Еңбекшілдер ауданының ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандардың лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № А-4/148 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 мамырда № 1-10-162 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 маусымдағы № а-5/177 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 24.06.2014 № а-5/177 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18238 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына сәйкес, «Ауылдық (селолық) елді мекендерде жұмыс істейтін, аудандық бюджеттің қаражатынан әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарына тізбесін келісу туралы» Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 сәуірдегі № С-3/3 шешімінің негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданының ауылдық (селолық) жерде жумыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандардың лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Еңбекшілдер ауданы әкімінің орынбасары Б.Ш.Қалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.САДУАҚАСҰЛЫ
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2012 жылғы «7» мамыр
№ А-4/148 қаулысына қосымша
Еңбекшілдер ауданының ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандардың лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) мүгедектер мен қарт адамдарды күтү бойынша әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) қазынашылық кәсіпорын, мемлекеттік мекемесін басшысы және басшысының орынбасары;
2) педагогикалық қызметкер және оған сәйкес тұлғалар: барлық пәндер мұғалімі, тәрбиеші, әдіскер, музыка жетекшісі, көркемдік жетекшісі, педагог-психолог, бастаушы, алғашқы әскери дайындықтың мұғалімі;
3) мамандар (бас, аға) оның ішінде: кітапхана меңгерушісі, кітапханашы, медбике.мәдени ұйымдастырушы, кітапханашы, көркед.
3. Должности специалистов культуры:

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности Енбекшильдерского района
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 7 мая 2012 года № А-4/148. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 17 мая 2012 года № 1-10-162. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 24 июня 2014 года № а-5/177
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 24.06.2014 № а-5/177 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 18238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Енбекшильдерского районного маслихата от 18 апреля 2012 года № С-3/3 «О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности Енбекшильдерского района» ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности Енбекшильдерского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Енбекшильдерского района Калиева Б.Ш.
3. Данное постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А.САДУАҚАСҰЛЫ
Приложение
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от «7» мая 2012 года
№ А-4/148
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности Енбекшильдерского района
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу за инвалидами и престарелыми людьми.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения, казенного предприятия;
2) педагогические работники и приравненные к ним лица: учитель всех специальностей, воспитатель, методист, музыкальный руководитель, художественный руководитель, педагог-психолог, вожатый, преподаватель по начальной военной подготовке;
3) специалисты (главные, старшие), в том числе: заведующая библиотекой, библиотекарь, медицинская сестра.
3. Должности специалистов культуры:

1) казынашылық кәсіпорын, мемлекеттік мекеменің басшысы;
2) мамандар (бас,аға) оның ішінде: мәдени ұйымдастырушы, кітапханашы, көркемдік жетекшісі.

1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) специалисты (главные, старшие), в том числе: культорганизатор, библиотекарь, художественный руководитель.