Есіл ауданының селолық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 қазандағы № 11/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қарашада № 3479 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 16/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 27.02.2013 № 16/13 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл ауданының селолық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жылына бір рет бес айлық есептік көрсеткіштің мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Әлеуметтік көмектің, «Қазпочта» акционерлік қоғамының Ақмола облыстық филиалы Есіл аудандық пошта байланысы торабындағы алушының дербес шотына ақшалай қаражатты аудару жолымен жүзеге асырылатындығы анықталсын.
3. Есіл аудандық мәслихатының «Есіл ауданы ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-11-113 тіркелген, 2010 жылғы 12 ақпанда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Казимиров
Аудандық
мәслихат хатшысы                           С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Есильского района
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17 октября 2012 года № 11/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 ноября 2012 года № 3479. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2013 года № 16/13
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 27.02.2013 № 16/13.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Есильского района в размере пяти месячных расчетных показателей один раз в год.
2. Определить, что социальная помощь осуществляется путем перечисления денежных средств на лицевой счет получателя в Есильском районном узле почтовой связи Акмолинского областного филиала акционерного общества «Казпочта».
3. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата «Об оказании социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Есильского района» от 28 декабря 2009 года № 22/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-113, опубликовано 12 февраля 2010 года в районной газете «Жаңа Есіл»).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Казимиров
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов