Ерейментау ауданының ауылдық елді мекендер жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салғының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 шілдедегі № 5С-6/6-12 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 тамызда № 1-9-201 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6С-11/4-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 28.02.2017 № 6С-11/4-17 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнің 8, 11 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 387 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына сәйкес және аудан әкімінің ұсынысы негізінде Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес, Ерейментау ауданының ауылдық елді мекендер жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық даму, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Д.Иманбалинова
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының
әкімінің м.а. А.Манадыров
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Ақмола
облысы бойынша Салық
департаментінің Ерейментау
ауданы бойынша Салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Т.Ахметуллин
Ерейментау аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
2 шілдедегі № 5С-6/6-12
шешімімен бекітілді
Ерейментау ауданының ауылдық елді мекендер жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері

Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога земель сельских населенных пунктов Ерейментауского района
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 2 июля 2012 года № 5С-6/6-12. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 2 августа 2012 года № 1-9-201. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 28.02.2017 № 6С-11/4-17
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 28.02.2017 № 6С-11/4-17 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и по представлению акима Ерейментауского района, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога земель сельских населенных пунктов Ерейментауского района согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ерейментауского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, социально-экономического развития, экологии и работы с ветеранами.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Д.Иманбалинова
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
Қ.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. акима
Ерейментауского района
А.Манадыров
Начальник государственного
учреждения "Налоговое Управление
по Ерейментаускому району
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Т.Ахметуллин
Утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата
от 2 июля 2012 года
№ 5С-6/6-12
Схема зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога земель сельских населенных пунктов Ерейментауского района