"Астана қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 518/75-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 31 тамыздағы № 61/8-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қыркүйекте нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 745 болып енгізілді Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 30 мамырдағы № 139/16-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 30.05.2013 № 139/16-V шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 518/75-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2011 жылдың 30 желтоқсанында № 708 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 2 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 2 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «265 930 929,0» деген сандар «277 839 589,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«81 077 995,0» деген сандар «90 437 397,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«262 463,0» деген сандар «1 688 767,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«9 064 302,0» деген сандар «10 175 302,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«175 526 169,0» деген сандар «175 538 123,0» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «257 467 280,9» деген сандар «267 497 080,9» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «(-331 968,0)» деген сандар «(-1 018 936,0)» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеуде «876 968,0» деген сандар «1 563 936,0» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «19 830 287,3» деген сандар «22 396 115,3» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алуда «19 830 287,3» деген сандар «22 396 115,3» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 16912-қосымшалары осы шешімге 1234-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы             Б. Исабаев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» ММ (ЭжБЖБ) бастығы             Ж.Ғ. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 31 тамыздағы
№ 61/8-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 518/75-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV "О бюджете города Астаны на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Астаны от 31 августа 2012 года № 61/8-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 26 сентября 2012 года № 745. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30 мая 2013 года № 139/16-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30.05.2013 № 139/16-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV "О бюджете города Астаны на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2011 года за № 708, опубликовано в газетах "Астана акшамы" от 7 января 2012 года № 2, "Вечерняя Астана" от 7 января 2012 года № 2) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "265 930 929,0" заменить цифрами "277 839 589,0";
цифры "81 077 995,0" заменить цифрами "90 437 397,0";
цифры "262 463,0" заменить цифрами "1 688 767,0";
цифры "9 064 302,0" заменить цифрами "10 175 302,0";
цифры "175 526 169,0" заменить цифрами "175 538 123,0";
в подпункте 2) цифры "257 467 280,9" заменить цифрами "267 497 080,9";
в подпункте 3) цифры "(-331 968,0)" заменить цифрами "(-1 018 936,0)", в том числе погашение бюджетных кредитов цифры "876 968,0" заменить цифрами "1 563 936,0";
в подпункте 4) цифры "19 830 287,3" заменить цифрами "22 396 115,3", в том числе приобретение финансовых активов цифры "19 830 287,3" заменить цифрами "22 396 115,3".
2. Приложения 1,6,9,12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Б. Исабаев
Секретарь
маслихата города Астаны                    С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны"
(УЭиБП)                                    Ж.Г. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от "31" августа  2012 года № 61/8-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от "7" декабря 2011 года № 518/75-IV
Бюджет города Астаны на 2012 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1 074 792,0
039
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
367 064,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
20 312,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
10 170 849,6
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 170 849,6
374
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы
710 862,0
075
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде М. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының және Назарбаев Зияткерлік мектептерінің құрылыстарына жер учаскелерін алу
710 862,0
05
Денсаулық сақтау
31 501 078,3
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
21 624 266,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 858,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру
709 101,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
239 934,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
160 924,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
209 827,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 286 856,0
010
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
6 841 769,0
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 041 450,0
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
1 424,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
135 363,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 271 948,0
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 716,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 024,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер

1 074 792,0
039
Увеличение размера доплаты за квалификационнную
категорию учителям школ за счет трансфертов из
республиканского бюджета
367 064,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение
квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев
Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из
республиканского бюджета
20 312,0
373
Управление строительства города республиканского
значения, столицы
10 170 849,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10 170 849,6
374
Управление жилья города республиканского значения,
столицы
710 862,0
075
Изъятие земельных участков под строительство общежития
Евразийского национального университета им. Гумилева
для филиала МГУ им. Ломоносова и Назарбаев
Интеллектуальных школ за счет целевых трансфертов из
республиканского бюджета
710 862,0
05
Здравоохранение
31 501 078,3
353
Управление здравоохранения города республиканского
значения, столицы
21 624 266,0
001
Услуги по реализации государственной политики на
местном уровне в области здравоохранения
109 858,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для
местных организаций здравоохранения
709 101,0
006
Услуги по охране материнства и детства
239 934,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
160 924,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со
СПИД в Республике Казахстан
209 827,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим
туберкулезом, инфекционными заболеваниями,
психическими расстройствами и расстройствами
поведения, в том числе связанные с употреблением
психоактивных веществ
3 286 856,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению
за исключением медицинской помощи, оказываемой из
средств республиканского бюджета
6 841 769,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная
авиация
2 041 450,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику
ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из
мест лишения свободы в рамках Государственной
программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы за
счет трансфертов из республиканского бюджета
1 424,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
135 363,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и
специализированными продуктами детского и лечебного
питания отдельных категорий населения на амбулаторном
уровне
1 271 948,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом
за пределы населенного пункта на лечение
2 716,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного
эпидемиологического надзора
1 024,0
018
Информационно-аналитические услуги в области
здравоохранения