Жарқайың аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 қазандағы № 4С 36/3 " Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 5С 6/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 мамырда № 1-12-170 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 қарашадағы № 5С-27/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 04.11.2013 № 5С-27/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген «Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу» мемлекеттік қызмет Стандартының 11 тармағына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2011 жылғы 12 қазандағы № 4С-36/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-153 болып тіркелген, 2011 жылғы 11 қарашасында «Целинное знамя» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасының екінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жылдық мерекесіне орай өтініш берусіз жылына бір рет он бес мың теңге мөлшерінде»;
1 тармақтың 2 тармақшасының екінші азат жолы алынып тасталсын;
1 тармақтың 3 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жылдық мерекесіне орай:
жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жағынан Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне теңестiрiлген адамдарға өтініш берусіз жылына бір рет бес мың теңге мөлшерінде;
жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жөнiнен Ұлы Отан соғысына қатысушыларға теңестiрiлген адамдардың басқа да санаттарына өтініш берусіз жылына бір рет үш мың теңге мөлшерінде»;
1 тармақтың 4 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Халықаралық қарттар күніне орай ең аз зейнетақысы бар жасына байланысты шыққан зейнеткерлерге жылына бір рет екі мың теңге мөлшерінде материалдық көмек»;
1 тармақтың 7 тармақшасы алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Жаркаинского районного маслихата от 12 октября 2011 года № 4С 36/3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2012 года № 5С 6/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 3 мая 2012 года № 1-12-170. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2013 года № 5С-27/6
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата  Акмолинской области от 04.11.2013 № 5С-27/6 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 11 Стандарта государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 12 октября 2011 года № 4С-36/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-153, опубликовано 11 ноября 2011 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнения:
абзац второй подпункта 1 пункта 1 изложить в новой редакции:
«к годовщине Победы в Великой Отечественной войны в размере пятнадцати тысяч тенге один раз в год без подачи заявления»;
абзац второй подпункта 2 пункта 1 исключить;
подпункт 3 пункта 1 изложить в новой редакции:
«к годовщине Победы в Великой Отечественной войны:
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере пяти тысяч тенге один раз в год без подачи заявления;
другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны в размере трех тысяч тенге один раз в год без подачи заявления»;
подпункт 4 пункта 1 изложить в новой редакции:
«пенсионерам по возрасту с минимальной пенсией к Международному Дню пожилых людей материальная помощь в размере двух тысяч тенге один раз в год без подачи заявления»;
подпункт 7 пункта 1 исключить;

1 тармақ 7-1 тармақшасымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«7-1) күнкөріс деңгейінен төмен табысы бар азаматтарға (отбасыларға) өтініш бойынша жылына бір рет жиырма төрт мың теңге мөлшерінде материалдық көмек»;
1 тармақтың 11 тармақшасы алынып тасталсын;
1 тармақтың 13 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«жас мамандарды жайластыру «Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек» бюджеттік әкімшілік бағдарламасымен жас мамандар арасында жасалған Шарттың негізіндегі өтініш бойынша есептік шоттарына аудару арқылы:
жоғары білімді дәрігерге 160 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
педагогтарға 25 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде».
2 тармақтың 3 тармақшасы алынып тасталсын;
2 тармақ 3-1 тармақшасымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«3-1) 1 тармақтың 7-1 тармақшасында көрсетілген санаттар үшін, әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, есептік шотының нөмірінің көшірмесі, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, тұрақты мекен-жайы бойынша тіркелуін растайтын құжат (мекен-жайының анықтамасы немесе селолық және/немесе ауылдық әкімдердің анықтамасы), материалдық-тұрмыс жағдайын тексеру актісі, «Жарқайың ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінен көп балалы отбасының мәртебесін растайтын анықтама»;
2 тармақтың 8 тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Оспан-Ұлы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   Т.Хамитов

пункт 1 дополнить подпунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1) гражданам (семьям), имеющих доход ниже прожиточного минимума материальная помощь в размере двадцати четырех тысяч тенге один раз в год по заявлению»;
подпункт 11 пункта 1 исключить;
подпункт 13 пункта 1 изложить в новой редакции:
«молодым специалистам на обустройство по заявлению на основании Договора, заключенного между молодыми специалистами с администратором бюджетной программы «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местным представительным органов» путем зачисления на лицевые счета:
врачам с высшим образованием в размере 160 месячных расчетных показателей;
педагогам в размере 25 месячных расчетных показателей».
подпункт 3 пункта 2 исключить;
пункт 2 дополнить подпунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1) для категории, указанной в подпункте 7-1 пункта 1 – заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия расчетного счета, копия документа, удостоверяющего личность, документа подтверждающего регистрацию по постоянному месту жительства (адресная справка либо справка сельских и/или аульных акимов), акт обследования материально-бытовых условий, справку, подтверждающую статус малообеспеченной семьи с государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района»;
подпункт 8 пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-Улы
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   Т.Хамитов