма ДО-13 строка 1.1 графа 2 = форма ДО-3 строка 1.2 графа 1
9) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-13 строка 1.3.1 графа 2 = форма ДО-3 строка 1.2.1 графа 1
Примечание: Х – данная позиция не подлежит заполнению.
Приложение 12 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об очередности детей в дошкольные организации

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 0-6 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
2-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 0-1 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
3-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 1-2 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
4-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 2 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
5-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 3 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
6-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 4 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
7-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 5 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
8-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 6 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество детей в возрасте от 0-6 лет, состоящих на очереди в дошкольные организации.
В графе 2 указывается количество детей в возрасте от 0 до 1 года, состоящих на очереди в дошкольные организации.
В графе 3 указывается количество детей в возрасте от 1 года до 2 лет, состоящих на очереди в дошкольные организации.
В графе 4 указывается количество детей в возрасте 2 года, состоящих на очереди в дошкольные организации.
В графе 5 указывается количество детей в возрасте 3 года, состоящих на очереди в дошкольные организации.
В графе 6 указывается количество детей в возрасте 4 года, состоящих на очереди в дошкольные организации.
В графе 7 указывается количество детей в возрасте 5 лет, состоящих на очереди в дошкольные организации.
В графе 8 указывается количество детей в возрасте 6 лет, состоящих на очереди в дошкольные организации.
2. Арифметико-логический контроль:

1жол = ∑ 1.1 және 1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
Бұйрыққа
13- қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Мектепке дейінгі ұйымдардың ашылуын және жабылуын мониторинглеу туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 15 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық

строка 1= ∑ строк 1.1 и 1.2 для каждой графы.
Приложение 13 к приказу
Представляется: в Департамент дошкольного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о мониторинге открытия и закрытия дошкольных организаций
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ДО-15
Периодичность: годовая

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда Республикалық бюджеттен салынған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда жергілікті бюджеттен салынған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
3-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен ашылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
4-бағанда жекешелендірілген мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
5-бағанда жекешелендірілген жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
6-бағанда жалға алынған коммуналдық меншіктегі жеке тұрған ғимараттарды босату есебінен ашылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
7-бағанда жалға алынған коммуналдық меншіктегі жеке тұрған ғимараттарды босату есебінен ашылған жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
8-бағанда мектептер жанындағы ашылған шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
9-бағанда балабақшалар жанындағы ашылған шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
10-бағанда балабақшалар жанындағы ашылған жеке шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
11-бағанда ашылған шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
12-бағанда ашылған жеке шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
13-бағанда ашылған балабақшалар саны көрсетіледі.
14-бағанда жеке меншік ашылған балабақшалар саны көрсетіледі.
15-бағанда тұрғын үйлердің 1-қабаттарында ашылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
16-бағанда тұрғын үйлердің 1-қабатындағы ашық жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
17-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарды ашу үшін жарамды мектепке дейінгі ұйымдардың, берілген жаңа ғимараттар мен үй-жайлардың саны көрсетіледі.
18-бағанда ашылған жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардың, мектепке дейінгі ұйымдарды ашу үшін жарамды берілген жаңа ғимараттар мен үй-жайлардың саны көрсетіледі.
19-бағанда жұмыс істеп тұрған мектепке дейінгі ұйымдардағы қосымша орындар көрсетіледі.
Бұйрыққа
14 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Тәрбие жұмысы және қосымша білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Қосымша білім беру ұйымдары контингентінің желісі, контингенті, жасы және әлеуметтік мәртебесі туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № МТМ-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество дошкольных организаций построенных из республиканского бюджета.
В графе 2 указывается количество дошкольных организаций построенных из местного бюджета.
В графе 3 указывается количество дошкольных организаций открытых за счет государственно-частного партнерства.
В графе 4 указывается количество открытых дошкольных организаций из приватизированных.
В графе 5 указывается количество открытых частных дошкольных организаций из приватизированных.
В графе 6 указывается количество открытых дошкольных организаций за счет высвобожденния отдельно стоящих зданий коммунальной собственности, находящихся в аренде.
В графе 7 указывается количество открытых частных дошкольных организаций за счет высвобожденния отдельно стоящих зданий коммунальной собственности, находящихся в аренде.
В графе 8 указывается количество открытых мини-центров при школах.
В графе 9 указывается количество открытых мини-центров при детских садах.
В графе 10 указывается количество открытых частных мини-центров при детских садах.
В графе 11 указывается количество открытых мини-центров.
В графе 12 указывается количество открытых частных мини-центров.
В графе 13 указывается количество открытых детских садов.
В графе 14 указывается количество открытых частных детских садов.
В графе 15 указывается количество открытых дошкольных организаций на 1 этажах жилых домов.
В графе 16 указывается количество открытых частных дошкольных организаций на 1 этажах жилых домов.
В графе 17 указывается количество дошкольных организаций, переданных новых зданий и помещений, пригодных для открытия дошкольных организаций.
В графе 18 указывается количество открытых частных дошкольных организаций, переданных новых зданий и помещений, пригодных для открытия дошкольных организаций.
В графе 19 указывается дополнительные места в действующих дошкольных организациях.
Приложение 14 к приказу
Представляется: в Департамент воспитательной работы и дополнительного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети, контингенте, возрасте и социальном статусе контингента организаций дополнительного образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ВУ-1
Периодичность: годовая

1.2.1
6-10 жастағы оқушылар (1.2 жолдан)
1.2.2
11-15 жастағы оқушылар (1.2 жолдан)
1.2.3
16-18 жастағы оқушылар (1.2 жолдан)
1.2.4
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар (1.2 жолдан)
1.2.5
жетім балалар (1.2 жолдан)
1.2.6
денсаулығы бойынша, ерекше білім беру қажеттіліктері бар балалар (1.2 жолдан)
1.2.7
аз қамтылған балалар (1.2 жолдан)
1.2.8
көп балалы отбасылардың балалары (1.2 жолдан)
Кестенің жалғасы
жас техниктер станциялары
жас туристер станциялары
балалар аула клубтары
балалар өнер мектептері
жас техниктер станциялары
орталықтар
балалар және жасөспірімдер техникалық шығармашылық мектептері
жас туристер станциялары
балалар-жасөспірімдер туризм орталықтары
аулалық
әскери-патриоттық
клубтардың басқа түрлері
музыкалық
көркемөнер
өнер мектептері
көркем-эстетикалық бағыттағы басқа мектептері
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Кестенің жалғасы
балалар сауықтыру орталықтары
балалар-жасөспірімдер спорттық мектептері
олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар- жасөспірімдер спорттық мектептері
балалардың қызығушылығы мен әрекеті бойынша басқа да ұйымдар
балаларға арналған қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталықтар
барлығы
орталықтар
кешендер
қала сыртындағы сауықтыру лагері
күндізгі уақытта ұйымдастырылатын лагерлер
палаталық
киіз үй
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Қосымша білім беру ұйымдары контингентінің желісі, контингенті, жасы және әлеуметтік мәртебесі туралы мәліметтер" (Индекс: № МТМ-1, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1-тарау
1-5-бағандарда Оқушылар сарайларының саны көрсетіледі.
6-9-бағандарда жас натуралистер станциясының саны көрсетіледі.
10-12-бағандарда жас техниктер станциясының саны көрсетіледі.
13-14-бағандарда жас туристер станциясының саны көрсетіледі.
15-17-бағандарда балалар аула клубтарының саны көрсетіледі.
18-21-бағандарда Балалар өнер мектептерінің саны көрсетіледі.
22-27-бағандарда балаларды сауықтыру лагерлерінің саны көрсетіледі.
28-бағанда балалар-жасөспірімдер спорт мектептерінің саны көрсетіледі.
29-бағанда олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектептерінің саны көрсетіледі.
30-бағанда балалардың қызмет бағыты мен мүдделері бойынша басқа ұйымдардың саны көрсетіледі.
31-бағанда балаларға арналған қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталықтарының саны көрсетіледі.
32-бағанда барлығы.
2-тарау
1-5-бағандарда оқушылар сарайларындағы балалар саны көрсетіледі.
6-9-бағандарда жас натуралистер станцияларындағы балалардың саны көрсетіледі.
10-12-бағандарда жас техниктер станцияларындағы балалардың саны көрсетіледі.
13-14-бағандарда станциялардағы жас туристердің балалар саны көрсетіледі.
15-17-бағандарда балалар аула клубтарындағы балалар саны көрсетіледі.
18-21-бағандарда Балалар өнер мектептеріндегі балалардың саны көрсетіледі.
22-27-бағандарда балаларды сауықтыру лагерьлеріндегі балалардың саны көрсетіледі.
28-бағанда балалар мен жасөспірімдердің спорт мектептеріндегі балалар саны көрсетіледі.
29-бағанда олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектептеріндегі балалар саны көрсетіледі.
30-бағанда балалардың қызмет бағыты мен мүдделері бойынша басқа ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
31-бағанда балаларға арналған қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталықтарындағы балалардың саны көрсетіледі.
32-бағанда барлығы.
3-тарау
1-5-бағандарда оқушылар сарайларындағы балалар саны көрсетіледі.
6-9-бағандарда жас натуралистер станцияларындағы балалардың саны көрсетіледі.
10-12-бағандарда жас техниктер станцияларындағы балалардың саны көрсетіледі.
13-14-бағандарда станциялардағы жас туристердің балалар саны көрсетіледі.
15-17-бағандарда балалар аула клубтарындағы балалар саны көрсетіледі.
18-21-бағандарда Балалар өнер мектептеріндегі балалардың саны көрсетіледі.
22-27-бағандарда балаларды сауықтыру лагерьлеріндегі балалардың саны көрсетіледі.
28-бағанда балалар мен жасөспірімдердің спорт мектептеріндегі балалар саны көрсетіледі.
29-бағанда олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектептеріндегі балалар саны көрсетіледі.
30-бағанда балалардың қызмет бағыты мен мүдделері бойынша басқа ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
31-бағанда балаларға арналған қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталықтарындағы балалардың саны көрсетіледі.
32-бағанда барлығы.
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-тарау.
32 баған = ∑ 1-31 бағандар, әрбір жол үшін
1 жол = ∑ 1.1, 1.2 жолдар, әрбір баған үшін
2-тарау.
2 1 жол = ∑ 1.1, 1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
3-тарау.
32 баған = ∑ 1-31 бағандар, әрбір жол үшін.
1 жол = ∑ 1.1, 1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
1. 1 жол = ∑ 1.1.1-1.1.3 жолдар, әрбір баған үшін.
1. 2 жол = ∑ 1.2.1-1.2.3 жолдар, әрбір баған үшін.

1.2.1
учащиеся 6-10 возраста (из строки 1.2)
1.2.2
учащиеся 11-15 возраста (из строки 1.2)
1.2.3
учащиеся 16-18 возраста (из строки 1.2)
1.2.4
дети оставшиеся без попечения родителей (из строки 1.2)
1.2.5
дети сирот (из строки 1.2)
1.2.6
дети с особыми образовательными потребностями в здоровье (из строки 1.2)
1.2.7
малообеспеченные дети (из строки 1.2)
1.2.8
дети из многодетных семей (из строки 1.2)
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети, контингенте, возрасте и социальном статусе контингента организаций дополнительного образования"
(Индекс: № ВУ-1, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графах 1-5 указывается количество дворцов школьников.
В графах 6-9 указывается количество станции юных натуралистов.
В графах 10-12 указывается количество станции юных техников.
В графах 13-14 указывается количество станции юных туристов.
В графах 15-17 указывается количество детских дворовых клубов.
В графах 18-21 указывается количество детских школ искусств.
В графах 22-27 указывается количество детских оздоровительных лагерей.
В графе 28 указывается количество детско-юношеских спортивных школ.
В графе 29 указывается количество специализированных детско-юношеских школ олимпийского резерва.
В графе 30 указывается количество других организации по направлению деятельности и интересам детей.
В графе 31 указывается количество учебно-методических центров дополнительного образования для детей.
В графе 32 общее количество всех организаций.
Раздел 2.
В графах 1-5 указывается количество детей в дворцах школьников.
В графах 6-9 указывается количество детей в станциях юных натуралистов.
В графах 10-12 указывается количество детей в станциях юных техников.
В графах 13-14 указывается количество детей в станциях юных туристов.
В графах 15-17 указывается количество детей в детских дворовых клубах.
В графах 18-21 указывается количество детей в детских школах искусств.
В графах 22-27 указывается количество детей в детских оздоровительных лагерях.
В графе 28 указывается количество детей в детских юношеских спортивных школах.
В графе 29 указывается количество детей в специализированных детских юношеских школах олимпийского резерва.
В графе 30 указывается количество детей в других организациях по направлению деятельности и интересам детей.
В графе 31 указывается количество детей в учебно-методических центрах дополнительного образования для детей.
В графе 32 указывается общее количество детей дополнительного образования.
Раздел 3.
В графах 1-5 указывается количество детей в дворцах школьников по возрастному составу.
В графах 6-9 указывается количество детей в станциях юных натуралистов по возрастному составу.
В графах 10-12 указывается количество детей в станциях юных техников по возрастному составу.
В графах 13-14 указывается количество детей в станциях юных туристов по возрастному составу.
В графах 15-17 указывается количество детей в детских дворовых клубах по возрастному составу.
В графах 18-21 указывается количество детей в детских школах искусств по возрастному составу.
В графах 22-27 указывается количество детей в детских оздоровительных лагерях по возрастному составу.
В графе 28 указывается количество детей в детских юношеских спортивных школах по возрастному составу.
В графе 29 указывается количество детей в специализированных детских юношеских школах олимпийского резерва по возрастному составу.
В графе 30 указывается количество детей в других организациях по направлению деятельности и интересам детей по возрастному составу.
В графе 31 указывается количество детей в учебно-методических центрах дополнительного образования для детей по возрастному составу.
В графе 32 указывается общее количество детей дополнительного образования по возрастному составу.

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1 -тарау
1-бағанда қосымша білім беру ұйымдарының саны көрсетіледі.
2-3-бағандарда қосымша білім беру ұйымы ғимаратының үлгісі көрсетіледі.
4-6-бағандарда қосымша білім беру ұйымы ғимаратының техникалық жай-күйі көрсетіледі.
7-бағанда турникеттері бар қосымша білім беру ұйымдарының саны көрсетіледі.
8-бағанда кітапханалары бар қосымша білім беру ұйымдарының саны көрсетіледі.
9-бағанда мұражайлары бар қосымша білім беру ұйымдарының саны көрсетіледі.
10-бағанда лагерлері бар қосымша білім беру ұйымдарының саны көрсетіледі.
2 -тарау
1-бағанда спорт секцияларының барлық саны көрсетіледі.
2-11-бағандарда түрлері бойынша спорт секцияларының саны көрсетіледі.
12-бағанда үйірмелердің (секциялардың) барлық саны көрсетіледі.
13-86-бағандарда түрлері бойынша үйірмелер (секциялар) саны көрсетіледі.
87-бағанда қазақ тілінде оқытатын үйірмелер (секциялар) саны көрсетіледі.
88-бағанда тегін үйірмелер саны көрсетіледі.
89-бағанда ақылы үйірмелер саны көрсетіледі.
3 -тарау
1-бағанда қосымша білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі (штаттық).
2-7-бағандарда білімі бойынша педагог қызметкерлердің барлық саны көрсетіледі (штаттық).
8-15-бағандарда біліктілігі бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі (штаттық).
16-20-бағандарда жасы бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі (штаттық).
21-бағанда қосымша білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі (қоса атқарушылар).
22-27-бағандарда білімі бойынша педагог қызметкерлердің барлық саны көрсетіледі (қоса атқарушылар).
28-35-бағандарда біліктілігі бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі (қоса атқарушылар).
36-40-бағандарда жасы бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі (қоса атқарушылар).
41-бағанда жас мамандардың барлық саны көрсетіледі.
42-46-бағандарда білімі бойынша жас мамандардың саны көрсетіледі.
47-бағанда кадрларға қажеттілік көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 -тарау
1-жол = ∑ 1.2, 1.3-жолдар әрбір баған үшін
1. 1-жол = ∑ 1.2.1, 1.3.1-жолдар әрбір баған үшін
1-баған = ∑ 2, 3-бағандар әрбір жол үшін
2 -тарау
1-жол = ∑ 2, 3-жолдар әрбір баған үшін
1. 1-жол = ∑ 2.1, 3.1-жолдар әрбір баған үшін
1. 1.1-жол = ∑ 2.1.1, 3.1.1-жолдар әрбір баған үшін
3 -тарау
1-жол = ∑ 1.2, 1.3-жолдар әрбір баған үшін
1. 1-жол = ∑ 1.2.1, 1.3.1-жолдар әрбір баған үшін
1-баған = ∑ 2-7-бағандар = ∑ 8-15-бағандар = ∑ 16-20-бағандар әрбір жол үшін

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается количество организаций дополнительного образования.
В графах 2-3 указывается тип здания организации дополнительного образования.
В графах 4-6 указывается техническое состояние здания организации дополнительного образования.
В графе 7 указывается количество организаций дополнительного образования, имеющих турникеты.
В графе 8 указывается количество организаций дополнительного образования, имеющих библиотеки.
В графе 9 указывается количество организаций дополнительного образования, имеющих музеи.
В графе 10 указывается количество организаций дополнительного образования, имеющих лагеря.
Раздел 2.
В графе 1 указывается всего количество спортивных секций.
В графах 2-11 указывается количество спортивных секций по видам.
В графе 12 указывается всего количество кружков (секции).
В графах 13-86 указывается количество кружков (секции) по видам.
В графе 87 указывается количество кружков (секции) обучающих на казахском языке.
В графе 88 указывается количество бесплатных кружков.
В графе 89 указывается количество платных кружков.
Раздел 3.
В графе 1 указывается количество педагогических работников в организациях дополнительного образования (штатные).
В графах 2-7 указывается всего количество педагогических работников по образованию (штатные)..
В графах 8-15 указывается количество педагогических работников по квалификации (штатные)..
В графах 16-20 указывается количество педагогических работников по возрасту (штатные).
В графе 21 указывается количество педагогических работников в организациях дополнительного образования (совместители).
В графах 22-27 указывается всего количество педагогических работников по образованию (совместители).
В графах 28-35 указывается количество педагогических работников по квалификации (совместители).
В графах 36-40 указывается количество педагогических работников по возрасту (совместители).
В графе 41 указывается всего количество молодых специалистов.
В графах 42-46 указывается количество молодых специалистов по образованию.
В графе 47 указывается потребность в кадрах.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1.
строка 1=∑ строк 1.2, 1.3 для каждой графы
строка 1.1=∑ строк 1.2.1, 1.3.1 для каждой графы
графа 1=∑ граф 2, 3 для каждой строки
Раздел 2.
строка 1=∑ строк 2, 3 для каждой графы
строка 1.1=∑ строк 2.1, 3.1 для каждой графы
строка 1.1.1=∑ строк 2.1.1, 3.1.1 для каждой графы
Раздел 3.
строка 1=∑ строк 1.2, 1.3 для каждой графы
строка 1.1=∑ строк 1.2.1, 1.3.1 для каждой графы
графа 1=∑ граф 2-7=∑ граф 8-15=∑ граф 16-20 для каждой строки

21-баған = ∑ 22-27-бағандар = ∑ 28-35-бағандар=∑ 36-40-бағандар әрбір жол үшін
41-баған = ∑ 42-46-бағандар
Бұйрыққа
16 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Тәрбие жұмысы және қосымша білім беру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Республикалық білім беру ұйымдарының аудандық, қалалық және облыстық жасөспірімдер бірлестігі, іс-шаралар, жобалар және оқушылардың өзін-өзі басқару органы туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № МТМ-3 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Астана, Алматы, Шымкент қалаларының, облыстар әкімдіктерінің Білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
Жас Ұлан' республикалық ұйымы
Жас Қыран' республикалық ұйымы
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
А
1
2
3
4
5
6
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Кестенің жалғасы
Қазақстанның скауттық қозғалысы ұйымы
оқушылардың дебаттық қозғалысы
1-11 бағандарында көрсетілмеген жасөспірімдербалалардың қоғамдық бірлестіктері
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
клубтар саны, бірлік
мүшелер саны, адам
мекеме мүшелерінің барлық саны, адам
оның ішінде ұйым мүшелері 1-11 сынып оқушылары, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
7
8
9
10
11
12
13
14
жалғасы
мектептегі профилактикалық кеңестер
мектеп, аудандық, қалалық, облыстық парламенттер
республикалық балалар-жасөспірімдер спорттық жарыстарымен (оқушылар Спартакиадасы және т.б.) қамтылған оқушылардың саны
кеңестер саны, бірлік
мүшелер саны, адам
парламенттердің жалпы саны, бірлік
мүшелер саны, адам
оның ішінде
мектеп парламенттерінің саны, бірлік
мүшелер саны, адам
аудандық парламенттер саны, бірлік
мүшелер саны, адам
қалалық парламенттер саны, бірлік
мүшелер саны, адам
облыстық парламенттер саны, бірлік
мүшелер саны, адам
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Атауы ______________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)       қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Республикалық білім беру ұйымдарының аудандық, қалалық және облыстық жасөспірімдер бірлестігі, іс-шаралар, жобалар және оқушылардың өзін-өзі басқару органы туралы мәліметтер" (Индекс: № МТМ-3, кезеңділігі –жылдық)

графа 21=∑ граф 22-27 =∑ граф 28-35=∑ граф 36-40 для каждой строки
графа 41=∑ граф 42-46
Приложение 16 к приказу
Представляется: в Департамент воспитательной работы и дополнительного образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о районных, городских и областных детско-юношеских объединениях организаций образования республики, мероприятиях, проектах, и органах ученического самоуправления
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ВУ-3
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов Астана, Алматы, Шымкент
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование области, города республиканского значения, столицы
республиканская организация 'Жас Ұлан'
ұйымы республиканская организация 'Жас Қыран'
Организация скаутского движения Казахстана
дебатное движение школьников
детско-юношеские общественные объединения неуказанные в графах 1-11
школьные советы профилактики
количество членов, человек
количество руководителей, человек
количество воспитательных проектов, единиц
количество членов, человек
количество руководителей, человек
количество воспитательных проектов, единиц.
количество членов, человек
количество руководителей, человек
количество воспитательных проектов, единиц
количество клубов, единиц
количество членов, человек
всего членов организации, человек
в них членов организации учащихся 1-11 классов, человек
количество воспитательных проектов, единиц
количество советов, единиц
количество членов, человек
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
продолжение
школьные, районные, городские, областные парламенты
количество школьников, охваченных республиканскими детско-юношескими спортивными турнирами (спартакиада школьников и другие)
общее количество парламентов, единиц
количество членов, человек
из них
количество школьных парламентов, единиц
количество членов, человек
количество районных парламентов, единиц
количество членов, человек
количество городских парламентов, единиц
количество членов, человек
количество областных парламентов, единиц
количество членов, человек
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о районных, городских и областных детско-юношеских объединениях организаций образования республики, мероприятиях, проектах, и органах ученического самоуправления"
(Индекс: № ВУ-3, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1-бағанда "Жас Ұлан"Республикалық ұйымдарындағы мүшелер саны көрсетіледі.
2-бағанда "Жас Ұлан"Республикалық ұйымдарындағы жетекшілер саны көрсетіледі.
3-бағанда "Жас Ұлан"Республикалық ұйымдарындағы тәрбие жобаларының саны көрсетіледі.
4-бағанда "Жас Қыран"республикалық ұйымдарындағы мүшелер саны көрсетіледі.
5-бағанда "Жас Қыран"республикалық ұйымдарындағы жетекшілер саны көрсетіледі.
6-бағанда "Жас Қыран"республикалық ұйымдарындағы тәрбие жобаларының саны көрсетіледі.
7-бағанда Қазақстанның Скауттық қозғалыстарындағы мүшелер саны көрсетіледі.
8-бағанда Қазақстанның Скауттық қозғалыстарындағы басшылардың саны көрсетіледі.
9-бағанда Қазақстанның Скауттық қозғалыстарындағы тәрбие жобаларының саны көрсетіледі.
10-бағанда оқушылардың дебаттық қозғалыстарындағы клубтар саны көрсетіледі.
11-бағанда оқушылардың дебаттық қозғалыстарындағы мүшелер саны көрсетіледі.
12-бағанда балалар-жасөспірімдер қоғамдық бірлестіктеріне мүшелер саны көрсетіледі.
13-бағанда балалар-жасөспірімдер қоғамдық бірлестіктеріндегі басшылардың саны көрсетіледі.
14-бағанда балалар-жасөспірімдер қоғамдық бірлестіктеріне тәрбие жобаларының саны көрсетіледі.
15-бағанда мектептің алдын алу кеңестеріндегі кеңестердің саны көрсетіледі.
16-бағанда мектептің алдын алу кеңестеріндегі мүшелер саны көрсетіледі.
17-бағанда парламенттердің жалпы саны көрсетіледі.
18-бағанда Парламенттегі мүшелер саны көрсетіледі.
19, 21, 23, 25-бағандарда мектеп, аудан, қала, облыс парламенттерінің саны көрсетіледі.
20, 22, 24, 26-бағандарда мектеп, аудандық, қалалық, облыстық парламенттердегі мүшелер саны көрсетіледі.
27-бағанда Республикалық балалар-жасөспірімдер спорттық турнирлерімен қамтылған Оқушылар саны көрсетіледі.
Бұйрыққа
17 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Мектептер, сыныптар, кешкі (ауысымдық) мектептердің оқушылары мен ресурстары туралы мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество членов в республиканских организациях "Жас Ұлан".
В графе 2 указывается количество руководителей в республиканских организациях "Жас Ұлан".
В графе 3 указывается количество воспитательных проектов в республиканских организациях "Жас Ұлан".
В графе 4 указывается количество членов в республиканских организациях "Жас Қыран".
В графе 5 указывается количество руководителей в республиканских организациях "Жас Қыран".
В графе 6 указывается количество воспитательных проектов в республиканских организациях "Жас Қыран".
В графе 7 указывается количество членов в скаутских движениях Казахстана.
В графе 8 указывается количество руководителей в скаутских движениях Казахстана.
В графе 9 указывается количество воспитательных проектов в скаутских движениях Казахстана.
В графе 10 указывается количество количество клубов в дебатных движениях школьников.
В графе 11 указывается количество членов в дебатных движениях школьников.
В графе 12 указывается количество членов в детско-юношеские общественные объединения.
В графе 13 указывается количество руководителей в детско-юношеские общественные объединения.
В графе 14 указывается количество воспитательных проектов в детско-юношеские общественные объединения.
В графе 15 указывается количество советов в школьных советах профилактики.
В графе 16 указывается количество членов в школьных советах профилактики.
В графе 17 указывается общее количество парламентов.
В графе 18 указывается количество членов в парламентах.
В графах 19, 21, 23, 25 указывается количество школьных, районных, городских, областных парламентов.
В графах 20, 22, 24, 26 указывается количество членов в школьных, районных, городских, областных парламентах.
В графе 27 указывается количество школьников, охваченных республиканскими детско-юношескими спортивными турнирами.
Приложение 17 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о школах, классах, учащихся и ресурсах вечерних (сменных) школ

барлығы (1, 2 жолдарының қосындысы)
х
х
3.1
оның ішінде ауылдық жерде
х
х
4
сыныптар бойынша барлық
оқушылар(4.1-4.4 жолдарының қосындысы)
х
х
4.1
оның ішінде 5-9сыныптар
х
х
4.2
оның ішінде 10-сынып
х
х
4.3
оның ішінде 11-сынып
х
х
4.4
оның ішінде 12-сынып
х
х
5
түзеу мекемелері жанындағы жалпы орта білім беретін мектептер
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
2-тарау. Кешкі (ауысымды) мектептердің материалдық-техникалық базасы
Көрсеткіштератауы
мектептер саны, бірлік
ғимарат типі, бірлік
ғимараттың техникалық жағдайы, бірлік
кітапханалар саны, бірлік
барлық кітапхана қоры, бірлік
типтік
бейімделген,
апаттық
күрделі жөндеуді қажет ететін
ағымдық жөндеуді қажет ететін
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
Атауы _______________________________ Мекен-жайы _________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)       қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектептер, сыныптар, кешкі (ауысымдық) мектептердің оқушылары мен ресурстары туралы мәліметтер" (Индекс: № КА-1, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1 -тарау
1-бағанда мектептердің барлық саны көрсетіледі.
2-бағанда сыныптар саны көрсетіледі.
3-бағанда оқушылардың саны көрсетіледі.
4-7-бағандарда оқыту тілдері бойынша оқушылардың саны көрсетіледі.
2 -тарау
1-бағанда мектептердің барлық саны көрсетіледі.
2-3-бағандарда ғимараттың түрі көрсетіледі.
4-6-бағандарда ғимараттың техникалық жай-күйі көрсетіледі.
7-бағанда кітапханалардың саны көрсетіледі.
8-бағанда кітапхананың барлық қоры көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-тарау.
3 баған = ∑ 4-7 бағандар, әрбір жол үшін
1 жол = ∑ 1.2-1.4 жолдар, әрбір баған үшін
3 жол = ∑ 1, 2 жолдар, әрбір баған үшін
жол = ∑ 4.1-4.4 жолдар, әрбір баған үшін.
Бұйрыққа
18 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Кешкі (ауысымдық) мектептердің сыныпары және жас бойынша оқушылардың саны
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № КА-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық

итого (сумма строк 1, 2)
х
х
3.1
из них в сельской местности
х
х
4
всего учащихся по классам (сумма строк 4.1-4.4)
х
х
4.1
в том числе 5-9 классы
х
х
4.2
в том числе 10 класс
х
х
4.3
в том числе 11 класс
х
х
4.4
в том числе 12 класс
х
х
5
общеобразовательные школы при исправительном учреждении
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 2. Материально-техническая база вечерних (сменных) школ
Наименование показателей
количество школ, единиц
тип здания, единиц
техническое состояние здания, единиц
число библиотек, единиц
всего фонд библиотеки, единиц
типовое
приспособленное
аварийное
требует капитальный ремонт
требует текущего ремонта
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
итого по области
1.1
из них в сельской местности
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о школах, классах, учащихся и ресурсах вечерних (сменных) школ"
(Индекс: № СВ-1, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается всего количество школ.
В графе 2 указывается количество классов.
В графе 3 указывается количество учащихся.
В графах 4-7 указывается количество учащихся по языкам обучения.
Раздел 2.
В графе 1 указывается всего количество школ.
В графах 2-3 указывается тип здания.
В графах 4-6 указывается техническое состояние здания.
В графе 7 указывается число библиотек.
В графе 8 указывается всего фонд библиотеки.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1.
графа 3 = ∑ граф 4-7 для каждой строки
строка 1 = ∑ строк 1.2-1.4 для каждой графы
строка 3 = ∑ строк 1, 2 для каждой графы
строка 4 = ∑ строк 4.1-4.4 для каждой графы
Приложение 18 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Количество учащихся вечерних (сменных) школ по классу и возрасту
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № СВ-2
Периодичность: годовая

5-8 бағанда білім беру деңгейі бойынша қалалық жердегі орта білім беру ұйымдар саны көрсетіледі.
9-12 бағанда білім беру деңгейі бойынша ауылдық жердегі орта білім беру ұйымдар саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 5 және 9 бағандар
2 баған = ∑ 6 және 10 бағандар
3 баған = ∑ 7 және 11бағандар
4 баған = ∑ 8 және 12 бағандар
Бұйрыққа
20 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Арнайы білім беретін мектептердің, мектеп-интернаттардың, педагогтері мен оқушыларының саны туралы мәліметтер

В графе 5-8 указывается количество школ по уровням образования в городской местности.
В графе 9-12 указывается количество школ по уровням образования в сельском местности.
4. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 5 и 9
графа 2 = ∑ граф 6 и 10
графа 3 = ∑ граф 7 и 11
графа 4 = ∑ граф 8 и 12.
Приложение 20 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о специальных организациях образования и численности школ, школ-интернатов, педагоги, учащихся

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № Д-9 нысан I тарау
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20_- 20_ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Ұйымдардың түрлері
желі, бірлік
оның ішінде ауылдық жерлерде
топтар саны,

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: формы № Д-9 раздел I
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Виды организаций
сеть, единиц
из них в сельской местности
число групп,

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектептердің жалпы саны көрсетіледі.
2-3-бағанда сыныптардың және оларда оқушылардың саны көрсетіледі.
4-5-бағанда интернаттары бар мектептердің саны көрсетіледі.
6-7-бағанда педагогтердің саны көрсетіледі .
8-12-бағанда арнайы педагогтардың саны көрсетіледі.
13-14-бағанда мамандардың саны көрсетіледі.
15-20-бағанда кадрларға қажеттілік саны көрсетіледі.
21-22-бағанда жас мамандардың саны көрсетіледі.
23-24-бағанда жас дефектолог мамандардың саны көрсетіледі.
2 Әкімшілік деректердің осы нысанын толтыру мақсатында мынадай анықтамалар қолданылады:
ерекше білім беру қажеттіліктері бар адамдар (балалар) – денсаулығына байланысты білім алуда тұрақты немесе уақытша қиындықтарды бастан кешіретін, арнайы, жалпы білім беретін оқу бағдарламалары мен қосымша білім берудің білім беру бағдарламаларына мұқтаж адамдар ("Білім туралы"Қазақстан Республикасының Заңы).
3 Арифметикалық-логикалық бақылау:
бағанның 1-жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 = ∑ әрбір бағанның 1.1 - 1.8-жолдары
бағанның 6-жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 = ∑ әрбір бағанның 6.1 - 6.2 жолдары
бағанның 7-жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 = ∑ әрбір бағанның 7.1 - 7.2-жолдары
Бұйрыққа
21 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Оқушыларды сыныптар бойынша бөлу туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № Д-9 нысан II тарау
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы: В графе 1 указывается общее количество школ.
В графе 2-3 указывается численность классов и в них учащихся.
В графе 4-5 указывается количество школ имеющих интернатов.
В графе 6-7 указывается количество педагогов.
В графе 8-12 указывается количество специальных педагогов.
В графе 13-14 указывается количество специалистов.
В графе 15-20 указывается количество потребности в кадрах.
В графе 21-22 указывается количество молодых специалистов.
В графе 23-24 указывается количество молодые специалистов - дефектологов.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
лица (дети) с особыми образовательными потребностями – лица, которые испытывают постоянные или временные трудности в получении образования, обусловленные здоровьем, нуждающиеся в специальных, общеобразовательных учебных программах и образовательных программах дополнительного образования (Закон Республики Казахстан от "Об образовании").
3. Арифметико-логический контроль:
строка 1 графы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 = ∑ строк 1.1 - 1.8 каждой графы
строка 6 графы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 = ∑ строк 6.1 - 6.2 каждой графы
строка 7 графы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 = ∑ строк 7.1 - 7.2 каждой графы
Приложение 21 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о распределении учащихся по классам
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: формы № Д-9 раздел II
Периодичность: годовая

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1 - бағанда оқушылардың жалпы саны көрсетіледі.
2 - бағанда ауылдық жерлердегі оқушылардың жалпы санынан көрсетіледі.
3-5 - бағанда оқыту тілдері бойынша оқушылардың саны көрсетіледі.
6 - бағанда интернатта тұратын оқушылардың саны көрсетіледі.
7-32 - бағанда сыныптар бойынша оқушылардың және ондағы қыздардың жалпы саны көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 жол 1 баған = ∑ 1 баған 1.1 – 1.8 жолдар.
1 баған = ∑ 3-5 бағандар, әрбір жол үшін.
1 баған = ∑ 7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27, 29, 31 бағандар, әрбір жол үшін.
Бұйрыққа
22 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Арнайы білім беру ұйымдарының материалдық базасы туралы мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество учащихся.
В графе 2 указывается от общего количество учащихся в сельской местности.
В графе 3-5 указывается количество учащихся по языкам обучения.
В графе 6 указывается количество учащихся проживающих в интернате.
В графе 7-32 указывается общее количество учащихся по классам и в них девочек.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 графы 1 = ∑ строк 1.1 - 1.8 графы 1
графа 1 = ∑ граф 3,4,5 для каждой строки
графа 1 = ∑ граф 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 для каждой строки
Приложение 22 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о материальной базе специальных организаций образования

4.10
STEM (СТЕМ)
4.11
лингофонды мультимедиялық
5
үйде оқитын балаларды компьютерлік техникамен қамтамасыз ету
х
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Арнайы білім беру ұйымдарының материалдық базасы туралы мәліметтер" (Индекс: № Д-9 нысан III тарау , кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-9-бағанда арнаулы білім беру ұйымдарының материалдық базасы бойынша мектептердің жалпы саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ баған 1 – 9 әрбір жолдар үшін.
Бұйрыққа
23 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Шағын жинақты мектептердің желісі мен контингенті

4.10
STEM (СТЕМ)
4.11
лингафонно-мультимедийные
5
обеспеченность компьютерной техникой детей, обучающихся на дому
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о материальной базе специальных общеобразовательных организаций"
(Индекс: № Д-9 раздел III, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1-9 указывается общее количество школ по материальной базе специальных организаций образования.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 1-9 для каждой строки
Приложение 23 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сеть и контингент малокомплектных школ

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 1- ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Мектеп түрлері
шағын жинақты мектептер саны, бірлік
оның ішінде, бірлік
шағын жинақты мектептердегі оқушы саны, адам
оның ішінде, адам
қалалық жерде
ауылды жерде
қалалық жерде
ауылды жерде
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде бастауыш мектептер
1.2
оның ішінде негізгі мектептер
1.3
оның ішінде орта мектептер
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Шағын жинақты мектептердің желісі мен контингенті" (Индекс: № 1- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
2-3 бағандарда аумақтық тиесілігі бойынша шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
4-бағанда шағын жинақты мектептердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
5-6 бағандарда аумақтық тиесілігі бойынша шағын жинақты мектептердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған =∑ 2 - 3 бағандар әрбір жол үшін;
4-баған = ∑ 5 - 6 бағандар әрбір жол үшін;
1-жол= ∑ 1.1-1.3 жолдар әрбір баған үшін.
4. Нысандар арасын бақылау:
ШЖМ – 1 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 3 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 4 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған
Бұйрыққа
24 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Шағын жинақты мектептердегі біріктірілген сыныптар мен окушылар контингенті туралы мәліметтер және оқушылар саны бойынша бастауыш, негізгі және орта мектептер

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № МКШ-1
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Виды школ
число малокомплектных школ, единиц
в том числе, единиц
численность учащихся в малокомплектных школах, человек
в том числе, человек
в городской местности
в сельской местности
в городской местности
в городской местности
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Итого по области
1.1
в том числе начальные школы
1.2
в том числе основные школы
1.3
в том числе средние школы
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сеть и контингент малокомплектных школ"
(Индекс: № МКШ – 1, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество малокомплектных школ.
В графах 2-3 указывается количество малокомплектных школ по территориальной принадлежности.
В графе 4 указывается количество учащихся малокомплектных школ.
В графах 5-6 указывается количество учащихся малокомплектных школ по территориальной принадлежности
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2 и 3 для каждой строки;
графа 4= ∑ граф 5 и 6 для каждой строки;
строка 1= ∑ строк 1.1-1.3 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
форма МКШ-1 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-3 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-4 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1.
Приложение 24 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о совмещенных классах и контингенте обучающихся в малокомплектных школах и количество школ по числу учащихся

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім. 1-бағанда шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
2-3 бағандарда біріктірілмеген және біріктірілген сыныптардың саны көрсетіледі.
4-6 бағандарда біріктірілген сыныптардың саны сыныптар бөлінісінде көрсетіледі.
7-бағанда біріктірілген сыныптардағы оқушылардың саны көрсетіледі.
8-бағанда біріктірілген сыныптардағы қазақ тілінде оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
9-14 бағандарда біріктірілген сыныптардағы оқушылардың саны сыныптар бөлінісінде және оның ішінде қазақ тілінде оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
2-бөлім. 1-бағанда бастауыш мектептердің саны көрсетіледі.
2-13 оқушылар саны бойынша бастауыш мектептердерің саны көрсетіледі.
14-бағанда негізгі мектептердің саны көрсетіледі.
15-21 оқушылар саны бойынша негізгі мектептердерің саны көрсетіледі.
22-бағанда орта мектептердің саны көрсетіледі.
23-32 оқушылар саны бойынша орта мектептердерің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1баған 1 тарау = ∑ 2 -3 бағандар әрбір жол үшін;
3 баған 1 тарау = ∑ 4 - 6 бағандар әрбір жол үшін;
7 баған 1 тарау = ∑ 9, 11, 13 бағандар әрбір жол үшін;
8 баған 1 тарау = ∑ 10, 12, 14 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол 1 тарау = ∑ 1.1-1.3 жолдар әрбір баған үшін.
1 баған 2 тарау = ∑ 2-13 бағандар әрбір жол үшін
14 баған 2 тарау = ∑ 15-21 бағандар әрбір жол үшін
22 баған 2 тарау = ∑ 23-32 бағандар әрбір жол үшін
1 жол 2 тарау = ∑ 1.1-1.2 жолдар әрбір баған үшін
Бұйрыққа
25 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Оқыту тілі мен сыныптар бойынша шағын жинақты мектептер туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 3 - ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы
Раздел 1.В графе 1 указывается количество классов в малокомплектных школах.
В графах 2-3 указывается количество несовмещенных и совмещенных классов.
В графах 4-6 указывается количество совмещенных классов в разбивке по классам.
В графе 7 указать количество учащихся в совмещенных классах.
В графе 8 указать количество учащихся в совмещенных классах, которые обучаются на казахском языке.
В графах 9-14 указать количество учащихся в совмещенных классах в разбивке по классам и из них обучающихся на казахском языке.
Раздел 2. В графе 1 указывается количество начальных школ.
В графах 2-13 количество начальных школ по количеству учащихся.
В графе 14 указывается количество основных школ.
В графах 15-21 количество основных школ по количеству учащихся.
В графе 22 указывается количество средних школ.
В графах 23-32 количество средних школ по количеству учащихся.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 раздел 1= ∑ граф 2 и 3 для каждой строки;
графа 3 раздел 1= ∑ граф 4 – 6 для каждой строки;
графа 7 раздел 1 = ∑ граф 9, 11, 13 для каждой строки;
графа 8 раздел 1= ∑ граф 10, 12, 14 для каждой строки;
строка 1 раздел 1= ∑ строк 1.1-1.3 для каждой графы.
графа 1 раздел 2 = ∑ граф 2-13 для каждой строки
графа 14 раздел 2 = ∑ граф 15-21 для каждой строки
графа 22 раздел 2 = ∑ граф 23-32 для каждой строки
строка 1 раздел 2 = ∑ строк 1.1 и 1.2 для каждой графы
Приложение 25 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о малокомплектных школах по языкам обучения, по классам
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № МКШ-3
Периодичность: годовая

Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Мектеп түрлері
барлық шағын жинақталған мектептер, бірлік
оның ішінде ауылды жерде, бірлік
оның ішінде оқыту тіліне қарай, бірлік
қазақ
орыс
ұйғыр
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде бастауыш мектептер
1.2
оның ішінде негізгі мектептер
1.3
оның ішінде орта мектептер
Кестенің жалғасы
оның ішінде оқыту тіліне қарай, бірлік
2 және одан көп тілде оқытатын, бірлік
оның ішінде сынып саны, бірлік
өзбек
тәжік
3-12 бағандарда көрсетілгеннен басқа
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
1-4сыныптар
5-9сыныптар
10-11сыныптар
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)       қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқыту тілі мен сыныптар бойынша шағын жинақты мектептер туралы мәліметтер" (Индекс: № 3- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1, 2 -бағандарда шағын жинақты мектептердің саны және оның ішінде ауылдық жердегі саны көрсетіледі.
3-14 -бағандарда оқыту тілі бойынша шағын жинақталған мектептердің саны және оның ішінде ауылдық жердегі саны көрсетіледі.
15, 16 бағандарда аралас тілде оқытатын шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Виды школ
всего малокомплектных школ, единиц
из них в сельской местности, единиц
из них по языкам обучения, единиц
казахский
русский
уйгурский
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Итого по области
1.1
в том числе начальные школы
1.2
в том числе основные школы
1.3
в том числе средние школы
Продолжение таблицы
из них по языкам обучения, единиц
с двумя и более языками обучения, единиц
в том числе количество классов, единиц
узбекский
таджикский
языки не указанные в графах 3-14
всего
из них в сельской местности
1-4 классы
5-9 классы
10-11 классы
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о малокомплектных школах по языкам обучения, по классам"
(Индекс: № МКШ – 3, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество малокомплектных школ и из них в сельской местности.
В графе 2 указывается количество малокомплектных школ в сельской местности.
В графах 3, 5, 7, 9, 11, 13 указывается количество малокомплектных школ по языкам обучения.
В графах 4, 6, 8, 10, 12, 14 указывается количество малокомплектных школ по языкам обучения в сельской местности.
В графе 15 указывается количество малокомплектных школ со смешанными языками обучения.
В графе 16 указывается количество малокомплектных школ со смешанными языками обучения в сельской местности.

17-бағанда 1-4 сыныптардың саны көрсетіледі.
18-бағанда 5-9 сыныптардың саны көрсетіледі.
19-бағанда 10-11 сыныптардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 бағандар;
2-баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 бағандар;
1-жол = ∑ 1.1- 1.3 жолдар әрбір баған үшін.
3. Нысандар арасын бақылау:
ШЖМ – 3 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 1 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 4 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған
ШЖМ – 3 нысан 1 жол 3 баған = П-4 нысан 5 баған
ШЖМ – 3 нысан 1 жол 4 баған = П-4 нысан 6 баған
Бұйрыққа
26 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Шағын жинақты мектептердің материалдық базасы туралы мәліметтер

В графе 17 указывается количество 1-4 классов.
В графе 18 указывается количество 5-9 классов.
В графе 19 указывается количество 10-11 классов.
2. Арифметико-логический контроль: графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
строка 1= ∑ строк 1.1- 1.3 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
форма МКШ-3 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-1 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-4 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1.
форма МКШ-3 строка 1 графа 3 = форма П-4 графа 5
форма МКШ-3 строка 1 графа 4 = форма П-4 графа 6
Приложение 26 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о материальной базе малокомплектных школ

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
2-бағанда ауылдық жердегі шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
3-бағанда шағын жинақты мектептердегі оқушыларды саны көрсетіледі.
4, 6 - бағандарда ғимараттың типі бойынша шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
5,7 -бағандарда ғимараттың типі бойынша шағын жинақты мектептердегі оқушыларды саны көрсетіледі.
8, 10-бағандарда техникалық жағдайы бойынша шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
9, 11-бағандарда техникалық жағдайы бойынша шағын жинақты мектептердегі оқушыларды саны көрсетіледі.
12-17 бағандарда оқу кабинеттері бар шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
18-бағанда спорт залдары бар шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
19-бағанда асханасы бар шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑4,6 бағандар әрбір жол үшін;
3 баған = ∑ 5,7 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол= ∑ 1.1-1.3 жолдар әрбір баған үшін.
3. Нысандар арасын бақылау:
ШЖМ – 4 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 1 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 3 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған
Бұйрыққа
27 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Шағын жинақты мектептердің педагогтерінің сапалық құрамы туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 6 - ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
барлық педагогтардың саны
оның ішінде білімі бойынша, адам
оның ішінде санаты бар, адам
мамандардың қажеттілігі, адам
жоғары оқу орынан кейінгі
жоғары
техникалық және кәсіби
жалпы орта
жоғары
1-ші
2-ші
педагог
педагог-шебер
педагог-зерттеуші
педагог-сарапшы
педагог-модератор
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
Облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатындар
1.3
оның ішінде орыс тілінде оқытылатындар
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)       қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Шағын жинақты мектептердің педагогерінің сапалық құрамы туралы мәліметтер" (Индекс: № 6- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество малокомплектных школ.
В графе 2 указывается количество малокомплектных школ в сельской местности.
В графе 3 указывается количество учащихся в малокомплектных школах.
В графах 4, 6 указывается количество малокомплектных школ по типу здания.
В графах 5, 7 указывается количество учащихся в малокомплектных школах по типу здания.
В графах 8, 10 указывается количество малокомплектных школ по техническому состоянию.
В графах 9, 11 указывается количество учащихся в малокомплектных школах по техническому состоянию.
В графах 12-17 указывается количество малокомплектных школ, которые имеют учебные кабинеты.
В графе 18 указывается количество малокомплектных школ, которые имеют спортивные залы.
В графе 19 указывается количество малокомплектных школ, которые имеют столовые.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 4, 6 для каждой строки;
графа 3 = ∑ граф 5,7 для каждой строки;
строка 1= ∑ строк 1.1-1.3 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
форма МКШ-4 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-1 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-3 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1.
Приложение 27 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о качественном составе педагогов малокомплектных школ
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № МКШ-6
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего педагогов, человек
из них по образованию, человек
из них имеют категории, человек
потребность в кадрах, человек
с послевузовским
с высшим
с техническими профессиональным
с общим средним
высшую
1-ую
2-ую
педагог
педагог-мастер
педагог-исследователь
педагог-эксперт
педагог-модератор
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
Итого по области
1.1
из них в сельской местности
1.2
из них с казахским языком обучения
1.3
из них с русским языком обучения
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о качественном составе педагогов малокомплектных школ"
(Индекс: № МКШ – 6, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда барлық педагогтердің саны көрсетіледі.
2-5 -бағандарда білімі бойынша педагогтердің саны көрсетіледі.
6-13 -бағандарда санаты бойынша педагогтердің саны көрсетіледі.
14-бағанда қажет педагогтердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1баған= ∑ 2-5 бағандар = ∑ 6-13 бағандар әрбір жол үшін.
Бұйрыққа
28 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ресурс орталықтарының желісі

1. Пояснение по заполнению Формы В графе 1 указывается общее количество педагогов.
В графах 2-5 указывается количество педагогов по образованию.
В графах 6-13 указывается количество педагогов по категориям.
В графе 14 указывается потребность в педагогах.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2-5 = ∑ граф 6-13 для каждой строки.
Приложение 28 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сеть ресурсных центров

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 10-ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Барлық тірек мектептер (ресурстық орталықтар), бірлік
соның ішінде, бірлік
ресурстық орталықтарға бекітілген магниттік мектептер, барлығы, бірлік
соның ішінде, бірлік
магниттік мектептердегі барлық оқушылар, адам
оның ішінде тірек мектептерге (ресурстық орталықтарға) бекітілген сыныптардағы оқушылар (адам)
интернаттарымен
тасымалдау мен
интернатпен және тасымалдаумен
негізгі мектеп
орта мектеп
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)       қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ресурстық орталық желісі" (Индекс: № 10- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда тірек мектептердің саны көрсетіледі.
2-бағанда интернаты бар тірек мектептердің саны көрсетіледі.
3-бағанда тасымалдауы бар тірек мектептердің саны көрсетіледі.
4-бағанда интернаты және тасымалдауы бар тірек мектептердің саны көрсетіледі.
5-7 бағандарда ресурстық орталықтарға бекітілген магниттік мектептердің саны көрсетіледі, оның ішінде деңгейі бойынша.
8-бағанда магниттік мектептердгі оқушылар саны көрсетіледі.
9-бағанда тірек мектептерге бекітілген сыныптардағы оқушылар саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
5 баған = ∑ 6 - 7 бағандар.
Бұйрыққа
29 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Орта білім жүйесінің негізгі көрсеткіштерінің есебі

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № МКШ-10
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
всего опорных школ (ресурсных центров), единиц
в том числе, единиц
всего магнитных школ, закрепленных к ресурсному центру, единиц
в том числе, единиц
количество учащихся в магнитных школах, человек
из них учащиеся в закрепленных классах к опорным школам (ресурсным центрам), человек
с интернатами
с подвозом
с интернатами и с подвозом
Основная школа
средняя школа
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сеть ресурсных центров"
(Индекс: № МКШ – 10, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество опорных школ.
В графе 2 указывается количество опорных школ с интернатами.
В графе 3 указывается количество опорных школ с подвозом.
В графе 4 указывается количество опорных школ где есть интернат и подвоз.
В графе 5-7 указывается количество магнитных школ, закрепленных к ресурсному центру и из них по уровням.
В графе 8 указывается количество детей в магнитных школах.
В графе 9 указывается количество детей в закрепленных классах к опорным школам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 5= ∑ граф 6-7
Приложение 29 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Отчет об основных показателях среднего образования

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда алдыңғы оқу жылының деректері көрсетіледі
2-бағанда ағымдағы оқу жылының деректері көрсетіледі
2. Есеп айырысу (46 жол):
Р * С – К = оқушы орнының тапшылығы
Р – Жобалық қуаты
С – Ауысым коэффиценті
К – 0-11(12) сыныптардың оқушыларының контингенті
Ауысым коэффиценті:
2003 жылға дейін мектептің эксплуатацияға кіруі . - 1 оқушыға келетін 1,5
2003 жылдан бастап мектептің эксплуатацияға кіруі - 1 оқушыға келетін 2
(1 және 3 ауысым мектептер есептемейді)
3. Нысандар арасындағы бақылау:
1) Орта білім беру ұйымдары:
СК-1 нысан 1 жол 2 баған = П-1 нысан 1 жол 1 баған
2) Ауылдық жердегі орта білім беру ұйымдары:
СК-1 нысан 1.1 жол 2 баған = П-1 нысан 1 жол 3 баған
3) Оқушылардың саны:
СК-1 нысан 1.2 жол 2 баған = П-1 нысан 2 жол 1 баған
4) Ауылдық жердегі оқушылардың саны:
СК-1 нысан 1.2.1 жол 2 баған = П-1 нысан 2 жол 3 баған
Бұйрыққа
30- қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Мектептердің жалпы саны және оқушылар саны
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштердің атауы
мектептердің жалпы саны, бірлік
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
барлық мектептер, бірлік
оның ішінде оқушылар саны, адам
оның ішінде қыздар, адам
Кестенің жалғасы
оның ішінде күндізгі мемлекеттік жалпы орта білім беретін мектептер саны, бірлік
оның ішінде, бірлік:
бастауыш мектептер
негізгі орта мектептер
жалпы орта мектептер
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
барлыы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)       қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектептердің жалпы саны және оқушылар саны" (Индекс: № П-1, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается данные за предыдущий учебный год
В графе 2 указывается данные за текущий учебный год.
2. Методика расчета (строка 46):
Р * С – К = дефицит ученических мест
Р – Проектная мощность
С – Коэффициент сменности
К – Контингент учащихся 0-11(12) классы
Коэффициент сменности:
Ввод школы в эксплуатацию до 2003 год - на 1 учащегося 1,5
Ввод школы в эксплуатацию с 2003 год - на 1 учащегося 2
(1 и 3 сменные школы не рассчитывает)
3. Контроль между формами:
1) Всего организаций среднего образования:
форма СТ-1 строка 1 графа 2= форма П-1 строка 1 графа 1
2) Всего организаций среднего образования в сельской местности:
форма СТ-1 строка 1.1 графа 2 = форма П-1 строка 1 графа 3
3) Численность учащихся:
форма СТ-1 строка 1.2 графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 1
4) Численность учащихся в сельской местности:
форма СТ-1 строка 1.2.1 графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 3
Приложение 30 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Общее число школ и численность учащихся
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-1
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, Автономные организации образования "Назарбаев интеллектуальные школы", организации подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных объектов
наименование показателей
общее число школ, единиц
из них число дневных государственных общеобразовательных школ, единиц
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
всего школ, единиц
в них численность учащихся, человек
из них девочек, человек
Продолжение таблицы
из них, единиц:
начальных школ
основных средних школ
общеобразовательных школ
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Общее число школ и численность учащихся"
(Индекс: № П-1, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда барлық мектептердің саны көрсетіледі.
2-3 бағандарда аумақтық тиесілігі бойынша мектептердің саны көрсетіледі.
4-бағанда күндізгі мемлекеттік жалпы білім беретін мектептердің саны көрсетіледі.
5-6 бағандарда аумақтық тиесілігі бойынша күндізгі мемлекеттік жалпы білім беретін мектептердің саны көрсетіледі.
7-15 бағандарда деңгейі және аумақтық тиесілігі бойынша күндізгі мемлекеттік жалпы білім беретін мектептердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-3 бағандар әрбір жол үшін
4 баған = ∑ 5-6 бағандар әрбір жол үшін = ∑ 7, 10 и 13 бағандар әрбір жол үшін
5 баған = ∑ 8, 11 и 14 бағандар әрбір жол үшін
6 баған = ∑ 9, 12 и 15 бағандар әрбір жол үшін
7 баған = ∑ 8-9 бағандар әрбір жол үшін
10 баған = ∑ 11-12 бағандар әрбір жол үшін
13 баған = ∑ 14-15 бағандар әрбір жол үшін
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-13 нысан 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-13 нысан 2 баған = П-18 нысан 1 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
Бұйрыққа
31- қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Алдыңғы оқу жылымен салыстырғанда мектептердің және оқушылардың оқыту тіліне қарай бөлінуі туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-3 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1-бөлім Оқыту тілі бойынша мектертедің саны
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
мектептердің жалпы саны, бірлік
оның ішінде
қазақ
орыс
аралас
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Кестенің жалғасы
оның ішінде
мектеп дамиды
ұйғыр
өзбек
тәжік
қазақ тіліне қарай
орыс тіліне қарай
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
2-бөлім Оқыту тілі бойынша оқушылардың саны
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
барлық оқушылар саны, адам
оқитындардың жалпы санынан:
қазақ
қазақ тілінде оқитын орыс және басқа ұлт балалары, адам
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
оқитындардың жалпы санынан:
орыс
оның ішінде орыс тілінде оқитын қазақ ұлты балалары, адам
ұйғыр
өзбек
тәжік
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)       қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Алдыңғы оқу жылымен салыстырғанда мектептердің және оқушылардың оқыту тіліне қарай бөлінуі туралы мәліметтер" (Индекс: № П-3, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество всех школ.
В графах 2-3 указывается количество всех школ по территориальной принадлежности.
В графе 4 указывается количество дневных государственных общеобразовательных школ.
В графах 5-6 указывается количество дневных государственных общеобразовательных школ по территориальной принадлежности.
В графах 7-15 указывается количество дневных государственных общеобразовательных школ по уровням и по территориальной принадлежности.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-3 для каждой строки
графа 4 = ∑ граф 5-6 для каждой строки = ∑ граф 7, 10 и 13 для каждой строки
графа 5 = ∑ граф 8, 11 и 14 для каждой строки
графа 6 = ∑ граф 9, 12 и 15 для каждой строки
графа 7 = ∑ граф 8-9 для каждой строки
графа 10 = ∑ граф 11-12 для каждой строки
графа 13 = ∑ граф 14-15 для каждой строки
3. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-13 графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-13 графа 2 = форма П-18 графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 2
Приложение 31 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о распределении школ и обучающихся по языкам обучения в сравнении с предыдущим годом
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-3
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 1 Количество школ по языкам обучения
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
общее число школ, единиц
в том числе на:
казахском
русском
смешанном
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
в том числе на:
школа развивается
уйгурском
узбекском
таджикском
в сторону казахского языка
в сторону русского языка
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Раздел 2 Количество учащихся по языкам обучения
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
численность учащихся всего, человек
из общего числа обучающихся на:
казахском
дети русской и другой национальности, обучающиеся на казахском языке, человек
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
из общего числа обучающихся на:
русском
в том числе детей казахской национальности, обучающиеся на русском языке, человек
уйгурском
узбекском
таджикском
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о распределении школ и обучающихся по языкам обучения в сравнении с предыдущим годом"
(Индекс: № П-3, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім
1-2 бағандарда мектептердің саны көрсетіледі.
3-8, 13-18 бағандарда оқыту тілі бойынша мектептердің саны көрсетіледі.
9-12 бағандарда даму тілі жағына қарай мектептердің саны көрсетіледі.
2-бөлім
1-2 бағандарда оқушылардың саны көрсетіледі.
3, 4, 7, 8, 11-16 оқыту тілі бойынша оқушылардың саны көрсетіледі.
5-6, 9-10 бағандарда оқу тілі бойынша ұлты қазақ оқушыларының саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 бөлім
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 13, 15, 17 бағандар, әрбір жол үшін
2 баған = ∑ 4, 6, 8, 14, 16, 18 бағандар, әрбір жол үшін
2 бөлім
1 баған = ∑ 3, 7, 11, 13, 15 бағандар, әрбір жол үшін
2 баған= ∑ 4, 8, 12, 14, 16 бағандар, әрбір жол үшін
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-13 нысан 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-13 нысан 2 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 8 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
3) Қазақ тілінде оқытатын барлық мектептер:
П-3 нысан (1 бөлім) 4 баған = П-4 нысан 1 баған
4) Орыс тілінде оқытатын барлық мектептер:
П-3 нысан (1 бөлім) 6 баған = П-4 нысан 9 баған
5) Аралас тілде оқытатын барлық мектептер:
П-3 (1 бөлім) нысан 8 баған = П-4 нысан 16 баған = П-10 нысан 1 жол 1 баған
6) Қазақ тілінде оқитын барлық оқушылар:
П-3 нысан (2 бөлім) 4 баған = П-4 нысан 3 баған
7) Орыс тілінде оқитын барлық оқушылар:
П-3 нысан (2 бөлім) 8 баған = П-4 нысан 11 баған
8) Ұйғыр тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-3 (2 бөлім) нысан 12 баған = П-7 нысан 2.2 жол ∑2 -12 бағандар
9) Өзбек тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-3 (2 бөлім) нысан 14 баған = П-7 нысан 1.2 жол ∑2-12 бағандар
10) Тәжік тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-3 (2 бөлім) нысан 16 баған = П-7 нысан 3.2 жол ∑2-12 бағандар
Бұйрыққа
32 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Қазақ, орыс, аралас тілде оқытатын мектептер туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-4 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақ4аратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
қазақ тілінде оқытатын мектептер
мектептер саны, бірлік
оның ішінде ауылды жерде
ондағы оқушылар саны, адам
оның ішінде ауылды жерде
қазақ тілінде оқытатын шағын жинақты мектептер
мектептер саны, бірлік
оның ішінде ауылды жерде
ондағы оқушылар саны, адам
оның ішінде ауылды жерде
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
Кестенің жалғасы
орыс тілінде оқытатын мектептер
аралас тілде оқытатын мектептер
мектептер саны, бірлік
оның ішінде сынып-комплектілер саны, бірлік
ондағыоқушылар саны, адам
оның ішінде ұлты бойынша, адам
мектептер саны, бірлік
оның ішінде орыс тілінде оқытатын сынып-комплектілер, бірлік
ондағыоқушылар саны, адам
оның ішінде ұлты бойынша, адам
қазақтар
орыстар

1. Пояснение по заполнению Формы
Раздел 1
В графах 1-2 указывается количество школ.
В графах 3-8, 13-18 указывается количество школ в разбивке по языкам обучения.
В графах 9-12 указывается количество школ по языку развития.
Раздел 2
В графах 1-2 указать количество учащихся.
В графах 3, 4, 7, 8, 11-16 указать количество учащихся в разбивке по языкам обучения.
В графах 5-6, 9-10 указывается количество учащихся казахской национальности по языкам обучения.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1
графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 13, 15, 17 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 14, 16, 18 для каждой строки
Раздел 2
графа 1 = ∑ граф 3, 7, 11, 13, 15 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4, 8, 12, 14, 16 для каждой строки
3. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-13 графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-13 графа 2 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 8 = форма К-1 строка 3 графа 2
3) Всего школ с казахским языком обучения:
форма П-3 (1 раздел) графа 4 = форма П-4 графа 1
4) Всего школ с русским языком обучения:
форма П-3 (1 раздел) графа 6 = форма П-4 графа 9
5) Всего школ со смешанными языками обучения:
форма П-3 (1 раздел) графа 8 = форма П-4 графа 16 = форма П-10 строка 1 графа 1
6)Всего учащихся на казахском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 4 = форма П-4 графа 3
7) Всего учащихся на русском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 8 = форма П-4 графа 11
8) Всего учащихся на уйгурском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 12 = форма П-7 строка 2.2 ∑ граф 2-12
9) Всего учащихся на узбекском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 14 = форма П-7 строка 1.2 ∑ граф 2-12
10) Всего учащихся на таджикском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 16 = форма П-7 строка 3.2 ∑ граф 2-12
Приложение 32 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о школах с казахским, русским и смешанными языками обучения
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-4
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения,
столицы
наименование района
Код классификатора административно-территориальных объектов
школы с казахским языком обучения
школы с русским языком обучения
число школ, единиц
из них в сельской местности
в них численность учащихся, человек
из них в сельской местности
малокомплектные школы с казахским языком обучения
число школ, единиц
в них число класс-комплектов, единиц
в них численность учащихся, человек
число школ, единиц
из них в сельской местности
в них численность учащихся, человек
из них в сельской местности
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Продолжение таблицы
школы с русским языком обучения
школы со смешанным языком обучения
из них по национальности, человек
число школ, единиц
в них класс-комплектов с русским языком обучения, единиц
в них численность учащихся, человек
из них по национальности, человек
казахи
русские

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1, 2-бағандарда қазақ тілінде оқытатын мектептердің саны және оның ішінде ауылдық жердегі саны көрсетіледі.
3, 4-бағандарда қазақ тілінде оқытатын мектептердегі және оның ішінде ауылдық жерлердегі оқушылар саны көрсетіледі.
5, 6-бағандарда қазақ тілінде оқытатын шағын жинақты мектептердің саны және оның ішінде ауылдық жердегі саны көрсетіледі.
7, 8-бағандарда қазақ тілінде оқытатын шағын жинақталған мектеп оқушыларының саны және оның ішінде ауылдық жерлерде оқитын саны көрсетіледі.
9-бағанда орыс тілінде оқытатын мектептердің саны көрсетіледі.
10-бағанда орыс тілінде оқытатын мектептердегі сынып-коплектілерінің саны көрсетіледі.
11-бағанда орыс тілінде оқытатын мектептердегі оқушылар саны көрсетіледі.
12-15-бағандарда ұлты бойынша орыс тілінде оқытатын мектептердегі оқушылар саны көрсетіледі.
16-бағанда аралас тілде оқытатын мектептер саны көрсетіледі.
17-бағанда аралас тілде оқытатын мектептердегі орыс тілінде оқытатын сынып- коплектілерінің саны көрсетіледі.
18-22-бағандарда ұлты бойынша аралас тілде оқытатын мектептердегі оқушылар саны көрсетіледі.
2. Нысан арасын бақылау:
1) Қазақ тілінде оқытатын барлық мектептер:
П-4 нысан 1 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 4 баған
2) Қазақ тілінде оқытатын барлық шағын жинақты мектептер:
П-4 нысан 5 баған = №3-ШЖМ нысан 1жол 3 баған
3) Ауылдық жердегі қазақ тілінде оқытатын барлық шағын жинақты мектептер:
П-4 нысан 6 баған = №3-ШЖМ нысан 1 жол 4 баған
Бұйрыққа
33- қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жаратылыстану-математикалық пәндер ағылшын тілінде жүргізілетін республиканың мектептері туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-6 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
мектеп атауы, толық мекен-жайы
ағылшын тілінде жүргізілетін пәндер атауы
оның ішінде:
қандай сыныптарда көп тілді оқыту енгізілген, сынып
жаратылыстану-математикалық пәндерді ағылшын тілінде жүргізетін мұғалімдер саны, адам
пәнді толық енгізу (инвариант есебінен)
пәнді ішінара енгізу (вариатив /факультатив есебінен)
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
оның ішінде:
білімі бар, адам
санаты бар, адам
жоғары оқу орнынан кейінгі
жоғары
техникалық және кәсіби
жалпы орта
жоғары
бірінші
екінші
педагог
педагог-модератор
педагог –сарапшы
педагог-зерттеуші
педагог-шебер
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жаратылыстану-математикалық пәндер ағылшын тілінде жүргізілетін республиканың көп тілді мектептері туралы мәліметтер" (Индекс: № П-6, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество школ с казахским языком обучения.
В графе 2 указывается количество школ с казахским языком обучения в сельской местности.
В графе 3 указывается количество учащихся в школах с казахским языком обучения.
В графе 4 указывается количество учащихся в школах с казахским языком обучения в сельской местности.
В графе 5 указывается количество малокомплектных школ с казахским языком обучения.
В графе 6 указывается количество малокомплектных школ с казахским языком обучения в сельской местности.
В графе 7 указывается количество учащихся малокомплектных школ с казахским языком обучения.
В графе 8 указывается количество учащихся малокомплектных школ с казахским языком обучения в сельской местности.
В графе 9 указывается количество школ с русским языком обучения.
В графе 10 указывается количество класс-комплектов в школах с русским языком обучения.
В графе 11 указывается количество учащихся в школах с русским языком обучения.
В графах 12-15 указывается количество учащихся в школах с русским языком обучения по национальностям.
В графе 16 указывается количество школ со смешанными языками обучения.
В графе 17 указывается них класс-комплектов с русским языком обучения в школах со смешанными языками обучения.
В графах 18-22 указывается количество учащихся в школах со смешанными языками обучения по национальностям.
2. Контроль между формами:
1)Всего школ с казахским языком обучения:
форма П-4 графа 1 = форма П-3 (1 раздел) графа 4
2)Всего малокомплектных школ с казахским языком обучения:
форма П-4 графа 5 = форма МКШ-3 строка 1 графа 3
3)Всего малокомплектных школ с казахским языком обучения в сельской местности:
форма П-4 графа 6 = форма МКШ-3 строка 1 графа 4
Приложение 33 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о школах республики с преподаванием предметов естественно-математического цикла на английском языке
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-6
Периодичность: годовая
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные школы"
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных единиц
наименование школы с указанием полного адреса
наименование предметов, преподаваемых на английском языке
из них:
в каких классах внедрено полиязычное обучение, класс
количество учителей, преподающих предметы естественно- математического цикла на английском языке, человек
с полным погружением предмета (за счет инварианта)
частичным погружением предмета
(за счет вариатива факультатива)
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
из них:
имеют образование, человек
имеют категорию, человек
послевузовское
высшее
техническое и профессиональное
общее среднее
высшая
первая
вторая
педагог
педагог-модератор
педагог-эксперт
педагог-исследователь
педагог-мастер
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о школах республики с преподаванием предметов естественно-математического цикла на английском языке"
(Индекс: № П-6, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда толық мекен-жайы көрсетілген мектептің атауы көрсетіледі
2-бағанда ағылшын тілінде оқытылатын пәндердің атауы көрсетіледі
3-4-бағандарда толық / жартылай батырылған элементтер көрсетіледі
5-бағанда Жаратылыстану-математикалық пәндері қай сыныптарда оқытылатыны көрсетіледі
6-бағанда Жаратылыстану-математикалық пәндерін оқытатын оқытушылардың саны көрсетіледі
7-10-бағандарда Жаратылыстану-математикалық пәндерін оқытатын оқытушылар саны көрсетіледі
11-18-бағандарда Жаратылыстану-математикалық пәндерін оқытатын санаттар бойынша оқытушылардың саны көрсетіледі
2. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Көптілдік оқыту - үш не одан да көп тілде оқыту.Жаратылыстану-математикалық пәндер- математика, физика, химия, география, информатика, биология Санат – атқарылған жұмыс нәтижесін көрсеткен қызметкердің біліктілік деңгейіне талап қою. (Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 83 бұйрығы "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, қосымша білімнің білім беру бағдарламаларын және арнайы оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғаларды және білім және ғылым саласындағы басқа да азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" бұйрығы).
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
6 баған = ∑ 7 - 10 бағандар
6 баған = ∑ 11 -18 бағандар
Бұйрыққа
34 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Өзбек, ұйғыр, тәжік тілдерінде оқытатын мектептер туралы мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование школы с указанием полного адреса.
В графе 2 указывается наименование предметов, преподаваемых на английском языке.
В графах 3–4 указываются предметы с полным/частичным погружением.
В графе 5 указывается в каких классах изучаются предметы естественно-математического цикла.
В графе 6 указывается количество учителей, преподающие предметы естественно-математического цикла.
В графах 7–10 указывается количество учителей по образованию, преподающие предметы естественно-математического цикла.
В графах 11–18 указывается количество учителей по категориям, преподающие предметы естественно-математического цикла.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Категория – уровень требований к квалификации работника, отражающий результативность выполнения работ (приказ Министра просвещения Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 83 "Об утверждении Правил и условий проведения аттестации педагогов, занимающих должности в организациях образования, реализующих общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего и общего среднего образования, образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования и специальные учебные программы, и иных гражданских служащих в области образования и науки).
3. Арифметико-логический контроль: графа 6 = ∑ граф 7 -10; графа 6 = ∑ граф 11- 18.
Приложение 34 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о школах с узбекским, уйгурским и таджикским языками обучения

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-12 бағандарда сыныптар бойынша оқушылардың саны көрсетіледі.
13-бағанда педагогтер саны көрсетіледі.
14-16 бағандарда білі бойынша педагогтер саны көрсетіледі.
17-24 бағандарда санаты бойынша педагогтер саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
13 баған = ∑ 14-16 бағандар әрбір жол үшін = ∑ 17-24 бағандар әрбір жол үшін
1.2 жол = ∑ 1-1.1 жолдар әрбір баған үшін
2.2 жол= ∑ 2-2.1 жолдар әрбір баған үшін
3.2 жол= ∑ 3-3.1 жолдар әрбір баған үшін
3. Нысандар арасындағы бақылау:
1) Ұйғыр тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-7 нысан 2.2 жол ∑2 -12 бағандар = П-3 нысан (2 бөлім) 12 баған
2) Өзбек тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-7 нысан 1.2 жол ∑2-12 бағандар = П-3 нысан (2 бөлім) 14 баған
3) Тәжік тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-7 нысан 3.2 жол ∑2-12 бағандар = П-3 нысан (2 бөлім) 16 баған
Бұйрыққа
35 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Өзбек, ұйғыр, тәжік тілінде оқытатын мектептердің түлектері туралы мәлімет

1. Пояснение по заполнению Формы
В графах 1-12 указывается количество учащихся по классам.
В графе 13 указывается количество педагогов.
В графах 14-16 указывается количество педагогов по образованию.
В графах 17-24 указывается количество педагогов по категориям.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 13 = ∑ граф 14-16 для каждой строки = ∑ граф 17-24 для каждой строки
строка 1.2 = ∑ строк 1-1.1 для каждой графы
строка 2.2 = ∑ строк 2-2.1 для каждой графы
строка 3.2 = ∑ строк 3-3.1 для каждой графы
3. Контроль между формами:
1)Всего учащихся на уйгурском языке:
форма П-7 строка 2.2 ∑ граф 2-12 = форма П-3 (2 раздел) графа 12
2)Всего учащихся на узбекском языке:
форма П-7 строка 1.2 ∑ граф 2-12 = форма П-3 (2 раздел) графа 14
3)Всего учащихся на таджикском языке:
форма П-7 строка 3.2 ∑ граф 2-12 = форма П-3 (2 раздел) графа 16
Приложение 35 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о выпускниках школ с узбекским, уйгурским, таджикским языками обучения

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда түлектердің саны көрсетіледі.
2-бағанда Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысқан түлектердің саны көрсетіледі.
3-4 бағандарда Ұлттық бірыңғай тестілеуді тапсыру тілі бойынша түлектердің саны көрсетіледі.
5-бағанда Ұлттық бірыңғай тестілеудің орташа баллы көрсетіледі.
6-бағанда шектік деңгейден өтпеген түлектердің саны көрсетіледі.
7-бағанда "Алтын белгіге" үміткер түлектердің саны көрсетіледі.
8-бағанда Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысқан "Алтын белгіге" үміткер түлектердің саны көрсетіледі.
9-бағанда білімін растаған "Алтын белгіге" үміткер түлектердің саны көрсетіледі.
10-бағанда үздік аттестат алған түлектердің саны көрсетіледі.
11-бағанда жоғары оқу орындарына түскен түлектердің саны көрсетіледі.
12-бағанда грант алған түлектердің саны көрсетіледі.
13-14 бағандарда оқыту тілі бөлінісінде кешенді тестілеу тапсырған түлектердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1. 2 жол = ∑ 1-1.1 жолдар әрбір баған үшін
2. 2 жол= ∑ 2-2.1 жолдар әрбір баған үшін
3. 2 жол= ∑ 3-3.1 жолдар әрбір баған үшін
Бұйрыққа
36 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Аралас тілде оқытатын мектептер туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-9 нысан
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество выпускников.
В графе 2 указывается количество выпускников, участвовавших в Едином национальном тестировании.
В графах 3-4 указывается количество выпускников по языку сдачи Единого национального тестирования.
В графе 5 указывается средний балл за Единое национальное тестирование.
В графе 6 указывается количество выпускников непреодолевших пороговый уровень.
В графе 7 указывается количество претендентов на "Алтын белгі".
В графе 8 указывается количество претендентов на "Алтын белгі", участвовавших в Едином национальном тестировании.
В графе 9 указывается количество претендентов на "Алтын белгі", подтвердивших знания.
В графе 10 указывается количество выпускников, получивших аттестат с отличием.
В графе 11 указывается количество выпускников, поступивших в высшие учебные заведения.
В графе 12 указывается количество выпускников, получивших гранты.
В графах 13-14 указывается количество выпускников, сдавшие комплексное тестирование в разбивке по языкам сдачи.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1.2 = ∑ строк 1-1.1 для каждой графы
строка 2.2 = ∑ строк 2-2.1 для каждой графы
строка 3.2 = ∑ строк 3-3.1 для каждой графы
Приложение 36 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о школах со смешанными языками обучения
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-9
Периодичность: годовая

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда аралас тілді мектептердің саны көрсетіледі.
2-8 бағандарда оқыту тілдері бөлінісінде аралас тілді мектептердің саны көрсетіледі.
9-15 бағандарда үш тілді аралас тілді мектептердің аны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-9 бағандар әрбір жол үшін
9 баған = ∑ 10-15 бағандар әрбір жол үшін
3. Нысан арасын бақылау:
1) Аралас тілде оқытатын барлық мектептер:
П-9 нысан 1 жол 1 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 8 баған
Бұйрыққа
37 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұлты қазақ оқушылар туралы мәліметтер (алдыңғы оқу жылымен салыстырғанда)
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-10 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Оқу жылдары
барлығы ұлты қазақ оқушылары, адам
оның ішінде,адам:
қазақ тілінде оқытатын мектептерде оқитын
аралас тілде оқытатын мектептерде қазақ тілінде оқитын
орыс тілінде оқытатын мектептерде оқитын
аралас тілде оқытатын мектептерде орыс тілінде оқитын

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество школ со смешанными языками обучения.
В графах 2-8 указывается количество школ со смешанными языками обучения, в разбивке по языкам обучения.
В графах 9-15 указывается количество смешанных школ с тремя языками обучения.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-9 для каждой строки
графа 9 = ∑ граф 10-15 для каждой строки
3. Контроль между формами:
1)Всего школ со смешанными языками обучения:
форма П-9 строка 1 графа 1 = форма П-3 (1 раздел) графа 8
Приложение 37 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения обучающихся казахской национальности на начало учебного года
(в сравнении с предыдущим учебным годом)
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-10
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Учебные годы
всего учащихся казахской национальности, человек
из них, человек:
обучающиеся в школах с казахским языком обучения
обучающиеся на казахском языке в школах со смешанным языком обучения
обучающиеся в школах с русским языком обучения
обучающиеся на русском языке в школах со смешанным языком обучения

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда ұлты қазақ оқушыларының саны көрсетіледі.
2-бағанда ауылдық жердегі ұлты қазақ оқушыларының саны көрсетіледі.
3-4 бағандарда оқыту тілі қазак мектептеріндегі және оның ішінде ауылдық жердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
5-6 бағандарда аралас тілді мектептерде қазақ тілінде оқитын және оның ішінде ауылдық жердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
7-8 бағандарда орыс тілінде оқытатын мектептердегі және оның ішінде ауылдық жердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
9-10 бағандарда аралас тілде оқытатын мектептерде орыс тілінде оқитын және оның ішінде ауылдық жердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
11-12 бағандар 3-10 бағандарда көрсетілмеген тілдерде оқитын және оның ішінде ауылдық жердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11 бағандар әрбір жол үшін
2 баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12 бағандар әрбір жол үшін
Бұйрыққа
38 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жалпы білім беретін және жексенбілік мектептерде ұлттық (ана) тілдерінің оқытылуы туралы мәлімет
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-11 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлығы мектептер, бірлік
ана тілінде оқытатын мектептер саны, бірлік
барлық оқушылар саны, адам
оның ішінде оқыту тілі бойынша, адам
неміс тілі
2 бағанда көрсетілгеннен басқа тіл (қандай екенін көрсету қажет)
неміс тілі
5 бағанда көрсетілгеннен басқа (қандай екенін көрсету қажет)
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
оқыту тілі бойынша жексенбілік мектептер, бірлік
оқыту тілі бойынша жексенбілік мектептерге баратын барлық оқушылар саны, адам
кәріс тілі
еврей тілі
украин тілі
татар тілі
неміс тілі

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество учащихся казахской национальности.
В графе 2 указывается количество учащихся казахской национальности в сельской местности.
В графах 3-4 указывается количество учащихся в школах с казахским языком обучения и из них в сельской местности.
В графах 5-6 указывается количество учащихся на казахском языке в школах со смешанным языком обучения и из них в сельской местности.
В графах 7-8 указывается количество учащихся в школах с русским языком обучения и из них в сельской местности.
В графах 9-10 указывается количество учащихся на русском языке в школах со смешанным языком обучения и из них в сельской местности.
В графах 11-12 указывается количество учащихся на языках не указанных в графах 3-10 и из них в сельской местности.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 9, 11 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 10, 12 для каждой строки
Приложение 38 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об изучении национальных (родных) языков в общеобразовательных и воскресных школах
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-11
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно-территориальных объектов
всего школ, единиц
число школ с родным языком обучения, единиц
численность всех учащихся, человек
из них по языкам обучения, человек
немецкий язык
языки не указанные в графе 2 (указать какой)
немецкий язык
языки не указанные в графе 5 (указать какой)
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
всего воскресных школ по языкам обучения, единиц
всего учащихся, посещающих воскресные школы по языкам обучения, человек
корейский язык
иврит
украинский язык
татарский язык
немецкий язык

7-11 бағандарда көрсетілгеннен басқа тілдер
кәрітер
еврейлер
украиндер
татарлар
немістер
13-17 бағандарда көрсетілгеннен басқа тілдер
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы білім беретін және жексенбілік мектептерде ұлттық (ана) тілдерінің оқытылуы туралы мәлімет" (Индекс: № П-11, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда ұлттық (ана) тілі оқытылатын мектептердің саны көрсетіледі.
2-3 бағандарда ұлттық (ана) тілдері оқытылатын мектептер саны көрсетіледі.
4-бағанда оқушылардың саны көрстеледі.
5-6 бағандарда оқыту тілі бойынша оқушылардың саны көрсетіледі.
7-12 бағандарда оқыту тілі бойынша жексенбілік мектептердің саны көрсетіледі.
13-18 бағандарда жексенбілік мектептердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-11 нысан 1 баған = П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-13 нысан 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-11 нысан 4 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-13 нысан 2 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
Бұйрыққа
39 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Шет тілін оқитын оқушылар туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-13 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: : есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлық мектептер саны, бірлік
барлық оқушылар саны, адам
шет тілін оқитын оқушылар саны, адам
ағылшын
І шет тілі ретінде
ІІ шет тілі ретінде
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту

языки не указанные в графах 7-11
корейцы
евреи
украинцы
татары
немцы
не указанные в графах 13-17
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об изучении национальных (родных) языков в общеобразовательных и воскресных школах"
(Индекс: № П-11, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество школ.
В графах 2-3 указывается количество школ с родным языком обучения.
В графе 4 указывается количество учащихся.
В графах 5-6 указывается количество учащихся по языкам обучения.
В графах 7-12 указывается количество воскресных школ по языкам обучения.
В графах 13-18 указывается количество учащихся воскресных школ по языкам обучения.
2. Контроль между формами:
1)Всего школ:
форма П-11 графа 1 = форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-13 графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
Всего учащихся:
форма П-11 графа 4 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-13 графа 2 = форма К-1 строка 3 графа 2
Приложение 39 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об учащихся, изучающих иностранные языки
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-13
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатор административно-территориальных объектов
всего школ, единиц
всего учащихся, человек
количество учащихся, изучающих иностранный язык, человек
английский
как І иностранный язык
как ІІ иностранный язык
с казахским языком обучения
с русским языком обучения

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектептер саны көрсетіледі.
1-бағанда оқушылар саны көрсетіледі.
3-32 бағандарда оқитын шет тілдері бойынша оқушылар саны көрсетіледі.
33-35 бағандарда шет тілдерін оқымайтын оқушылар саны көрсетіледі.
2. Нысан арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-13 нысан 1 баған = П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-13 нысан 2 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 8 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
Бұйрыққа
40 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы мәлімет
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-15 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы атауы
көрсеткіштер атауы
математика
физика
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
А
Б
В
Г
Д
Е
1
2
3
4
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
Кестенің жалғасы
қолданбалы экономика
химия
биология
орыстіліжәне әдебиеті
ағылшын тілі
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Кестенің жалғасы
тарих
неміс тілі
французтілі
қазақ тілі
информатика
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы мәлімет" (Индекс: № П-15, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество школ.
В графе 2 указывается количество учащихся.
В графах 3-32 указывается количество учащихся по изучаемым иностранным языкам.
В графах 33-35 указывается количество детей, не изучающих иностранные языки.
2. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-13 графа 1 = форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-13 графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 8 = форма К-1 строка 3 графа 2
Приложение 40 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о школах с классами углубленного изучения предметов
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-15
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных объектов
наименование школ с классами углубленного изучения предметов
наименование показателей
математика
физика
прикладная экономика
химия
биология
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахски м языком обучения
А
Б
В
Г
Д
Е
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
количество классов, единиц
численность учащихся, человек
Продолжение таблицы
русский язык и литература
английский язык
история
немецкий язык
французский язык
казахский язык
информатика
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
из них в школах и классах с русским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о школах с классами углубленного изучения предметов"
(Индекс: № П-15, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 бағандарда пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптарда оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 бағандарда қаза тілінде пәндерді тереңдетіп оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
Бұйрыққа
41 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жалпы білім беретін мектептердегі үздік және жақсы оқитын оқушылар туралы деректер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-16 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
оқушылар,адам
барлығы оқушылар,адам
А
Б
В
Г
Д
1
үздік оқушылар,
адам
жақсы оқитын оқушылар,адам
Кестенің жалғасы
оның ішінде сыныптар бойынша, адам
1-сынып
2-сынып
3-сынып
4-сынып
5-сынып
6-сынып
7-сынып
8-сынып
9-сынып
10-сынып
11-сынып
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы білім беретін мектептердегі үздік және жақсы оқитын оқушылар туралы деректер" (Индекс: № П-16, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда тиісті жол үшін үздік және жақсы оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
2-12 бағанда сыныптар бөлінісінде үздік және жақсы оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-12 бағандар әрбір жол үшін
Бұйрыққа
42 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жаратылыстану-математикалық пәндер бойынша оқу бағдарламасын ойдағыдай меңгерген ("жақсы" және "өте жақсы") оқушылар жөніндегі мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 указывается количество учащихся, которые обучаются в классах углубленного изучения указанных предметов.
В графах 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 указывается количество учащихся с казахским языком обучения, которые углубленно изучают указанные предметы.
Приложение 41 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Данные об отличниках и хорошистах в общеобразовательных школах
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-16
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных объектов
учащиеся, человек
всего учащихся, человек
в том числе по классам, человек
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
5 класс
6 класс
7 класс
8 класс
9 класс
10 класс
11 класс
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
отличники, человек
хорошисты, человек
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Данные об отличниках и хорошистах в общеобразовательных школах"
(Индекс: № П-16, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество отличников и хорошистов для соответствующей строки.
В графах 2-12 указывается количество отличников и хорошистов в разбивке по классам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-12 для каждой строки
Приложение 42 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об учащихся, успешно освоивших образовательные учебные программы по естественно-математическим дисциплинам (на "хорошо" и "отлично")
Индекс: форма № П-17

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-17 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
жаратылыстану-математикалық пәндердің атауы
оқушылар саны,адам
оның ішінде сыныптар бойынша, адам
1-сынып
2-сынып
3-сынып
4-сынып
А
Б
Д
1
2
3
4
5
биология
георграфия
информатика
математика
физика
химия
Кестенің жалғасы
оның ішінде сыныптар бойынша, адам
5-сынып
6-сынып
7-сынып
8-сынып
9-сынып
10-сынып
оның ішінде ағылшын тілінде
11-сынып
оның ішінде ағылшын тілінде
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жаратылыстану-математикалық пәндер бойынша оқу бағдарламасын ойдағыдай меңгерген ("жақсы" және "өте жақсы") оқушылар жөніндегі мәліметтер" (Индекс: № П-17, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жаратылыстану-математикалық пәндерді ойдағыдай меңгерген оқушылардың саны көрсетіледі.
2-11, 13 бағандарда сыныптар бөлінісінде жаратылыстану-математикалық пәндерді ойдағыдай меңгерген оқушылардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-11,13 бағандар әрбір жол үшін
Бұйрыққа
43 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Бір сыныпта курсты қайта оқып жатқан оқушылар (қайта оқу жылына қалдырылған оқушылар) туралы деректер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-18 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлығы оқушылар, адам
оның ішінде оқу курсына қайта қалдырылғандар, адам
бағдарламаны меңгермеген
ауыру себебімен
мекен-жайы өзгеруіне байланысты

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование естественно- математических дисциплин
численность учащихся, человек
в том числе по классам, человек
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
5 класс
6 класс
7 класс
8 класс
9 класс
10 класс
в том числе на английском языке
11 класс
в том числе на английском языке
А
Б
Д
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
биология
география
информатика
математика
физика
химия
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об учащихся, успешно освоивших образовательные учебные программы по естественно-математическим дисциплинам (на "хорошо" и "отлично")"
(Индекс: № П-17, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество учащихся, успешно освоивших предметы по естественно-математическим дисциплинам.
В графах 2-11, 13 указывается количество учащихся, успешно освоивших предметы по естественно-математическим дисциплинам в разбивке по классам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-11, 13 для каждой строки
Приложение 43 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Данные об учащихся, проходящих повторный курс в одном классе (второгодники)
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-18
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно- территориальных объектов
всего учащихся, человек
из них оставленные на повторный курс, человек
не освоившие программу
по болезни
в связи со сменой места жительства

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда оқушылардың санын көрсетіледі.
2-5 бағандарда оқу курсына қайта қалдырылған оқушылардың санын көрсетіледі.
6-16 бағандарда сыныптар бөлінісінде бағдарламаны меңгермеген оқушылар саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 6-16 бағандар
3. Нысан арасын бақылау:
1) Оқушылардың барлығы:
П-18 нысан 1 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-13 нысан 2 баған = П-22 нысан 8 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
Бұйрыққа
44 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан "Алтын белгі" белгісімен марапатталғандар туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-19 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
мектептің атауы
аумақтық тиесілілігі
"Алтын белгі" белгісімен марапатталатын үміткерлердің саны, адам
оның ішінде, адам
қазақ тілінде оқитындар
орыс тілінде оқитындар
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
Кестенің жалғасы
оның ішінде, адам
"Алтын белгі" белгісін растаған үміткерлердің саны, адам
оның ішінде, адам
өзбек тілінде оқитындар
ұйғыр тілінде оқитындар
тәжік тілінде оқитындар
қазақ тілінде оқитындар
орыс тілінде оқитындар
өзбек тілінде оқитындар
ұйғыр тілінде оқитындар
тәжік тілінде оқитында
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Алтын белгі" белгісімен марапатталғандар туралы мәліметтер" (Индекс: № П-19, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество учащихся.
В графах 2-5 указывается количество учащихся, оставленных на повторный курс.
В графах 6-16 указывается количество учащихся, не освоивших программу в разбивке по классам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 6-16
3. Контроль между формами:
1)Всего учащихся:
форма П-18 графа 1 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-13 графа 2 = форма П-22 графа 8 =форма К-1 строка 3 графа 2
Приложение 44 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о награжденных знаком "Алтын белгі"
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-19
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных объектов
наименование школы
территориальная принадлежность
количество претендентов на награждение знаком "Алтын белгі", человек
в том числе, человек
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с узбекским языком обучения
с уйгурским языком обучения
таджикским языком обучения
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
количество претендентов, подтвердивших знак "Алтын белгі", человек
в том числе, человек
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с узбекским языком обучения
с уйгурским языком обучения
таджикским языком обучения
9
10
11
12
13
14
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о награжденных знаком "Алтын белгі"
(Индекс: № П-19, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектептің атауы көрсетіледі.
2-бағанда мектептің аумақтық тиесілілігі көрсетіледі.
3-бағанда "Алтын белгі" белгісімен марапатталатын үміткерлердің саны көрсетіледі.
4-8 бағандарда оқыту тілі бойынша "Алтын белгі" белгісімен марапатталатын үміткерлердің саны көрсетіледі.
9-бағанда "Алтын белгі" белгісін растаған үміткерлердің саны көрсетіледі.
10-14 бағандарда оқыту тілі бойынша "Алтын белгі" белгісін растаған үміткерлердің саны көрсетіледі.
2. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
"Алтын белгi" белгiсiмен оқушылар Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 532 ""Алтын белгі" белгісі туралы ережені бекіту туралы" бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10115 болып тіркелген) сай марапатталады.
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
3 баған = ∑ 4-8 бағандар
9 баған = ∑ 10-14 бағандар
Бұйрыққа
45 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан 1 қыркүйекке мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-22 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
елді мекеннің атауы
мектеп атауы
мектептің мекен-жайы (көше, үй)
орналасқан жері бойынша (қалалық, ауылдық)
жобалық қуаты (оқушылар орнынын саны, бірлік)
пайдалы алаң (сынып бөлмелерінің ауданы, оқу кабинеттері мен зертханаларды қоса алғанда) шаршы метр
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
Кестенің жалғасы
оқу орнының тапшылығы (оқушылар орнының саны, бірлік)
апатты жағдайда (иә, жоқ)
оқушылар саны, адам
ауысым саны, бірлік
ауысымдар бойынша оқушылардың саны, адам
мектеп жанындағы интернаттың болуы
1
2
3
жобалық қуаты (оқушылар орнынын саны, бірлік)
тұрғындардың саны, адам
6
7
8
9
10
11
12
13
14
жалғасы
оқыту тілі (қазақ, орыс, ұйғыр, өзбек, тәжік, аралас
мектеп ғиматарын енгізу жылы, жыл
мектеп ғимаратының типі (типтік, бейімделген)
салыну типі
жылыту түрі (орталық, автономды қазандық, жеке (қатты, сұйық, газ отынында), электрлі қазандық
мектептің типі
мектептің түрі
жетекшінің тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
телефондары: қызметтік (код+телефон нөмірі), үй, ұялы
мектептің E-mail-ы және сайты
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Кестенің жалғасы
директордың орынбасарларының саны, адам
директордың орынбасарларының бірлік саны, адам
ғаламтордың жылдамдығы
заңды тұлға ретінде тіркелген, қамқоршылық кеңестің бар болуы
жаңа үлгідегі кабинеттері бар, кабинеттер саны, бірлік
жаңа үлгідегі
кабинеттерге деген қажеттілік,кабинеттер саны, бірлік
физика
химия
биология
физика
химия
биология
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды толтыру бойынша түсініктеме "1 қыркүйекке мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі" (индекс: № П-22, кезеңділігі - жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование школы.
В графе 2 указывается территориальная принадлежность школы.
В графе 3 указывается количество претендентов на награждение знаком "Алтын белгі".
В графах 4-8 указывается количество претендентов на награждение знаком "Алтын белгі" по языкам обучения.
В графе 9 указывается количество количество претендентов, подтвердивших знак "Алтын белгі".
В графах 10-14 указывается количество претендентов, подтвердивших знак "Алтын белгі" по языкам обучения.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Знаком "Алтын белгі" награждаются ученики в соответствии с приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 532 "Об утверждении Положения о знаке "Алтын белгі" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10115).
3. Арифметико-логический контроль:
графа 3 = ∑ граф 4-8
графа 9 = ∑ граф 10-14
Приложение 45 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Список государственных дневных общеобразовательных школ на 1 сентября
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-22
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
наименование населенного пункта
наименование школы
адрес школы (улица, дом)
тип местности (городская, сельская)
проектная мощность (количество ученических мест, единиц)
полезная площадь (площадь классных комнат, включая учебные кабинеты и лаборатории) квадрат метр
дефицит ученических мест (количество ученических мест, единиц)
в аварийном состоянии (да, нет)
численность учащихся, человек
количество смен единиц
число учащихся по сменам, человек
наличие пришкольного интерната
1
2
3
проектная мощность (количество ученических мест, единиц)
численность проживающих, человек
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
продолжение
язык обучения (казахский, русский, уйгурский, узбекский, таджикский, смешанные
год ввода здания школы, год
тип здания школы (типовое, приспособленное)
тип строения
вид отопления (центральное, автономная котельная, индивидуальное (на твердом, жидком, газовом топливе, электрокотел)
тип школы
вид школы
фамилия, имя и отчество (при наличии) руководителя
телефоны: служебный (код+номер телефона), домашний, сотовый
E-mail и сайт школы
число заместителей директора, человек
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Продолжение таблицы
число единиц заместителей директора, человек
скорость интернета
наличие попечительского совета, зарегистрированного
как юридическое лицо
имеют кабинеты новой модификации, количество кабинетов, единиц
потребность в кабинетах новой модификации, количество кабинетов, единиц
физики
химии
биологии
физики
химии
биологии
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Список государственных дневных общеобразовательных школ на 1 сентября"
(Индекс: № П-22, периодичность - годовая)

1. Нысандар арасын бақылау:
1-бағанда мектептердің атауы көрсетіледі.
2-бағанда мектептердің мекен-жайы (көше, үй) көрсетіледі
3-бағанда орналасқан жері бойынша (қалалық, ауылдық) көрсетіледі
4-бағанда жобалық қуаты (оқушылар орнынын саны, бірлік) көрсетіледі
5-бағанда пайдалы алаңы (сынып бөлмелерінің ауданы, оқу кабинеттері мен зертханаларды қоса алғанда) қанша шаршы метр екендігі көрсетіледі
6-бағанда оқу орнының тапшылығы (оқушылар орнының саны, бірлік) көрсетіледі
7-бағанда мектеп ғимаратының техникалық жағдайы апатты жағдайда (иә, жоқ) екендігі көрсетіледі
8-бағанда оқушылар саны, адам көрсетіледі
9-бағанда Мектептер неше ауысымда оқылатыны,бірлік көрсетіледі
10-12-бағанда ауысымдар бойынша оқушылар саны, адам көрсетіледі
13-14-бағанда мектеп жанындағы интернаттың болуы көрсетіледі
15-бағанда оқыту тілі қай тілде оқытылатыны (қазақ, орыс, ұйғыр, өзбек, тәжік, аралас) көрсетіледі
16-бағанда мектеп ғиматарын енгізу жылы қай жылы екені көрсетіледі
17-бағанда мектеп ғимаратының типі қандай екені(типтік, бейімделген) көрсетіледі
18-бағанда қай жылы салынғаны туралы ақпарат беріледі
19-бағанда Мектептерде қандай жылыту түрін қолданатыны туралы ақпарат беріледі
20-бағанда мектептің типі көрсетіледі
21-бағанда мектептің түрі көрсетіледі
22-бағанда мектеп жетекшінің тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) көрсетіледі
23-бағанда мектептің жетекшісінің қызметтік үй, ұялы телефон номерлері көрсетіледі
24-бағанда мектептің E-mail-ы және сайты көрсетіледі
25-бағанда директордың орынбасарларының саны көрсетіледі
26-бағанда директордың орынбасарларының бірлік саны көрсетіледі
27-бағанда ғаламтордың жылдамдығы көрсетіледі
28-бағанда заңды тұлға ретінде тіркелген, қамқоршылық кеңестің бар болуы туралы ақпарат беріледі
29-31бағанда жаңа үлгідегі кабинеттері бар мектептердің кабинеттер саны көрсетіледі
32-34-бағанда жаңа үлгідегі кабинеттерге деген қажеттілігі бар мектептердегі кабинеттер саны көрсетіледі
2. Есеп әдістемелігі (6 жол):
Есеп формуласы
Р * С – К = оқушы орнының тапшылығы
Р – Жобалық қуаты
С – Ауысым коэффиценті
К – 0-11(12) сыныптардағы оқушылардың контингенті
Ауысым коэффиценті:
2003 жылға дейін мектептің пайдалануға берілуі - 1 оқушыға келетін 1,5
2003 жылдан бастап мектептің пайдалануға берілуі - 1 оқушыға келетін 2
(1және 3 ауысым мектептер есептемейді)
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
9 баған = ∑ 10-12 баған
Бұйрыққа
46 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жеке күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-23 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
ауданның атауы
мектептің атауы
елді мекеннің атауы
Электрондық поштасы
орналасқан орны (көшенің атауы, үйдің №)
енгізу жылы, жыл
А
Б
В
Г
1
2
3
3
4
Кестенің жалғасы
оқушылар саны, адам
оқыту тілі
языкобучения
жобалық қуаты (оқушылар орнының саны, бірлік)
ғимараттың типі (типтік, бейімделген)
жылыту түрі (орталық, автономды электрлі қазандық, жеке (қатты, сұйық, газ отынында), электрлі қазандық)
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
телефоны (коды, телефон нөмірі)
лицензияны беру күні мен нөмірі
құрылтайшылар туралы мәлімет
мектептің түрі
барлығы
оның ішінде қыздар, адам
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды толтыру бойынша түсініктеме "Жеке күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі" (индекс: № П-23, кезеңділігі - жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование школы.
В графе 2 указывается адрес школы.
В графе 3 указывается тип местности (городская, сельская).
В графе 4 указывается проектная мощность
В графе 5 указывается полезная площадь) квадрат метр.
В графах 6 указывается дефицит ученических мест (количество ученических мест, единиц).
В графе 7 указывается в аварийном состоянии (да, нет).
В графе 8 указывается численность учащихся.
В графе 9 указывается количество смен единиц.
В графе 10-12 указывается число учащихся по сменам.
В графе 13-14 указывается наличие пришкольного интерната.
В графе 15 указывается язык обучения (казахский, русский, уйгурский, узбекский, таджикский, смешанные).
В графе 16 указывается год ввода здания школы.
В графе 17 указывается тип здания школы.
В графе 18 указывается тип строения.
В графе 19 указывается вид отопления.
В графе 20 указывается тип школы.
В графе 21 указывается вид школы.
В графе 22 указывается фамилия, имя и отчество (при наличии) руководителя.
В графе 23 указывается телефон школы.
В графе 24 указывается email школы.
В графе 25 число заместителей директоров.
В графе 26 число единиц заместителей директоров.
В графе 27 указывается скорость интернета.
В графе 28 указывается наличие попечительского совета, зарегистрированного как юридическое лиц.
В графе 29-31 указывается имеют кабинеты новой модификации, количество кабинетов.
В графе 32-34 указывается потребность в кабинетах новой модификации, количество кабинетов.
2. Методика расчета (графа 6):
Формула расчета
Р * С – К = дефицит ученических мест
Р – Проектная мощность
С – Коэффициент сменности
К – Контингент учащихся 0-11(12) классы
Коэффициент сменности:
Ввод школы в эксплуатацию до 2003 год - на 1 учащегося 1,5
Ввод школы в эксплуатацию с 2003 год - на 1 учащегося 2
(1 и 3 сменные школы не рассчитывают)
3. Арифметико-логический контроль:
графа 9 = ∑ граф 10-12
Приложение 46 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Данные по частным дневным общеобразовательным школам
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-23
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
наименование школы
Наименование населенного пункта
местонахождение (наименование улицы, номер дома)
год ввода, год
численность учащихся, человек
код классификатора административно-территориальных объектов
электронная почта
всего
из них девочек, человек
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
Продолжение таблицы
язык обучения
проектная мощность (количество ученических мест, единиц)
тип здания (типовое, приспособленное)
вид отопления (центральное, автономная котельная, индивидуальное (на твердом, жидком, газовом топливе) электрокотел, другое)
фамилия, имя и отчество (при наличии) руководителя
телефон (код, номер телефона)
номер и дата выдачи лицензии
сведения об учредителях
вид школы
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель____________________________ _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Данные по частным дневным общеобразовательным школам"
(Индекс: № П-23, периодичность - годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы көрсетіледі.
2- бағанда ауданның атауы көрсетіледі.
3 бағанда ұйымнның атауы көрсетіледі.
4-бағанда тұрғылықты жердің түрі көрсетіледі.
5-бағанда мектептің түрі көрсетіледі.
6-бағанда оқыту тілі көрсетіледі.
7-13 бағанда барлық оқушылар көрсетіледі.
14-16 бағанда оқу корпусы көрсетіледі.
17-19 бағанда интернаттар туралы мәліметтер көрсетіледі.
20-43 бағанда интернатта бар тізбектері көрсетіледі.
44-бағанда кітапханалар туралы мәліметтер көрсетіледі.
45-бағанда кітапқоры туралы мәліметтер көрсетіледі.
46-бағанда интернаттың барлық бөлмелерінің жалпы көлемі, шаршы метр жалпы көлемі, шаршы метр көрсетіледі.
47-бағанда оның ішінде жататын бөлме ауданы көрсетіледі.
48-бағанда асханада отыратын орын көрсетіледі.
49-бағанда компьютерлік сыныптар көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 жол = ∑ 1.1-1.6 жолдар
6 жол = ∑ 1,2,3,4,5 жолдар
Бұйрыққа
48 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Интернатты білім беру ұйымдарының педагог кадрлары туралы мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование области, города республиканского значения, столицы.
В графе 2 указывается наименование района.
В графе 3 указывается наименование организации.
В графе 4 указывается тип местности
В графе 5 указывается вид школы.
В графе 6 указывается язык обучения школы.
В графе 7-13 указывается количество учащихся.
В графах 14-16 указывается учебный корпус.
В графах 17-19 указывается интернат.
В графах 20-44 указывается наличие в интернате.
В графе 45 указывается книжный фонд, тысячи экземпляров.
В графе 46 указывается общая площадь всех помещений интернатов, квадрат метр.
В графе 47 указывается из них площадь спален, квадрат метр.
В графе 48 указывается количество посадочных мест в столовой.
В графе 49 указывается компьютерные классы.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ строки 1.1-1.6
строка 6 =∑ строки 1,2,3,4,5
Приложение 48 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о педагогических кадрах интернатных организаций образования

4-7 бағанда білімі бойынша педогог қызметкерлер саны көрсетіледі
8-18 бағанда жұмыс өтелі бойынша педагог қызметкерлер саны көрсетіледі
19-25 бағанда оның ішінде мамандар саны көрсетіледі
26-31 бағанда медицина кадрлары саны көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 4-7 бағандар
2 баған = ∑ 8-18 бағандар
1 жол = ∑ 1.1 - 1.6. жолдар.
Бұйрыққа
49 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жағдай бойынша жалпы білім беретін мектептердің 9-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер

В графе 4-7 указывается количество педагогических работников по образованию.
В графе 8-18 указывается количество педагогических работников по стажу работы.
В графе 19-25 указывается от общего количество работников - специалисты.
В графе 26-31 указывается количество медицинских работников.
2 Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 4-7
графа 2 = ∑ граф 8-18
строка 1 = ∑ строк 1.1 - 1.6.
Приложение 49 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о трудоустройстве выпускников 9 классов общеобразовательных школ

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда түлектердің саны көрсетіледі.
2-бағанда күндізгі білім беретін мектептердегі түлектердің саны көрсетіледі.
3-бағанда кешкі мектептердегі түлектердің саны көрсетіледі.
4-бағанда мемлекеттік емес мектептердегі түлектердің саны көрсетіледі.
5- бағанда арнайы (түзеу) білім беру ұйымдарындағы түлектердің саны көрсетіледі.
6-бағанда колледждерге оқуға түскен түлектердің саны көрсетіледі.
7-бағанда оқуды мектепте жалғастырған түлектердің саны көрсетіледі.
8-9 бағандарда елден сыртқа кеткен түлектердің саны көрсетіледі.
10-бағанда жұмысқа орналасқан түлектердің саны көрсетіледі.
11-бағанда жұмысқа орналаспаған түлектердің саны көрсетіледі.
12-14 бағандарда оқуға жарамайтын түлектердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-5 бағандар әрбір жол үшін = ∑ 6, 7, 8, 10, 11, 12 бағандар әрбір жол үшін
12 баған = ∑ 13-14 бағандар әрбір жол үшін
Бұйрыққа
50 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жалпы білім беретін мектептердің 11-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество выпускников.
В графе 2 указывается количество выпускников дневных общеобразовательных школ.
В графе 3 указывается количество выпускников вечерних школ.
В графе 4 указывается количество выпускников негосударственных школ.
В графе 5 указывается количество выпускников специальных (коррекционных) организаций образования.
В графе 6 указывается количество выпускников, поступивших в колледжи.
В графе 7 указывается количество выпускников, продолживших обучение в школе.
В графах 8-9 указывается количество выпускников, выехавших за пределы страны.
В графе 10 указывается количество трудоустроенных выпускников.
В графе 11 указывается количество нетрудоустроенных выпускников.
В графах 12-14 указывается количество выпускников, не подлежащих обучению.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-5 = ∑ граф 6, 7, 8, 10, 11, 12 для каждой строки;
графа 12 = ∑ граф 13-14 для каждой строки.
Приложение 50 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о трудоустройстве выпускников 11 классов общеобразовательных школ

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
Бөлім 1.
1-бағанда аттестаттаудан өткендердің жалпы саны көрсетіледі.
2-10-бағандарда әр санат бойынша аттестаттаудан өткен педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
Бөлім 2.
1-бағанда аттестаттаудан өткендердің жалпы саны көрсетіледі.
2-16-бағандарда әр санат бойынша аттестаттаудан өткен педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Педагогтерді аттестаттау - педагогтің біліктілік деңгейінің біліктілік талаптарына сәйкестігін айқындау мақсатында жүргізілетін рәсім ("мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында лауазымдарды атқаратын педагогтерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім Министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 83 бұйрығы, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, қосымша білім берудің білім беру бағдарламалары және арнайы оқу бағдарламалары, және білім және ғылым саласындағы өзге де азаматтық қызметшілер).
Санат-жұмыстың нәтижелілігін көрсететін қызметкердің біліктілігіне қойылатын талаптар деңгейі.
Оқыту тілі-пән оқытылатын тіл.
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 тарау
баған 1 = ∑ баған 2, 3, 5, 6, 8, 9;
жол 1 = ∑ жолдар 1.1,1.2;
жол 2 = ∑ жолдар 2.1,2.2;
жол 3 = ∑ жолдар 3.1,3.2;
жол 4 = ∑ жолдар 4.1, 4.2;
жол 5 = ∑ жолдар 5.1, 5.2;
жол 6 = ∑ жолдар 6.1, 6.2;
2 тарау
баған 1 = ∑ баған 2, 3, 5, 6, 8, 9; 11,12,14,15;
жол 1 = ∑ жолдар 1.1,1.2;
жол 2 = ∑ жолдар 2.1,2.2;
жол 3 = ∑ жолдар 3.1,3.2;
жол 4 = ∑ жолдар 4.1, 4.2;
жол 5 = ∑ жолдар 5.1, 5.2;
жол 6 = ∑ жолдар 6.1, 6.2;
Бұйрыққа
52- қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Мектептерде жұмыс істейтін магистр дәрежесі бар мұғалімдер туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-31 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Магистрант-мұғалімдер саны, адам
оның ішінде пәндер бойынша, адам
қазақ тілім ен әдебиеті
орыс тілі мен әдебиет
неміс тілі
ағылшын тілі
француз тілі
физика
математика
химия
биология
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Облыс/ республикалықмаңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде әйелдер(1 жолдан)
Кестенің жалғасы
оның ішінде пәндер бойынша, адам
география
бейнелеу өнері жәнесызу
тарих
психология
экология
музыка
информатика
валеология
көркем еңбек
өмір қауіпсіздігі негіздері және алғашқы әскери дайындық
технология
дене шынықтыру
бастауыш сыныптар

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается общее количество педагогов прошедшие аттестацию.
В графах 2-10 указывается количество педагогов прошедшие аттестацию по каждой категории.
Раздел 2.
В графе 1 указывается общее количество педагогов прошедшие аттестацию.
В графах 2-16 указывается количество педагогов прошедшие аттестацию по каждой категории.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Аттестация педагогов - процедура, проводимая с целью определения соответствия уровня квалификации педагога, квалификационным требованиям (приказ Министра просвещения Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 83 "Об утверждении Правил и условий проведения аттестации педагогов, занимающих должности в организациях образования, реализующих общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего и общего среднего образования, образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования и специальные учебные программы, и иных гражданских служащих в области образования и науки).
Категория – уровень требований к квалификации работника, отражающий результативность выполнения работ.
Язык обучения – язык, на котором ведется преподавание предмета.
3. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1
графа 1 = ∑ графы 2, 3, 5, 6, 8, 9;
строка 1 = ∑ строки 1.1, 1.2;
строка 2 = ∑ строки 2.1, 2.2;
строка 3 = ∑ строки 3.1, 3.2;
строка 4 = ∑ строки 4.1, 4.2;
строка 5 = ∑ строки 5.1, 5.2;
строка 6 = ∑ строки 6.1, 6.2;
Раздел 2
графа 1 = ∑ граф 2, 3, 5, 6, 8, 9; 11,12,14,15;
строка 1 = ∑ строк 1.1,1.2;
строка 2 = ∑ строк 2.1,2.2;
строка 3 = ∑ строк 3.1,3.2;
строка 4 = ∑ строк 4.1, 4.2;
строка 5 = ∑ строк 5.1, 5.2;
строка 6 = ∑ строк 6.1, 6.2;
Приложение 52 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства Просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об учителях, имеющих степень магистр, работающих в школах
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-31
Периодичность: годовая
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно- территориальных объектов
количество учителей-магистрантов, человек
из них по предметам (человек)
казахский язык и литература
русский язык и литература
немецкий язык
английский язык
французский язык
физика
математика
химия
биология
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
республиканского значения, столице
1.1
из них в сельской местности (из строки 1)
1.2
из них женщин (из строки 1)
Продолжение таблицы
из них по предметам (человек)
география
изобразительное искусство и черчение
история
психология
экология
музыка
информатика
валеология
художественный труд
основы безопасности и жизнедеятельности и начальная военная подготовка
технология
физкультура
начальные классы

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
Б-Г бағандарында облыстың,ауданның атауы, әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
1 бағанда магистр-мұғалімдердің жалпы саны көрсетіледі.
2-24 – бағандарда пәндер бойынша магистр-мұғалімдердің саны көрсетіледі.
2. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Магистр – жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік оқу бағдарламасы бойынша білім алушы.
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-24 бағандар, әрбір жол үшін.
Бұйрыққа
53 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жас мамандарды (жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарының, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының түлектері) жалпы білім беру мектептерге жұмысқа қабылдау жөніндегі мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-32 нысан
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах Б-Г указывается наименование области, района, код классификатора административно- территориальных объектов.
В графе 1 указывается общее количество учителей – магистров.
В графах 2-24 указывается количество учителей – магистров по предметам.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Магистр – лицо, окончивший по профессиональной образовательной учебной программе послевузовского образования.
3. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-24 для каждой строки.
Приложение 53 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства Просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о прибывших молодых специалистов (выпускников организаций высшего, технического и профессионального образования) общеобразовательных школ
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма П-32
Периодичность: годовая

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме: 1-бағанда жас мамандардың жалпы саны көрсетіледі.
2-23-бағандарда пәндер бойынша жас мамандардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-23 бағандар әрбір жол үшін
Бұйрыққа
54 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жабылған, ашылған және қайта құрылған орта, арнайы, мамандандырылған, қосымша білім беру және жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар ұйымдары жөніндегі мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: №П-35 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20__- 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштердің атауы
барлық білім беру ұйымдары, бірлік
күндізгі жалпы білім беру ұйымдарының саны, бірлік
ондағы қазақ тілінде оқытатын, бірлік
оның ішінде
бастауыш мектеп
елді-мекен типі(қалалық,ауылдық)
меншік түрі
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
оның ішінде шағын жинақты мектептердің
саны, бірлік
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
жабылған ұйымдар саны
2
ашылған
ұйымдар саны
3
қайта ұйымдастырылған ұйымдар саны
Кестенің жалғасы
оның ішінде
кешкі мектептер саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
мектептен тыс ұйымдар саны, бірлік
негізгі мектеп
орта мектеп
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушыларсаны, адам
оның ішінде шағын жинақты мектептердің
саны, бірлік
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
оның ішінде шағын жинақты мектептердің
саны, бірлік
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштер атауы
арнайы ұйымдардың
саны
мектеп жанындағы
интернаттың саны
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
барлығы, бірлік
оқушылар орнының саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
А
Б
В
Г
21
22
23
24
25
26
1
жабылған ұйымдар саны
2
ашылған
ұйымдар саны
3
қайта ұйымдастырылған ұйымдар саны
Кестенің жалғасы
жасөспірімдер
үйінің саны
балалар ауылының саны

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество молодых специалистов.
В графах 2-23 указываются количество молодых специалистов по предметам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-23 для каждой строки.
Приложение 54 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства Просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Данные о закрытых, открытых и реорганизованных организаций среднего,
специального, специализированного, дополнительного образования и для детей-сирот
и детей, оставшихся без попечения родителей
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-35
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно-территориальных объектов
наименование показателей
всего организаций образования, единиц
число дневных общеобразовательных организаций, единиц
в них с казахским языком обучения, единиц
тип местности (городская, сельская)
форма собственности
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
1
число закрытых организаций
2
число открытых организаций
3
число реорганизованых организаций
Продолжение таблицы
в том числе
число вечерних школ, единиц
в них численность учащихся, человек
число внешкольных организаций, единиц
начальная школа
основная школа
средняя школа
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
из них малокомплектных школ, единиц
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
из них малокомплектных школ, единиц
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
из них малокомплектных школ, единиц
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
продолжение
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно- территориальных объектов
наименование показателей
число специальных организаций
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
А
Б
В
Г
21
22
23
1
число закрытых организаций
2
число открытых организаций
3
число реорганизованных организаций
Продолжение таблицы
интернаты при школах
число домов юношества
число детских деревень

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1- бағанда барлық білім беру ұйымдары көрсетіледі.
2- бағанда жалпы білім беру ұйымдары көрсетіледі.
3 бағанда елді мекен типі көрсетіледі.
4-бағанда меншік түрі көрсетіледі.
5-бағанда ондағы қазақ тілінде оқытатын мектептер көрсетіледі
6-17 бағанда оның ішінде білім деңгейі бойынша мектептер көрсетіледі.
18-бағанда кешкі мектептер саны көрсетіледі.
19-бағанда оның ішінде оқушылар саны көрсетіледі.
20 бағанда мектептен тыс ұйымдар саны көрсетіледі.
21-23 бағанда арнайы ұйымдар саны көрсетіледі.
24-26 бағанда мектеп жанындағы интернаттың саны көрсетіледі.
27-29 бағанда жасөспірімдер үйінің саны көрсетіледі.
30-32 бағанда балалар ауылының саны көрсетіледі.
33-35 бағанда 2-35 бағандарда көрсетілмеген білім беру ұйымдар көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған =∑ 2, 18, 20, 21, 24, 27, 30, 33
2 баған =∑ 6, 10, 14.
Бұйрыққа
55 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Бес жылдықтар бойынша жалпы білім беретін мектеп объектілерін енгізу жөніндегі ақпарат
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: №П-36 нысан
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество организаций образования.
В графе 2 указывается общее количество общеобразовательных организаций.
В графе 3 указывается тип местности.
В графе 4 указывается форма собственности.
В графе 5 указывается количество организаций с казахским языком обучения.
В графах 6-17 указывается количество организаций по уровню образования.
В графе 18 указывается общее количество вечерних школ.
В графе 19 указывается контингент вечерних школ.
В графе 20 указывается общее количество внешкольных организаций.
В графах 21-23 указывается общее количество специальных организаций.
В графах 24-26 указывается общее количество интернатов при школах.
В графах 27-29 указывается количество домов юношества.
В графах 30-32 указывается количество детских деревень.
В графах 33-35 указывается количество других организации образования.
2. Арифметико-логический контроль:
Графа 1=∑ 2, 18, 20, 21, 24, 27, 30, 33
Графа 2=∑ 6, 10, 14
Приложение 55 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства Просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Информация по вводу объектов общеобразовательных школ по пятилеткам
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-36
Периодичность: годовая

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1- 23 бағанда енгізілен жыл көрсетіледі.
24- бағанда барлығы,бірлік көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
24 баған =∑ 1-23.
Бұйрыққа
56 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан 20__-20__ оқу жылындағы апаттық мектептердің тізімі (растайтын құжаттары бар) және жалпы білім беретін мектептердегі апаттылық мәселелерді шешу үшін қолданған шаралар туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № П-38 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің
білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Жол №
мектептің атауы
толық мекен-жайы
жобалық қуаты, бірлік
оқушылар саны, адам
ғимаратты салу жылы
ғимараттың типі
жылыту түрі
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қажетті жұмыстар бойынша ұсынысы (техникалық тапсырма)
республикалық бюджет есебінен құрылыс
құрылыс жүргізіліп жатыр
құрылыс қажет
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуші коды
жобалық қуаты , бірлік
енгізу жылы
жобалық қуаты, бірлік
ұсыныс енгізілді (иә, жоқ)
20__
20__
20__
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Кестенің жалғасы
жергілікті бюджет есебінен құрылыс
күрделі жөндеу, қайта құру
құрылыс жүргізіліп жатыр
құрылыс қажет
қайта құру жүргізіліп жатыр
күрделі жөндеу қажет
күрделі жөндеу қарастырылған
жобалық қуаты
енгізу жылы
жобалық қуаты
ұсыныс енгізілді (иә, жоқ)
20__
20__
20__
жобалық қуаты
енгізу жылы
жобалық қуаты
ұсыныс енгізілді (иә, жоқ)
20__
20__
20__
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "20__-20__ оқу жылындағы апаттық мектептердің тізімі (растайтын құжаттары бар) және жалпы білім беретін мектептердегі апаттылық мәселелерді шешу үшін қолданған шаралар туралы мәліметтер" (Индекс: № П - 38, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1-23 указывается в каком году введены объекты образования
В графе 24 указывается общее количество объектов образования
2. Арифметико-логический контроль:
графа 24=∑ 1-23.
Приложение 56 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства Просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Список аварийных школ (имеющих подтверждающие документы) в 20__-20__ учебном году
и сведения о мерах, предпринимаемых для решения проблемы аварийности общеобразовательных школ
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № П-38
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
№ строки
Наименование школы
полный адрес
проектная мощность, единиц
численность учащихся, человек
год постройки здания
тип здания
вид отопления
предложение Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по виду необходимых работ (техническое задание)
Код классификатора административно-территориальных объектов
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Продолжение таблицы
строительство за счет республиканского бюджета
ведется строительство
необходимо строительство
проектная мощность, единиц
год ввода
проектная мощность, единиц
предложение внесено (да, нет)
20__
20__
20__
10
11
12
13
14
15
16
Продолжение таблицы
строительство за счет местного бюджета
капитальный ремонт, реконструкция
ведется строительство
необходимо строительство
ведется реконструкция
необходим капитальный ремонт
күрделі жөндеу қарастырылған предусмотрен капитальный ремонт
проектная мощность
дата ввода
проектная мощность
предложение внесено (да, нет)
20__
20__
20__
проектная мощность
дата ввода
проектная мощность
предложение внесено (да, нет)
20__
20__
20__
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Список аварийных школ (имеющих подтверждающие документы)
в 20__-20__ учебном году и сведения о мерах, предпринимаемых для решения проблемы
аварийности общеобразовательных школ"
(Индекс: № П-38, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-тарау.
1-бағанда секциялардың барлық саны көрсетіледі.
2-11-бағандарда секциялардың саны көрсетіледі.
12-бағанда барлық үйірмелер саны көрсетіледі.
13-21-бағандарда үйірмелер саны көрсетіледі.
2-тарау.
1-бағанда сабақтан тыс уақытта (оқушыларды қайталамай) қосымша білім берумен айналысатын оқушылардың саны көрсетіледі.
2-16-бағандарда саны көрсетіледі, оның ішінде.
2. Арифметико-логикалық бақылау:
1-тарау.
1 баған = ∑ 2-11 бағандар, әрбір жол үшін
12 баған = ∑ 13-21 бағандар, әрбір жол үшін.
2-тарау.
1 баған = ∑ 2-16 бағандар, әрбір жол үшін.
Бұйрыққа
58 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Сыныптар, сынып-комплектілер туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № РИК-76 (ІІ тарау) нысан
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается общее количество спортивных секций.
В графах 2-11 указывается количество спортивных секций по видам.
В графе 12 указывается общее количество кружков.
В графах 13-86 указывается количество кружков по видам.
Раздел 2.
В графе 1 указывается количество учащихся, занятых дополнительным образованием во внеурочное время (без дублирования учащихся).
В графах 2-16 указывается количество учащихся, занятых дополнительным образованием во внеурочное время, в разбивке количества учащихся каждого кружка и секций отдельно.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1.
графа 1 = ∑ граф 2-11 для каждой строки
графа 12 = ∑ граф 13-86 для каждой строки.
Раздел 2
графа 1 = ∑ граф 2-16 для каждой строки
Приложение 58 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о классах, классах-комплектах
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № РИК - 76 (раздел ІІ)
Периодичность: годовая

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-6 бағандарда бастауыш мектептерде оқыту тілідері және сыныптар саны бойынша көрсетіледі.
7-12 бағандарда негізгі орта мектептерде оқыту тілдері және сыныптар саны бойынша көрсетіледі.
13-18-бағандарда жалпы орта мектептерде оқыту тілдері және сыныптар саны бойынша көрсетіледі.
Бұйрыққа
59 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Оқушыларды сыныптар және мектепалды даярлық бойынша бөлу туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № РИК-76 (ІV тарау) нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20_- 20_ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылды жерде
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
оның ішінде, адам
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
оның ішінде, адам
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
оның ішінде, адам
экстернат нысанында оқитындар
қыздар
экстернат нысанында оқитындар
қыздар
экстернат нысанында оқитындар
қыздар
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
2
0 -сынып
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3
1-4 сыныптар
3.1
оның ішінде 1 сынып
3.2
оның ішінде мектепке дейінгі ұйымдарға барды:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.3
1 жылдан кем және 1 жыл
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.4
2 жыл
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.5
3 жыл және оданда көп
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.6
оның ішінде 2 сынып
3.7
оның ішінде 3 сынып
3.8
оның ішінде 4 сынып
4

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-6 указывается количество классов по языкам обучения в начальных школах.
В графах 7-12 указывается количество классов по языкам обучения в основных средних школах.
В графах 13-18 указывается количество классов по языкам обучения в общих средних школах.
Приложение 59 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о распределении учащихся по классам и предшкольной подготовке
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № РИК-76 (раздел ІV)
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего
в том числе в городской местности
в том числе в сельской местности
число классов, единиц
численность учащихся, человек
из них, человек:
число классов, единиц
численность учащихся, человек
оның ішінде, адам
из них, человек:
число классов, единиц
численность учащихся, человек
оның ішінде, адам
из них, человек:
обучается в форме экстерната
девочек
обучается в форме экстерната
девочек
обучается в форме экстерната
девочек
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
2
0 класс
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3
1-4 классы
3.1
в том числе 1 класс
3.2
из них посещали дошкольные организации:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.3
1 год и меньше
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.4
2 года
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.5
3 года и больше
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.6
в том числе 2 класс
3.7
в том числе 3 класс
3.8
в том числе 4 класс
4

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1, 5, 9-бағандарда сыныптар саны көрсетіледі.
2, 6, 10-бағандарда оқушылар саны көрсетіледі.
3, 7, 11-бағандарда экстернат нысанында оқитын балалардың саны көрсетіледі.
4, 8, 12-бағандарда қыздардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 5, 9 бағандар, әрбір жол үшін;
2 баған = ∑ 6, 10 бағандар, әрбір жол үшін;
3 баған = ∑ 7, 11 бағандар, әрбір жол үшін;
4 баған = ∑ 8, 12 бағандар, әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 3, 4, 5 жолдар, әрбір баған үшін;
3 жол = ∑ 3.1, 3.6-3.8 жолдар, әрбір баған үшін;
4 жол = ∑ 4.1-4.5 жолдар, әрбір баған үшін;
5 жол = ∑ 5.1-5.4 жолдар, әрбір баған үшін.
Бұйрыққа
60 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Орта білім беру ұйымдарындағы педагогтердің саны мен құрамы туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № РИК 83 нысан I бөлім
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1, 5, 9 указывается количество классов.
В графах 2, 6, 10 указывается количество учащихся.
В графах 3, 7, 11 указывается количество детей обучающихся в форме экстерната.
В графах 4, 8, 12 указывается количество девочек.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 5, 9 для каждой строки;
графа 2 = ∑ граф 6, 10 для каждой строки;
графа 3 = ∑ граф 7, 11 для каждой строки;
графа 4 = ∑ граф 8, 12 для каждой строки;
строка 1 = ∑ строк 3, 4, 5 для каждой графы;
строка 3 = ∑ строк 3.1, 3.6-3.8 для каждой графы;
строка 4 = ∑ строк 4.1-4.5 для каждой графы;
строка 5 = ∑ строк 5.1-5.4 для каждой графы.
Приложение 60 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства Просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о численности и составе педагогов организаций среднего образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № РИК 83 раздел I
Периодичность: годовая

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
Бұл нысан жалпы білім беретін, мамандандырылған, арнайы (түзету), кешкі (ауысымдық) мектептер, девиантты мінез-құлқы бар және ерекше ұстау режимі бар балаларға арналған білім беру ұйымдары бойынша толтырылады. Осы нысанды толтыру кезінде әрбір оқытушы бір рет ескеріледі. Бірнеше сыныптарда сабақ беретін немесе екі лауазымда жұмыс істейтін мұғалімдер ең үлкен жүктеме бойынша (ең көп жұмыс уақыты бойынша) бір рет қана бөлінеді.
1-бағанда жоғары білім беру ұйымдарында және техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында алған мамандығы бойынша пән мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
2-бағанда пән мұғалімдерінің, жоғары білім беру ұйымдарында алған мамандығы бойынша мұғалімнің жалпы саны көрсетіледі.
3-бағанда жоғары білім беру ұйымдарында алған мамандығы бойынша пән мұғалімдерінің, әйел мұғалімдердің жалпы саны көрсетіледі.
4-бағанда пән мұғалімдерінің, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында алған мамандығы бойынша мұғалімнің жалпы саны көрсетіледі.
5-бағанда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында алған мамандығы бойынша пән мұғалімдерінің, әйел мұғалімдердің жалпы саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
жол 2= ∑ жолдар 2.1-2.13
жол 3= ∑ жолдар 3.1-3.20
3. Нысан арасын бақылау:
1-бағанның әрбір жолы = ПК-2 нысанының 1-бағанының жолдары 1-бөлім, ПК-2 2-бөлім, ПК-2 2-бөлім, РИК-83 2-бөлім
1-бағанның 1-жолы = РИК 83-нысанының 1-бағанының 2-жолы I, V-бөлім
Бұйрыққа
63 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Педагогтер санының өзгеруі туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № РИК 83 нысан IV бөлім
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы:
Данная форма заполняется по общеобразовательным, специализированным, специальным (коррекционным), вечерним (сменные) школы, организациями образования для детей с девиантным поведением и с особым режимом содержания. При заполнении данной формы каждый педагог учитывается один раз. Учителя, преподающие в нескольких классах или занимающие две должности, указываются в разбивке только один раз по наибольшей нагрузке (по наибольшему количеству часов работы).
В графе 1 указывается общее количество учителей – предметников по специальности, полученной в организациях высшего образования и организациях технического и профессионального образования.
В графе 2 указывается количество учителей – предметников, учителя по специальности, полученной в организациях высшего образования.
В графе 3 указывается количество учителей – предметников, учителя - женщины по специальности, полученной в организациях высшего образования.
В графе 4 указывается количество учителей – предметников, учителя по специальности, полученной в организациях технического и профессионального образования.
В графе 5 указывается количество учителей – предметников, учителя - женщины по специальности, полученной в организациях технического и профессионального образования.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 2=∑ строк с 2.1-2.13
строка 3=∑ строк с 3.1-3.20
3. Контроль между формами:
каждая строка графа 1 = строкам графы 1 формы ПК-2 раздел 1, ПК-2 раздел 2, ПК-2 раздел 2, РИК-83 2 раздел
строка 1 графа 1 = строка 2 графы 1 формы РИК 83 раздел I, V
Приложение 63 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об изменении численности педагогов
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: формы № РИК 83 раздел IV
Периодичность: годовая

2-9-бағандарда санаттар бойынша кеткен және келген педагогтер жалпы саны көрсетіледі
5. Төмендегі анықтамалар әкімшілік есеп берудің аталған нысанын толтыру мақсатында қолданылады:
Педагог – педагогтік немесе тиісті бейіні бойынша өзге де кәсіптік білімі бар және білім алушыларды және (немесе) тәрбиеленушілерді оқыту және тәрбиелеу, білім беру қызметін әдістемелік қолдау немесе ұйымдастыру бойынша педагогтің кәсіптік қызметін жүзеге асыратын адам (Қазақстан Республикасының Заңы "Педагог мәртебесі туралы")
6. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 жол + 2 жол – 3 жол= 5 жол
жол 2= ∑ жолдар 2.2-2.10
жол 3= ∑ жолдар 3.2-3.6
жол 4= ∑ жолдар 4.1-4.7
7. Нысан арасын бақылау:
5-жол = 1-жол РИК-83 1-бөлім
5.1-жол = 2-жол РИК-83 1-бөлім
Бұйрыққа
64 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Педагогтері жасы бойынша бөлу туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № РИК 83 нысан V бөлім
Кезеңділігі: жылдық

В графах 2–9 указывается общее количество выбывших и прибывших педагогов по категориям.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Педагог – лицо, имеющее педагогическое или иное профессиональное образование по соответствующему профилю и осуществляющее профессиональную деятельность педагога по обучению и воспитанию обучающихся и (или) воспитанников, методическому сопровождению или организации образовательной деятельности (Закон Республики Казахстан "О статусе педагога").
3. Арифметико-логический контроль:
строка 1 + строка 2 - строка 3= строка 5
строка 2= ∑ строк 2.2-2.10
строка 3= ∑ строк 3.2-3.6
строка 4= ∑ строк 4.1-4.7
4. Контроль между формами:
Строка 5 = строке 1 РИК-83 1 раздел
строка 5.1 = строке 2 РИК-83 1 раздел
Приложение 64 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о распределении педагогов по возрастному составу
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: формы № РИК 83 раздел V
Периодичность: годовая

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
Бұл нысан жалпы білім беретін, мамандандырылған, арнайы (түзету), кешкі (ауысымдық) мектептер, девиантты мінез-құлқы бар және ерекше ұстау режимі бар балаларға арналған білім беру ұйымдары бойынша толтырылады. Осы нысанды толтыру кезінде әрбір оқытушы бір рет ескеріледі. Бірнеше сыныптарда сабақ беретін немесе екі лауазымда жұмыс істейтін мұғалімдер ең үлкен жүктеме бойынша (ең көп жұмыс уақыты бойынша) бір рет қана бөлінеді.
1-бағанда жас құрамы бойынша педагогтер мен орта білім беру мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
2-бағанда жас құрамы бойынша педагогтер мен әйел мұғалімдердің жалпы саны көрсетіледі.
3,5,7,9,11,13,15,17,19-бағандарда әрбір жас бойынша педагогтер мен орта білім беру мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
4,6,8,10,12,14,16,18,20-бағандарда әрбір жас бойынша орта білім беретін педагогтер мен мұғалім-әйелдердің жалпы саны көрсетіледі.
21-22-бағандарда жасындағы педагогтер мен орта білім беру мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
2. Төмендегі анықтамалар әкімшілік есеп берудің аталған нысанын толтыру мақсатында қолданылады:
Педагог – педагогтік немесе тиісті бейіні бойынша өзге де кәсіптік білімі бар және білім алушыларды және (немесе) тәрбиеленушілерді оқыту және тәрбиелеу, білім беру қызметін әдістемелік қолдау немесе ұйымдастыру бойынша педагогтің кәсіптік қызметін жүзеге асыратын адам (Қазақстан Республикасының Заңы "Педагог мәртебесі туралы").
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 бағандардың, сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
1 баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 бағандардың да кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
8. Нысан арасын бақылау:
1-баған = РИК-83 нысанының 1-бағаны 1-бөлім
Бұйрыққа
65 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Мектептерді оқыту тілі бойынша бөлу туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

1. Пояснение по заполнению Формы:
Данная форма заполняется по общеобразовательным, специализированным, специальным (коррекционным), вечерним (сменные) школы, организациями образования для детей с девиантным поведением и с особым режимом содержания. При заполнении данной формы каждый преподаватель учитывается один раз. Учителя, преподающие в нескольких классах или занимающие две должности, указываются в разбивке только один раз по наибольшей нагрузке (по наибольшему количеству часов работы).
В графе 1 указывается общее количество педагогов среднего образования по возрастному составу.
В графе 2 указывается от общего количество педагогов количество учителей – женщин по возрастному составу.
В графах 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 указывается количество педагогов образования по каждому возрасту.
В графах 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 указывается количество педагогов-женщин образования по каждому возрасту.
В графах 21–22 указывается общее количество педагогов среднего образования пенсионного возраста.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Педагог – лицо, имеющее педагогическое или иное профессиональное образование по соответствующему профилю и осуществляющее профессиональную деятельность педагога по обучению и воспитанию обучающихся и (или) воспитанников, методическому сопровождению или организации образовательной деятельности (Закон Республики Казахстан "О статусе педагога").
3. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 также в таблицах по сельской местности;
графа 2= ∑ граф 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 также в таблицах по сельской местности;
4. Контроль между формами:
графа 1 = графа 1 формы РИК-83 1 раздел
Приложение 65 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о распределении школ по языку обучения
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқушылардың ұлттық құрамы туралы мәлімет" (Индекс: РИК-76 № 2 Қосымша, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-4 бағанда оқушылар саны көрсетіледі.
5-18 бағанда оның ішінде сыныптар бойынша көрсетіледі.
19-22 бағанда бітірушілер көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 5, 7, 9, 11 бағандар әрбір жол үшін;
2 баған = ∑ 6, 8, 12, 14 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 2, 5-136 жол әр баған үшін.
Бұйрыққа
68 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан 20__- 20__ оқу жылы басындағы мектеп кітапханалары бойынша мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № О-0 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа мемлекеттік органдарға қарасты ведомстволық ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуші коды
Көрсеткіштер атауы
мектеп кітапханаларыныңсаны, бірлік
кітаптар саны (мектеп оқулықтары, көркем әдебиеттер, кітапшалар, журналдарды қосқанда),
мың дана
оның ішінде мектеп оқулықтары, мың дана
қордың өсуі,
мын дана
оқырмандар саны,
адам
қазақ тіліндегі кітаптар саны, мың дана
оқу залдарының саны, бірлік
оқу залдарындағы отыратын орын саны, бірлік
кітапхана ауданы, ш.м
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
Атауы                               Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқу жылы басындағы мектеп кітапханалары бойынша мәліметтер" (Индекс: № О-0, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектеп кітапханаларының саны көрсетіледі
2-бағанда Кітаптар саны көрсетіледі
3-бағанда оның ішінде мектеп оқулықтарының саны көрсетіледі
4-бағанда қордың өсуі көрсетіледі
5-бағанда оқырмандар саны көрсетіледі
6-бағанда қазақ тіліндегі кітаптар саны көрсетіледі
7-бағанда оқу залдарының саны көрсетіледі
8-бағанда оқу залдарындағы отыратын орын саны көрсетіледі
9- бағанда кітапхана ауданы, ш.м көрсетіледі
2. Қордың өсуі көрсетілген формуламен есептеледі:

(Индекс: Приложение 2 № РИК-76, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-4 указывается общее количество учащихся в сельской местности и из них девочки.
В графах 5-9 указывается количество учащихся по классам и из них в сельской местности.
В графах 13-18 указывается количество учащихся по языкам обучения и из них в сельской местности.
В графах 19-22 указывается количество выпускников 11-13 классов и в сельской местности.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 7, 9, 11 для каждой строке;
графа 2 = ∑ граф 8, 10, 12 для каждой строке;
строка 1 = ∑ строк 1-136 для каждой графе.
Приложение 68 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения по школьным библиотекам области (города) на начало 20__- 20__ учебного года
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № У-0
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации, подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего школьных библиотек, единиц
количество книг (включая школьные учебники, художественную литературу, брошюры, журналы), тысяч экземпляров
из них школьных учебников, тысяч экземпляров
рост фонда тысяч экземпляров
численность читателей, человек
количество книг на казахском языке, тысяч экземпляров
количество читальных залов единиц
количество посадочных мест в читальных залах, единиц
площадь библиотеки, квадрат метр
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
из них в сельской местности
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по школьным библиотекам области (города) на начало 20__- 20__ учебного года"
(Индекс: № У-0, периодичность – годовая)
1 Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество школьных библиотек.
В графе 2 указывается количество книг (включая школьные учебники, художественную литературу, брошюры, журналы).
В графе 3 указывается количество школьных учебников.
В графе 4 указывается рост фонда.
В графе 5 указывается численность читателей.
В графе 6 указывается количество книг на казахском языке.
В графе 7 указывается количество читальных залов.
В графе 8 указывается количество посадочных мест в читальных залах.
В графе 9 указывается площадь библиотеки.
2 Арифметико-логический контроль:
Рост фонда = библиотечный фонд за прошлый год - (минус) библиотечный фонд за текущий год

Қордың өсуі = Өткен жылғы кітапхана қоры - ағымдағы жылғы кітапхана қоры "Қордың өсуі" теріс немесе "0" тең болса, онда 4-бағанда "0" көрсетіледі.
Бұйрыққа
69 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Мектеп кітапханалары мамандары бойынша деректер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № О-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық

Если значение "рост фонда" отрицательное, либо равно 0, то в графе 4 указывается "0".
Приложение 69 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Данные по специалистам школьных библиотек
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № У-1
Периодичность: годовая

Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа мемлекеттік органдарға қарасты ведомстволық ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуші коды
Көрсеткіштер атауы
мамандардың жалпы саны, адам
оның ішінде кітапханалық білімі бар мамандар, адам
жас ерекшелігі бойынша бөлу, адам
жүктеме бойынша бөлу, адам
30 жасқа дейінгі мамандар
40 жасқа дейінгі мамандар
50 жасқа дейінгі мамандар
50 жастан кейінгі мамандар
толық жүктемемен
0,5 жүктемемен

Отчетный период 20__- 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации, подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
общая численность специалистов, человек
из них специалисты с библиотечным образованием, человек
распределение по возрасту, человек
распределение по нагрузке, человек
специалисты до 30 лет
специалисты до 40 лет
специалисты до 50 лет
специалисты после 50 лет
на полную ставку

3-6 бағанда жас ерекшелігі бойынша бөлу адам саны көрсетіледі
7-10 бағанда жүктеме бойынша бөлу адам саны көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған=∑ 3-6 бағандар
1 баған =∑7-10 бағандар.
Бұйрыққа
70 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан 20__жылы алынған оқулықтарды қосқанда 20__-20__оқу жылында оқушылардың оқулықтармен қамтамасыз етілуі
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № О-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20__- 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін(қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуші коды
Жол №
Сыныптар
барлық
оқушылар,
адам
оның ішінде оқушылар саны, адам
түзету мектептерінде
қазақ тілінде
орыс тілінде
саны
окулықпен қамтамасыз етілген
саны
окулықпен қамтамасыз етілген
саны
окулықпен қамтамасызетілген
саны
окулықпен қамтамасыз етілген
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша
барлығы
1.1
1-сынып
1.2
2-сынып
1.3
3-сынып
1.4
4-сынып
1.5
5-сынып
1.6
6-сынып
1.7
7-сынып
1.8
8-сынып
1.9
9-сынып

В графе 3-6 указывается количество библиотекарей по возрасту.
В графе 7-10 указывается количество библиотекарей по ставкам.
2 Арифметико-логический контроль:
графа 1=∑ 3-6
графа 1=∑ 7-10.
Приложение 70 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Обеспеченность учащихся учебниками на 20__-20__ учебный год с учетом поступлений 20__года
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № У-2
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
№ строки
Классы
всего учащихся, человек
из них учащиеся, человек
учащиеся коррекционных школ
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
численность
обеспеченные учебниками
численность
обеспеченные учебниками
численность
обеспеченные учебниками
численность
обеспеченные учебниками
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
1 класс
1.2
2 класс
1.3
3 класс
1.4
4 класс
1.5
5 класс
1.6
6 класс
1.7
7 класс
1.8
8 класс
1.9
9 класс

2,3,4,5,6 – бағандарда оқытудың әрбір тілі бойынша пән мұғалімдерінің саны көрсетіледі
7-бағанда мұғалімдерге деген қажеттіліктің жалпы саны көрсетіледі.
8, 9, 10, 11, 12-бағандарда оқыту тілі бойынша мұғалімдерге қажеттілік саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 бөлім
баған 1= ∑ бағандар 2,7,12,17,22,27,32,37
баған 2 = ∑ бағандар 3-6
баған 7 = ∑ бағандар 8-11
баған 12 = ∑ бағандар 13-16
баған 17 = ∑ бағандар 18-21
баған 22 = ∑ бағандар 23-26
баған 27 = ∑ бағандар 28-31
баған 32 = ∑ бағандар 33-36
баған 37 = ∑ бағандар 38-41
2 бөлім
баған 1= ∑ бағандар 2,7,12,17,22,27
баған 2 = ∑ бағандар 3-6
баған 7 = ∑ бағандар 8-11
баған 12 = ∑ бағандар 13-16
баған 17 = ∑ бағандар 18-21
баған 22 = ∑ бағандар 23-26
баған 27 = ∑ бағандар 28-31
3 бөлім
баған 1= ∑ бағандар 2-6
баған 7= ∑ бағандар 8-12
Бұйрыққа
72 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Цифрландыру және мемлекеттік қызмет көрсетуді автоматтандыру департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Орта білім беретін ұйымдарының ақпараттандыру туралы мәліметтер

В графах 2,3,4,5,6 указывается количество учителей – предметников по каждому языку обучения
В графе 7 указывается общее количество потребности в учительских кадрах.
В графах 8,9,10,11,12 указывается количество потребности в учительских кадрах по языку обучения.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1
графа 1= ∑ граф 2, 7, 12, 17, 22, 27, 32, 37
графа 2 = ∑ граф 3-6
графа 7 = ∑ граф 8-11
графа 12 = ∑ граф 13-16
графа 17 = ∑ граф 18-21
графа 22 = ∑ граф 23-26
графа 27 = ∑ граф 28-31
графа 32 = ∑ граф 33-36
графа 37 = ∑ граф 38-41
Раздел 2
графа 1= ∑ граф 1, 2, 7, 12, 17, 22, 27
графа 2 = ∑ граф 3-6
графа 7 = ∑ граф 8-11
графа 12 = ∑ граф 13-16
графа 17 = ∑ граф 18-21
графа 22 = ∑ граф 23-26
графа 27 = ∑ граф 28-31
Раздел 3
графа 1= ∑ граф 2-6
графа 7= ∑ граф 8-12
Приложение 72 к приказу
Представляется: в Департамент цифровой трансформации образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об информатизации организаций среднего образования

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № К-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштер атауы
мектептердің саны, бірлік
барлық оқушылар, адам
барлық мұғалімдер, адам
ақпараттық-коммуникациондық технологияларды оқытуда пайдалану бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдер саны, адам
мектептерде оқу үрдісінде қолданылатын компьютерлік техниканың жалпы саны, бірлік
соңғы 5 жылда сатып алынған мектептердегі компьютерлік техниканың саны, бірлік
есептен шығарылған компьютерлердің саны, бірлік
1 компьютерге келетін оқушылардың саны, адам (формула бойынша)
Интерактивті жабдықтардың саны, бірлік
лингафонды-мультимедиалық кабинеттердің саны, бірлік
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
облыс бойынша барлығы
1.1
ауылдық жерде
1.2
күндізгі мемлекеттік мектептер
1.2.1
ауылдық жерде
1.3
жеке меншік
1.3.1
ауылдық жерде
1.4
кешкі мектептер
1.4.1
ауылдық жерде
1.5
арнайы мектептер
1.5.1
ауылдық жерде
1.6
девиантты-мінез құлықты балаларға арналған мектептер
1.6.1
ауылдық жерде
1.7
ерекше режимде ұстайтын арналған мектептер
1.7.1
ауылдық жерде
Кестенің жалғасы
интернетке кіру мүмкіндігібар мектептердің саны, бірлік
оның ішінде жылдамдығы 4 Мегабит секундқа дейін интернет желісіне қосылған мектептердің саны, бірлік
оның ішінде жылдамдығы 4 Мегабит секунд және 8 Мегабит секундқа дейін интернет желісіне қосылған мектептердің саны, бірлік
оның ішінде жылдамдығы 8 Мегабит секунд және 20 Мегабит секундқа дейін интернет желісіне қосылған мектептердің саны, бірлік
оның ішінде жылдамдығы 20 Мегабит секунд және 100 Мегабит секундқа дейін интернет желісіне қосылған мектептердің саны, бірлік
оның ішінде жылдамдығы 100 Мегабит секунд және 200 Мегабит секундқа дейін интернет желісіне қосылған мектептердің саны, бірлік
оның ішінде жылдамдығы 200 Мегабит секунд және 300 Мегабит секундқа дейін интернет желісіне қосылған мектептердің саны, бірлік
оның ішінде жылдамдығы >300 Мегабит секунд одан доғары интернет желісіне қосылған мектептердің саны, бірлік
білім беру процесінде ақпараттық-коммуникациондық технологияларды (электрондық журналдар мен күнделіктерді) қолданатын мектептердің саны
11
12
13
14
15
16
17
18
19
жалғасы
1.8
республикалық мектептер (Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі)

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № К-1
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономные организации образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование показателей
количество школ, единиц
всего учащихся, человек
всего учителей, человек
количество учителей, прошедших повышение квалификации по применению информационно-коммуникационные технологии в обучении, человек
общее количество компьютерной техники в школах, использующейся в учебном процессе, единиц
количество компьютерной техники в школах, приобретенных за последние 5 лет, единиц
количество списанных компьютеров, единиц
количество учащихся на 1 компьютер, человек (по формуле)
количество интерактивного оборудования, единиц
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
итого по области
1.1
в сельской местности
1.2
дневные государственные школы
1.2.1
в сельской местности
1.3
негосударственные
1.3.1
в сельской местности
1.4
вечерние школы
1.4.1
в сельской местности
1.5
специальные школы
1.5.1
в сельской местности
1.6
школы для детей с девиантным поведением
1.6.1
в сельской местности
1.7
школы для детей с особым режимом содержания
1.7.1
в сельской местности
Продолжение таблицы
общее количество лингафонно-мультимедийных кабинетов, единиц
количество школ, имеющих доступ к интернету, единиц
из них количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью до 4 Мегабит в секунду, единиц
из них количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью от 4 Мегабит в секунду и выше, до 8 Мегабит в секунду, единиц
из них количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью от 8 Мегабит в секунду до 20 Мегабит в секунду, единиц
из них количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью от 20 Мегабит в секунду до 100 Мегабит в секунду, единиц
из них количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью от 100 Мегабит в секунду до 200 Мегабит в секунду, единиц
из них количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью от 200 Мегабит в секунду до 300 Мегабит в секунду, единиц
из них количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью > 300 Мегабит в секунду, единиц
количество школ, применяющих информационно-коммуникационные технологии (электронные журналы и дневники) в образовательном процессе
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Код классификатора административно-территориальных объектов продолжение
1.8
республиканские школы (Министерство просвещения Республики Казахстан

1.12.1
ауылдық жерде
1.13
"Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы филиалындағы Халықаралық мектеп
1.13.1
ауылдық жерде
Атауы                               Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Орта білім беретін ұйымдарының ақпараттандыру туралы мәліметтері" (Индекс: № К-1, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектептер саны көрсетіледі.
2-бағанда оқушылардың саны көрсетіледі.
3-бағанда мұғалімдер саны көрсетіледі.
4-бағанда оқытуда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолдану бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің саны көрсетіледі.
5-бағанда оқу процесінде пайдаланылатын мектептердегі компьютерлік техниканың саны көрсетіледі.
6-бағанда мектептерде соңғы 5 жылда сатып алынған компьютерлік техниканың саны көрсетіледі.
7-бағанда есептен шығарылған компьютерлер саны көрсетіледі.
8-бағанда 1 компьютерге Оқушылар саны (формула бойынша) көрсетіледі.
9-бағанда интерактивті тақта саны көрсетіледі.
10-бағанда лингафондық-мультимедиялық кабинеттердің саны көрсетіледі.
11-бағанда интернетке қолжетімділігі бар мектептер саны, бірлік.
12-бағанда Интернет желісіне 4 Мегабит секундқа дейін жылдамдықпен қосылған мектептер саны көрсетіледі.
13-бағанда Интернет желісіне 4 Мегабит секунд және одан жоғары жылдамдықпен 8 Мегабит секундқа дейін қосылған мектептер саны көрсетіледі.
14-бағанда Интернет желісіне 8 Мегабит секунд және одан жоғары жылдамдықпен 20 Мегабит секундқа дейін қосылған мектептер саны көрсетіледі.
15-бағанда Интернет желісіне 20 Мегабит секунд және одан жоғары 100 Мегабит секундқа дейін жылдамдықпен қосылған мектептер саны көрсетіледі.

1.12.1
в сельской местности
1.13
Филиал Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальная школа" Международная школа
1.13.1
в сельской местности
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об информатизации организаций среднего образования"
(Индекс: № К-1, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество школ.
В графе 2 указывается количество учащихся.
В графе 3 указывается количество учителей.
В графе 4 указывается количество учителей, прошедших повышение квалификации по применению информационно-коммуникационные технологии в обучении.
В графе 5 указывается количество компьютерной техники в школах, использующейся в учебном процессе.
В графе 6 указывается количество компьютерной техники в школах, приобретенных за последние 5 лет.
В графе 7 указывается количество списанных компьютеров.
В графе 8 указывается количество учащихся на 1 компьютер (по формуле).
В графе 9 указывается количество интерактивного оборудования.
В графе 10 указывается количество лингафонно-мультимедийных кабинетов.
В графе 11 указывается количество школ, количество школ, имеющих доступ к интернету, единиц.
В графе 12 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью до 4 Мегабит в секунду.
В графе 13 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью 4 Мегабит в секунду и выше, до 8 Мегабит в секунду.
В графе 14 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью от 8 Мегабит в секунду до 20 Мегабит в секунду.
В графе 15 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью от 20 Мегабит в секунду до 100 Мегабит в секунду.

16-бағанда Интернет желісіне 100 Мегабит секунд және одан жоғары 200 Мегабит секундқа дейін жылдамдықпен қосылған мектептер саны көрсетіледі.
17-бағанда Интернет желісіне 200 Мегабит секунд және одан жоғары 300 Мегабит секундқа дейін жылдамдықпен қосылған мектептер саны көрсетіледі.
18-бағанда Интернет желісіне > 300 Мегабит секунд жылдамдықпен қосылған мектептер саны көрсетіледі.
19-бағанда білім беру процесінде ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолданатын мектептердің саны көрсетіледі.

В графе 16 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью от 100 Мегабит в секунду до 200 Мегабит в секунду).
В графе 17 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью от 200 Мегабит в секунду до 300 Мегабит в секунду.
В графе 18 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью >300 Мегабит в секунду.
В графе 19 указывается количество школ, применяющих информационно-коммуникационные технологии в образовательном процессе

2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 жол = ∑ 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13 жолдар, әрбір баған үшін
11 баған = ∑ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 бағандар, әрбір жол үшін.
Бұйрыққа
73 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Оқушыларды мемлекеттік және мемлекеттік емес бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін ұйымдармен қамту

2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13 строки, для каждой графы
графа 11 = ∑ граф 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 для каждой строки.
Приложение 73 к приказу
Представляется: в Комитет среднего образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Охват учащихся начальным, основным и общим средним образованием в государственных и частных организациях образования

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда оқушылардың жалпы саны көрсетіледі.
2-23-бағандарда жасы бойынша оқушылар саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-23 бағандар әрбір жол үшін;
Бұйрыққа
74 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының желісі және контингенті туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 1- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Наименование показателей
барлық желі, бірлік
барлық білім алушылар, адам
барлығы
оның ішінде оқитындар
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
ағымдағы оқу жылының түлектері (11 сынып)
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
А
B
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
всего организаций
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
1.1
из них государственных
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
2
контингент
х
2.1
из них в государственных организациях
х
3
прием
х
3.1
из них в государственных организациях
х
4
прием по рабочим квалификациям
х
4.1
из них в государственных организациях
х
5
выпуск
х
5.1
из них в государственных организациях
х
жалғасы
оның ішінде
күндізгі оқыту, адам
сырттай оқыту, адам
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
ағымдағы оқу жылының түлектері (11 сынып)
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Кестенің жалғасы
оның ішінде
сырттай оқыту, адам
оның ішінде
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
ағымдағы оқу жылының түлектері (11 сынып)
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
29
30
31
32
33
34
35
36
37
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
оның ішінде
кешкі оқыту, адам
барлығы
оның ішінде
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
ағымдағы оқу жылының түлектері (11 сынып)
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Кәсіптік-техникалық білім ұйымдарының желісі және контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: №1-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается общее количество учащихся.
В графах 2-23 указывается количество учащихся по возрастам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-23 для каждой строке;
Приложение 74 к приказу
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте организаций технического и профессионального образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ТП – 1
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего сеть, единиц
всего обучающихся, человек
всего
в том числе обучаются
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
всего
на государственном языке
по государственному заказу
А
B
1
2
3
4
5
6
7
1
всего организаций
х
х
х
х
х
х
1.1
из них государственных
х
х
х
х
х
х
2
контингент
х
2.1
из них в государственных организациях
х
3
прием
х
3.1
из них в государственных организациях
х
4
прием по рабочим квалификациям
х
4.1
из них в государственных организациях
х
5
выпуск
х
5.1
из них в государственных организациях
х
Продолжение таблицы
всего обучающихся, человек
в том числе обучаются
на базе основного среднего образования
выпускники текущего учебного года (11 класс)
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
8
9
10
11
12
13
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Продолжение
в том числе:
очное обучение, человек
всего
в том числе
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
на базе основного среднего образования
выпускники текущего учебного года (11 класс)
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Продолжение таблицы
в том числе:
заочное обучение, человек
всего
в том числе
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
на базе основного среднего образования
выпускники текущего учебного года (11 класс)
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Продолжение таблицы
в том числе:
вечернее обучение, человек
всего
в том числе
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
на базе основного среднего образования
выпускники текущего учебного года (11 класс)
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте организаций технического и профессионального образования"
(Индекс: № ТП - 1 периодичность-годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-10-бағандарда қаражат есебінен оқыту, оқыту тілі бойынша бөліністегі білім алушылардың жалпы саны
көрсетіледі.
11-19-бағандарда күндізгі оқу нысанында оқитындардың саны көрсетіледі.
20-28-бағандарда сырттай оқу нысанындағы білім алушылардың саны көрсетіледі.
29-37-бағандарда кешкі оқу нысанындағы білім алушылардың саны көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ баған 5, 8 үшін 2-5.1 жол, = ∑ баған 11, 20, 29 үшін 2-5.1 жол;
3 баған = ∑ баған 6, 9 үшін 2-5.1 жол, = ∑ баған 12, 21, 30 үшін 2-5.1 жол;
4 баған = ∑ баған 7, 10 үшін 2-5.1 жол, = ∑ баған13, 22, 31 үшін 2-5.1 жол;
5 баған = ∑ баған 14, 23, 32 үшін 2-5.1 жол;
6 баған = ∑ баған 15, 24, 33 үшін 2-5.1 жол;
7 баған = ∑ баған 16, 25, 34 үшін 2-5.1 жол;
8 баған = ∑ баған 17, 26, 35 үшін 2-5.1 жол;
9 баған = ∑ баған 18, 27, 36 үшін 2-5.1 жол;
10 баған = ∑ баған 19, 28, 37 үшін 2-5.1 жол;
11 баған = ∑ баған 23, 35, 47 үшін 2-5.1 жол;
12 баған = ∑ баған 24, 36, 48 үшін 2-5.1 жол;
13 баған = ∑ баған 25, 37, 49 үшін 2-5.1 жол;
14 баған = ∑ баған 17, 20, 23 үшін 2-5.1 жол;
15 баған = ∑ баған 18, 21, 24 үшін 2-5.1 жол;
16 баған = ∑ баған 19, 22, 25 үшін 2-5.1 жол;
26 баған = ∑ баған 29, 32, 35 үшін 2-5.1 жол;
27 баған = ∑ баған 30, 33, 36 үшін 2-5.1 жол;
28 баған = ∑ баған 31, 34, 37 үшін 2-5.1 жол;
38 баған = ∑ баған 41, 44, 47 үшін 2-5.1 жол;
39 баған = ∑ баған 42, 45, 48 үшін 2-5.1 жол;
40 баған = ∑ баған 43, 46, 49 үшін 2-5.1 жол
Бұйрыққа
75 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының күндізгі оқу бөлімін бітіруші түлектердің жұмысқа орналасқандары туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 3- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1 – тарау. Түлектердің сандық құрамы
Көрсеткіштер атауы
мамандық және біліктілік коды, атауы
жұмысқа орналасқандар
оның ішінде
бітіруші түлектердің саны
Жұмыспен қамтылғандар
жоғары оқу орнында оқитындар
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
барлығы облыс бойынша
Кестенің жалғасы
оның ішінде
жұмыспен қамтылмағандар
техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында оқитындар
әскери қызмет ету қатарына шақырылғандар
Қазақстан Республикасынан тыс жерге кеткендер
бала күтімі бойынша демалыс
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның іш інде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
2 – тарау. Мемлекеттік түлектердің сандық құрамы.
Көрсеткіштер атауы
мамандық және біліктілік коды, атауы
жұмысқа орналасқандар
оның ішінде
бітіруші түлектердің саны
жұмыспен қамтылғандар
жоғары оқу орнында оқитындар
техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында оқитындар
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
барлығы облыс бойынша
Кестенің жалғасы
оның ішінде
әскери қызмет ету қатрына шақырылғандар
Қазақстан Республикасынан тыс жрге кеткендер
бала күтімі бойынша демалыс
жұмыспен қамтылмағандар
барлығы
оның іш інде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
11
12
13
14
15
16
17
18
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме № 3-ТК "Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының күндізгі оқу бөлімін бітіруші түлектердің жұмысқа орналасқандары туралы мәліметтер" (Индекс: № 3-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-13 указывается общее количество обучающихся в разбивке по языку обучения, обучению за счет средств.
В графах 14-25 указывается количество обучающихся очной формы обучения.
В графах 26-37 указывается количество обучающихся заочной формы обучения.
В графах 38-49 указывается количество обучающихся вечерней формы обучения.
3. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 5, 8 для 2-5.1 строк, = ∑ граф 11, 20, 29 для 2-5.1 строк;
графа 3 = ∑ граф 6, 9 для 2-5.1 строк, = ∑ граф 12, 21, 30 для 2-5.1 строк;
графа 4 = ∑ граф 7, 10 для 2-5.1 строк, = ∑ граф 13, 22, 31 для 2-5.1 строк;
графа 5 = ∑ граф 14, 23, 32 для 2-5.1 строк;
графа 6 = ∑ граф 15, 24, 33 для 2-5.1 строк;
графа 7 = ∑ граф 16, 25, 34 для 2-5.1 строк;
графа 8 = ∑ граф 17, 26, 35 для 2-5.1 строк;
графа 9 = ∑ граф 18, 27, 36 для 2-5.1 строк;
графа 10 = ∑ граф 19, 28, 37 для 2-5.1 строк;
графа 11 = ∑ граф 23, 35, 47 для 2-5.1 строк;
графа 12 = ∑ граф 24, 36, 48 для 2-5.1 строк;
графа 13 = ∑ граф 25, 37, 49 для 2-5.1 строк;
графа 14 = ∑ граф 17, 20, 23 для 2-5.1 строк;
графа 15 = ∑ граф 18, 21, 24 для 2-5.1 строк;
графа 16 = ∑ граф 19, 22, 25 для 2-5.1 строк;
графа 26 = ∑ граф 29, 32, 35 для 2-5.1 строк;
графа 27 = ∑ граф 30, 33, 36 для 2-5.1 строк;
графа 28 = ∑ граф 31, 34, 37 для 2-5.1 строк;
графа 38 = ∑ граф 41, 44, 47 для 2-5.1 строк;
графа 39 = ∑ граф 42, 45, 48 для 2-5.1 строк;
графа 40 = ∑ граф 43, 46, 49 для 2-5.1 строк
Приложение 75 к приказу
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма, предназначена для сбора административных данных
Сведения о трудоустройстве выпускников очной формы обучения организаций технического и профессионального образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ТП – 3
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 1. Количественный состав выпускников
Наименование показателей
наименование специальности и квалификации, код
трудоустроены
в том числе:
количество выпускников
заняты
поступили в высшие учебные заведения
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
всего по области
Продолжение таблицы
в том числе:
не трудоустроены
поступили в организации технического и профессионального образования
призваны на воинскую службу
выбыли за пределы Республики Казахстан
находятся в декретном отпуске
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Раздел 2. Количественный состав государственных выпускников.
Наименование показателей
наименование специальности и квалификации, код
трудоустроены
в том числе:
количество выпускников
заняты
поступили в высшие учебные заведения
всего
о из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
всего по области
Продолжение таблицы
в том числе:
поступили в организации технического и профессионального образования
призваны на воинскую службу
выбыли за пределы Республики Казахстан
находятся в декретном отпуске
не трудоустроены
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о трудоустройстве выпускников очной формы обучения организаций
технического и профессионального образования"
(Индекс: № ТП - 3 периодичность-годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-7-бағандарда педагогтер саны көрсетіледі.
8-10-бағандарда ауылдық жерлердегі педагогтер саны көрсетіледі.
11-16-бағандарда білімі бойынша бөлінген педагогтер саны көрсетіледі.
17-бағанда жүйеде 5 жылдан астам өтілі бар педагогтер саны көрсетіледі.
18-26-бағандарда санаттар бойынша бөлінген педагогтер саны көрсетіледі.
27-бағанда келген жас мамандардың саны көрсетіледі.
28-29-бағандарда кеткен педагогтер саны көрсетіледі.
30-51-бағандарда жасы бойынша бөлінген педагогтер саны көрсетіледі.
52-59-бағандарда өтілі бойынша бөлінген педагогтер саны көрсетіледі.
60-бағанда кадрларға қажеттілік көрсетіледі.
61-63-бағандарда дәрежелер бойынша педагогтер саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
20 жол, 1 бөлім = ∑ 1-16 жолдары әрбір жол үшін, 12.1 бағанды алмағанда
2бөлім 1 бөлімге ұқсас тек мемлекеттік ұйымдар үшін толтырылады.
Бұйрыққа
77 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының педагогтерінің біліктіліктерін арттыру туралы мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-7 указывается количество педагогов.
В графах 8-10 указывается количество педагогов в сельской местности.
В графах 11-16 указывается количество педагогов в разбивке по образованию.
В графе 17 указывается количество педагогов имеющих стаж более 5 лет в системе.
В графах 18-26 указывается педагогов в разбивке по категориям.
В графе 27 указывается количество прибывших молодых специалистов.
В графах 28-29 указывается количество выбывших педагогов .
В графах 30-51 указывается количество педагогов в разбивке по возрастам.
В графах 52-59 указывается количество педагогов в разбивке по стажу.
В графе 60 указывается потребность в кадрах.
В графах 61-63 указывается количество педагогов в разбивке по степеням.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 20, раздел 1 = ∑ строк 1-16 для каждой графы, кроме 12.1.
2 раздел заполняется аналогично 1 разделу только для государственных организаций образования.
Приложение 77 к приказу
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о повышении квалификации педагогов организаций технического и профессионального образования

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 5- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Қызмет
барлық, біліктілікті арттыруға өтініш білдірген педагогтер саны, адам (есепті кезеңде)
оның ішінде есеп кезеңінде біліктілік арттыру курсынан өткендері, адам
.
оның ішінде өткендері
жаңартылған және арнайы білім беру бағдарламаларын іске асыратын және оқу процесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізетін қызметкерлер саны, адам
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Өрлеу" Біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы, адам
"Кәсіпқор" холдингі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, адам
шетелдік орталықтарда,
халықаралық жобалар аясындағы көшпелі курстар, адам
кәсiпорындар базасында тағылымдамадан өту, адам

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ТП – 5
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Должность
количество педагогов заявленных на прохождении курсов повышения квалификации, человек (за отчетный период)
из них прошли курсы повышения квалификации в отчетный период, человек
в том числе прошли
Количество педагогов, реализующих обновленные и специальные образовательные программы и внедряющие новые технологии обучения в учебный процесс, человек
Акционерное общество "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" Министерство просвещения Республики Казахстан, человек
Некоммерческое акционерное общество "Холдинг "Кәсіпқор", человек
зарубежных центрах, человек
в рамках международных проектов выездные курсы, человек
стажировка на базе предприятии, человек

2-3-бағандарда меншік нысаны бойынша ғимараттардың саны көрсетіледі.
4-5-бағандарда типі бойынша ғимараттардың саны көрсетіледі.
6-7-бағандарда ғимараттардағы орындарының саны көрсетіледі.
8-бағанда асханадағы отыратын орындардың саны көрсетіледі.
9-18-бағандарда кабинеттер саны көрсетіледі.
19-бағанда жарақтандыруды талап ететін ұйымдардың саны көрсетіледі.
20-28-бағандарда жабдықтауын қажет ететін кабинеттер саны көрсетіледі.
29-бағанда жабдықтарымен жарақтандырылған ұйымдардың саны көрсетіледі.
30-38-бағандарда жабдықталған кабинеттердің саны көрсетіледі.
39-бағанда "Жас Маман" жобасы шеңберінде жабдықталған ұйымдардың саны көрсетіледі
40- бағанда "Жас маман" жобасы шеңберінде заманауи материалдық-техникалық базасымен жарақтандырылған бірліктер саны көрсетіледі.
2-бөлім
1-бағанда ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-3-бағандарда меншік нысаны бойынша жатақханалар саны көрсетіледі.
4-бағанда жатақханалардың жобалық қуаты көрсетіледі.
5-6-бағандарда жатақханаларда енгізілген орындар саны көрсетіледі.
7-13-бағандарда жатақхананы қажет ететіндер саны көрсетіледі.
3-бөлім
1-бағанда ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда орталық жылытуы бар ұйымдардың саны көрсетіледі.
3-бағанда қалалық жерде орталық жылытуы бар ұйымдардың саны көрсетіледі.
4-бағанда ауыстыруды/жөндеуді талап ететін жылыту жүйелерінің саны көрсетіледі.
5-24-бағандарда жылу жүйесін пайдалану мерзімі көрсетіледі.
25-бағанда дербес жылытуы бар ұйымдардың саны көрсетіледі.
26-бағанда ғимарат ішінде орналасқан дербес жылытуы бар ұйымдардың саны көрсетіледі.
27-30-бағандарда ғимарат ішінде орналасқан жылыту отынының түрі көрсетіледі.
31-бағанда ғимараттың сыртында орналасқан дербес жылытуы бар ұйымдардың саны көрсетіледі.
32-35-бағандарда ғимараттың сыртында орналасқан жылыту отынының түрі көрсетіледі.
36-бағанда қалалық жерде автономды жылытуы бар ұйымдардың саны көрсетіледі.
37-бағанда ауыстыруды/жөндеуді талап ететін жылыту жүйелерінің саны көрсетіледі.
38-57-бағандарда жылу жүйесін пайдалану мерзімі көрсетіледі.
4-бөлім
1-бағанда тамақтану құны көрсетіледі.
2-бағанда жеңілдікті тамақпен қамтамасыз етілуі көрсетіледі.
3-20-бағанда стипендия тағайындау туралы деректер көрсетіледі.
5-бөлім
1-бағанда мемлекеттік ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-5-бағандарда өз өндірісін іске асыру жөніндегі деректер көрсетіледі.
6-бағанда қосымша кірістер есебінен алынған сома көрсетіледі.
7-12-бағандарда қосымша кірістер бойынша алынған төлемдер көрсетіледі.
2.Арифметикалық-логикалық бақылау:

В графах 2-3 указывается количество зданий по форме собственности.
В графах 4-5 указывается количество зданий по типу.
В графах 6-7 указывается количество посадочных мест в зданий.
В графе 8 указывается количество посадочных мест в столовой.
В графах 9-18 указывается количество кабинетов.
В графе 19 указывается количество организаций требующих оснащения.
В графах 20-28 указывается количество требующих оснащение кабинетов.
В графе 29 указывается количество организаций, оснащенных современным обучающим оборудованием.
В графах 30-38 указывается количество оснащенных кабинетов.
В графе 39 указывается количество организаций, оснащенных в рамках проекта "Жас-Маман".
В графе 40 указывается количество оснащенных Материально-технической базы в рамках проекта "Жас маман".
Раздел 2. В графе 1 указывается количество организаций.
В графах 2-3 указывается количество общежитий по форме собственности.
В графе 4 указывается проектная мощность общежитий.
В графах 5-6 указывается количество введенных мест в общежитий.
В графах 7-13 указывается количество нуждающихся в общежитий.
Раздел 3. В графе 1 указывается количество организаций.
В графе 2 указывается количество организаций с центральным отоплением.
В графе 3 указывается количество организаций с центральным отоплением, в городской местности.
В графе 4 указывается количество отопительных систем, требующих замены/ремонта.
В графах 5-24 указываются сроки эксплуатации отопительной системы.
В графе 25 указывается количество организаций с автономным отоплением.
В графе 26 указывается количество организаций с автономным отоплением, расположенных внутри здания.
В графах 27-30 указывается вид топлива отоплений, расположенных внутри здания.
В графе 31 указывается количество организаций с автономным отоплением, расположенных за пределами здания.
В графах 32-35 указывается вид топлива отоплений, расположенных за пределами здания.
В графе 36 указывается количество организаций с автономным отоплением, в городской местности.
В графе 37 указывается количество отопительных систем требующих замены/ремонта.
В графах 38-57 указываются сроки эксплуатации отопительной системы.
Раздел 4. В графе 1 указывается стоимость питания.
В графе 2 указывается обеспеченность льготным питанием.
В графе 3-20 указываются данные о назначении стипендии.
Раздел 5. В графе 1 указывается количество государственных организаций.
В графах 2-5 указываются данные по реализации собственного производства.
В графе 6 указывается сумма, полученная за счет дополнительных доходов.
В графах 7-12 указываются, полученные выплаты по дополнительным доходам.
2. Арифметико-логический контроль:

10 баған, 1 бөлім = ∑ баған 11-12 әрбір жол үшін;
20 баған, 1 бөлім = ∑ баған 21-28 әрбір жол үшін;
29 баған, 1 бөлім = ∑ баған 30-37 әрбір жол үшін;
7 баған, 2 бөлім = ∑ баған 8-10 әрбір жол үшін.
Бұйрыққа
79 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Кәсіпорынның техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының әріптестігін дамыту туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 7- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
барлық желі
дуалды оқытуды енгізген барлық колледждер, бірлік
дуалды оқытуды енгізген техникалық, технологиялық және ауылшаруашылық бойынша колледждер,
Кадрларды дайындау келісім шарт жасалған кәсіпорындары мен компаниялардың саны
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
Білім алушылардың жалпы саны
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
мемлекеттік тапсырыспен оқитын білім алушылардың жалпы саны
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
кәсіпорын, компания, ұйым техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының материалдық-техникалық жабдықтауға көмек көрсетілуі
кәсіпорын, компания, ұйым кәсіпорын тапсырысы бойынша білім алушыларды оқытуға көмек көрсетілуі
қойылған жабдық бірліктерінің саны, бірлік
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, бірлік
барлық кәсіпорындар бойынша оқытылды саны, адам
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, адам
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
барлығы облыс бойынша
1.1
мемлекеттік ұйымдарда
1.2
мемлекеттік емес ұйымдарда
2
республикалық
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының білім алушыларына шәкіртақы тағайындалуы
кәсіпорында тағылымдамадан өткен техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындары оқытушыларының және өндірістік оқыту шеберлерінің саны, адам
кәсіпорында практикадан өткен техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындары білім алушылар саны, адам
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, адам
дуалды оқыту шеңберінде бітірушілердің саны,
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
оның ішінде жұмысқа орналысқан түлектердің саны
оның ішінде жұмысқа орналаспаған түлектер саны
қамқоршылық кеңестері құрылған техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының саны, бірлік
индустриялық кеңестер құрылған техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының саны
өндірістен тәлімгерлер саны
оның ішінде дуальды оқыту аясында
олардан төлем алынады
білім алушылар саны
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде білім алушылар, адам
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Кәсіпорынның техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының әріптестігін дамыту туралы мәліметтер" (Индекс: № 7-ТК, кезеңділігі-жылдық)

графа 10, раздел 1 = ∑ 11-12 граф для каждой строки;
графа 20, раздел 1 = ∑ 21-28 граф для каждой строки;
графа 29, раздел 1 = ∑ 30-37 граф для каждой строки;
графа 7, раздел 2 = ∑ граф 8-10 для каждой строки
Приложение 79 к приказу
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма, предназначена для сбора административных данных
Сведения о развитии партнерства организаций технического и профессионального образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ТП -7
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего сеть
всего колледжей внедривших дуальное обучение, единиц
Всего предприятий, компаний, с которыми заключены договоры на подготовку кадров
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
об оказании содействия предприятием, компанией, организацией в материально-техническом оснащении учебных заведений
об оказании содействия предприятием, компанией в оплате за обучение обучающихся по заказу предприятия
в том числе технических, технологических и сельскохозяйственных колледжей внедривших дуальное обучение, единиц
общее количество обучающихся
в том числе обучающихся, в рамках дуального обучения
общее количество обучающихся по государственному заказу
в том числе обучающихся в рамках дуального обучения
количество единиц установленного оборудования, единиц
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
всего обучено за счет предприятий, человек
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
всего по области
1.1
государственных организациях
1.2
негосударственных организациях
2
Республиканские
продолжение
присуждены стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования
количество преподавателей и мастеров производственного обучения учебных заведений Технического и профессионального образования, прошедших стажировку на предприятии, человек
количество обучающихся учебных заведений Технического и профессионального образования, прошедших практику на предприятии, человек
в том числе в рамках дуального обучения, человек
выпуск обучившихся по системе дуального обучения
из них по государственному заказу
из них трудоустроенных выпускников
из них не трудоустроенных выпускников
количество организаций технического и профессионального образования, в которых созданы попечительские советы, единиц
количество организаций технического и профессионального образования, в которых созданы индустриальные советы
количество наставников с производства
из них в рамках дуального обучения
из них получают оплату
количество обучающихся
в том числе всего обучающихся в рамках дуального обучения, человек
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о развитии партнерства организаций технического и профессионального образования"
(Индекс:№ ТП - 7 периодичность-годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-3-бағанда дуальді оқытуды енгізген ұйымдардың саны көрсетіледі.
4-5-бағандарда жасалған шарттардың саны көрсетіледі.
6-7-бағандарда білім алушылардың саны, оның ішінде дуальды оқыту бойынша көрсетіледі.
8-9- бағандарда мемлекеттік тапсырыс бойынша, оның ішінде дуальды оқыту шеңберінде білім алушылардың саны көрсетіледі.
10-11-бағандарда орнатылған жабдықтардың саны көрсетіледі.
12-13-бағандарда кәсіпорын қаражаты есебінен оқитын оқушылар саны көрсетіледі.
14-15- бағандарда стипендия алатын білім алушылардың саны көрсетіледі.
16-бағандарда кәсіпорындарда тағылымдамадан өткен оқытушылардың саны көрсетіледі.
17-18-бағандарда кәсіпорындарда практикадан өткен білім алушылардың саны көрсетіледі.
19-20-бағандарда дуальді оқыту бойынша бітірушілердің саны көрсетіледі.
21-22-бағандарда жұмысқа орналастырылған түлектердің саны көрсетіледі.
23-бағанда қамқоршылық кеңестердің саны көрсетіледі.
24-бағанда индустриялық кеңестердің саны көрсетіледі.
25-27 бағандарда өндірістен тәлімгерлердің саны көрсетіледі.
Бұйрыққа
80 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының тәрбие жұмыстары бойынша мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество организаций.
В графе 2-3 указывается количество организаций, внедривших дуальное обучение.
В графах 4-5 указывается количество заключенных договоров.
В графах 6-7 указывается количество обучающихся, в том числе по дуальному обучению.
В графах 8-9 указывается количество обучающихся по государственному заказу, в том числе в рамках дуального обучения.
В графах 10-11 указывается количество установленного оборудования.
В графах 12-13 указывается количество учащихся, обучающихся за счет средств предприятий.
В графах 14-15 указывается количество обучающихся, получающих стипендию.
В графе 16 указывается количество преподавателей, прошедших стажировку на предприятий.
В графе 17-18 указывается количество обучающихся, прошедших практику на предприятий.
В графах 19-20 указывается количество выпускников по дуальному обучению.
В графах 21-22 указывается количество трудоустроенных выпускников.
В графе 23 указывается количество попечительских советов.
В графе 24 указывается количество индустриальных советов.
В графах 25-27 указывается количество наставников с производства.
Приложение 80 к приказу
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения по воспитательной работе организаций технического и профессионального образования

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-7-бағандарда үйірмелерге қатысатын білім алушылардың саны көрсетіледі.
8-бағанда спорт секцияларының саны көрсетіледі.
9-15-бағандарда спорт секцияларына қатысатын білім алушылардың саны көрсетіледі.
16-бағанда қоғамдық пайдалы қызметке тартылған білім алушылардың саны көрсетіледі.
17-бағанда "Жас Сарбаз" әскери-патриоттық клубтарының саны көрсетіледі.
18-бағанда "Жас Сарбаз"клубының қозғалысына тартылған білім алушылардың саны көрсетіледі.
19-бағанда "Жастар ісі жөніндегі комитеттердің" саны көрсетіледі.
20-бағанда "Жастар ісі жөніндегі комитетке" тартылған білім алушылардың саны көрсетіледі.
21-бағанда құрылған "Студенттік парламенттердің" саны көрсетіледі.
22-бағанда "Студенттік парламентке" тартылған білім алушылардың саны көрсетіледі.
23-бағанда "Пікірсайыс қозғалыстардың" саны көрсетіледі.
24-26-бағандарда "Пікірсайыс клубтары" туралы мәліметтер көрсетіледі.
Бұйрыққа
81 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Техникалық және кәсіптік білім беру мекемелерінде кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз ету туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 9-ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество организаций.
В графах 2-7 указывается количество обучающихся, посещающих кружки.
В графе 8 указывается количество спортивных секций.
В графах 9-15 указывается количество обучающихся, посещающих спортивные секции.
В графе 16 указывается количество обучающихся, вовлеченных в общественно-полезную деятельность.
В графе 17 указывается количество военно-патриотических клубов "Жас Сарбаз".
В графе 18 указывается количество обучающихся, вовлеченных в движение клуба "Жас Сарбаз".
В графе 19 указывается количество комитетов по делам молодежи.
В графе 20 указывается количество обучающихся, вовлеченных в "Комитет по делам молодежи".
В графе 21 указывается количество созданных студенческих парламентов.
В графе 22 указывается количество обучающихся, вовлеченных в студенческий парламент.
В графе 23 указывается количество дебатных движений.
В графах 24-26 указываются сведения о дебатных клубах.
Приложение 81 к приказу
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма, предназначена для сбора административных данных
Сведения о состоянии безбарьерного доступа в организациях технического и профессионального образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ТП – 9
Периодичность: годовая

Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1 – тарау. Бұзушылықтар бойынша білім алушылардың сандық құрамы
Көрсеткіштер атауы
білім алушылардың жалпы саны
есепті жылы қабылданды
есепті жылы бітіргендер
барлық
оның ішінде әйел адамдар
барлық
оның ішінде әйел адамдар
барлық
оның ішінде әйел адамдар
А
Б
1
2
3
4
5
6
ерекше білім беру қажеттіліктері бар контингент, адам
1

Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 1. Количественный состав обучающихся по нарушениям
Наименование показателей
общая численность обучающихся
принято в отчетном году
выпущено в отчетном году
всего
из них женщин
всего
из них женщин
всего
из них женщин
А
Б
1
2
3
4
5
6
контингент с особыми образовательными потребностями, человек
1

денсаулығы бойынша ерекше білім беру қажеттілігі бар білім алушыларға арналған топтар, адам, соның ішінде: (жолдар қосындысы 2.1+2.8)
2
есту қабілеті бұзылған (естiмейтін, нашар еститiн, кейiннен естімей саңырау болып қалған) білім алушыларға арналған, адам
2.1
көру қабілеті бұзылған (көзi көрмейтiн, нашар көретiн, кейiннен соқыр болып қалған) білім алушыларға арналған, адам
2.2
тiрек-қозғалыс аппаратының функциялары бұзылған білім алушыларға арналған, адам
2.3
сөйлеу қабiлетi бұзылған білім алушыларға арналған, адам
2.4
ақыл-ойы бұзылған білім алушыларға арналған, адам
2.5
психикалық дамуы тежелген білім алушыларға арналған, адам
2.6
эмоциялық-еркі және мiнез-құлқы бұзылған білім алушыларға арналған, бірлік
2.7
күрделi бұзылыстары бар, оның iшiнде соқыр-саңырау болып қалған білім алушыларға арналған, адам
2.8
2 – тарау. Материалдық-техникалық базамен қамтамасыз етілу
Көрсеткіштер атауы
барлық колледждер саны
оның ішінде, колледждер саны, бар болуы
үй-жайға кіру
үй-жайдағы қозғалыс белгілері
пандустардың бар болуы
екі жақты тұтқаның бар болуы (жарақаттамайтын, үстінен және астына көлденең аяқталған)
кіру алаңында және тайғанамайтын кіреберістің бар болуы
колледжге қол жетімділік белгісін орнату
пандустардың бар болуы
мүгедек балалар және / немесе мүгедектігі бар адамдарға арналған көтергіштің жабдықтары
кабинеттердің, сынып бөлмелерінің, кітапханалардың, басқа үй-жайлардың есіктерін ұлғайту
қажетті өлшемді үстелдердің, парталардың бар болуы
тұтқаның бар болуы, үй жайлардың қажетті мөлшерде балдақ арналған ілмектердің бар болуы
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Барлығы
2
Республика
лық
Кестенің жалғасы
оның ішінде, колледждер саны, бар болуы
санитарлы-тұрмыстық үй-жайлар
телекоммуникациялық және ақпараттық құралдар
оқу-әдістемелікпен қамтамасыз ету
арнайы кадрлармен қамтамасыз ету
санитарлық тораптардың есіктерінің ұлғаюы
раковина аймағында мүгедектер арбасы үшін, белгілі бір деңгейде санитарлық тораптағы раковиналардың жабдықталуы
унитаздың жанында мүгедектер арбасына арналған аймақтың бар болуы
аяқпен немесе таяқпен білінетін (ерлер дәретханалары үшін), писсуарға бағыттайтын тактильді белдіктің бар болуы
кабинаның қолжетімділік белгісі
қажетті жазбалардың бар болуы
сөйлеу ақпараттарының және маяктардың бар болуы
жедел ақпаратты көрсету үшін жеңіл мәтін дисплейдің болуы
арнайы оқулықтар болуы
арнайы оқу-әдістемелік және оқу материалдарының болуы
арнайы оқыту бағдарламасының болуы
сурдопедагог
тифлопедагог
олигофренопедагог
басқалары
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Техникалық және кәсіптік білім беру мекемелерінде кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз ету туралы мәліметтер" (Индекс: № 9-ТК, кезеңділігі-жылдық)

группы для обучающихся с особыми образовательными потребностями в здоровье, человек, в том числе: (сумма строк 2.1+2.8)
2
для обучающихся с нарушением слуха (неслышащие, слабослышащие, позднооглохшие), человек
2.1
для обучающихся с нарушением зрения (незрячие, слабовидящие, поздноослепшие), человек
2.2
для обучающихся с нарушением функции опорно-двигательного аппарата, человек
2.3
для обучающихся с нарушением речи, человек
2.4
для обучающихся с нарушением интеллекта, человек
2.5
для обучающихся с задержкой психического развития, человек
2.6
для обучающихся с расстройством эмоционально-волевой сферы и поведения, человек
2.7
для обучающихся со сложными нарушениями, в том числе со слепоглухотой, человек
2.8
Раздел 2. Обеспеченность материально-технической базой
Наименование показателей
количество колледжей всего
из них, количество колледжей, имеющие
вход в помещение
пути движения в помещении
санитарно-бытовые помещения
наличие пандусов
наличие поручней с двух сторон:( горизонтальные завершения вверху и внизу, с не травмирующим окончанием)
наличие не скользкого покрытия на крыльце и входной площадке
установление знака доступности колледжа
наличие пандусов
оборудование подъемника для детей с инвалидностью и/ или лиц с инвалидностью
расширение дверных проемов в кабинеты, аудитории, библиотеку, другие помещения
наличие парт, столов необходимых размеров
наличие поручней, крючков для костылей в необходимом количестве в аудиториях
расширение дверного проема в санузлы
оборудование раковины в санузле на определенном уровне, оборудование зоны у раковины для кресла-коляски
наличие зоны для кресла-коляски рядом с унитазом
наличие тактильной направляющей полосы к писсуару, ощущаемая ногой или тростью (для мужского туалета)
знак доступности кабины
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
Всего
2
Республиканские
Продолжение таблицы
из них, количество колледжей, имеющие
средства информации и телекоммуникации
учебно-методическое обеспечение
специальный кадровый состав
наличие необходимых надписей
наличие речевых информаторов и маяков
наличие световых текстовых табло для вывода оперативной информации
наличие специальной учебной литературы
наличие специальных учебно-методических и дидактических материалов
наличие специальной учебной программы
сурдопедагог
тифлопедагог
олигофренопедагог
не указанные в графах 21-23
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о состоянии безбарьерного доступа в организациях технического и профессионального образования"
(Индекс: № ТП - 9 периодичность-годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім.
1-2-бағандарда білім алушылардың саны көрсетіледі.
3-4-бағандарда қабылданғандардың саны көрсетіледі.
5-6-бағандарда бітірушілердің саны көрсетіледі.
2-бөлім.
В бағанында ұйымдардың саны көрсетіледі.
1-4-бағандарда үй-жайға кіру жолы көрсетіледі.
5-9-бағандарда үй-жайға өту жолдары көрсетіледі.
10-14-бағандарда санитариялық-тұрмыстық үй-жайлар көрсетіледі.
15-17-бағандарда Ақпарат және телекоммуникация құралдары көрсетіледі.
18-20-бағандарда оқу-әдістемелік қамтамасыз ету көрсетіледі.
21-24-бағандарда арнайы кадр құрамы көрсетіледі.
Бұйрыққа
82 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының аккредитациясы және сертификациясы туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 10-ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
аккредитация рәсімінен өткен колледждер (бірлік)
"Talap" коммерциялық емес акционерлік қоғамы тәжірибесін енгізіп жатқан колледждер, оның ішінде "APEC PetroTechnic жоғары колледжі" (Апэк Петротехник) (бірлік)
WorldSkills стандарттарын ескере отырып демонстрациялық емтихандар өткізетін колледждер (бірлік)
А
Б
1
2
3
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
мемлекетекеттік ұйымдарында
1.2
мемлекеттік емес ұйымдарында
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының аккредитациясы және сертификациясы туралы мәліметтер" (Индекс: № 10-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1. В графах 1-2 указывается количество обучающихся.
В графах 3-4 указывается количество принятых.
В графах 5-6 указывается количество выпускников.
Раздел 2. В графе B указывается количество организаций.
В графах 1-4 указывается вход в помещения.
В графах 5-9 указывается пути движения в помещения.
В графах 10-14 указывается санитарно-бытовые помещения.
В графах 15-17 указывается средства информации и телекоммуникации.
В графах 18-20 указывается учебно-методическое обеспечение.
В графах 21-24 указывается специальный кадровый состав.
Приложение 82 к приказу
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма, предназначена для сбора административных данных
Сведения по аккредитации и сертификации организаций технического и профессионального образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ТП – 10
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
колледжи, прошедшие процедуру аккредитации (единиц)
колледжи, внедряющих опыт некоммерческого акционерного общества "Talap", в том числе товарищество с ограниченной ответственностью "Высшая техническая школа APEC Petrotechnic" (Апэк Петротехник) (единиц)
колледжи, проводящие демонстрационные экзамены с учетом стандартов WorldSkills (единиц)
А
Б
1
2
3
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в государственных организациях
1.2
в негосударственных организациях
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по аккредитации и сертификации организаций технического
и профессионального образования"
(Индекс: №ТП - 10 периодичность-годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда аккредиттеу рәсімінен өткен колледждердің саны көрсетіледі.
2-бағанда "Talap" коммерциялық емес акционерлік қоғамы тәжірибесін енгізетін колледждердің саны көрсетіледі.
3-бағанда тәуелсіз сертификаттаудан өткен бітірушілердің саны көрсетіледі.
4-бағанда WorldSkills стандарттарын ескере отырып, демонстрациялық емтихандарын өткізетін колледждердің
саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-ші жол = ∑ 2-3 жолдар әрбір баған үшін
Бұйрыққа
83 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № К-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество колледжей, прошедших процедуру аккредитации.
В графе 2 указывается количество колледжей, внедряющих опыт некоммерческого акционерного общества "Talap".
В графе 3 указывается количество выпускников, прошедших независимую сертификацию.
В графе 4 указывается количество колледжей, проводящих демонстрационные экзамены с учетом стандартов
WorldSkills.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ 1.1-1.2 строк для каждой графы
Приложение 83 к приказу
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об информатизации организаций технического и профессионального образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № К-2
Периодичность: годовая

Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштер атауы
колледждердің жалпы саны, бірлік
барлық студенттер, адам
барлық педагог кадрлар, адам
барлық информатика оқытушылары, адам
ақпараттық-коммуникациялық технологияларды оқытуда пайдалану бойынша біліктілігін арттырудан өткен педагог кадрлар саны, адам
колледждерде оқу үрдісінде қолданылатын компьютерлік техниканың жалпы саны, бірлік
соңғы 5 жылда сатып алынған колледждердегі компьютерлік техниканың саны
есептен шығарылған компьютерлердің саны, бірлік
1 компьютерге келетін студенттер саны, адам (формула бойынша)
интерактивтік тақталардың саны, бірлік
интернетке кіру мүмкіндігі бар колледждердің саны, бірлік
оныңішінде жылдамдығы 4 Мегабит секунд дейін интернет желісіне қосылған колледждердің саны, бірлік
оныңішінде жылдамдығы 4 Мегабит секундл және одан жоғары интернет желісіне қосылған колледждердің саны, бірлік
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
облыс бойынша барлығы
1.1
ауылдық жерде
1.2
коммуналдық

Отчетный период 20__-20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
общее количество колледжей, единиц
всего студентов, человек
всего педагогических кадров, человек
всего преподавателей информатики, человек
количество педагогических кадров, прошедших повышение квалификации по применению информационно-коммуникационные технологии в обучении, человек
общее количество компьютерной техники в колледжах, используемых в учебном процессе, единиц
количество компьютерной техники в колледжах, приобретенных за последние 5 лет
количество списанных компьютеров, единиц
количество студентов на 1 компьютер, человек (по формуле)
количество интерактивных досок, единиц
количество колледжей, имеющих доступ к интернету, единиц
из них количество колледжей, подключенных к сети интернет со скоростью до 4 Мегабит в секунду, единиц
из них количество колледжей, подключенных к сети интернет со скоростью 4 Мегабит в секнду и выше, единиц
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
итого по области
1.1
в сельской местности
1.2
коммунальные

1.2.1
ауылдық жерде
1.3
республикалық колледждер
1.3.1
ауылдық жерде
1.4
жеке меншік
1.4.1
ауылдық жерде
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер" (Индекс: № К-2, кезеңділігі-жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда колледждердің жалпы саны көрсетіледі.
2-бағанда барлық студенттер саны көрсетіледі.
3-бағанда барлық педагог кадрлар саны көрсетіледі.
4-бағанда барлық информатика оқытушыларының саны көрсетіледі.
5-бағанда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды оқытуда пайдалану бойынша біліктілігін арттырудан өткен педагог кадрлар саны көрсетіледі.
6-бағанда колледждерде оқу үрдісінде қолданылатын компьютерлік техниканың жалпы саны көрсетіледі.
7-бағанда соңғы 5 жылда сатып алынған колледждердегі компьютерлік техниканың саны көрсетіледі.
8-бағанда есептен шығарылған компьютерлердің саны көрсетіледі.
9-бағанда 1 компьютерге келетін студенттер саны (формула бойынша) көрсетіледі.
10-бағанда интерактивтік тақталардың саны көрсетіледі.
11-бағанда интернетке кіру мүмкіндігі бар колледждердің саны көрсетіледі.
12-бағанда оныңішінде жылдамдығы 4 Мегабит секундқа дейін интернет желісіне қосылған колледждердің саны көрсетіледі.
13-бағанда оның ішінде жылдамдығы 4 Мегабит секунд және одан жоғары интернет желісіне қосылған колледждердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 жол = ∑ 1.2, 1.3, 1.4 жолдар, әрбір баған үшін
9 баған =2/6 баған әрбір жол үшін
11 баған = ∑ 12, 13 бағандар, әрбір жол үшін.
Бұйрыққа
84 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Білім беру ұйымдарына жұмсалатын шығыстар (бюджеттік қаражат) туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № Қ-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Мектепке дейінгі білімге жұмсалатын
шығыстар, мың теңге
жалпы орта білімге жұмсалатын шығыстар, мың теңге
қосымша білім беруге жұмсалатын шығыстар, мың теңге
техникалық және кәсіптік білім беруге жұмсалатын шығыстар, мың теңге
барлығы
оның ішінде
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
барлығы
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім беру ұйымдарына жұмсалатын шығыстар (бюджеттік қаражат) туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-1, кезеңділігі –жылдық)

1.2.1
в сельской местности
1.3
республиканские колледжи
1.3.1
в сельской местности
1.4
негосударственные
1.4.1
в сельской местности
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об информатизации организаций технического и профессионального образования"
(Индекс: № К-2, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество колледжей.
В графе 2 указывается всего количество студентов.
В графе 3 указывается количество всего педагогических кадров.
В графе 4 указывается количество всего преподавателей информатики.
В графе 5 указывается количество педагогических кадров, прошедших повышение квалификации по применению информационно-коммуникационные технологии в обучении.
В графе 6 указывается общее количество компьютерной техники в колледжах, используемых в учебном процессе.
В графе 7 указывается количество компьютерной техники в колледжах, приобретенных за последние 5 лет.
В графе 8 указывается количество списанных компьютеров.
В графе 9 указывается количество студентов на 1 компьютер.
В графе 10 указывается количество интерактивных досок.
В графе 11 указывается количество колледжей, имеющих доступ к интернету.
В графе 12 указывается из них количество колледжей, подключенных к сети интернет со скоростью до 4 Мегабит в секунду.
В графе 13 указывается из них количество колледжей, подключенных к сети интернет со скоростью 4 Мегабит в секунду и выше.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ 1.2, 1.3, 1.4 строки, для каждой графы
графа 9 = графа 2/6 для каждой строки
графа 11 = ∑ граф 12, 13 для каждой строки.
Приложение 84 к приказу
Представляется: в Департамент бюджетного планирования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о расходах на организации образования (бюджетные средства)
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № Ф-1
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__ год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 января (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Расходы на дошкольное образование,
тысяч тенге
расходы на общее среднее образование,
тысяч тенге
расходы на дополнительное образование, тысяч тенге
расходы на техническое и профессиональное образование,
тысяч тенге
всего
в том числе
в том числе
всего
в том числе
всего
в том числе
в государственных организациях
в частных организациях
всего
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о расходах на организации образования (бюджетные средства)"
(Индекс: № Ф-1, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-3-бағанда мектепке дейінгі білім беруге арналған шығыстар көрсетіледі.
4-6-бағанда жалпы орта білім беруге арналған шығыстар көрсетіледі.
7-9-бағанда қосымша білім беруге арналған шығыстар көрсетіледі
10-12-бағанда техникалық және кәсіптік білім беруге арналған шығыстар көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2 - 3 бағандар;
4 баған = ∑ 5 - 6 бағандар;
7 баған = ∑ 8 - 9 бағандар;
10баған = ∑ 11 - 12 бағандар.
Бұйрыққа
85 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жалпы орта білімнің жаппай оқыту қоры бойынша жұмсалатын шығындар туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № Қ-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
бюджет қаражаты есебінен,
мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен,
мың теңге
Бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен,
мың теңге
А
1
2
3
4
5
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы орта білімнің жаппай оқыту қоры бойынша жұмсалатын шығындар туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-2, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жалпы орта білім беру қоры бойынша барлық шығыстар көрсетіледі.
2-3-бағанда қалалық жер көрсетіледі.
4-5-бағанда ауылдық жер көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2 - 5 бағандар.
Бұйрыққа
86 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Білім беру ұйымдарына жұмсалатын күрделі сипаттағы шығындардың көлемі туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № Қ-3 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі білімге
жалпы орта білімге
қосымша білім беруге
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен,
мың теңге
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен,
мың теңге
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен,
мың теңге
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен,
мың теңге
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Облыс/ Астана, Алматы және Шымкент қалалары, бойынша барлығы
2
Күрделі жөндеу
3
Негізгі қаражатты иемдену
4
Кұрылыс
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім беру ұйымдарына жұмсалатын күрделі сипаттағы шығындардың көлемі туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-3, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1-3 указываются расходы на дошкольное образование.
В графе 4-6 указываются расходы на общее среднее образование.
В графе 7-9 указываются расходы на дополнительное образование
В графе 10-12 указываются расходы на техническое и профессиональное образование.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-3
графа 4 = ∑ граф 5-6
графа 7 = ∑ граф 8-9
графа 10 = ∑ граф 11-12.
Приложение 85 к приказу
Представляется: в Департамент бюджетного планирования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о расходах по фонду всеобуча общего среднего образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № Ф-2
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__ год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 января (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Всего
городская местность
сельская местность
за счет средств бюджета,
тысяч тенге
за счет внебюджетных средств,
тысяч тенге
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств,
тысяч тенге
А
1
2
3
4
5
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о расходах по фонду всеобуча общего среднего образования"
(Индекс: № Ф-2, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается всего расходов по фонду всеобуча общего среднего образования.
В графе 2-3 указываются расходы по городской местности.
В графе 4-5 указываются расходы по сельской местности.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-5.
Приложение 86 к приказу
Представляется: в Департамент бюджетного планирования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об объемах затрат капитального характера на государственные организации образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № Ф-3
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__ год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 января (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
на дошкольное образование
на общее среднее образование
на дополнительное образование
на организации технического и профессионального образования
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств,
тысяч тенге
за счет средств бюджета,
тысяч тенге
за счет внебюджетных средств,
тысяч тенге
за счет средств бюджета,
тысяч тенге
за счет внебюджетных средств,
тысяч тенге
за счет средств бюджета,
тысяч тенге
за счет внебюджетных средств,
тысяч тенге
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Итого по области/ городов Астана, Алматы и Шымкент
2
Капитальный ремонт
3
приобретение основных средств
4
строительство
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об объемах затрат капитального характера на государственные организации образования"
(Индекс: № Ф-3, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме: 1-2-бағандарда мектепке дейінгі білім беруге арналған күрделі сипаттағы шығындар көрсетіледі.
3-4-бағандарда жалпы орта білім беруге арналған күрделі сипаттағы шығындар көрсетіледі.
5-6-бағандарда қосымша білім беруге арналған күрделі сипаттағы шығындар көрсетіледі.
7-8-бағандарда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған күрделі сипаттағы шығындар көрсетіледі.
2. Арифметикалық –логикалық бақылау:
1жол = ∑ 2-4 жолдар, әрбір бағандар үшін.
Бұйрыққа
87 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Білім беру ұйымдағы жұмсалатын ақылы қызметтердің көлемі туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № Қ-4 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдарда
жалпы орта білім беру
ұйымдарында
қосымша білім беру
ұйымдарында
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Білім беру қызметі, мың теңге
2
Ата-ана төлемі, мың теңге
3
Ата-ана төлемінің орташа өлшемі, мың теңге
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мемлекеттік білім беруұйымдағы жұмсалатын ақылы қызметтердің көлемі туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-4, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-2 указываются затраты капитального характера на дошкольное образование.
В графах 3-4 указываются затраты капитального характера на общее среднее образование.
В графах 5-6 указываются затраты капитального характера на дополнительное образование.
В графах 7-8 указываются затраты капитального характера на организации технического и профессионального образования.
2. Арифметико-логический контроль: строка 1 = ∑ строк 2-4 для каждой графы.
Приложение 87 к приказу
Представляется: в Департамент бюджетного планирования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об объеме платных услуг в организациях образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № Ф-4
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__ год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 января (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
в организациях дошкольного образования
в организациях общего среднего образования
в организациях дополнительного образования
в организациях технического и профессионального образования
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
образовательные услуги, тысяч тенге
2
родительская плата, тысяч тенге
3
средний размер родительской платы, тысяч тенге
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об объеме платных услуг в государственных организациях образования"
(Индекс: № Ф-4, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-2-бағандарда мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ақылы қызметтердің көлемі көрсетіледі.
3-4-бағандарда жалпы орта білім беру ұйымдарындағы ақылы қызметтердің көлемі көрсетіледі.
5-6-бағандарда қосымша білім беру ұйымдарындағы ақылы қызметтердің көлемі көрсетіледі.
7-8-бағандарда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы ақылы қызметтердің көлемі көрсетіледі.
Бұйрыққа
88 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлердің орташа айлық жалақысы туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № Қ-5 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдарда
жалпы орта білім беру
ұйымдарында
қосымша білім беру
ұйымдарында
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Мөлшерлеме саны
(тәрбиешілер, педагогтар), бірлік
2
Айлық еңбекақы төлеу қоры (тәрбиешілер, педагогтар), мың теңге
3
Бір айдағы орташа айлық мөлшері (тәрбиешілер, педагогтар), мың теңге
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлердің орташа айлық жалақысы туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-5, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-2 указываются объем платных услуг в организациях дошкольного образования.
В графах 3-4 указываются объем платных услуг в организациях общего среднего образования.
В графах 5-6 указываются объем платных услуг в организациях дополнительного образования.
В графах 7-8 указываются объем платных услуг в организациях технического и профессионального образования.
Приложение 88 к приказу
Представляется: в Департамент бюджетного планирования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о среднемесячной заработной плате педагогического работника в организациях образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № Ф-5
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__ год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 января (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
в организациях дошкольного образования
в организациях общего среднего образования
в организациях дополнительного образования
в организациях технического и профессионального образования
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
количество ставок (воспитатели, педагоги), единиц
2
месячный фонд оплаты труда (воспитатели, педагоги), тысяч тенге
3
среднемесячная заработная плата (воспитатели, педагоги), тысяч тенге
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о среднемесячной заработной плате педагогического работника в организациях образования"
(Индекс: № Ф-5, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-2-бағандарда мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкердің орташа айлық жалақысы көрсетіледі.
3-4-бағандарда жалпы орта білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкердің орташа айлық жалақысы көрсетіледі.
5-6-бағандарда қосымша білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкердің орташа айлық жалақысы көрсетіледі.
7-8-бағандарда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкердің орташа айлық жалақысы көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
3жол = 2 жол / 1 жолға, әрбір баған үшін.
Бұйрыққа
89 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Күрделі шығындарды есептемегенде жылына білім беру ұйымдарында 1 оқушыға кететін орташа шығыс туралы мәліметтер (мемлекеттік тапсырыс)
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № Қ-6 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
жалпы орта білім беру
ұйымдарында
барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
контингент, адам
2
оқу және тәрбиеге жұмсалатын шығыс,
мың теңге
3
1 оқушыға кететін орташа шығыс, мың теңге
жалғасы
қосымша білім беру ұйымдарында
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Күрделі шығындарды есептемегенде жылына білім беру ұйымдарында 1 оқушыға кететін орташа шығыс туралы мәліметтер (мемлекеттік тапсырыс)" (Индекс: № Қ-6, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-2 указываются среднемесячная заработная плата педагогического работника в организациях дошкольного образования.
В графах 3-4 указываются среднемесячная заработная плата педагогического работника в организациях общего среднего образования.
В графах 5-6 указываются среднемесячная заработная плата педагогического работника в организациях дополнительного образования.
В графах 7-8 указываются среднемесячная заработная плата педагогического работника в организациях технического и профессионального образования.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 3 = строка 2 / строку 1 для каждой графы.
Приложение 89 к приказу
Представляется: в Департамент бюджетного планирования
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о среднем расходе на 1-го обучающегося в организациях образования в год без учета капитальных затрат (государственный заказ)
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № Ф-6
Периодичность: годовая
Отчетный период 20__ год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 января (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
в организациях дошкольного образования
в организациях общего среднего образования
всего
городская местность
сельская местность
всего
городская местность
сельская местность
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
контингент, человек
2
расходы на воспитание и обучение, тысяч тенге
3
средний расход на 1-го обучающегося, тысяч тенге
продолжение
в организациях дополнительного образования
в организациях технического и профессионального образования
всего
городская местность
сельская местность
всего
городская местность
сельская местность
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о средних расходах на 1-го обучающегося в организациях образования
в год без учета капитальных затрат (государственный заказ)"
(Индекс: № Ф-6, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-6-бағандарда мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыс көрсетіледі.
6-10-бағандарда жалпы орта білім беру ұйымдарында 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыс көрсетіледі.
11-15-бағандарда қосымша білім беру ұйымдарында 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыс көрсетіледі.
16-20-бағандарда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыс көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 оқушыға кететін орташа шығыс = оқу және тәрбиеге жұмсалатын шығыс 2 жол / контингент 1 жол
1 баған = ∑ 2-5 бағандар, әрбір жол үшін
6 баған = ∑ 7-10 бағандар
11 баған = ∑ 12-15 бағандар
16 баған = ∑ 17-20 бағандар.
Бұйрыққа
90 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар есебінен білім беру ұйымдары бітірушілерінің жұмысқа орналасу мен қамту туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 2 - ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
барлық бітірушілер, адам
соның ішінде,адам
9-сынып бітірушілерінің жұмысқа орналасуы, адам
оқуларын жалғастыруда

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-5 указываются средний расход на 1-го обучающегося в организациях дошкольного образования.
В графах 6-10 указываются средний расход на 1-го обучающегося в организациях общего среднего образования.
В графах 11-15 указываются средний расход на 1-го обучающегося в организациях дополнительного образования.
В графах 16-20 указываются средний расход на 1-го обучающегося в организациях технического и профессионального образования.
2. Арифметико-логический контроль:
Средний расход на 1-го обучающегося= расходы на воспитание и обучение 2 строка / контингент 1 строка
графа 1 = ∑ граф 2-5 для каждой строки
графа 6 = ∑ граф 7-10 для каждой строки
графа 11 = ∑ граф 12-15 для каждой строки
графа 16 = ∑ граф 17-20 для каждой строки.
Приложение 90 к приказу
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о трудоустройстве и занятости выпускников организаций образования из числа детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ОП – 2
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего выпускники, человек
в том числе, человек
трудоустройство выпускников 9 класса, человек
продолжают обучение

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда бітірушілердің саны көрсетіледі.
2-3-бағандарда 9 және 11-сынып түлектерінің саны көрсетіледі.
4-6-бағандарда 9-сынып бітірушілерінің және оның ішінде оқуын жалғастыратындардың саны көрсетіледі.
7-12-бағандарда 9-сыныпты бітірушілердің саны және оның ішінде жұмысқа орналасқандар көрсетіледі.
13-15-бағандарда 11-сыныпты бітірушілердің саны көрсетіледі және олардың оқуын жалғастырады.
16-21-бағандарда 11-сыныпты бітірушілердің саны және оның ішінде жұмысқа орналасқандар көрсетіледі.
22-бағанда жұмысқа орналаспаған түлектерінің саны көрсетіледі.
23-24-бағандарда 9-11-сыныптардың жұмысқа орналаспаған түлектерінің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-3 бағандар;
2 баған = ∑ 4-12 бағандар;
3 баған = ∑ 13-21 бағандар;
22 баған = ∑ 23-24 бағандар;
1 жол = ∑ 1.1-1.5 жолдар.
Бұйрыққа
91 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды тұрғын үй мен қамтамасыз ету туралы мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество выпускников.
В графах 2-3 указывается количество выпускников 9 и 11 классов.
В графах 4-6 указывается количество выпускников 9 класса и из них продолжающие обучение.
В графах 7-12 указывается количество выпускников 9 класса и из них трудоустроенные.
В графах 13-15 указывается количество выпускников 11 класса и из них продолжают обучатся.
В графах 16-21 указывается количество выпускников 11 класса и из них трудоустроенные.
В графе 22 указывается количество нетрудоустроенных выпускников.
В графах 23-24 указывается количество нетрудоустроенных выпускников 9-11 классов.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-3;
графа 2 = ∑ граф 4-12;
графа 3 = ∑ граф 13-21;
графа 22 = ∑ граф 23-24;
строка 1 = ∑ строк 1.1-1.5.
Приложение 91 к приказу
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения по обеспечению жильем детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 3-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
барлық балалар, адам
бекітілген тұрғын үйлері бар, адам
оның ішінде, бірлік:
тұрғын үйге мұқтаж балалар үйлері тәрбиеленушілерінің саны, адам
меншік құқығы бойынша
жалпы меншік не үлестік меншік құқығында
барлық
соның ішінде
жалпы меншік не үлестік меншік құқығы есебінен
тұрғын үйі жоқтар есебінен
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
қамқоршылықта және қорғаншылықта
2
патронаттық тәрбиедегілер
3
баланы қабылдайтын отбасында
4
отбасы негізіндегі отбасы үлгісіндегі балалар үйлерінде
5
білім беру жүйесіндегі ұйымдардағы
6
денсаулық сақтау ұйымдарындағы
7
халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарындағы
8
барлығы
жалғасы
мұқтаждар санынан мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй алу үшін кезекке қойылды, адам
есепті кезеңде тұрғын үй алғандар, адам
соның ішінде кәмелетке толғандар, адам
барлық
соның ішінде
жалпы меншікне үлестік меншік құқығы есебінен
тұрғын үйі жоқтар есебінен
8
9
10
11
12
Атауы                               Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды тұрғын үй мен қамтамасыз ету бойынша мәліметтер" (Индекс: №3-ҚҚ, кезеңділігі - жылдық)

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ОП-3
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего детей, человек
имеют закрепленное жилье, человек
из них, единиц:
количество воспитанников, нуждающихся в жилье, человек
на праве собственности
на праве общей совместной либо долевой собственности
всего
в том числе
из числа имеющих общую совместную либо долевую собственность
из числа не имеющих жилья
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
под опекой и попечительством
2
на патронатном воспитании
3
в приемных семьях
4
в детских домах семейного типа на базе семьи
5
в организациях системы образования
6
в организациях системы здравоохранения
7
в организациях системы социальной защиты населения
8
итого
продолжение
поставлены на учет для получения жилья из государственного жилищного фонда из числа нуждающихся, человек
всего получили жилье за отчетный период, человек
в том числе совершеннолетние, человек
всего
в том числе
из числа имеющих общую совместную либо долевую собственность
из числа не имеющих жилья
8
9
10
11
12
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по обеспечению жильем детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей"
(Индекс: № ОП-3, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда барлық балалар көрсетіледі.
2-4 бағандарда бекітілген тұрғын үйлері бар, оның ішінде меншікқұқығы бойынша, жалпыменшікне үлестікменшік құқығында көрсетіледі.
5-7 бағандарда тұрғын үйге мұқтаж балалар үйлері тәрбиеленушілерінің саны, соның ішінде жалпы меншікне үлестік меншік есебінен, тұрғын үйі жоқтар көрсетіледі.
8-10 бағандарда мұқтаждар санынан мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй алу үшін кезекке қойылды, соның ішінде жалпы меншікне үлестік меншік есебінен, тұрғын үйі жоқтар көрсетіледі.
11-12 бағандарда есепті кезеңде тұрғын үй алғандар, соның ішінде кәмелетке толғандар көрсетіледі.
2. Әкімшілік есептілік нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Мүлiк меншiк иелерiнiң әрқайсысының меншiк құқығындағы үлестерi белгiлене отырып (үлестiк меншiк) немесе ондай үлестер белгiленбей (бiрлескен меншiк) ортақ меншiкте болуы мүмкiн. "Ортақ меншiк ұғымы мен оның пайда болу негiздерi" Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 209-бабы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі 879, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi Жаршысының 1994 жылғы 23-24 номерлерiнiң жеке қосымшасы)
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 3-4 бағандар әрбір жол үшін;
5баған = ∑ 6-7 бағандар әрбір жол үшін;
8баған = ∑ 9-10 бағандар әрбір жол үшін.
Бұйрыққа
92 - қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Білім ұйымдары жоқ ауылдық елді мекендерде тұратын оқушыларды тасымалдауды ұйымдастыру туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 4-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество всего детей.
В графах 2-4 указывается количество детей имеющее закрепленное жилье, из них на праве собственности, на праве общей совместной либо долевой собственности.
В графах 5-7 указывается количество воспитанников, нуждающихся в жилье, в том числе имеющих общую совместную либо долевую собственность, не имеющие жилье.
В графах 8-10 указывается количество воспитанников, поставлены на учет для получения жилья из государственного жилищного фонда из числа нуждающихся, в том числе имеющих общую совместную либо долевую собственность, не имеющие жилье.
В графах 11-12 указывается количество воспитанников, которые получили жилье за отчетный период, в том числе совершеннолетние.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 3-4, для каждой строки;
графа 5 = ∑ граф 6-7, для каждой строки;
графа 8 = ∑ граф 9-10, для каждой строки.
Приложение 92 к приказу
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об организации подвоза обучающихся, проживающих в сельских населенных пунктах, где отсутствуют организации образования
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ОП-4
Периодичность: годовая

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда 3 және одан да көп километр қашықтықта немесе елді мекендер арасында табиғи кедергілері бар мектептері жоқ елді мекендердің саны көрсетіледі.
2-бағанда негізгі мектептер жоқ (тек бастауыш мектеп бар)елді мекендердің саны көрсетіледі
3-бағанда негізгі мектептер жоқ елді мекендердің атауы көрсетіледі
4 бағанда мектеп жасындағы барлық тұратын балалар көрсетіледі
5-бағанда орта мектептер жоқ елді мекендердің саны көрсетіледі (тек негізгі мектеп бар)
6-бағанда орта мектептер жоқ елді мекендердің атауы көрсетіледі
7 бағанда мектеп жасындағы барлық тұратын балалар көрсетіледі
8-бағанда мектептер жоқ елді мекендердің саны көрсетіледі
9-бағанда мектептер жоқ елді мекендердің атауы көрсетіледі
10 бағанда мектеп жасындағы барлық тұратын балалар көрсетіледі
11-бағанда тасымалдаумен қамтылған ауылдарда тұратын мектеп жасындағы балалардың саны көрсетіледі
12-бағанда күн сайын жеткізілетін балалардың саны көрсетіледі
13-бағанда 1-4 сынып оқушыларының саны көрсетіледі
14-бағанда 5-9 сынып оқушыларының саны көрсетіледі
15-бағанда 10-11 сынып оқушыларының саны көрсетіледі
16-бағанда апта сайын жеткізілетін балалардың саны көрсетіледі
17-бағанда 1-4 сынып оқушыларының саны көрсетіледі
18-бағанда 5-9 сынып оқушыларының саны көрсетіледі
19-бағанда 10-11 сынып оқушыларының саны көрсетіледі
20-бағанда күнделікті тасымалдау жүзеге асырылатын мектептердің саны көрсетіледі
21-бағанда күнделікті тасымалдау жүзеге асырылатын мектептердің атауы көрсетіледі
22-бағанда мектепке дейінгі қашықтық (км)көрсетіледі
23-бағанда осы балаларды тасымалдау жүзеге асырылатын автобустардың саны көрсетіледі
24-бағанда күнделікті тасымалдау жүзеге асырылатын автобустардың саны көрсетіледі
25-бағанда апта сайынғы тасымалдау жүзеге асырылатын автобустардың саны көрсетіледі
26-28-бағандарда әкімдіктің, мектептің, тартылған қызмет көрсетушілердің теңгерімінде тұрған автокөліктердің саны көрсетіледі.
29-31-бағандарда автобустардың, шағын автобустардың және басқалардың саны көрсетіледі.
32-33-бағандарда шығарылған жылы және соңғы күрделі жөндеу күні көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған= ∑ 3-7 бағандар;
8 баған= ∑ 9-11 бағандар;
13 баған= ∑ 14-15 бағандар.
Бұйрыққа
93 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Жалпы білім беретін мектептерде білім алушыларға ыстық және буфеттік тамақ ұйымдастыру жөніндегі мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 5-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
Интернаттық мекемелерсіз мектеп саны, бірлік
ондағы оқушылардың саны, адам
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
1-4 сыныпта оқитындар саны, адам
оның ішінде:
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы 1-4 класс оқитын барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
оның ішінде:
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішіңде ауылдық жерде
жалғасы
ыстық тамақ ұйымдастырылған мектеп саны, бірлік
ондағы оқушылардың саны, адам
тегін ыстық тамақтандырумен қамтылған оқушылар саны, адам.
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
оның ішінде тегін ыстық тамақтандырумен қамтылған оқушылар саны, адам
1-4 сыныпта оқитындар саны, адам
оның ішінде:
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
1
1.1
жалғасы
оның ішінде тегін ыстық тамақтандырумен қамтылған оқушылар саны, адам
оның ішінде:
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы 1-4 класс оқитын барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
оның ішінде:
оның ішінде тегін ыстық тамақтандырумен қамтылған оқушылар саны, адам
оның ішінде:
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
1
1.1
жалғасы
буфеттік тамақтандыру ұйымдастырылған мектептер саны, бірлік
буфеттік тамақтандырумен қамтылған оқушыла рсаны, адам
оның ішінде тегін буфеттік тамақпен қамтамасыз етілгендер, адам
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
оның ішінде тегін буфеттік тамақпен қамтамасыз етілгендер, адам
1-4 сыныпта оқитындар саны, адам
оның ішінде:
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
1
1.1
жалғасы
тегін буфеттік тамақпен қамтамасыз етілгендер, адам
оның ішінде:
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы 1-4 класс оқитын барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
оның ішінде:
оның ішінде тегін буфеттік тамақпен қамтамасыз етілгендер, адам
оның ішінде:
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
1
1.1
Атауы                               Мекен-жайы ____________________________
Телефон _____________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушыларға ыстық және буфеттік тамақ ұйымдастыру туралы мәліметтер" (Индекс: № 5-ҚҚ, кезеңділігі – жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество населенных пунктов без школ на расстоянии от 3 и более километров или имеющих между населенными пунктами естественные преграды.
В графе 2 указывается количество населенных пунктов, где нет основных школ (имеется только начальная школа)
В графе 3 указывается наименование населенных пунктов, где нет основных школ
В графе 4 указывается всего проживающих детей школьного возраста
В графе 5 указывается количество населенных пунктов, где нет средних школ (имеется только основная школа)
В графе 6 указывается наименование населенных пунктов, где нет средних школ
В графе 7 указывается всего проживающих детей школьного возраста
В графе 8 указывается количество населенных пунктов, где отсутствуют школы
В графе 9 указывается наименование населенных пунктов, где отсутствуют школы
В графе 10 указывается всего проживающих детей школьного возраста
В графе 11 указывается количество детей школьного возраста, проживающих в селах охваченных подвозом
В графе 12 указывается количество детей, которых подвозят ежедневно
В графе 13 указывается количество обучающихся 1-4 классов
В графе 14 указывается количество обучающихся 5-9 классов
В графе 15 указывается количество обучающихся 10-11 классов
В графе 16 указывается количество детей, которых подвозят еженедельно
В графе 17 указывается количество обучающихся 1-4 классов
В графе 18 указывается количество обучающихся 5-9 классов
В графе 19 указывается количество обучающихся 10-11 классов
В графе 20 указывается количество школ, к которым осуществляется ежедневный подвоз
В графе 21 указывается наименование школ, к которым осуществляется ежедневный подвоз
В графе 22 указывается расстояние до школы (километр)
В графе 23 указывается количество автобусов, на которых осуществляется подвоз данных детей
В графе 24 указывается количество автобусов, на которых осуществляется ежедневный подвоз
В графе 25 указывается количество автобусов, на которых осуществляется еженедельный подвоз
В графах 26-28 указывается количество автотранспортов состоящие на балансе акимата, школы, привлеченных поставщиков услуги.
В графах 29-31 указывается количество автобусов, микроавтобусов и другие.
В графах 32-33 указывается год выпуска и дата последнего капремонта.
В графах 34-36 указывается укомплектованность автотранспорта.
В графах 37-40 указывается количество детей, охваченных подвозом в 1 смену.
В графах 41-44 указывается количество детей, охваченных подвозом во 2 смену.
В графах 45-48 указывается сумма, выделенных средств на организацию подвоза детей на год
В графе 49 указывается потребность автотранспорта.
В графах 50-51 указывается потребность автотранспорта для замены устаревшего автотранспорта и в связи нехваткой автотранспорта.
В графах 52-55 указывается количество приобретенного автотранспорта в прошлом году за счет выделенных средств.
В графах 56-58 количество автотранспорта планируемых приобрести в текущем году.
В графе 59 указывается количество детей, проживающих в интернатах
В графе 60 указывается количество интернатов в котором обучаются дети
В графе 61 указывается наименование интернатов, в котором проживают дети
В графе 62 указывается расстояние до интерната (от и до)
В графах 63-68 указывается количество учащихся охваченных подвозом, проживающих в пришкольном интернате, у родственников, на квартире, добираются самостоятельно в школу.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 12 = ∑ граф 13-15;
графа 16 = ∑ граф 17-19.
Приложение 93 к приказу
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об организации горячего и буфетного питания обучающихся общеобразовательных школ
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ОП -5
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
Количество школ без интернатных учреждений, единиц
в них количество обучающихся, человек
всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
Всего обучающихся 1-4 классов
в том числе:
из них отдельных категорий обучающихся 1-4 классов, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
в том числе:
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в том числе в сельской местности
продолжение
Количество школ, где организовано горячее питание, единиц
в них количество обучающихся, человек
количество обучающихся, охваченных бесплатным питанием, человек
всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
из них охваченных бесплатным горячим питанием, человек
количество обучающихся 1-4 классов, человек
в том числе:
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
1
1.1
продолжение
из них охваченных бесплатным горячим питанием, человек
в том числе:
всего отдельных категорий обучающихся 1-4 классов, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
в том числе:
из них охваченных бесплатным горячим питанием, человек
в том числе:
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
1
1.1
продолжение
количество школ, где организовано буфетное питание, единиц
количество обучающихся, охваченных буфетным питанием, человек
из них охваченных бесплатным буфетным питанием, человек
всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
из них охваченных бесплатным буфетным питанием, человек
количество обучающихся 1-4 классов, человек
в том числе:
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
1
продолжение
из них охваченных бесплатным буфетным питанием, человек
в том числе:
всего отдельных категорий обучающихся 1-4 классов, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
в том числе:
из них охваченных бесплатным буфетным питанием, человек
в том числе:
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
1
1.1
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________ ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об организации горячего и буфетного питания обучающихся общеобразовательных школ"
(Индекс: № ОП-5, периодичность- годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда интернат мекемелері жоқ мектептердің саны көрсетіледі.
2-бағанда олардағы білім алушылардың саны көрсетіледі.
3-бағанда тегін тамақтануға құқығы бар білім алушылардың жекелеген санаттарының саны көрсетіледі.
4-бағанда 1-4 сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
5-бағанда 1-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
6-бағанда 2-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
7-бағанда 3-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
8-бағанда 4-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
9-бағанда тегін тамақтануға құқығы бар білім алушылардың жекелеген санаттарының саны көрсетіледі.
10-бағанда 1-сынып оқушыларының жекелеген санаттарының саны көрсетіледі.
11-бағанда 2-сынып оқушыларының жекелеген санаттарының саны көрсетіледі.
12-бағанда 3-сынып оқушыларының жекелеген санаттарының саны көрсетіледі.
13-бағанда 4-сынып оқушыларының жекелеген санаттарының саны көрсетіледі.
14-бағанда ыстық тамақ ұйымдастырылған мектептердің саны көрсетіледі.
15-бағанда олардағы білім алушылардың саны көрсетіледі.
16-бағанда тегін тамақпен қамтылған білім алушылардың саны көрсетіледі.
17-бағанда тегін тамақтануға құқығы бар білім алушылардың барлық жекелеген санаттарының саны көрсетіледі.
18-бағанда тегін ыстық тамақпен қамтылғандардың саны көрсетіледі.
19-бағанда 1-4 сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
20-бағанда 1-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
21-бағанда 2-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
22-бағанда 3-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
23-бағанда 4-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
24-бағанда тегін ыстық тамақпен қамтылғандардың саны көрсетіледі.
25-бағанда 1-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
26-бағанда 2-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
27-бағанда 3-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
28-бағанда 4-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
29-бағанда тегін тамақтануға құқығы бар білім алушылардың барлық жекелеген санаттарының саны көрсетіледі.
30-бағанда 1-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
31-бағанда 2-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
32-бағанда 3-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
33-бағанда 4-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
34-бағанда тегін ыстық тамақпен қамтылғандардың саны көрсетіледі.
35-бағанда 1-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
36-бағанда 2-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
37-бағанда 3-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
38-бағанда 4-сынып оқушыларының саны көрсетіледі.
39-бағанда буфеттік тамақтану ұйымдастырылған мектептердің саны көрсетіледі.
40-бағанда буфеттік тамақпен қамтылған білім алушылардың саны көрсетіледі.
41-бағанда тегін буфеттік тамақпен қамтылғандардың саны көрсетіледі.
42-бағанда тегін тамақтануға құқығы бар білім алушылардың барлық жекелеген санаттарының саны көрсетіледі.
43-бағанда тегін буфеттік тамақпен қамтылғандардың саны көрсетіледі.

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество школ без интернатных учреждений.
В графе 2 указывается количество обучающихся в них.
В графе 3 указывается количество отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание.
В графе 4 указывается количество обучающихся 1-4 классов.
В графе 5 указывается количество обучающихся 1 классов.
В графе 6 указывается количество обучающихся 2 классов.
В графе 7 указывается количество обучающихся 3 классов.
В графе 8 указывается количество обучающихся 4 классов.
В графе 9 указывается количество отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание.
В графе 10 указывается количество отдельных категорий обучающихся 1 классов.
В графе 11 указывается количество отдельных категорий обучающихся 2 классов.
В графе 12 указывается количество отдельных категорий обучающихся 3 классов.
В графе 13 указывается количество отдельных категорий обучающихся 4 классов.
В графе 14 указывается количество школ, где организовано горячее питание.
В графе 15 указывается количество обучающихся в них.
В графе 16 указывается количество обучающихся, охваченных бесплатным питанием.
В графе 17 указывается количество всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание.
В графе 18 указывается количество охваченных бесплатным горячим питанием.
В графе 19 указывается количество обучающихся 1-4 классов.
В графе 20 указывается количество обучающихся 1 классов.
В графе 21 указывается количество обучающихся 2 классов.
В графе 22 указывается количество обучающихся 3 классов.
В графе 23 указывается количество обучающихся 4 классов.
В графе 24 указывается количество охваченных бесплатным горячим питанием.
В графе 25 указывается количество обучающихся 1 классов.
В графе 26 указывается количество обучающихся 2 классов.
В графе 27 указывается количество обучающихся 3 классов.
В графе 28 указывается количество обучающихся 4 классов.
В графе 29 указывается количество всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание.
В графе 30 указывается количество обучающихся 1 классов.
В графе 31 указывается количество обучающихся 2 классов.
В графе 32 указывается количество обучающихся 3 классов.
В графе 33 указывается количество обучающихся 4 классов.
В графе 34 указывается количество охваченных бесплатным горячим питанием.
В графе 35 указывается количество обучающихся 1 классов.
В графе 36 указывается количество обучающихся 2 классов.
В графе 37 указывается количество обучающихся 3 классов.
В графе 38 указывается количество обучающихся 4 классов.
В графе 39 указывается количество школ, где организовано буфетное питание.
В графе 40 указывается количество обучающихся, охваченных буфетным питанием.
В графе 41 указывается количество охваченных бесплатным буфетным питанием.
В графе 42 указывается количество всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание.
В графе 43 указывается количество охваченных бесплатным буфетным питанием.

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-2-бағандарда қызметкерлердің барлық саны, оның ішінде ұлты қазақ көрсетіледі.
3-5-бағандарда білімі бойынша қызметкерлердің саны көрсетіледі.
6-10-бағандарда еңбек өтілі бойынша қызметкерлердің саны көрсетіледі.
11-15-бағандарда осы ұйымдағы өтілі бойынша қызметкерлердің саны көрсетіледі.
16-23-бағандарда санаттар бойынша қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3-5 бағандар;
1 баған = ∑ 6-10 бағандар;
1 баған = ∑ 11-15 бағандар;
1 баған = ∑ 16-23 бағандар.
Бұйрыққа
95 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын, асырап алынған балалар туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 18.04.2023 № 103 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: № 14-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең 20 __ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
барлығы
соның ішінде, адам
ерлер
барлығы

1. Пояснение по заполнению Формы
В графах 1-2 указывается всего численность работников, из них казахской национальности.
В графах 3-5 указывается количество работников по образованию.
В графах 6-10 указывается количество работников по стажу.
В графах 11-15 указывается количество работников по стажу в данной организации.
В графах 16-23 указывается количество работников по категориям.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3-5;
графа 1 = ∑ граф 6-10;
графа 1 = ∑ граф 11-15;
графа 1 = ∑ граф 16-23.
Приложение 95 к приказу
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об усыновлении детей, являющихся гражданами Республики Казахстан
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 18.04.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: форма № ОП-14
Периодичность: годовая
Отчетный период 20 __ год
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 января (включительно)
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего
в том числе, человек
в том числе, человек
мужчины
женщины
всего

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім. 1-2-бағандарда шетелдік әріптестермен ынтымақтастық туралы мәліметтер көрсетіледі.
3-бағанда жасалған шарттардың, меморандумдардың саны көрсетіледі.
4-бағанда мамандық көрсетіледі.
5-бағанда өткізілген іс-шаралардың саны көрсетіледі.
6-13-бағандарда біліктілікті арттыру курстарынан өткендердің саны көрсетіледі.
14-15-бағанда WorldSkills қозғалысы шеңберіндегі ынтымақтастық көрсетіледі.
2-бөлім. 1-бағанда ұйымды сенімгерлік басқаруға қабылдаған ұйымның атауы көрсетіледі.
2-4-бағандарда сенімгерлік басқаруға беру туралы мәліметтер көрсетіледі.
5-12-бағандарда бөлінген қаржы қаражаты көрсетіледі.
13-бағанда біліктілікті арттыру курстарынан өткен педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
14-17-бағандарда практикадан өткен білім алушылардың саны көрсетіледі.
18-19-бағандарда жұмыс берушілердің саны көрсетіледі.
20-22-бағандарда колледждің стратегиялық дамуы туралы мәліметтер көрсетіледі.
23-24-бағандарда контингенттің өсуі/төмендеуі туралы мәліметтер көрсетіледі.
25-26-бағандарда дайындық бағыты туралы мәліметтер көрсетіледі.
3-бөлім. 1-2-бағандарда ұйымның атауы туралы мәліметтер көрсетіледі.
3-5-бағандарда кәсіпкерлік субъектісінің санаты туралы мәліметтер көрсетіледі.
6-8-бағандарда ынтымақтастық нысаны көрсетіледі.
9-18-бағандарда ынтымақтастық шеңберінде өткізілген іс-шаралардың саны көрсетіледі.
19-22-бағандарда жұмысқа орналастырылған түлектердің саны көрсетіледі.
Бұйрыққа
97 – қосымша
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан ҚР ҰҚ №64 шеңберінде білім алушыларға материалдық және қаржылық көмек көрсету туралы мәліметтер

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1. В графах 1-2 указываются сведения о сотрудничестве с зарубежными партнерами.
В графе 3 указывается количество заключенных договоров, меморандумов.
В графе 4 указывается специальность.
В графе 5 указывается количество проведенных мероприятий.
В графах 6-13 указывается количество прошедших курсы повышения квалификации.
В графе 14-15 указывается сотрудничество в рамках движения WorldSkills.
Раздел 2. В графе 1 указывается наименование организаций, принявшего организацию в доверительное управление.
В графах 2-4 указываются сведения о передаче в доверительное управление.
В графах 5-12 указываются выделенные финансовые средства.
В графе 13 указывается количество педагогических работников, прошедших курсы повышения квалификаций.
В графах 14-17 указывается количество обучающихся прошедших практику.
В графах 18-19 указывается количество работодателей.
В графах 20-22 указываются сведения о стратегическом развитии колледжа.
В графах 23-24 указываются сведения о росте/снижении контингента.
В графах 25-26 указываются сведения о направлении подготовки.
Раздел 3.
В графах 1-2 указываются сведения о наименовании организации.
В графах 3-5 указываются сведения о категории субъекта предпринимательства.
В графах 6-8 указывается форма сотрудничества.
В графах 9-18 указывается количество проведенных мероприятий в рамках сотрудничества.
В графах 19-22 указывается количество трудоустроенных выпускников.
Приложение 97 к приказу
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства просвещения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об оказании материальной и финансовой помощи обучающимся в рамках Постановления Правительства Республики Казахстан № 64