Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы № 2/5 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 маусымдағы № 8/5 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 шілдеде № 1-11-158 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 15/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.01.2013 № 15/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген, «Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы № 2/5 «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-11-151 тіркелген, 2012 жылғы 30 наурызда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы екінші азат жол жаңа редакцияда баяндалсын:
«онкологиялық ауруларға бес айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде және туберкулезбен ауыратындарға сегіз айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет;»;
1 тармақ келесі мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
«10) атаулы әлеуметтік көмек алушы болып табылатын әйелдерге, жүктілік мерзімінде қосымша тамақтануына алты айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет.»;
2 тармақ келесі мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
«10) атаулы әлеуметтік көмек алушы болып табылатын әйелдерге, жүктілік мерзімінде қосымша тамақтануына:
өтініш;
өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
ӘЖК көшірмесі;
СТН көшірмесі;
жеке шотының нөмірі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушының қатарына жататындығын растайтын анықтама;
жүктілігін растайтын, медициналық мекеменің анықтамасы.».

О внесении изменения и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 20 февраля 2012 года № 2/5 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22 июня 2012 года № 8/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 4 июля 2012 года № 1-11-158. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29 января 2013 года № 15/4
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.01.2013 № 15/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Стандартом государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов», утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 20 февраля 2012 года № 2/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-151, опубликовано 30 марта 2012 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменение и дополнения:
абзац второй подпункта 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
«онкологическим больным в размере пяти месячных расчетных показателей и больным туберкулезом в размере восьми месячных расчетных показателей один раз в год;»;
пункт 1 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
«10) женщинам в период беременности, являющимся получателями адресной социальной помощи, на дополнительное питание в размере шести месячных расчетных показателей один раз в год.»;
пункт 2 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
«10) женщинам в период беременности, являющимся получателями адресной социальной помощи, на дополнительное питание:
заявление;
копия документа, удостоверяющего личность заявителя;
копия СИК;
копия РНН;
номер лицевого счета;
копия документа удостоверяющего местожительство;
справка, подтверждающая принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи;
справка медицинского учреждения, подтверждающая беременность.».

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Т.Жүсіпова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
сессии районного маслихата                 Т.Жусупова
Секретарьрайонного маслихата               С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов