"Қалалық бюджет қаражатынан ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандарына тарифтік ставкалар мен лауазымдық жалақыларын жиырма бес пайызға көтеру құқығына ие мамандардың лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 маусымдағы № А-6/1250 қаулысына өзгерістер еңгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № А-9/1531 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қазанда № 3451 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № А-1/8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 06.01.2015 № А-1/8 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18 бабына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қалалық бюджет қаражатынан ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандарына тарифтік ставкалар мен лауазымдық жалақыларын жиырма бес пайызға көтеру құқығына ие мамандардың лауазымдарының тізбесін анықтау туралы» Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 маусымдағы № А-6/1250 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-150 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 шілдеде «Көкшетау» және «Степной маяк» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы»;
1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.»;
көрсетілген қаулының қосымшасында:
тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Қ.Қ.Жылқыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов

О внесении изменений в постановление акимата города Кокшетау от 16 июня 2011 года № А-6/1250 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств городского бюджета"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 7 сентября 2012 года № А-9/1531. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 октября 2012 года № 3451. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 6 января 2015 года № А-1/8
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 06.01.2015 № А-1/8 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау «Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств городского бюджета» от 16 июня 2011 года № А-6/1250 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-150, опубликовано от 21 июля 2011 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
«Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности»;
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, согласно приложению.»;
в приложении к указанному постановлению:
заголовок изложить в новой редакции:
«Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Жылкыбаева К.К.
3. Настоящее постановление акимата города Кокшетау вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов