Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № А-4/142 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 сәуірде № 1-2-163 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № а-4/138 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 01.04.2014 № а-4/138 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 11.10.2013 № а-10/405 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18238 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, «Жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет саласының қызметшілер лауазымдарының тізбесін келісу туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/11 шешімінің негізінде, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 11.10.2013 № а-10/405 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск
қаласының әкімі                            А.Никишов
«КЕЛІСІЛГЕН»
«Степногорск қаласының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        И.Ковцур
«Степногорск қаласының
білім бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Семенюк
Степногорск қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 9 сәуірдегі
№ а-4/142 қаулысына
қосымша
Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 11.10.2013 № а-10/405 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении перечня должностей специалистов образования и культуры, работающих в сельской местности
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 9 апреля 2012 года № А-4/142. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 28 апреля 2012 года № 1-2-163. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 1 апреля 2014 года № а-4/138
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 01.04.2014 № а-4/138 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата города Степногорска Акмолинской области от 11.10.2013 № а-10/405 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 18238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Степногорского городского маслихата от 8 декабря 2011 года № 4С-46/11 «О согласовании перечня должностей специалистов образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышение должностных окладов и тарифных ставок» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов образования и культуры, работающих в сельской местности, согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Степногорска Акмолинской области от 11.10.2013 № а-10/405 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   А. Никишов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков
города Степногорска»                       И. Ковцур
Начальник
государственного учреждения
«Отдел образования
города Степногорска»                       Т. Семенюк
Приложение к постановлению
акимата города Степногорска
от 9 апреля 2012 года № а-4/142
Перечень
должностей специалистов образования и культуры, работающих в  сельской местности
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Степногорска Акмолинской области от 11.10.2013 № а-10/405 (вводится в действие со дня официального опубликования).

1. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекемесінің басшысы;
2) мемлекеттік мекемесі басшысының орынбасары;
3) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
4) психолог;
5) тәрбиеші;
6) медициналық бике;
7) жетекші;
8) әдістемеші;
9) үйірме жетекшісі;
10) кітапханашы;
11) музыкалық жетекші.
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) клуб меңгерушісі;
2) кітапханашы.

1. Должности специалистов образования:
1) руководитель государственного учреждения;
2) заместитель руководителя государственного учреждения;
3) учителя всех специальностей;
4) психолог;
5) воспитатель;
6) медицинская сестра;
7) вожатый;
8) методист;
9) руководитель кружка;
10) библиотекарь;
11) музыкальный руководитель.
2. Должности специалистов культуры:
1) заведующий клубом;
2) библиотекарь.