Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 шілдедегі № А-7/263 қаулысы. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 30 шілдеде № 1-3-186 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/17 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 26.01.2016 № А-1/17 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 56-бабы, 1-тармағының, 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 11-бабы, 2-тармағының, 3)-тармақшасына, "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет Стандартына сәйкес, Ақкөл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданында үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға, тоқсан сайын алты айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Ақкөл ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 27 ақпандағы № А - 2/80 "Үйде тәрбиеленіп, оқытылатын мүгедек балаларға материалдық көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-3-84 тіркелген, 2008 жылғы 28 наурызында аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.М.Қанатоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. А.Кривицкий

Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, обучающихся и воспитывающихся на дому
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 3 июля 2012 года № А-7/263. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 30 июля 2012 года № 1-3-186. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 26 января 2016 года № А-1/17
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 26.01.2016 № А-1/17 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", Стандартом государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь детям-инвалидам, обучающихся и воспитывающихся на дому в Аккольском районе, в размере шести месячных расчетных показателей ежеквартально.
2. Постановление акимата Аккольского района от 27 февраля 2008 года № А-2/80 "Об оказании материального обеспечения детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-84, опубликованное 28 марта 2008 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ") признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Канатову Р.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима района А.Кривицкий