Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданды әкімдігінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № А-6/250 қаулысы. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 тамызда № 1-18-162 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № А-11/280а қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 15.12.2014 № А-11/280а (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 11 бабының 2 тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген «Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызметтің cтандартына сәйкес Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға тоқсан сайын алты айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Шортанды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № А-/73 «Шортанды ауданында үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуді көрсету туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2010 жылдың 11 мамырында № 1-18-112 болып тіркелген, 2010 жылдың 22 мамырында аудандық № 19 «Вести», «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің орынбасары М.А.Атабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданы
әкімінің міндетін атқарушы                 М.Атабаев

Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 30 июля 2012 года № А-6/250. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 27 августа 2012 года № 1-18-162. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 15 декабря 2014 года № А-11/280а
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 15.12.2014 № А-11/280а (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», со Стандартом государственной услуги «Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому», утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому, ежеквартально в размере шести месячных расчетных показателей.
2. Признать постановление акимата Шортандинского района от 12 апреля 2010 года № А-1/73 «Об оказании материального обеспечения детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому в Шортандинском районе» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 1-18-112 от 11 мая 2010 года, опубликовано в районной газете «Вести», «Өрлеу» 22 мая 2010 года № 19) утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Атабаева М.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Шортандинского района                      М.Атабаев