Үйде оқитын мүгедек-балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 42 қаулысы. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 ақпанда № 1-6-165 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 213 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2012.06.14 № 213 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 11 бабы 2 тармағының 3) тармақшасына сәйкес Астрахан аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үйде оқитын мүгедек–балаларға, тоқсан сайын әр мүгедек–балаға алты ай есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсету.
2. Материалдық қамтамасыздандыру төлемдерін тоқтатуға әсер еткен жағдайлар пайда болған кезде (мектепті аяқтауы, мүгедек баланың 18 жасқа жеткені, мүгедек–баланың қайтыс болуы, мүгедектігінің алынуы, тұрғылықты жері өзгеруі, үйде оқытуға қажеттілігінің жоқтығы туралы психико–медициналық–педагогикалық кеңес қорытындысының болуы) тиісті жағдайлар түскен күннен бастап төлем тоқтатылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары М.К.Кожахметке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
«КЕЛІСІЛГЕН»
«Астрахан ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Л.Забудько

Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, обучающимся на дому
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 1 февраля 2012 года № 42. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 23 февраля 2012 года № 1-6-165. Утратило силу - постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 14 июня 2012 года № 213
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 14.06.2012 № 213 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь детям-инвалидам, обучающимся на дому, ежеквартально в размере шести месячных расчетных показателей на каждого ребенка-инвалида.
2. При наступлении обстоятельств, влекущих прекращение выплаты материального обеспечения (окончание школы, достижения ребенком-инвалидом 18 лет, смерть ребенка–инвалида, снятие инвалидности, перемена места жительства, наличие заключения психико-медико-педагогической консультации об отсутствии необходимости обучения на дому) выплата прекращается со дня наступления соответствующих обстоятельств.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Астраханского района Кожахмет М.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных
программ Астраханского района              Л.Забудько