Целиноград ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы № А-1/8 қаулысы. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 ақпанда 1-17-165 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № А-2/170 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 19.04.2016 № А-2/170 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2012.10.19 № А-4/369 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінде тіркелген адамдар үшін және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдарды бітірушілер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2012.10.19 № А-4/369 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Б.А.Жанбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі М.Жунусов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительской инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Целиноградском районе
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 10 января 2012 года № А-1/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 3 февраля 2012 года № 1-17-165. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № А-2/170
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 19.04.2016 № А-2/170 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 19.10.2012 А-4/369 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительской инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Целиноградском районе в размере один процент от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Целиноградского района Акмолинской области от 19.10.2012 А-4/369 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Жанбаева Б.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Целиноградского района М.Жунусов