Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/2 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-3/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 сәуірде № 1-2-160 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 05-03ш/52 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.03.2013 № 05-03ш/52 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 4 тармағына, 106 бабының 4 тармағына және 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 28 ақпандағы № 5С-2-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 «2012-2014 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне сәйкес, Степногорск қалалық мәслхаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/2 «2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-151 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарында «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7 494 728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 329 983 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 38 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 69 700 мың теңге;
түскен трансферттер бойынша - 5 056 745 мың теңге;
2) шығындар - 7 694 494,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 150 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 150 000 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -349 766,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 8 декабря 2011 года № 4С-46/2 "О бюджете города на 2012-2014 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 марта 2012 года № 5С-3/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 13 апреля 2012 года № 1-2-160. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 05-03ш/52)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 05-03ш/52).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 28 февраля 2012 года № 5С-2-2 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2012-2014 годы» от 8 декабря 2011 года № 4С-46/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-151, опубликовано в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск» 12 января 2012 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 494 728 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 329 983 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 38 300 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 69 700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 056 745 тысяч тенге;
2) затраты - 7 694 494,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 150 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 150 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -349 766,1 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 150 000 мың теңге.»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2012 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 8 100 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Агеев
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Ғ.Көпеева
«КЕЛІСІЛДІ»
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының
2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-3/2
1 қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/2

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 150 000 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2012 год в сумме 8 100 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А.Агеев
Секретарь
городского маслихата                       Г.Копеева
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Степногорск                    А.Никишов
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
города Степногорска»                       Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
от 27 марта 2012 года
№ 5С-3/2
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

«2012-2014 жылдарға арналған
қала бюджеті туралы» шешіміне
4 қосымша
Мақсатты трансферттердің есебінен
қала бюджеттінің шығындары
Бюджеттік
бағдарламалардың
әкімшісі
Атауы
Қосынды,
мың теңге
Жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
Жұмыспен қамту орталығын құруға
17378
Жастар іс-тәжірибесіне
4646
Еңбекақыға аздап жәрдем көрсетуге
7555
Тұрғын үй көмегін көрсетуге
7037
Ұлы отан соғысына қатысқандарға
және оның мүгедектеріне коммуналдық
шығындары үшін әлеуметтік көмек
көрсетуге
2864
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм
беретiн мемлекеттiк мекемелердегі
физика, химия, биология
кабинеттерiн оқу жабдықтарымен
жарақтандыруға
8194
Үйде оқитын мүгедек балаларды
жабдықтармен, бағдарламалық
қамтыммен қамтамасыз етуге
3915
Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарында мемлекеттік білім беру
тапсырысын іске асыруға
53672
Жетім баланы (жетім балаларды) және
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған
баланы (балаларды) асырап бағу үшін
қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай
сайын ақша қаражаттарын төлеуге
18843
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке
дейінгі білім беру ұйымдары
тәрбиешілеріне біліктілік санаты
үшін қосымша ақының мөлшерін
арттыруға
37478
Білім беру нысандарының күрделі
жөндеуіне
81235
Құрылыс бөлімі
Ақмола облысы Ақсу, Заводской
кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін
қайта құру (2 кезектің 1 кезеңі: су
ағызғыш Алтынтау кентіне және
Кварцитка кентіне, Алтынтау кенті
бойынша желілер шығыршығы)
300968
Степногорск қаласындағы Селеті су
қоймасының магистральды су
ағызғышын және Степногорск қаласы 1
ерлеу сорғыш станциясының 2-і
кезекті қайта құру
2176101
Ақмола облысы Ақсу, Заводской
кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін
қайта құру (1 кезектің 1 кезеңі:
Ақсу, Заводской кенттерінде су
ағызғышын қайта құру, Заводской
кентінің гредердің арғы беті
бөліміне тарататын желілері)
400000
Акмола облысы Степногорск қаласының
өнеркәсіп аймағының сумен жабдықтау
жүйесін қайта құру
1015447
Степногорск қаласының сумен
жабдықтау және су жүргізу жүйесін
қайта құру
682046
Ауыл шаруашылығы
және ветеринария
бөлімі
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды
жүргізуге
3112
Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі
Степногорск қаласының орталық
көшелерін күрделі жөндеу 1
кезектегі жоба-сметалық құжакттарды
әзірлеу
5600
Автомобиль жолдарын күрделі
жөндеуге
125000
БАРЛЫҒЫ
4951091
Степногорск қалалық мәслихатының
2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-3/2
3 қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/2

«О бюджете города на 2012-2014 годы»
от 8 декабря 2011 года
№ 4С-46/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов
Администратор
бюджетных
программ
Наименование
Сумма,
тыс.тенге
Отдел занятости
и социальных
программ
На создание центра занятости
17378
На молодежную практику
4646
На частичное субсидирование
заработной платы
7555
На оказание жилищной помощи
7037
На оказание социальной помощи
участникам и инвалидам Великой
отечественной войны на расходы за
коммунальные услуги
2864
Отдел
образования
На оснащение учебным оборудованием
кабинетов физики, химии, биологии в
государственных учреждениях
основного среднего и общего среднего
образования
8194
На обеспечение оборудованием,
программным обеспечением
детей-инвалидов, обучающихся на дому
3915
На реализацию государственного
образовательного заказа в дошкольных
организациях образования
53672
На ежемесячные выплаты денежных
средств опекунам (попечителям) на
содержание ребенка-сироты
(детей-сирот), и ребенка (детей)
оставшихся без попечения родителей
18843
На увеличение размера доплаты за
квалификационную категорию учителям
школ и воспитателям дошкольных
организаций образования
37478
На капитальный ремонт объектов
образования
81235
Отдел
строительства
Реконструкция системы водоснабжения
поселков Аксу, Заводской Акмолинской
области (1 этап 2 очереди: водовод к
поселку Алтынтау и поселку
Кварцитка, кольцевые сети по поселку
Алтынтау)
300968
Реконструкция магистрального
водовода водохранилище Селетинское –
города Степногорск и насосной
станции 1-го подъема 2 очередь город
Степногорск
2176101
Реконструкция системы водоснабжения
поселков Аксу, Заводской Акмолинской
области (1 этап 1 очереди:
реконструкция водовода поселков
Аксу, Заводской: разводящие сети
загрейдерной части поселка
Заводской)
400000
Реконструкция системы водоснабжения
промышленной зоны города
Степногорска Акмолинской области
1015447
Реконструкция систем водоснабжения и
водоотведения города Степногорска
682046
Отдел сельского
хозяйства и
ветеринарии
На проведение противоэпизоотических
мероприятий
3112
Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Разработка проектно-сметной
документации 1-ой очереди
капитального ремонта центральных
улиц города Степногорска
5600
На капитальный ремонт автомобильных
дорог
125000
ИТОГО
4951091
Приложение 3
к решению Степногорского
городского маслихата
от 27 марта 2012 года
№ 5С-3/2
Приложение 5
к решению Степногорского
городского маслихата