Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 тамыздағы № А-9/456 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 қыркүйекте № 3441 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 сәуірдегі № А-4/205 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 10.04.2013 № А-4/205 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 2 тармақшасына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабының 1 тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығымен бекітілген, Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесі негізінде, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.С. Каменовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    Ә.Ғазиз
Бурабай ауданы әкімдігінің

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 16 августа 2012 года № А-9/456. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 сентября 2012 года № 3441. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 10 апреля 2013 года № А-4/205
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 10.04.2013 № А-4/205.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», на основании Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Каменова Е.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   Ә.Ғазиз
Приложение к постановлению
акимата Бурабайского района