Ерейментау ауданы әкімдігінің "Ерейментау ауданының бюджеті қаражаттарынан лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт лауазымдық мамандарының тізбесін анықтау туралы" 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № А-1/9 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № А-12/625 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 желтоқсанда № 3556 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № а-3/121 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 30.03.2016 № а-3/121 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18-бабына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ерейментау ауданы әкімдігінің "Ерейментау ауданының бюджеті қаражаттарынан лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт лауазымдық мамандарының тізбесін анықтау туралы" 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № А-1/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-9-187 болып тіркелген, "Ереймен" және "Ерейментау" аудандық газеттерінде 2012 жылғы 18 ақпанда жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт лауазымы мамандарының тізбесін анықтау туралы";
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт лауазымы мамандарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.";
көрсетілген қаулының қосымшасында:
тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт лауазымы мамандарының тізбесі"
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ. Көшкінбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қалжанов

О внесении изменений в постановление акимата Ерейментауского района от 29 декабря 2011 года № А-1/9 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета Ерейментауского района"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 5 декабря 2012 года № А-12/625. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 декабря 2012 года № 3556. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 30 марта 2016 года № а-3/121
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 30.03.2016 № а-3/121 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ерейментауского района "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета Ерейментауского района" от 29 декабря 2011 года № А-1/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-187 опубликовано от 18 февраля 2012 года в районной газете "Ерейментау" и "Ереймен") следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, согласно приложению.";
в приложении к указанному постановлению:
заголовок изложить в новой редакции:
"Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушкунбаева С.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и водится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Калжанов