Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 295/46-4 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 қарашадағы № 69/9-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 қарашада № 3501 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 сәуірдегі № 01-04/20 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.04.2013 № 01-04/20 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 295/46-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-158 тіркелген, 2012 жылдың 12 қаңтарында аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 798 458,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 587 920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 183,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 110 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 11 073 354,7 мың теңге;
2) шығындар – 12 079 039,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 24 450,2 мың тенге;
4) бюджет (профицит) тапшылығы – - 305 031,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицит пайдалану) – 305 031,3 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   А.Бутакова
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 А.Үйсімбаев
«Целиноград ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығы                           А.Ыбраева
Целиноград аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
26 қарашадағы № 69/9-5
шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Сп
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
1. Кірістер

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 295/46-4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2012 года № 69/9-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2012 года № 3501. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 апреля 2013 года № 01-04/20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.04.2013 года № 01-04/20).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 295/46-4 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-158, опубликовано 12 января 2012 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 798 458,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 587 920 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 183,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 110 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 073 354,7 тысяч тенге;
2) затраты – 12 079 039,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 450,2 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 305 031,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 305 031,3 тысяч тенге.»;
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        А.Бутакова
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                А.Уисимбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 26 ноября 2012 года № 69/9-5
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Сп
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
I.Доходы

12 420,0
1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
47 938,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45 622,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 316,5
1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
139 271,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
139 271,0
2
Қаржылық қызмет
408,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
408,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
408,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
42 644,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42 644,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 594,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
50,0
02
Қорғаныс
1 196,0
1
Әскери мұқтаждар
1 196,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 196,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 196,0
04
Білім беру
5 931 026,2
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
268 670,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
268 670,4
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
138 677,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен
жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
636,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
129 357,4
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 776 024,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 617
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 617,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 772 407,2
003
Жалпы білім беру
1 733 137,2
063
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
5 261,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту

12 420,0
1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
47 938,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
45 622,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 316,5
1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
139 271,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
139 271,0
2
Финансовая деятельность
408,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
408,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
408,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
42 644,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42 644,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
42 594,0
002
Создание информационных систем
50,0
02
Оборона
1 196,0
1
Военные нужды
1 196,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 196,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 196,0
04
Образование
5 931 026,2
1
Дошкольное воспитание и обучение
268 670,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
268 670,4
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
138 677,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию
воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов:
общего типа, специальных (коррекционных), специализированных
для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и
детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации
несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
636,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
129 357,4
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 776 024,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 617
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3 617,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 772 407,2
003
Общеобразовательное обучение
1 733 137,2
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам автономной организации образования «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
5 261,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета