Білім беру саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттері туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 464 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қаңтарда № 3507 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 429 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 28.12.2013 № 429 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған білім беру саласындағы мемлекеттік қызметтердің мына:
1) «Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу»;
2) «Негізгі орта, жалпы орта білім беретін білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру»;
3) «Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитын студенттерге жатақхана беру»;
4) «Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»;
5) «Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру»;
6) «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»;
7) «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау»;
8) «Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»;
9) «Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау»;
10) «Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау»;
11) «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»;

О регламентах государственных услуг в сфере образования
Постановление акимата Актюбинской области от 25 декабря 2012 года № 464. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 января 2013 года № 3507. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 28 декабря 2013 года № 429
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 28.12.2013 № 429.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг в сфере образования:
1) «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей оставшихся без попечения родителей»;
2) «Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного, среднего, общего среднего образования»;
3) «Предоставление общежития студентам в организациях технического и профессионального образования»;
4) «Прием документов и зачисление в организации образования, осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам технического и профессионального образования»;
5) «Выдача дубликатов документов об образовании»;
6) «Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования»;
7) «Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования»;
8) «Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования»;
9) «Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам»;
10) «Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставления им дополнительного образования»;
11) «Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах»;

12) «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»;
13) «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» регламенттері бекітілсін.
2. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 шілдедегі № 234 «Білім беру саласындағы мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 9 тамызда № 3405 тіркелген, «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің 2012 жылғы 16 және 21 тамыздағы № 104, 105, 106, 107 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. «Ақтөбе облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Ж.Б.Самұратова) (бұдан әрі – Басқарма) осы мемлекеттік қызметтер регламенттерін Басқарманың ғаламтор–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Нұрқатоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                               А. Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ұғымдар
1. Пайдаланылатын түсініктер мен қысқартуларға анықтамалар:
1) әкім аппараты - жергілікті атқарушы органның (ол құрылған жағдайда) және әкімнің қызметін қамтамасыз ететін мемлекеттік мекеме;
2) ата-аналарының (ата-анасының) қамқорлығынсыз қалған бала (балалар) - ата-ана құқықтарының шектелуiне немесе олардан айрылуына, хабарсыз кеткен деп танылуына, қайтыс болған деп жариялануына, әрекетке қабiлетсiз немесе әрекет қабiлетi шектелген деп танылуына, бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеуiне, бала тәрбиелеуден немесе оның құқықтары мен мүдделерiн қорғаудан жалтаруына, оның ішінде баланы тәрбиелеу немесе медициналық ұйымнан алудан бас тартуына байланысты, сондай-ақ ата-ана қамқоршылығы болмаған және Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген өз құқықтары мен мүдделерінің қажетті қорғалуын қамтамасыз етуге мұқтаж болған өзге де жағдайларда жалғыз ата-анасының немесе екеуінің де қамқорлығынан айрылған бала (балалар);
3) жетім бала (жетім балалар) - ата-анасының екеуі де немесе жалғыз анасы (әкесі) қайтыс болған бала (балалар);
4) қорғаншылық - он төрт жасқа толмаған балалардың және сот әрекетке қабілетсіз деп таныған адамдардың құқықтары мен мүдделерін қорғаудың құқықтық нысаны;

12) «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах»;
13) «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях».
2. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 3 июля 2012 года № 234 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 августа 2012 года № 3405, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» 16 и 21 августа 2012 года № 104, 105, 106, 107).
3. Государственному учреждению «Управление образования Актюбинской области» (Самуратова Ж.Б.) (далее - Управление) обеспечить размещение настоящих регламентов государственных услуг на интернет-ресурсе Управления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуркатову С.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области                         А. Мухамбетов
Утвержден
постановлением акимата Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги
«Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) аппарат акима – государственное учреждение, обеспечивающее деятельность местного исполнительного органа (в случае его создания) и акима;
2) ребенок (дети), оставшийся без попечения родителей (родителя), - ребенок (дети), лишившийся попечения единственного или обоих родителей в связи с ограничением или лишением их родительских прав, признанием безвестно отсутствующими, объявлением умершими, признанием недееспособными или ограниченно дееспособными, отбыванием наказания в местах лишения свободы, уклонением от воспитания ребенка или защиты его прав и интересов, в том числе с отказом взять ребенка из воспитательной или медицинской организации, а также в иных случаях отсутствия родительского попечения и нуждающийся в обеспечении необходимой защиты его прав и интересов, предусмотренных законами Республики Казахстан;
3) ребенок-сирота (дети-сироты) - ребенок (дети), у которого умерли оба или единственный родитель;
4) опека - правовая форма защиты прав и интересов детей, не достигших четырнадцати лет, и лиц, признанных судом недееспособными;

5) қорғаншы немесе қамқоршы - қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыру үшін Қазақстан Республикасының заңында белгіленген тәртіппен тағайындалған тұлға;
6) қамқоршылық - он төрттен он сегіз жасқа дейінгі баланың (балалардың), сондай-ақ спирттік ішімдіктерге немесе есірткі заттарына салыну салдарынан сот әрекет қабілетін шектеген кәмелетке толған адамдардың құқықтары мен мүдделерін қорғаудың құқықтық нысаны;
7) тұтынушылар – мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлғалар;
8) уәкілетті орган – электрондық қызмет көрсетуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган (мемлекеттік мекеме);
9) құрылымдық - функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ): мүдделі мемлекеттік органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысатын ақпараттық жүйелер (кіші жүйелер).
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік құқықтық анықтамасы: Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу.
3. «Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызметін тұтынушының тұрғылықты жері бойынша Ақтөбе қаласы білім бөлімі және аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімдері (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетеді.
Уәкілетті органдардың мекен-жай тізбесі аталған мемлекеттік қызмет Стандартының 1 қосымшасында көрсетілген.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызметінің стандарты (бұдан әрі – Стандарт), Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы «Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы» Кодексінің 124 – 125 - баптары, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 30 наурыздағы № 404 «Адамның бала асырап алуы, оны қорғаншылыққа немесе қамқоршылыққа, патронатқа қабылдап алуы мүмкін болмайтын аурулардың тiзбесiн бекiту туралы» қаулысы негізінде жүзеге асады.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нысаны Стандарттың 2 қосымшасына сәйкес жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу (бұдан әрi - үзiндi көшiрме) болып табылады.

5) опекун или попечитель - лицо, назначенное в установленном законом Республики Казахстан порядке для осуществления функций по опеке или попечительству;
6) попечительство - правовая форма защиты прав и интересов ребенка (детей) в возрасте от четырнадцати до восемнадцати лет, а также совершеннолетних лиц, ограниченных судом в дееспособности вследствие злоупотребления спиртными напитками или наркотическими средствами;
7) потребители – физические лица, которым оказывается государственная услуга;
8) уполномоченный орган – государственный орган (государственное учреждение), осуществляющий оказание государственной услуги;
9) структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ): ответственные лица заинтересованных государственных органов, информационные системы (подсистемы), участвующие в оказании государственной услуги;
2. Общие положения
2. Нормативное правовое определение государственной услуги:
Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей.
3. Государственная услуга «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей» предоставляется отделом образования города Актобе и районными отделами образования, физической культуры и спорта (далее – уполномоченный орган) по месту жительства потребителя.
Перечень адресов уполномоченных органов указан в приложении 1 к Стандарту данной государственной услуги.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании стандарта государственной услуги "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее – Стандарт), статьей 124 125 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О браке (супружестве) и семье», постановления Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 404 «Об утверждении Перечня заболеваний, при наличии которых лицо не может усыновить ребенка, принять его под опеку или попечительство, патронат».
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей (далее - выписка), согласно  приложению 2 к Стандарту.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібінің талаптары
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі және қажетті құжаттардың тізімі туралы толық ақпаратты Стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген уәкілетті органдардың фойесінде орналасқан стенділерде, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің балалардың құқықтарын қорғау Комитетінің www.bala-kkk.kz ғаламтор - ресурсында орналастырылады. Уәкілетті органда қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде жүзеге асырылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң мерзiмдерi:
1) тұтынушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап отыз күнтізбелік күнiн (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды;
2) өтiнiш берушi өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берушi өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттiк қызмет көрсетудi тоқтата тұру немесе мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту негiзi болып:
- тұтынушының Стандарттың 11 тармағында көрсетiлген құжаттардың бiреуiн ұсынбауы;
- қызмет көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарда жалған немесе бұрмаланған мәліметтер анықталған жағдайы.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін тұтынушыдан сұраныс алған сәттен бастап және мемлекеттік қызметтер нәтижелерін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) Тұтынушы, Стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды қоса жалғап, уәкілетті органға арызын тапсырады;
2) уәкілетті органның кеңсе қызметкері тұтынушының арызын тіркеуді жүзеге асырады, уәкілетті органның басшысына ұсынады;
3) уәкілетті органның басшысы қызметкерге орындау үшін жолдайды;
4) уәкілетті органның қызметкері құжаттарды қабылдайды және жобаны ұсынады, рұқсат беру немесе бас тарту туралы шешім шығарады, әкім аппаратының алдында өтініш береді;
5) бас тартқан жағдайда уәкілетті органның басшысы әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеуден бас тарту туралы қаулыға қол қояды;
6) әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеуге рұқсат берген жағдайда, әкім аппараты қарайды және уәкілетті органға қаулыдан көшірме және қорғаншының немесе қамқоршының куәлігін жолдайды;
7) уәкілетті органның қызметкері тұтынушыға дәлелді бас тарту туралы қаулысын, әкімшіліктің қаулысынан көшірме және қорғаншының немесе қамқоршының куәлігін ұсынады.
Уәкілетті органның қызметкері аудан (қала) әкімінің қаулысы бекітілген күннен бастап 1 тәулік мерзімінде қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде электрондық тізіліміне сәйкес деректерді енгізеді.

3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на стендах, расположенных в фойе уполномоченных органов, перечень которых указан в приложении 1 к Стандарту, а также на интернет – ресурсе Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан: www.bala-kkk.kz .
Прием в уполномоченном органе осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, перечисленных в пункте 11 Стандарта (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют тридцать календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя составляет - не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 20 минут.
9. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги является:
- непредставление потребителем одного из документов, указанных в пункте 11 Стандарта;
- выявление недостоверных или искаженных сведений в документах, необходимых для принятия решения о представлении услуги.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган, с приложением необходимых документов указанных в пункте 11 Стандарта;
2) сотрудник канцелярии уполномоченного органа осуществляет регистрацию заявления потребителя и предоставляет руководству уполномоченного органа;
3) руководство уполномоченного органа направляет на рассмотрение специалисту;
4) специалист уполномоченного органа принимает документы и выносит проект на рассмотрение, принимает решение: разрешить или отказать, выходит с ходатайством перед аппаратом акима;
5) в случае отказа, руководитель уполномоченного органа подписывает постановление об отказе в оформлении на социальное обеспечение;
6) в случае разрешения в оформлении документов на социальное обеспечение, аппарат акима рассматривает и направляет выписку из постановления и удостоверение опекуна или попечителя в уполномоченный орган;
7) специалист уполномоченного органа выдает потребителю постановление о мотивированном отказе, выписку из постановления и удостоверение опекуна (попечителя).
Специалист уполномоченного органа в течении 1 суток со дня утверждения постановления акимата района (города) вводит соответствующие данные в электронный реестр по опеке и попечительству.

11. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен жүзеге асады.
12. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
13. Кіріс құжаттарды тіркеу тәртібі (соның ішінде электрондық) тұтынушының анықтама беруге ықпал жасау үшін уәкілетті органға өтініш жасаған күні рәсімделеді, ол туралы мәліметтер өтініштерді тіркейтін журналға енгізіледі.
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат, онда тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күнi көрсетiледi;
Уәкілетті органның тіркеуді және есепке алуды жүзеге асыратын қызметкері тұтынушының деректерін дербес есепке алу карточкасына (компьютерлік дерекқорға) енгізеді.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі туралы хабарлау өтініш берушінің тұрғылықты жеріндегі уәкілетті органға жеке өзінің баруы арқылы жүзеге асырылады.
14. Ақпараттық қауіпсіздігіне қойылатын талаптар: уәкілетті орган тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз етеді.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның кеңсе қызметкері – ҚФБ -1;
2) уәкілетті органның басшысы – ҚФБ -2;
3) уәкілетті органының қызметкері – ҚФБ -3;
4) әкім аппараты – ҚФБ - 4.
16. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдер) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің және қарым-қатынасының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы Регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметтер көрсететін лауазымды азаматтардың жауапкершілігі
18. Уәкілетті органның лауазымды қызметкері мен басшысы мемлекеттік қызметтер көрсету барысында өздері қабылдаған шешімдері мен іс - әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасы заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты.
«Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған
балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1- қосымша
1 кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сабақтастығы
Негізгі үдерістің іс әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
Іс әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
ҚФБ атауы
ҚФБ 1
ҚФБ 2
ҚФБ 3
Іс әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамалары
Тұтынушының арызын қабылдау және тіркеу
Арызды қарау, бұрыштама салу
Құжаттарды қарау, барлық құжаттардың болуын тексеру, сұраныстарды, қаулының жобасын дайындау, қарайды және шешеді: рұқсат беру немесе бас тарту, әкім аппараты алдынан өтініш білдіреді.
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Уәкілетті органының басшысына ұсыну
Уәкілетті органының қызметкеріне жолдау
Қорғаншылық/ қамқоршылық рәсімдеу немесе дәлелді бас тарту туралы қаулының жобасы
Орындау мерзімдері
20 минут
1 күн
21 күн
Келесі іс- әрекеттің нөмірі
2
3
4
Негізгі үдерістің іс әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
Іс әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
4
5
ҚФБ атауы
ҚФБ 4
ҚФБ 3
Іс әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамалары
әкімдіктің қаулысын шығарады және тіркейді, қаулыға қосымшадан үзінді көшірмені және қорғаншының/қамқоршының куәлігін дайындайды.
Есепке алу журналына тіркейді, тұтынушыға ұсыну
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдық- өкімдік шешім)
Дайын құжаттарды уәкілетті органға жолдау
Қаулы, қаулыға қосымшадан үзінді көшірмені, қорғаншының/қамқоршының куәлігін ұсыну
Орындау мерзімдері
7 күн
20 минут
Келесі іс- әрекеттің нөмірі
5
2 кесте. Пайдалану түрлері. Негізгі үдеріс.
ҚФБ 1.
ҚФБ 2.
ҚФБ 3.
ҚФБ 4.
№ 1 Іс әрекет
Арызды қабылдау және тіркеу.
№ 3 Іс әрекет
Арызды қарау, бұрыштама салу
№ 5 Іс әрекет
Құжаттарды қарау, барлық құжаттардың болуын тексеру, сұраныстарды, қаулының жобасын дайындау
№ 7 Іс әрекет Әкімдіктің қаулысын шығарады және тіркейді, қаулыға қосымшадан үзінді көшірмені және қорғаншының/ қамқоршының куәлігін дайындайды
№ 2 Іс әрекет
Уәкілетті органның басшысына ұсыну
№ 4 Іс әрекет
Уәкілетті органның қызметкеріне жолдау
№ 6 Іс әрекет
Қарауға ұсыну, рұқсат беру туралы шешім, әкім аппараты алдынан өтінішпен шығу
№ 8 Іс әрекет
Дайын құжаттарды уәкілетті органға жолдау
№ 9 Іс әрекет
Есепке алу журналына тіркеу, тұтынушыға ұсыну
3 кесте. Пайдалану түрлері. Баламалы үдеріс.
ҚФБ 1.
ҚФБ 2.
ҚФБ 3.
№ 1 Іс әрекет
Арызды қабылдау және тіркеу.
№ 3 Іс әрекет
Арызды қарау, бұрыштама салу
№ 5 Іс әрекет
Құжаттарды қарау, барлық құжаттардың болуын тексеру, сұраныстарды, қаулының жобасын дайындау
№ 2 Іс әрекет
Уәкілетті органның басшысына ұсыну
№ 4 Іс әрекет
Уәкілетті органның қызметкеріне жолдау
№ 6 Іс әрекет
Қарауға шығару, бас тарту туралы шешім қабылдау
№ 7 Іс әрекет
тұтынушыға дәлелді бас тарту туралы қаулыны ұсыну
«Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған
балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 - қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті

11. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляются одним специалистом уполномоченного органа.
12. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Порядок оформления входящей корреспонденции (в том числе электронной) производится в день обращения потребителя в уполномоченный орган за содействием в выдаче справки, сведения о нем вносятся в журнал учета обращений.
После сдачи всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, с указанием даты получения потребителем государственной услуги.
В уполномоченном органе сотрудником уполномоченного органа, осуществляющим регистрацию и постановку на учет потребителя, данные потребителя заносятся в карточку персонального учета (компьютерную базу данных).
Информирование о результате оказания государственной услуги осуществляется посредством личного посещения заявителем уполномоченного органа по месту жительства.
14. Требования к информационной безопасности: уполномоченный орган обеспечивает сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документов потребителя.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее СФЕ):
1) сотрудник канцелярии уполномоченного органа – СФЕ -1;
2) руководство уполномоченного органа – СФЕ - 2;
3) специалист уполномоченного органа – СФЕ - 3;
4) аппарат акима – СФЕ - 4.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающие государственные услуги
18. Должностное лицо и руководитель уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Таблица 1. Описание действий СФЕ.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
СФЕ 1
СФЕ 2
СФЕ 3
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация заявления потребителя
Рассмотрение заявления, наложение визы
Рассмотрение документов, проверка наличия всего пакета, подготовка запросов, проекта постановления, рассматривает и решает: дать согласие или отказать, ходатайствует перед аппаратом акима
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Представление руководству уполномоченного органа
Направление специалисту уполномоченного органа
Проект постановления о назначении опеки/попечительства либо мотивированного отказа
Сроки исполнения
20 минут
1 день
21 день
Номер следующего действия
2
3
4
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
4
5
Наименование СФЕ
СФЕ 4
СФЕ 3
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
выносит и регистрирует постановление акимата, готовит выписку из приложения к постановлению и удостоверение опекуна/попечителя
Регистрация в журнале учета, выдача потребителю
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление готовых документов в уполномоченный орган
Выдача постановления, выписки из приложения к постановлению, удостоверение опекуна/попечителя
Сроки исполнения
7 дней
20 минут
Номер следующего действия
5
Таблица 2.Варианты использования. Основной процесс.
СФЕ 1. СФЕ 2. СФЕ 3. СФЕ 4.
Действие № 1
Прием и регистрация заявления.
Действие № 3
Рассмотрение заявления, наложение визы
Действие № 5
Рассмотрение документов, проверка наличия всего пакета, подготовка запросов, проекта постановления
Действие № 7
выносит и регистрирует постановление акимата, готовит выписку из приложения к постановлению и удостоверение опекуна/попечителя
Действие № 2
Предоставление руководству уполномоченного органа
Действие № 4
Направление специалисту уполномоченного органа
Действие № 6
Вынесение на рассмотрение, решение о согласии, ходатайство перед аппаратом акима
Действие № 8
Направление готовых документов в уполномоченный орган
Действие № 9
Регистрация в журнале учета, выдача потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
СФЕ 1.
СФЕ 2.
СФЕ 3.
Действие № 1
Прием и регистрация заявления.
Действие № 3
Рассмотрение заявления, наложение визы
Действие № 5
Рассмотрение документов, проверка наличия всего пакета, подготовка запросов, проекта постановления
Действие № 2
Предоставление руководству уполномоченного органа
Действие № 4
Направление специалисту уполномоченного органа
Действие № 6
Вынесение на рассмотрение, принятия решения об отказе.
Действие № 7
Выдача потребителю постановления с указанием мотивированного отказа
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в
организациях основного среднего, общего среднего образования»

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы мемлекеттік қызмет регламентінде келесі түсініктер мен аббревиатуралар қолданылады:
1) мемлекеттік қызметті алушылар – мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлғалар;
2) уәкілетті орган – мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асырушы мемлекеттік орган (мемлекеттік мекеме);
3) экстернат – білім алушының сабаққа үнемі қатыспай, тиісті білім беру бағдарламасының оқу пәндерін өз бетімен оқитын оқыту нысандарының бірі;
4) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ФҚБ) – мүдделі мемлекеттік органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысатын ақпараттық жүйелер (ішкі жүйелер).
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік құқықтық анықтамасы: Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру.
3. Мемлекеттік қызмет меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан негізгі орта, жалпы орта білімнің білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарымен, облыс білім басқармасымен, аудандар және облыстық маңызы бар қаланың білім бөлімдерімен осы регламенттің № 1 қосымшасына сәйкес көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Экстернат нысанында оқытуды ұйымдастыру Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 27-бабына, 6-бабы 3-тармағының 25-7) тармақшасына, 4-тармағының 21-3) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 наурыздағы № 125 бұйрығымен бекітілген «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білімнің білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы білім алушылардың үлгеріміне ағымдық бақылаудың, оларды аралық және қорытынды аттестаттау жүргізудің үлгі ережесі», сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес іске асырылады.
6. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесіне экстернат нысанында оқуға рұқсат саналады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптары
7. Уәкілетті органдардың орналасқан жері мен жұмыс кестелері туралы ақпарат осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги используются следующие понятия и аббревиатуры:
1) получатели государственной услуги - физические лица, которым оказывается государственная услуга;
2) уполномоченный орган – государственный орган (государственное учреждение), осуществляющий оказание государственной услуги;
3) экстернат - форма обучения, при которой обучающийся без регулярного посещения занятий самостоятельно изучает учебные дисциплины соответствующей образовательной программы;
4) структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица заинтересованных государственных органов, информационные системы (подсистемы), участвующие в оказании государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативное правовое определение государственной услуги: «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования».
3. Государственная услуга оказывается организациями образования Республики Казахстан, реализующими общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности, управлением образования области, отделами образования районов и города областного значения согласно приложения № 1 настоящего регламента.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Организация обучения в форме экстерната осуществляется в соответствии со статьей 27, подпунктом 25-7) пункта 3, подпунктом 21-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» и в соответствии с Типовыми правилами проведения текущего контроля успеваемости, промежуточной и итоговой аттестации обучающихся, утвержденными приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 марта 2008 года № 125, а также стандарта государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее Стандарт).
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является разрешение на обучение в форме экстерната.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информация о месте нахождения и графике работы уполномоченных органов указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.

Уәкілетті органдарда қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде жүзеге асырылады. Мемлекеттік қызмет көрсету уәкілетті органмен демалыс және мейрам күндерді қоспағанда, күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін 13.00-ден-14.00 дейін түскі үзіліс жасай отырып жүзеге асырылады.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымдарындағы стендтерде, тізбегі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген білім басқармасы мен бөлімдерінің ресми сайттарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz мекенжайы бойынша ресми сайтында орналастырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі мемлекеттік қызмет алушының Стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсыру сәттен бастап он бес жұмыс күнін құрайды.
10. Мынадай:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған жағдайда;
2) денсаулық жағдайына байланысты жалпы білім беру ұйымдарында оқуға мүмкіндігі жоқ тұлғаларға;
3) шетелде уақытша тұратын немесе тұрақты тұруға кеткен, немесе оқушылардың халықаралық алмасу желісінде шетелде білім алушыларға;
4) негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында уақытында оқуын аяқтамаған тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап мемлекеттік қызмет нәтижесін берген сәтке дейін:
Тұтынушы уәкілетті органға жолыққан кезде:
1) тұтынушы өтінішке қоса қажетті құжаттарды тапсырады;
2) мемлекеттік қызметті алушының экстернат нысанында білім алуға арналған өтініші білім беру ұйымымен тіркеу журналында тіркеледі;
3) мемлекеттік қызмет алу үшін құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызмет алушыға қабылдаған күні белгіленген тізімдеме беріледі;
4) білім беру ұйымының педагогикалық кеңесі экстернді қорытынды аттестаттауға жіберу туралы шешім қабылдайды;
5) тұлғаларды экстернат нысанында аттестаттауға жіберу туралы рұқсат білім беру ұйымымен шығарылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін білім беру ұйымының басшысының атына ағымдағы жылдың 1 желтоқсанынан кешіктірмей еркін үлгіде өтініш береді.
Мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызметті алуға арналған құжаттарды тапсыру кезінде осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті алған күні жазылған барлық құжаттарды қабылдап алғандығы туралы қолхат беріледі.

Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
8. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах в организациях образования, размещается на официальных сайтах управления и отделов образования, перечень которых указан в приложении 1 к настоящему Регламенту, а также на официальном сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан по адресу: www.edu.gov.kz .
9. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта, составляют пятнадцать рабочих дней.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается:
1) в случае представления получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта;
2) лицам, не имеющим возможности обучаться в общеобразовательных организациях образования по состоянию здоровья;
3) обучающимся, временно проживающим за рубежом или выезжающим на постоянное место жительства, либо обучающимся по линии международного обмена школьниками;
4) лицам, не завершившим своевременное обучение в организациях основного среднего и общего среднего образования.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
При обращении потребителя в уполномоченный орган:
1) потребитель подает заявление с приложением необходимых документов;
2) заявление получателя государственной услуги на обучение в форме экстерната регистрируется организацией образования в журнале регистрации;
3) при сдаче документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения;
4) педагогическим советом организации образования принимается решение о допуске экстерна к итоговой аттестации;
5) разрешение о допуске лиц к аттестации в форме экстерната издается организацией образования.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги подает заявление в произвольной форме на имя руководителя организации образования не позднее 1 декабря текущего учебного года.
При сдаче документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись о получении всех документов согласно приложению 2 к настоящему Регламенту, в которой содержится дата получения государственной услуги.

13. Қажетті құжаттар тізбесі стандарттың 11-тармағында көрсетілген.
14. Уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушы құжаттарының сақтығы мен қорғалуын қамтамасыз етеді.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мына құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы (ҚФБ-1);
2) білім беру ұйымының педагогикалық кеңесі (ҚФБ-2);
3) білім беру ұйымының бірінші басшысы (ҚФБ-3).
16. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің сабақтастығы мен өзара іс-әрекетінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 3 қосымшасында әрбір әкімшілік әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімі көрсетіле отырып келтірілген.
17. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісіндегі әрекеттер мен құрылымдық - функционалдық бiрлiктердің өзара байланысының қисынды сабақтастығын көрсететін сызба осы регламентке 4 қосымшада келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметтер көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Уәкілетті органдардың лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметтер көрсету барысында қабылдаған шешімдері мен іс - әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасы заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1- қосымша
Уәкілетті органдардың орналасқан жері мен жұмыс кестесі
Ақтөбе облысының білім басқармасы
Уәкілетті органның атауы
Уәкілетті органның орналасқан заңды мекенжайы (қала, аудан, көше, үйдің (пәтердің) №, электрондық пошта мекенжайы)
Телефон нөмірі
Жұмыс кестесі
1.
«Ақтөбе облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40 aktouo@rambler.ru
8-(7132)-
564421
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда аптасына бес күн сағат 9-00 бастап 18-00 дейін, түскі үзіліс 13.00-ден -14.00 дейін
Ақтөбе облысының аудандық, қалалық білім бөлімдері
Уәкілетті органның атауы Уәкілетті органның орналасқан заңды мекен жайы (қала, аудан, көше, үйдің (пәтердің) №, электрондық пошта мекен жайы) Телефон нөмері Жұмыс кестесі
1.
«Алға аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ
Алға ауданы
Алға қаласы
Сейфуллин көшесі, № 13
alga_roo_@mail.ru
8-(71337)-
4-39-95
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда аптасына бес күн сағат 9-00 бастап 18-00 дейін, түскі үзіліс 13.00-ден -14.00 дейін
2.
«Әйтекеби аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ
Әйтеке би ауданы,
Комсомол ауылы
Жүргенов көш, № 52 aitekebioo@rambler.ru

13. Перечень необходимых документов предоставляется согласно пункта 11 Стандарта.
14. Уполномоченный орган обеспечивает сохранность и защиту документов получателя государственной услуги.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее СФЕ):
1) ответственное лицо организации образования (СФЕ – 1);
2) педагогический совет организации образования (СФЕ – 2);
3) первый руководитель организации образования (СФЕ – 3).
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающие государственные услуги
18. Должностные лица несут ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги «Выдача
разрешений на обучение в форме экстерната в
организациях основного среднего, общего
среднего образования»
Перечень адресов уполномоченных органов
Управление образования Актюбинской области
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес расположения уполномоченного органа (город, район, улица, № дома (кв.), адрес электронной почты)
Номер телефона
График работы
1.
ГУ «Управление образования Актюбинской области»
Актюбинская область,
г.Актобе, пр. Абулхайыр хана, 40
aktouo@rambler.ru
8-(7132)-
564421
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней,
с 9-00 до
18-00 часов,
перерыв на обед
с 13-00 до
14-00 часов
Городской и районные отделы образования Актюбинской области
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес расположения уполномоченного органа (город, район, улица, № дома (кв.), адрес электронной почты)
Номер телефона
График работы
1.
ГУ «Районный отдел образования, физкультуры и спорта Алгинского района»
Алгинский район
г.Алга, Сейфуллина, № 13
alga_roo_@mail.ru
8-(71337)-
4-39-95
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней,
с 9-00 до 18-00 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-00 часов
2.
ГУ «Районный отдел образования, физкультуры и спорта Айтекебийского района»
Айтекебийский район, с.Комсомол, ул.Жүргенова, № 52
aitekebioo@rambler.ru

8-(71336)-
21-6-52
12
«Шалқар аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ
Шалқар ауданы, Шалқар қаласы.
Е.Көтібарұлы көш. № 84 Yesen.isa@rambler.ru
8-(71335)-
22-2-50
13
«Ақтөбе қаласы білім бөлімі» ММ
Ақтөбебе қаласы.
Алтынсарин көш. № 2, aktgoroo@rambler.ru
8-7132-
21-36-20
Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары
Уәкілетті органның атауы
Уәкілетті органның орналасқан заңды мекенжайы (қала, аудан, көше, үйдің (пәтердің) №, электрондық пошта мекенжайы)
Қала коды және телефон нөмірі
Жұмыс кестесі
1
"№ 1 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Гришин көшесі, № 72/3,
schoola_1_2005@mail.ru
8 (7132) 517970
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, аптасына бес күн сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден бастап 14 00-ге дейін
2
"№ 2 мамандандырылған орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Асау барақ көшесі, № 124
shkola2@ok.kz
8 (7132) 213172
3
"№ 3 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Есет батыр көшесі, № 154А үй,
School3@pochta.ru
8 (7132) 576927
4
"№ 4 неміс тілін тереңдетіп оқытуға мамандандырылған жалпы орта білім беру мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Тайбеков көшесі, № 10
school_aktobe@mail.ru
8 (7132) 514384
5
"№ 5 жалпы білім беретін орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Гастелло көшесі, № 51,
gulmura@bk.ru
8 (7132) 401530
6
"Ғ. Ақтаев атындағы № 6 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Қобландин көшесі, № 4, maijestik200868@rambler.ru
8 (7132) 217910
7
"№ 9 орта мектеп - гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
11 шағын ауданы,
Шайкенов көшесі, № 51 "А"
gimn9@mail.ru
8 (7132) 231082
8
"Неміс тілін тереңдетіп оқытатын № 11 арнаулы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Әйтеке би көшесі, № 35,
akschool11@rambler.ru
8 (7132) 211224
9
"№ 12 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Пушкин көшесі, № 68
ssh12@bk.ru
8 (7132) 777476
10
"№ 13 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Мирзоян көшесі, № 6 үй,
ak-sc13@rambler.ru
8 (7132) 402507
11
"№ 14 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Чапаев көшесі, № 8 үй,
Ucheba14@rambler.ru
8 (7132) 211648
12
"№ 15 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Гоголь көшесі, № 12 үй, aktobeschool_15@mail.ru
8 (7132) 407144
13
"№ 16 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Женіс даңғылы, № 34 үй, school-16-16@rambler.ru
8 (7132) 502235
14
"Жалпы орта білім беретін № 17 мектеп-гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ағайынды.Жұбановтар көшесі, № 291/А үй.
Aktobe_sh17@mail.ru
8 (7132) 515317
15
"№ 18 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Кірпіш ауылы,
Scola18akt@rambler.ru
8 (7132) 403078
16
"№ 19 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Есет батыр көшесі, № 101/а үй,
Аaktosh19@mail.ru

8-(71336)-
21-6-52
12
ГУ «Районный отдел образования, физкультуры и спорта Шалкарского района»
Шалкарский район,
г. Шалқар
ул.Е.Көтібарұлы, № 84,
Yesen.isa@rambler.ru
8-(71335) -
22-2-50
13
ГУ «Отдел образования г.Актобе»
г.Актобе,
ул.Алтынсарина № 2, aktgoroo@rambler.ru
8-7132-
21-36-20
Общеобразовательные школы Актюбинской области
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес расположения уполномоченного органа (город, район, улица, № дома (кв.), адрес электронной почты)
Номер телефона
График работы
1
ГУ "Средняя школа № 1"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Гришина, № 72/3, schoola_1_2005@mail.ru
8 (7132) 517970
2
ГУ "Средняя специализированная школа № 2"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Асау барака, № 124, shkola2@ok.kz
8 (7132) 213172
3
ГУ "Средняя школа № 3"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Есет батыра, № 154А, School3@pochta.ru
8 (7132) 576927
4
ГУ "Специализированная общеобразовательная средняя школа № 4 с углубленным изучением немецкого языка"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Е. Тайбеков, № 10, school_aktobe@mail.ru
8 (7132) 514384
5
ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 5"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Гастелло, № 51, gulmura@bk.ru
8 (7132) 401530
6
ГУ "Средняя школа № 6 им.Актаева"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Кобландина 4, maijestik200868@rambler.ru
8 (7132) 217910
7
ГУ "Средняя школа-гимназия № 9"
Актюбинская область, город Актобе, ул Шайкенова, № 51А, gimn9@mail.ru
8 (7132) 231082
8
ГУ "Средняя специализированная школа № 11 с углубленным изучением немецкого языка"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Айтеке би, № 35,akschool11@rambler.ru
8 (7132) 211224
9
ГУ "Средняя школа № 12"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Пушкина, № 68, ssh12@bk.ru
8 (7132) 777476
10
ГУ "Средняя школа № 13"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Мирзояна, № 6, ak-sc13@rambler.ru
8 (7132) 402507
11
ГУ "Средняя школа № 14"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Чапаева, № 8, Ucheba14@rambler.ru
8 (7132) 211648
12
ГУ "Средняя школа № 15"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Гоголя, № 74, aktobeschool_15@mail.ru
8 (7132) 407144
13
ГУ "Средняя школа № 16"
Актюбинская область, город Актобе, пр Победы, № 34, school-16-16@rambler.ru
8 (7132) 502235
14
ГУ "Средняя общеобразовательная школа-гимназия № 17"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Б.Жубановых, № 291А Aktobe_sh17@mail.ru
8 (7132) 515317
15
ГУ "Средняя школа № 18"
Актюбинская область, город Актобе п.Кирпичный, ул. Кирпичная, № 5, Scola18akt@rambler.ru
8 (7132) 403078
16
ГУ "Средняя школа
№ 19"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Есет батыра,№ 101, Аaktosh19@mail.ru

8 (7132) 546772
17
"№ 20 орта жалпы білім беру мектеп-лицейі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Маресьев көшесі, № 75А,
sch20@mail.ru
8 (7132) 563289
18
"Үш тілде оқытатын № 21 орта мектеп-гимназиясы" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
ағайынды Жұбановтар көшесі, № 273 үй, А,
Mektep_21@mail.ru
8 (7132) 514087
19
"№ 22 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Шернияз көшесі № 29, School22_aktobe@mail.ru
8 (7132) 210435
20
"№ 23 орта мектеп лицейі" ММ
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Сатпаев көшесі 13, school-23@mail.ru
8 (7132) 549097
21
"№ 24 лингвистикалық мектеп-гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Есет батыр көшесі, № 144,
А24lshg@mail.ru
8 (7132) 578346
22
"Ағылшын тілін терең үйрететін № 25 арнаулы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Есет батыр көшесі № 71 Б,
pov25@mail.ru
8 (7132) 560573
23
"№ 26 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Бейбітшілік даңғылы, № 47А,
School-26-akt@mail.ru
8 (7132) 507357
24
"Ақтөбе қаласындағы көппрофильді № 27 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ағайынды Жұбановтар көшесі, № 273, Аktobe-school27@mail.ru
8 (7132) 514932
25
"№ 28 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Әбілқайыр хан даңғылы, № 25 А, informLaura@rambler.ru
8 (7132) 564627
26
"№ 29 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Авиақалашық ауданы, № 23А,
ssh29avia@rambler.ru
8 (7132) 227245
27
"№ 30 қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Тургенев көшесі, № 70 А, azholbayeva@yandex.ru
8 (7132) 540565
28
"№ 31 қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Жамбыл көшесі, № 102,
Shk_31@mail.ru
8 (7132) 400313
29
"№ 32 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
11 шағын ауданы, № 74а үй,
Аktobe_gim32@mail.ru
8 (7132) 233233
30
"№ 33 қазақ орта жалпы білім беретін мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Беркімбаева көшесі, № 91,
shkola33@ok.kz
8 (7132) 963022
31
"№ 34 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Әбілқайыр хан даңғылы, № 7,
school34@mail.ru
8 (7132) 500834
32
"№ 35 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
11 шағын ауданы, № 92/а үй,
dima_korchukov@mail.ru
8 (7132) 234284
33
"№ 36 қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Красногор көшесі, № 19, 36aktouo@rambler.ru
8 (7132) 508330
34
"№ 37 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
11 шағын ауданы, № 98
aktobe_ssh37@mail.ru
8 (7132) 231599
35
"№ 38 қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ағайынды.Жұбановтар көшесі, № 261,
Kazschool38@mail.ru
8 (7132) 567119
36
"№ 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ағайынды Жұбановтар көшесі, № 293 А, mektep39@rambler.ru

8 (7132) 546772
17
ГУ "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 20"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Маресева, 75А, sch20@mail.ru
8 (7132) 563289
18
ГУ "Средняя школа-гимназия № 21"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Б.Жубановых, № 273 А, Mektep_21@mail.ru
8 (7132) 514087
19
ГУ "Средняя школа
№ 22"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Шернияза, № 29, School22_aktobe@mail.ru
8 (7132) 210435
20
ГУ "Средняя школа-лицей № 23"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Сатпаева, № 13, school-23@mail.ru
8 (7132) 549097
21
ГУ "Лингвистическая школа-гимназия № 24"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Есет батыра, № 144А, 24lshg@mail.ru
8 (7132) 578346
22
ГУ "Средняя специализированная школа № 25 с углубленным изучением английского языка"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Есет батыра, № 71Б, pov25@mail.ru
8 (7132) 560573
23
ГУ "Средняя школа № 26"
Актюбинская область, город Актобе, пр. Мира, № 47 А, School-26-akt@mail.ru
8 (7132) 507357
24
ГУ "Многопрофильная средняя школа № 27"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Бр.Жубановых, № 273, Аktobe-school27@mail.ru
8 (7132) 514932
25
ГУ "Средняя школа № 28"
Актюбинская область, город Актобе, пр. Абылхайыр хана, № 25 А, informLaura@rambler.ru
8 (7132) 564627
26
ГУ "Средняя школа № 29"
Актюбинская область, город Актобе, ул Авиагородок, № 23А ssh29avia@rambler.ru
8 (7132) 227245
27
ГУ "Казахская средняя школа № 30"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Тургенева, № 70 А, azholbayeva@yandex.ru
8 (7132) 540565
28
ГУ "Казахская средняя школа № 31"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Жамбыла, № 102, Shk_31@mail.ru
8 (7132) 400313
29
ГУ "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 32"
Актюбинская область, город Актобе, 11 микр № 176, Аktobe_gim32@mail.ru
8 (7132) 233233
30
ГУ "Казахская средняя общеобразовательная школа № 33"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Октябрьская, № 75, shkola33@ok.kz
8 (7132) 963022
31
ГУ "Средняя школа № 34"
Актюбинская область, город Актобе, пр. Абылхайыр хана, № 7, school34@mail.ru
8 (7132) 500834
32
ГУ "Средняя школа № 35"
Актюбинская область, город Актобе, 11 микр № 92А, dima_korchukov@mail.ru
8 (7132) 234284
33
ГУ "Казахская средняя школа № 36"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Красногорская, № 19, 36aktouo@rambler.ru
8 (7132) 508330
34
ГУ "Средняя школа № 37"
Актюбинская область, город Актобе, 11 мик № 98, aktobe_ssh37@mail.ru
8 (7132) 231599
35
ГУ "Казахская средняя школа № 38"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Б.Жубановых, № 261, Kazschool38@mail.ru
8 (7132) 567119
36
ГУ "Казахская средняя общеобразовательная школа № 39"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Б.Жубановых 293 А, mektep39@rambler.ru

8 (7132) 515106
37
"№ 40 жалпы орта білім беретін мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Т. Рыскұлов көшесі, № 8А
ashcool40@mail.ru
8 (7132) 536300
38
"№ 41 жалпы білім беретін орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ясное селосы, 41aktobe@mail.ru
8 (7132) 988729
39
"№ 42 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Герцен көшесі, № 19, aktobeschool_42@mail.ru
8 (7132) 211772
40
"№ 47 жеке пәндерді тереңдетіп оқытатын арнайы мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Жеңіс даңғылы, № 5. Sh47@rambler.ru
8 (7132) 500624
41
"№ 48 жалпы білім беретін орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Сәнкібай батыр даңғылы, № 14 О, Mektep@rambler.ru
8 (7132) 509632
42
"№ 50 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
заречный-1 ауылы, Букенбаев көшесі, № 15 үй,
School50_@mail.ru
8 (7132) 998668
43
"№ 51 гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
12 шағын ауданы, Gimnasia51-83@mail.ru
8 (7132) 236011
44
"№ 53 жалпы білім беретін орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Карғалы селосы,
Сәтпаев көшесі, 38, KUVK@mail.ru
8 (7132) 996932
45
"Ақтөбе орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ясное селосы, aktubinsk1@rambler.ru
8 (7132) 988361
46
"Благодар орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы, Новостепановка ауылы, Мичурин көшесі, № 31, blagscool@rambler.ru
8 (7132) 994220
47
"Георгиев орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Георгиевка селосы,
Женіс көшесі, № 37 georsh06@rambler.ru
8 (7132) 980102
48
"Елек орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Құрайлы селосы,
Есет батыр көшесі, № 15
elek.92@mail.ru
8 (7132) 980425
49
"М. Арын атындағы Қарғалы қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Қарғалы ауылы,
Байғанин көшесі, № 2, Аm.arin@mail.ru
8 (7132) 995071
50
"Курашасай орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Курашасай ауылы,
Әуезов көшесі,№ 11а Kurash.SS@ok.kz
8 (7132) 229018
51
"Қызылжар орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Қызылжар ауылы
8 (7132) 229204
52
"Новый орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Жана Коныс ауылы,
Ленин көшесі, № 25, novayash@rambler.ru
8 (7132) 997517
53
"Пригород орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Пригородное селосы, Бейбітшілік көшесі, № 4 үй,
gulshan_06@bk.ru
8 (7132) 984144
54
"Россовхоз орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Россовхоз ауылы, Roccovhoznaia@rambler.ru
8 (7132) 761897
55
"Сазды орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Сазды селосы,
Мектеп көшесі, № 1,
Sazdshcola@rambler.ru
8 (7132) 991853
56
"№ 8 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы
Мкр Гүлдер
8(7132)
408744
57
"№ 45 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы
Ақжар-2 поселкесі
58
"№ 46 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы
Заречный-2 поселкесі
8(7132)
260010
59
"Аз қамтылған отбасы балаларына арналған мектеп-интернат" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы, Новостепановка ауылы, Internat_aktobe@mail ru

8 (7132) 515106
37
ГУ "Общеобразовательная средняя школа № 40"
Актюбинская область, город Актобе, ул Рыскулова 8А ashcool40@mail.ru
8 (7132) 536300
38
ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 41"
Актюбинская область, город Актобе, село Ясное, 41, aktobe@mail.ru
8 (7132) 988729
39
ГУ "Средняя школа № 42"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Герцена, 19, aktobeschool_42@mail.ru
8 (7132) 211772
40
ГУ "Специализированная школа с углубленным изучением отдельных предметов № 47"
Актюбинская область, город Актобе, пр Победы 5, Sh47@rambler.ru
8 (7132) 500624
41
ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 48"
Актюбинская область, город Актобе, пр. Санкибай батыра, № 14 О, Mektep@rambler.ru
8 (7132) 509632
42
ГУ "Средняя школа № 50"
Актюбинская область, город Актобе, ул Букенбаева, № 15, School50_@mail.ru
8 (7132) 998668
43
ГУ "Гимназия № 51"
Актюбинская область, город Актобе, 12 микр 30А, Gimnasia51-83@mail.ru
8 (7132) 236011
44
ГУ "Средняя школа № 53"
Актюбинская область, город Актобе, пос. Каргала, ул. Сатпаева, № 38, KUVK@mail.ru
8 (7132) 996932
45
ГУ "Актюбинская средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, с. Ясное, aktubinsk1@rambler.ru
8 (7132) 988361
46
ГУ "Благодарная средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, п. Новостепановка, ул. Мичурина О.А. № 31, blagscool@rambler.ru
8 (7132) 994220
47
ГУ "Георгиевская средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, с. Курайлинский, ул Женис, № 37, georsh06@rambler.ru
8 (7132) 980102
48
ГУ "Илекская средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, с/с Курайлинский, ул.Есет батыра, № 16 elek.92@mail.ru
8 (7132) 980425
49
ГУ "Каргалинская казахская средняя школа им. М. Арынова"
Актюбинская область, город Актобе, с.Каргалинское, ул.Байганина, № 2 Аm.arin@mail.ru
8 (7132) 995071
50
ГУ "Курашасайская средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, с.Курашасай, Kurash.SS@ok.kz
8 (7132) 229018
51
ГУ "Кызылжарская средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, с.Кызылжар, knm_jas@mail.ru
8 (7132) 229204
52
ГУ "Новая средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, с.Жана Коныс, ул.Ленина, №25, novayash@rambler.ru
8 (7132) 997517
53
ГУ "Пригородная средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, пос.Пригородный, ул.Мира, № 4, gulshan_06@bk.ru
8 (7132) 984144
54
ГУ "Россовхозная средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, с.Россовхоз, Roccovhoznaia@rambler.ru
8 (7132) 761897
55
ГУ "Саздинская средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, п.Саздинский, ул.Школьная, № 1, Sazdshcola@rambler.ru
8 (7132) 991853
56
ГУ "Школа-интернат для детей из малообеспеченных детей"
Актюбинская область, город Актобе, п. Новостепановка, Internat_aktobe@mail ru

8 (7132) 994630
60
"№ 54 негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Садовое ауылы, Sadovaya_82@mail.ru
8 (7132) 248111
61
"№ 43 негізгі мектеп-бала бақша"
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
12 шағын ауданы 101, OSH43@ok.kz
8 (7132) 230026
62
"№ 52 негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Некрасов көшесі 53, ecole52@rambler.ru
8 (7132) 401603
63
"Белогор негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Белогорка селосы. Belogorka@rambler.ru
8 (7132) 241854
64
"Красносель негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Красносельское селосы Kracnocel@rambler.ru
8 (7132) 225713
65
"№ 44 ауысымдық (кешкі) жалпы білім беретін мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Шернияз көшесі, № 47, Shcola 44 @ rambler.ru
8 (7132) 219300
66
"№ 1 Алға мектеп - бақшасы" ММ
Алға ауданы,
Алға қаласы,
Ленин көшесі, № 128
shkola_1_alga@mail.ru
8 (71337) 44308
67
"В.И.Пацаев атындағы № 2 Алға орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Алға қаласы,
Сейфуллин көшесі, № 6. paczaev32@mail.ru
8 (71337) 43931
68
"№ 3 Алға қазақ орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Алға қаласы,
Наурыз к., 30. algaschool3@mail.ru
8 (71337) 42350
69
"№ 4 Алға орта мектебі" ММ
Алға ауданы, Алға қ., 4 мкр, 9. alga_school_4@mail.ru
8 (71337) 43122
70
"А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Самбай ауылы a.baitursinov_om@mail.ru
8 (71337) 53082
71
"Бесқоспа орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Бесқоспа селосы,
Есет батыр көшесі, № 1
beskospa.om@mail.ru
8 (71337) 53300
72
"Бестамақ орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Бестамақ селосы,
Центральная көшесі, № 34 bestamak_mektep@mail.ru
8 (71337) 35304
73
"Болгар мектеп-бақшасы" ММ
Алға ауданы,
Болгар селосы,
К.Әубәкір көшесі, № 16,
shrj81@mail.ru
8 (71359) 35540
74
"Есет батыр атындағы мектеп-бақшасы" ММ
Алға ауданы,
Есет батыр Көкіұлы селосы,
Уәлиханов көшесі, № 14 mektepbaksha.esetbatyr@mail.ru
8 (71347) 38580
75
"Ильинка орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Ильинка селосы
ilinka_mektep@mail.ru
8 (71337) 71160
76
"Қарабұлақ орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Қарабұлақ селосы karabulak.shkola@mail.ru
8 (71337) 71699
77
"Қарақобда орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Қарақобда селосы,
Мектеп көшесі, № 9. karakobda@bk.ru
8 (71337) 68639
78
"Маржанбұлақ орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Маржанбұлақ селосы,
Абай көшесі, № 71. marzhanbulak-2011@mail.ru
8 (71337) 53808
79
"Сарықобда орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Сарықобда селосы, sarikobda@mail.ru
8 (71337) 71181
80
"Тамды орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Тамды селосы,
Т.Ахтанов көшесі, № 3 tamdi_shcool@mail.ru
8 (71337) 35880
81
"Тоқмансай орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Қайнар селосы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 2 tokmansai_school@mail.ru

8 (7132) 994630
57
№ 8
58
№ 45
59
№ 46
60
ГУ "Основная школа № 54"
Актюбинская область, город Актобе, с. Садовое, Sadovaya_82@mail.ru
8 (7132) 248111
61
ГУ "Основная школа-сад № 43"
Актюбинская область, город Актобе, 12 микр № 101, OSH43@ok.kz
8 (7132) 230026
62
ГУ "Основная школа № 52"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Некрасова, № 53, ecole52@rambler.ru
8 (7132) 401603
63
ГУ "Белогорская основная школа"
Актюбинская область, город Актобе, с. Белогорка, Belogorka@rambler.ru
8 (7132) 241854
64
ГУ "Красносельская основная школа"
Актюбинская область, город Актобе, с. Красносельская, ул. Центральная, № 2, Kracnocel@rambler.ru
8 (7132) 225713
65
ГУ "Сменная (вечерняя) общеобразовательная школа № 44"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Шернияза, № 47, Shcola 44 @ rambler.ru
8 (7132) 219300
66
ГУ "Алгинский школа - сад № 1"
Алгинский район, г. Алга, ул. Ленина, № 128. shkola_1_alga@mail.ru
8 (71337) 44308
67
ГУ "Алгинская средняя школа № 2 им. В.И.Пацаева"
Алгинский район,г. Алга, ул. Сейфулина, № 6. paczaev32@mail.ru
8 (71337) 43931
68
ГУ "Алгинская казахская средняя школа № 3"
Алгинский район,г. Алга, ул. Б.Мухамбетова, №30. algaschool3@mail.ru
8 (71337) 42350
69
ГУ "Алгинская средняя школа № 4"
Алгинский район, г.Алга, № 4 мкр-он № 9. alga_school_4@mail.ru
8 (71337) 43122
70
ГУ "Средняя школа им. А.Байтурсынова"
Алгинский район, с.Самбай, a.baitursinov_om@mail.ru
8 (71337) 53082
71
ГУ "Бескоспинская средняя школа"
Алгинский район, с. Бескоспа, ул. Есет Батыра, 1 beskospa.om@mail.ru
8 (71337) 53300
72
ГУ "Бестамакская средняя школа"
Алгинский район, с. Бестамак, ул. Центральная, № 34. bestamak_mektep@mail.ru
8 (71337) 35304
73
ГУ "Болгарская школа-сад"
Алгинский район,с. Болгар, ул. К.Аубакира, № 16. shrj81@mail.ru
8 (71359) 35540
74
ГУ "Школа-сад им.Есет Батыра"
Алгинский район, с. Есет батыр Кокиулы, ул. Валиханова, 14. mektepbaksha.esetbatyr@mail.ru
8 (71347) 38580
75
ГУ "Ильинская средняя школа"
Алгинский район, с. Ильинка, ilinka_mektep@mail.ru
8 (71337) 71160
76
ГУ "Карабулакская средняя школа"
Алгинский район, с. Карабулак. karabulak.shkola@mail.ru
8 (71337) 71699
77
ГУ "Карахобдинская средняя школа"
Алгинский район, с. Карахобда, ул. Школьная,№ 9. karakobda@bk.ru
8 (71337) 68639
78
ГУ "Маржанбулакская средняя школа"
Алгинский район,с. Маржанбулак, ул. Абая, № 71. marzhanbulak-2011@mail.ru
8 (71337) 53808
79
ГУ "Сарыхобдинская средняя школа"
Алгинский район, с.Сарыхобда. sarikobda@mail.ru
8 (71337) 71181
80
ГУ "Тамдинская средняя школа"
Алгинский район, с. Тамды, ул.Т.Ахтанова, № 3. tamdi_shcool@mail.ru
8 (71337) 35880
81
ГУ "Токмансайская средняя школа"
Алгинский район, с. Кайнар, ул.А.Молдагуловой, № 2 tokmansai_school@mail.ru

8 (71337) 71753
82
"Үшқұдық мектеп - бақшасы" ММ
Алға ауданы,
Үшқұдық селосы,
Комсомол көшесі, № 20. shukirz@mail.ru
8 (71337) 68426
83
"Черновод орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Қарақұдық селосы, Федорченко көшесі, № 45
zhuldyz_30@mail.ru
8 (71337) 53536
84
"Шибаевка орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Нұрбұлақ селосы,
Ж.Атраубаев көшесі, № 99. seksenbai.berik@mail.ru
8 (71337) 53245
85
"Ақырап негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Қайындысай селосы, Маржанбұлақ ауылы
aigul.02.74@mail.ru
8 (71337) 68953
86
"Амангелді негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Амангелді селосы,
Әбілқайырхан көшесі, № 12. amangeldi_nm@mail.ru
8 (71337) 71530
87
"Голубиновка негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Көктоғай селосы,
Интернационал көшесі, № 40
golubinovkasch@mail.ru
8 (71337) 68858
88
"Жерұйық негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Жерұйық селосы,
Бірлік көшесі, № 10
8 (71337) 71597
89
"Ивановка негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Тіккайың селосы,
Комсомол көшесі, № 48. school-ivanovka@mail.ru
8 (71337) 68700
90
"Көлтабан негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Көлтабан селосы, koltaban_mektep@mail.ru
8 (71337) 71156
91
"Новоукраин негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Талдысай селосы,
Желекті көшесі, № 13. novoukrain_nm@mail.ru
8 (71337) 72041
92
"Тоқмансай негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Тоқмансай селосы,
Қазақ көшесі, № 25
8 (71337) 71866
93
"Басқұдық орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы, Тымабұлақ селосы,
Былшық би көшесі, № 32, baskuduk_mektep@mail.ru
8 (71347) 28020
94
"Жабасақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Жабасақ селосы,
Майлыкожа көшесі, № 5,
zabasak2011@mail.ru
8 (71339) 34038
95
"Сарат орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Сарат селосы,
Жүргенов көшесі, № 4, Sarat_Abdizhalelova@bk.ru
8 (71339) 31187
96
"Жамбыл орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Толыбай селосы,
Майлин көшесі, № 6 Siko_89@list.ru
8 (71347) 26720
97
"М.Жұмабаев атындағы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Комсомол селосы,
Жүргенов көшесі, № 68 Mektep@rambler.ru
8 (71339) 21686
98
"Талдық орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Талдық селосы,
Жеңіс көшесі, № 5 Taldiksch@rambler.ru
8 (71348) 32030
99
"Абай атындағы орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Ақкөл селосы,
Абай көшесі, № 13, Akkolsh@rambler.ru
8 (71359) 23716
100
"Сейдалы Оразалин атындағы орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы, Аралтоғай селосы,
Байғанин көшесі, № 8, Beket85@mail.ru
8 (71339) 23019
101
"Қарабұтақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы, Қарабұтақ селосы, Новая көшесі 43, shkola201201@mail.ru

8 (71337) 71753
82
ГУ "Ушкудукская школа-сад"
Алгинский район, с. Ушкудык, ул.Комсомольская, № 20. shukirz@mail.ru
8 (71337) 68426
83
ГУ "Черноводская средняя школа"
Алгинский район, с. Каракудык, ул.Федорченко, 45. zhuldyz_30@mail.ru
8 (71337) 53536
84
ГУ "Шибаевская средняя школа"
Алгинский район, с. Нурбулак, ул.Ж.Атраубаева, 99. seksenbai.berik@mail.ru
8 (71337) 53245
85
ГУ "Акрабская основная школа"
Алгинский район, с. Кайындысай, ул. Маржанбулакская, aigul.02.74@mail.ru
8 (71337) 68953
86
ГУ "Амангельдинская основная школа"
Алгинский район, с. Амангелди, ул. Абулхаирхана, № 12. amangeldi_nm@mail.ru
8 (71337) 71530
87
ГУ "Голубиновская основная школа"
Алгинский район, с. Коктогай, ул. Интернациональная, № 40. golubinovkasch@mail.ru
8 (71337) 68858
88
ГУ "Жеруйыкская основная школа"
Алгинский район, с. Жеруйык, ул. Бирлик, № 10
8 (71337) 71597
89
ГУ "Ивановская основная школа"
Алгинский район, с. Тиккайын, ул. Комсомольская, № 48. school-ivanovka@mail.ru
8 (71337) 68700
90
ГУ "Культабанская основная школа"
Алгинский район, с. Культабан, koltaban_mektep@mail.ru
8 (71337) 71156
91
ГУ "Новоукраинская основная школа"
Алгинский район, с. Талдысай, ул. Желекти, № 13. novoukrain_nm@mail.ru
8 (71337) 72041
92
ГУ "Токмансайская основная школа"
Алгинский район, с. Токмансай, ул.Казахская, № 25
8 (71337) 71866
93
ГУ "Баскудукская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Тымабулак, ул. Былшык би, № 32, baskuduk_mektep@mail.ru
8 (71347) 28020
94
ГУ "Жабасакская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Жабасак, ул. Майлыкожа 5,zabasak2011@mail.ru
8 (71339) 34038
95
ГУ "Саратская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Сарат, ул. Жургенова, № 4,Sarat_Abdizhalelova@bk.ru
8 (71339) 31187
96
ГУ "Жамбулская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Толыбай, ул. Майлина, № 6,Siko_89@list.ru
8 (71347) 26720
97
ГУ "Средняя школа имени М.Жумабаева"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Комсомол, ул. Жургенова, № 68,Mektep@rambler.ru
8 (71339) 21686
98
ГУ "Талдыкская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Талдык, ул. Победа, № 7,Taldiksch@rambler.ru
8 (71348) 32030
99
ГУ "Средный школ имени Абая"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Акколь, ул Абая, № 13, Akkolsh@rambler.ru
8 (71359) 23716
100
ГУ "Средняя школа имени Сейдалы Оразалина"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Аралтогай, ул. Байганина, № 8, Beket85@mail.ru
8 (71339) 23019
101
ГУ "Карабутакская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Карабутак, ул. Новая, № 43, shkola201201@mail.ru

8 (71339) 25920
102
"Белқопа орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Белқопа селосы,
Қабанбай батыр көшесі, № 2, Orken_91g@mail.ru
8 (71339) 25646
103
"Қызылжұлдыз орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Аралтобе селосы,
Абай көшесі, № 8, ismaguova@mail.ru
8 (71339) 23306
104
"Аққұм орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Аққұм селосы,
Абай көшесі, № 14, akkum.o.m_1972@mail.ru
8 (71347) 2202
1105
"Еңбекту орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Көрпе селосы,
Сейфуллин көшесі, № 16, enbektu@mail.ru
8 (71339) 25647
106
"Милы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Милы селосы,
Абай көшесі, № 5, mily_seitova@mail.ru
8 (71359) 40320
107
"Сейсекенов атындағы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Ұлғайсын селосы,
Майлин көшесі, № 14, Seisekenov_OM@mail.kz
8 (71359) 40020
108
"Әйке орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Әйке селосы,
Әйке көшесі, № 5, anahowa@yandex.ru
8 (71339) 39309
109
"Северный орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Тереңсай селосы,
Байғанин көшесі, № 2а, Sever OM@mail.ru
8 (71339) 26503
110
"Абай атындағы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Ақтасты селосы,
Абай көшесі, № 65, Altysha331@mail.ru
8 (71347) 35408
111
"Сұлукөл орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Сұлукөл селосы, Тыңгерлер көшесі, № 33, Sulukol_Erzhanov@mail.ru
8 (71339) 41125
112
"Т.Жүргенов атындағы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Комсомол селосы,
Азат көшесі, № 23, zhurgenovsh@mail.ru
8 (71339) 21679
113
"Қарашатау орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Құмқұдық селосы,
Абылайхан көшесі, № 21
karaschatau@mail.ru
8 (71348) 21229
114
"Талдысай орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Талдысай селосы,
Абай көшесі, № 87, TaldisaiSSh@mail.ru
8 (71339) 32249
115
"Ярослав орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Жамбыл селосы,
Заречный көшесі, № 24, yassh.doverie@mail.ru
8 (71347) 32406
116
"Т.Г.Шевченко атындағы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы, Қарабұтақ селосы, Алдасүгіров көшесі, № 4, shkolashevzhenko@mail.ru
8 (71339) 25726
117
"Комсомол орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Комсомол селосы,
Ленин көшесі, № 3, Altinai_7171@mail.ru
8 (71339) 22248
118
"Үшқатты орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Үшқатты селосы,
Новая көшесі, № 33, shkolashevzhenko@mail.ru
8 (71347) 25127
119
"Мамыт негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы, Сарыбұлақ селосы,
Абай көшесі, № 5, lazzat..b@mail.ru

8 (71339) 25920
102
ГУ "Белкопинская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Белкопа, ул. Кабанбай батыра, № 2, Orken_91g@mail.ru
8 (71339) 25646
103
ГУ "Кызылжулдызская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Аралтобе, ул. Абая, № 8,ismaguova@mail.ru
8 (71339) 23306
104
ГУ "Аккумская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Аккум, ул. Абая,№ 14,akkum.o.m_1972@mail.ru
8 (71347) 22302
105
ГУ "Енбектуская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Корпе, ул. Сейфуллина 16, enbektu@mail.ru
8 (71339) 25647
106
ГУ "Милинская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Милы, ул. Абая,№ 5,mily_seitova@mail.ru
8 (71359) 40320
107
ГУ "Сейсекенов атындағы орта мектебі"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Улгайсын, ул, Майлина, № 14,Seisekenov_OM@mail.kz
8 (71359) 40020
108
ГУ "Айкенская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Айке, ул. Айкенская,№ 5,anahowa@yandex.ru
8 (71339) 39309
109
ГУ "Северная средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Теренсай, ул. Байганина,№ 2а, Sever OM@mail.ru
8 (71339) 26503
110
ГУ "Средняя школа имени Абая"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Актасты, ул. Абая,№ 65, Altysha331@mail.ru
8 (71347) 35408
111
ГУ "Сулукольская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Сулуколь, ул. Целинный, № 33, Sulukol_Erzhanov@mail.ru
8 (71339) 41125
112
ГУ "Средняя школа имени Т.Жургенова"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Комсомол, ул. Азат, № 23, zhurgenovsh@mail.ru
8 (71339) 21679
113
ГУ "Карашатауская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Кумкудук, ул. Абылайхана 7karaschatau@mail.ru
8 (71348) 21229
114
ГУ "Талдысайская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Талдысай, ул. Абая, № 87, TaldisaiSSh@mail.ru
8 (71339) 32249
115
ГУ "Ярославская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Жамбыл, ул. Заречная, № 24, yassh.doverie@mail.ru
8 (71347) 32406
116
ГУ "Средняя школа имени Т.Г.Шевченко"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Карабутак, ул. Алдасугирова, № 4, shkola shevzhenko@mail.ru
8 (71339) 25726
117
ГУ "Комсомолская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Комсомол, ул. Ленина, № 3Altinai_7171@mail.ru
8 (71339) 22248
118
ГУ "Ушкаттинская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Ушкатты, ул. Новая, № 33, Ushkatty_Akmurzin@mail.ru
8 (71347) 25127
119
ГУ "Мамытская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Сарбулак,ул. Абая, № 5, lazzat..b@mail.ru

8 (71359) 40170
120
"Жарөткел негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Жарөткел селосы, Абылайхан көшесі, № 5, jarotkel@mail.ru
8 (71339) 25645
121
"Қыналы негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Қияқты селосы,
Оразалин көшесі, № 6, orken_91g@mail.ru
8 (71339) 25643
122
«Қарауылкелді орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қарауылкелді селосы, Курмангазы көшесі, № 98 sch_karaulkeldy1@mail.ru
8 (71345) 23115
123
«№ 3 Қарауылкелді орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қарауылкелді селосы, Казакстан көшесі № 86
runi_romik@mail.ru
8 (71345) 23113
124
«Тобық Жармағамбетов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қарауылкелді селосы
С Жиенбаев көшесі, № 8 tobyk_school.06@mail.ru
8 (71345) 23111
125
«А.С.Пушкин атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Алтай батыр ауылы Asxarmax7575@mail.ru
8 (71347) 25408
126
«Баршақұм орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы
Баршақұм ауылы
nazgul.bn/_82@mail.ru
8 (71359) 40580
127
«Қопа орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Ебейті ауылы
medet-ac@mail.ru
8 (71347) 26238
128
«Қожабай Жазықов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Кемерши ауылы
mira_nazar-78@mail.ru
8 (71345) 35622
129
«Бұлақтыкөл орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Бұлақтыкөл ауылы
orman_altaiylu@mail.ru
8 (71345) 35553
130
«Жаңатаң орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Жаңатаң ауылы
bik66@mail/ru
8 (71359) 47470
131
«Жарқамыс орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Жарқамыс ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71345) 34621
132
«Қаражар орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қаражар ауылы
Kaliv_Sabir@mail.ru
8 (71345) 34830
133
«Көкбұлақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Көкбұлақ ауылы
Kokbulak@mail.ru
8 (71345) 74172
134
«Сағи Жиенбаев атындағы орта мектебі»ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Оймауыт ауылы Schamatkoyanbaev@mail.ru
8 (71347) 24410
135
«Дияр орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Дияр ауылы adilbekmanibaev@mail.ru
8 (71359) 47370
136
«Матайқұм орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Матайқұм ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71359) 47210
137
«Сағыз орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Ноғайты ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71347) 24141
138
«Байғанин орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Жарлы ауылы
nursaya_82@mail.ru
8 (71347) 25325
139
«Қарабұлақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қораши ауылы zhakas_togizbai@mail.ru
8 (71345) 74800
140
«Қосарал негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қосарал ауылы uyotegen84@mail.ru
8 (71345) 74282
141
«Ақтан жырау негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қопа ауылы
s.b_79@mail.ru

8 (71359) 40170
120
ГУ "Жароткельская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Жароткель, ул. Абылайхана, № 5, jarotkel@mail.ru
8 (71339) 25645
121
ГУ "Кыналинская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Киякты, ул. Оразалина, № 6, orken_91g@mail.ru
8 (71339) 25643
122
ГУ «Карауылкельдинская средняя школа»
Байганинский район с. Карауылкельды ул Курмангазы 98 sch_karaulkeldy1@mail.ru
8 (71345) 23115
123
ГУ
«Карауылкельдинская средняя школа №3»
Байганинский район с. Карауылкельды ул Казакстан, № 86 runi_romik@mail.ru
8 (71345) 23113
124
ГУ «Средняя школа имени Тобыка Жармагамбетова»
Байганинский район с. Карауылкельды ул С Жиенбаева, № 8 tobyk_school.06@mail.ru
8 (71345) 23111
125
ГУ «Средняя школа имени А.С.Пушкина»
Байганинский район ауыл Алтай батыра Asxarmax7575@mail.ru
8 (71347) 25408
126
ГУ «Баршакумская средняя школа»
Байганинский район ауыл Баршакум nazgul.bn/_82@mail.ru
8 (71359) 40580
127
ГУ «Копинская средняя школа»
Байганинский район ауыл Ебейти medet-ac@mail.ru
8 (71347) 26238
128
ГУ «Средняя школа имени К.Жазыкова»
Байганинский район ауыл Кемерши mira_nazar-78@mail.ru
8 (71345) 35622
129
ГУ «Булактыкульская средняя школа»
Байганинский район ауыл Булактыкул orman_altaiylu@mail.ru
8 (71345) 35553
130
ГУ «Жанатанская средняя школа»
Байганинский район ауыл Жанатан bik66@mail/ru
8 (71359) 47470
131
ГУ «Жаркамыская средняя школа»
Байганинский район ауыл Жаркамыс baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71345) 34621
132
ГУ «Каражарская средняя школа»
Байганинский район ауыл Каражар Kaliv_Sabir@mail.ru
8 (71345) 34830
133
ГУ «Кокбулакская средняя школа»
Байганинский район ауыл Кокбулак Kokbulak@mail.ru
8 (71345) 74172
134
ГУ «Средняя школа имени Сагия Жиенбаева»
Байганинский район ауыл Оймауыт Schamatkoyanbaev@mail.ru
8 (71347) 24410
135
ГУ «Диярская средняя школа»
Байганинский район ауыл Дияр adilbekmanibaev@mail.ru
8 (71359) 47370
136
ГУ «Матайкумская средняя школа»
Байганинский район ауыл Матайкум baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71359) 47210
137
ГУ «Сагизская средняя школа»
Байганинский район ауыл Ногайты baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71347) 24141
138
ГУ «Байганинская средняя школа»
Байганинский район ауыл Жарлы nursaya_82@mail.ru
8 (71347) 25325
139
ГУ «Карабулакская средняя школа»
Байганинский район с/о Колтабан ауыл Кораши zhakas_togizbai@mail.ru
8 (71345) 74800
140
ГУ «Косаральская основная школа»
Байганинский район с/о Карауылкелды ауыл Косарал uyotegen84@mail.ru@mail.ru
8 (71345) 74282
141
ГУ «Основная школа имени Актана жырауа»
Байганинский район с/о Копа ауыл Копа s.b_79@mail.ru

8 (71347) 26359
142
«Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Жангелді көшесі, № 1, irgizaltinsarin@mail.ru
8 (71343)
21213
143
«№ 1 қазақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Жүргенов көшесі, № 16, irgizkazak@mail.ru
8 (71343) 21805
144
«Ырғыз гимназиясы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Алтынсарин көшесі, № 6,
irgizgimnazia@mail.ru
8 (71343) 21540
145
«Ырғыз орыс орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Жангелді көшесі, № 18, irgizoris@mail.ru
8 (71343) 21212
146
«Б.Алманов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Құрлыс селосы, irgizalmanov@mail.ru
8 (71343) 36145
147
«Т.Шонанұлы атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Құтикөл селосы, irgizshonan@mail.ru
8 (71343) 72079
148
«Құйлыс орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Құйлыс селосы, irgizkyils@mail.ru
8 (71343) 32011
149
«Т.Жүргенов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Нұра селосы, irgizajurgenov@mail.ru
8 (71343) 72464
150
«Құмтоғай атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Құмтоғай селосы, irgizkumtogai@mail.ru
8 (71343) 24323
151
«М.Төлегенов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Ақши селосы, irgiztolegenov@mail.ru
8 (71343) 72266
152
«Т.Жаманмұрынов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Аманкөл селосы, irgizjamanmurinov@mail.ru
8 (71343) 72040
153
«Ө.Қанахин атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Жайсаңбай селосы, irgizkanahin@mail.ru
8 (71343) 32044
154
«Темірастау орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Жаныс би селосы, irgiztemirastau@mail.ru
8 (71343) 72601
155
«Шеңбертал орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Шеңбертал селосы, irgizshenbertal@mail.ru
8 (71343) 72695
156
«Қалыбай негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Қалыбай селосы, irgizkalibai@mail.ru
8 (71343) 34030
157
«Нарқызыл негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Жарма селосы, irgiznarkizil@mail.ru
8 (71343) 72230
158
«Дүкен негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Дүкен селосы, irgizduken@mail.ru
8 (71343) 72572
159
«Мамыр негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Мамыр селосы,
irgizmamir@mail.ru
8 (71343) 72570
160
«Белшер негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Белшер селосы, irgizbelsher@mail.ru
8 (71343) 72557
161
«Қарасай негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Қарасай селосы, irgizkarasai@mail.ru
8 (71343) 24388
162
«Қарақұдық негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Қарақұдық селосы, irgizkarakudik@mail.ru

8 (71347) 26359
142
ГУ «Средняя школа имени Ы.Алтынсарина»
Актюбинская область, Иргизский район, ул.Жангельдина, № 1, irgizaltinsarin@mail.ru
8 (71343)
21213
143
ГУ «Казахская средняя школа №1»
Актюбинская область, Иргизский район, ул.Жургенова, № 16, irgizkazak@mail.ru
8 (71343) 21805
144
ГУ «Иргизская гимназия»
Актюбинская область, Иргизский район, ул.Алтынсарина, № 6, irgizgimnazia@mail.ru
8 (71343) 21540
145
ГУ «Иргизская русская средняя школа»
Актюбинская область, Иргизский район, ул.Жангельдина, № 18, irgizoris@mail.ru
8 (71343) 21212
146
ГУ «Средняя школа имени Б.Алманова»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Курлыс, irgizalmanov@mail.ru
8 (71343) 36145
147
ГУ «Средняя школа имени Т.Шонанулы»
Актюбинская область, Иргизский район,с.Кутикол, irgizshonan@mail.ru
8 (71343) 72079
148
ГУ «Куйлысская средняя школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Куйлыс, irgizkyils@mail.ru
8 (71343) 32011
149
ГУ «Средняя школа имени Т.Жургенова»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Нура, irgizajurgenov@mail.ru
8 (71343) 72464
150
ГУ «Кумтогайская средняя школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Кумтогай, irgizkumtogai@mail.ru
8 (71343) 24323
151
«Средняя школа имени М.Тулегенова »
Актюбинская область, Иргизский район, с.Акши, irgiztolegenov@mail.ru
8 (71343) 72266
152
ГУ «Средняя школа имени Т.Жаманмурынова »
Актюбинская область, Иргизский район, с.Аманкол, irgizjamanmurinov@mail.ru
8 (71343) 72040
153
ГУ «Средняя школа имени У.Канахина»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Жайсанбай, irgizkanahin@mail.ru
8 (71343) 32044
154
ГУ «Темирастауская средняя школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Жаныс би, irgiztemirastau@mail.ru
8 (71343) 72601
155
ГУ «Шенберталская средняя школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Шенбертал, irgizshenbertal@mail.ru
8 (71343) 72695
156
ГУ «Калыбайская основная школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Калыбай, irgizkalibai@mail.ru
8 (71343) 34030
157
ГУ «Наркызылская основная школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Жарма, irgiznarkizil@mail.ru
8 (71343) 72230
158
ГУ «Дукенская основная школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Дукен, irgizduken@mail.ru
8 (71343) 72572
159
ГУ «Мамырская основная школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Мамыр, irgizmamir@mail.ru
8 (71343) 72570
160
ГУ «Белшерская основная школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Белшер, irgizbelsher@mail.ru
8 (71343) 72557
161
ГУ «Карасайская основная школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Карасай, irgizkarasai@mail.ru
8 (71343) 24388
162
ГУ «Каракудыкская основная школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Каракудык, irgizkarakudik@mail.ru

170
«Косестек орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Косестек ауылы,
Киров көшесі, № 135
kos-istek.sh@mail.ru
8 (71342)
24183
171
«В.И.Пацаев атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Шәмші Қалдаяқов ауылы
alexsandrovka@mail.ru
8 (71342)
26109
172
«Петропавл орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы, Петропавловка ауылы,
Конаев көшесі, № 70
moldagereeva@mail.ru
8 (71342)
71498
173
«Красное поле орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Бозтөбе ауылы
boztobe@mail.ru
8 (71342)
71002
174
«Херсон негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Херсон ауылы
8 (71342)
24268
175
«Велиховка негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Велиховка ауылы
velichovkaosh@mail.ru
8 (71342)
26386
176
«Приозерный негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Приозерное селосы
priozer15@mail.ru
8 (71342)
71140
177
«Кзыл-Флот негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Карабутак селосы
kzyl-flot_osh@mail.ru
8 (71359)
50040
178
«Мамыт негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Мамыт селосы
mamyt.ru@mail.ru
8 (71342)
29677
179
«Ақырап отра мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Ақырап ауылы,
Шоссейная көшесі, № 2 Akyrap_sh@mail.ru
8 (71341)
72168
180
«Бегалы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Бегалы ауылы,
Абай көшесі, № 1, Begala06@rambler.ru
8 (71341)
24129
181
«Жарсай мектеп-балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Жарсай ауылы,
А.Молдағұлова көшесі, № 15
Zarsaissh@mail.ru
8 (71341)
73848
182
«Жаңаталап орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Жаңаталап ауылы, Пятковский к-сі, № 55
8 (71341) 73768
183
«Жиренқопа орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Жиренқопа ауылы,
Жастар ауылы, № 5 Zirenkopa_om@mail.ru
8 (71359) 36672
184
«Калиновка орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Калиновка ауылы,
Терещенко көшесі,№ 66 Kalinovkassh@mail.ru
8 (71341) 23284
185
«Жарық мектеп-балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Жарык ауылы,
Әубәкір көшесі,№ 2
8 (71341) 72161
186
«Құрсай орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Құрсай ауылы,
А.Молдағұлова көшесі, № 6,
Kursaissh@mail.ru
8 (71341) 73364
187
«Қызылжар орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Сейфуллин көшесі, № 1,
8 (71341) 73164
188
«Қобда қазақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қобда ауылы,
С.Сейфуллин көшесі, № 44,
Kobdakazsh@mail.ru
8 (71341) 21680
189
«Қобда орыс орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қобда ауылы,
Астана көшесі, № 70 rssh@mail.ru

170
ГУ «Кос-Истекская средняя школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Кос-Истек, ул.Кирова, № 135 kos-istek.sh@mail.ru
8 (71342)
24183
171
ГУ «Средняя школа имени В.И.Пацаева»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.ШамшиКалдаякова alexsandrovka@mail.ru
8 (71342)
26109
172
ГУ «Петропавловская средняя школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Петропавловка, ул.Конаева, № 70 moldagereeva@mail.ru
8 (71342)
71498
173
ГУ «Краснополянская средняя школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Анастасьевка boztobe@mail.ru
8 (71342)
71002
174
ГУ «Херсонская основная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Херсон
8 (71342)
24268
175
ГУ «Велиховская основная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Велиховка velichovkaosh@mail.ru
8 (71342)
26386
176
ГУ «Приозерная основная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Приозерное priozer15@mail.ru
8 (71342)
71140
177
ГУ «Кзыл-Флотская основная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Карабутак kzyl-flot_osh@mail.ru
8 (71359)
50040
178
ГУ «Мамытская основная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Мамыт mamyt.ru@mail.ru
8 (71342)
29677
179
ГУ «Акырапская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, село Акырап, ул.Шоссейная, № 2 Akyrap_sh@mail.ru
8 (71341) 72168
180
ГУ «Бегалинская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район район, с.Бегалы,ул.Абая, № 1, Begala06@rambler.ru
8 (71341) 24129
181
ГУ «Жарсайская школа-сад»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Жарсай, ул.А.Молдагулова, № 15 Zarsaissh@mail.ru
8 (71341) 73848
182
ГУ «Жанаталапская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Жанаталап, ул.Пятковского, № 55
8 (71341) 73768
183
ГУ «Жиренкупинская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Жиренкупа, ул.Жастар, № 5 Zirenkopa_om@mail.ru
8 (71359) 36672
184
ГУ «Калиновская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Калиновка, ул.Терещенко, № 66 Kalinovkassh@mail.ru
8 (71341) 23284
185
ГУ «Жарыкская школа-сад»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Жарык,ул.Аубакира, № 2,
8 (71341) 72161
186
ГУ «Курсайская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Курсай, ул.А.Молдагулова, № 6, Kursaissh@mail.ru
8 (71341) 73364
187
ГУ «Кызылжарская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Сейфуллина, № 1,
8 (71341) 73164
188
«Кобдинская казахская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Кобда, ул.С.Сейфуллина, № 44, Kobdakazsh@mail.ru
8 (71341) 21680
189
ГУ «Кобдинская русская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Кобда,ул.Астана, № 70 rssh@mail.ru

8 (71341) 21144
190
«Қобда гимназиясы» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қобда ауылы, Көпжасаровтар көшесі, № 35
gimkobda@mail.ru
8 (71341) 22153
191
«Өтек мектеп-балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Өтек ауылы,
Желтоқсан көшесі, № 15 Utek_school@mail.ru
8 (71341) 73353
192
«Пятигор мектеп-балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Бестау ауылы,
Ленин көшесі, № 5 Pyatigor…shool@mail.ru
8 (71340) 25567
193
«Ә.Молдағұлова ат. ОМ» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Әлия ауылы,
Жастар көшесі, № 2 Alyamektep@rambler.ru
8 (71341) 24502
194
«И.Құрманов ат. ОМ» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қызылту ауылы,
Тәуелсіздік көшесі, № 4
Egindibulak.ukoz.ru
8 (71359) 49250
195
«Сарбұлақ мектеп-балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Сарбұлақ ауылы,
Новая көшесі, № 4Sarbulak_school@mail.ru
8 (71359) 23096
196
«Қазақстан 15 атындағы мектеп-балабақша» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Көк үй ауылы,
Садовая көшесі, № 5
8 (71340) 35293
197
«Талдысай мектеп-балабақша комплексі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Талдысай ауылы,
Ә.Молдағұлова көшесі, № 5
Taldysai@bk.ru
8 (71341) 24409
198
«Терісаққан орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Терісаккан ауылы,
Ленин көшесі, № 1
8 (71341) 73961
199
«И.Білтабанов атындағы мектеп-балабақша» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
И.Білтабанов ауылы,
Центральная көшесі, № 10 Habalbilt_school@mail.ru
8 (71341) 24716
200
«Ақсай негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Аксай ауылы,
Ленин көшесі, № 17
8 (71341) 73094
201
«Бұлақ негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Бұлақ ауылы,
Жастар көшесі, № 15
8 (71341) 73250
202
«Жарық негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қанай ауылы,
Озерная көшесі, № 10
8 (71341) 72348
203
«Қобыланды негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қоғалы ауылы,
Абай көшесі, № 3
8 (71359) 49110
204
«Қосөткел негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қосөткел ауылы,
Абай көшесі, № 5
8 (71341) 73363
205
«Сөгалы негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Сөгалы ауылы
8 (71359) 41310
206
«Қиыл негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Жарсай ауылы
8 (71341) 25337
207
«Қаракемер негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Каракемер ауылы,
Центральная көшесі, № 15 karakemir.mektep@mail.ru
8 (71359) 36502
208
«№ 1 Мәртөк орта мектебі» ММ
Мәртөк селосы,
Абай көшесі, № 20 аmartukschool1@rambler.ru
8 (71331) 21619
209
«№ 2 Мәртөк мектеп-гимназиясы» ММ
Мәртөк селосы
Жамбыл көшесі, № 125 Akt_martuk2@mail.ru
8 (71331) 31159
210
«№ 3 Мәртөк орта мектебі» ММ
Мәртөк селосы,
Жамбыл көшесі, № 148 marukssh3@mail,ru

8 (71341) 21144
190
ГУ «Кобдинская гимназия»
Актюбинская область, Кобдинский район, с. Кобда, ул.Купжасаровых, № 35 gimkobda@mail.ru
8 (71341) 22153
191
ГУ «Отекская школа-сад»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Отек,ул.Желтоксан, № 15 Utek_school@mail.ru
8 (71341) 73353
192
ГУ «Пятигорская школа-сад»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Бестау,ул.Ленина, № 5 Pyatigor…shool@mail.ru
8 (71340) 25567
193
ГУ «средняя школа им.А.Молдагуловой»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Алия, ул.Жастар, № 2 Alyamektep@rambler.ru
8 (71341) 24502
194
ГУ «Средняя школа им.И.Курманова»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Кызылту, ул.Тауелсиздик, № 4 Egindibulak.ukoz.ru
8 (71359) 49250
195
ГУ «Сарбулакская школа-сад»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Сарбулак,ул.Новая, № 4 Sarbulak_school@mail.ru
8 (71359) 23096
196
ГУ «Школа-сад им.15 летия Казахстана»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Кок уй, ул.Садовая, № 5
8 (71340) 35293
197
ГУ «Талдысайский комплекс школа-сад»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Талдысай, № ул.А.Молдагуловой, № 5 Taldysai@bk.ru
8 (71341) 24409
198
ГУ «Терсакканская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Терсаккан, ул.Ленина,1
8 (71341) 73961
199
ГУ «Школа-сад им. И.Бильтабанова»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.И.Бильтабанова, ул.Центральная, № 10 Habalbilt_school@mail.ru
8 (71341) 24716
200
ГУ «Аксайская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Аксай, ул.Ленина, № 17
8 (71341) 73094
201
ГУ «Булакская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Булак, ул.Жастар, № 15
8 (71341) 73250
202
ГУ «Жарыкская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Канай, ул.Озерная, № 10
8 (71341) 72348
203
ГУ «Кобландинская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Когалы, ул.Абая, №3
8 (71359) 49110
204
ГУ «Кусуткульская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Кусуткуль, ул.Абая, № 5
8 (71341) 73363
205
ГУ «Сугалинская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Сугала
8 (71359) 41310
206
ГУ «Киилская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Жарсай
8 (71341) 25337
207
ГУ «Каракемерская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Каракемер, ул,Центральная,15 karakemir.mektep@mail.ru
8 (71359) 36502
208
ГУ «Мартукская средняя школа № 1»
с.Мартук ул.Абая, № 20а martukschool 1@ rambler.ru
8 (71331) 21619
209
ГУ «Мартукская школа-гимназия № 2»
с.Мартук ул.Жамбыла, № 125 Akt_martuk2@mail.ru
8 (71331) 31159
210
ГУ «Мартукская средняя школа № 3»
с.Мартук ул.Жамбыла, № 148 marukssh3@mail,ru

8 (71331) 21389
211
«№ 4 Мәртөк орта мектебі» ММ
Мәртөк селосы,
Озмитель көшесі, № 5 msho4@mail.ru
8 (71331) 22058
212
«Қаратоғай орта мектебі» ММ
Қаратоғай ауылы,
Болашақ көш., 4 karatuqaisn@mail.ru
8 (71331) 26416
213
«Родниковка орта мектебі» ММ
Родниковка селосы,
ulmeken63 @mail.ru
8 (71331) 25048
214
«Жайсаң орта мектебі» ММ
Жайсаң селосы,
Болашақ көшесі, № 54 zaisanshkola@mail.ru
8 (71331) 28739
215
«Хлебодаровка орта мектебі» ММ
Хлебодаровка селосы,
Жеңіс көшесі, № 15 xlebodarovka-sh@mail.ru
8 (71331) 33106
216
«Андреевка орта мектебі» ММ
Қызылжар селосы,
10 жылдық Астана көшесі, № 1
197127@mail.ru
8 (71331) 24450
217
«Вознесеновка орта мектебі» ММ
Вознесеновка селосы,
Советская көшесі, № 18 Akt_martuk_voznesenovsksh@mail.ru
8 (71331) 24218
218
«Междуреченск орта мектебі» ММ
Құрмансай селосы,
Қонаев көшесі, № 1
mzhr h@mail.ru
8 (71331) 26122
219
«Новомихайловка орта мектебі» ММ
Байнассай селосы,
Бөгенбай батыр көшесі, № 7
manshuk1985@mail.ru
8 (71331) 26320
220
«Байторысай орта мектебі» ММ
Байторысай селосы,
Бөгенбай батыр көшесі, № 10
Buitura.schola@mail.ru
8 (71331) 25354
221
«Коминтерн орта мектебі» ММ
Аққайың селосы,
Балгазин көшесі, № 48 komintern@mail.ru
8 (71331) 25714
222
«Нагорный орта мектебі» ММ
Саржансай селосы,
Достық көшесі, № 30 nagorsh@mail.ru
8 (71331) 27835
223
«Студент орта мектебі» ММ
Бөрте селосы,
Абай көшесі, № 32 Mazeqora 68@mail.ru
8 (71331) 28126
224
«Полтавка орта мектебі» ММ
Полтавка селосы,
Жастар көшесі, № 30 poltavka_school@mail.ru
8 (71331) 25514
225
«Қаратаусай орта мектебі» ММ
Қаратаусай селосы,
Квиндта көшесі, № 26 Karataysaish@mail.ru
8 (71331) 26624
226
«Хазрет орта мектебі» ММ
Хазрет селосы,
Почтовая көшесі, № 4 hazretshkola@mail.ru
8 (71331) 983835
227
«Кеңсахара орта мектебі» ММ
Кеңсахара селосы,
Болашақ көш., 17 kensashara-scoo@mail.ru
8 (71331) 72387
228
«Шевченко негізгі мектебі» ММ
Шевченко селосы,
10 жылдық Астана көшесі, № 4 shevchenkoosh@mail.ru
8 (71331) 73194
229
«Веренка негізгі мектебі» ММ
Веренка селосы, Б.Момышұлы көшесі, № 19 verenkaschkola@mail.ru
8 (71331) 72663
230
«Покровка негізгі мектебі» ММ
Покровка селосы,
Жеңіс көшесі, № 4 pokrovkash@mail.ru
8 (71331) 25615
231
«Қазан негізгі мектебі» ММ
Казанка селосы,
Орталық көшесі, № 56Б KAZANkA-sh@mail.ru
8 (71331) 27354
232
«Дмитриевка негізгі мектебі» ММ
Дмитриевка селосы,
Достық көшесі, № 39 dmitrievk osh@ mail.ru
8 (71331) 25365
233
«Шанды негізгі мектебі» ММ
Шанды селосы, Жангельдин көшесі, № 14 chaidaschola@mail.ru
8 (71331) 74025
234
«Новофедоровка негізгі мектебі» ММ
Ақмоласай селосы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 21
Nnmschool@mail.ru
8 (71331) 72388
235
«Қандыағаш қалалық № 1 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қандыағаш қаласы,
Гагарин көшесі, 8г
kama1978@mail.ru

8 (71331) 21389
211
ГУ «Мартукская средняя школа № 4»
с.Мартук, ул.Озмителя, № 5 msho4@mail.ru
8 (71331) 22058
212
ГУ «Каратогайская средняя школа»
с.Каратогай, ул.Болашак, № 4 karatuqaisn@mail.ru
8 (71331) 26416
213
ГУ «Родниковская средняя школа»
с.Родниковка, ulmeken63@mail.ru
8 (71331) 25048
214
ГУ «Жайсанская средняя школа»
с.Жайсан, ул.Болашак, № 54 zaisan shkola@ mail.ru
8 (71331) 28739
215
ГУ «Хлебодаровская средняя школа»
с.Хлебодаровка, ул.Женис, № 15 xlebodarovka-sh@mail.ru
8 (71331) 33106
216
ГУ «Андреевская средняя школа»
с.Кызылжар, ул.10 лет Астаны, № 1 197127@ mail.ru
8 (71331) 24450
217
ГУ «Вознесеновская средняя школа»
с.Вознесеновка, ул.Советская, № 18 Akt_martuk_voznesenovsk sh@ mail.ru
8 (71331) 24218
218
ГУ «Междуреченская средняя школа»
с.Курмансай, ул.Конаева, № 1 mzhr sh@ mail.ru
8 (71331) 26122
219
ГУ «Новомихайловская средняя школа»
с.Байнассай, ул.Богенбай батыра, № 7 manshuk 1985@ mail.ru
8 (71331) 26320
220
ГУ «Байторысайская средняя школа»
с.Байторысай, ул.Богенбай батыра, № 10 Buitura.schola@ mail.ru
8 (71331) 25354
221
ГУ «Коминтернская средняя школа»
с.Аккайын, ул.Балгазина 48 komintern@ mail.ru
8 (71331) 25714
222
ГУ «Нагорненская средняя школа»
с.Саржансай, ул.Достык 30 nagor sh@ mail.ru
8 (71331) 27835
223
ГУ «Студенческая средняя школа»
с.Борте, ул.Абая 32 Mazeqora 68@ mail.ru
8 (71331) 28126
224
ГУ «Полтавская средняя школа»
с.Полтавка, ул.Жастар 30 poltavka_school@mail,ru
8 (71331) 25514
225
ГУ «Каратаусайская средняя школа»
с.Каратаусай, ул.Квиндта 26 Karataysai sh@ mail.ru
8 (71331) 26624
226
ГУ «Хазретовская средняя школа»
с.Хазрет, ул.Почтовая 4 hazretshkola@ mail.ru
8 (71331) 983835
227
ГУ «Кенсахаринская средняя школа»
с.Кенсахара, ул.Болашак, № 17 kensashara-scool @mail.ru
8 (71331) 72387
228
ГУ «Шевченковская основная школа»
с.Шевченко, ул. 10 лет Астаны, № 4 shevchenkoosh@mail.ru
8 (71331) 73194
229
ГУ «Веренская основная школа»
с.Веренка, ул.Б.Момышулы, № 19 verenka schkola@mail.ru
8 (71331) 72663
230
ГУ «Покровская основная школа»
с.Покровка, ул.Женис, № 4 pokrovka osh@ mail.ru
8 (71331) 25615
231
ГУ «Казанская основная школа»
с.Казанка, ул.Орталык, № 56Б KAZANkA-sh@mail.ru
8 (71331) 27354
232
ГУ «Дмитриевская основная школа»
с.Дмитриевка, ул.Достык, № 39 dmitrievk osh@ mail.ru
8 (71331) 25365
233
ГУ «Чайдинская основная школа»
с.Чайда, ул.Жангельдина, № 14 chaida schola@ mail.ru
8 (71331) 74025
234
ГУ «Новофедоровская основная школа»
с.Акмолосай, ул.А.Молдагуловой, № 21 Nnm school@ mail.ru
8 (71331) 72388
235
ГУ «Средняя школа № 1 города Кандыагаш»
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Кандыагаш, ул.Гагарина,8гkama1978@mail.ru

8 (71333) 36490
236
«Қандыағаш қалалық № 2 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қандыағаш қаласы,
«Жастық» мөлтек ауданы kandagachsh2.shkola2@mail.ru
8 (71333) 31425
237
«Қандыағаш қалалық № 3 мектеп-гимназия» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қандыағаш қаласы,
«Достық» мөлтек ауданы gulschatalmatova@mail.ru
8 (71333) 35049
238
«Қандыағаш қалалық № 4 қазақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қандыағаш қаласы,
«Жастық» мөлтек
ауданы salta8282@mail.ru
8 (71333) 34589
239
«Қандыағаш қалалық № 5 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы,
Есет-Батыр көшесі,19
esenay.tama@mail.ru
8 (71333) 36324
240
«Ембі қалалық № 1 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ембі қаласы,
Амиров көшесі, Msch50@mail.ru
8 (71334) 22966
241
«Ембі қалалық № 2 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ембі қаласы,
Тлепбергенов көшесі, 26
erenova@mail.ru
8 (71334) 22300
242
«Ембі қалалық № 3 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ембі қаласы,
Ш.Уалиханов к-сі, 3 Ch3emba@rambler7ru
8 (71334) 22190
243
«Ембі қалалық № 4 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ембі қаласы,
Б.Момышұлы көшесі, 5
Oh4@mail.ru
8 (71334) 22490
244
«Ембі қалалық № 7 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ембі қаласы,
Әйтеке би к-сі, 21
mushkata7sh@mail.ru
8 (71334) 22145
245
«Жем қалалық № 5 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Жем қаласы,
Бейбітшілік к-сі, 17 zhem5orta_mektep@mail.ru
8 (71334) 52421
246
«Абай атындағы Покров орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Сағашилі ауылы,
Abai_caga@mail.ru
8 (71333) 38125
247
«Ақкемер орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ақкемер ауылы, akkemir_sh@mail.ru
8 (71333) 39171
248
«Құдайберген Жұбанов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Жұрын ауылы, s.im.zhubanova@mail.ru
8 (71333) 42110
249
«Н. Крупская атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ащесай ауылы, shkola-n.krypskaia@mail.ru
8 (71348) 56136
250
«Талдысай орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Талдысай ауылы, sh.taldysai@mail.ru
8 (71333) 78005
251
«Мұғалжар орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Мұғалжар стансасы,
dina-85.08@mail.ru
8 (71334) 24059
252
«Юбилей орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Алтынды ауылы, bitenova85@mail.ru
8 (71334) 23451
253
«Қайыңды орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қайыңды ауылы, abdusalam_rodnik@mail.ru
8 (71334) 76975
254
«Құмжарған орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Бірлік ауылы,
kom.2012-1@mail.ru

8 (71333) 36490
236
ГУ «Средняя школа № 2 города Кандыагаш»
Актюбинская область, Мугалжарский район, микрорайон «Молодежный» kandagachsh2.shkola2@mail.ru
8 (71333) 31425
237
ГУ «Школа-гимназия № 3 города Кандыагаш»
Актюбинская область, Мугалжарский район, микрорайон «Дружба» gulschatalmatova@mail.ru
8 (71333) 35049
238
ГУ «Средняя школа № 4 города Кандыагаш»
Актюбинская область, Мугалжарский район, микрорайон «Молодежный» salta8282@mail.ru
8 (71333) 34589
239
ГУ «Средняя школа № 5 города Кандыагаш»
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Кандыагаш, ул.Есет-Батыра, № 19esenay.tama@mail.ru
8 (71333) 36324
240
ГУ «Средняя школа № 1 города Эмба»
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Эмба, ул.Амирова, № 26Msch50@mail.ru
8 (71334) 22966
241
ГУ «Средняя школа № 2 города Эмба»
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Эмба, ул.Тлепбергенова,№ 26erenova@mail.ru
8 (71334) 22300
242
ГУ «Средняя школа № 3 города Эмба»
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Эмба, ул.Ч.Уалиханова, 3 Ch3emba@rambler7ru
8 (71334) 22190
243
ГУ «Средняя школа № 4 города Эмба»
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Эмба, ул.Б.Момышулы, № 5Oh4@mail.ru
8 (71334) 22490
244
ГУ «Средняя школа № 7 города Эмба»
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Эмба, ул.Айтеке би, № 21 mushkata7sh@mail.ru
8 (71334) 22145
245
ГУ «Средняя школа № 5 города Жем»
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Жем, ул.Бейбитшилик, № 26 zhem5orta_mektep@mail.ru
8 (71334) 52421
246
ГУ «Покровская средняя школа им.Абая»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с. Сагашили Abai_caga@mail.ru
8 (71333) 38125
247
ГУ «Аккемерская средняя школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с. Аккемер akkemir_sh@mail.ru
8 (71333) 39171
248
ГУ «Средняя школа им.К.Жубанова»
Актюбинская область, Мугалжарский район, село Журун s.im.zhubanova@mail.ru
8 (71333) 42110
249
ГУ «Средняя школа им.Н.Крупской»
Актюбинская область, Мугалжарский район, село Ащесай shkola-n.krypskaia@mail.ru
8 (71348) 56136
250
ГУ «Талдысайская средняя школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с. Талдысай sh.taldysai@mail.ru
8 (71333) 78005
251
ГУ «Мугалжарская средняя школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с. Мугалжар dina-85.08@mail.ru
8 (71334) 24059
252
ГУ «Юбилейная средняя школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с. Алтынды bitenova85@mail.ru
8 (71334) 23451
253
ГУ «Кайиндинская средняя школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Кайынды abdusalam_rodnik@mail.ru
8 (71334) 76975
254
ГУ «Кумжарганская средняя школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Бирлик kom.2012-1@mail.ru

8 (71334) 54540
255
«Құмсай орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Құмсай ауылы, alma_gul85@mail.ru
8 (71334) 77465
256
«М. Ломоносов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Бұлақты ауылы, nurbo.90@mail.ru
8 (71359) 53318
257
«Жаңажол орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Жағабұлақ ауылы, kubenova_8585@mail.ru
8 (71334) 51307
258
«Ахмет Жұбанов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қаракөл ауылы, 555bauka69@mail.ru
8 (71334) 77090
259
«Ленин атындағы негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Көлденең көпір ауылы, baka_08@mail.ru
8 (71333) 42214
260
«Ильич негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Көбелей ауылы, malik-84.25@mail.ru
8 (71333) 75770
261
«Ы.Мұхамеджанов атындағы негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Басшилі ауылы, y.m.shcola@mail.ru
8 (71333) 78553
262
«Сергеевка негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Тепсең-қарабұлақ ауылы sergeevskaya75@mail.ru
8 (71333) 78372
263
«Елек негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Елек ауылы, elek_o.s.h@mail.ru
8 (71333) 75641
264
«Көктөбе негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Көктөбе ауылы, kuzhaniyazov1984@mail.ru
8 (71333) 75669
265
«Ақсу негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ақсу ауылы,
aksu-1974@mail.ru
8 (71348) 56190
266
«Жарық негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Жарық ауылы, ozharyk@mail.ru
8 (71333) 75170
267
«Тәжірибе стансасының негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Тәжірибе ауылы, saule2106@bk.ru
8 (71333) 75715
268
«Құмжарған негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Құмжарған ауылы, bajtleuova82@mail.ru
8 (71334) 54405
269
«ҚазССР 30 жылдығы негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Шенгелши ауылы, kelimberdin@inbox.ru
8 (71334) 76568
270
«Еңбек негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Еңбек ауылы, enbek_osh.77@mail.ru
8 (71333) 78475
271
«Саға негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Саға ауылы, Saga@mail.ru
8 (71334) 41083
272
«Қожасай негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қожасай ауылы,
8 (71334) 76664
273
«Көтібар батыр атындағы негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Көтібар батыр ауылы, Kotibarbatyrskay.shkola@mail.ru
8 (71333) 75646
274
«Жаңатұрмыс негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Жаңатұрмыс ауылы, jnm_80@mail.ru
8 (71334) 77175
275
«№ 1 Шұбарқұдық мектеп-гимназиясы» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті,
Асау Барақ көшесі № 5
1_mektep@list.ru

8 (71334) 54540
255
ГУ «Кумсайская средняя школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Кумсайalma_gul85@mail.ru
8 (71334) 77465
256
ГУ «Средняя школа им.М.Ломоносова»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Булактыnurbo.90@mail.ru
8 (71359) 53318
257
ГУ «Жанажолская средняя школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Жагабулак kubenova_8585@mail.ru
8 (71334) 51307
258
ГУ «Средняя школа им.А.Жубанова»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Караколь555bauka69@mail.ru
8 (71334) 77090
259
ГУ «Основная школа им.Ленина»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Колденентемир baka_08@mail.ru
8 (71333) 42214
260
ГУ «Ильичевская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Кобелей malik-84.25@mail.ru
8 (71333) 75770
261
ГУ «Основная школа им.Ы.Мухамеджанова »
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Басшили y.m.shcola@mail.ru
8 (71333) 78553
262
ГУ «Сергеевская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Тепсенкарабулакsergeevskaya75@mail.ru
8 (71333) 78372
263
ГУ «Елекская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Елек elek_o.s.h@mail.ru
8 (71333) 75641
264
ГУ «Коктобинская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Коктобеkuzhaniyazov1984@mail.ru
8 (71333) 75669
265
ГУ «Аксуская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Аксуaksu-1974@mail.ru
8 (71348) 56190
266
ГУ «Жарыкская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Жарык ozharyk@mail.ru
8 (71333) 75170
267
ГУ «Основная школа Опытной станции»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Опытная станцияsaule2106@bk.ru
8 (71333) 75715
268
ГУ «Кумжарганская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Кумжарган bajtleuova82@mail.ru
8 (71334) 54405
269
ГУ «Основная школа им.30 лет КазССР»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Шенгелши kelimberdin@inbox.ru
8 (71334) 76568
270
ГУ «Енбекская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Енбек enbek_osh.77@mail.ru
8 (71333) 78475
271
ГУ «Сагинская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Сага Saga@mail.ru
8 (71334) 41083
272
ГУ «Кожасайская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с. Кожасай
8 (71334) 76664
273
ГУ «Основная школа им.Котибар батыр»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Котибар батыр Kotibarbatyrskay.shkola@mail.ru
8 (71333) 75646
274
ГУ «Жанатурмысская основная школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район, с.Жанатурмысjnm_80@mail.ru>
8 (71334) 77175
275
ГУ «Шубаркудукская № 1 школа-гимназия»
Темирский район Пос.Шубаркудук ул. Асау-Барак, № 51_mektep@list.ru

8 (71346) 22572
276
«№ 2 Шұбарқұдық орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кәсіпшілігі
Техникум көшесі № 1
Sh.Shubar_2@mail.ru
8 (71346) 24223
277
«№ 3 Шұбарқұдық орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті,
Жамбыл көшесі № 1
Sh.Shubar_3@mail.ru
8 (71346) 22778
278
«№ 4 Шұбарқұдық орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті, Н.Байғанин көшесі № 7
Sh.Shubar_4@mail.ru
8 (71346) 22402
279
«№ 6 Шұбарқұдық негізгі мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті,
Северная көшесі № 50
Sh. Shubar_6@mail.ru
8 (71346) 23164
280
«Шұбарқұдық гимназиясы» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті, Ж.Кереев көшесі № 3
Ashub_gimnazia@mail.ru
8 (71346) 22630
281
«Ж.Кереев атындағы орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті, Ю.Гагарин көшесі № 20
8 (71346) 23825
282
«Кенкияқ орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Кенкияқ кенті, Ы.Алтынсарин көшесі
Schenkiak@mail.ru
8 (71346) 26240
283
«Шұбарши орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарши кенті,
Сатпаев көшесі, № 5
Shubarshiom@mail.ru
8 (71346) 27423
284
«С.Бәйішев атындағы орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Темір қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 25
SSh.Baishev@mail.ru
8 (71346) 25634
285
«Алтықарасу мектеп-балабақшасы» ММ
Темір ауданы,
Алтықарасу ауылы, Мырзағұлова көшесі Altikarasu_shkola@mail.ru
8 (71346) 25124
286
«Н.Байғанин атындағы орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Ақсай ауылы,
Н.Байғанин көшесі № 21
8 (71359) 25340
287
«Абай атындағы орта мектеп» ММ
Темір ауданы,
Құмқұдық ауылы
Abai_69_12@mail.ru
8 (71346) 79584
288
«Ә.Молдағұлова атындағы орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шығырлы ауылы Ә.Молдағұлова көшесі № 6
Mektep_77@mail.ru
8 (71359) 25841
289
«Қопа орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Кеңесту ауылы
Gu.Kopa@mail.ru
8 (71346) 28662
290
«Теректі мектеп-балабақшасы» ММ
Темір ауданы,
Теректі ауылы
Мектеп көшесі № 1
Marzi-69@mail.ru
8 (71347) 29031
291
«Саркөл орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Саркөл ауылы
Shkola.Sarkul@mail.ru
8 (71347) 27001
292
«Жамбыл мектеп-балабақшасы» ММ
Темір ауданы,
Жамбыл ауылы
Бейбітшілік көшесі № 2
ZhambilOM@mail.ru
8 (71346) 79155
293
«Бабатай орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Бабатай ауылы
Babatai_OM@mail.ru
8 (71346) 79159
294
«Еңбекші мектеп-балабақшасы» ММ
Темір ауданы,
Қаракемер ауылы
Mektep_enbek@mail.ru
8 (71346) 79255
295
«Бәшенкөл негізгі мектебі» ММ
Темір ауданы,
Бәшенкөл ауылы
Bashenkul@mail.ru
8 (71346) 79630
296
«М.Әуезов негізгі мектебі» ММ
Темір ауданы,
Қопа ауылы
8 (71346) 79767
297
«Кеңесту негізгі мектебі» ММ
Темір ауданы,
Қалмақырған ауылы Gulbanu.duzelbaieva@mail.ru
8 (71346) 28809
298
«Сартоғай негізгі мектебі» ММ
Темір ауданы,
Сартоғай ауылы
Esbol87@list.ru
8 (71346) 79517
299
«Құмсай негізгі мектебі» ММ
Темір ауданы,
Құмсай ауылы
Kumsai_janara_1998

8 (71346) 22572
276
ГУ «Шубаркудукская средняя школа № 2»
Темирский район Пром.Шубаркудук ул.Техникум, № 1 Sh.Shubar_2@mail.ru
8 (71346) 24223
277
ГУ «Шубаркудукская средняя школа № 3»
Темирский район пос.Шубаркудук ул.Жамбыл, № 1 Sh. Shubar_3@mail.ru
8 (71346) 22778
278
ГУ «Шубаркудукская средняя школа № 4»
Темирский район пос.Шубаркудук ул. Н.Байғанин, № 7 Sh. Shubar_4@mail.ru
8 (71346) 22402
279
ГУ «Шубаркудукская основная школа № 6»
Темирский район пос.Шубаркудук ул.Северная, № 50 Sh. Shubar_6@mail.ru
8 (71346) 23164
280
ГУ «Шубаркудукская гимназия»
Темирский район пос.Шубаркудук ул.Ж.Кереева, № 3A shub_gimnazia@mail.ru
8 (71346) 22630
281
ГУ «Шубаркудукская средняя школа им Ж.Кереева
Темирский район пос.Шубаркудук ул. Ю.Гагарина, № 20
8 (71346) 23825
282
ГУ «Кенкиякская средняя школа»
Темирский район пос.Кенкияк ул.Ы.Алтынсарина, № 2 Schenkiak@mail.ru
8 (71346) 26240
283
ГУ «Шубаршиская средняя школа»
Темирский район пос.Шубарши ул. Сатпаева, № 5 Shubarshiom@mail.ru
8 (71346) 27423
284
ГУ «Средняя школа им С.Байшева»
Темирский район Город Темир ул.Ы.Алтынсарина, № 23 SSh.Baishev@mail.ru
8 (71346) 25634
285
ГУ«Алтыкарасуская школа-сад»
Темирский район, с. Алтыкарасу, ул. Мырзагулова, № 5 Altikarasu_shkola@mail.ru
8 (71346) 25124
286
ГУ «Школа-сад им Н.Байганина»
Темирский район, с. Аксай ул.Н.Байганина, № 21
8 (71359) 25340
287
ГУ«Средняя школа им Абая»
Темирский район, с. Кумкудук Abai_69_12@mail.ru
8 (71346) 79584
288
ГУ«Средняя школа им А.Молдагуловой»
Темирский район, с. Шыгырлы ул.А.Молдагуловой, № 6 Mektep_77@mail.ru
8 (71359) 25841
289
ГУ «Копинская средняя школа»
Темирский район, с. Кенесту Gu.Kopa@mail.ru
8 (71346) 28662
290
ГУ«Теректинская школа-сад»
Темирский район,с. Теректи ул.Мектеп, № 1 Marzi-69@mail.ru
8 (71347) 29031
291
ГУ «Саркулская средняя школа»
Темирский район, село Саркул Shkola.Sarkul@mail.ru
8 (71347) 27001
292
ГУ «Жамбылская школа-сад»
Темирский район, с. Жамбыл ул.Мира № 2
ZhambilOM@mail.ru
8 (71346) 79155
293
ГУ «Бабатайская средняя школа»
Темирский район, с. Бабатай Babatai_OM@mail.ru
8 (71346) 79159
294
ГУ «Енбикшенская школа-сад»
Темирский район, с. Каракемер Mektep_enbek@mail.ru
8 (71346) 79255
295
ГУ «Башенкулская основная школа»
Темирский район, с. Башенкуль Bashenkul@mail.ru
8 (71346) 79630
296
ГУ «Основная школа им М.Ауезова»
Темирский район, с.о. Копа
8 (71346) 79767
297
ГУ «Кенестуская основная школа»
Темирский район, с. Калмаккырган Gulbanu.duzelbaieva@mail.ru
8 (71346) 28809
298
ГУ «Сартогайская основная школа»
Темирский район, с. Сартогай Esbol87@list.ru
8 (71346) 79517
299
ГУ «Кумсайская основная школа»
Темирский район, с. Кумсай Kumsai_janara_1998

8 (71346) 79766
300
«Ж. Жүсібалиев атындағы Ойыл қазақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Ойыл селосы,
Құрманов к-сі № 86 zhusibaliev@mail.ru
8 (71332) 21730
301
«Қараой мектеп-балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қараой ауылы karaoi_kz@mail.ru
8 (71332) 73720
302
«Құрман орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Көптоғай ауылы tilek_nq@mail.ru
8 (71332) 74544
303
«Саға мектеп – балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қайыңды ауылы saga_kz@mail.ru
8 (71332) 31419
304
«Ә.Дербісалин атындағы Саралжын орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Кемер ауылы kemer.derbisalin@mail.ru
8 (71332) 74041
305
«Сапақкөл орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Сарбие ауылы sap_sapakkol@mail.ru
8 (71359) 35215
306
«Ш.Берсиев атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қаратал ауылы bersiev_77@mail.ru
8 (71332) 37546
307
«Ш.Бекмұхамбетова атындағы мектеп гимназиясы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Ойыл селосы,
Б.Жолмырзаев көшесі № 1
rsh@ mail.ru
8 (17332) 21534
308
«Амангелді орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Амангелді елді мекені ansagan.84@mail.ru
8 (71332) 73490
309
«Жамбыл мектеп-балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Ақкемер елді мекені zhambyl60@mail.ru
8 (71332) 74082
310
«Ойыл қазақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Ойыл селосы,
Амангелді к-сі № 2 kssh_uil@mail.ru
8 (71332) 21652
311
«Соркөл орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Құмжарған елді мекені sorkul@mail.ru
8 (71332) 73249
312
«Ақшатау негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Ақшатау елді мекені akshatau75@mail.ru
8 (71332) 72081
313
«Қаракемер мектеп-балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қаракемер елді мекені karakemer_mektep@mail.ru
8 (71332) 73200
314
«Қарасу негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қарасу елді мекені guizira@mail.ru
8 (71332) 73489
315
«Көсембай негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Көсембай елді мекені kosembai_nm@mail.ru
8 (71332) 74142
316
«Жақсыбайкөл негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Шұбарши елді мекені zhaksibaikol@mail.ru
8 (71332) 73496
317
«Теректі негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Шиқұдық елді мекені terekti@mail.ru
8 (71332) 74143
318
«Екпетал мектеп – балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Екпетал елді мекені ekpetal.mbb@mail.ru
8 (71332) 21115
319
«Қаракөл негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қаракөл елді мекені
8 (71359) 35238
320
«Тайсойған негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Бестамақ елді мекені taisoigan@mail.ru

8 (71346) 79766
300
ГУ «Уилская казахская средняя школа им.Ж.Жусубалиева»
Актюбинская область, Уилский район, с. Уил, ул Б.Жолмырзаева № 86 zhusibaliev@mail.ru
8 (71332) 21730
301
ГУ «Караойская школа-сад»
Актюбинская область, Уилский район, с. Караой karaoi_kz@mail.ru
8 (71332) 73720
302
ГУ «Курманская средняя школа»
Актюбинская область, Уилский район, с. Коптогай tilek_nq@mail.ru
8 (71332) 74544
303
ГУ «Сагинсая школ-сад»
Актюбинская область, Уилский район, с. Кайынды saga_kz@mail.ru
8 (71332) 31419
304
ГУ «Саралжинская средняя школа имени А.Дербисалина»
Актюбинская область, Уилский район, с. Кемер kemer.derbisalin@mail.ru
8 (71332) 74041
305
ГУ «Сапаккольская средняя школа»
Актюбинская область, Уилский район, с. Сарбие sap_sapakkol@mail.ru
8 (71359) 35215
306
ГУ «Средняя школа имени Ш.Берсиева»
Актюбинская область, Уилский район, с. Каратал bersiev_77@mail.ru
8 (17332) 37546
307
ГУ «Школа гимназия имени Ш.Бекмухамбетовой»
Актюбинская область, Уилский район, с. Уил, ул.Б.Жолмырзаева, № 1 rsh@ mail.ru
8 (17332) 21534
308
ГУ «Амангельдинская средняя школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Амангельды ansagan.84@mail.ru
8 (71332) 73490
309
ГУ «Жамылская школа-сад»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Аккемер zhambyl60@mail.ru
8 (71332) 74082
310
Гу «Казахская средняя школа»
Актюбинская область, Уилский район, с. Уил, ул.Б.Жолмырзаева, №2 kssh_uil@mail.ru
8 (71332) 21652
311
ГУ «Сорколская средняя школа» ММ-сі
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Кумжарган sorkul@mail.ru
8 (71332) 73249
312
ГУ «Акшатауская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Акшатау akshatau 75@ mail.ru
8 (71332) 72081
313
ГУ «Каракемерская школа-сад»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Каракемер karakemer_mektep@mail.ru
8 (71332) 73200
314
ГУ «Карасуская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Карасу guizira@mail.ru
8 (71332) 73489
315
ГУ «Косембайская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Косембай kosembai_nm@ mail.ru
8 (71332) 74142
316
ГУ «Жаксыбайкольская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Шубарши zhaksibaikol@mail.ru
8 (71332) 73496
317
ГУ «Теректинская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Шикудук terekti@mail.ru
8 (71332) 74143
318
ГУ «Екпеталская школа-сад»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Екпетал ekpetal.mbb@mail.ru
8 (71332) 21115
319
ГУ «Каракольская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Караколь
8 (71359) 35238
320
ГУ «Тайсойганская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Бестамакtaisoigan@mail.ru

Мамедова көшесі, № 24 salauat1@rambler.ru
8 (71335) 24297
348
"№ 2 мектеп - гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
Есет Көтібарұлы көшесі, № 130 shkolagimnaziya2@mail.ru
8 (71335) 21444
349
"№ 3 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
Минералды су көшесі, № 1
gysh 3@mail.ru
8 (71335) 27623
350
"№ 4 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
Ө.Сейтов көшесі, № 34 shalkar4@mail.ru
8 (71335) 23167
351
"№ 5 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
Әйтеке би көшесі, № 1 shkola-5@yandex.ru
8 (71335) 22299
352
"№ 6 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы, Ә.Жангелдин көшесі, № 95 shalkar_mek6.77@mail.ru
8 (71335) 27212
353
"№ 8 жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
Аяккум көшесі, № 2 shalkarshkol8@mail.ru
8 (71335) 24139
354
"Ә.Жангельдин атындағы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
Ю.Гагирин көшесі, № 27 jangeldin@mail.ru
8 (71335) 21145
355
"І.Үргенішбаев атындағы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
Карагулин көшесі, № 19 batirata@mail.ru
8 (71335) 27327
356
"Сарыкамыс негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
М.Шыманұлы ауылы shkolasarykamys@mail.ru
8 (71335) 77071
357
"№ 7 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Тоғыз стансасы shkola.7@bk.ru
8 (71359) 44020
358
"Ақтоғай орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қотыртас стансасы aktogai66@mail.ru
8 (71335) 79561
359
"Бершүгір орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Біршоғыр стансасы
mek-bershugur@mail.ru
8 (71335) 28107
360
"Бозой орта мектебі" ММ
Шалкар ауданы,
Бозой ауылы mergali.zholaev@mail.ru
8 (71359) 62741
361
"ГКС - 12 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қауылжыр ауылы gks_12@mail.ru
8 (71335) 26455
362
"Жаңақоныс орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Аққайтым ауылы zharas_balymbet@mail.ru
8 (71349) 26117
363
"Қаратоғай орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қаратоғай ауылы tulekov-auelbai@mail.ru
8 (71347) 25371
364
"Қарашоқат орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қарашоқат бекеті karashokat_on@mail.ru
8 (71347) 33506
365
"Қорғантұз орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Байқадам ауылы SU.Korgantuz@mail.ru
8 (71347) 24394
366
"М.Орынбасаров атындағы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Тұмалыкөл ауылы tleulesov_zhasulan@mail.ru
8 (71359) 44330
367
"Б.Сүлейменов атындағы орта мектебі"ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Бегімбет селосы sholab.suleimenov@mail.ru
8 (71349) 28146
368
"М.Тәжин атындағы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Мөңке би ауылы shola_m.tajina@mail.ru
8 (71335) 78239
369
"Тоғыз орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Шілікті ауылы toguz_orta_mektep@mail.ru
8 (71347) 33634

Актюбинская область, г.Шалкар ул. Мамедова, № 24 salauat1@rambler.ru
8 (71335) 24297
350
ГУ "Школа - гимназия № 2"
Актюбинская область, г.Шалкар ул. Е.Көтібарұлы 130 shkolagimnaziya2@mail.ru
8 (71335) 21444
351
ГУ "Средняя школа № 3"
Актюбинская область, г.Шалкар ул. Минеральная, 1 gysh 3@mail.ru
8 (71335) 27623
352
ГУ "Средняя школа № 4"
Актюбинская область, г.Шалкар ул.О.Сейтова, № 34 shalkar4@mail.ru
8 (71335) 23167
353
ГУ "Средняя школа № 5"
Актюбинская область, г.Шалкар ул.Айтеке би, № 1 shkola-5@yandex.ru
8 (71335) 22299
354
ГУ "Средняя школа № 6"
Актюбинская область, г.Шалкар ул. А.Жангелдина, № 95 shalkar_mek6.77@mail.ru
8 (71335) 27212
355
ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 8"
Актюбинская область, г.Шалкар ул. Аяккум, № 2 shalkarshkol8@mail.ru
8 (71335) 24139
356
ГУ "Средняя школа им. А.Жангелдина"
Актюбинская область, г.Шалкар ул. Ю.Гагирина, № 27 jangeldin@mail.ru
8 (71335) 21145
357
ГУ "Средняя школа им. И.Ургенишбаева"
Актюбинская область, г.Шалкар ул. Карагулина, № 19 batirata@mail.ru
8 (71335) 27327
358
ГУ "Сарыкамысская основная школа"
Актюбинская область, г.Шалкар село М.Шыманұлы shkolasarykamys@mail.ru
8 (71335) 77071
359
ГУ "Средняя школа № 7"
Актюбинская область, Шалкарский район ст. Тогуз shkola.7@bk.ru
8 (71359) 44020
360
ГУ "Актогайская средняя школа"
Актюбинская область, Шалкарскийрайон ст. Котыртас aktogai66@mail.ru
8 (71335) 79561
361
ГУ "Бершугурская средняя школа"
Актюбинская область, Шалкарский район ст. Биршогир mek-bershugur@mail.ru
8 (71335) 28107
362
ГУ "Бозойская средняя школа"
Актюбинская область, Шалкарский район п.Бозой mergali.zholaev@mail.ru
8 (71359) 62741
363
ГУ "Средняя школа ГКС - 12"
Актюбинская область, Шалкарский район с.Қауылжыр gks_12@mail.ru
8 (71335) 26455
364
ГУ "Жанаконыская средняя школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с.Аккайтым zharas_balymbet@mail.ru
8 (71349) 26117
365
ГУ "Каратогайская средняя школа"
Актюбинская область, Шалкарский район, п. Каратогай tulekov-auelbai@mail.ru
8 (71347) 25371
366
ГУ "Карашокатская средняя школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с.Карашокат karashokat_on@mail.ru
8 (71347) 33506
367
ГУ "Коргантузская средняя школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с.Байкадам SU.Korgantuz@mail.ru
8 (71347) 24394
368
ГУ "Средняя школа им. М.Орынбасарова"
Актюбинская область, Шалкарский район п. Тумалыкол tleulesov_zhasulan@mail.ru
8 (71359) 44330
369
ГУ "Средняя школа им. Б.Сулейменова"
Актюбинская область, Шалкарский район п. Бегимбет shola b.suleimenov@mail.ru
8 (71349) 28146

370
"Т.Шанов атындағы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Жылтыр селосы t.shanov@mail.ru
8 (71335) 77122
371
"Алабас негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Алабас селосы
8 (71335) 79132
372
"Аяққұм негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қаңбақты селосы sartabanova87@mail.ru
8 (71349) 62782
373
"Қызылту негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қопасор селосы kopasornm@mail.ru
8 (71335) 77072
374
"Сарбұлақ негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Есет ауылы guzi12@mail.ru
8 (71335) 79134
375
"Сарысай негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы
Сарысай ауылы s_sarysai-mektep@mail.ru
8 (71349) 28228

370
ГУ "Средняя школа им. М.Тажина"
Актюбинская область, Шалкарский район с. Монке би shkola_m.tajina@mail.ru
8 (71335) 78239
371
ГУ "Тогузская средняя школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с. Шиликти toguz_orta_mektep@mail.ru
8 (71347) 33634
372
ГУ "Средняя школа им. Т.шанова"
Актюбинская область, Шалкарский район с.Жылтыр t.shanov@mail.ru
8 (71335) 77122
373
ГУ "Алабасская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с.Алабас
8 (71335) 79132
374
ГУ "Аяккумская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с.Канбакты sartabanova87@mail.ru
8 (71349) 62782
375
ГУ "Кызылтуская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с.Копасор kopasornm@mail.ru
8 (71335) 77072

376
"Шоқысу негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Шоқысу стансасы shokisu@mail.ru
8 (71359) 44210
Обылыстық білім беру ұйымдар
377
"Есет- батыр атындағы облыстық әскери- полициялық мектеп интернат"
Қарғалы селосы
Родниковка көшесі, 1 eset_batyr@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(7132)
99-61-02,
99-61-03
378
"М.Құсайынов атындағы Ақтөбе облыстық дарынды балаларға арналған мектеп интернат" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы
Н.Кобландин көшесі, 2 kusainova@rambler.ru
www.billim.akto.kz.
8(7132)
21-10-73
379
"Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе қазақ- түрік лицей- интернат"
Ақтөбе қаласы
Ағ.Жубановтар көшесі, 263 Turkee-1999@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(7132)
56-45-78
56-23-22

376
ГУ "Сарыбулакская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район п. Есет guzi12@mail.ru
8 (71335) 79134
377
ГУ "Сарысайская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с. Сарысай s_sarysai-mektep@mail.ru
8 (71349) 28228
378
ГУ "Шокысуйская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район ст. Шокысу shokisu@mail.ru
8 (71359) 44210
Областные организации образования
379
Государственное учреждение Областная военно-полицейская школа - интернат им.Есет-Батыра
с.Каргала Родниковская 1 eset_batyr@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(7132) 99-61-02 99-61-03

380
"Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика-математика мектеп интернат" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы
11 шағын ауданы, 77а Fizmat@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(7132)
23-48-33
381
"Алға облыстық балалар Үйі" мемлекеттік мекемесі
Алға қаласы
Есет-батыр көшесі-33 Alga_dom@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(71337)
32-8-66
382
"Облыстық туберкулез- санаториясы мектеп интернат" мемлекеттік мекемесі
Қурайлы селосы
Алтынсарин көшесі-10 internat_kurali@mail.ru
www.billim.akto.kz.
8(7132) 98-06-90
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Алушыдан құжаттарды қабылдап алу туралы қолхат үлгісі
негізгі орта, жалпы орта білім ұйымы
______________________________________________________
(мектептің, елді мекеннің, ауданның, облыстың атауы)
Құжаттарды қабылдап алғандығына №_____ қолхат
_____________________ мына құжаттар қабылдап алынды:
1. Өтініш;
2. оқушы денсаулығының жай-күйі туралы медициналық-әлеуметтік сараптаманың анықтама-қорытындысы;
3. білім алушының ата-аналары немесе оларды алмастыратын тұлғалардың шетелде уақытша тұратындығы туралы құжат, оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде білім алатындығын растайтын құжат;
4. білім алушының соңғы оқыған сыныбында берілген үлгерім табелінің көшірмесі (нотариалды расталған).
Қабылдап алды жауапты тұлға ___________________ (қолы)
"__" _____________ 20__ ж.
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
1-кесте. Құрылымдық - функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы (ҚФБ)
Негізгі үдерістің әрекеті
1
Әрекет №
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
Білім беру ұйымының педагогикалық кеңесі ҚФБ-2
Білім беру ұйымының бірінші басшысы ҚФБ-3
3
Әрекеттер атауы олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды тексеру және қабылдау
Түскен құжаттарды қарау, экстернді қорытынды аттестаттауға жіберу туралы шешім қабылдау немесе бас тарту
Экстернат түрінде оқуға рұқсатқа қол қою немесе дәлелді бас тарту
4
Аяқталу нысаны
Құжаттарды тіркеу, қолхат беру және педагогикалық кеңес қарауына жолдау немесе құжаттар пакетін толық ұсынбауына байланысты дәлелді бас тарту
Рұқсат беру туралы шешім
Рұқсат немесе бас тарту
5
Орындау мерзімі
1 сағат
15 күннен аспайды
30 минут
6
Келесі әрекеттің номері
2
3
-
2-кесте. Орындау нұсқалары. Негізгі үдеріс.
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
Білім беру ұйымының педагогикалық кеңесі ҚФБ-2
Білім беру ұйымының бірінші басшысы ҚФБ-3
1. Құжаттарды тексеру, қабылдау және тіркеуді жүзеге асырады және педагогикалық кеңес қарауына жолдайды
2. Құжаттарды қарайды, шешім шығарады.

380
Государственное учреждение "Актюбинская областная специализированная школа-интернат для одаренных детей им.М.Кусайнова"
г.Актобе ул.Н.Кобландина 2 kusainova@rambler.ruwww.billim.akto.kz.
8(7132) 21-10-73
Приложение 2
к регламенту государственной услуги «Выдача
разрешений на обучение в форме экстерната
в организациях основного среднего, общего
среднего образования»
Образец описи о получении документов у получателя
Организация основного среднего, общего среднего образования
_______________________________________________________________
(наименование школы, населенного пункта, района, области)
Расписка в приеме документов № _________
Получены от ______________________________ следующие документы:
1. Заявление
2. справка-заключение медико-социальной экспертизы о состоянии здоровья обучающегося;
3. справка о временном проживании за рубежом родителей обучающегося или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом по линии обмена школьниками;
4. копии табелей (нотариально заверенные) успеваемости за последний класс обучения обучающегося.
Принял ответственное лицо __________________ (подпись)
"__" _____________ 20__ г.
Приложение 3
к регламенту государственной услуги «Выдача
разрешений на обучение в форме экстерната
в организациях основного среднего, общего
среднего образования»
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
Действие основного процесса
1
№ действия
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования СФЕ-1
Педагогический совет организации образования
СФЕ-2
Руководитель организации образования
СФЕ-3
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Проверка и прием представленных получателем государственной услуги документов
Рассмотрение поступивших документов, принятие решения о допуске экстерна к итоговой аттестации либо отказ
Подписание разрешения о разрешении на обучение в форме экстерната либо мотивированный отказ
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов, выдача описи и направление на рассмотрение педагогического совета, либо мотивированный отказ в связи с неполным пакетом документов
Решение о допуске
Разрешение, либо отказ
5
Сроки исполнения
1 час
не более 15 дней
30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Ответственное лицо организации образования СФЕ-1
Педагогический совет организации образования СФЕ-2
Руководитель организации образования СФЕ-3
1.Осуществляет прием, проверку и регистрацию документов и направляет на рассмотрение педагогического совета.
2. Рассматривает документы, выносит решение.

3. Рұқсатқа қол қояды
3-кесте. Орындау нұсқалары. Баламалы үдеріс.
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
Білім беру ұйымының педагогикалық кеңесі ҚФБ-2
Білім беру ұйымының бірінші басшысы ҚФБ-3
1. Құжаттарды тексеру, қабылдау және тіркеуді жүзеге асырады.
2. Құжаттарды қарайды, бас тарту туралы шешім шығарады.
3. Дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды
2. Құжаттар пакетін толық ұсынбаған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартады, құжаттар пакеті толық болған жағдайда педагогикалық кеңес қарауына жолдайды.
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында
экстернат нысанында оқуға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
4- қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитын студенттерге жатақхана беру» мемлекеттік қызмет көрсету Регламенті
1. Негізгі түсініктер
1. Пайдаланылатын терминдер мен аббревиатуралар анықтамалары:
1) Тұтынушылар – мемлекеттік қызмет көрсетуге жататын жеке тұлға;
2) ТжКБ ұйымы – мемлекеттік қызмет көрсететін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйым;
3) Құрылымдық – функциялық бірлік (ҚФБ) – мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысушы ақпараттық жүйе (ішкі жүйе), қызығушылық танытқан мемлекеттік ұйымның мүдделі жауапты тұлғалары.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативті – құқықтық анықтамасы:
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитын студенттерге жатақхана беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету техникалық және кәсіптік білім беру оқу орны (бұдан әрі – білім беруші ұйым) қамтамасыз етіледі. ТжКБ ұйымдарының тізімі осы Регламенттің 1–қосымшасында берілген.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 46–бабымен және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, білім және ғылым саласының жергілікті атқарушы органдары көрсететін мемлекеттік қызмет Стандарттарын бекіту туралы» қаулысы негізінде мемлекеттік қызмет көрсету реттеледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі студентке жатақханадан орын беру туралы жолдама беру болып табылады. Мемлекеттік қызмет қағаз тасымалында көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі, сонымен қатар мемлекеттік қызмет көрсету барысы жайлы толық ақпаратты ТжКБ ұйымдарынан алуға болады. Мемлекеттік қызмет көрсету ақпараты ТжКБ ұйымдарының интернет-ресурстарында және фойелерінде орналасқан стендтерде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің (www.edu.gov.kz) сайтында орналастырылады.

3. Подписывает разрешение
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Ответственное лицо организации образования СФЕ-1
Педагогический совет организации образования
СФЕ-2
Руководитель организации образования
СФЕ-3
1.Осуществляет прием, проверку и регистрацию документов
3. Рассматривает документы, выносит решение об отказе
4. Подписывает мотивированный ответ об отказе
2. В случае неполного пакета документов отказывает в предоставлении государственной услуги, в случае полного пакета документов направляет на рассмотрение педагогического совета
Приложение 4
к регламенту государственной услуги «Выдача
разрешений на обучение в форме экстерната
в организациях основного среднего, общего
среднего образования»
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги
«Предоставление общежития студентам в организациях технического и профессионального образования»
1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) потребители – физические лица, которым оказывается государственная услуга;
2) организация ТиПО – организация технического и профессионального образования, оказывающая государственные услуги;
3) структурно- функциональные единицы (далее - СФЕ)- ответственные лица заинтересованных государственных органов, информационные системы (подсистемы), участвующие в оказании государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативное правовое определение государственной услуги:
Предоставление общежития студентам в организациях технического и профессионального образования.
3. Государственная услуга оказывается организациями технического и профессионального образования (далее – организация образования). Перечень организаций ТиПО дается в приложении 1 настоящего Регламента.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании статьи 43 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
6. Результатом оказания государственной услуги по предоставлению общежития является направление о предоставлении общежития. Государственная услуга оказывается на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственных организациях технического и профессионального образования. Информация о государственной услуге располагается на интернет-ресурсах и стендах, расположенных в фойе организаций образования, а также на официальных сайтах Министерства образования и науки Республики Казахстан (www.edu.gov.kz).

8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 11–тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 20 минуттан артық емес;
2) Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген сәттен бастап күнтізбелік 7 күннен аспайды.
9. Құжаттарды қабылдаудан бас тарту негіздері:
1) Осы стандарттың 11–тармағында көрсетілген барлық құжаттар толық ұсынылмағанда;
2) Қызмет көрсету үшін тұтынушының қызмет көрсетуге тапсырған құжаттарында дұрыс емес немесе бүлініп бұрмалаған мәліметтері болған жағдайда.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі тұтынушының құжат тапсыру сұранысы мен нәтижесін беру кезеңдерін қамтиды:
Тұтынушы алқалы органға өтініш білдірген жағдайда:
1) Тұтынушы белгіленген үлгідегі стандарттың 1–қосымшасына сәйкес өтінішін барлық қосымша құжаттарымен ұсынады;
2) Білім беру ұйымының оқу бөлімінің қызметкері құжаттарды қабылдап, тексеріп, тіркеп және білім беру ұйымының алқалы органына тапсырады. Құжаттар толық тапсырылмаған жағдайда қызмет көрсетуден бас тартады;
3) Білім беру ұйымының алқалы органы түскен құжаттарды қарайды және мемлекеттік қызмет көрсету немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы шешім қабылдайды;
4) Білім беру ұйымының алқалы органы дұрыс шешім қабылдаған кезде оқу бөлімінің қызметкері осы Регламенттің 4–қосымшасындағы үлгіге сәйкес басшы қол қойған жолдама береді.
4.Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әрекет ету (өзара әрекеттік) тәртібін сипаттау.
11. Барлық қажетті құжаттарды өткізген мемлекеттік қызметті алушы тұтынушыға барлық құжаттарды алғаны жөнінде күні көрсетілген қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет алушы осы Стандарттың 11 тармағында айқындалған құжаттарды ұсынады.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатынасушылар:
1) Оқу бөлімінің қызметкері (ҚФБ - 1);
2) Білім беру мекемесінің алқалы органы (ҚФБ-2)
3) Білім беру ұйымының басшысы (ҚФБ-3)
14. Осы Регламенттің 2-қосымшасында техникалық және кәсіптік білім беру ұйымының оқу бөлімі қызметкерлерінің қызметінің бірізділігінің (рәсімдеу, әрекет ету, қызметтері) мәтіндік сипатталуы және әрбір әрекеттің орындалу мерзімі таблицада көрсетілген.
15. Осы Регламенттің 3-қосымшасында құрылымдық-функциялық бірлік пен мемлекеттік қызмет көрсету барысында әкімшіліктің әрекетінің логикалық бірізділігі арасындағы өзара әрекеттестік байланысының бейнеленуі кестеде келтірілген.

8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта на этапе приема заявления не более 20 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги - не более 7-ми календарных дней.
9. Основания для отказа в приеме документов:
1) предоставления потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта;
2) выявления недостоверных или искаженных сведений в документах, необходимых для принятия решения о предоставлении услуги.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
При обращении потребителя в уполномоченный орган:
1) потребитель подает заявление установленного образца согласно  приложению 1 Стандарта в организации образования с приложением необходимых документов;
2) сотрудник учебной части организации образования осуществляет прием, проверку, регистрацию документов и предоставляет коллегиальному органу организации образования. В случае не полного пакета документов отказывает в оказании государственной услуги;
3) коллегиальный орган организации образования рассматривает поступившие документы и принимает решение в предоставлении государственной услуги либо отказа.
4) при положительном решении коллегиального органа организации образования, сотрудником учебной части выдается направление, подписанное руководителем, образец которого указан в приложении 4 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
12. Для получения государственной услуги необходимо предоставить документы согласно пункта 11 Стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги участвуют:
1) сотрудник учебной части (СФЕ - 1);
2) коллегиальный орган организации образования (СФЕ - 2);
3) руководитель организации образования (СФЕ - 3).
14. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) сотрудника учебной части организации технического и профессионального образования с указанием срока выполнения каждого действия приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.

16. Осы Регламеттің 34-қосымшаларында бланкілер, толтырылатын үлгілер, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі (шығыс құжаты), хабарлау хатының үлгісі қоса берілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетуші лауазым иелерінің жауапкершілігі.
17. Білім беру ұйымының басшысы және лауазым иесі көрсетілетін мемлекеттік қызметтер кезіндегі қабылдаған шешімдері мен әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес жауап береді.
«Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
оқитын студенттерге жатақхана беру»
мемлекеттік қызмет көрсету Регламенті
1 – қосымша
Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының тізімі
Оқу орнының атауы
Мекен – жайы
Телефоны, электронды адресі
Мемлекеттік колледждер (25)
1
«Ақтөбе құрылыс және бизнес колледжі» МҚКК
Ақтөбе қаласы, Ватутин, 1
8 (7132) 50-05-82
50-38-45
AktobePL_1@mail.ru
2
«Ақтөбе көпсалалы колледжі» МҚКК
г.Актобе, промзона,
УКА-168/3
8(7132) 509024, 50-75-86
учреждение
3
«Ақтөбе сервис колледжі» МҚКК
Ақтөбе қаласы, Маресьев, 63
8(7132) 54-55-01
54-55-04
Pl3_aktobe@mail.ru
4
Хромтау тау - кен техникалық колледжі» МҚКК
Хромтау қаласы, Есет-Батыр, 9
8(71336) 2-10-46
pl_4chromtau@mail.ru
5
«Алға индустриялық – техникалық колледжі» МҚКК
Алға қаласы, Байтұрсынов, 20
8(71337) 4-24-12
alga_5pl@mail.ru
6
«Ақтөбе автожол колледжі» МҚКК
Ақтөбе қаласы, Гришин, 7
8(7132) 51-37-68
P16@inbox.ru
7
«Ақтөбе өнеркәсіптік технологиялар және басқару колледжі» МҚКК
Ақтөбе қаласы, Герцен, 19 Б
8(7132) 21-77-07
akptu@bk.ru
8
«Қандыағаш өнеркәсіптік - экономикалық колледжі» МҚКК
Қандыағаш Трансформаторная, 2
8(71333) 3-53-42
psh4@inbox.ru
9
«Әйтеке би көпсалалы колледжі» МҚКК
Әйтеке би ауданы,
Комсомол ауылы,
Алтынсарин, 14
8(71339) 2-17-28
2-11-57
Aiteke_2013@mail.ru
10
«Ембі қызмет көрсету саласы колледжі» МҚКК
Жем қаласы, Есет-Батыр, 17

16. Формы, в соответствии с которыми должен быть представлен результат оказания государственной услуги, приведены в приложении 4 настоящего Регламента.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
17. Должностное лицо и руководитель организации образования несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Предоставление общежития студентам в
организациях технического и
профессионального образования»
Перечень организаций ТиПО
Наименование учебного заведения
Адрес
телефон, электронный адрес
Государственные колледжи (25)
1
ГККП «Актюбинский колледж строительства и бизнеса»
г. Актобе, Ватутина, 1
8 (7132) 50-05-82 50-38-45 AktobePL_1@mail.ru
2
ГККП «Актюбинский многопрофильный колледж»
г. Актобе, промзона, УКА-168/3
8(7132) 509024, 50-75-86 учреждение
3
ГККП «Актюбинский колледж сервиса»
г. Актобе, Маресьева, 63
8(7132) 54-55-01 54-55-04 Pl3_aktobe@mail.ru
4
ГККП «Хромтауский горно- технический колледж»
Г. Хромтау, Есет-Батыра, 9
8(71336) 2-10-46 pl_4chromtau@mail.ru
5
ГККП «Алгинский индустриально- технический колледж»
Г. Алга, Байтұрсынова, 20
8(71337) 4-24-12 alga_5pl@mail.ru
6
ГККП «Актюбинский автомобильно- дорожный колледж»
г. Актобе, Гришина, 7
8(7132) 51-37-68  P16@inbox.ru
7
ГККП «Актюбинский колледж промышленных технологий и управления»
г. Актобе, Герцена, 19 Б
8(7132) 21-77-07 akptu@bk.ru
8
ГККП «Кандыагашский промышленно-экономический колледж»
Г. Кандыагаш Трансформаторная, 2
8(71333) 3-53-42 psh4@inbox.ru
9
ГККП «Айтекебийский многопрофильный колледж»
Айтекебийский р-он, С. Комсомольское, Алтынсарина, 14
8(71339) 2-17-28 2-11-57 Aiteke_2013@mail.ru
10
ГККП «Эмбинский колледж сферы услуг»
Г. Жем, Есет-Батыра, 17

8(71334) 2-24-32, 2-10-32embaprofscool18@rambler.ru
11
«Шалқар аграрлық -техникалық колледжі» МҚКК
Шалқар қаласы,
Профессиональный, 12
8(71335) 2-73-78
2-74-55
aopsh21@mail.ru
12
«Бадамша агротехникалық колледжі» МҚКК
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Пацаев,11 Б
8(71342) 2-24-46
2-32-68
phbadam12@mail.ru
13
«Жайсаң көпсалалы колледжі» МҚКК
Мәртөк ауданы, Жайсан ауылы, Партизанский, 5
8(71331) 2-85-24
2-86-87
Pl-13m@mail.ru
14
«Байғанин техникалық колледжі» МҚКК
Байғанин ауданы, Караулкелді ауылы, Барак батыр, 42
8(71345) 2-21-85
bake58@mail.ru
15
«Қобда көпсалалы колледжі» МҚКК
Қобда ауданы, Қобда ауылы, Алтынсарин, 4
8(71341) 2-16-75
2-15-94
guliko_81@mail.ru
16
«Ақтөбе гуманитарлық колледжі» МКҚК
Ақтөбе қаласы,
Есет батыр, 73
8(7132) 56-02-30
Aktobe_agk@mail.ru
17
«Ақтөбе көлік, коммуникация және жаңа технология колледжі» МКҚК
Ақтөбе қаласы, ул. 8 марта 1
8(7132) 21-35-35 aktk-nt@mail.ru
18
«Ақтөбе ауылшаруашылық колледжі» МКҚК
Ақтөбе қаласы, К.Нокин ауылы
8(7132) 99-43-05 20801@rambler.ru
19
«Ақтөбе байланыс және электротехника колледжі» МКҚК
Ақтөбе қаласы, Гришин, 5
8(7132) 51-63-28 sveznoiaktobe@mail.ru
20
«А.Жұбанов атындағы Ақтөбе музыкалық колледжі» МКҚК
Ақтөбе қаласы, Шернияз, 31
8(7132) 21-08-46 muzaktobe@mail.kz
21
«Ақтөбе медициналық колледжі» МКҚК
Ақтөбе қаласы, Шернияз, 18 А
8(7132) 40-04-82 medcolledze70@mail.ru
22
«Ақтөбе политехникалық колледжі» АҚ
Ақтөбе қаласы, Рыскулов, 267
8(7132) 56-20-51
polytech1965@mail.ru
23
«Ойыл аграрлық колледжі» МКҚК
Ойыл аудыны Ойыл ауылы, Жолмырзаев, 42
8(71332) 2-17-14
8(71332) 2-17-68
agrarka.uil@mail.ru
24
«Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университетінің жанындағы көпсалалы колледж» РМҚК
Ақтөбе қаласы, ағайынды Жубановтар, 263
8(7132) 556566
547356
zhubanov@mail.ru, kopsalalykolledzh@mail.ru
25
«М.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің колледжі» РМҚК
Ақтөбе қаласы, Маресьев, 68
8(7132) 563425
zkgmu@yandex.ru
Мемлекеттік емес колледждер (17)
26
«Ақтөбе қаржы- экономикалық колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Арынов, 1
8(7132) 22-47-82 akobeFEK@mail.ru
27
«Ақтөбе кооперативтік колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Шернияз, 41
8(7132) 21-08-53 aktobe_koopteh@mail.ru
28
«Рауан» көпсалалы колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, ул.Красногорская,11
8(7132) 53-08-17
mk-rauan@mail.ru
29
«Ақтөбе мұнай және газ колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Маресьев, 10
8(7132) 56-45-12,
56-73-89
aknig2000@mail.ru
30
Мемлекеттік емес тәуелсіз коммерциялық емес «Экономикалық-құқық колледжі» білім мекемесі
Ақтөбе қаласы, Айтеке би, 52
8(7132) 22-23-35
Epk1999@mail.ru
31
«Ақтөбе гуманитарлық-техникалық колледж» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Иманов, 14
8(7132) 77-83-45
AGTK_1996@mail.ru
32
«С.Баишев атындағы Ақтөбе университетінің колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, ағайынды Жұбановтар, 302 А

8(71334) 2-24-32, 2-10-32 embaprofscool18@rambler.ru
11
ГККП «Шалкарский аграрно-технический колледж»
Г. Челкар, Профессиональная, 12
8(71335) 2-73-78 2-74-55 aopsh21@mail.ru
12
ГККП «Бадамшинский агротехнический колледж»
Каргалинский р-он, с. Бадамша, Пацаева,11 Б
8(71342) 2-24-46  2-32-68 phbadam12@mail.ru
13
ГККП «Жайсанский многопрофильный колледж»
Мартукский р-он, с. Жайсан, Партизанская, 5
8(71331) 2-85-24  2-86-87 Pl-13m@mail.ru
14
ГККП «Байганинский технический колледж»
Байганинский р-он, с. Караулкелді, Барак батыра, 42
8(71345) 2-21-85 bake58@mail.ru
15
ГККП «Кобдинский многопрофильный колледж»
Хобдинский р-он, с. Хобда, Алтынсарина, 4
8(71341) 2-16-75 2-15-94 guliko_81@mail.ru
16
ГККП «Актюбинский гуманитарный колледж»
г. Актобе, Есет батыра, 73
8(7132) 56-02-30 Aktobe_agk@mail.ru
17
ГККП «Актюбинский колледж транспорта, коммуникаций и новых технологий»
г. Актобе, ул. 8 марта 1
8(7132) 21-35-35 aktk-nt@mail.ru
18
ГККП «Актюбинский сельскохозяйственный колледж»
г. Актобе, пос. К.Нокина
8(7132) 99-43-05 20801@rambler.ru
19
ГККП «Акюбинский колледж связи и электротехники»
г. Актобе,  Гришина, 5
8(7132) 51-63-28 sveznoiaktobe@mail.ru
20
«Актюбинский музыкальный колледж им К. Жубанова»
г. Актобе,  Шернияза, 31
8(7132) 21-08-46 muzaktobe@mail.kz
21
ГККП «Актюбинский музыкальный колледж»
г. Актобе,  Шернияза, 18 А
8(7132) 40-04-82 medcolledze70@mail.ru
22
АО «Актюбинский политехнический колледж»
г. Актобе,  Рыскулова, 267
8(7132) 56-20-51 polytech1965@mail.ru
23
ГККП «Уилский аграрный колледж»
Уилский р-он Уил, Жолмырзаева, 42
8(71332) 2-17-14 8(71332) 2-17-68 agrarka.uil@mail.ru
24
РГКП «Актюбинский государственный университет им. К.Жубанова»
г. Актобе, Бр. Жубановых, 263
8(7132) 556566 547356zhubanov@mail.ru, kopsalalykolledzh@mail.ru
25
РГП на ХВ «Западно- Казахстанский медицинский университет им. М.Оспанова»
г. Актобе, Маресьева,68
8(7132) 563425 zkgmu@yandex.ru
Негосударственные колледжи (17)
26
ЧУ «Актюбинский финансово-экономический колледж»
г. Актобе, Арынова, 1
8(7132) 22-47-82 akobeFEK@mail.ru
27
ЧУ «Актюбинский кооперативный колледж»
г. Актобе, Шернияза, 41
8(7132) 21-08-53 aktobe_koopteh@mail.ru
28
ЧУ Многопрофильный колледж «Рауан»
г. Актобе,
ул.Красногорская,11
8(7132) 53-08-17 mk-rauan@mail.ru
29
ЧУ «Актюбинский колледж нефти и газа»
г. Актобе, Маресьев, 10
8(7132) 56-45-12, 56-73-89 aknig2000@mail.ru
30
Негосударственное независимое некоммерческое образовательное учреждение «Экономико-правовой колледж»
г. Актобе, Айтеке би, 52
8(7132) 22-23-35 Epk1999@mail.ru
31
ЧУ «Актюбинский гуманитарно-технический колледж»
г. Актобе, Иманов, 14
8(7132) 77-83-45 AGTK_1996@mail.ru
32
ЧУ «Колледж Актюбинского университета им. С.Баишева»
г. Актобе, Бр Жұбановых, 302 А

8(7132) 51-37-05
college-abuk@mail.kz
33
«Ақтөбе экономика және статистика колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Сатпаев, 20
8(7132) 56-86-24 rauzamirmanova@rambler.ru
34
«Ақтөбе қаласындағы Қазақстан гуманитарлық заң университетінің колледжі» ЖШС
Ақтөбе қаласы, Тургенев, 72
8(7132) 56-00-30,
56-44-56
alex40485@mail.ru
35
«Ақтөбе техникалық колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Смагулов, 1
8(7132) 22-14-56,
21-74-57
atk_atk@mail.ru
36
«Ақтөбе гуманитарлық техникалық әмбебап мультипрофильдік колледжі» ЖШС
Ақтөбе қаласы, Арынов, 1
8(7132) 22-41-48
agtumkoll@mail.ru
37
«М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы» АҚ-ның «Ақтөбе көлік және коммуникациялар колледжі» ЖШС
Ақтөбе қаласы, Алтынсарин, 4А
8(7132) 21-14-00,
40-40-32
aktk_06@mail.ru
38
«Құрылыс-монтаж колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, 11 мкр. 31 А
8(7132) 23-67-85
Asmk2010@mail.ru
39
«Сәулет- құрылыс колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Мирзояна, 5
8(7132) 40-61-89 almira_orakova@mail.ru
40
«Болашақ» көпсалалы колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Айтеке би, 76
8(7132) 21-17-14 Bolashak.kolledzh@mail.ru
41
«Ақтөбе экономика, статистика және информатика колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Маресьев, 81
8(7132) 54-37-72
Akesi_aktobe@mail.ru
42
Мұғалжар гуманитарлы-техникалық колледжі
Қандыағаш қаласы, Трансформаторная көшесі, 2,
8 (71333) 3-75-68
mugalzhargtk@mail.ru
«Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
оқитын студенттерге жатақхана беру»
мемлекеттік қызмет көрсету Регламенті
2-қосымша
1-таблица Құрылымдық – функциялық бірлік әрекеттерін сипаттау (ҚФБ)
Негізгі процес әрекеттері (барысы, жұмыстар легі)
1
Әрекет № (барысы, жұмыстар легі)
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Оқу бөлімінің қызметкері (ҚФБ - 1);
Білім беру мекемесінің алқалы органы (ҚФБ-2)
Білім беру ұйымының басшысы (ҚФБ-3)
3
Әрекет атауы (процесс, процедура, әрекеттері және олардың сипатталуы)
1. Құжаттарды қабылдау, тексеру, тіркеуді жүргізеді.
2. Құжаттарды қарайды, шешім шығарады.
3.Дұрыс шешім қабылданған жағдайда жолдамаға қол қояды немесе дәлелді бас тартады.
4
Аяқтау үлгісі (деректер құжаты ұйымдастырушылық өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау, тексеру, тіркеуді жүргізеді және алқалы органның қарауына жібереді немесе құжаттар толық тапсырылмаған жағдайда дәлелді бас тартады.
Шешім қабылдау
Жолдама беру немесе дәлелді бас тартады.
5
Орындалу мерзімі
20 минуттан артық емес.
Күнтізбелік 7 күннен аспайды.
20 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
-
2-таблица. Қолдану нұсқалары. Негізгі процесс
Оқу бөлімінің қызметкері (ҚФБ - 1);
Білім беру мекемесінің алқалы органы (ҚФБ-2)
Білім беру ұйымының басшысы (ҚФБ-3)
Құжаттарды қабылдау, тексеру, тіркеуді жүргізеді және алқалы органның қарауына жібереді.
Құжаттарды қарайды, шешім шығарады.
Жолдамаға қол қояды.
3-таблица. Қолдану нұсқалары. Баламалы процесс.
Оқу бөлімінің қызметкері (ҚФБ - 1);
Білім беру мекемесінің алқалы органы (ҚФБ-2)
Білім беру ұйымының басшысы (ҚФБ-3)
1. Құжаттарды қабылдау, тексеру, тіркеуді жүргізеді.
3. Құжаттарды қарайды, шешім шығарады.

8(7132) 51-37-05 college-abuk@mail.kz
33
ЧУ «Актюбинский колледж экономики и статистики»
г. Актобе,
Сатпаева, 20
8(7132) 56-86-24 rauzamirmanova@rambler.ru
34
ТОО «Колледж Казахстанского гуманитарно- юридического университета города Актобе»
г. Актобе, Тургенева, 72
8(7132) 56-00-30, 56-44-56 alex40485@mail.ru
35
ЧУ «Актюбинский технический колледж»
г. Актобе, Смагулова, 1
8(7132) 22-14-56, 21-74-57 atk_atk@mail.ru
36
ТОО «Актюбинский гуманитарно- технический универсальный мультипрофильный колледж»
г. Актобе, Арынова, 1
8(7132) 22-41-48 agtumkoll@mail.ru
37
ТОО «Актюбинский колледж транспорта и коммуникаций» АО «Казахская академия транспорта и коммуникций им. М.Тынышпаева
г. Актобе, Алтынсарина 4А
8(7132) 21-14-00, 40-40-32 aktk_06@mail.ru
38
ЧУ «Актюбинский строительно – монтажный колледж»
г. Актобе, 11 мкр. 31 А
8(7132) 23-67-85 Asmk2010@mail.ru
39
ЧУ «Актюбинский архитектурно – строительный колледж»
г. Актобе, Мирзояна, 5
8(7132) 40-61-89 almira_orakova@mail.ru
40
ЧУ Многопрофильный колледж «Болашак»
г. Актобе,
Айтеке би, 76
8( 7132) 21-17-14 Bolashak.kolledzh@mail.ru
41
ЧУ «Актюбинский колледж экономики, статистика и информатики»
г. Актобе, Маресьева, 81
8(7132) 54-37-72 Akesi_aktobe@mail.ru
42
ЧУ «Мугалжарский гуманитарно-технический колледж»
Г. Кандыагаш, Трансформаторная 2
8–71333-3-75-68 mugalzhargtk@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Предоставление общежития студентам
в организациях технического
и профессионального образования»
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
Действие основного процесса (хода, потока работ )
1
№ действия (хода, потока работ )
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Сотрудник учебной части организации образования СФЕ-1
Коллегиальный орган организации образования СФЕ-2
Руководитель организации образования СФЕ-3
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
1.Осуществляет прием, проверку и регистрацию документов
2. Рассматривает документы, выносит решение
3. В случае положительного решения подписывает направление либо мотивированный отказ
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов и направление на рассмотрение коллегиального органа либо мотивированый отказ в связи с неполным пакетом документов
Принятие решения
Направление либо мотивированный отказ
5
Сроки исполнения
20 минут
не более 7 дней
20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Сотрудник учебной части организации образования СФЕ-1
Коллегиальный орган организации образования СФЕ 2
Руководитель организации образования СФЕ 3
1. Осуществляет прием, проверку и регистрацию документов и направляет на рассмотрение коллегиального органа
2. Рассматривает документы, выносит решение
3. Подписывает направление
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Сотрудник учебной части организации образования СФЕ-1
Коллегиальный орган организации образования СФЕ 2
Руководитель организации образования СФЕ 3
1.Осуществляет прием, проверку и регистрацию документов
3. Рассматривает документы, выносит решение

4. Қызмет көрсетуден бас тарту жөніндегі дәлелді жауапқа қол қояды.
2. Құжаттар толық тапсырылмаған жағдайда дәл жауаппен қызмет көрсетуден бас тартады, егер құжаттар толық тапсырылған жағдайда алқалы органның қарауына жібереді.
«Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
оқитын студенттерге жатақхана беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
3-қосымша
«Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
оқитын студенттерге жатақхана беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
4-қосымша
Мемлекеттік қызметті алушыға жатақханада тұруға орын алу нәтижесі бойынша (хабарлама) хабарлау хатының үлгісі Мемлекеттік қызметтің нәтижесі «Жатақханада тұруға жолдама берілетіні» туралы хабарлама
Жолдама № ____
_____________________________________________________________
(техникалық және кәсіптік білім беру
ұйымының атауы, мекен – жайы)
Азаматқа (шаға) _____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Жатақханаға орналасуға № ____ жолдамамен жіберілді
Жатақхана мекен – жайы ______________________________________
Сіздің 20 ___ жылғы «____» «____________» күні сағат _____ келуіңіз керек.
Егер дәлелсіз себептермен жатақханаға орналасуға келмеген жағдайда орныңыз сақталмайды.
Көрсетілген мезгілге келе алмайтын жағдайда ТжКБ оқу бөліміне себебін көрсетіп хабарлауыңыз сұралады.
Директор ____________________
(қолы)
«______» ________________ 20_____ж.
Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметтің нәтижесі бойынша теріс жауап (бас тарту) хатының үлгісі
_____________________________________________________________
(техникалық және кәсіптік білім беру
ұйымының атауы, мекен – жайы)
Азаматқа (шаға)
_____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Мекен – жайы_________________________________________________
Хабарлама № _________
Сізге жатақхана бермеу туралы шешім қабылдап, бас тартуға мынала себеп болды:
_____________________________________________________________
Оқуға түсуге өтініш білдіріп тапсырған құжаттарыңызды алу үшін Сіз қабылдап алған оқу бөлімінің қызметкеріне жеке келуіңіз немесе Сіздің көрсеткен мекен – жайыңыз бойынша пошта арқылы жіберу туралы өтінішпен талап етуіңізге болады.
Директор __________________
(қолы)
«____» ___________ 20_____ж.
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті «Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»
1. Негізгі түсініктер
1. Пайдаланылатын терминдер мен аббревиатуралар анықтамалары:

4. Подписывает мотивированный ответ об отказе
2. В случае неполного пакета документов отказывает в предоставлении государственной услуги, в случае полного пакета документов направляет на рассмотрение коллегиального органа
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Предоставление общежития
студентам в организациях
технического и профессионального
образования»
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Предоставление общежития
обучающимся в организациях
технического и профессионального
образования»
Форма уведомления (извещения), предоставляемого потребителю для получения места для проживания в общежитии
Выходная форма на государственную услугу
«Направление на получение места для проживания в общежитии» Направление №_______________
_____________________________________________________________
(наименование и адрес организации технического и профессионального образования)
Гражданину (-ке)_______________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
Направляю на заселение в общежитие №___
Адрес общежития________________________________________________
Предлагаю Вам явиться «______»_________20___г.       в ____час.
В случае неявки на заселение по неуважительной причине Ваше место может не сохраниться .
При невозможности явиться к назначенному сроку необходимо сообщить об этом в учебную часть ТиПО с указанием причины.
Директор ____________
(подпись)
«_____»________20_____г.
Выходная форма отрицательного ответа (отказ)
на государственную услугу, предоставляемую потребителю
_______________________________________________________________ (наименование и адрес организации технического и профессионального образования)
Гражданину(-ке)________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
Адрес__________________________________________________________
Извещение №_______________
о предоставлении места в общежитии Вам отказано по следующей причине:
______________________________________________________________
Для получения документов, сданных при подаче заявления о приеме, Вам необходимо явиться лично в учебную часть к сотруднику, либо затребовать их заявлением о пересылке почтой по указанному Вами адресу.
Директор ____________
(подпись)
«_____»________20_____г.
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги
«Прием документов и зачисление в организации образования, осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам технического и профессионального образования»
1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:

1) тұтынушылар – мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлға;
2) ТжКБ ұйымы – мемлекеттік қызмет көрсететін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйым;
3) құрылымдық – функциялық бірліктер (ҚФБ) – мүдделі мемлекеттік органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысушы ақпараттық жүйелер (ішкі жүйелер).
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік құқықтық анықтамасы: Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау.
3. Мемлекеттік қызмет осы регламенттің 1–қосымшасында көрсетілген техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 26-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 130 «Техникалық және кәсіптік білім берудің кәсіптік оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгі қағидаларын бекіту туралы» қаулысы, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысы (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Құжат қабылдау бойынша – құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат, оқуға қабылдау бойынша - оқуға қабылдау туралы жалпы бұйрық немесе қызмет көрсетуден бас тартатындығы туралы дәлелді жауап, немесе тұтынушының өз еркімен құжаттарын алып кетуге тілек білдіруі мемлекеттік қызметті аяқтау нәтижесі болып табылады. Мемлекеттік қызмет қағаз жеткізгіште көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты техникалық және кәсіптік білім беретін мемлекеттік ұйымдардан алуға болады. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың интернет - ресурстарында және фойелерінде орналасқан стендтерде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми сайттарында (www.edu.gov.kz) орналастырылады.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) құжаттарды қабылдау кезеңінде тұтынушы осы регламенттің 14 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап - 60 минуттан аспайды.
2) мемлекеттік қызметті алу үшін жолыққан сәттен бастап - білім алушы қатарына қабылдау Үлгі қағидаларда белгіленген мерзімде күндізгі оқу нысанына 30 тамызға дейін, сырттай оқу нысанына 30 қыркүйекке дейін өтініш түскен сәттен бастап;
Құжаттар тіркелген күннен бастап бір аптадан аспайтын мерзімде қабылдау комиссиясы оқуға түсушілерге түсу емтихандарына жіберілгендігі туралы хабардар етеді.

1) потребители – физические лица, которым оказывается государственная услуга;
2) организация ТиПО – организация технического и профессионального образования, оказывающая государственные услуги;
3) структурно-функциональные единицы (далее-СФЕ)- ответственные лица заинтересованных государственных органов, информационные системы (подсистемы), участвующие в оказании государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативное правовое определение государственной услуги:
Прием документов и зачисление в организации образования, осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам технического и профессионального образования.
3. Государственная услуга оказывается организациями технического и профессионального образования, указанными в приложении 1 настоящего Регламента.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании статьи 26 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», Постановления Правительства от 19 января 2012 года № 130 «Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующие профессиональные учебные программы технического и профессионального образования», Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки РК, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются по приему документов - Расписка о приеме документов, по зачислению – Общий приказ о зачислении, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги, либо собственное желание потребителя забрать документы. Государственная услуга оказывается на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в государственных организациях технического и профессионального образования. Информация о государственной услуге располагается на интернет-ресурсах и стендах, расположенных в фойе организаций технического и профессионального образования, а также на официальных сайтах Министерства образования и науки Республики Казахстан (www.edu.gov.kz).
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 14 настоящего регламента на этапе приема документов - не более 60 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги – с момента поступления заявления до момента зачисления в установленные Типовыми правилами сроки по 30 августа на очную форму обучения, по 30 сентября на заочную форму обучения;
Не более чем в недельный срок со дня регистрации документов приемная комиссия извещает о допуске поступающих к вступительным экзаменам.

9. Білім беру ұйымдары көрсететін қызмет білім беру ұйымы бекітетін және құрылтайшымен келісілген қызмет көрсету тарифіне сәйкес ақылы негізде жүргізіледі.
10. Тұтынушылар білім беру ұйымының қабылдау комиссиясы белгілеген жұмыс кестесіне сәйкес қабылдау комиссиясының мүшесіне қызмет алу үшін жолығады, қызмет көрсету тәртібі туралы тиісті кеңес алады, қабылдау комиссиясына мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелерін, толтырылған бланкілерді, өтініштерді және басқа құжаттарды береді.
Мемлекеттік қызметті алушыға көшірмесімен салыстыра тексерілген құжаттарының түпнұсқасы кейін қайтарылады.
11. Қабылдау комиссиясының маманы құжаттарды қабылдаудан бас тартады егер:
осы тәртіптің 14 тармағында көрсетілген құжаттар толығымен тапсырылмаса;
қызмет көрсету туралы шешім қабылдау үшін тапсырған құжаттарында күмәнді немесе бұрмалаған деректер анықталғанда;
12. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
Құжаттарды жұмысқа қабылдап алғаннан кейін қабылдау комиссиясының қызметкері:
өтініш пен құжаттардың түпнұсқалығын тексереді;
тұтынушының өтінішінде немесе құжаттарында бар бұзушылықтарға байланысты мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде ауызша хабарлама әзірлейді;
Тұтынушы деректерінің жазбасын жүргізеді, өтінішті «Студенттер қатарына түсушілерді тіркеу кітабына» тіркейді;
тұтынушының өтініш нысанына қоса берген тиісті құжаттарын тігеді;
қызметті тұтынушыға қолма-қол құжаттарының қабылданғаны жөнінде қолхат береді;
тұтынушыға жеке жолыққан кезде түсу емтихандарына жіберілгені жөнінде хабар береді;
тұтынушының түсу емтихандарына қатысуын қамтамасыз етеді;
тұтынушыға емтихан нәтижесін жеткізеді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
13. Мемлекеттік қызметті алуға арналған барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға барлық құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі, онда құжаттарды қабылдап алған күні көрсетіледі.
14. Мемлекеттік қызмет алушы уәкілетті органға жолыққан кезде Стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажетті құжаттармен қоса өтініш тапсырады.
15. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар:
1) құпиялылық (ақпаратты заңсыз алудан қорғаныш);
2) бүтіндік (ақпаратты заңсыз өзгертуден қорғаныш);
3) қол жетімдік (ақпарат пен ресурстарды заңсыз ұстап қалудан қорғаныш).
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мыналар қатысады:

9. Услуга, оказываемая организацией образования, предоставляется на платной основе в соответствии с тарифом услуги, утверждаемой организацией образования и согласованной с учредителем.
10. Потребители государственной услуги, согласно установленному графику работы приемной комиссии организации образования, обращаются к члену приемной комиссии за оказанием услуги, получают соответствующую консультацию о порядке предоставления услуги, предоставляют оригиналы и копии документов, заполненные бланки, формы, заявление и другие документы, необходимые для получения государственной услуги в приемную комиссию.
Оригиналы документов предоставляются для сверки с копиями, которые после возвращаются получателю государственной услуги.
11. Специалистом приемной комиссии будет отказано в приеме документов в случае:
предоставления потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего регламента;
выявления недостоверных или искаженных сведений в документах, необходимых для принятия решения о предоставлении услуги.
12. Этапы оказания государственной услуги:
После принятия документов в работу сотрудник приемной комиссии:
проверяет подлинность заявления и документов;
формирует в устной форме сообщения об отказе потребителю в запрашиваемой государственной услуге, в связи с имеющимися нарушениями в заявлении или в документах потребителя;
ведет запись данных потребителя, регистрацию заявления в «Книге регистрации поступающих в число студентов»;
подшивает необходимые документы, предоставленные потребителем к форме заявления;
выдает расписку о приеме документов потребителю услуги нарочно;
извещает о допуске к вступительным экзаменам при личном посещении потребителя;
обеспечивает участие потребителя на вступительных экзаменах;
доводит результаты зачисления до сведения потребителя.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата принятия документов.
14. При обращении в уполномоченный орган получатель государственной услуги подает заявление с приложением необходимых документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
15. Требования к информационной безопасности:
1) конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2) целостность (защита от несанкционированного изменения информации);
3) доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).
16. В процессе оказания государственной услуги участвуют:

1) қабылдау комиссиясының техникалық хатшысы, ол қабылдауды жүргізеді, өтініштерді тіркейді, өңдейді, көрсетілген мемлекеттік қызмет аяқталғанда нәтижесін береді (ҚФБ-1);
2) білім беру ұйымының алқалы органы (ҚФБ-2)
3) білім беру ұйымының басшысы (ҚФБ-3)
17. Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымының қабылдау комиссиясының әрекеттерінің (үдерістерінің, функцияларының, операцияларының) сабақтастығын мәтіндік кестелік сипаттау әрбір әрекетінің орындалу мерзімі көрсетіле отырып осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әкімшіліктің әрекетінің қисындық сабақтастығы мен құрылымдық - функциялық бірліктің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
19. Осы регламенттің 45 қосымшаларында хабарлама нысандарын қоса алғанда, осыларға сәйкес келетін мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері (шығыс құжаты) берілуге тиісті бланкілердің нысандары, үлгілері берілген.
5. Мемлекеттік қызметтер көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
20. Мемлекеттік органдардың лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметтер көрсету барысында өздері қабылдаған шешімдері мен іс - әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасы заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
«Техникалық және кәсіптік білім беру
бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды
жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
ТжКБ ұйымдарының тізбесі
Оқу орнының атауы
Мекен – жайы
Телефоны, электронды адресі
Мемлекеттік колледждер (25)
1
«Ақтөбе құрылыс және бизнес колледжі» МҚКК
Ақтөбе қаласы, Ватутин, 1
8 (7132) 50-05-82
50-38-45
AktobePL_1@mail.ru
2
«Ақтөбе көпсалалы колледжі» МҚКК
г.Актобе, промзона,
УКА-168/3
8(7132) 509024, 50-75-86
учреждение
3
«Ақтөбе сервис колледжі» МҚКК
Ақтөбе қаласы, Маресьев, 63
8(7132) 54-55-01
54-55-04
Pl3_aktobe@mail.ru
4
Хромтау тау - кен техникалық колледжі» МҚКК
Хромтау қаласы, Есет-Батыр, 9
8(71336) 2-10-46
pl_4chromtau@mail.ru
5
«Алға индустриялық – техникалық колледжі» МҚКК
Алға қаласы, Байтұрсынов, 20
8(71337) 4-24-12
alga_5pl@mail.ru
6
«Ақтөбе автожол колледжі» МҚКК
Ақтөбе қаласы, Гришин, 7
8(7132) 51-37-68
P16@inbox.ru
7
«Ақтөбе өнеркәсіптік технологиялар және басқару колледжі» МҚКК
Ақтөбе қаласы, Герцен, 19 Б
8(7132) 21-77-07
akptu@bk.ru
8
«Қандыағаш өнеркәсіптік - экономикалық колледжі» МҚКК
Қандыағаш Трансформаторная, 2
8(71333) 3-53-42
psh4@inbox.ru
9
«Әйтеке би көпсалалы колледжі» МҚКК
Әйтеке би ауданы,
Комсомол ауылы,
Алтынсарин, 14
8(71339) 2-17-28
2-11-57
Aiteke_2013@mail.ru
10
«Ембі қызмет көрсету саласы колледжі» МҚКК
Жем қаласы, Есет-Батыр, 17

1) технический секретарь приемной комиссии, который осуществляет прием, регистрацию, обработку заявлений, выдачу результата завершения оказываемой государственной услуги (СФЕ - 1);
2) коллегиальный орган организации образования (СФЕ - 2);
3) руководитель организации образования (СФЕ - 3).
17. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) приемной комиссии организации технического и профессионального образования с указанием срока выполнения каждого действия приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
19. В приложении 45 к настоящему Регламенту представлены формы, шаблоны бланков, в соответствии с которыми должен быть представлен результат оказания государственной услуги (выходной документ), включая формы уведомления.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
20. Должностные лица, оказывающие государственные услуги несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление в организации образования, осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам технического и профессионального образования»
Перечень организаций ТиПО
Наименование учебного заведения
Адрес
телефон, электронный адрес
Государственные колледжи (25)
1
ГККП «Актюбинский колледж строительства и бизнеса»
г. Актобе, Ватутина, 1
8 (7132) 50-05-82  50-38-45 AktobePL_1@mail.ru
2
ГККП «Актюбинский многопрофильный колледж»
г. Актобе, промзона, УКА-168/3
8(7132) 509024, 50-75-86 учреждение
3
ГККП «Актюбинский колледж сервиса»
г. Актобе, Маресьева, 63
8(7132) 54-55-01  54-55-04 Pl3_aktobe@mail.ru
4
ГККП «Хромтауский горно- технический колледж»
Г. Хромтау, Есет-Батыра, 9
8(71336) 2-10-46 pl_4chromtau@mail.ru
5
ГККП «Алгинский индустриально- технический колледж»
Г. Алга, Байтұрсынова, 20
8(71337) 4-24-12 alga_5pl@mail.ru
6
ГККП «Актюбинский автомобильно-дорожный колледж»
г. Актобе, Гришина, 7
8(7132) 51-37-68 P16@inbox.ru
7
ГККП «Актюбинский колледж промышленных технологий и управления»
г. Актобе, Герцена, 19 Б
8(7132) 21-77-07 akptu@bk.ru
8
ГККП «Кандыагашский промышленно-экономический колледж»
Г. Кандыагаш Трансформаторная, 2
8(71333) 3-53-42 psh4@inbox.ru
9
ГККП «Айтекебийский многопрофильный колледж»
Айтекебийский р-он, С. Комсомольское, Алтынсарина, 14
8(71339) 2-17-28  2-11-57 Aiteke_2013@mail.ru
10
ГККП «Эмбинский колледж сферы услуг»
Г. Жем, Есет-Батыра, 17

8(7132) 51-37-05
college-abuk@mail.kz
33
«Ақтөбе экономика және статистика колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Сатпаев, 20
8(7132) 56-86-24 rauzamirmanova@rambler.ru
34
«Ақтөбе қаласындағы Қазақстан гуманитарлық заң университетінің колледжі» ЖШС
Ақтөбе қаласы, Тургенев, 72
8(7132) 56-00-30,
56-44-56
alex40485@mail.ru
35
«Ақтөбе техникалық колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Смагулов, 1
8(7132) 22-14-56,
21-74-57
atk_atk@mail.ru
36
«Ақтөбе гуманитарлық техникалық әмбебап мультипрофильдік колледжі» ЖШС
Ақтөбе қаласы, Арынов, 1
8(7132) 22-41-48
agtumkoll@mail.ru
37
«М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы» АҚ-ның «Ақтөбе көлік және коммуникациялар колледжі» ЖШС
Ақтөбе қаласы, Алтынсарин, 4А
8(7132) 21-14-00,
40-40-32
aktk_06@mail.ru
38
«Құрылыс-монтаж колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, 11 мкр. 31 А
8(7132) 23-67-85
Asmk2010@mail.ru
39
«Сәулет- құрылыс колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Мирзояна, 5
8(7132) 40-61-89 almira_orakova@mail.ru
40
«Болашак» көпсалалы колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Айтеке би, 76
8(7132) 21-17-14 Bolashak.kolledzh@mail.ru
41
«Ақтөбе экономика, статистика және информатика колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Маресьев, 81
8(7132) 54-37-72
Akesi_aktobe@mail.ru
42
Мұғалжар гуманитарлы-техникалық колледжі
Қандыағаш қаласы, Трансформаторная көшесі, 2,
8 (71333) 3-75-68
mugalzhargtk@mail.ru
«Техникалық және кәсіптік білім беру
бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды
жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
1-кесте. ҚФБ арқылы әрекеттерді сипаттау
Негізгі үдеріс (жұмыс барысының, ағымының) әрекеттері
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
Атауы
ТжКБ ұйымы Қабылдау комиссиясының техникалық хатшысы
ҚФБ-1
ТжКБ ұйымы білім беру ұйымының алқалы органы
ҚФБ-2
ТжКБ ұйымы білім беру ұйымының басшысы
ҚФБ-3
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипатталуы
1. Өтініш пен құжаттардың түпнұсқалығын тексеру
2. Тұтынушының өтінішінде немесе құжаттарында бар бұзушылықтарға байланысты мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде ауызша хабарлама әзірлейді.
3. Білім беру ұйымы қабылдау комиссиясының қызметкері тұтынушы деректерінің жазбасын жүргізеді, өтінішті «Студенттер қатарына түсушілерді тіркеу кітабына» тіркейді және білім беру ұйымы қабылдау комиссиясының қызметкері тұтынушының өтініш нысанына қоса берген тиісті құжаттарын тігеді;
4. Білім беру ұйымы қабылдау комиссиясының қызметкері тұтынушыға құжаттарының қабылданғаны жөнінде қолма-қол қолхат береді.

8(7132) 51-37-05 college-abuk@mail.kz
33
ЧУ «Актюбинский колледж экономики и статистики»
г. Актобе, Сатпаева, 20
8(7132) 56-86-24 rauzamirmanova@rambler.ru
34
ТОО «Колледж Казахстанского гуманитарно- юридического университета города Актобе»
г. Актобе, Тургенева, 72
8(7132) 56-00-30, 56-44-56 alex40485@mail.ru
35
ЧУ «Актюбинский технический колледж»
г. Актобе, Смагулова, 1
8(7132) 22-14-56, 21-74-57 atk_atk@mail.ru
36
ТОО «Актюбинский гуманитарно- технический универсальный мультипрофильный колледж»
г. Актобе, Арынова, 1
8(7132) 22-41-48 agtumkoll@mail.ru
37
ТОО «Актюбинский колледж транспорта и коммуникаций» АО «Казахская академия транспорта и коммуникций им. М.Тынышпаева
г. Актобе, Алтынсарина 4А
8(7132) 21-14-00, 40-40-32 aktk_06@mail.ru
38
ЧУ «Актюбинский строительно – монтажный колледж»
г. Актобе, 11 мкр. 31 А
8(7132) 23-67-85 Asmk2010@mail.ru
39
ЧУ «Актюбинский архитектурно – строительный колледж»
г. Актобе, Мирзояна, 5
8(7132) 40-61-89 almira_orakova@mail.ru
40
ЧУ Многопрофильный колледж «Болашак»
г. Актобе,  Айтеке би, 76
8( 7132) 21-17-14 Bolashak.kolledzh@mail.ru
41
ЧУ «Актюбинский колледж экономики, статистика и информатики»
г. Актобе,  Маресьева, 81
8(7132) 54-37-72 Akesi_aktobe@mail.ru
42
ЧУ «Мугалжарский гуманитарно-технический колледж»
Г. Кандыагаш, Трансформаторная 2
8–71333-3-75-68 mugalzhargtk@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление
в организации образования, осуществляющие
подготовку кадров по образовательным
программам технического
и профессионального образования»
Таблица 1. Описание действий посредством СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование
Организация ТиПО
Технический секретарь приемной комиссии
СФЕ -1
Организация ТиПО
коллегиальный орган
организации образования
СФЕ-2
Организация ТиПО руководитель организации образования СФЕ-3
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
1. Проверка подлинности заявления и документов.
2. Формирование техническим секретарем приемной комиссии в устной форме сообщения об отказе потребителю в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в заявлении или в документах потребителя.
3. Запись сотрудником приемной комиссии организации образования данных потребителя, регистрация заявления в «Книге регистрации поступающих в число обучающихся» и подшив сотрудником приемной комиссии организации образования необходимых документов, предоставленных потребителем к форме заявления.
4.Выдача расписки о приеме документов сотрудником приемной комиссии организации образования потребителю услуги нарочно.

5. Қабылдау комиссиясы түсу емтихандарына жіберілгендігі туралы хабарлайды және емтиханға кіруге рұқсатнамасы мен емтихан парағын береді.
6. Консультация мен түсу емтихандарын өткізу
7. Тұтынушыға емтихандар нәтижесін жеткізу.
Студенттерді оқуға қабылдау.
9. Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының интернет - ресурстарына және фойелерінде орналасқан стендтерге нәтижесін орналастыру
8. Оқу орнының студенттер құрамына қабылдануы туралы бұйрық шығарады немесе қызмет көрсетуден бас тартатындығы туралы дәлелді жауап береді
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық өкімдік шешім)
1. Қызметті алуға өтініш пен құжаттарды қабылдау
2. Тұтынушының өтінішінде немесе құжаттарында бар бұзушылықтарға байланысты мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде ауызша хабарлама әзірлейді
3. Өтініш иесіне нөмір бере отырып сұранысты тіркеу.
4. Құжаттарды қабылдап алғандығы туралы қолхат беру
5. Емтиханға кіруге рұқсатнама және емтихан парағын, мәтіндер бланкілерін және емтихан парақтарын беру
8. Оқуға қабылдау туралы бұйрық.
Оқуға қабылдаудан бас тарту туралы хабарлама.
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
Емтихандардың кестесі бойынша 1. 08 бен 25.08 аралығында.
2 сағат 15 минуттан кем емес (3 пән).
1 сағат 30 минут (2 пән)
5 күннен кем емес (25.08 бен 30.08 аралығында)
Бұйрық шығарғаннан кейін 30 минуттан аспайды.
2-кесте. Қолдану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
Қабылдау комиссиясының техникалық хатшысы ҚФБ 1
Білім беру ұйымының алқалы органы ҚФБ 2
Білім беру ұйымының басшысы ҚФБ 3
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тексеру, тіркеу
№ 4 әрекет
Емтихан өту мерзімі жөнінде хабарлама және емтиханға кіруге рұқсатнама мен емтихан парағын беру
№ 7 әрекет
Оқуға қабылдау туралы бұйрық шығару
№ 2 әрекет
Жеке іс қағазын құрастыру
№ 5 әрекет
Емтихан өткізу
№ 3 әрекет
Құжаттарды қабылдағаны жөнінде қолхат беру
№ 6 әрекет
Емтихан нәтижелерін тұтынушыға жеткізу
№ 8 әрекет
Оқуға қабылдау нәтижелерін ақпараттық стендтерге және Интернет - ресурстарға орналастыру
3-кесте. Қолдану нұсқалары. Баламалы үдеріс.
Қабылдау комиссиясының техникалық хатшысы ҚФБ 1
Білім беру ұйымының алқалы органы ҚФБ 2
Білім беру ұйымының басшысы ҚФБ 3
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тексеру, тіркеу
№ 4 әрекет
Емтихан өту мерзімі жөнінде хабарлама және емтиханға кіруге рұқсатнама мен емтихан парағын беру
№ 7 әрекет
Емтихан тапсырудан өтпеуіне байланысты, дәлелді түрде оқуға қабылдаудан бас тартады
№ 2 әрекет
Өтініші мен құжаттарында бұзушылықтардың болуына байланысты құжат қабылдаудан дәлелді түрде бас тарту
№ 5 әрекет
Емтихан өткізу
№ 3 әрекет
Егер құжаттар дұрыс болса, қабылданғаны жөнінде қолхат береді
№ 6 әрекет
Емтихандар нәтижелерін тұтынушыға жеткізу
№ 8 әрекет
Оқуға қабылдау нәтижелерін ақпараттық стендтерге және Интернет - ресурстарға орналастыру
«Техникалық және кәсіптік білім беру
бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды
жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет стандартына
3- қосымша
Әкімшіліктің әрекет етуі мен логикалық бірізділік арасындағы әрекеттестік байланысты бейнелейтін кесте
«Техникалық және кәсіптік білім беру
бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды
жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
4 – қосымша
Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына оқуға түсуге өтініш үлгісі
_____________________________________________________________
(оқу орнының атауы)
Азамат(ша)___________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Туылған ________________________ Ұлты _______________________
_____________________________________________________________
тұратын (тұрақты тіркелген мекенжайы) (жылы, күні, айы)
Бітірді _____________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы)
_____________________________________________________________
Ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижелері ______серия _____________ сертификат № _______ (көрсеткен уақытта)
ӨТІНІШ
Мені колледждің күндізгі, кешкі, сырттай бөліміне (асты сызылады) мамандығы бойынша мамандануға __________________________ оқу үшін түсу емтихандарына жіберуіңізді өтінемін.
Үлгі қағидаларының талаптарына сәйкес түсу емтихандарын тапсырмай (конкурстан тыс) қабылдануға құқығым бар, өйткені _____________________________________________________________
(негіздеме көрсетіледі)
Мектепте (кәсіптік лицейде) шет тілін оқыдым ________________
тілі
Колледжге түсер кездегі жалпы еңбек өтілі, атқарған қызметі (кәсібі), жұмыс орны __________________________________________________
Жатақханаға мұқтажбын, мұқтаж емеспін (астын сызу)
Өзім туралы қосымша хабарлаймын:
_____________________________________________________________
Әкем ________________________________________________________
Анам ________________________________________________________
«_____» ____________ 20__ж.
Қолы __________
Тұтынушыға түсу емтихандарын тапсыруға жіберілгендігі туралы жазбаша хабарландыру хат (хабарлама үлгісі)
_____________________________________________________________
(техникалық және кәсіптік білім беру ұйымының атауы, мекен – жайы)
Азамат(шаға)
_____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Мекен – жайы
_____________________________________________________________
Хабарлама № _________
Сіздің оқуға түсу емтихандарын тапсыру үшін
_____________________________________________________________
(техникалық және кәсіптік ұйым атауы)
«___» ___________ 20__ж. сағ._______
келіп, емтихандарға қатысуыңыз қажет.
Қабылдау комиссиясының жауапты хатшысының бірінші емтихан тапсырар алдында № ______ емтихан тапсыру парағын алуыңыз керек.
Директор ____________________
(қолы)
«____» __________ 20__ж.
«Техникалық және кәсіптік білім беру
бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды
жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
5 - қосымша
Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметтің жағымды нәтижесі бойынша (хабарлама) хабарлау хатының үлгісі
_____________________________________________________________
(техникалық және кәсіптік білім беру ұйымының атауы, мекен – жайы)
Азамат (шаға)
_____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Мекен – жайы
_____________________________________________________________
Хабарлама № ___________
20__ ж _________________ № ______ директордың бұйрығымен Сіз студенттер қатарына оқуға қабылдандыңыз.
_____________________________________________________________
(бөлім/мамандық)
_________ курске жатақхана беріледі
_____________________________________________________________ жатақхана берілмейді
Cабақтың басталуы 20____ж. «____» ____________ сағ.__________
Сізге оқу сабақтарына көрсетілген мезгілге келуіңізді ұсынамын.
Егер дәлелсіз себептермен Сіз оқу сабақтарына келмеген жағдайда білім алушылар қатарынан шығарылатын боласыз.
Белгіленген мезгілде келу мүмкіндігі болмаған жағдайда, себебін көрсетіп оқу орнына хабарлауыңыз сұралады.
Директор ____________________
(қолы)
«______» ________________ 20_____ж.
Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметтің нәтижесі бойынша теріс жауап (бас тарту) хатының үлгісі
_____________________________________________________________
(техникалық және кәсіптік білім беру ұйымының атауы, мекен – жайы)
Азамат(шаға)
_____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Мекен – жайы
_____________________________________________________________
Хабарлама № _________
Сізді студенттер қатарына қабылдаудан бас тартуға мыналар себеп болды:
_____________________________________________________________
Оқуға түсуге өтініш білдіріп тапсырған құжаттарыңызды алу үшін Сіз қабылдап алған жауапты хатшыға жеке келуіңіз немесе Сіздің көрсеткен мекен – жайыңыз бойынша пошта арқылы жіберу туралы өтінішпен талап етуіңізге болады.

5. Приемная комиссия извещает о допуске поступающих к вступительным экзаменам и выдача пропуска на экзамен и экзаменационного листа.
6. Проведение консультации и вступительных экзаменов.
7. Доведение результатов экзаменов до потребителя.
Зачисление студентов.
9. Помещение результатов на интернет-ресурсах и стендах. расположенных в фойе организаций технического и профессионального образования.
8. Издание приказа о зачислении в число студентов учебного заведения или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
1. Прием заявления и документов на получение услуги.
2. Отказ в предоставлении государственной услуги в связи с имеющимися нарушениями в заявлении или в документах потребителя.
3. Регистрация запроса с присвоением номера заявлению.
4. Выдача расписки о приеме документов.
5. Выдача пропуска на экзамен и экзаменационного листа, бланков тестов и экзаменационных листов.
6.Проведение экзаменов.
Составление протоколов заседания приемной комиссии по итогам экзаменов.
7. Доведение результатов экзаменов
9. Помещение результатов зачислении на информационные стенды и интернет –ресурсы.
8. Приказ о зачислении. Извещение об отказе в зачислении.
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
По расписанию экзаменов с 01.08. по 25.08.
Не более 2 часов 15 минут (3 предмета ),
1 час 30 минут (2 предмета)
Не более 5 дней с (25.08. по 30.08.)
Не более 30 минут после издания приказа
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Технический секретарь приемной комиссии СФЕ 1
Коллегиальный орган организации образования СФЕ 2
Руководитель организации образования СФЕ 3
Действие № 1
Прием, проверка, регистрация
документов
Действие № 4
Выдача извещения о сроке экзамена и выдача пропуска на экзамен и экзаменационного листа
Действие № 7
Издание приказа о зачислении
Действие № 2
Формирование личного дела
Действие № 5
Проведение экзамена
Действие № 3
Выдача расписки о приеме
Действие № 6
Доведение результатов экзамена до потребителя
Действие № 8
Помещение результатов зачисления на информационные стенда и Интернет-ресурсы
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Технический секретарь приемной комиссии
СФЕ 1
Коллегиальный орган организации образования СФЕ 2
Руководитель организации образования СФЕ 3
Действие № 1
Прием, проверка, регистрация
документов
Действие № 4
Выдача извещения о сроке экзамена и выдача пропуска на экзамен и экзаменационного листа
Действие № 7
Мотивированный отказ о зачислении, в связи с не прохождением экзамена
Действие № 2
Мотивированный отказ в приеме документов, в связи с имеющимися нарушениями в заявлении или в документах
Действие № 5
Проведение экзамена
Действие № 3
Если документы в порядке, выдает расписку о приеме
Действие № 6
Доведение результатов экзамена до потребителя
Действие № 8
Помещение результатов зачисления на информационные стенда и Интернет-ресурсы
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление в организации образования,
осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам
технического и профессионального образования»
Схема
отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление
в организации образования, осуществляющие
подготовку кадров по образовательным
программам технического
и профессионального образования»
Форма заявления на поступление на обучение в организацию образования, осуществляющую подготовку кадров по образовательным программам технического и профессионального образования
__________________________________________________
(наименование учебного заведения)
Гражданин (ка)________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
Родившегося____________________ национальность________________
(год, число, месяц)
Проживающегося________________________________________________
(адрес постоянной прописки)
Окончившего(ей)________________________________________________
(год окончания, наименование учебного заведения)
_______________________________________________________________
Результаты единого национального тестирования___серия__сертификат №____ (при предъявлении)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу допустить меня к вступительным экзаменам для поступления на дневное, вечернее, заочное обучение (подчеркнуть) колледжа по специальности
________________________специализации________________________
В соответствии с Правилами приема имею право на зачисление без вступительных экзаменов (вне конкурса) как__________________________
(указывается основание)
В школе (профессиональном лицее) изучал иностранный язык______
Место работы, занимаемая должность (профессия) и общий трудовой стаж к моменту поступления в колледж_________________________________
________________________________________
В общежитии нуждаюсь не нуждаюсь (подчеркнуть)
О себе дополнительно сообщаю:__________________________________
Отец___________________________________________________________
Мать___________________________________________________________
«____» ______________20__ г.
Подпись______________________
Форма уведомления (извещения), предоставляемого потребителю для явки на сдачу вступительных экзаменов
_______________________________________________________________
наименование и адрес организации технического и профессионального образования)
Гражданину (-ке)_______________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
Адрес__________________________________________________________
Извещение №_______________
Для сдачи вступительных экзаменов Вам надлежит явиться в ____________________________________________________________________ (наименование организации технического и профессионального образования)
«_____»________20_____г. к _____час.
Экзаменационный лист № _______ необходимо получить у ответственного секретаря приемной комиссии накануне первого экзамена.
Директор ____________
(подпись)
«_____»________20_____г.
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление
в организации образования, осуществляющие
подготовку кадров по образовательным
программам технического
и профессионального образования»
Выходная форма положительного ответа (извещение)
на государственную услугу
_______________________________________________________________
(наименование и адрес гос.организации технического и профессионального образования)
Гражданину (-ке) ______________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
Адрес _________________________________________________________
Извещение №_______________
Приказом директора №______от ____________20_______г.
Вы зачислены в число студентов
_____________________________________
(отделение/специальность)
на ______курс                       с предоставлением общежития                                        _______________________________
без предоставления общежития
Начало занятий «______»_________20___г. в ____час.
Предлагаю Вам явиться к началу занятий в установленный срок.
В случае неявки на занятия по неуважительной причине Вы будете отчислены из числа обучающихся.
При невозможности явиться к назначенному сроку, необходимо сообщить об этом в учебное заведение с указанием причины.
Директор ____________
(подпись)
«_____»________20_____г.
Выходная форма отрицательного ответа (отказ) на государственную услугу, предоставляемого потребителю
_____________________________________________________________________ (наименование и адрес организации технического и профессионального образования)
Гражданину (-ке)_______________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
Адрес__________________________________________________________
Извещение №_______________
в приеме в число студентов Вам отказано по следующей причине:
______________________________________________________________
Для получения документов, сданных при подаче заявления о приеме, Вам необходимо явиться лично к секретарю по приему либо затребовать их заявлением о пересылке почтой по указанному Вами адресу.

Бұл оқу орнына конкурстан өтпеген тұлғалар бос орындары бар басқа оқу орындарына 26 тамыз бен 10 қыркүйек аралығында емтихансыз түсе алады.
Қабылдау бойынша жауапты хатшы тапсырылған емтихан пәндері және әрқайсысының бағасын көрсетіп анықтама береді.
Директор ____________________
(қолы)
«______» ________________ 20_____ж.
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ұғымдар
1. Пайдаланылатын терминдер мен аббревиатуралардың анықтамалары:
1) уәкілетті орган - мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган (мемлекеттік мекеме);
2) құрылымдық-функционалдық бірліктерді (бұдан әрі - ҚФБ): мүдделі мемлекеттік органдардың жауапты тұлғалары, ақпараттық жүйесі (қосалқы жүйе) мемлекеттік қызмет көрсетуде қатысушы.
3) мемлекеттік үлгідегі білім туралы құжаттардың телнұсқалары – куәлік, аттестат, диплом, түйінді аттестациядан өткенін куәландыратын және білім алушыларға академиялық дәрежеде және біліктілігі тағайындалуы жөнінде үкім шығарылған мемлекеттік толық – міндетті стандартқа сәйкес білім деңгейін растайтын құжат.
4) Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматына, азаматтығы жоқ, тұрақты Қазақстан Республикасында тұратын азаматтарға және Қазақстан Республикасының азаматтығы жоқ ұлты қазақ азаматтарға көрсетіледі (әрі қарай – мемлекеттік қызмет алушы) – білім алушылардың стандарттың тиісті деңгейдегі академиялық мемлекеттік жалпыға міндетті дәрежемен біліктілігі бойынша тағайындалуын және қорытынды аттестациядан өткендігін растайтын құжат – куәлік, аттестат, диплом.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік құқықтық анықтамасы: «Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру».
3. «Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызметі негізгі, орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарымен ұсынылады (әрі қарай – білім беру ұйымдары). Білім беру ұйымдарының тізімімен мекен – жайлары мемлекеттік қызметінің № 12 қосымшаларында ұсынылған.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының «Білім туралы» Заңнын 4 бабының 9 тармақшасына, 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1310 «Білім беру мемлекеттік үлгідегі құжаттардың түрлерімен нысандарын бекіту және оларды беру туралы» Қазақстан Республикасының Үкіметінің қаулысына және 2012 жылғы 31 тамызындағы № 1119 «Қазақстан Республикасының білім және ғылым министрлігімен көрсетілетін мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Үкіметінің қаулысына сәйкес ұсынылады (әрі қарай – Стандарт).

Лица, не прошедшие по конкурсу в данном учебном заведении, могут поступить без экзаменов, в период с 26 августа по 10 сентября, в другое учебное заведение, в котором имеются вакантные места.
Справку о сданных приемных экзаменах и полученных оценках по каждому предмету выдает секретарь по приему.
Директор ____________
(подпись)
«_____»________20_____г.
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги
«Выдача дубликатов документов об образовании»
1. Основные понятия:
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) уполномоченный орган – государственный орган (государственное учреждение), осуществляющий оказание государственной услуги;
2) структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ): ответственные лица заинтересованных государственных органов, информационные системы (подсистемы), участвующие в оказании государственной услуги;
3) документ об образовании государственного образца - документ, свидетельствующий о прохождении итоговой аттестации и подтверждающий усвоение обучающимися государственного общеобязательного стандарта соответствующего уровня образования с присуждением академической степени и (или) присвоением квалификации, являются свидетельство, аттестат, диплом.
4) получатель государственной услуги - граждане Республики Казахстан, лица без гражданства, постоянно проживающие в Республике Казахстан, и лица казахской национальности, не являющиеся гражданами Республики Казахстан.
2. Общие положения
2. Нормативное правовое определение государственной услуги: «Выдача дубликатов документов об образовании».
3. Государственная услуга «Выдача дубликатов документов об образовании» предоставляется организациями основного, среднего, общего среднего, технического и профессионального образования (далее – уполномоченный орган) Перечень уполномоченных органов и адресов указан в приложении № 12 к настоящему Регламенту государственной услуги.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется в соответствии с подпунктом 9) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1310 «Об утверждении видов и форм документов об образовании государственного образца и Правил их выдачи» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки (далее – Стандарт).

6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нысаны қағаз түрінде білім туралы құжаттардың телнұсқаларын ұсыну (әрі қарай – көшірме) болып табылады.
7. Бұл мемлекеттік қызметтің Регламенті мемлекеттік органдардың және өзге де субъектілердің келісуін қажет етпейді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібінің талаптары
8. Мемлекеттік қызмет демалыс және мейрам күндерінен басқа күндері сағат 9:00 – 18:00 дейін, түскі үзіліс 13:00 – 14:00 дейін ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету туралы толық мәлімет білім беру ұйымдарының вэб сайттарында орналасқан.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетудiң мерзiмдерi:
1) мемлекеттік қызмет алушының қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап, осы регламентінің 11 тармағында көрсетілген - 20 минуттан кем емес;
2) мемлекеттік қызмет алуға өтініш берген сәттен бастап – 10 күнтізбелік күннен кем емес.
11. Құжат топтамасының толық ұсынылмауы, қызмет көрсетуден бас тартудың негізі болып табылады.
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызмет нәтижесін шығару кезіне дейін алушыдан өтініш алған сәтінен бастап мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
Уәкілетті органға мемлекеттік қызметті алушының жолығуы:
1) мемлекеттік қызмет алушы уәкілетті органға Стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажетті құжаттар қосымшасымен арыз тапсырады;
2) уәкілетті органның кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды, тіркеуді, құжаттар топтамасының тізімін тексеруді, мемлекеттік қызметті алушыға қолхатты беруді жүргізеді және уәкілетті органның басшысына көрсетеді.
3) уәкілетті органның басшысы құжаттарды қарар салып маманға жолдайды, білім туралы құжаттардың телнұсқаларына немесе бас тартудың дәлелді жауабына бұрыштама қояды;
4) уәкілетті органның маманы келіп түскен құжаттардың сенімділігінің тексереді, мемлекеттік қызметті ұсыну немесе бас тарту туралы шешім қабылдайды және басшымен келістіре отырып, мемлекеттік қызметті ұсыну немесе бас тарту туралы шешім дайындайды. Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын алушының өзіне немесе алушының уәкілетіне беріледі.
5) оң шешім қабылдаған кезде білім беру ұйымы басшысының қол қойылған, көшірме беру туралы шешім қабылданған кезде қолданыста болған бланк үлгісін, құжаттың түп нұсқасы берілген тегі, аты, әкесінің атына беріледі. Берілген құжатта оң жақ бұрышында «№ ___ түп нұсқасына көшірме» таңба қойылады.
6) Көшірме беруден бас тартқан кезде басшысы бас тартудың себебі көрсетілген шешімге қол қояды. Уәкілетті органның маманы шешімді мемлекеттік қызмет алушыға ұсынады.

6. Результатом оказания государственной услуги является выдача дубликата документа об образовании (далее – дубликат) на бумажном носителе.
7. Данный регламент оказания государственной услуги не требует согласования с государственными и иными субъектами.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Государственная услуга предоставляется с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайтах организации образования.
10. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта, - не более 20 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги - не более 10-ти календарных дней.
11. Основанием для отказа является представление неполного пакета документов
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
При обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган:
1) получатель государственной услуги подает заявление в уполномоченный орган, с приложением необходимых документов указанных в пункте 11 Стандарта;
2) сотрудник канцелярии уполномоченного органа осуществляет прием, регистрацию, проверку перечня пакета документов, выдачу расписки получателю государственной услуги и предоставляет руководителю уполномоченного органа;
3) руководитель уполномоченного органа определяет специалиста, накладывает резолюцию и направляет специалисту, визирует дубликат документа об образовании или мотивированный отказ;
4) специалист уполномоченного органа проверяет достоверность документов, принимает решение в предоставлении государственной услуги либо отказа, согласовывая с руководителем, подготавливает дубликат документа об образовании или мотивированный отказ получателю.
Выдает дубликат документа об образовании получателю.
5) при положительном решении организации образования выдает дубликат, на бланке образца, действующего на момент принятия решения о выдаче дубликата, подписанное руководителем уполномоченный орган, на фамилию, имя, отчество, на которые был выдан подлинник документа. На выдаваемом бланке документа в правом углу проставляется штамп «Дубликат взамен подлинника №_____».
6) при отказе в выдаче дубликата подписывает решение об отказе в выдаче, с указанием причины отказа. Специалист уполномоченного органа выдает решение получателю государственной услуги.

13. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органнның бір маманымен жүзеге асады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет тәртібін сипаттау
14. Кіріс құжаттарды тіркеу тәртібі мемлекеттік қызмет алушы көшірме беруге ықпал жасау үшін уәкілетті органға өтініш тапсырған күні тіркеледі, ол туралы мәліметтер өтініштерді тіркейтін журналға тіркеледі.
Мемлекеттiк қызметi алу үшiн барлық құжаттарды тапсырған кезде барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат беріледі;
Уәкілетті органда қажетті құжаттардың барлығы тапсырылғаннан кейін уәкілетті органның тіркеуді және есепке алуды жүзеге асыратын қызметкері тұтынушының деректерін дербес есепке алу карточкасына (компьютерлік дерекқорға) енгізеді.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі туралы хабарлау өтініш берушінің уәкілетті органға жеке өзінің баруы арқылы жүзеге асырылады.
15. Мемлекеттік қызмет алу үшін қызмет алушылар Стандарттың 11 тармағына сәйкес қажетті құжаттарды тапсырады.
16. Ақпараттық қауіпсіздікке талап: уәкілетті орган қызмет алушының құжаттарының мазмұнын қорғау және мәліметтердің құпиялылығын сақталуымен қамтамасыз етеді.
17. ҚФБ, мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысушылар:
1) уәкілетті органның кеңсе қызметкері – ҚФБ 1;
2) уәкілетті органның басшысы – ҚФБ 2;
3) уәкілетті органның маманы – ҚФБ 3.
18. Әрбір әрекеттің орындалуы белгіленген мерзімде КФБ-нің әрбір жай әрекеттердің (функциялары, операциялары, тәртібі) тізбектілігің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 3 қосымшасында көрсетілген.
19. Функционалдық өзара іс-қимыл сызбанұсқасы осы Регламенттің 4 қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметтер көрсететін лауазымды азаматтардың жауапкершілігі
20. Уәкілетті органның лауазымды қызметкері мен басшысы мемлекеттік қызметтер көрсету барысында өздері қабылдаған шешімдері мен іс - әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасы заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты.
«Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Өкілетті органдардың мекенжайлар тізбесі Ақтөбе облысының жалпы білім беретін мектептері
Уәкілетті органның атауы
Уәкілетті органның орналасқан заңды мекенжайы (қала, аудан, көше, үйдің (пәтердің) №, электрондық пошта мекенжайы)
Қала коды және телефон нөмірі
Жұмыс кестесі
1
"№ 1 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Гришин көшесі, № 72/3, schoola_1_2005@mail.ru
8 (7132) 517970
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, аптасына бес күн сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден бастап 14-0-ге
2
"№ 2 мамандандырылған орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Асау барақ көшесі, № 124
shkola2@ok.kz

13. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляются одним специалистом уполномоченного органа.
4. Описание порядка действий в процессе оказания государственной услуги
14. Порядок оформления входящей корреспонденции производится в день обращения получатель государственной услуги в уполномоченный орган за содействием в выдаче дубликата, сведения о нем вносятся в журнал учета обращений.
После сдачи всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о получении всех документов;
В уполномоченный орган сотрудником, осуществляющим регистрацию и постановку на учет получателя государственной услуги, данные получателя заносятся в карточку персонального учета (компьютерную базу данных).
Информирование о результате оказания государственной услуги осуществляется посредством личного посещения заявителем уполномоченного органа.
15. Для получения государственной услуги получатели представляют документы согласно пункта 11 Стандарта.
16. Требование к информационной безопасности: уполномоченный орган обеспечивает сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа получателя.
17. СФЕ, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии уполномоченного органа – СФЕ-1;
2) руководитель уполномоченного органа – СФЕ-2;
3) специалист уполномоченного органа – СФЕ-3.
18. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия приводится в приложениях 3 к настоящему Регламенту.
19. Схема функционального взаимодействия приводится в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающие государственные услуги
20. Должностное лицо и руководитель организации образования несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача дубликата документа об образовании»
Перечень адресов уполномоченных органов
Общеобразовательные школы Актюбинской области
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес расположения уполномоченного органа (город, район, улица, № дома (кв.), адрес электронной почты)
Номер телефона
График работы
1
ГУ "Средняя школа № 1"
Актюбинская область, город Актобе,  ул.Гришина, № 72/3, schoola_1_2005@mail.ru
8 (7132) 517970
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, обед с 13-00 до 14-00 часов
2
ГУ "Средняя специализированная школа № 2"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Асау барака, № 124,  shkola2@ok.kz

8 (7132) 560573
23
"№ 26 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Бейбітшілік даңғылы, № 47А, School-26-akt@mail.ru
8 (7132) 507357
24
"Ақтөбе қаласындағы көппрофильді № 27 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ағайынды Жұбановтар көшесі, № 273, Аktobe-school27@mail.ru
8 (7132) 514932
25
"№ 28 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Әбілқайыр хан даңғылы, № 25 А, informLaura@rambler.ru
8 (7132) 564627
26
"№ 29 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Авиақалашық ауданы, № 23 А,ssh29avia@rambler.ru
8 (7132) 227245
27
"№ 30 қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Тургенев көшесі, № 70 А, azholbayeva@yandex.ru
8 (7132) 540565
28
"№ 31 қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Жамбыл көшесі, № 102, Shk_31@mail.ru
8 (7132) 400313
29
"№ 32 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
11 шағын ауданы, № 74 а үй, Аktobe_gim32@mail.ru
8 (7132) 233233
30
"№ 33 қазақ орта жалпы білім беретін мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Беркімбаева көшесі, № 91, shkola33@ok.kz
8 (7132) 963022
31
"№ 34 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Әбілқайыр хан даңғылы, № 7, school34@mail.ru
8 (7132) 500834
32
"№ 35 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
11 шағын ауданы, № 92/а үй, dima_korchukov@mail.ru
8 (7132) 234284
33
"№ 36 қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Красногор көшесі, № 19, 36aktouo@rambler.ru
8 (7132) 508330
34
"№ 37 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
11 шағын ауданы, № 98
aktobe_ssh37@mail.ru
8 (7132) 231599
35
"№ 38 қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ағайынды Жұбановтар көшесі, № 261, Kazschool38@mail.ru
8 (7132) 567119
36
"№ 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ағайынды Жұбановтар көшесі, № 293 А, mektep39@rambler.ru
8 (7132) 515106
37
"№ 40 жалпы орта білім беретін мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Т. Рыскұлов көшесі, № 8А
ashcool40@mail.ru
8 (7132) 536300
38
"№ 41 жалпы білім беретін орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ясное селосы, 41aktobe@mail.ru
8 (7132) 988729
39
"№ 42 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Герцен көшесі, № 19, aktobeschool_42@mail.ru
8 (7132) 211772
40
"№ 47 жеке пәндерді тереңдетіп оқытатын арнайы мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Жеңіс даңғылы, № 5. Sh47@rambler.ru
8 (7132) 500624
41
"№ 48 жалпы білім беретін орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Сәнкібай батыр даңғылы, № 14 О, Mektep@rambler.ru
8 (7132) 509632
42
"№ 50 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Заречный-1 ауылы, Букенбаев көшесі, № 15 үй,
School50_@mail.ru

8 (7132) 560573
23
ГУ "Средняя школа  № 26"
Актюбинская область,  город Актобе, пр. Мира, № 47 А,  School-26-akt@mail.ru
8 (7132) 507357
24
ГУ "Многопрофильная средняя школа № 27"
Актюбинская область,  город Актобе, ул. Бр.Жубановых, № 273, Аktobe-school27@mail.ru
8 (7132) 514932
25
ГУ "Средняя школа № 28"
Актюбинская область, город Актобе, пр. Абылхайыр хана, № 25 А, informLaura@rambler.ru
8 (7132) 564627
26
ГУ "Средняя школа № 29"
Актюбинская область, город Актобе, ул Авиагородок, № 23А ssh29avia@rambler.ru
8 (7132) 227245
27
ГУ "Казахская средняя школа № 30"
Актюбинская область,  город Актобе, ул. Тургенева, № 70 А, azholbayeva@yandex.ru
8 (7132) 540565
28
ГУ "Казахская средняя школа № 31"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Жамбыла, № 102, Shk_31@mail.ru
8 (7132) 400313
29
ГУ  "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 32"
Актюбинская область,  город Актобе, 11 микр № 176, Аktobe_gim32@mail.ru
8 (7132) 233233
30
ГУ "Казахская средняя общеобразовательная школа № 33"
Актюбинская область,  город Актобе, ул. Октябрьская, № 75, shkola33@ok.kz
8 (7132) 963022
31
ГУ "Средняя школа № 34"
Актюбинская область, город Актобе, пр. Абылхайыр хана, № 7, school34@mail.ru
8 (7132) 500834
32
ГУ "Средняя школа № 35"
Актюбинская область,  город Актобе, 11 микр № 92А, dima_korchukov@mail.ru
8 (7132) 234284
33
ГУ "Казахская средняя школа № 36"
Актюбинская область,  город Актобе, ул. Красногорская, № 19,  36aktouo@rambler.ru
8 (7132) 508330
34
ГУ "Средняя школа № 37"
Актюбинская область,  город Актобе, 11 мик № 98, aktobe_ssh37@mail.ru
8 (7132) 231599
35
ГУ "Казахская средняя школа № 38"
Актюбинская область,  город Актобе, ул. Б.Жубановых, № 261, Kazschool38@mail.ru
8 (7132) 567119
36
ГУ "Казахская средняя общеобразовательная школа № 39"
Актюбинская область,  город Актобе, ул. Б.Жубановых 293 А, mektep39@rambler.ru
8 (7132) 515106
37
ГУ "Общеобразовательная средняя школа № 40"
Актюбинская область, город Актобе, ул Рыскулова 8А ashcool40@mail.ru
8 (7132) 536300
38
ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 41"
Актюбинская область,  город Актобе, село Ясное, 41, aktobe@mail.ru
8 (7132) 988729
39
ГУ "Средняя школа № 42"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Герцена, 19, aktobeschool_42@mail.ru
8 (7132) 211772
40
ГУ  "Специализированная школа с углубленным изучением отдельных предметов № 47"
Актюбинская область,  город Актобе, пр Победы 5, Sh47@rambler.ru
8 (7132) 500624
41
ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 48"
Актюбинская область, город Актобе, пр. Санкибай батыра, № 14 О, Mektep@rambler.ru
8 (7132) 509632
42
ГУ "Средняя школа № 50"
Актюбинская область,  город Актобе, ул Букенбаева, № 15, School50_@mail.ru

8 (7132) 998668
43
"№ 51 гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
12 шағын ауданы, Gimnasia51-83@mail.ru
8 (7132) 236011
44
"№ 53 жалпы білім беретін орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Карғалы селосы,
Сәтпаев көшесі, 38, KUVK@mail.ru
8 (7132) 996932
45
"Ақтөбе орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ясное селосы, aktubinsk1@rambler.ru
8 (7132) 988361
46
"Благодар орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы, Новостепановка ауылы, Мичурин көшесі, № 31, blagscool@rambler.ru
8 (7132) 994220
47
"Георгиев орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Георгиевка селосы,
Женіс көшесі, № 37 georsh06@rambler.ru
8 (7132) 980102
48
"Елек орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Құрайлы селосы,
Есет батыр көшесі, № 15
elek.92@mail.ru
8 (7132) 980425
49
"М. Арын атындағы Қарғалы қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Қарғалы ауылы,
Байғанин көшесі, № 2, Аm.arin@mail.ru
8 (7132) 995071
50
"Курашасай орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Курашасай ауылы,
Әуезов көшесі, № 11а Kurash.SS@ok.kz
8 (7132) 229018
51
"Қызылжар орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Қызылжар ауылы
8 (7132) 229204
52
"Новый орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Жана Коныс ауылы,
Ленин көшесі, № 25, novayash@rambler.ru
8 (7132) 997517
53
"Пригород орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Пригородное селосы, Бейбітшілік көшесі, № 4 үй,
gulshan_06@bk.ru
8 (7132) 984144
54
"Россовхоз орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Россовхоз ауылы, Roccovhoznaia@rambler.ru
8 (7132) 761897
55
"Сазды орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Сазды селосы,
Мектеп көшесі, № 1, Sazdshcola@rambler.ru
8 (7132) 991853
56
"№ 8 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы
Мкр Гүлдер
8(7132)
408744
57
"№ 45 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы
Ақжар-2 поселкесі
58
"№ 46 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы
Заречный-2 поселкесі
8(7132)
260010
59
"Аз қамтылған отбасы балаларына арналған мектеп-интернат" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы, Новостепановка ауылы, Internat_aktobe@mail ru
8 (7132) 994630
60
"Заречный мектеп –бала бақша кешені" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Заречный поселкесі,
Попова көшесі, № 1 Zarehnaya-sad@rambler.ru
8 (7132) 998758
61
"Акжар бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Акжар ауылы AkzharscauySchool@mail.ru
8 (7132) 991583
62
"Акшат бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Акшат ауылы
8 (7132) 245440
63
"№ 54 негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Садовое ауылы, Sadovaya_82@mail.ru

8 (7132) 998668
43
ГУ "Гимназия № 51"
Актюбинская область, город Актобе, 12 микр 30А, Gimnasia51-83@mail.ru
8 (7132) 236011
44
ГУ "Средняя школа № 53"
Актюбинская область,  город Актобе, пос. Каргала, ул. Сатпаева, № 38, KUVK@mail.ru
8 (7132) 996932
45
ГУ "Актюбинская средняя школа"
Актюбинская область,  город Актобе, с. Ясное, aktubinsk1@rambler.ru
8 (7132) 988361
46
ГУ "Благодарная средняя школа"
Актюбинская область,  город Актобе, п. Новостепановка, ул.  Мичурина О.А. № 31, blagscool@rambler.ru
8 (7132) 994220
47
ГУ "Георгиевская средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, с. Курайлинский, ул Женис, № 37, georsh06@rambler.ru
8 (7132) 980102
48
ГУ "Илекская средняя школа"
Актюбинская область,  город Актобе, с/с Курайлинский, ул.Есет батыра, № 16 elek.92@mail.ru
8 (7132) 980425
49
ГУ "Каргалинская казахская средняя школа им. М. Арынова"
Актюбинская область,  город Актобе, с.Каргалинское, ул.Байганина, № 2 Аm.arin@mail.ru
8 (7132) 995071
50
ГУ "Курашасайская средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, с.Курашасай, Kurash.SS@ok.kz
8 (7132) 229018
51
ГУ "Кызылжарская средняя школа"
Актюбинская область,  город Актобе, с.Кызылжар, knm_jas@mail.ru
8 (7132) 229204
52
ГУ "Новая средняя школа"
Актюбинская область,  город Актобе, с.Жана Коныс, ул.Ленина, № 25, novayash@rambler.ru
8 (7132) 997517
53
ГУ "Пригородная средняя школа"
Актюбинская область,  город Актобе, пос.Пригородный,  ул.Мира, № 4, gulshan_06@bk.ru
8 (7132) 984144
54
ГУ "Россовхозная средняя школа"
Актюбинская область,  город Актобе, с.Россовхоз, Roccovhoznaia@rambler.ru
8 (7132) 761897
55
ГУ "Саздинская средняя школа"
Актюбинская область,  город Актобе, п.Саздинский,  ул.Школьная, № 1, Sazdshcola@rambler.ru
8 (7132) 991853
56
Государственное учреждение "Средняя школа № 8"
Актюбинская область, город Актобе, мкр. Гульдер
8(7132) 408744
57
Государственное учреждение "Средняя школа № 45"
Актюбинская область, город Актобе, поселок Акжар-2
58
Государственное учреждение "Средняя школа № 46"
Актюбинская область, город Актобе, поселок Заречный-2
8(7132) 260010
59
ГУ "Школа-интернат для детей из малообеспеченных детей"
Актюбинская область,  город Актобе, п. Новостепановка, Internat_aktobe@mail ru
8 (7132) 994630
60
ГУ "Комплекс школа-сад пос.Заречный"
город Актобе, ул Павлова, № 1 Zarehnaya-sad@rambler.ru
8 (7132) 998758
61
ГУ "Акжарская начальная школа"
Актюбинская область, город Актобе, п. Акжар AkzharscauySchool@mail.ru
8 (7132) 991583
62
ГУ "Акшатская начальная школа"
Актюбинская область, город Актобе, п. Акшат
8 (7132) 245440
63
ГУ "Основная школа № 54"
Актюбинская область, город Актобе, с. Садовое, Sadovaya_82@mail.ru

8 (71337) 68426
86
"Черновод орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Қарақұдық селосы, Федорченко көшесі, № 45
zhuldyz_30@mail.ru
8 (71337) 53536
87
"Шибаевка орта мектебі" ММ
Алға ауданы,
Нұрбұлақ селосы,
Ж.Атраубаев көшесі, № 99 seksenbai.berik@mail.ru
8 (71337) 53245
88
"Ақырап негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Қайындысай селосы, Маржанбұлақ ауылы
aigul.02.74@mail.ru
8 (71337) 68953
89
"Амангелді негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Амангелді селосы,
Әбілқайырхан көшесі, № 12. amangeldi_nm@mail.ru
8 (71337) 71530
90
"Голубиновка негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Көктоғай селосы,
Интернационал көшесі, № 40
golubinovkasch@mail.ru
8 (71337) 68858
91
"Жерұйық негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Жерұйық селосы,
Бірлік көшесі, № 10
8 (71337) 71597
92
"Ивановка негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Тіккайың селосы,
Комсомол көшесі, № 48 school-ivanovka@mail.ru
8 (71337) 68700
93
"Көлтабан негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Көлтабан селосы, koltaban_mektep@mail.ru
8 (71337) 71156
94
"Новоукраин негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Талдысай селосы,
Желекті көшесі, № 13
novoukrain_nm@mail.ru
8 (71337) 72041
95
"Тоқмансай негізгі мектебі" ММ
Алға ауданы,
Тоқмансай селосы,
Қазақ көшесі, № 25
8 (71337) 71866
96
"Алға мектеп - бақшасы" ММ
Алға қаласы,
Байтұрсынов көшесі, № 17 б. schkolasad@mail.ru
8 (71337) 41968
97
"Еркінкүш бастауыш мектебі" ММ
Алға ауданы,
Еркінкүш селосы,
Нұрлы көшесі, № 6. baljan_1706@mail.ru
8 (71337) 72095
98
"Ерназар бастауыш мектебі" ММ
Алға ауданы,
Ерназар селосы,
8 (71337) 71596
99
"Құмсай бастауыш мектебі" ММ
Алға ауданы,
Құмсай селосы
Достық көшесі, № 50 kumsai_nm@mail.ru
8 (71337) 71363
100
"Қызылту бастауыш мектебі" ММ
Алға ауданы,
Қызылту селосы,
8 (71337) 70697
101
"Маржанбұлақ бастауыш мектебі" ММ
Алға ауданы,
Қарағандысай селосы
8 (71337) 71519
102
"Нариман бастауыш мектебі" ММ
Алға ауданы,
Бұлақсай селосы,
Жерұйық көшесі, № 4
8 (71337) 71004
103
"Өлетті бастауыш мектебі" ММ
Алға ауданы,
Өлетті селосы,
Центральная көшесі,№ 20
8 (71337) 71875
104
"Басқұдық орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы, Тымабұлақ селосы,
Былшық би көшесі, № 32, baskuduk_mektep@mail.ru
8 (71347) 28020
105
"Жабасақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Жабасақ селосы,
Майлыкожа көшесі, № 5, zabasak2011@mail.ru
8 (71339) 34038
106
"Сарат орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Сарат селосы,
Жүргенов көшесі, № 4, Sarat_Abdizhalelova@bk.ru
8 (71339) 31187
107
"Жамбыл орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
Толыбай селосы,
Майлин көшесі, № 6 Siko_89@list.ru
8 (71347) 26720

8 (71337) 68426
86
ГУ "Черноводская средняя школа"
Алгинский район, с. Каракудык, ул.Федорченко, 45. zhuldyz_30@mail.ru
8 (71337) 53536
87
ГУ "Шибаевская средняя школа"
Алгинский район, с. Нурбулак, ул.Ж.Атраубаева, 99. seksenbai.berik@mail.ru
8 (71337) 53245
88
ГУ "Акрабская основная школа"
Алгинский район, с. Кайындысай, ул. Маржанбулакская, aigul.02.74@mail.ru
8 (71337) 68953
89
ГУ "Амангельдинская основная школа"
Алгинский район, с. Амангелди, ул. Абулхаирхана, № 12. amangeldi_nm@mail.ru
8 (71337) 71530
90
ГУ "Голубиновская основная школа"
Алгинский район, с. Коктогай, ул. Интернациональная, № 40. golubinovkasch@mail.ru
8 (71337) 68858
91
ГУ "Жеруйыкская основная школа"
Алгинский район,с. Жеруйык, ул. Бирлик, № 10
8 (71337) 71597
92
ГУ "Ивановская основная школа"
Алгинский район, с. Тиккайын, ул. Комсомольская, № 48. school-ivanovka@mail.ru
8 (71337) 68700
93
ГУ "Культабанская основная школа"
Алгинский район, с. Культабан, koltaban_mektep@mail.ru
8 (71337) 71156
94
ГУ "Новоукраинская основная школа"
Алгинский район, с. Талдысай, ул. Желекти, № 13. novoukrain_nm@mail.ru
8 (71337) 72041
95
ГУ "Токмансайская основная школа"
Алгинский район, с. Токмансай, ул.Казахская, № 25
8 (71337) 71866
96
ГУ "Алгинская школа-сад"
Алгинский район, г. Алга, ул.Байтурсынова, № 17 б. schkolasad@mail.ru
8 (71337) 41968
97
ГУ "Еркенкушская начальная школа"
Алгинский район, с. Еркинкуш, ул. Нурлы, № 6. baljan_1706@mail.ru
8 (71337) 72095
98
ГУ "Ерназарская начальная школа"
Алгинский район, с. Ерназар
8 (71337) 71596
99
ГУ "Кумсайская основная школа"
Алгинский район, с. Кумсай, ул. Достык, № 50. kumsai_nm@mail.ru
8 (71337) 71363
100
ГУ "Кзылтуская начальная школа"
Алгинский район, с. Кызыл-Ту,
8 (71337) 70697
101
ГУ "Маржанбулакская начальная школа"
Алгинский район, с. Карагандысай,
8 (71337) 71519
102
ГУ "Нариманская начальная школа"
Алгинский район, с. Булаксай, ул. Жеруйык, № 4
8 (71337) 71004
103
ГУ "Улеттинская начальная школа"
Алгинский район, с. Улетти, ул. Центральная, № 20
8 (71337) 71875
104
ГУ "Баскудукская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Тымабулак, ул. Былшык би, № 32, baskuduk_mektep@mail.ru
8 (71347) 28020
105
ГУ "Жабасакская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Жабасак, ул. Майлыкожа 5, zabasak2011@mail.ru
8 (71339) 34038
106
ГУ "Саратская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Сарат, ул. Жургенова, № 4, Sarat_Abdizhalelova@bk.ru
8 (71339) 31187
107
ГУ "Жамбулская средняя школа"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Толыбай, ул. Майлина, № 6, Siko_89@list.ru
8 (71347) 26720

146
«Көкбұлақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Көкбұлақ ауылы
Kokbulak@mail.ru
8 (71345) 74172
147
«Сағи Жиенбаев атындағы орта мектебі»ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Оймауыт ауылы Schamatkoyanbaev@mail.ru
8 (71347) 24410
148
«Дияр орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Дияр ауылы adilbekmanibaev@mail.ru
8 (71359) 47370
149
«Матайқұм орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Матайқұм ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71359) 47210
150
«Сағыз орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Ноғайты ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71347) 24141
151
«Байғанин орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Жарлы ауылы
nursaya_82@mail.ru
8 (71347) 25325
152
«Қарабұлақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қораши ауылы zhakas_togizbai@mail.ru
8 (71345) 74800
153
«Қосарал негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қосарал ауылы uyotegen84@mail.ru
8 (71345) 74282
154
«Ақтан жырау негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қопа ауылы
s.b_79@mail.ru
8 (71347) 26359
155
«Сакен Сейфуллин бастауыш мектебі»
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Айрық ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71347) 24247
156
«Көптоғай бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Коптогай ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71347) 26329
157
«Казақстан бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Қазақстан ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71345) 74014
158
«Ноғайты бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Ноғайты ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71347) 24147
159
«Ыбырай Алтынсарин атындағы бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Ақтам ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71345) 35600
160
«Қызыләскер бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы, Қызыләскер ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71345) 23187
161
«Шұқырши бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Шукырши ауылы baig_roo@mail.ru
8 (71347) 25451
162
«Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Жангелді көшесі, № 1, irgizaltinsarin@mail.ru
8 (71343)
21213
163
«№ 1 қазақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Жүргенов көшесі, № 16, irgizkazak@mail.ru
8 (71343) 21805
164
«Ырғыз гимназиясы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Алтынсарин көшесі, № 6, irgizgimnazia@mail.ru
8 (71343) 21540
165
«Ырғыз орыс орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Жангелді көшесі, № 18, irgizoris@mail.ru
8 (71343) 21212
166
«Б.Алманов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Құрлыс селосы, irgizalmanov@mail.ru
8 (71343) 36145
167
«Т.Шонанұлы атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы,
Құтикөл селосы, irgizshonan@mail.ru

146
ГУ «Кокбулакская средняя школа»
Байганинский район ауыл Кокбулак Kokbulak@mail.ru
8 (71345) 74172
147
ГУ «Средняя школа имени Сагия Жиенбаева»
Байганинский район ауыл Оймауыт Schamatkoyanbaev@mail.ru
8 (71347) 24410
148
ГУ «Диярская средняя школа»
Байганинский район ауыл Дияр adilbekmanibaev@mail.ru
8 (71359) 47370
149
ГУ «Матайкумская средняя школа»
Байганинский район  ауыл Матайкум baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71359) 47210
150
ГУ «Сагизская средняя школа»
Байганинский район  ауыл Ногайты  baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71347) 24141
151
ГУ «Байганинская средняя школа»
Байганинский район ауыл Жарлы nursaya_82@mail.ru
8 (71347) 25325
152
ГУ «Карабулакская средняя школа»
Байганинский район с/о Колтабан ауыл Кораши zhakas_togizbai@mail.ru
8 (71345) 74800
153
ГУ «Косаральская основная школа»
Байганинский район с/о Карауылкелды ауыл Косарал uyotegen84@mail.ru@mail.ru
8 (71345) 74282
154
ГУ «Основная школа имени Актана жырауа»
Байганинский район
с/о Копа ауыл Копа s.b_79@mail.ru
8 (71347) 26359
155
ГУ «Начальная школа имени Сакена Сейфуллина»
Байганинский район  с/о Копа ауыл Айрык baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71347) 24247
156
ГУ «Коптогайская начальная школа»
Байганинский район с/о Копа ауыл Коптогай baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71347) 26329
157
ГУ «Казахстанская начальная школа»
Байганинский район с/о Карауылкелды ауыл Казахстан baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71345) 74014
158
ГУ «Ногайтинская начальная школа»
Байганинский район с/о Ащы ауыл Ногайты baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71347) 24147
159
ГУ «Начальная школа имени Ыбырая Алтынсарина»
Байганинский район с/о Жаркамыс ауыл Актам baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71345) 35600
160
ГУ «Кызыласкерская начальная школа»
Байганинский район с/о Колтабан ауыл Кызыл аскер baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71345) 23187
161
ГУ «Шукуршинская начальная школа»
Байганинский район с/о Сартогай ауыл Шукырши baig_roo@mail.ru@mail.ru
8 (71347) 25451
162
ГУ «Средняя школа имени Ы.Алтынсарина»
Актюбинская область, Иргизский район, ул.Жангельдина, № 1, irgizaltinsarin@mail.ru
8 (71343)
21213
163
ГУ «Казахская средняя школа № 1»
Актюбинская область, Иргизский район, ул.Жургенова, № 16, irgizkazak@mail.ru
8 (71343) 21805
164
ГУ «Иргизская гимназия»
Актюбинская область, Иргизский район, ул.Алтынсарина, № 6, irgizgimnazia@mail.ru
8 (71343) 21540
165
ГУ «Иргизская русская средняя школа»
Актюбинская область, Иргизский район, ул.Жангельдина, № 18, irgizoris@mail.ru
8 (71343) 21212
166
ГУ «Средняя школа имени Б.Алманова»
Актюбинская область, Иргизский район, с.Курлыс, irgizalmanov@mail.ru
8 (71343) 36145
167
ГУ «Средняя школа имени Т.Шонанулы»
Актюбинская область, Иргизский район,с.Кутикол, irgizshonan@mail.ru

8 (71359) 23096
223
«Қазақстан 15 атындағы мектеп-балабақша» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Көк үй ауылы,
Садовая көшесі, № 5
8 (71340) 35293
224
«Талдысай мектеп-балабақша комплексі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Талдысай ауылы,
Ә.Молдағұлова көшесі, № 5
Taldysai@bk.ru
8 (71341) 24409
225
«Терісаққан орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Терісаккан ауылы,
Ленин көшесі, № 1
8 (71341) 73961
226
«И.Білтабанов атындағы мектеп-балабақша» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
И.Білтабанов ауылы,
Центральная көшесі, № 10 Habalbilt_school@mail.ru
8 (71341) 24716
227
«Ақсай негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Аксай ауылы,
Ленин көшесі, № 17
8 (71341) 73094
228
«Бұлақ негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Бұлақ ауылы,
Жастар көшесі, № 15
8 (71341) 73250
229
«Жарық негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қанай ауылы,
Озерная көшесі, № 10
8 (71341) 72348
230
«Қобыланды негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қоғалы ауылы,
Абай көшесі, № 3
8 (71359) 49110
231
«Қосөткел негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қосөткел ауылы,
Абай көшесі, № 5
8 (71341) 73363
232
«Сөгалы негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Сөгалы ауылы
8 (71359) 41310
233
«Қиыл негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Жарсай ауылы
8 (71341) 25337
234
«Қаракемер негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Каракемер ауылы,
Центральная көшесі, № 15 karakemir.mektep@mail.ru
8 (71359) 36502
235
«Қарабұлақ бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қарабұлақ ауылы
8 (71341) 72345
236
«Ропповка бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Байтақ ауылы,
Набережная көшесі, № 6
8 (71341) 73216
237
«Ортақ бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Ортақ ауылы
8 (71341) 72406
238
«Қобда мектеп-балабақша комплексі» ММ
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қобда ауылы,
Көпжасаровтар көшесі, № 33
8 (71341) 22149
239
«Жарық бастауыш мектебі»
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Жаманкөл ауылы
8 (71341) 72346
240
«№ 1 Мәртөк орта мектебі» ММ
Мәртөк селосы,
Абай көшесі, № 20 аmartukschool1@rambler.ru
8 (71331) 21619
241
«№ 2 Мәртөк мектеп-гимназиясы» ММ
Мәртөк селосы
Жамбыл көшесі, № 125 Akt_martuk2@mail.ru
8 (71331) 31159
242
«№ 3 Мәртөк орта мектебі» ММ
Мәртөк селосы,
Жамбыл көшесі, № 148 marukssh3@mail.ru
8 (71331) 21389
243
«№ 4 Мәртөк орта мектебі» ММ
Мәртөк селосы,
Озмитель көшесі, № 5 msho4@mail.ru
8 (71331) 22058
244
«Қаратоғай орта мектебі» ММ
Қаратоғай ауылы,
Болашақ көш., 4 karatuqaisn@mail.ru
8 (71331) 26416
245
«Родниковка орта мектебі» ММ
Родниковка селосы,
ulmeken63 @mail.ru

8 (71359) 23096
223
ГУ «Школа-сад им.15 летия Казахстана»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Кок уй, ул.Садовая, № 5
8 (71340) 35293
224
ГУ «Талдысайский комплекс школа-сад»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Талдысай, ул.А.Молдагуловой, № 5 Taldysai@bk.ru
8 (71341) 24409
225
ГУ «Терсакканская средняя школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Терсаккан,ул.Ленина,1
8 (71341) 73961
226
ГУ «Школа-сад им. И.Бильтабанова»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.И.Бильтабанова, ул.Центральная, № 10 Habalbilt_school@mail.ru
8 (71341) 24716
227
ГУ «Аксайская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Аксай,ул.Ленина, № 17
8 (71341) 73094
228
ГУ «Булакская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Булак,ул.Жастар, № 15
8 (71341) 73250
229
ГУ «Жарыкская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Канай,ул.Озерная, № 10
8 (71341) 72348
230
ГУ «Кобландинская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Когалы,ул.Абая, № 3
8 (71359) 49110
231
ГУ «Кусуткульская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Кусуткуль, ул.Абая, № 5
8 (71341) 73363
232
ГУ «Сугалинская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Сугала
8 (71359) 41310
233
ГУ «Киилская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Жарсай
8 (71341) 25337
234
ГУ «Каракемерская основная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Каракемер, ул, Центральная,15 karakemir.mektep@mail.ru
8 (71359) 36502
235
ГУ «Карабулакская начальная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район,с.Карабулак
8 (71341) 72345
236
ГУ «Ропповская начальная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Байтак,ул.Набережная, № 6
8 (71341) 73216
237
ГУ «Ортакская начальная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Ортак
8 (71341) 72406
238
ГУ «Кобдинский комплекс школа-сад»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Кобда,ул,Купжасаровых, 33
8 (71341) 22149
239
ГУ «Жарыкская начальная школа»
Актюбинская область, Кобдинский район, с.Жаманкуль
8 (71341) 72346
240
ГУ «Мартукская средняя школа № 1»
с.Мартук ул.Абая, № 20а martukschool 1@ rambler.ru
8 (71331) 21619
241
ГУ «Мартукская школа-гимназия № 2»
с.Мартук ул.Жамбыла, № 125 Akt_martuk2@mail.ru
8 (71331) 31159
242
ГУ «Мартукская средняя школа № 3»
с.Мартук
ул.Жамбыла, № 148 marukssh3@mail,ru
8 (71331) 21389
243
ГУ «Мартукская средняя школа №4»
с.Мартук,
ул.Озмителя, № 5 msho4@mail.ru
8 (71331) 22058
244
ГУ «Каратогайская средняя школа»
с.Каратогай,  ул.Болашак, № 4 karatuqaisn@mail.ru
8 (71331) 26416
245
ГУ «Родниковская средняя школа»
с.Родниковка,  ulmeken63 @mail.ru

Завод көшесі, № 3 mak197128@mail.ru
8 (71331) 72012
271
«Первомай бастауыш мектебі» ММ
Первомайка селосы, И.Тайманов көшесі, № 46
8 (71331) 72594
272
«Новодонецк бастауыш мектебі» ММ
Новодонецк селосы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 5
8 (71331) 73411
273
«Қандыағаш қалалық № 1 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қандыағаш қаласы,
Гагарин көшесі, 8г
kama1978@mail.ru
8 (71333) 36490
274
«Қандыағаш қалалық № 2 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қандыағаш қаласы,
«Жастық» мөлтек ауданы kandagachsh2.shkola2@mail.ru
8 (71333) 31425
275
«Қандыағаш қалалық № 3 мектеп-гимназия» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қандыағаш қаласы,
«Достық» мөлтек ауданы gulschatalmatova@mail.ru
8 (71333) 35049
276
«Қандыағаш қалалық № 4 қазақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қандыағаш қаласы,
«Жастық» мөлтек ауданы salta8282@mail.ru
8 (71333) 34589
277
«Қандыағаш қалалық № 5 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы,
Есет-Батыр көшесі,19
esenay.tama@mail.ru
8 (71333) 36324
278
«Ембі қалалық № 1 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ембі қаласы,
Амиров көшесі, Msch50@mail.ru
8 (71334) 22966
279
«Ембі қалалық № 2 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ембі қаласы,
Тлепбергенов көшесі, 26
erenova@mail.ru
8 (71334) 22300
280
«Ембі қалалық № 3 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ембі қаласы,
Ш.Уалиханов к-сі, 3 Ch3emba@rambler7ru
8 (71334) 22190
281
«Ембі қалалық № 4 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ембі қаласы,
Б.Момышұлы көшесі,5
Oh4@mail.ru
8 (71334) 22490
282
«Ембі қалалық № 7 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ембі қаласы,
Әйтеке би к-сі,21
mushkata7sh@mail.ru
8 (71334) 22145
283
«Жем қалалық № 5 орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Жем қаласы,
Бейбітшілік к-сі, 17 zhem5orta_mektep@mail.ru
8 (71334) 52421
284
«Абай атындағы Покров орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Сағашилі ауылы, Abai_caga@mail.ru
8 (71333) 38125
285
«Ақкемер орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ақкемер ауылы, akkemir_sh@mail.ru
8 (71333) 39171
286
«Құдайберген Жұбанов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Жұрын ауылы, s.im.zhubanova@mail.ru
8 (71333) 42110
287
«Н. Крупская атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ащесай ауылы, shkola-n.krypskaia@mail.ru
8 (71348) 56136
288
«Талдысай орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Талдысай ауылы, sh.taldysai@mail.ru
8 (71333) 78005
289
«Мұғалжар орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Мұғалжар стансасы,
dina-85.08@mail.ru

с.Кумсай, ул.Заводская, № 3 mak197128@mail.ru
8 (71331) 72012
271
ГУ «Первомайская начальная школа»
с.Первомайка, ул.И.Тайманова, № 46
8 (71331) 72594
272
ГУ «Новодонецкая начальная школа»
с.Новодонецк, ул.А.Молдагуловой 5
8 (71331) 73411
273
ГУ «Средняя школа № 1 города Кандыагаш»
Актюбинская область,Мугалжарский район, город Кандыагаш, ул.Гагарина, 8г kama1978@mail.ru
8 (71333) 36490
274
ГУ «Средняя школа № 2 города Кандыагаш»
Актюбинская область,Мугалжарский район, микрорайон «Молодежный» kandagachsh2.shkola2@mail.ru
8 (71333) 31425
275
ГУ «Школа-гимназия № 3 города Кандыагаш»
Актюбинская область,Мугалжарский район, микрорайон «Дружба» gulschatalmatova@mail.ru
8 (71333) 35049
276
ГУ «Средняя школа № 4 города Кандыагаш»
Актюбинская область,Мугалжарский район, микрорайон «Молодежный» salta8282@mail.ru
8 (71333) 34589
277
ГУ «Средняя школа № 5 города Кандыагаш»
Актюбинская область,Мугалжарский район, город Кандыагаш, ул.Есет-Батыра, № 19 esenay.tama@mail.ru
8 (71333) 36324
278
ГУ «Средняя школа № 1 города Эмба»
Актюбинская область,Мугалжарский район, город Эмба, ул.Амирова, № 26 Msch50@mail.ru
8 (71334) 22966
279
ГУ «Средняя школа № 2 города Эмба»
Актюбинская область,Мугалжарский район, город Эмба, ул.Тлепбергенова,№ 26erenova@mail.ru
8 (71334) 22300
280
ГУ «Средняя школа № 3 города Эмба»
Актюбинская область,Мугалжарский район, город Эмба, ул.Ч.Уалиханова, 3 Ch3emba@rambler7ru
8 (71334) 22190
281
ГУ «Средняя школа № 4 города Эмба»
Актюбинская область,Мугалжарский район, город Эмба, ул.Б.Момышулы, № 5Oh4@mail.ru
8 (71334) 22490
282
ГУ «Средняя школа № 7 города Эмба»
Актюбинская область,Мугалжарский район, город Эмба, ул.Айтеке би, № 21mushkata7sh@mail.ru
8 (71334) 22145
283
ГУ «Средняя школа № 5 города Жем»
Актюбинская область,Мугалжарский район, город Жем, ул.Бейбитшилик, №26 zhem5orta_mektep@mail.ru
8 (71334) 52421
284
ГУ «Покровская средняя школа им.Абая»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с. Сагашили Abai_caga@mail.ru
8 (71333) 38125
285
ГУ «Аккемерская средняя школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с. Аккемер akkemir_sh@mail.ru
8 (71333) 39171
286
ГУ «Средняя школа им.К.Жубанова»
Актюбинская область,Мугалжарский район, село Журун s.im.zhubanova@mail.ru
8 (71333) 42110
287
ГУ «Средняя школа им.Н.Крупской»
Актюбинская область,Мугалжарский район, село Ащесай
shkola-n.krypskaia@mail.ru
8 (71348) 56136
288
ГУ «Талдысайская средняя школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с. Талдысай sh.taldysai@mail.ru
8 (71333) 78005
289
ГУ «Мугалжарская средняя школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с. Мугалжар dina-85.08@mail.ru

8 (71334) 24059
290
«Юбилей орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Алтынды ауылы, bitenova85@mail.ru
8 (71334) 23451
291
«Қайыңды орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қайыңды ауылы, abdusalam_rodnik@mail.ru
8 (71334) 76975
292
«Құмжарған орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Бірлік ауылы,
kom.2012-1@mail.ru
8 (71334) 54540
293
«Құмсай орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Құмсай ауылы, alma_gul85@mail.ru
8 (71334) 77465
294
«М. Ломоносов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Бұлақты ауылы, nurbo.90@mail.ru
8 (71359) 53318
295
«Жаңажол орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Жағабұлақ ауылы, kubenova_8585@mail.ru
8 (71334) 51307
296
«Ахмет Жұбанов атындағы орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қаракөл ауылы, 555bauka69@mail.ru
8 (71334) 77090
297
«Ленин атындағы негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Көлденең көпір ауылы, baka_08@mail.ru
8 (71333) 42214
298
«Ильич негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Көбелей ауылы, malik-84.25@mail.ru
8 (71333) 75770
299
«Ы.Мұхамеджанов атындағы негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Басшилі ауылы, y.m.shcola@mail.ru
8 (71333) 78553
300
«Сергеевка негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Тепсең-қарабұлақ ауылы, sergeevskaya75@mail.ru
8 (71333) 78372
301
«Елек негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Елек ауылы, elek_o.s.h@mail.ru
8 (71333) 75641
302
«Көктөбе негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Көктөбе ауылы, kuzhaniyazov1984@mail.ru
8 (71333) 75669
303
«Ақсу негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Ақсу ауылы,
aksu-1974@mail.ru
8 (71348) 56190
304
«Жарық негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Жарық ауылы, ozharyk@mail.ru
8 (71333) 75170
305
«Тәжірибе стансасының негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Тәжірибе ауылы, saule2106@bk.ru
8 (71333) 75715
306
«Құмжарған негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Құмжарған ауылы, bajtleuova82@mail.ru
8 (71334) 54405
307
«ҚазССР 30 жылдығы негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Шенгелши ауылы, kelimberdin@inbox.ru
8 (71334) 76568
308
«Еңбек негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Еңбек ауылы, enbek_osh.77@mail.ru
8 (71333) 78475
309
«Саға негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Саға ауылы, Saga@mail.ru
8 (71334) 41083
310
«Қожасай негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қожасай ауылы,
8 (71334) 76664
311
«Көтібар батыр атындағы негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Көтібар батыр ауылы, Kotibarbatyrskay.shkola@mail.ru

8 (71334) 24059
290
ГУ «Юбилейная средняя школа»
Актюбинская область, Мугалжарский район,  с. Алтынды bitenova85@mail.ru
8 (71334) 23451
291
ГУ «Кайиндинская средняя школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Кайынды abdusalam_rodnik@mail.ru
8 (71334) 76975
292
ГУ «Кумжарганская средняя школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Бирлик  kom.2012-1@mail.ru
8 (71334) 54540
293
ГУ «Кумсайская средняя школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Кумсай alma_gul85@mail.ru
8 (71334) 77465
294
ГУ «Средняя школа им.М.Ломоносова»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Булакты nurbo.90@mail.ru
8 (71359) 53318
295
ГУ «Жанажолская средняя школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Жагабулак kubenova_8585@mail.ru
8 (71334) 51307
296
ГУ «Средняя школа им.А.Жубанова»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Караколь 555bauka69@mail.ru
8 (71334) 77090
297
ГУ «Основная школа им.Ленина»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Колденентемир baka_08@mail.ru
8 (71333) 42214
298
ГУ «Ильичевская основная школа »
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Кобелей malik-84.25@mail.ru
8 (71333) 75770
299
ГУ «Основная школа им.Ы.Мухамеджанова »
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Басшили y.m.shcola@mail.ru
8 (71333) 78553
300
ГУ «Сергеевская основная школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Тепсенкарабулак sergeevskaya75@mail.ru
8 (71333) 78372
301
ГУ «Елекская основная школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Елек elek_o.s.h@mail.ru
8 (71333) 75641
302
ГУ «Коктобинская основная школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Коктобе kuzhaniyazov1984@mail.ru
8 (71333) 75669
303
ГУ «Аксуская основная школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Аксу aksu-1974@mail.ru
8 (71348) 56190
304
ГУ «Жарыкская основная школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Жарык ozharyk@mail.ru
8 (71333) 75170
305
ГУ «Основная школа Опытной станции»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Опытная станцияsaule2106@bk.ru
8 (71333) 75715
306
ГУ «Кумжарганская основная школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Кумжарган bajtleuova82@mail.ru
8 (71334) 54405
307
ГУ «Основная школа им.30 лет КазССР»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Шенгелши kelimberdin@inbox.ru
8 (71334) 76568
308
ГУ «Енбекская основная школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Енбек enbek_osh.77@mail.ru
8 (71333) 78475
309
ГУ «Сагинская основная школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Сага Saga@mail.ru
8 (71334) 41083
310
ГУ «Кожасайская основная школа
Актюбинская область,Мугалжарский район, с. Кожасай
8 (71334) 76664
311
ГУ «Основная школа им.Котибар батыр»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Котибар батыр Kotibarbatyrskay.shkola@mail.ru

8 (71333) 75646
312
«Жаңатұрмыс негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Жаңатұрмыс ауылы, jnm_80@mail.ru
8 (71334) 77175
313
«№ 48 бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Қырғыз стансасы
8 (71334) 76119
314
«№ 52 бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
№ 53 бекеті
8 (71334) 77186
315
«Темір стансасындағы № 59 бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Темір көпір стансасы
8 (71333) 78328
316
«Жаркемер бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Жаркемер ауылы
8 (71334) 76621
317
«№ 57 бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Тас бекеті
8 (71334) 24197
318
«Құдық бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы,
Құдық стансасы
8 (71334) 76110
319
«Сабындыкөл бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Мұғалжар ауданы, Сабындыкөл ауылы
8 (71333) 77262
320
«№ 1 Шұбарқұдық мектеп-гимназиясы» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті,
Асау Барақ көшесі № 5
1_mektep@list.ru
8 (71346) 22572
321
«№ 2 Шұбарқұдық орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кәсіпшілігі, Техникум көшесі № 1
Sh.Shubar_2@mail.ru
8 (71346) 24223
322
«№ 3 Шұбарқұдық орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті,
Жамбыл көшесі № 1
Sh.Shubar_3@mail.ru
8 (71346) 22778
323
«№ 4 Шұбарқұдық орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті, Н.Байғанин көшесі № 7
Sh.Shubar_4@mail.ru
8 (71346) 22402
324
«№ 5 Шұбарқұдық бастауыш мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті,
Депо көшесі № 3
Sh.Shubar_5@mail.ru
8 (71346) 23092
325
«№ 6 Шұбарқұдық негізгі мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті,
Северная көшесі № 50
Sh.Shubar_6@mail.ru
8 (71346) 23164
326
«Шұбарқұдық гимназиясы» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті, Ж.Кереев көшесі № 3
Ashub_gimnazia@mail.ru
8 (71346) 22630
327
«Ж.Кереев атындағы орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті, Ю.Гагарин көшесі № 20
8 (71346) 23825
328
«Кенкияқ орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Кенкияқ кенті, Ы.Алтынсарин көшесі
Schenkiak@mail.ru
8 (71346) 26240
329
«Шұбарши орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шұбарши кенті,
Сатпаев көшесі, № 5
Shubarshiom@mail.ru
8 (71346) 27423
330
«С.Бәйішев атындағы орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Темір қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 25
SSh.Baishev@mail.ru
8 (71346) 25634
331
«Алтықарасу мектеп-балабақшасы» ММ
Темір ауданы,
Алтықарасу ауылы, Мырзағұлова көшесі Altikarasu_shkola@mail.ru
8 (71346) 25124
332
«Н.Байғанин атындағы орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Ақсай ауылы, Н.Байғанин көшесі № 21
8 (71359) 25340
333
«Абай атындағы орта мектеп» ММ
Темір ауданы,
Құмқұдық ауылы
Abai_69_12@mail.ru
8 (71346) 79584
334
«Ә.Молдағұлова атындағы орта мектебі» ММ
Темір ауданы,
Шығырлы ауылы Ә.Молдағұлова көшесі № 6
Mektep_77@mail.ru

8 (71333) 75646
312
ГУ «Жанатурмысская основная школа
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Жанатурмыс jnm_80@mail.ru>
8 (71334) 77175
313
ГУ «Начальная школа № 48»
Актюбинская область,Мугалжарский район, ст. Кыргыз
8 (71334) 76119
314
ГУ «Начальная школа № 52»
Актюбинская область,Мугалжарский район, раз. №53
8 (71334) 77186
315
ГУ «Начальная школа № 59 станция Темир»
Актюбинская область,Мугалжарский район, ст. Темиркопир
8 (71333) 78328
316
ГУ «Жаркемерская начальная школа»
Актюбинская область,Мугалжарский район, с.Жаркемер
8 (71334) 76621
317
ГУ «Начальная школа № 57»
Актюбинская область, Мугалжарский район, раз.Тас
8 (71334) 24197
318
ГУ «Начальная школа станция Кудук»
Актюбинская область,Мугалжарский район, ст. Кудук
8 (71334) 76110
319
ГУ «Сабындыкульская начальная школа »
Актюбинская область,Мугалжарский район, с. Сабындыкуль
8 (71333) 77262
320
ГУ «Шубаркудукская № 1 школа-гимназия»
Темирский район Пос.Шубаркудук  ул,Асау-Барак, № 51_mektep@list.ru
8 (71346) 22572
321
ГУ «Шубаркудукская средняя школа № 2»
Темирский район Пром.Шубаркудук  ул.Техникум, № 1 Sh.Shubar_2@mail.ru
8 (71346) 24223
322
ГУ «Шубаркудукская средняя школа № 3»
Темирский район пос.Шубаркудук  ул.Жамбыл, № 1 Sh. Shubar_3@mail.ru
8 (71346) 22778
323
ГУ «Шубаркудукская средняя школа № 4»
Темирский район пос.Шубаркудук ул. Н.Байғанин, № 7 Sh. Shubar_4@mail.ru
8 (71346) 22402
324
ГУ «Шубаркудукская начальная школа № 5»
Темирский район пос.Шубаркудук  ул.Депо, № 3 Sh. Shubar_5@mail.ru
8 (71346) 23092
325
ГУ «Шубаркудукская основная школа №6»
Темирский район пос.Шубаркудук  ул.Северная, № 50 Sh. Shubar_6@mail.ru
8 (71346) 23164
326
ГУ «Шубаркудукская гимназия »
Темирский район пос.Шубаркудук  ул.Ж.Кереева, № 3A shub_gimnazia@mail.ru
8 (71346) 22630
327
ГУ «Шубаркудукская средняя школа им Ж.Кереева
Темирский район пос.Шубаркудук ул. Ю.Гагарина, № 20
8 (71346) 23825
328
ГУ «Кенкиякская средняя школа»
Темирский район пос.Кенкияк ул.Ы.Алтынсарина, № 2 Schenkiak@mail.ru
8 (71346) 26240
329
ГУ «Шубаршиская средняя школа»
Темирский район пос.Шубарши ул. Сатпаева, № 5 Shubarshiom@mail.ru
8 (71346) 27423
330
ГУ «Средняя школа им С.Баешова»
Темирский район Город Темир ул.Ы.Алтынсарина, № 23 SSh.Baishev@mail.ru
8 (71346) 25634
331
ГУ«Алтыкарасуская школа-сад»
Темирский район, с. Алтыкарасу, ул. Мырзагулова, № 5 Altikarasu_shkola@mail.ru
8 (71346) 25124
332
ГУ «Школа-сад им Н.Байганина »
Темирский район, с. Аксай ул.Н.Байганина, № 21
8 (71359) 25340
333
ГУ «Средняя школа им Абая»
Темирский район, с. Кумкудук Abai_69_12@mail.ru
8 (71346) 79584
334
ГУ «Средняя школа им А.Молдагуловой»
Темирский район, с. Шыгырлы ул.А.Молдагуловой, № 6 Mektep_77@mail.ru

8 (17332) 21534
360
«Амангелді орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Амангелді елді мекені ansagan.84@mail.ru
8 (71332) 73490
361
«Жамбыл мектеп-балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Ақкемер елді мекені zhambyl60@mail.ru
8 (71332) 74082
362
«Ойыл қазақ орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Ойыл селосы,
Амангелді к-сі № 2 kssh_uil@mail.ru
8 (71332) 21652
363
«Соркөл орта мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Құмжарған елді мекені sorkul@mail.ru
8 (71332) 73249
364
«Ақшатау негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Ақшатау елді мекені akshatau 75@ mail.ru
8 (71332) 72081
365
«Қаракемер мектеп-балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қаракемер елді мекені karakemer_mektep@mail.ru
8 (71332) 73200
366
«Қарасу негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қарасу елді мекені guizira@mail.ru
8 (71332) 73489
367
«Көсембай негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Көсембай елді мекені kosembai_nm@ mail.ru
8 (71332) 74142
368
«Жақсыбайкөл негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Шұбарши елді мекені zhaksibaikol@mail.ru
8 (71332) 73496
369
«Теректі негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Шиқұдық елді мекені terekti@mail.ru
8 (71332) 74143
370
«Екпетал мектеп – балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Екпетал елді мекені ekpetal.mbb@mail.ru
8 (71332) 21115
371
«Қаракөл негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қаракөл елді мекені
8 (71359) 35238
372
«Тайсойған негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Бестамақ елді мекені taisoigan@mail.ru
8 (71359) 43430
373
«Қоңырат бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қоңырат елді мекені
8 (71332) 74069
374
«Құбасай бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Құбасай елді мекені
8 (71359) 73210
375
«Құрманов бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қарасу елді мекені
8 (71332) 37518
376
"№ 1 Хромтау орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Шиловский көшесі, № 8
akhromtauskaya
8 (71336) 21664
377
"№ 2 Хромтау мектеп-гимназия"ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Курченко № 1 қилысы, khrom2sch@maiI.ru
8 (71336)
22957
378
"№ 3 Хромтау орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Абай көшесі, № 3
schkhrom@maiI.ru
8 (71336)
21681
379
"№ 4 Хромтау орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Ауэзов көшесі, № 5
4sch khrom@maiI.ru
8 (71336)
23252
380
"№ 5 Хромтау мектеп - гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Айтеке би көшесі, № 57 5schkhrom@maiI.ru
8 (71336)

8 (17332) 21534
360
ГУ «Амангельдинская средняя школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Амангельды ansagan.84@mail.ru
8 (71332) 73490
361
ГУ «Жамылская школа-сад»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Аккемер
zhambyl60@mail.ru
8 (71332) 74082
362
Гу «Казахская средняя школа»
Актюбинская область, Уилский район, с. Уил, ул.Б.Жолмырзаева, №2 kssh_uil@mail.ru
8 (71332) 21652
363
ГУ «Сорколская средняя школа» ММ-сі
Актюбинская область, Уилский район,
нас/пункт Кумжарган
sorkul@mail.ru
8 (71332) 73249
364
Гу «Акшатауская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район,
нас/пункт Акшатау
akshatau 75@ mail.ru
8 (71332) 72081
365
ГУ «Каракемерская школа-сад»
Актюбинская область, Уилский район,
нас/пункт Каракемер karakemer_mektep@mail.ru
8 (71332) 73200
366
ГУ «Карасуская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Карасу guizira@mail.ru
8 (71332) 73489
367
ГУ «Косембайская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Косембай kosembai_nm@ mail.ru
8 (71332) 74142
368
ГУ  «Жаксыбайкольская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район,  нас/пункт Шубарши zhaksibaikol@mail.ru
8 (71332) 73496
369
ГУ «Теректинская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Шикудук terekti@mail.ru
8 (71332) 74143
370
ГУ «Екпеталская школа-сад»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Екпетал ekpetal.mbb@mail.ru
8 (71332) 21115
371
ГУ «Каракольская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район,
нас/пункт Караколь
8 (71359) 35238
372
ГУ «Тайсойганская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район,  нас/пункт Бестамак taisoigan@mail.ru
8 (71359) 43430
373
ГУ «Конратская начальная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Конырат
8 (71332) 74069
374
ГУ «Кубасайская начальная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Кубасай
8 (71359) 73210
375
ГУ «Курмановская начальная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Карасу
8 (71332) 37518
376
ГУ "Хромтауская средняя школа № 1"
Актюбинская область, город Хромтау, ул.Шиловского, № 8 shkolakhromtauskaya
8 (71336) 21664
377
ГУ "Хромтауская школа - гимназия № 2"
Актюбинская область, город Хромтау, пер.Курченко, № 1 khrom2sch@maiI.ru
8 (71336)
22957
378
ГУ "Хромтауская средняя школа №3"
Актюбинская область, город Хромтау, ул. Абая, № 7 3schkhrom@maiI.ru
8 (71336)
21681
379
ГУ "Хромтауская средняя школа № 4"
Актюбинская область, город Хромтау, ул.Ауэзова, № 5 4schkhrom@maiI.ru
8 (71336)
23252
380
ГУ "Хромтауская школа - гимназия № 5"
Актюбинская область, город Хромтау,  ул.Айтеке би, № 57 5schkhrom@maiI.ru
8 (71336)

446
"Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе қазақ-түрік лицей- интернат"
Ақтөбе қаласы
Ағ.Жубановтар көшесі, 263 Turkee-1999@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(7132)
56-45-78
56-23-22
447
"Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика-математика мектеп интернат" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы
11 шағын ауданы, 77а Fizmat@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(7132)
23-48-33
448
"Алға облыстық балалар Үйі" мемлекеттік мекемесі
Алға қаласы
Есет-батыр көшесі, 33 Alga_dom@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(71337)
32-8-66

446
Государственное учреждение "Актюбинский областной казахско-турецкий лицей-интернат для одаренных детей"
г.Актобе ул.Б.Жубановых 263 Turkee-1999@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(7132) 56-45-78 56-23-22
447
Государственное учреждение "Областная специализированная физико-математическая школа-интернат"
г.Актобе ул. 11мкр -77а Fizmat@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(7132) 23-48-33
448
Государственное учреждение "Алгинская школа-интернат для детей сирот"
г.Алга ул. Есет-батыра-33 Alga_dom@mail.ru www.billim.akto.kz.
8(71337) 4-25-66

8(7132) 51-37-05
college-abuk@mail.kz
33
«Ақтөбе экономика және статистика колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Сатпаев, 20
8(7132) 56-86-24 rauzamirmanova@rambler.ru
34
«Ақтөбе қаласындағы Қазақстан гуманитарлық заң университетінің колледжі» ЖШС
Ақтөбе қаласы, Тургенев, 72
8(7132) 56-00-30,
56-44-56
alex40485@mail.ru
35
«Ақтөбе техникалық колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Смагулов, 1
8(7132) 22-14-56,
21-74-57
atk_atk@mail.ru
36
«Ақтөбе гуманитарлық техникалық әмбебап мультипрофильдік колледжі» ЖШС
Ақтөбе қаласы, Арынов, 1
8(7132) 22-41-48
agtumkoll@mail.ru
37
«М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы» АҚ-ның «Ақтөбе көлік және коммуникациялар колледжі» ЖШС
Ақтөбе қаласы, Алтынсарин, 4А
8(7132) 21-14-00,
40-40-32
aktk_06@mail.ru
38
«Құрылыс-монтаж колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, 11 мкр. 31 А
8(7132) 23-67-85
Asmk2010@mail.ru
39
«Сәулет- құрылыс колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Мирзояна, 5
8(7132) 40-61-89 almira_orakova@mail.ru
40
«Болашак» көпсалалы колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Айтеке би, 76
8(7132) 21-17-14 Bolashak.kolledzh@mail.ru
41
«Ақтөбе экономика, статистика және информатика колледжі» Жеке меншік мекеме
Ақтөбе қаласы, Маресьев, 81
8(7132) 54-37-72
Akesi_aktobe@mail.ru
42
Мұғалжар гуманитарлы-техникалық колледжі
Қандыағаш қаласы, Трансформаторная көшесі, 2,
8 (71333) 3-75-68
mugalzhargtk@mail.ru
«Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
3-Қосымша
Әкімшілік әрекеттің өзара іс – қимыл және тізбектілік сипаты  1 Кесте. ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің әрекеттері (жұмыс ағыны, барысы)
№ әрекет
(жұмыс ағыны, барысы)
1
2
3
ҚФБ аталуы
ҚФБ-1 уәкілетті органның кеңсе қызметкері
ҚФБ-2 уәкілетті органның басшысы
ҚФБ-3 уәкілетті органның маманы
Әрекет атауы
(үдеріс, реттеме,
амал) және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, құжаттар топтамасының тізімін тексеру, тіркеу
Маманды анықтау
Құжаттардың сенімділігін тексеру, мемлекеттік қызметті ұсынуда немесе бас тарту туралы шешім қабылдау
(деректер,құжат, ұйымдастырушылық – реттеушілік шешім) аяқталу формасы
Мемлекеттік қызметті алушыға қолхатты беру
Қарар салу
Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын немесе уәждемелік бас тартуды дайындау
Орындалу мерзімі
20 минуттан артық емес
2 күн
3 күн
Келесі әрекеттің нөмірі
3
4
№ әрекет
(жұмыс ағыны, барысы)
4
5
ҚФБ аталуы
ҚФБ-2 уәкілетті органның басшысы
ҚФБ-3 уәкілетті органның маманы
Әрекет атауы
(үдеріс, реттеме,
амал) және олардың сипаттамасы
Білім туралы құжаттардың телнұсқаларына немесе бас тартудың дәлелді жауабына бұрыштама қою
Білім туралы құжаттардың телнұсқаларына немесе уәждемелік бас тартуды табыстау
(деректер,құжат, ұйымдастырушылық – реттеушілік шешім) аяқталу формасы
Білім туралы құжаттардың телнұсқаларына немесе бас тартудың дәлелді жауабына бұрыштама қою
Білім туралы құжаттардың телнұсқаларына немесе уәждемелік бас тартуды табыстау
Орындалу мерзімі
2 күн
3 күн
Келесі әрекеттің нөмірі
5
---
2 Кесте. Қолдану әдістері. Негізгі үдеріс.
ҚФБ-1 уәкілетті органның кеңсе қызметкері
ҚФБ-2 уәкілетті органның басшысы
ҚФБ-3 уәкілетті органның маманы
№ 1 Әрекет
Құжаттарды қабылдау, құжаттар топтамасының тізімін тексеру, тіркеу, мемлекеттік қызметті алушыға қолхатты беру
№ 2 Әрекет
Құжатқа қарар салып, маманға жолдау
№ 3 Әрекет
Құжаттардың сенімділігін тексеру,мемлекеттік қызмет көрсетуде шешім қабылдау, білім туралы құжаттардың телнұсқаларына бұрыштама қою
№ 4 Әрекет
Білім туралы құжаттарға бұрыштама қою
№ 5 Әрекет
Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын алушыға немесе алушының өкіліне жолдау
3 Кесте. Қолдану әдістері. Альтернативті үдеріс.
ҚФБ-1 уәкілетті органның кеңсе қызметкері
ҚФБ-2 уәкілетті органның басшысы
ҚФБ-3 уәкілетті органның маманы
№ 1 Әрекет
Құжаттарды қабылдау, құжаттар топтамасының тізімін тексеру, тіркеу, Мемлекеттік қызметті алушыға қолхатты беру
№ 2 Әрекет
Құжатқа қарар салып, маманға жолдау
№ 3 Әрекет Бас тарту туралы уәждемелік жауапты дайындау, құжаттарды қарастыру
№ 4 Әрекет
Бас тарту туралы уәждемелік жауапқа қол қою
№ 5 Әрекет
Бас тарту туралы уәждемелік жауапты алушыға табыстау
«Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру»
Мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
4-Қосымша
Әкімшілік әрекеттің логикалық тізбектілігі арасындағы өзара байланыс тәсімі
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті

8(7132) 51-37-05 college-abuk@mail.kz
33
ЧУ «Актюбинский колледж экономики и статистики»
г. Актобе,  Сатпаева, 20
8(7132) 56-86-24 rauzamirmanova@rambler.ru
34
ТОО «Колледж Казахстанского гуманитарно- юридического университета города Актобе»
г. Актобе,  Тургенева, 72
8(7132) 56-00-30,  56-44-56 alex40485@mail.ru
35
ЧУ «Актюбинский технический колледж»
г. Актобе,  Смагулова, 1
8(7132) 22-14-56, 21-74-57  atk_atk@mail.ru
36
ТОО «Актюбинский гуманитарно-технический универсальный мультипрофильный колледж»
г. Актобе,  Арынова, 1
8(7132) 22-41-48 agtumkoll@mail.ru
37
ТОО «Актюбинский колледж транспорта и коммуникаций» АО «Казахская академия транспорта и коммуникций им. М.Тынышпаева
г. Актобе,  Алтынсарина 4А
8(7132) 21-14-00,  40-40-32 aktk_06@mail.ru
38
ЧУ «Актюбинский строительно–монтажный колледж»
г. Актобе, 11 мкр. 31 А
8(7132) 23-67-85 Asmk2010@mail.ru
39
ЧУ «Актюбинский архитектурно – строительный колледж»
г. Актобе, Мирзояна, 5
8(7132) 40-61-89 almira_orakova@mail.ru
40
ЧУ Многопрофильный колледж «Болашак»
г. Актобе,  Айтеке би, 76
8( 7132) 21-17-14 Bolashak.kolledzh@mail.ru
41
ЧУ «Актюбинский колледж экономики, статистика и информатики»
г. Актобе, Маресьева, 81
8(7132) 54-37-72 Akesi_aktobe@mail.ru
42
ЧУ «Мугалжарский гуманитарно-технический колледж»
Г. Кандыагаш, Трансформаторная 2
8–71333-3-75-68 mugalzhargtk@mail.ru
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача дубликата документа об образовании»
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа СФЕ-1
Руководитель уполномоченного органа СФЕ-2
Специалист уполномоченного органа СФЕ-3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием документов, проверка перечня пакета документов, регистрация
Определение специалиста
Проверка достоверности документов, принятие решения в предоставлении государственной услуги или мотивированного отказа
Форма завершения (данные,
документ, организационно-
распорядительное решение)
выдача расписки получателю государственной услуги
Накладывание резолюции
Подготовка дубликата документа об образовании или мотивированного отказа
Сроки исполнения
Не более 20 минут
2 дня
3 дня
Номер следующего действия
2
3
4
№ действия
(хода, потока работ)
4
5
Наименование СФЕ
Руководитель уполномоченного органа СФЕ-2
Специалист уполномоченного органа СФЕ-3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Визирование дубликата документа об образовании или мотивированного отказа
Передача дубликата документа об образовании или мотивированного отказа
Форма завершения (данные,
документ, организационно-
распорядительное решение)
Визирование
Выдача
Сроки исполнения
2 дня
3 дня
Номер следующего действия
5
---
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа СФЕ-1
Руководитель уполномоченного органа СФЕ-2
Специалист уполномоченного органа СФЕ-3
Действие № 1
Прием документов, проверка перечня пакета документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие № 2
Накладывание резолюции, направление специалисту
Действие № 3
Проверка достоверности документов, принятие решения в предоставлении государственной услуги, подготовка дубликата документа об образовании для визирования
Действие № 4
Визирование дубликата документа об образовании
Действие № 5
Передача дубликата документа об образовании получателю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс .
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа СФЕ-1
Руководитель уполномоченного органа СФЕ-2
Специалист уполномоченного органа СФЕ-3
Действие № 1
Прием документов, проверка перечня пакета документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие № 2
Накладывание резолюции, направление специалисту
Действие № 3
Рассмотрение документов, подготовка
мотивированного ответа об отказе
Действие № 4
Подписание
мотивированного ответа об отказе
Действие № 5
Передача мотивированного ответа об отказе
получателю
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Выдача дубликата документа об образовании»
Схема,
отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги «Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования»

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы мемлекеттік қызмет регламентіне мынадай ұғымдар мен аббревиатуралар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушылар - мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлғалар;
2) уәкілдік орган - мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асырушы мемлекеттік орган (мемлекеттік мекеме);
3) жалпы білім беретін мектеп - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын, сондай-ақ оқушылар мен тәрбиеленушілерге қосымша білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын оқу орны;
4) құрылымдық – функционалдық бірліктер (ҚФБ) – мүдделі мемлекеттік органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысушы ақпараттық жүйелер (ішкі жүйелер).
2. Жалпы ереже
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік-құқықтық анықтамасы: Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау.
3. Мемлекеттік қызмет осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес меншіктік нысаны мен ведомстволық бағыныстылығына қарамастан бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет мынадай нормативтік құқықтық актілермен реттеледі:
1) Қазақстан Республикасының Конституциясы;
2) Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңымен;
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 127 «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгі қағидаларын бекіту туралы» қаулысы;
4) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысы (бұдан әрі – Стандарт).
6. Білім беру ұйымына қабылдау туралы жалпы бұйрық мемлекеттік қызметті алатын алушының мемлекеттік қызметінің нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Уәкілетті органдардың орналасқан жері мен жұмыс кестесі осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
Білім беру ұйымдарына қабылдау алдын ала жазылмай және жедел қызмет көрсетусіз кезек ретімен жүзеге асырылады.

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги используются следующие понятия и аббревиатуры:
1) получатели государственной услуги - физические лица, которым оказывается государственная услуга;
2) уполномоченный орган – государственный орган (государственное учреждение), осуществляющий оказание государственной услуги;
3) общеобразовательная школа - учебное заведение, реализующее общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования, а также учебные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников;
4) структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица заинтересованных государственных органов, информационные системы (подсистемы), участвующие в оказании государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативное правовое определение государственной услуги: Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования.
3. Государственная услуга оказывается организациями образования Республики Казахстан, реализующими общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности согласно приложения 1 настоящего регламента.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга регулируется следующими нормативными правовыми актами:
1) Конституцией Республики Казахстан;
2) Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании»;
3) постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 127 «Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования»;
4) Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее Стандарт).
6. Результатом государственной услуги, которую получит получатель государственной услуги, является общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информация о месте нахождения и графике работы уполномоченных органов указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Прием в организациях образования осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

Мемлекеттік қызмет демалыс пен мереке күндерін қоспағанда күн сайын сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін жүзеге асырылады.
8. Мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат тізбесі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген білім беру ұйымдарының стендтерінде, білім бөлімдерінің ресми сайттарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми сайтында (www.edu.gov.kz) орналастырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары ғана қатысады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі құжаттарды тапсырған сәттен бастап 1 жұмыс күнін құрайды:
1) мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні құжаттарды қабылдау кезінде күтуге рұқсат берілетін уақыт (тіркелген кезде) – 30 минут;
2) мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні құжаттарды қабылдау кезінде қызмет күтуге рұқсат берілетін уақыт (тіркелген кезде) – 30 минут.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі (білім беру ұйымына қабылданғандығы туралы бұйрық) - 3 айдан артық емес, өйткені қабылдағаны туралы бұйрық оқушылар үшін ортақ болып табылады.
Аталған қызмет 6-18 жас аралығындағы Қазақстан Республикасының азаматтарына (бұдан әрі - мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызметке алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден:
1) құжаттар толық ұсынылмағанда;
2) құжаттарда шүбәлі және бұрмаланған деректер (мәліметтер) анықталғанда;
3) осы білім беру ұйымының жариялаған білім беру деңгейіне сәйкес келмегенде келмесе немесе болмағанда;
4) мемлекеттік қызметті алушы оқу көрсеткіштерінің таңдаған білім беру ұйымының мәртебесіне сәйкес келмеуі;
5) аталған білім беру ұйымының қызмет көрсету аумағына сәйкес келмеуі бас тартуға негіз болады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап мемлекеттік қызмет нәтижесін берген сәтке дейін:
Мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына жолыққан кезде:
1) мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына қажетті құжаттармен қоса отырып өтініш береді;
2) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы мемлекеттік қызметті алушы берген құжаттарды тексеруді және қабылдауды жүзеге асырады;
3) мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға қажетті құжаттарды қабылдап алғандығы немесе бас тартатындығы туралы қолхат беріледі;

Государственная услуга осуществляется ежедневно, за исключением выходных и праздничных дней с 9.00 до 13.00 часов.
8. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах в организациях образования, перечень которых указан в приложении 1 к настоящему Регламенту, размещается на официальных сайтах отделов образования, а также на официальном сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан по адресу: www.edu.gov.kz.
9. В процессе оказания государственной услуги участвуют только организации образования начального, основного среднего, общего среднего образования.
10. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляет 1 рабочий день:
1) время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации), - 30 минут;
2) время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения – не более 30 минут.
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся.
Данная услуга предоставляется гражданам Республики Казахстан в возрасте 6-18 лет (далее – получатель государственной услуги).
11. Основанием для отказа получателю государственной услуги в предоставлении государственной услуги могут быть:
1) представление неполного пакета документов;
2) выявление недостоверных или искаженных фактов (сведений) в документах;
3) несоответствие или отсутствие заявленного уровня образования в данной организации образования;
4) несоответствие учебных показателей получателя государственной услуги статусу выбранной организации образования;
5) несоответствие проживания на территории обслуживания данной организации образования.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
При обращении получателя государственной услуги в организацию образования:
1) получатель государственной услуги подает заявление в организацию образования, с приложением необходимых документов;
2) ответственное лицо организации образования осуществляет проверку и прием представленных получателем государственной услуги документов;
3) при сдаче документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме необходимых документов или отказ;

4) кіріс хат-хабарлар журналында тіркелген құжаттар білім беру ұйымының басшысына тексеру және білім беру ұйымына қабылдау туралы бұрыштама жазу үшін жіберіледі;
5) басшы бұрыштамасы бар құжаттар білім беру ұйымының жауапты тұлғасына білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық әзірлеуге жіберіледі;
6) қанағаттанарлық шешілген кезде білім беру ұйымының басшысы білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа қол қойылады;
7) тізімдер стендке ілінеді немесе ауызша жария етіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
13. Мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызметті алуға арналған барлық құжаттарды тапсыру кезінде осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті алған күні жазылған барлық құжаттарды қабылдап алғандығы туралы қолхат беріледі.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін білім беру ұйымына жолыққан кезде мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырады.
15. Уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушы құжаттарының сақтығы мен қорғалуын қамтамасыз етеді.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мына құрылымдық - функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) өтінішті қабылдауды, тіркеуді, өңдеуді, мемлекеттік қызметтің аяқталған нәтижесін беруді жүзеге асырушы білім беру ұйымының жауапты тұлғасы (ҚФБ-1);
2) оқуға рұқсат беру туралы бұйрыққа қол қоюшы білім беру ұйымының бірінші басшысы (ҚФБ-3).
17. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (үдеріс) сабақтастығы мен өзара іс-әрекетінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 3 қосымшада әрбір әкімшілік әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімі көрсетіле отырып келтірілген.
18. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісіндегі әрекеттер мен құрылымдық - функционалдық бiрлiктердің өзара байланысының қисынды сабақтастығын көрсететін сызба осы регламентке 4 қосымшада келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметтер көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
19. Уәкілетті органдардың лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметтер көрсету барысында өздері қабылдаған шешімдері мен іс - әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасы заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
«Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1- қосымша
Өкілетті органдардың мекенжайлар тізбесі  Ақтөбе облысының жалпы білім беретін мектептері
Уәкілетті органның атауы
Уәкілетті органның орналасқан заңды мекенжайы (қала, аудан, көше, үйдің (пәтердің) №, электрондық пошта мекенжайы)
Қала коды және телефон нөмірі
Жұмыс кестесі
1
"№ 1 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,

4) документы, зарегистрированные в журнале входящей корреспонденции направляются руководителю организации образования для проверки и наложения резолюции о зачислении в организацию образования;
5) документы с резолюцией руководителя направляются ответственному лицу организации образования для подготовки приказа о зачислении в организацию образования;
6) при положительном решении подписывается приказ о зачислении в организацию образования руководителем организации образования;
7) размещение списков на стенде, или оповещение в устном порядке.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о получении всех документов согласно приложению 2 к настоящему Регламенту, в которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги при обращении в организации образования получатель государственной услуги представляет документы согласно пункта 11 Стандарта.
15. Уполномоченный орган обеспечивает сохранность и защиту документов получателя государственной услуги.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее СФЕ):
1) ответственное лицо организации образования, которое осуществляет прием, регистрацию, обработку заявлений, выдачу результата завершения государственной услуги (СФЕ-1);
2) первый руководитель организации образования, который подписывает приказ о разрешений на обучение (СФЕ-2).
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающие государственные услуги
19. Должностные лица несут ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для обучения
по общеобразовательным программам начального,
основного среднего,
общего среднего образования»
Общеобразовательные школы Актюбинской области
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес расположения уполномоченного органа (город, район, улица, № дома (кв.), адрес электронной почты)
Номер телефона
График работы
1
ГУ "Средняя школа № 1"

449
"Облыстық туберкулез- санаториясы мектеп интернат" мемлекеттік мекемесі
Қурайлы селосы
Алтынсарин көшесі, 10 internat_kurali@mail.ru
www.billim.akto.kz.
8(7132)
98-06-90
«Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына
қарамастан білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2- қосымша
Алушыдан құжаттарды қабылдап алу туралы қолхат үлгісі
_____________________________________________________
(мектептің, елді мекеннің, ауданның, облыстың атауы)
Құжаттарды қабылдап алғандығына №_____ қолхат
_____________________ мына құжаттар қабылдап алынды:
1) баланың заңды өкілдерінен өтініш;
2) баланың туылғаны туралы куәліктің көшірмесі (нотариалды түрде куәландырылған);
3) денсаулығының жай-күйі туралы анықтама (медициналық паспорт);
4) өтініш берушінің тұрған жерінен анықтама немесе тұратын жерін растайтын басқа құжат (нотариалды түрде куәландырылған);
5) 3х4 өлшемдегі 2 дана фотосурет;
6) оқушының жеке ісі, тұрған жерінен шыққандығы (5-11 сыныптар үшін) туралы талон.
Қабылдап алды жауапты тұлға ___________________ (қолы)
"__" _____________ 20__ ж.
«Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына
қарамастан білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
3- қосымша
1-кесте. Құрылымдық - функционалдық бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы (ҚФБ)
Негізгі үдерістің әрекеті
1
Әрекет №
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
Білім беру ұйымының бірінші басшысы ҚФБ-2
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
3
Әрекеттер атауы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды тексеру және қабылдау
Оқуға қабылданғаны туралы бұйрыққа қол қою
Оқушылар тізімдері стендке ілу немесе ауызша жария ету
4
Аяқталу нысаны
Құжаттарды қабылдап алғандығы немесе дәлелді бас тарту туралы қолхат
Оқуға қабылданғаны туралы бұйрық
Тізім
5
Орындау мерзімі
1 күн
3 айдан аспайды
1 күн
6
Келесі әрекеттің номері
2
3
-
2-кесте. Орындау нұсқалары. Негізгі үдеріс.
Негізгі үдерістің (барысының, ағынының) әрекеті
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
Білім беру ұйымының бірінші басшысы ҚФБ-2
1. Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды тексеру және қабылдау
2. Оқуға қабылданғаны туралы бұйрыққа қол қою
3. Оқушылар тізімдері стендке ілу немесе ауызша жария ету
2-кесте. Орындау нұсқалары. Баламалы үдеріс.
Негізгі үдерістің (барысының, ағынының) әрекеті
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
1.1. Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды тексеру және қабылдау, құжаттар пакеті толық ұсынылмағандықтан бас тарту
«Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
4- қосымша
Әкімшілік әрекеттер қисынды сабақтастығының өзара байланысын көрсететін сызба
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті
1.Негізгі түсініктер
1. Пайдаланылатын түсініктер мен қысқартулар анықтамасы:

449
Государственное учреждение "Курайлинская школа-интернат санаторного типа"
с.Курайли ул.Алтынсарина-10 internat_kurali@mail.ruwww.billim.akto.kz.
8(7132) 98-06-90
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление в организации
образования независимо от ведомственной
подчиненности для обучения по общеобразовательным
программам начального, основного среднего,
общего среднего образования»
Образец расписки о получении документов у получателя
_______________________________________________________
(наименование школы, населенного пункта, района, области)
Расписка в приеме документов № _________
Получены от ______________________________ следующие документы:
1) заявление от законных представителей ребенка;
2) копию свидетельства о рождении ребенка (нотариально заверенное);
3) справку о состоянии здоровья (медицинский паспорт);
4) справку с места жительства или иной документ, подтверждающий место проживания заявителя (нотариально заверенное);
5) фотографии размером 3х4 см в количестве 2 штук;
6) личное дело учащегося, талон о выбытии (для 5-11 кл).
Принял ответственное лицо __________________ (подпись)
"__" _____________ 20__ г.
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление в организации
образования независимо от ведомственной
подчиненности для обучения по общеобразовательным
программам начального, основного среднего,
общего среднего образования»
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
Действие основного процесса
1
№ действия
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
СФЕ-1
Первый руководитель организации образования
СФЕ-2
Ответственное лицо организации образования
СФЕ-1
3
Наименования действий
Проверка и прием представленных получателем государственной услуги документов
Подписание приказа о зачислении
Размещение списков учащихся на стенде или оповещение в устном порядке
4
Форма завершения
Расписка о приеме документов либо мотивированный отказ
Приказ о зачислении
Список
5
Сроки исполнения
1 день
Не более 3 месяцев
1 день
6
Номер следующего действия
2
3
-
Таблица 2. Варианты исполнения. Основной процесс.
Действие основного процесса (хода, потока)
Ответственное лицо организации образования
СФЕ-1
Первый руководитель организации образования
СФЕ-2
1. Прием и проверка представленных получателем государственной услуги документов
2. Подписание приказа о зачислении
3. Размещение списков на стенде или оповещение в устном порядке
Таблица 3. Варианты исполнения. Альтернативный процесс.
Действие основного процесса (хода, потока)
Ответственное лицо организации образования
СФЕ-1
1. Прием и проверка представленных получателем государственной услуги документов, отказ в связи с не полным пакетом документов
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление в организации
образования независимо от ведомственной
подчиненности для обучения по общеобразовательным
программам начального, основного среднего,
общего среднего образования»
Схема,
отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги
«Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования»
1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:

1) үйден оқыту - денсаулығына байланысты уақытша немесе үнемі білім беру ұйымына келе алмайтын тұлғаның тиісті білім беру ұйымдарының педагогикалық қызметкерлері арқылы, соның ішінде қашықтықтан оқыту құралын қолдану арқылы жалпы білім беру бағдарламасын игеруі;
2) психологиялық – медициналық - педагогикалық кеңес (ПМПК) – мүмкіндігі шектеулі балалардың әлеуметтік және дәрігерлік-педагогикалық түзетімдік сүйемелдеу алуын, білім алу түрлерін анықтау, жеке оңалту бағдарламасын құру мақсаттарын жүзеге асыратын мемлекеттік мекеме;
3) ДКК – Денсаулық сақтау министрлігінің тұрғылықты жердегі алғашқы медико-санитарлық көмек ұйымдарындағы дәрігерлік - консультациялық комиссиясы;
4) мүмкіндігі шектеулі бала (балалар) - 18 жасқа дейінгі физикалық немесе психикалық жетіспеушілігі бар, өмір сүру қабілеті шектелген, туа біткен, тұқым қуалаушылықпен, жүре пайда болған аурулары бар және жарақат алған балалар;
5) мемлекеттік қызметті алушы (тұтынушы) - мемлекет қызмет көрсетілуші жеке тұлғалар;
6) ҚФБ - құрылымдық функционалдық бірліктер – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысушы жауапты тұлғалар.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік-құқықтық анықтамасы: «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау» (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет тұтынушының тұрғылықты жері бойынша Ақтөбе облысының барлық типтегі жалпы білім беретін ұйымдарымен (бұдан әрі - уәкілетті орган) көрсетіледі, олардың мекен-жайлары осы регламентке 1-қосымшада келтірілген.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет түрі - автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет:
1) Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңына;
2) Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі № 343 «Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы» Заңына;
3) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 3 ақпандағы № 100 «Арнаулы бiлiм беру ұйымдары қызметiнiң үлгi ережесiн бекіту туралы» қаулысына;
4) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 26 қарашадағы № 974 «Стационарлық емдеу-алдын алу, оңалту және басқа денсаулық сақтау ұйымдарында емдеу курсынан өтіп жатқан мүгедек балалар үшін оқу сабақтарын ұйымдастыру, оқу-тәрбие ұйымдарының мүгедек балаларды үйде оқытуда ата-аналарға көмек көрсету тәртібі туралы ережелерді бекіту туралы» бұйрығына;

1) обучение на дому освоение общеобразовательных программ лицом, по состоянию здоровья временно или постоянно не посещающим образовательную организацию, при котором обучение осуществляется на дому педагогическими работниками соответствующих образовательных организаций, в том числе с использованием дистанционных средств обучения;
2) психолого-медико-педагогическая консультация (ПМПК) государственное учреждение, осуществляющее проведение диагностики и обследование детей с ограниченными возможностями в целях установления показаний на социальную и медико-педагогическую коррекционную поддержку, определения вида и формы образования, составления индивидуальной программы реабилитации;
3) ВКК - врачебно-консультационная комиссия в организациях первичной медико-санитарной помощи Министерства здравоохранения по месту жительства;
4) ребенок (дети) с ограниченными возможностями - ребенок (дети) до 18 лет с физическими и (или) психическими недостатками, имеющий ограничение жизнедеятельности, обусловленное врожденными, наследственными, приобретенными заболеваниями или последствиями травм;
5) получатель государственной услуги (потребитель) - физические лица, которым оказывается государственная услуга;
6) СФЕ структурно-функциональные единицы – ответственные лица, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативно-правовое определение государственной услуги:
«Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования» (далее – государственная услуга).
3. Государственная услуга оказывается общеобразовательными организациями образования всех типов Актюбинской области (далее - уполномоченный орган) по месту жительства потребителя, перечень адресов которых указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании:
1) Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании»;
2) Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года № 343 «О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями»;
3) Постановления Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 100 «Об утверждении типовых правил деятельности специальных организаций образования»;
4) Приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года № 974 «Об утверждении правил о порядке организации учебных занятий для детей-инвалидов, проходящих курс лечения в стационарных лечебно-профилактических, реабилитационных и других организациях здравоохранения, оказания помощи родителям в обучении детей-инвалидов на дому учебно-воспитательными организациями»;

5) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қаулысына сәйкес көрсетіледі.
6. Үйде жеке оқытуды ұйымдастыру туралы білім беру ұйымының бұйрығы мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталуының нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz және білім басқармасының aktouo@rambler.ru. мекенжайындағы интернет – ресурсында орналасқан.
8. Мемлекеттік қызмет барлық түрдегі жалпы білім беретін ұйымдардың ғимараттарында жүзеге асырылады, демалыс пен мереке күндерін қоспағанда, күн сайын сағат 8.00-ден 17.00-ге дейін 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс жасай отырып көрсетіледі.
Қабылдау кезек ретімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі:
1) алушы мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап - 3 жұмыс күннен артық емес;
2) жолыққан күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алу уақытында құжаттарды тапсыру үшін жұмсалатын рұқсат берілген ең ұзақ уақыт 30 минут құрайды;
3) алушы жолыққан күні сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетілетін рұқсат берілген ең ұзақ уақыт 30 минуттан аспайды.
10. Тіркеуші органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуына тұтынушының құжаттарды толық ұсынбауы негіз болады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) Жалпы білім беру ұйымының жауапты тұлғасы мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды тексеруді және қабылдап алуды жүзеге асырады, өтінішті кіріс хат-хабар журналына тіркейді, қабылдап алынған күні белгіленген қабылдап алынған құжаттар туралы қолхат береді.
2) тіркелген құжаттар білім беру ұйымының басшысына түскен құжаттардың толықтығын тексеру және білім беру ұйымына қабылдау немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы бұрыштама қою үшін жіберіледі;
3) басшының бұрыштамасы қойылған құжаттар білім беру ұйымының жауапты тұлғасына білім беру ұйымына қабылдау немесе тұтынушы құжаттардың біреуін ұсынбаған ретте қызмет көрсетуден бас тарту туралы бұйрық дайындауға жіберіледі;

5) Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются приказ организации образования об организации индивидуального обучения на дому.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информация о порядке предоставления государственной услуги располагается на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан в разделе «Государственные услуги» по адресу: www.edu.gov.kz и управления образования по адресу: aktouo@rambler.ru
8. Государственная услуга осуществляется в зданиях общеобразовательных организаций образования всех типов, оказывается ежедневно с 8-00 часов до 17-00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30, за исключением выходных и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента подачи получателем документов, необходимых для получения государственной услуги - не более 3-х рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи документов во время получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, составляет 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, составляет не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги регистрирующим органом является непредставление потребителем полного пакета документов.
11. Этапы оказания государственной услуги:
1) ответственное лицо общеобразовательной организации образования осуществляет проверку и прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрирует заявление в журнале входящей корреспонденции, выдает расписку о принятых документах с отметкой о дне получения;
2) зарегистрированные документы направляются руководителю организации образования для проверки полноты поступивших документов и наложения резолюции о зачислении в организацию образования либо отказе в предоставлении услуги;
3) документы с резолюцией руководителя направляются ответственному лицу организации среднего образования для подготовки приказа о зачислении в организацию образования или отказа в предоставлении услуги в случае непредставления потребителем одного из документов;

4) Білім беру ұйымына қабылдау және үйде жеке оқытуды ұсыну немесе дәлелді бас тарту туралы бұйрыққа бірінші басшы екі дана етіп қол қояды, ол бұйрықтар кітабында немесе шығыс хат-хабар журналында тіркеледі, оның бір данасы ұйымда сақталады, екіншісі мемлекеттік қызмет алушының заңды өкіліне беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдап алуды жүзеге асырушы адамдардың ең аз саны 1 қызметкерден тұрады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
13. Жалпыға бірдей білім беру ұйымының жауапты тұлғасы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады, деректерді тексереді, кіріс хат-хабар журналына өтініштерді тіркейді.
14. Мемлекеттік қызмет көрсетуді алушы мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін стандарттың 11-тармағына сәйкес құжаттарды тапсыруы қажет.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мына құрылымдық - функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
1) білім беру ұйымының бірінші басшысы;
2) білім беру ұйымының құжаттарды қабылдап алушы және тіркеуші жауапты тұлғасы.
16. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекетінің (рәсімдерінің) сабақтастығы мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімін көрсете отырып осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік әрекеттердің және ҚФБ қисындық сабақтастығының өзара байланысын бейнелейтін сызба осы регламентке 3-қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетуші лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Жауапты тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында олар қабылдаған шешімдері мен әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының заңнамаларында көзделген тәртіппен жауапты болады.
«Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт
бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды
ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттар қабылдайтын білім беру ұйымдарының тізімдері Өкілетті органдардың мекенжайлар тізбесі Ақтөбе облысының жалпы білім беретін мектептері
Уәкілетті органның атауы
Уәкілетті органның орналасқан заңды мекенжайы (қала, аудан, көше, үйдің (пәтердің) №, электрондық пошта мекенжайы)
Қала коды және телефон нөмірі
Жұмыс кестесі
1
"№ 1 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,

4) приказ о зачислении в организацию среднего образования и предоставлении индивидуального обучения на дому, либо мотивированный отказ подписываются первым руководителем в двух экземплярах, регистрируются в книге приказов или в журнале исходящей корреспонденции, один из которых хранится в организации, другой - выдается законному представителю получателя государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в регистрирующем органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Ответственное лицо общеобразовательной организации образования осуществляет проверку полноты документов, проверяет данные, регистрирует заявление в журнале входящей корреспонденции.
14. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить документы согласно п.11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) первый руководитель организации образования;
2) ответственное лицо организации образования, осуществляющее прием и регистрацию документов.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги.
18. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации
начального, основного среднего,
общего среднего образования»
Список организаций образования, осуществляющих прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования Перечень адресов уполномоченных органов
Общеобразовательные школы Актюбинской области
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес расположения уполномоченного органа (город, район, улица, № дома (кв.), адрес электронной почты)
Номер телефона
График работы
1
ГУ "Средняя школа № 1"

365
«Көсембай негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Көсембай елді мекені kosembai_nm@ mail.ru
8 (71332) 74142
366
«Жақсыбайкөл негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Шұбарши елді мекені zhaksibaikol@mail.ru
8 (71332) 73496
367
«Теректі негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Шиқұдық елді мекені terekti@mail.ru
8 (71332) 74143
368
«Екпетал мектеп – балабақшасы» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Екпетал елді мекені ekpetal.mbb@mail.ru
8 (71332) 21115
369
«Қаракөл негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қаракөл елді мекені
8 (71359) 35238
370
«Тайсойған негізгі мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Бестамақ елді мекені taisoigan@mail.ru
8 (71359) 43430
371
«Қоңырат бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қоңырат елді мекені
8 (71332) 74069
372
«Құбасай бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Құбасай елді мекені
8 (71359) 73210
373
«Құрманов бастауыш мектебі» ММ
Ақтөбе облысы,
Ойыл ауданы,
Қарасу елді мекені
8 (71332) 37518
374
"№ 1 Хромтау орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Шиловский көшесі, № 8
akhromtauskaya
8 (71336) 21664
375
"№ 2 Хромтау мектеп-гимназия"ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Курченко № 1 қилысы, khrom2sch@maiI.ru
8 (71336)
22957
376
"№ 3 Хромтау орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Абай көшесі, № 3
sch khrom@maiI.ru
8 (71336)
21681
377
"№ 4 Хромтау орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Ауэзов көшесі, № 5
4sch khrom@maiI.ru
8 (71336)
23252
378
"№ 5 Хромтау мектеп - гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Айтеке би көшесі, № 57 5schkhrom@maiI.ru
8 (71336)
24409
379
"№ 6 Хромтау гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Ауэзов көшесі, № 12б 6schkhrom@maiI.ru
8 (71336)
27740
380
"Абай орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Абай селосы,
Мектеп көшесі,
Abaikhrom@maiI.ru
8 (71336)
78605
381
"Ақжар қазақ орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Акжар селосы, А.Молдагулова көшесі, № 10Akzhar_kazakh_scool@maiI.ru
8 (71336)
38319
382
"Ақжар орыс орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Акжар,
Айтеке би көшесі,
akrus @maiI.ru
8 (71336)
38420
383
"Аққұдық орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Аккудык селосы,
akkud@maiI.ru
8 (71336)
79040
384
"Бөгетсай орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Бөгетсай селосы
Н.Орынбаев көшесі, № 10
bugetsai@maiI.ru
8 (71336)
47071
385
"Дөң орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Дон селосы,
Байганин көшесі, № 13
don@maiI.ru

365
ГУ «Косембайская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Косембай kosembai_nm@ mail.ru
8 (71332) 74142
366
ГУ «Жаксыбайкольская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район,  нас/пункт Шубарши zhaksibaikol@mail.ru
8 (71332) 73496
367
ГУ «Теректинская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район,  нас/пункт Шикудук terekti@mail.ru
8 (71332) 74143
368
ГУ «Екпеталская школа-сад»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Екпетал ekpetal.mbb@mail.ru
8 (71332) 21115
369
ГУ «Каракольская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Караколь
8 (71359) 35238
370
ГУ «Тайсойганская основная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Бестамакtaisoigan@mail.ru
8 (71359) 43430
371
ГУ «Конратская начальная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Конырат
8 (71332) 74069
372
ГУ «Кубасайская начальная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Кубасай
8 (71359) 73210
373
ГУ «Курмановская начальная школа»
Актюбинская область, Уилский район, нас/пункт Карасу
8 (71332) 37518
374
ГУ "Хромтауская средняя школа № 1"
Актюбинская область, город Хромтау, ул.Шиловского, № 8 shkolakhromtauskaya
8 (71336) 21664
375
ГУ "Хромтауская школа - гимназия № 2"
Актюбинская область, город Хромтау, пер.Курченко, № 1 khrom2sch@maiI.ru
8 (71336)
22957
376
ГУ "Хромтауская средняя школа № 3"
Актюбинская область, город Хромтау, ул. Абая, № 7 3schkhrom@maiI.ru
8 (71336)
21681
377
ГУ "Хромтауская средняя школа № 4"
Актюбинская область, город Хромтау, ул.Ауэзова, № 5 4schkhrom@maiI.ru
8 (71336)
23252
378
ГУ "Хромтауская школа - гимназия № 5"
Актюбинская область, город Хромтау, ул.Айтеке би, № 57 5schkhrom@maiI.ru
8 (71336)
24409
379
ГУ "Хромтауская гимназия № 6"
Актюбинская область, город Хромтау, ул.Ауэзова, № 12б, 6schkhrom@maiI.ru
8 (71336)
27740
380
ГУ "Абайская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с. Абай, ул.Мектеп, № 17 Abaikhrom@maiI.ru
8 (71336)
78605
381
ГУ "Акжарская казахская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Акжар, ул.А.Молдагуловой, № 19,  Akzhar_kazakh_scool @maiI.ru
8 (71336)
38319
382
ГУ "Акжарская русская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Акжар, ул.Айтеке би,№ 19, akrus@maiI.ru
8 (71336)
38420
383
ГУ "Аккудукская средняя школа"
АКтюбинская область, Хромтауский район, с.Аккудык, ул.М.Оспанова, № 13 akkud@maiI.ru
8 (71336)
79040
384
ГУ "Бугетсайская средняя школа"
АКтюбинская область, Хромтауский район, с.Бугетсай ул.Н.Орынбаев, № 10 bugetsai@maiI.ru
8 (71336)
47071
385
ГУ "Донская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Дон, ул Байганина, № 13 don@maiI.ru

8 (71336)
41225
386
"Қызылсу орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Кызылсу селосы, Ы.Алтынсарина көшесі, № 7
kzIsu@maiI.ru
8 (71336)
78565
387
"Құдықсай орта мектебі"ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Кудыксай селосы,
Мектеп көшесі, № 1
kuduksai@maiI.ru
8 (71336)
77558
388
"Көктау орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Коктау селосы,
Ленин көшесі, № 11б
koktau@maiI.ru
8 (71336)
43020
389
"Қопа орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Копа селосы,
М.Маметова көшесі, № 24 kopa@maiI.ru
8 (71336)
77500
390
"Майтөбе орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Коктобе селосы,
maitoba@maiI.ru
8 (71336)
77276
391
"Никельтау орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы, с.Никельтау,
Мектеп көшесі, № 4,
nikelfau @maiI.ru
8 (71336)
78043
392
"Нұрлы-көш орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Коктау-2,
Нурлы-кош көшесі, № 37а
8 (71336)
79719
393
"Оңғар орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Онгар селосы
Адыр көшесі, 1
ongar@maiI.ru
8 (71336)
78996
394
"Сарсай орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы
Сарсай селосы,
sarsai@maiI.ru
8 (71336)
78385
395
"Сәтпаев орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Тамды поселкесі,
Ардагерлер көшесі, № 1
tamda@maiI.ru
8 (71336)
46522
396
"Табантал орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Табантал ауылы, tabantal@maiI.ru
8 (71330)
22340
397
"Тассай орта мектебі "ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Тассай, Абай көшесі, № 16
tassai@maiI.ru
8 (71336)
77692
398
"Тасөткел орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Тасоткел селосы,
tasutkel@maiI.ru
8 (71330)
23020
399
"Ақтасты негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Актасты селосы,
aktasti@maiI.ru
8 (71359)
46110
400
"Ойсылқара мемлекеттік негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Ойсылкара селосы,
oisikara-@maiI.ru
8 (71336)
77553
401
"Степной негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Кокпекті
stepgnoi@maiI.ru
8 (71336)
78404
402
"Қарлау орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Бугетсай,
Н.Орынбаев көшесі, № 10, bugetsai@maiI.ru
8 (71336)
77565
403
"Просторный негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Хромтау қаласы,
Жазык п, Бірлік көшесі, iazik@maiI.ru
8 (71336)
78032
404
"№ 1 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
Мамедова көшесі, № 24 salauat1@rambler.ru
8 (71335) 24297
405
"№ 2 мектеп - гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
Есет Көтібарұлы көшесі, № 130  shkolagimnaziya2@mail.ru
8 (71335) 21444
406
"№ 3 орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар қаласы,
Минералды су көшесі, № 1
gysh 3@mail.ru

8 (71336)
41225
386
ГУ "Кызылсуская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с. Кызылсу, ул.Ы.Алтынсарина, № 7 kzIsu@maiI.ru
8 (71336)
78565
387
ГУ "Кудуксайская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Кудыксай, ул.Мектеп, № 1 kuduksai@maiI.ru
8 (71336)
77558
388
ГУ "Коктауская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Коктау, ул.Ленина, № 11б koktau@maiI.ru
8 (71336)
43020
389
ГУ "Копинская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Копа, ул.М.Маметовой, № 24 kopa @maiI.ru
8 (71336)
77500
390
ГУ "Майтобинская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Коктобе, maitoba@maiI.ru
8 (71336)
77276
391
ГУ "Никельтауская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Никельтау, ул.Мектеп, № 4 nikelfau@maiI.ru
8 (71336)
78043
392
ГУ "Нурлы-кошская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Коктау-2, ул.Нурлы-кош № 37а,
8 (71336)
79719
393
ГУ "Онгарская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Онгар, ул.Адыр, 1 ongar@maiI.ru
8 (71336)
78996
394
ГУ "Сарсайская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Сарсай, sarsai @maiI.ru
8 (71336)
78385
395
ГУ "Сатпаевская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, п.Тамды, ул.Ардагерлер, 1 tamda@maiI.ru
8 (71336)
46522
396
ГУ "Табанталская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, Табантал ауылы, tabantal@maiI.ru
8 (71330)
22340
397
ГУ "Тассайская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Тассай ул.Абая, № 16 tassai @maiI.ru
8 (71336)
77692
398
ГУ "Тасоткелская средняя школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Тасоткел, tasutkel@maiI.ru
8 (71330)
23020
399
ГУ "Актастинская основная школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, п.Актасты, aktasti@maiI.ru
8 (71359)
46110
400
ГУ  "Ойсылкаринская государственная основная школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Ойсылкара, oisikara - @maiI.ru
8 (71336)
77553
401
ГУ "Степная основная школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, п.Кокпекти, ул. stepgnoi@maiI.ru
8 (71336)
78404
402
ГУ "Карлауская начальная школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, с.Бугетсай ул.Н.Орынбаев 10, bugetsai@maiI.ru
8 (71336)
77565
403
ГУ  "Просторненская начальная школа"
Актюбинская область, Хромтауский район, п.Жазык, ул.Бірлік, № 5
iazik@maiI.ru
8 (71336)
78032
404
ГУ "Средняя школа № 1"
Актюбинская область, г.Шалкар ул. Мамедова, № 24 salauat1@rambler.ru
8 (71335) 24297
405
ГУ "Школа - гимназия № 2"
Актюбинская область, г.Шалкар ул. Е.Көтібарұлы 130 shkolagimnaziya2@mail.ru
8 (71335) 21444
406
ГУ "Средняя школа № 3"
Актюбинская область, г.Шалкар ул. Минеральная, 1 gysh 3@mail.ru

8 (71335) 79132
429
"Аяққұм негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қаңбақты селосы sartabanova87@mail.ru
8 (71349) 62782
430
"Қызылту негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қопасор селосы  kopasornm@mail.ru
8 (71335) 77072
431
"Сарбұлақ негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Есет ауылы guzi12@mail.ru
8 (71335) 79134
432
"Сарысай негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы
Сарысай ауылы s_sarysai-mektep@mail.ru
8 (71349) 28228
433
"Шоқысу негізгі мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Шоқысу стансасы shokisu@mail.ru
8 (71359) 44210
434
"№ 25 бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
№ 81 разьезд
8 (71359) 44270
435
"№ 32 бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Төсбұлақ ауылы
8 (71335) 78904
436
"№ 33 бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Жылан стансасы.
8 (71359) 44010
437
"№ 35 бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Кендала стансасы.
8 (71335) 77218
438
"№ 36 бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Көпмола стансасы
8 (71335)
439
"№ 42 бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қайдауыл стансасы
8 (71335) 26368
440
"№ 44 бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қауылжыр стансасы
8 (71335) 78131
441
"№ 60 бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы
№ 60 стансасы.
8 (71335) 79162
«Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт
бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды
ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің (ҚФБ) іс-әрекеттер сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеті
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының бірінші басшысы
3
Әрекеттер (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және оларды сипаттамалары
мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды тексереді және қабылдап алады
түскен құжаттардың толықтығын тексереді және білім беру ұйымына қабылдау немесе тұтынушы құжаттардың біреуін ұсынбаған ретте қызмет көрсетуден бас тарту туралы шешім қабылдайды
4
Аяқталу нысаны
өтінішті кіріс хат-хабар журналына тіркейді, құжаттарды тексеру, қол қою үшін бірінші басшыға береді
Құжаттарды бұйрық немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау үшін жауапты тұлғаға береді
5
Орындалу мерзімі
30 минут
30 минут
6
Келесі әрекет нөмірі
2
3
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
3
4
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының бірінші басшысы
3
Әрекеттер (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және оларды сипаттамалары
Бұйрық немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Бұйрықпен немесе бас тарту туралы жауаппен таныстыру
4
Аяқталу нысаны
бұйрыққа немесе бас тарту туралы жауапқа қол қою үшін бірінші басшыға беру
Бұйрыққа немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
5
Орындалу мерзімі
3 күн бойы
1 сағат
Келесі әрекет нөмірі
4
5
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
5
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
3
Әрекеттер (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және оларды сипаттамалары
бұйрықты бұйрықтар кітабына немесе бас тарту туралы жауапты шығыс хат-хабар журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны
Мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсету нәтижесін беру
5
Орындалу мерзімі
Күн ішінде
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
1 топ
ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
2 топ
ҚФБ
Білім беру ұйымының бірінші басшысы
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тексеру,тіркеу
№ 2 әрекет
Өтініштерді қарау, тіркеу туралы шешім қабылдау
№ 3 әрекет
Бұйрықты дайындау
№ 4 әрекет
Бұйрыққа қол қою
№ 5 әрекет
Бұйрықты бұйрықтар кітабына тіркеу
№ 6 әрекет
Бұйрықты алушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс.
1 топ
ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
2 топ
ҚФБ
Білім беру ұйымының бірінші басшысы
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тексеру, тіркеу
№ 2 әрекет
Құжаттарды қарау, шешім қабылдау
№ 3 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапты шығыс хат-хабар журналына тіркеу
№ 4 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
№ 5 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
«Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт
бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды
ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік әрекеттердің және ҚФБ қисындық сабақтастығының өзара байланысын бейнелейтін сызба
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті
1.Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен аббревиатуралар:

8 (71335) 79132
429
ГУ "Аяккумская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с.Канбакты sartabanova87@mail.ru
8 (71349) 62782
430
ГУ "Кызылтуская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с.Копасор kopasornm@mail.ru
8 (71335) 77072
431
ГУ "Сарыбулакская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район п. Есет guzi12@mail.ru
8 (71335) 79134
432
ГУ "Сарысайская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район с. Сарысай s_sarysai-mektep@mail.ru
8 (71349) 28228
433
ГУ "Шокысуйская основная школа"
Актюбинская область, Шалкарский район ст. Шокысу shokisu@mail.ru
8 (71359) 44210
434
ГУ "Начальная школа № 25"
Актюбинская область, Шалкарский район, рзд № 81
8 (71359) 44270
435
ГУ "Начальная школа № 32"
Актюбинская область, Шалкарский район, с. Тосбулак
8 (71335) 78904
436
ГУ "Начальная школа № 33"
Актюбинская область, Шалкарский район ст.Жылан
8 (71359) 44010
437
ГУ "Начальная школа № 35"
Актюбинская область, Шалкарский район ст.Кендала
8 (71335) 77218
438
ГУ "Начальная школа № 36"
Актюбинская область, Шалкарский район,  с. Көпмола
8 (71335) 77217
439
ГУ "Начальная школа № 42"
Актюбинская область, Шалкарский район, ст. Кайдауыл
8 (71335) 26368
440
ГУ "Начальная школа № 44"
Актюбинская область, Шалкарский район, ст Кауылжыр
8 (71335) 78131
441
ГУ "Начальная школа № 60"
Актюбинская область, Шалкарский район, ст № 60
8 (71335) 79162
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации
начального, основного среднего,
общего среднего образования»
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
Действие основного процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Первый руководитель организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Проверка и прием представленных получателем государственной услуги документов
Проверка полноты поступивших документов, принятие решения о зачислении или отказе в предоставлении услуги в случае непредставления потребителем одного из документов
4
Форма завершения
Регистрация заявления в журнале входящей корреспонденции, передача документов первому руководителю для проверки, выдача расписки
Передача документов ответственному лицу для подготовки приказа или мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
30 минут
30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
1
№ действия (хода, потока работ)
3
4
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Первый руководитель организации образования
3
Наименование действия(процесса, процедуры операции) и их описание
Подготовка приказа или мотивированного ответа об отказе.
Ознакомление с приказом или ответом об отказе.
4
Форма завершения
Передача на подпись приказа или ответа об отказе первому руководителю.
Подписание приказа или мотивированного ответа об отказе.
5
Сроки исполнения
В течение 3 дней
1 час
Номер следующего действия
4
5
1
№ действия (хода, потока работ)
5
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
3
Наименование действия(процесса, процедуры операции) и их писание
Регистрация приказа в книге приказов или ответа об отказе в журнале исходящей корреспонденции.
4
Форма завершения
Выдача результата оказания государственной услуги получателю
5
Сроки исполнения
В течение дня
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1
СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2
СФЕ
Первый руководитель организации образования
Действие № 1
Прием, проверка
документов,
регистрация
Действие № 2
Рассмотрение заявления, принятие решения о зачислении
Действие № 3
Подготовка приказа
Действие № 4
Подписание приказа
Действие № 5
Регистрация приказа в книге приказов
Действие № 6
Передача приказа получателю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1
СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2
СФЕ
Первый руководитель организации образования
Действие № 1
Прием, проверка
документов,
регистрация
Действие № 2
Рассмотрение документов, принятие решения
Действие № 3
Подготовка мотивированного ответа об отказе
Действие № 4
Подписание мотивированного ответа об отказе
Действие № 5
Регистрация ответа об отказе в журнале исходящей корреспонденции
Действие № 6
Передача ответа получателю
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации
начального, основного среднего,
общего среднего образования»
Схема,
отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент
государственной услуги «Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования»
1. Основные понятия
1. Понятия и сокращения, используемые в настоящем Регламенте:

1) мектепке дейінгі білім беру ұйымы - отбасының балаларды күтуге деген сұраныстары мен қажеттіліктерін қанағаттандыру, жалпы мәдениет, ұлттық құндылықтар негізінде оларды үйлесімді дамыту, баланы жалпы орта білім берудің бастапқы сатысына дайындау, өздерінің жұмысы мен оқуын жалғастыру, қоғамдық өмірге белсене қатысуы үшін ата-аналарға қажетті жағдай жасау мақсатында құрылатын білім беру ұйымы;
2) тұтынушы — мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлғалар;
3) ҚФБ – құрылымдық-функциялық бірліктер – бұл уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысушы мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері.
2. Жалпы ережелер.
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік құқықтық анықтамасы: «Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау» (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет 12 қосымшаларға сәйкес барлық түрдегі және нысандағы мектепке дейінгі ұйымдармен (МДҰ) көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңы 14-бабы 2-тармағының5-бабы 6-тармақшасының негізінде және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау» мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі – стандарт) негізінде жүзеге асырылады.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің соңғы нәтижесі мектепке дейінгі ұйым (МДҰ) мен ата-аналармен (заңды өкілдерімен) жасалған 5-қосымшада келтірілген Шарт болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет мектепке дейінгі жастағы балалардың заңды өкілдеріне (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушыларға) көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мектепке дейінгі балалар ұйымдарының тұрған жері мен жұмыс кестесі туралы ақпарат осы регламенттегі 12-қосымшаларда көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz. интернет-ресурсының «Мемлекеттік қызмет» бөлімінде орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызметтің тұтынушылары мектепке дейінгі балалар ұйымының белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес мемлекеттік қызметті алу үшін басшыға жолығады, мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы консультация алады, стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелерін ұсынады.

1) дошкольная организация образования – организация образования, которая создается с целью удовлетворения запросов и потребностей семей в уходе за детьми, их гармоничном развитии на основе общекультурных, национальных ценностей, подготовке ребенка к начальной ступени среднего общего образования, создания необходимых условии родителям для продолжения своей работы и учебы, активного участия в общественной жизни.
2) потребитель – физические лица, которым оказывается государственная услуга.
3) СФЕ – структурно-функциональные единицы - это ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, принимающие участие в оказании государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативное правовое определение государственной услуги «Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования» (далее – государственная услуга).
3. Государственная услуга предоставляется дошкольными организациями всех типов и видов (далее-ДО) согласно приложению 12.
4. Форма предоставляемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 1) пункта 2 статьи 14 и подпункта 6) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» и на основании Стандарта государственной услуги «Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги потребителям является заключение Договора приложение 5, согласно образцу типового договора между дошкольной организацией (далее – ДО) и родителями (законными представителями).
7. Государственная услуга оказывается законным представителям детей дошкольного возраста (далее - получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информация о месте нахождении и графике работы дошкольных организаций указаны в приложениях 12.
9. Информация о порядке предоставления государственной услуги располагается на интернет-ресурсе www.edu.gov.kz Министерства образования и науки Республики Казахстан в разделе «Государственные услуги».
10. Потребители государственной услуги согласно установленному графику работы дошкольной организации обращаются к руководителю за оказанием государственной услуги, получают соотвествующую консультацию о порядке предоставления услуги, предоставляют оригиналы и копии документов, указанных в пункте 11 Стандарта.

11. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы мектепке дейінгі балалар ұйымына стандарттың 11- тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған және басшы тарапынан қажетті консультация алғанға дейін - 30 минуттан аспайды;
2) тұтынушы жолыққан күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алу үшін күтуге арналған ең ұзақ уақыт 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы жолыққан күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға арналған ең ұзақ уақыт 30 минуттан аспайды.
12. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес стандарттың 11-тармағына көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбау мемлекеттік қызметті көрсетуді тоқтата тұруға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға, соның ішінде құжаттарды қабылдап алудан және қараудан бас тартуды жазбаша негіздей отырып бас тартуға негіз болады.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) мектепке дейінгі балалар ұйымының басшысы осы регламенттің 14-тармағына сәйкес мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдайды және тексереді;
2) мектепке дейінгі балалар ұйымының басшысы 2 данада Шарт жасайды немесе құжаттар пакетінің толық болмауына байланысты мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартады.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әрекеттер тәртібінің сипаттамасы
14. Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін регламенттің 11-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынуға тиісті.
Мектепке дейінгі түзету ұйымдары мен мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған топтарға оқуға қабылдаған кезде қосымша психологиялық – медициналық комиссияның қорытындысы, ал туберкулез инфекциясы ерте бiлiнген, туберкулездiң азаю және бәсеңдеу түрiмен, жиi және ұзақ ауыратын балаларға арналған санаториялық мектепке дейiнгi түзеу ұйымдарына қабылдаған кезде аумақтық емдеу - алдын алу ұйымдарының қорытындысы беріледі.
Құжаттарды қабылдап алғаннан кейін мектепке дейінгі балалар ұйымының басшысы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады, деректерді тексереді. Мектепке дейінгі балалар ұйымдарында бос орындар болған кезде балаларды қабылдау жыл бойына жүргізіледі.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мыналар қатысады:
1) мектепке дейінгі балалар ұйымының басшысы (ҚФБ-1).
16. Құрылымдық - функционалдық бiрлiктердің (ҚФБ) әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 3-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісіндегі құрылымдық - функционалдық бiрлiктердің және ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің өзара байланысын көрсететін сызба осы регламентке 4-қосымшада көрсетілген.

11. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) сдачи потребителем документов в дошкольные организации, определенные в пункте 11 Стандарта и получения необходимой консультации со стороны руководителя – составляет не более 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – составляет не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения составляет не более 30 минут.
12. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги в соответствии с законодательством Республики Казахстан, в том числе для отказа в приеме и рассмотрении документов служит предоставление потребителем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта с письменным обоснованием причин отказа.
13. Этапы оказания государственной услуги:
1) Руководитель дошкольной организации принимает и проверяет документы представленные потребителем государственной услуги согласно  пункту 14 настоящего Регламента;
2) руководитель дошкольной организации составляет Договор в 2-х экземплярах либо отказывает в представлении государственной услуги в связи с неполным пакетом документов.
4. Описание порядка действий в процессе оказания государственной услуги
14. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить документы согласно пункта 11 Стандарта.
При зачислении в коррекционные дошкольные организации и группы для детей с ограниченными возможностями дополнительно предоставляется заключение психолого-медико-педагогической комиссии, а в коррекционные санаторные дошкольные организации для детей с ранними проявлениями туберкулезной инфекции, с малыми и затихающими формами туберкулеза, часто и длительно болеющих детей - заключение территориальных лечебно-профилактических организаций.
После принятия документов руководитель дошкольной организации осуществляет проверку полноты документов, проверяет данные. В дошкольных организациях прием детей ведется в течение года при наличии в нем свободных мест.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют:
1) руководитель дошкольной организации – СФЕ-1.
16. Текстовое табличное описание действий структурно- функциональных единиц (СФЕ) в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приложение 4 к настоящему Регламенту

5. Мемлекеттік қызметтер көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Білім беру ұйымының бірінші басшысы мемлекеттік қызметтер көрсету барысында өздері қабылдаған шешімдері мен іс - әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасы заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Ақтөбе облысы бойынша балабақшалардың тізімі
Балабақша атауы
Мекен жайы
Жұмыс кестесі
1
«№ 1 «Гүлдер» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Тургенов көшесі,74"В"
тел:8(7132)564974
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
2
«№ 2 "Бұлбұл" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Әбілқайыр хан даңғылы, 63"А" тел: 8(7132)540495
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
3
«№ 3 "Ертегі" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Авиагородок 18 "А" тел: 8(7132)227831
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
4
«№ 4 "Көктем" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Әбілқайыр хан даңғылы, 36"А" тел: тел:8(7132)547944
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
5
"№ 5 "Жұлдыз" санаториялық түрдегі туберкулез ясли- балабақша" Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Бейбітшілік даңғылы, 3 а
тел:8(7132)508268
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
6
«№ 6 "Орман ертегі" мектепке дейінгі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Кұлымбетов көшесі, 171А
тел:8(7132) 965276
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
7
«№ 7 "Арман" мектепке дейінгі гимназия» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
11 мөлтек ауданы, 25 "А"
тел:8(7132)234817
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
8
№ 8 "Балбөбек" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Бейбітшілік даңғылы, 28
тел:8(7132)502363
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
9
«№ 9 "Бәйшешек" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Есет-Батыр көшесі, 166
тел:8(7132)564034
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
10
"№ 10 "Алма" сөздері бұзылған балалар үшін мектепке дейінгі арнаулы коррекциялық ұйымы" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Абай даңғылы, 7"А"
тел:8(7132)547552
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
11
"№ 11 "Ақбота" көруі мен сөздері бұзылған балалар үшін мектепке дейінгі арнаулы (коррекциялық) ұйымы" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
101 атқыш.бр.15 А
тел:8(7132)517522
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
12
«№ 12 "Інжугүл" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
М.Оспанов көшесі 58А
тел:8(7132)515551
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
13
«№ 13 "Бөбек" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Қобланды көшесі 8
тел:8(7132)211017
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
14
«№ 14 "Конжық" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Рысқұлов көшесі, 8
тел:8(7132)507369
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
15
«№ 15 "Жидек" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Кереев көшесі 3 А
тел:8(7132)222379
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
16
«№ 16 "Аққайын" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Скулкин көшесі 23 а,
тел:8(7132)567602
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
17
«№ 17 «Шуғыла" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,

5. Ответственность должностных лиц,оказывающих государственные услуги
18. Ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан, несет первый руководитель организации образования.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования»
Список детских садов Актюбинской области
№ п/п Наименование детского сада Полный почтовый адрес детского сада График работы
город Актобе
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 1 «Гулдер»
Актюбинская область, город Актобе, ул.Тургенева,74"В" тел:8(7132)564974
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
2
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 2"Бұлбұл"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Абилкайыр хана, 63"А" тел: 8(7132)540495
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
3
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 3"Ертегі"
Актюбинская область, город Актобе, Авиагородок 18 "А" тел: 8(7132)227831
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
4
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 4"Көктем"
Актюбинская область, город Актобе, пр.Абилкайыр хана, 36"А" тел:8(7132)547944
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
5
Государственное учреждение «Туберкулезный ясли-сад № 5 "Жұлдыз" санаторного типа
Актюбинская область, город Актобе, пр. Мира,3 а тел:8(7132)508268
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье 2 группы - круглосуточные
6
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 6"Орман ертегі"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Кулумбетова 171А тел:8(7132) 965276
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье 3 группы - 24 ч.
7
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная гимназия № 7"Арман"
Актюбинская область, город Актобе, 11 мкр, 25 "А"  тел:8(7132)234817
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
8
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 8"Балбөбек"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Мира 28  тел:8(7132)502363
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
9
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 9"Бәйшешек"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Есет-Батыра 166 тел:8(7132)564034
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
10
Государственное учреждение «Специальная (коррекционная) дошкольная организация № 10 Алма для детей с нарушением речи
Актюбинская область, город Актобе, пр.Абая,7"А" тел:8(7132)547552
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
11
Государственное учреждение «Специальная (коррекционная) дошкольная организация № 11 "Ақбота" для детей с нарушением зрения и речи
Актюбинская область,  город Актобе, 101 стр.бр.15 А  тел:8(7132)517522
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье 2 группы - 24 ч.
12
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 12"Інжугүл"
Актюбинская область,  город Актобе, ул.М.Оспанова 58А тел:8(7132)515551
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
13
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 13"Бөбек"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Кобландина 8 тел:8(7132)211017
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
14
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 14"Конжық"  Государственное учреждение отдел образования г.Актобе
Актюбинская область, город Актобе, Рыскулова, 8  тел:8(7132)507369
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
15
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 15"Жидек"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Кереева 3 А тел:8(7132)222379
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
16
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 16"Аққайын"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Скулкина, 23 а, тел:8(7132)567602
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
17
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 17 «Шуғыла»

11-мөлтек ауданы 14 А тел:8(7132)234739
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
2 топ-24 сағат
18
«№ 18 "Гаухар" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ибатов көшесі 53
тел:8(7132)513237
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
19
«№ 19 "Бұлақ" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Рысқұлов көшесі 200"А
Тел:8(7132)549262
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
20
«№ 20 "Дидар" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ағ.Жұбановтар көшесі, 279
тел:8(7132)522394
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
21
«№ 21 "Каусар бұлақ" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
11 мөлтек ауданы
тел:8(7132)234425
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
22
«№ 22 "Балдырған" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Индустриальная, 33
тел:8(7132)518269
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
23
«№ 23 "Балауса" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Кірпішті елді мекені,
Кірпішті көшесі 16 к2
тел:8(7132)403253
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
24
«№ 24 "Аққу" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
С.Нокин елді мекені тел:8(7132)994373
Тәулік бойы
25
«№ 25 "Ерке" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Түргенев көшесі 92"Б тел:8(7132)562034
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
25
«№ 26 "Үміт" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Әбілқайыр хан даңғылы, 45 тел:8(7132)541455
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
27
«№ 27 "Айгөлек" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Қарғалы елді мекені, Геологическая көшесі, 13 тел:8(7132)995172
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
28
«№ 28 "Көркем" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
41 елді мекені
тел:8(7132)988769
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
29
«№ 29 "Арай" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Қорайлы елді мекені,
Жеңіс көшесі 13
тел:8(7132)980755
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
30
№ 30 "Ұрпақ" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,

Актюбинская область, город Актобе, 11мкр. 14 А  тел:8(7132)234739
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
18
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 18"Гаухар"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Ибатова,53 тел:8(7132)513237
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
19
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 19"Бұлақ"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Рыскулова, 200"А тел:8(7132)549262
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
20
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 20"Дидар"
Актюбинская область, город Актобе, ул. бр Жубановых,279 тел:8(7132)522394
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
21
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 21"Каусар бұлақ"
Актюбинская область, город Актобе, 11 мкр.100 тел:8(7132)234425
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
22
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 22 "Балдырған»
Актюбинская область, город Актобе, ул. Индустриальная,33 тел:8(7132)518269
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
23
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 23 "Балауса"
Актюбинская область, пос.Кирпичный ул.Кирпичная 16 к2 тел:8(7132)403253
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
24
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 24"Аққу"
Актюбинская область,пос.С. Нокина тел:8(7132)994373
круглосуточно
25
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 25" Ерке"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Тургенева 92"Б2 тел:8(7132)562034
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
26
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 26 "Үміт"
Актюбинская область, город Актобе, пр.Абилкайыр хана, 45 тел:8(7132)541455
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
27
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 27 "Айгөлек"
Актюбинская область, с.Каргалинское, ул.Геологическая, 13 тел:8(7132)995172
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
28
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 28 «Көркем»
Актюбинская область, город Актобе, 41 разъезд тел:8(7132)988769
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
29
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 29"Арай"
Актюбинская область, город Актобе,пос Курайлы ул Женис 13 тел:8(7132)980755
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
30
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 30 "Ұрпақ"

Шевченко көшесі 34 тел:8(7132)216518
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
31
«№ 31 "Күншуақ" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Кленовая көшесі,1 тел:8(7132)406052
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
32
«№ 33 "Нұрсәт" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
12 мөлтек ауданы -15 В тел:8(7132)772911
07.30-19.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
33
«№ 34 "Таңшолпан" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
12 мөлтек ауданы ү.68 тел:8(7132)770435
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
34
«№ 37 "Балапан" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Тургенев көшесі, 108 А, тел:8(7132)905965
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
35
«№ 38 "Әлем" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Әбілқайыр хан даңғылы, 26 "А"
тел:8(7132)553241
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
36
«№ 39 "Достык" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Чекалин көшесі, 36
тел:8(7132)536124
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
37
«№ 40 "Балдәурен" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
8 Март, 1 В
тел:8(7132)221040
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
38
«№ 41 "Назерке" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Алтынсарин көшесі, 20
тел:87132211656
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
39
«№ 43 "Гүлдәурен" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Қонаев көшесі 3 "Б"
тел:8(7132)241475
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
40
«№ 44 "Тұлпар" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Жаманқұлов көшесі, д 4/2
тел:87132963759
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
41
"№ 43 негізгі мектеп- балабақша " Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
12 мөлтек ауданы, 101,
тел:8(7132) 230026
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
42
" Заречный п. мектеп - балабақша кешені " Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Заречный елді мекені
тел:8(7132)998758
08.00-18.30
демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
43
"Сымбат" жеке меншік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Уалиханов көшесі 12
тел:8(7132)212433
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
44
"Аружан" жеке мектепке дейінгі ұйымы
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Загородная зона
тел:8(7132)969618
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
45
"Асем" жеке мектепке дейінгі ұйымы
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Уалиханов көшесі 12
тел:8(7132)212433
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
46
ЖШС "Дарын" мектепке дейінгі ұйымы
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Яншина көшесі 23/1
тел:8(7132)211520
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
47
ЖШС "Кен и Барби" мектепке дейінгі ұйымы
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
О.Калыбаева көшесі, тел:8(7132)248624
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
48
ЖШС "Амина" мектепке дейінгі білім беру ұйымы
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,

Актюбинская область, город Актобе, ул Шевченко 34 тел:8(7132)216518
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
31
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 31 "Күншуақ"
Актюбинская область, город Актобе, ул Кленовая,1 тел:8(7132)406052
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
32
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 33 "Нұрсәт"
Актюбинская область, город Актобе, 12 мкр -15 В тел:8(7132)772911
07.30-19.30 выходные дни - суббота, воскресенье
33
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 34 "Таңшолпан"
Актюбинская область, город Актобе, 12 мкр д.68 тел:8(7132)770435
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
34
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 37 "Балапан
Актюбинская область город.Актобе ул. Тургенева, 108 А, тел:8(7132)90-59-65
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
35
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 38 «Әлем»
Актюбинская область, город Актобе, пр.Абилкайыр хана, 26 "А" тел:8(7132)553241
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
36
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 39 "Достык"
Актюбинская область, город Актобе, ул Чекалина, 36 тел:8(7132)536124
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
37
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 40 "Балдәурен"
Актюбинская область, город Актобе, ул 8 Марта, 1 В тел:8(7132)221040
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
38
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 41 "Назерке"
Актюбинская область, город Актобе, ул Алтынсарина, 20 тел:87132211656
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
39
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 43 «Гүлдәурен»
Актюбинская область, город Актобе, ул. Кунаева, 3 "Б" тел:8(7132)241475
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
40
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 44 "Тұлпар"
Актюбинская область город Актобе, ул.Жаманкулова, д 4/2 тел:8(7132)963759
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
41
Государственное учреждение "Основная школа- детский сад № 43"
Актюбинская область, город Актобе, 12 мкр, 101 тел:8(7132) 230026
08.00-18.30
выходные дни - суббота,
воскресенье
42
Государственное учреждение "Коплекс школа-сад пос.Заречный"
Актюбинская область, город.Актобе п. Заречный  тел:8(7132)998758
08.00-18.30
выходные дни - суббота,
воскресенье
43
Частное учреждение "Сымбат"
Актюбинская область,город Актобе,ул. Уалиханова 12 тел:8(7132)212433
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
44
Частное учреждение "Сымбат" Дошкольная организация "Аружан"
Актюбинская область, город Актобе,Загородная зона  тел:8(7132)96-96-18
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
45
Частное учреждение "Сымбат" Дошкольная организация "Асем"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Уалиханова 12  тел:8(7132)212433
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
46
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дарын"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Яншина 23/1 тел:8(7132)21-15-20
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
47
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кен и Барби"
Актюбинская область, город Актобе, ул. О. Калыбаева, тел:8(7132)28248624
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
48
Товарищество с ограниченной ответственностью дошкольная организация образования "Амина"

Г.Жубанова көшесі 28 тел:8(7132)556864
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
49
Жеке меншік мектеп бала бақша «Аманат»
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Санкибай батыра,253,
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
50
Ақтөбе қаласы "Аманат" жеке меншік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Бөкенбай батыр көшесі 129 Д тел:87132578391, 240594
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
51
ЖШС "Балакай" мектепке дейінгі білім беру орталығы "
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Д.Кунаев көшесі 3 "Б" тел:8(7132)220007
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
52
ЖШС "Балакай" мектепке дейінгі білім беру орталығы" "Ертөстік" мектепке дейінгі ұйымы "
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
12 мөлтек ауданы 54 Д
тел:8(7132)908557
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
53
ЖШС "Балакай" мектепке дейінгі білім беру орталығы" "Еркемай" мектепке дейінгі ұйымы "
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
12 мөлтек ауданы 54 Д
тел:8(7132)908552
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
54
Ақтөбе қаласы "Акбобек" "оңалту орталығы» ЖШС
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Сәнкібай батыр көшесі 74 Б тел:8(7132)249592
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
55
Ақтөбе қаласы "Акбобек-2" оңалту орталығы" ЖШС
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Ватутин көшесі 1 "В"
тел:8(7132)500059
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
56
Ақтөбе қаласы "Рауан" жеке тұлғаны дамыту орталығы» жеке меншік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
пер. Новаторов 6А
тел:8(7132)541808
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
57
«№ 32 "Қуаныш" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Оңтүстік-Батыс ауданы
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
58
«№ 35 "Балбұлақ" мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Жаңақоныс елді мекені
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
59
Ж.Ш.С «Дарын» жеке меншік балла бақша «Құлыншақ»
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
60
Ж.Ш.С «Дарын» жеке меншік балла бақша «Құлагер»
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
08.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Алға ауданы
61
«Алға мектеп-бақшасы» Мемлекеттік мекеме
Ақтөбе облысы,
Алға қаласы,
.Байтурсынова көшесі 17а,
тел: 8(71337)41968
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
62
«№ 1 Алға мектеп -бақшасы» Мемлекеттік мекеме
Алға қаласы,
Ленин көшесі 128
тел: 8 (71337) 44308; 44373
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
63
«№ 1 Алға бөбекжай «Еркетай» бала-бақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
Алға қаласы,
Сейфуллин көшесі 22а,
тел: 8 (71337) 42005
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
64
«№ 2 Алға Айгөлек бала-бақшасы» Мемлекеттік мекеме
Ақтөбе облысы,
Алға қаласы,
Молдагулова көшесі 8
тел: 8 (71337) 43798
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
65
«№ 3 Гүлдер Алға бала-бақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Алға қаласы,
Молдагулова көшесі 6

Актюбинская область, город Актобе, ул. Г.Жубановой участок 28 тел:8(7132)556864
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
49
Частное учреждение школа-детский сад "Аманат"
Актюбинская область, г.Актобе, Санкибай батыра, 253, тел. 51-34-86
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
50
Частное учреждение "Аманат"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Бокенбай батыра 129 Д тел:8(7132)578391
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
51
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дошкольный образовательный центр "Балакай" г.Актобе
Актюбинская область, город Актобе, ул. Д.Кунаева 3 "Б" тел:8(7132)220007
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
52
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дошкольный образовательный центр "Балакай" «Дошкольная организация "Ертостик"
Актюбинская область, город Актобе, 12 микр 54 Д тел:8(7132)908557
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
53
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дошкольный образовательный центр "Балакай" «Дошкольная организация "Еркемай"
Актюбинская область, город Актобе, 12 микр 54 Д тел:8(7132)908552
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
54
Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационный центр "Акбобек"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Санкибай батыра 74 Б тел:8(7132)249592
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
55
Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационный центр "Акбобек-2"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Ватутина 1 "В" тел:8(7132)500059
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
56
Частное учреждение «Центр развития личности "Рауан"
Актюбинская область, город Актобе, пер. Новаторов 6А тел:8(7132)541808
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
57
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 32 "Қуаныш"
Актюбинская область, город Актобе, район Юго-Запад
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
58
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация № 35 "Балбұлақ"
Актюбинская область, город Актобе, п.Новый
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
59
Товарищество с ограниченной ответственностью «Дарын» частный детский сад «Кулыншак»
Актюбинская область, город Актобе
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
60
Товарищество с ограниченной ответственностью «Дарын» частный детский сад «Кулагер»
Актюбинская область, город Актобе
08.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
Алгинский район
61
Государственное учреждение «Алгинская школа- детский сад»
Актюбинская область  Алгинский район,  ул.Байтурсынова, дом 17а, тел: 8(71337)41968
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
62
Государственное учреждение «№ 1 Алгинская школа- детский сад»
Актюбинская область Алгинский район, ул.Ленина 128 тел: 8 (71337) 44308; 44373
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
63
Государственное коммунальное казенное предприятие «Алгинский детский ясли-сад № 1 Еркетай»
Актюбинская область  Алгинский район,  ул.Сейфуллина 22а, тел: 8 (71337) 42005
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
64
Государственное коммунальное казенное предприятие «Алгинский детский- сад № 2 «Айголек»
Актюбинская область Алгинский район, ул.Молдагулова 8 тел: 8 (71337) 43798
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
65
Государственное коммунальное казенное предприятие «Алгинский детский сад № 3 «Гулдер»
Актюбинский область Алгинский район, ул.Молдагулова 6

тел: 8 (71337) 43788
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
66
«Бестамақ Болашақ бала-бақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Алға ауданы,
Бестамақ ауылы,
Бокенбай батыр көшесі 53
тел: 8 (71337) 35281
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
67
«Маржанбұлақ Балапан бала-бақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Алға ауданы,
Маржанбұлақ ауылы,
Мектеп көшесі 6
тел:8 (71337) 53750
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
68
«Жұлдыз-ай Тамды Бөбекжай бала бақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Алға ауданы,
Тамды ауылы
Центральная көшесі 29а
тел: 8 (71337) 35782
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
69
«Тоқмансай Айналайын бала-бақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Алға ауданы,
Кайнар ауылы
Избасканова көшесі 18
тел: 8(71337) 71956
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
70
«Есет батыра атындағы мектеп-бала бақшасы» Мемлекеттік мекеме
Ақтөбе облысы,
Алға ауданы,
Есет-батыр Көкіұлы, ауылы Уалиханов көшесі 14 тел: (871347) 38580
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
71
«Үшқұдық мектеп-балабақшасы» Мемлекеттік мекеме
Ақтөбе облысы,
Алға ауданы,
Үшқұдық ауылы,
Комсомол көшесі 20
тел: 8 (71337) 68426
08:00 – 18:00
демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
72
«Болгарка мектеп- балабақшасы» Мемлекеттік мекеме
Ақтөбе облысы,
Алға ауданы,
Болгарка ауылы,
Аубакир көшесі 16
тел: 8 (71359) 35540
08:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi.
Әйтеке би ауданы
73
"Мөлдір бұлақ" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Баскұдық,
Бейбітшілік көшесі 5,
тел:(871347) 28000
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi
74
"Нұрбөбек" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Жабасақ,
Самырат көшесі 30,
тел:8(71339)34047
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi
75
"Балауса" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Комсомол,
Паркова көшесі 7, тел: 8(71339)21677
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi
76
"Ақбөбек" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Қарабұтақ,
Б.Момышұлы көшесі 47,
тел: 8(71339)25545
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi
77
"Балапан" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Аралтоғай,

тел: 8 (71337) 43788
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
66
Государственное коммунальное казенное предприятие Бестамакский детский сад «Болашак»
Актюбинская область Алгинский район,  п.Бестамак, ул.Бокенбай батыра 53 тел: 8 (71337) 35281
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
67
Государственное коммунальное казенное предприятие Маржанбулаксикй детский сад «Балапан»
Актюбинская область  Алгинский район,  с.Маржанбулак,  ул.Школьная 6 тел:8 (71337) 53750
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
68
Государственное коммунальное казенное предприятие «Тамдинский детский ясли – сад «Жулдызай»
Актюбинская область  Алгинский район, п.Тамды, ул.Центральная 29а тел: 8 (71337) 35782
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
69
Государственное коммунальное казенное предприятие «Токмансайский детский сад «Айналайын»
Актюбинская область Алгинский район, п.Кайнар, ул.Избасканова 18 тел: 8(71337) 71956
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
70
Государственное учреждение «Школа- детский сад им. Есет батыра»
Актюбинскаяй область, Алгинский район, с. Есет батыр Кокиулы, ул.Валиханова 14 тел: 8 (71347) 38580
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
71
Государственное учреждение «Ушкудыкская школа- детский сад»
Актюбинская область Алгинский район, с.Ушкудык, ул.Комсомольская 20 тел: 8 (71337) 68426; 71500
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
72
Государственное учреждение «Болгарская школа- детский сад»
Актюбинская область Алгинский район, п.Болгарка, ул.Аубакира 16 тел: 8 (71359) 3-55-40
08.00 – 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье.
Айтекебийский район
73
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Молдир булак"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с.Баскудук, улица Бейбитшилик 5, тел: 8(71339)28000
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
74
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Нурбобек"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с.Жабасак, улица Самырат 30,тел: 8(71339)34047
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
75
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балауса"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с.Комсомол, улица Паркова 7, тел: 8(71339)21677
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
76
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Ақбөбек"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с.Карабутак, улица Б.Момышулы 47, тел: 8(71339)25545
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
77
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балапан"

тел: 8(71339)23118
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбi
78
"Болашақ" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Аралтөбе,
Былшык Би көшесі 5,
тел: 8(71339)23385
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
79
"Ақбота" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Құмкұдық,
Б.Байтаза көшесі 2,
тел: 8(71348)21227
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
80
"Айгөлек" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с. Әйке,
8(71339)39357
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
81
"Шамшырақ "мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Ақтасты,
Айтеке Би көшесі 2,
тел: 8(71347)35450
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
82
"Балдәурен" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы, с.Жамбыл,
Тыңгерлер көшесі 13,
тел:8(71339)32514
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
83
"Аққаин" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Талдысай,
Уалиханов көшесі 2,
тел: 8(71339)32240
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
84
"Шаттық" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Тереңсай,
Байғанин көшесі 5,
тел:8(71339)26688
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
85
"Байтерек" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Комсомол,
Канахин көшесі 8,
тел:8(71339)71289
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
86
"Жауқазын" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Тереңсай,
тел:8(71339)21686
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
87
"Бөбек" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Ұшақты
тел:8(71339)25127
88
"Жұлдызай" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Актөбе облысы,
Әйтеке би ауданы,
с.Комсомол,
тел:8(71339)21679
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Байғанин ауданы
89
«Қарауылкелді балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы, Қарауылкелды ауылы Барак батыр көшесі, № 27 үй тел:8(71345)22362

Актюбинская область, Айтекебийский район, с.Аралтогай, тел: 8(71339)23118
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
78
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Болашак" Государственного учреждения
Актюбинская область, Айтекебийский район, с.Аралтобе, улица Былшык Би 5, тел: 8(71339)23385
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
79
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Акбота"
Актюбинская область, Айтекебийский район,  с.Кумкудук, улица Б.Байтаза 2,
тел: 8(71339)21227
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
80
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Айголек"
Актюбинская область, Айтекебийский район,  с.Айке, тел.8(71339)39-357
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
81
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Шамшырак"
Актюбинская область, Айтекебийский район,  с.Актасты, улица Айтеке Би 2, тел: 8 (71339)35450
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
82
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балдаурен"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с.Жамбыл,улица Тынгерлер 13, тел: 8(71347) (71339)32514
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
83
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Аккаин "
Актюбинская область, Айтекебийский район,с.Талдысай, улица Уалиханова 2, тел: 8(71339)32240
8.30 - 17.30
выходные дни - суббота, воскресенье.
84
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Шаттык"
Актюбинская область, Айтекебийский район, с.Теренсай, улица Байганина 5, тел: 8(71339)26688
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
85
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Байтерек"
Актюбинская область, Айтекебийский район,  с.Комсомол, улица Канахина 8, тел: 8(71339)71289
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
86
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Бобек"
Актюбинская область,  Айтекебийский район, с. Ушкатты 8(71339)251 27 (школа)
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
87
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Жауказын"
Айтекебийский район,  с.Комсомол, тел: 8(71339)21686
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
88
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Жұлдызай"
Айтекебийский район, с.Комсомол, тел: 8(71339)21679
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье.
Байганинский район
89
Государственное коммунальное казенное предприятие «Карауылкелдинский детский сад»
Актюбинская область, Байганинский район  с.Карауылкелды ул.Барак батыра, дом № 13 тел:8(71345)22362

9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
90
«Жарлы балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы
Жарлы ауылы,
тел:8(71345)25351
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
91
«Шаттық балалар башасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы, Карауылкелды ауылы,
Барак батыр көшесі, № 56 тел:8(71345)23604
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
92
«Оймауыт балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы.
Оймауыт ауылы
тел:8(71345)23604
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
93
«Миялы балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Миялы ауылы
тел:8(71345)47380
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
94
«Ноғайты балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы
Ноғайты ауылы
тел:8(71347)24536
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
95
«Жарқамыс балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы
Жарқамыс ауылы
тел:8(71345)34651
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
96
«Ебейті балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Ебейті ауылы
Еңбекші көшесі, № 1 үй
тел:8(71347)26305
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
97
«Алтай батыр балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы
Алтай батыр ауылы,
Сартоғай көшесі, № 32 үй тел:8(71345)24705
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
98
«Балдәурен балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы,
Кемерши селосы
тел:8(71345)35694
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
99
«Шұғыла» балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Байғанин ауданы, Карауылкелды ауылы,
Барак батыр көшесі, № 79 үй
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Ырғыз ауданы
100
«Аққайың» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы
Құлымбетов № 18
8(71343)21736
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
101
««Ақбота» интернаттық үлгідегі санаториялық балабақша» Мемлекеттік мекеме
Ақтөбе облысы
Ырғыз ауданы.
Т. Жаманмұрынов № 19 тел.8(71343) 21843
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
102
«Гүлдер» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы.
Ырғыз ауданы.
с Жаныс би.
Тәуелсіздіктің 20 жылдық көшесі № 52
тел:8(71343)72696

9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
90
Государственное коммунальное казенное предприятие «Жарлинский детский сад»
Актюбинская область, Байганинский район с.Жарлы тел:8(71345)25351
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
91
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Шаттык»
Актюбинская область, Байганинский район  с.Карауылкелды ул.Барак батыра, дом № 56 тел(71345)22-3-62
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
92
Государственное коммунальное казенное предприятие «Оймаутский детский сад»
Актюбинская область, Байганинский район с.Оймауыт
тел:8(71345)23604
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
93
Государственное коммунальное казенное предприятие «Миялинский детский сад»
Актюбинская область, Байганинский район с.Миялы тел:8(71345)47380
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
94
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ногайтинский детский сад»
Актюбинская область, Байганинский район с.Ногайты
тел:8(71347)-24-5-36
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
95
Государственное коммунальное казенное предприятие «Жаркамысский детский сад»
Актюбинская область, Байганинский район с.Жаркамыс тел:8(71345)34651
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
96
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ебейтинский детский сад»
Актюбинская область, Байганинский район с.Ебейти ул.Еңбекші,дом № 1 тел:8(71347)26-3-05
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
97
Государственное коммунальное казенное предприятие «детский сад «Алтай батыр»
Актюбинская область, Байганинский район с.Алтай батыра ул.Сартогай,дом № 32 тел:8(71345)24705
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
98
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Балдаурен»
Актюбинская область, Байганинский район с.Кемерши тел:8(71345)35694
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
99
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад «Шұғыла»
Актюбинская область, Байганинский район с.Карауылкелды ул.Барак батыра, дом № 79
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
Иргизский район
100
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Аккайын»
Актюбинская область, Иргизский район ул. Кулымбетов № 18 тел:8(71343) 21736
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
101
Санаторная детская дошкольная организация интернатного типа ясли-сад «Акбота»
Актюбинская обл, Иргизский район ул. Т. Жаманмурынова 12 8(71343) 21843
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
102
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад «Гулдер»
Актюбинская обл, Иргизский район, с,Кызылжар ул Тәуелміздіктің 20 жылдығы № 52 тел:8(71343)72696

8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
103
«Балдәурен» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы.
Ырғыз ауданы.
с. Қызылжар
тел:8 (71343)36263
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
104
«Айгөлек» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы.
Ырғыз ауданы.
село Құтикөл.
тел.8 (71343)72017
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
105
«Құмтоғай» балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы.
Ырғыз ауданы.
село Құмтоғай Жұмабаев № 2
тел.8(71343)24317
8.30- 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
106
«Бөбек» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы.
Ырғыз ауданы.
с.Нұра
Жүргенов № 2
тел.8(71343)72553
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
107
«Балбөбек» балабақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы.
с. Құйлыс
Тәуелсіздіктің 20 жылдық көшесі № 1
тел.8(71343)32015
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
108
«Балдырған» балабақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы.
Әбілхайырхан № 36
тел:8 (71343) 216 60
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
109
«Шаттық» балабақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы.
с.Шеңбертал ауылы. тел:8(71343)72622
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
110
«Алақай» балабақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы.
с. Аманкөл
тел:8(71343)72332
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
111
«Жұлдыз» балабақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы.
с. Жайсаңбай тел:8(71359) 56030
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
112
«Балапан» балабақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Ырғыз ауданы.
Алтынсарина № 1
тел:8(71343) 22054
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Қарғалы ауданы
113
«Айгөлек» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Бадамша ауылы,
Айтеке Би көшесі, 28 "А" үй тел:8(713642)22068
9:00-18-00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
114
«Балапан» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Бадамша ауылы,
Айтеке Би көшесі, 15 «А» үй. Тел:8(71342)23272
9:00-18-00 1 топ санаторлық типті (тәулік бойы)

8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
103
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад «Балдаурен»
Актюбинская обл, Иргизский район с.Кызылжарский тел:8(71343)36263
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
104
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад «Айголек»
Актюбинская обл, Иргизский район с. Кутикол Ул Алтынсарин № 2 тел. 8 тел:(871343)72017
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
105
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Кумтогай»
Актюбинская обл Иргизский район с.Кумтогай.ул. Жумабаева № 2 тел 8(71343) 24317
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
106
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Бобек»
Актюбинская область, Иргизский район с. Нура ул, Жүргенова № 2 тел; 8(71343)72553
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
107
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Балбобек»
Актюбинская область,  Иргизский район с Куйлыс ул. Тәуелсіздікке 20 жыл № 1 тел. 8(71343)32015
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
108
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Балдырган»
Актюбинская обл Иргизский район ул. Абилхайырхан № 36, тел 8(71343)21736
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
109
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Шаттык»
Актюбинская область,  Иргизский район ул. с. Шенбертал тел.8 (71343) 72622
98.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
110
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Алакай»
Актюбинская область
Иргизский район
с.Аманкол
тел: 8(71343) 72332
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
111
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Жулдыз»
Актюбинская область, Иргизский район.  С.Жайсанбай, тел:8(71359) 56030
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
112
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Балапан»
Актюбинская область, Иргизский район. ул Алтынсарина № 1 тел:8(71343) 22054
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье суббота,
Каргалинский район
113
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «Айголек»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Бадамша, ул. Айтеке би 28 «А». Тел: 8(71342)22068
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
114
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Балапан»
Актюбинская область. Каргалинский район, с.Бадамша, ул. Айтеке би 15 «А». Тел: 8(71342)23272
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье 1 группа санаторного типа (круглосуточно)

115
«Балауса» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Қос-Естек ауылы,
Абая көшесі, 137 үй.
тел: 8(71342)24259
9:00-18-00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
116
«Қарғалы аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің «Бәйтерек» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Петропавловка ауылы,
Гагарина көшесі, 54 үй.
тел: 8(71342)71502
9:00-18-00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
117
«Қарғалы аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің «Бөбек» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Ш.Қалдаяков ауылы.
тел; 8(71342)26802
9:00-18-00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
118
«Қарғалы аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің «Ақбота» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Степное ауылы, 61 үй
тел:8(71342)29708
9:00-18-00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
119
«Ашылысай орта мектеп балабақша» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Ащылысай ауылы,
Панфилов көшесі, 19 үй
тел:8(71342)29266
09:00-18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
120
«Әлімбет орта мектеп балабақша» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Әлімбет ауылы,
Қазақстан көшесі, 63 үй
тел:8(71342)29808
09:00-18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
121
«Бородиновка орта мектеп балабақша» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауданы,
Қайрақты ауылы. тел:8(71342)29412
09:00-18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
122
Государственное учереждение «Алимбетовская средняя школа – детский сад»
Актюбинская область, Каргалинский район,
с.Алимбет,
ул.Казахстанская 63
тел:8(71342)29808
09:00-18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Қобда ауданы
123
«Қобда аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің "Шугыла"балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы
Қобда ауылы,
Астана көшесі 54, тел.871(341)21239
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
124
«Калиновка селосындағы бала-бақша» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы
Калиновка ауылы,
Қазақстан көшесі, 88
тел. 8(71341)23142
8.30-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
125
«Қобда аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің "Қарлыгаш" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Кобда ауданы
Жиренқопа ауылы,
Қобыланды ауылы, 32 тел.8(71359)36665
8.30-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
126
«Қобда аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің "Арай" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Кобда ауданы

115
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Балауса»
Актюбинская область,  Каргалинский район, с. Кос-Истек, ул. Абая 137.  Тел:8(71342)24259
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
116
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Байтерек»
Актюбинская область, Каргалинский район, с. Петропавловка, ул. Гагарина 54.
Тел: 8(71342)71502
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
117
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Бобек»
Актюбинская область,  Каргалинский район, с.Ш.Калдаякова. тел: 8(71342)26802
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
118
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Акбота»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Степное, ул. Кунаева 61. тел: 8(71342)29708
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
119
Государственное учереждение «Ащылысайская средняя школа – детский сад»
Актюбинская область, Каргалинский район,  с.Ащылысай ул.Панфилова 19, тел:8(71342)29266
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
120
Государственное учереждение «Жосалинская средняя школа – детский сад»
Актюбинская область,  Каргалинский район с.Жосалы. Тел:8(71342)26508, 26509
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
121
Государственное учереждение «Бородиновская средняя школа – детский сад»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Кайракты. тел:8(71342)29412
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
122
Государственное учереждение «Алимбетовская средняя школа – детский сад»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Алимбет, ул.Казахстанская 63 тел:8(71342)29808
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
Кобдинский район
123
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад"Шугыла""
Актюбинская обл,  Кобдинский район с. Кобда, ул.Астана 54, тел.8(71341)21239
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
124
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад- ясли в селе Калиновка »
Актюбинская обл., Кобдинский район  с.Калиновка, ул. Казахстан,88 тел. 8(71341)23142
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
125
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад"Карлыгаш""
Актюбинская обл., Кобдинский район  с.Жиренкупа, ул.Кобланды, 32 тел.8(71341))36665
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
126
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад"Арай"

Терісаққан ауылы, тел.8(71341)73947
8.30-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
127
«Қобда аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің "Қызгалдақ" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Құрсай ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі
тел.8(71341)73325
8.30-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
128
«Қобда аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің "Айголек" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Бегалы ауылы
8.30-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
129
«Сарыбұлақ мектеп-балабақшасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе обл.
Қобда ауданы
Сарыбұлақ ауылы тел.8 (71359) 23096
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
130
«Қобда аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл.
Қобда ауданы
Әлия ауылы,
тел. 8(71341) 24545
8.30-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
131
«Қобда мектеп-балабақша комплексі» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы,
Қобда ауылы
тел.8 (71341) 22149
8.30-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
132
«Қобда аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің "Балауса" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы
Қызылжар ауылы Тел.
8(71341)72303
8.30-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
133
«Қобда аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің "Балбұлақ" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы
Акрап ауылы, Тел.8(71341)72169
8.30-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
134
«Қобда аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің "Каусар" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы
Егіндібұлақ ауылы. тел. (871359)49230
8.30-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
135
«Қазақстанның 15 жылдығы атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ақтқбе облысы,
Кобда ауданы
Көкүй ауылы
тел. (871340)35293
8.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
136
Мемлекеттік мекеме "Нұр"санаторлық типтегі балабақшасы
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы
с.Қобда
тел.8(71341)21181
тәулік бойы
137
«Жарсай мектеп-балабақшасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы
Жарсай ауылы
Тел. (871341)73848
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
138
«Жарық мектеп-балбақшасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы.
Қобда ауданы,
Жарық ауылы
Тел. (871341)72161
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
139
«Өтек мектеп-балабақшасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы
Өтек ауылы
Тел. 8(71341)73353
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
140
«Пятигорск мектеп-балабақшасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы.
Қобда ауданы
Бестау ауылы

Актюбинская обл., Кобдинский район с.Терсаккан, тел.8(71341)73947
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
127
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Кызгалдак"
Актюбинская обл.,  Кобдинский район  с.Курсай, ул.А.Молдагуловой тел. 8(71341)73325
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
128
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Айголек"
Актюбинская обл., Кобдинский район с.Бегалы
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
129
Государственное учреждение «Сарбулакская школа-сад »
Актюбинская обл.,  Кобдинский район  с.Сарбулак тел.8 (71341)23096
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
130
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балдырған"
Актюбинская обл., Кобдинский район с.Алия тел. 8(71341) 24545
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
131
Государственное учреждение «Кобдинский комплекс школа-сад»
Актюбинская обл.,  Кобдинский район с.Кобда  Тел. 8(71341)22149
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
132
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балауса"
Актюбинская обл.,  Кобдинский район  с.Кызылжар Тел. 8(71341)72303
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
133
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балбулак"
Актюбинская обл., Кобдинский район с. Акраб тел. 8(71341)72169
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
134
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Каусар"
Актюбинская обл., Кобдинский район с.Егендибулак тел. 8(71359)49230
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
135
Государственное учреждение «Школа- детскийсад им.15 лет Казахстана»
Актюбинская обл Кобдинский район С.Кокуй тел. ( 871340)35293
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
136
Государственное учреждение "Нур"санаторного типа
Актюбинская обл. Кобдинский район С.Кобда Тел. (871341)21181
круглосуточно
137
Государственное учреждение «Жарсайская школа-сад»
Актюбинская обл. Кобдинский район С.Жарсай Тел. ( 871341)73848
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
138
Государственное учреждение «Жарыкская школа-сад»
Актюбинская обл.  Кобдинский район С.Жарык Тел. 8(71341)72161
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
139
Государственное учреждение «Отекская школа-сад»
Актюбинская обл. Кобдинский район С.Отек Тел. ( 871341)73353
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
140
Государственное учреждение «Пятигорская школа- сад»

Тел. 8(71340)25567
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
141
«И.Бильтабанов атындағы мектеп-балабақша» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы.
Қобда ауданы,
И.Бильтабанов атынд ауыл, тел.
8(71341)24716
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
142
«Талдысай комплекс мектеп-балабақша» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Қобда ауданы
Талдысай ауылы,
Ә. Молдагұлова, 5
тел. 8(71341)24409
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Мәртөк ауданы
143
«№ 1 "Тополек" бөбек-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы,
Мәртөк селосы,
Байғанин көшесі, 104 үй,
тел. 8(71331)31361
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
144
«Мәртөк ауданық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Айгөлек балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы,
Мәртөк селосы,
Байғанин көшесі, 135 үй,
тел. 8(71331)31914
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
145
«№ 3 Айналайын бөбек-бақша» санаторлық интернат түрдегі мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы,
Мәртөк селосы,
Рабочая көшесі, 7 Б үй,
тел.8(71331)31790
тәулік бойы
146
«№ 4 Балдырған» бөбек-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы,
Қызыл-жар ауылы,
Абай Құнанбаев көшесі, 6 үй, тел. 8(71331)24407
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
147
«№ 5 Балбөбек бөбек-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы,
Саржансай ауылы,
Болашақ көшесі, 1 үй,
тел.8(71331)27808
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
148
«№ 6 Қарлығаш бөбек-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы,
Мәртөк селосы,
Әуезов көшесі, 151 үй, 8(71331)31940
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
149
«№ 7 Таңшолпан бөбек-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы, Родниковка ауылы,
Үмітбек көшесі, 41 үй,
тел. 8(71331)25192
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
150
«№ 8 Болашақ бөбек-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы,
Қаратаусай ауылы, Квиндт көшесі, 24 үй, 8(71331)26933
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
151
«№ 9 "Шапағат" бөбек-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы,
Жайсаң ауылы,
Болашақ көшесі, 31 үй,
тел. 8(71331)28883
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
152
"Еркемай" балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы,
Қаратоғай ауылы,
Болашақ көшесі,1 үй,
8(71331)26425
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
153
«№ 11 "Балауса» бөбек-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы,
Хазірет ауылы,
Ленин көшесі, 20 үй,
8(71331)983835

Актюбинская обл. Кобдинский район С.Бестау Тел. 8(71340)25567
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
141
Государственное учреждение «Школа-сад им.И.Бильтабанова »
Актюбинская обл. Кобдинский район с. Им. Бильтабанова Тел. 8(71341)24716
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
142
Государственное учреждение «Талдысайский комплекс школа - детский сад»
Кобдинский район с. Талдысай ул А Молдагуловой 5 Тел. 8(71341)24409
8.30-17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
Мартукский район
143
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 1 "Тополек"
Актюбинская область Мартукский р-н, с.Мартук, ул.Байганина 104, тел.8(71331)31361
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
144
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад "Айголек»
Актюбинская область Мартукский р-н, с.Мартук, ул. Байганина 135, тел.8(71331)31914
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
145
Государственное учреждение «Ясли-сад № 3 Айналайын» санаторного интернатного типа
Актюбинская область  Мартукский р-н, с.Мартук, ул.Рабочая 7 б тел.8(71331)31790
круглосуточно
146
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 4 "Балдырган"
Актюбинская область, Мартукский р/н, с. Андреевка, тел.8(71331)24407
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
147
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 5 "Балбобек"
Актюбинская область Мартукский р/н с. Саржансай, тел.8(71331)27808
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
148
Государственное коммунальное казенное предприятие Ясли-сад № 6 "Карлыгаш"
Актюбинская область, Мартукский р-н, с.Мартук ул.М "Ауезова 151 тел.8(71331)31940
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
149
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 7 "Таншолпан"
Актюбинская область Мартукский р-н, с.Родниковка, ул.Умитбек, 41, тел: 8(71331)25192
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
150
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 8 "Болашак"
Актюбинская область  Мартукский р/н с. Каратаусай тел:8(71331)26933
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
151
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 9 "Шапагат"
Актюбинская область Мартукский р/н с. Жайсан Ул. Болашақ 31, тел:8(71331)28883
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
152
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад "Еркемай"
Актюбинская область Мартукский р/н с. Каратугай ул. Болашақ 1 тел.8(71331)26425
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
153
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 11 "Балауса"
Актюбинская область Мартукский р/н с. Хазрет ул. Ленина 1, тел:8(71331)98382

8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
154
«№ 12 "Бәйтерек" бөбе-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе обл,
Мәртөк ауданы, Хлебодаровка ауылы,
Ленин көшесі,55 үй, 8(71331)33081
8.00-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Мұғалжар ауданы
155
«Қарлығаш» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы
Достық м/а № 27
тел.8 (71333) 34945
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
156
«Күншуақ» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы
Жастық м/а № 52
тел. 8 (71333) 75385
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
157
"Айголек" № 7» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Қаракөл селосы
Тел.: 8(71333)77079
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
158
«№ 3 «Балауса» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Жағабұлақ ауылы тел.:8(7133)451329
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
159
«Балбөбек» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Жем қаласы Школьная көшесі 5 тел.: 8(71333)452648
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
160
"Балдырған» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Көтібар ауылы Тел.:8(71333)75675
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
161
«№ 5 «Айгөлек» балабақша» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Бірлік ауылы
тел.: 8(71333)54521
08:00 – 18:30
демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
162
«Жұлдыз» балабақша мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы.
Ембі қаласы
Момышұлы көшесі 16 тел.:8(71333)490089
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
163
«Таңшолпан» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Ащысай ауылы
тел.:87134856201
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
164
«Сәуле» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Жұрын ауылы
Батпенова көшесі 45а
тел: 8(71333)42124
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
165
«Гүлдер» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Ә.Молдағұлова 34
тел.:8(71333)78007
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі

8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
154
«Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 12 "Байтерек"
Актюбинская обл Мартукский район с.Хлебодаровка, ул.Ленина, 55, тел:8(71331)33081
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
Мугалжарский район
155
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Карлыгаш»
Актюбинская область Мугалжарский район г. Кандыагаш мкр. Дружба № 27 тел.8 (71333) 34945
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
156
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Куншуак» государственного учреждения
Актюбинская область  Мугалжарский район г. Кандыагаш мкр. Молодежный № 52 тел.8 (71333) 75385
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
157
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа "Айгөлек" № 7»
Актюбинская область Мугалжарский район с. Караколь тел.:8(71333)77079
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
158
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 3 «Балауса»
Актюбинская область  Мугалжарский район  с.Жагабулак  тел.:8(71334)51329
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
159
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Балбобек»
Актюбинская область  Мугалжарский район г. Жем, ул Школьная, 5 тел.: 8(71334)52648
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
160
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Балдырған»
Актюбинская область  Мугалжарский район п.Котибар  тел.:8(71333)75675
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
161
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «№ 5 «Айголек»
Актюбинская область Мугалжарский район  с.Бирлик тел.: 8(71333)54521
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
162
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Жулдыз»
Актюбинская область Мугалжарский район г. Эмба, ул.Момыш улы,16 тел.:8(71334)90089
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
163
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Таңшолпан»
Актюбинская область  Мугалжарский район  п.Ащесай тел.:8(71348)56201
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
164
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Сәуле»
Актюбинская область Мугалжарский район п.Журун ул.Батпенова 45а тел: 8(71333)42124
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
165
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Гүлдер»
Актюбинская область  Мугалжарский район  п.Талдысай ул.А.Молдагулова 34 тел.:8(71333)78007
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье

166
«Жансая» балабақша мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы
Гагарин көшесі 8в, тел.: (871333)36489
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
167
«Әділ» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Қайыңды ауылы
Бейбітшілік 1
тел.: 8(71334)76982
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
168
«Шапағат» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Қайыңды ауылы
тел.:8(71333)39011
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
169
«Бөбекжай» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Мұғалжар ауылы
Наурыз көшесі 2 А,
тел.8 (71334)24160
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
170
«Достық» балабақша мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Ембі қаласы
Геолог көшесі 9
тел.:8(71333)421025
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
171
«Бәйтерек» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Құмсай ауылы
тел.:8(71333)77473
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
172
«Дана» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Сағашилі ауылы
тел.: 8(71333)38102
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
173
«Арай» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Бұлақты ауылы
тел.:8(71359)53404
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
174
«Мөлдір» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Саға ауылы
тел.: 8(71333)41083
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
175
«Балапан» жалпы үлгідегі мектепке дейінгі ұйым» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауданы
Алтынды аулы,
Тәуелсіздікке 20 жыл көшесі 2 үй
Тел.: 8(71334)76739
08:00 – 18:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Темір ауданы
176
«Балауса» балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті,
Асау барақ көшесі 8
Тел: 8 (71346)22313
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
177
«Айгөлек» балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Темір қаласы,
С.Балмұханов көшесі 27 Тел: 8(71346)25697
8.30.-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі

166
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Жансая»
Актюбинская область  Мугалжарский район г. Кандыагаш, Ул. Гагарина,8в, тел.: 8(71333)36489
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
167
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Шапағат»
Актюбинская область Мугалжарский район с.Кайнды  тел.:8(71333)3901
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
168
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Әділ»
Актюбинская область Мугалжарский район п.Аккемер тел.: 8(71333)39011
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
169
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Бобекжай»
Мугалжарский район п. Мугалжар ул.Наурыза 2 А, тел. 8 (71334)24160
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
170
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Достык»
Актюбинская область  Мугалжарский район  г.Эмба ул. Геологов9 тел.:8(71334)21025
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
171
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Бәйтерек»
Актюбинская область  Мугалжарский район  п.Кумсай тел.:8(71333)77473
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
172
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Дана»
Актюбинская область Мугалжарский район  п.Сагашили тел.: 8(71333)38102
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
173
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Арай»
Актюбинская область  Мугалжарский район п.Булакты тел.: (871359)53404
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
174
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Мөлдір»
Актюбинская область Мугалжарский район с.Сага 8(71333)41083
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
175
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация общего типа «Балапан»
Актюбинская область Мугалжарский район село Алтынды, ул.20 лет Независимости, д. 2. Тел.: 8(71334)76739
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
Темирский район
176
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Балауса»
Актюбинская область, Темирский район, пос.Шубаркудук, улица Асау-барака 8; Тел: 8 (71346)22313
8.00-18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
177
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Айголек»
Актюбинская область, Темирский район, город Темир, ул.С.Балмуханова 27 Тел: 8(71346)25697
8.30.-18.30.выходные дни - суббота, воскресенье

178
«Балдырған» балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Қопа селосы,
Мектеп көшесі 24 Тел: 8(71346)28654
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
179
«Балдәурен» балабақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті,
Байғанин көшесі 11
Тел: 8 (71346)23640
8.30.-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
180
«Балақай» балабақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті,
Кереев көшесі Тел: 8 (71346)22205
8.30.-18.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
181
«Айгулек» балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кәсіпшілігі Жаңақұрылыс көшесі Тел: 8 (71346)24095
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
182
«Ақбота» балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Кенкияқ ауылы
Тел: 8 (71346)26479
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
183
«Алакай» балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Саркөл ауылы,
Мектеп көшесі Тел: 8 (71346)79903
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
184
«Қарлығаш» балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Шұбарқұдық кенті
Жамбыл көшесі 124Д
Тел: 8 (71346)22888
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
185
«Гаухар» балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Темір қаласы,
Ы.Алтынсарин 1
Тел: 8 (71346)78438
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
186
«Балапан» балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Темір ауданы,
Құмқұдық ауылы Тел: 8(71346)78240
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
187
«Теректі мектеп-балабақшасы» Мемлекеттік мекемесі
030809 Ақтөбе обл. Темір ауданы Тасқопа С:О. Тасқопа ауылы тел: 8(71346)79063
8.00-18.00
демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
188
«Алтықарасу-мектеп балабақшасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе обл.
Темір ауданы
Алтықарасу С.О.
Алтықарасу ауылы
тел: 8(71346) 25124
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
189
«Еңбекші мектеп-балабақшасы» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе обл.
Темир ауданы
Алтықарасу С.О.
Еңбекші ауылы
тел: 8(71346)79255
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
190
«Нұрпейіс Байғанин атындағы мектеп-балабақшасы» мемлекеттік мекемесі
030808 Ақтөбе обл. Темір ауданы Ақсай С.О. Ақсай ауылы тел: 8(71359) 25340
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі

178
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Балдырган»
Актюбинская область, Темирский район, С.Копа, ул.Мектеп 24 Тел:8(71346)28654
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
179
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Балдаурен»
Актюбинская область,  Темирский район, пос.Шубаркудук, ул.Байганина11 Тел: 8(71346)23640
8.30.-18.30.выходные дни - суббота, воскресенье
180
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Балакай»
Актюбинская область, Темирский район, пос.Шубаркудук, ул.Кереева Тел: 8(71346)22205
8.15.-17.45. выходные дни - суббота, воскресенье
181
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Айгулек»
Актюбинская область, Темирский район, Пром.Шубаркудук, Тел: 8(71346)24095
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
182
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Акбота»
Актюбинская область, Темирский район, село Кенкияк Тел: 8(71346)26479
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
183
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Алакай»
Актюбинская область, Темирский район, село Саркуль ул.Мектеп Тел: 8(71346)79903
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
184
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Карлыгаш»
Актюбинская область,  Темирский район, пос.Шубаркудук, ул.Жамбыл 124Д Тел: 8(71346)22888
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
185
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Гаухар»
Актюбинская область, Темирский район, город Темир, ул.Ы.Алтынсарина 1 Тел: 8(71346)78438
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
186
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Балапан»
Актюбинская область,  Темирский район, село Кумкудук Тел: 8(71346)78240
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
187
Государственное учреждение «Теректинская школа-сад»
Актюбинская область Темирский район  Таскопинский С.О. С.Таскопа
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
188
Государственное учреждение «Алтыкарасуская школа-сад»
Актюбинская область  Темирский район  Алтықарасуский С.О. С.Алтыкарасу Тел: 8(71346) 25124
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
189
Государственное учреждение «Енбекшинская школа-сад»
Актюбинская область  Темирский район  Алтыкарасуский С.О. с.Енбекши
тел: 8(71346) 79255
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
190
Государственное учреждение «Школа-сад имени Нурпеиса Байганина»
Актюбинская область Темирский район Аксайский С.О. с.Аксай тел:8(71359) 25340
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье

191
«Жамбыл мектеп-балабақшасы» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы
Темір ауданы
Темір қаласы
Жамбыл ауылы
тел: 8(71346)79155
8.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Ойыл ауданы
192
«Жолшы» мектепке дейінгі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Ойыл селосы
Клипанов көщесі № 18
тел: 8(71332)21208
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
193
«Айгөлек» мектепке дейінгі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Көптогай селосы тел: 8(71332)32276
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексесенбі
194
«Балдаурен» мектепке дейінгі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
030905 Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын селосы тел: 8-71332-74152
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
195
«Ертостик» санаторий үлгісіндегі мектепке дейінгі балалар ұйымы» мемлекуеттік мекемесі
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Ойыл селосы
Амангельды көшесі № 11
тел: 8(71332)21134
Тәулік бойы
196
«Балбобек» мектепке дейінгі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Каратал селосы
тел: 8(71332)37566
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
197
«Асем» мектепке дейінгі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны»
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Сарбие селосы
тел: 8(71332)35295
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
198
«Асанали» мектепке дейінгі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Ойыл селосы
Кокжар көшесі№ 64
тел: 8(71332)21497
08:30 – 18:00
демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
199
«Балдырған» мектепке дейінгі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Ойыл селосы
Амангелды көшесі № 4
тел: 8(71332)21131
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексесенбі
200
«Саға мектеп балабақшасы» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Саға селосы
тел: 8(71332)31419
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексесенбі
201
Екпетал мектеп балабақшасы Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Екпетал селосы
тел: 8(71332)21115
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексесенбі
202
«Жамбыл мектеп балабақшасы» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Аккемер селосы
тел: 8(71332)74082
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексесенбі
203
«Қараой мектеп – балабақшасы» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Қараой селосы
тел: 8(71332)73720
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
204
«Қаракемер мектеп балабақшасы» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы
Ойыл ауданы
Қаракемер селосы

191
Государственное учреждение «Школа-сад имени Жамбыла»
Актюбинская область  Темирский район Город Темир с.Жамбыл тел: 8(71346) 79155
8.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
Уилский район
192
Государственное коммунальное казенное дошкольное предприятие «Жолшы»
Актюбинская область Уилский район с.Уил  ул.Клипанова № 18 тел: 8(71332)21208
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
193
Государственное коммунальное казенное дошкольное предприятие «Айгөлек»
Актюбинская область  Уилский район  с.о.Коптогай с.Коптогай тел: 8(71332)32276
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
194
Государственное коммунальное казенное дошкольное предприятие «Балдаурен»
Актюбинская область Уилский район  с.о.Саралжын с.Сарлжын 8(71332)74152
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
195
Государственное учреждение «детская дощкольная организация «Ертостик» санаторного типа
Актюбинская область  Уилский район Уилский с.о. с.Уил ул. Амангельды № 11 тел: 8(71332)21134
Круглосуточно
196
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Балбобек»
Актюбинская область Уилский район с.о.Каратал с.Каратал тел: 8(71332)37566
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
197
Государственное коммунальное казенное дошкольное предприятие «Асем»
Актюбинская область Уилский район с.о.Сарбие с.Сарбие тел: 8(71332)35295
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
198
Государственное коммунальное казенное дошкольное предприятие «Асанали»
Актюбинская область Уилский район Уилский с.о. с.Уил ул. Кокжар № 64 тел: 871332-21497
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
199
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Балдырған»
030900 Актюбинская область Уилский район Уилский с.о. с.Уил ул. Амангелды № 4 тел: 8-71332-21131
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
200
Государственное учреждение «Сапинская школа – детский сад»
Актюбинская область Уилский район с.Сага, тел: 8(71332)31419
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
201
Государственное учреждение «Екпеталская школа - детский сад»
Актюбинская область Уилский район с.о.Екпетал, тел: 8(71332)21115
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
202
Государственное учреждение «Жамбулская школа - детский сад»
Актюбинская область Уилский район с.Аккемер, тел: 8(71332)74082
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
203
Государственное учреждение «Караойская школа - детский сад»
Актюбинская область Уилский район с.Караой, тел: 8(71332)73720
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
204
Государственное учреждение «Каракемерская школа - детский сад»

тел: 8(71332)73200
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Хромтау ауданы
205
«Күншуақ» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Хромтау қаласы,
Лахно-43
тел. 8(71336)23736
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
206
«Мектепке дейінгі № 2 балалар мекемесі» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Хромтау қаласы,
Лахно-33
тел. 8(71336)25539
тәулік бойы
207
«Айгөлек» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Хромтау қаласы,
Абай даңғылы 3-1,
тел. 8(71336)23201
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
208
«Гүлдер» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Хромтау қаласы,
Абай даңғылы 14,
тел. 8(71336) 23224
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
209
«Ақбота» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Хромтау қаласы,
ағ.Жұбановтар 10а
тел. 8(71336) 27833
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
210
«Ақкөгершін» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Хромтау қаласы,
Алипова көшесі, 1а,
тел. 8(71336)25502
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
211
«Таңшолпан» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Қопа селосы,
М.Маметова көшесі 16 үй
тел. 8(71336)79225
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
212
«Жұлдыз» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Көктау ауылы
тел: 8(71336)43203
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
213
«Хромтау аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Балдәурен» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Бөгетсай ауылы,
Н.Орынбаев көшесі, 17 үй
тел: 8(71336)47091
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
214
«Шұғылы» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Табантал ауылы
тел: 8(71336)77890
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
215
«Болашақ» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Ақжар ауылы,
Ә. Молдағұлова көшесі, 5 үй
тел: 8(71336)38373
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
216
«Бәйтерек» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Дөң ауылы,
Шевченко көшесі, 57 үй
тел: 8(71336)78986
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі

Актюбинская область Уилский район с.Каракемер, тел: 8(71332)73200
8:30 - 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
Хромтауский район
205
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Куншуак»
Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, ул.Лахно -43 тел.8(71336)3736
7.00 - 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
206
Государственное учреждение «Детский сад № 2
Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, ул.Лахно- 33, тел. 8(71336) 25539
круглосуточно
207
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Айгөлек»
Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, пр.Абая 3-1, тел. 8(71336)23201
7.30 - 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
208
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Гулдер»
Актюбинская область,  Хромтауский район, город Хромтау, пр Абая 14 тел. 8(71336)23224
7.30 - 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
209
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Акбота»
Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, Бр. Жубановых-10а, тел. 8(71336)27833
7.30 - 18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
210
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Аккогершин»
Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, ул.Алипова 1 "а"тел. 8(71336)25502
8.00 - 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
211
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Таншолпан»
Актюбинская область, Хромтауский район, поселок.Копа, улица М.Маметовой, 16 дом. тел. 8(71336)79-2-25
7.30 - 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
212
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Жулдыз»
Актюбинская область, Хромтауский район, поселок.Коктау, т. 8(71336)43203
8.00 - 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
213
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Балдәурен»
Актюбинская область, Хромтауский район, поселок Богетсай, улица Н. Орынбаева, дом 17 тел.8(71336)47091
8.00 - 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
214
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Шугыла»
Актюбинская область, Хромтауский район, поселок Табантал, тел. 8(71336)77890
9.00 - 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
215
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Болашак»
Актюбинская область, Хромтауский район, поселок Акжар, тел. 8(71336)38373
9.00 - 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
216
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Байтерек»
Актюбинская область, Хромтауский район, поселок Дон, улица Шевченко, дом 57, тел. 8(71336)78986
9.00 - 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье

217
«Ақбөбек» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Никельтау ауылы,
Школьная көшесі, 4 үй.
тел: 8(71336) 78499
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
218
«Шаңырақ» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Тамды ауылы,
тел. 8(71336) 46523
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
219
«Еркетай» мектепке дейінгі ұйымы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы,
Хромтау ауданы,
Хромтау қаласы,
Әуезова көшесі 12а
7.00 - 18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексесенбі
Шалқар қаласы
220
«Қарлығаш» балабақша» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы
Шалқар қаласы
Е.Көтібарұлы № 95
тел. 8(71335) 21259
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
221
«№ 12 балабақша» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар қаласы
О.Құлетов № 2,
тел. 8(71335) 24088
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
222
«Бәйтерек» мектепке дейінгі ұйым» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар қаласы
Резванов № 1,
тел. 8(71335) 24088
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
223
«Еркемай» мектепке дейінгі ұйым» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар қаласы
Карагулин № 17,
тел. 8(71335) 30025
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
224
«Балдырған» санаторлық үлгідегі балабақшасы» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы
Шалқар қаласы
Резванов № 29,
тел. 8(71335) 23280
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
225
«Балапан» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар қаласы
Е.Көтібарұлы № 21,
тел. 8(71335) 24363
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
226
«Нұрсәт мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар қаласы
Желтоқсан д. 28 «б»,
тел. 8(71335) 24037
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
227
«Толағай» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Қаратоғай селосы Модағазы № 1, тел. 8(71347) 25303
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
228
«Наратайлақ» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Аққайтым ауылы Достық № 1,
тел. 8(71349) 26103
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі

217
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Акбобек»
Актюбинская область,  Хромтауский район, поселок Никельтау, улица Школьная, дом 4. тел. 8(71336)78499
9.00 - 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
218
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Шанырак»
Актюбинская область,  Хромтауский район, поселок Тамды, т.8(71336)46523
7.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
219
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Еркетай»
Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, улица М.Ауэзова, дом 12а
7.30 - 18.30 выходные дни - суббота, воскресенье
Шалкарский район
220
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Карлыгаш»
Актюбинская область г Шалкар ул Е. Котибарулы № 95 тел.8(71335) 21259
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
221
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 12
Актюбинская область г Шалкар ул.О. Кулетова № 2, тел.8(71335) 30004
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
222
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Байтерек»
Актюбинская область г Шалкар ул Резванова № 1, тел.8(71335) 24088
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
223
Государственное коммунальное казенное предприятие Детское дошкольное учреждение «Еркемай»
Актюбинская область г Шалкар ул Карагулина № 17, тел.8(71335) 30025
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
224
ГУ Детское дошкольное учреждение «Балдырган» санаторного типа
Актюбинская область г Шалкар ул Резванова № 29, тел.8(71335) 23280
круглосуточно
225
Государственное коммунальное казенное предприятие Детское дошкольное учреждения «Балапан»
Актюбинская область г Шалкар ул Е Котибарулы № 21, тел.8(71335) 24363
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
226
Государственное коммунальное казенное предприятие Детское дошкольное учреждения «Нурсат»
Актюбинская область г Шалкар ул Желтоқсан № 28 «б», тел.8(71335) 24037
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
227
Государственное коммунальное казенное предприятие Детское дошкольное учреждения «Толагай»
Актюбинская область Шалкарский район Шетиргизский с,о с.Каратогай ул, Молдағазина №1 А, Тел.8(71347) 25303
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
228
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Нартайлак»
Актюбинская область Шалкарский район  Жанаконысский с,о с Аккайтым ул Достық № 1, тел.8(71349) 26103
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье

229
«Балбұлақ» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Біршоғыр стансасы Тихонов № 2, тел. 8(71335) 28184
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
230
«Айгөлек» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Бегімбет ауылы М.Айдосоы № 25, тел. 8(71349) 28325
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
231
«Балбөбек» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Жылты селосы,
тел. 8(71335) 77118
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
232
«Шұғыла» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Байқадам ауылы
Ә.Молдағұлова № 12,
тел. 8(71349) 24428
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
233
«Ертөстік мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Бозой селосы
Тәуелсіздік № 1,
тел. 8(71335) 62848
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
234
«Балдаурен» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Мөңке би ауылы
Мөңке би № 7,
тел. 8(71335) 78213
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
235
«Қызғалдақ» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Қотыртас стансасы
Мектеп № 244,
тел.8(71335) 79615
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
236
«Бәшешек» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Қарашоқат стансасы Жеңіс № 1, 8(71335) 78883
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
237
«Аружан» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Сарысай селосы
Желтоқсан № 12,
тел. 8(71335) 79184
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
238
«Құралай» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Шілікті селосы
Сартепсен № 2,
тел. 8(71335) 78870
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
239
«Ақбота» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Қауылжыр селосы,
тел. 8(71335) 26398
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
240
«Жауқазын» мектепке дейінгі ұйымы» Мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Тоғыз стансасы,

229
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Балбулақ»
Актюбинская область Шалкарский район станция Биршогыр ул. Тихонова № 2, тел.8(71335) 28184
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
230
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Айголек»
Актюбинская область Шалкарскарский район село Бегимбет ул. М. Айдосова № 25, тел.8(71349) 28325
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
231
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Балбобек»
Актюбинская область Шалкарскарский район Шалкарский С.О. село Жылтыр, тел.8(71335) 77118
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
232
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Шугыла»
Актюбинская область Шалкарский район село Байкадам ул.А.Молдагулова № 2, 8(71349) 24428
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
233
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Ертостик»
Актюбинская область Шалкарскарский район Бозойский С.О село Бозой, тел.8(71335) 62848
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
234
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Балдаурен»
Актюбинская область Шалкарский район село Мөңке би, ул. Мөңке би № 7, тел.8(71335) 78213
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
235
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Кызгалдак»
Актюбинская область Шалкарский район ст.Котыртас ул.Мектеп №  244, тел.8(71335) 79615
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
236
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Байшешек»
Актюбинская область Шалкарский район  ст.Карашокат ул.Пабеда № 1, тел.8(71335) 78883
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
237
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Аружан»
Актюбинская область Шалкарский район село Сарысай ул.Желтоксан № 12, тел.8(71335) 79184
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
238
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Қуралай»
Актюбинская область Шалкарский район ст.Шиликты тел.ул.Сартепсен № 2, 8(71335) 78870
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
239
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Акбота»
Актюбинская область Шалкарский район Кауылжырский С.О с.Кауылжыр, тел.8(71335) 26398
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
240
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Жауказын»

тел. 8(71359) 44080
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
241
«Балбала» мемлекеттік коммуналдық, қазыналық кәсіпорны мектепке дейінгі ұйым
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы
Біршоғыр стансасы
Алабас ауылы
Бірлік № 2
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
242
Облыстық психикалық дамуы тежелген балаларға арналған арнаулы түзетілу мектеп-балабақшасы
Ақтөбе облысы
Ақтөбе қаласы
Тургенова, 96А
тел:8(7132)542490
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Ақтөбе облысы бойынша шағын орталықтар тізімі
Шағын орталықтардың атауы Мекен жайы Жұмыс кестесі
Ақтөбе қаласы
1
«№ 1 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Гришина көшесі 72/3, тел. 8(7132)517970
09.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
2
«№ 3 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі 154А тел. 8(7132)576927
09.00-12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
3
«№ 16 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Жеңіс даңғылы 3 тел. 8(7132)502235
13.00-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
4
«№ 26 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Бейбітшілік даңғылы 47 тел. 8(7132)507357
09.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
5
«№ 30 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Тургенева көшесі 70 А тел. 8(7132)540565
09.00-12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
6
«№ 35 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, 11 мөлтек аудан 92А тел. 8(7132)234284
09.00-12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
7
«№ 36 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Красногорска көшесі 19 тел. 8(7132)508330
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
8
«№ 39 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ағ. Жұбановтар көшесі 293 А тел. 8(7132)515106
09.00-12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
9
«№ 40 жалпы орта білім беретін мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Рысқұлов көшесі 8А тел. 8(7132)536301
09.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
10
«№ 42 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Герцен көшесі 19 тел. 8(7132)211730

Актюбинская область Шалкарский район ст.Тогыз, тел.8(71359) 44080
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
241
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дошкольная организация «Балбала»
Актюбинская область Шалкарский район ст.Биршогыр п.Алабас ул.Бірлік № 2
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
242
Областная школа детский сад для детей с задержкой психологического развития
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы Тургенова,96А тел:8(7132)542490
8.00- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования»
Список мини-центров Актюбинской области
№ п/п Наименование детского сада Полный почтовый адрес мини-центра График работы
город Актобе
1
Мини–центр при государственном учреждении "Средняя школа № 1"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Гришина, 72/3, тел. 8(7132)517970
09.00-13.00. выходные дни - суббота, воскресенье
2
Мини–центр при государственном учреждении "Средняя школа № 3"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Есет батыра 154А тел. 8(7132)576927
09.00.-12.00. выходные дни - суббота, воскресенье
3
Мини–центр при государственном учреждении "Средняя школа № 16"
Актюбинская область, город Актобе, пр Победы, 34 тел. 8(7132)502235
13.00.-17.30. выходные дни - суббота, воскресенье
4
Мини–центр при государственном учреждении "Средняя школа № 26"
Актюбинская область, город Актобе, пр. Мира 47 тел. 8(7132)507357
09.00.-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
5
Мини–центр при государственном учреждении "Казахская средняя школы № 30"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Тургенева, 70 А тел. 8(7132)540565
09.00.-12.00. выходные дни - суббота, воскресенье
6
Мини–центр при государственном учреждении "Средняя школа № 35"
Актюбинская область, город Актобе, 11 мкр 92А тел. 8(7132)234284
09.00.-12.00. выходные дни - суббота, воскресенье
7
Мини–центр при государственном учреждении "Казахская средняя школа № 36"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Красногорская 19 тел. 8(7132)508330
08.00.18.00. выходные дни - суббота, воскресенье
8
Мини–центр при государственном учреждении "Средняя школа № 39"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Б.Жубановых 293 А тел. 8(7132)515106
09.00.-12.00 выходные дни - суббота, воскресенье
9
Мини–центр при государственном учреждении "Общеобразовательная средняя школа № 40"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Рыскулова 8А тел. (8(7132)536301
09.00.-18.00. выходные дни - суббота, воскресенье
10
Мини–центр при государственном учреждении "Средняя школа № 42"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Герцина, 19 тел. 8(7132)211730

09.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
11
«№ 50 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Бөкенбаев көшесі 15 тел. 8(7132)990033
09.00-12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
12
«№ 51 гимназиясы» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, 12 мөлтек аудан 30А тел. (87132)236011
09.00-11.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
13
«Елек орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Құрайлы ауылы, Есет батыр көшесі 15 тел. 8(7132)980425
11.30-17.45 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
14
«Қызылжар орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қызылжар ауылы тел.8(7132)229277
08.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
15
«Новый орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ленин көшесі 25 тел. 8(7132)997517
14.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
16
«Пригород орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обылысы, Пригородный ауылы, Мира көшесі 4 тел. 8(7132)984144
09.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
17
«Россовхоз орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Россовхоз ауылы тел. 8(7132)761897
09.00-17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
18
«Сазды орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Сазды ауылы, Школьная көшесі 1 тел. 8(7132)991844
09.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
19
«Красносельск негізгі мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Красносельский ауылы, Центральный көшесі 2 тел. 8(7132)225713
09.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Алға ауданы
20
«В.И. Пацаев атындағы № 2 Алға орта мектеп» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға қаласы Сефуллина көшесі 6 тел: 8(71337) 4-39-31
09:00 –18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
21
«А. Байтұрсынов атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, с. Самбай тел: 8(71337) 5-30-82
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
22
«Сарықобда орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Сарыхобда ауылы тел: 8(71337) 7-11-81
14:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
23
«Бестамақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Алға қаласы, Бестамак ауылы Центральная көшесі 34 тел: 8(71337) 3-53-04
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
24
«Бесқоспа орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық

09.00.-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
11
Мини–центр при государственном учреждении "Средняя школа № 50"
Актюбинская область, город Актобе, ул Букенбаев 15 тел. 8(7132)990033
09.00.-12.00. выходные дни - суббота, воскресенье
12
Мини–центр при государственном учреждении "Гимназия № 51"
Актюбинская область, город Актобе, 12 микр 30А тел. 8(7132)236011
09.00.-11.30. выходные дни - суббота, воскресенье
13
Мини–центр при государственном учреждении "Илекская средняя школа"
Актюбинская область, село Курайлинский ул Есет батыра 15 тел. 8(7132)980425
11.30.-17.45. выходные дни - суббота, воскресенье
14
Мини–центр при государственном учреждении "Кызылжарская средняя школа"
Актюбинская область, село Кызылжар тел. 8(7132)229277
08.00.-18.00. выходные дни - суббота, воскресенье
15
Мини–центр при государственном учреждении " Новая средняя школа"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Ленина 25 тел. 8(7132)997517
14.00.-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
16
Мини–центр при государственном учреждении "Пригородная средняя школа"
Актюбинская область, поселок Пригородный, ул Мира, 4
тел. 8(7132)984144
09.00.-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
17
Мини–центр при государственном учреждении "Россовхозная средняя школа"
Актюбинская область, село Россовхоз тел. 8(7132)761897
09.00.-17.30. выходные дни - суббота, воскресенье
18
Мини–центр при государственном учреждении "Саздинская средняя школа"
Актюбинская область, село Сазда, ул Школьная 1 тел. 8(7132)991844
09.00.-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
19
Мини–центр при государственном учреждении "Красносельская основная школа"
Актюбинская область, село Красносельская ул Центральная,2 тел. 8(7132)225713
09.00.-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
Алгинский район
20
Мини-центр при государственном учреждении «Алгинская средняя школа № 2 им.В.И.Пацаева»
Актюбинская область Алгинский район ул.Сейфуллина 6 тел: 8(71337) 43931; 43871
09:00 – 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
21
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им.А.Байтурсынова»
Актюбинская область Алгинский район  с.Самбай тел: 8(71337)53082
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
22
Мини-центр при государственном учреждении «Сарыхобдинская средняя школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Сарыхобда тел: 8(71337) 7-11-81
14:00 – 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
23
Мини-центр при Государственном учреждении «Бестамакская средняя школа»
Актюбинская область Алгинский район, п.Бестамак, ул.Центральная 34 тел: 8(71337) 35304
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
24
Мини-центр при государственном учреждении «Бескоспинская средняя школа»

Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Бескоспа ауылы Есет батыр көшесі 1 тел: 8(71337) 5-33-00
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
25
«Есет-батыр атындағы мектеп-балабақша» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Есет-батыр Көкіұлы, ауылы Уалиханов көшесі 14 тел: (871347) 3-85-80
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
26
«Ильинка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Акай ауылы тел: 8 (71337) 7-11-60
09:00 –18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
27
«Қарахобда орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, с.Карахобда, Мектеп көшесі 9 тел: 8 (71337) 6-86-39; 6-86-97
09:00 –18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
28
«Қарабұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Карабулак ауылы тел: 8(71337) 7-16-99
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
29
«Үшқұдық мектеп-бақшасы» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық»
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Үшқұдық ауылы, Комсомол көшесі 20
тел: 8 (71337) 6-84-26
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
30
«Тамды орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Тамды ауылы Т. Ахтанова көшесі 3 тел: 8 (71337) 3-58-80
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
31
«Черновод орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Қарақұдық ауылы Федорченко көшесі 45 тел: 8 (71337) 5-35-36
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
32
«Голубиновка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Көктоғай ауылы.Интернациональная көшесі 40 тел: 8 (71337) 6-88-58; 7-15-11
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
33
«Жерұйық негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Жеруйык ауылы Бирлик көшесі 10 тел: 8 (71337) 7-15-97
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
34
«Ивановка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Тікқайын ауылы Комсомол көшесі 48 тел: 8 (71337) 6-87-00
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
35
«Ново-Украйн негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Талдысай ауылы Желекті көшесі 1
тел: 8 (71337) 7-20-41
09:00 – 13:00
демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
36
«Көлтабан негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Көлтабан ауылы тел: 8 (71337) 7-11-56
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
37
«Құмсай бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Құмсай ауылы Достык көшесі 50 тел: 8 (71337) 7-13-63
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
38
«Ақраб негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Кайындысай ауылы Маржанбұлақ көшесі 13 тел: 8 (71337) 6-89-53

Актюбинская область Алгинский район, п.Бескоспа, ул.Есет батыра 1 тел: 8(71337) 5-33-00
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
25
Мини-центр при государственном учреждении «Школа- детский сад им.Есет батыра»
Актюбинская область Алгинский район, с. Есет батыр Кокиулы, ул.Валиханова 14 тел: 8 (71347) 3-85-80
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
26
Мини-центр при государственном учреждении «Ильинская средняя школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Акай тел: 8(71337) 7-11-60
09:00 – 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
27
Мини-центр при государственном учреждении «Карахобдинская средняя школа»
Актюбинский область Алгинский район, с.Карахобда, ул.Школьная 9 тел: 8 (71337) 68639; 68697
09:00 –18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
28
Мини-центр при государственном учреждении «Карабулакская средняя школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Карабулак тел: 8(71337) 71699; 71366
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
29
Мини-центр при государственном учреждении «Ушкудукская школ-сад»
Актюбинская область Алгинский район, с.Ушкудык, ул. Комсомольская 20 тел:8 (71337)68426; 71500
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
30
Мини-центр при государственном учреждении «Тамдинская средняя школа»
Актюбинская область Алгинский район, п.Тамды, ул.Т. Ахтанова 3 тел: 8 (71337) 3580
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
31
Мини-центр при государственном учреждении «Черноводская средняя школа»
Актюбинская область Алгинский район, п.Каракудык, ул.Федорченко 45  тел: 8 (71337) 53536
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
32
Мини-центр при государственном учреждении «Голубиновская основная школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Коктогай, ул.Интернациональная 40 тел: 8 (71337) 68858;71511
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
33
Мини-центр при государственном учреждении Жеруйыкская основная школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Жеруйык, ул.Бирлик 10 тел: 8 (71337) 71597
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
34
Мини-центр при государственном учреждении «Ивановская основная школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Тиккайын, ул.Комсомольская 48 тел: 8 (71337) 68700
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
35
Мини-центр при государственном учреждении «Новоукраинская основная школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Талдысай, ул.Жлекти 13 тел: 8 (71337) 72041
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
36
Мини-центр при государственном учреждении «Культабанская основная школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Культабан тел: 8 (71337)71156
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
37
Мини-центр при государственном учреждении «Кумсайская начальная школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Кумсай, ул.Достык 50 тел: 8 (71337) 71363
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
38
Мини-центр при государственном учреждении «Акрабская основная школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Кайындысай, ул. Маржанбулакская 13 тел: 8 (71337) 68953

14:00 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
39
«Тоқмансай негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Кайнар ауылы Молдагулова көшесі 2 тел: 8 (71337) 7-17-53
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
40
«Шибаевка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Нурбулак ауылы Ж.Атыраубаева көшесі 99 тел: 8 (71337) 5-32-45
8:15 – 17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Әйтеке би ауданы
41
«Сарат орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, с. Сарат, 8(71339)31-187
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
42
«Талдық орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, с. Талдық, тел: 8(71348)32-030
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
43
«Б.Сейсекенов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, п. Ұлгайсын, тел: 8(71359)40-020
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
44
«Абай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, с. Аккөл, тел: 8(71359)23-716
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
45
«Жамбыл орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің шағын орталығы
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, п.Толыбай, тел: 8(7134)/26-720
8.30 -17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
46
«Сулукөл орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, п. Сулукөл, тел: 8(71339)41-125
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
47
«Ұшқатты орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы,п. Ұшқатты тел: 8(71347)25-127
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
48
«Милы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы,п. Милы тел: 8(71359)40-320
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
49
«Белқопа орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы,п.Белқопа тел: 8(71339)25-646
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
50
«Кыналынегізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің шағын орталығы
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, п. Кыналы тел: 8(71339)26-643
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
51
«Жароткөл негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, п.Жарөткөл тел: 8(71339)25-645
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
52
«Т.Шевченко атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы,п.Қарабұтақ, Алдабергенов көшесі № 8, тел: 8/71339/25-726
8.30 -17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
53
«Қарабұтақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық

14:00 – 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
39
Мини-центр при государственном учреждении «Токмансайская основная школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Кайнар, ул.Молдагулова 2 тел: 8 (71337)71753
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
40
Мини-центр при государственном учреждении «Шибаевская средняя школа»
Актюбинская область Алгинский район, с.Нурбулак, ул.Ж.Атыраубаева 99 тел: 8 (71337) 53245
8:15 – 17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
Айтекебийский район
41
Мини-центр при государственном учреждении «Саратская средняя школа»
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Сарат, тел.8(71339)31187
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
42
Мини-центр при государственном учреждении «Талдыкская средняя школа»
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Талдык, тел. 8(71348)32030
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
43
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа имени Б.Сейсекенова»
Актюбинская область, Айтекебийский район, п. Улгайсын, тел. 8(71359)40020
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
44
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа имени Абая»
Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Акколь, тел.8(71359)23716
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
45
Мини-центр при государственном учреждении «Жамбылская средняя школа»
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Толыбай, тел.8(71347)26720
понедельник-суббота 8.30 -12.30 13.30 - 17.30
46
Мини-центр при государственном учреждении «Сулукольская средняя школа»
Актюбинская область, Айтекебийский район, п. Сулуколь, тел.8(71339)41125
понедельник-суббота 8.30 -12.30 13.30 - 17.30
47
Мини-центр при государственном учреждении «Ушкаттинская средняя школа»
Актюбинская область, Айтекебийский район, п. Ушкатты, тел.8(71347)25127
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
48
Мини-центр при государственном учреждении «Милинская средняя школа»
Актюбинская область, Айтекебийский район, п. Милы, тел.8(71359)40320
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
49
Мини-центр при государственном учреждении «Белкопинской средняя школа»
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Белкопа, тел.8(71339)25646
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
50
Мини-центр при государственном учреждении «Кыналинская основная школа»
Актюбинская область, Айтекебийский район, п. Кыналы, тел. 8(71339)26-643
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
51
Мини-центр при государственном учреждении «Жаротколская основная школа»
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Жароткол, тел.8(71339)25645
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
52
Мини-центр при Государственном учреждении средняя школа имени Т.Шевченко
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Карабутак ул. Алдабергенова 8, тел: 8(71339)25726
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
53
Мини-центр при Государственном учреждении Карабутакская средняя школа

Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, п.Қарабұтақ, Б.Момышұлы көшесі № 43, тел: 8/71339/25-920
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
54
«Әйке орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, п.Әйке, Конаев көшесі № 8 тел: 8(71339)39-309
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
55
«Еңбекту орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, с Еңбекту тел: 8(71339)25-647
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
56
«Аққұм орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, п.Аққұм, Алмат-Самрат көшесі № 8 тел: 8 (71347) 22-020
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
57
«Мамыт негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, с Мамыт тел: 8(71359) 40-170
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
58
«Талдысай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, с.Талдысай тел: 8(71339) 32-249
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
59
«Қарашатау орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, с.Қарашатау тел: 8(71348) 21-229
8.30 - 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
60
Басқұдық орта мектебі мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы,с Басқұдық тел: 8(71347) 28-020
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
61
Северный орта мектебі мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, п.Тереңсай тел: 8(71339)26-503
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
62
Кызылжұлдыз орта мектебі мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы, Әйтеке би ауданы, с.Аралтөбе тел: 8(71339) 23-306
8.30 — 17.30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Байғанин ауданы
63
«Байғанин орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы Жарлы селосы тел: 8(71345)25-3-25
9.00.–17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
64
Қ.Жазыкова атындағы орта мектебі мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы,Байғанин ауданы. Кемерши селосы, Бірлік көшесі, № 10 тел:8(71345)35-6-22
9.00.-12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
65
«Жарқамыс орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы,Байғанин ауданы, Жаркамыс ауылы тел:8(71345)34-6-21
9.00. –17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
66
«С.Жиенбаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы,Байғанин ауданы Оймауыт ауылы тел: 8(71345) 24-4-10

Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Карабутак ул.Б.Момышулы 43, тел: 8(71339)25-920
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
54
Мини-центр при Государственном учреждении Айкенская средняя школа
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Айке ул. Д.Конаева 8, тел: 8(71339)39-309
8.30 - 17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
55
Мини-центр при Государственном учреждении Енбектуская средняя школа
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Енбекту,  тел.8(71339)25647
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
56
Мини-центр при Государственном учреждении Аккумская средняя школа
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Аккум  ул.Алмат-Самрат 8 тел: 8(71347)22-020
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
57
Мини-центр при Государственном учреждении Мамытская основная школа
Актюбинская область, Айтекебийский район, п Мамыт, тел.8(71359)40170
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
58
Мини-центр при Государственном учреждении Талдысайская средняя школа
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Талдысай, тел.8(71339) 32249
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
59
Мини-центр при Государственном учреждении Карашатауская средняя школа
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Карашатау, тел.8(71348) 21229
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
60
Мини-центр при Государственном учреждении Баскудукская средняя школа
Актюбинская область, Айтекебийский район, п Баскудук, 8(71347)28020
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
61
Мини-центр при Государственном учреждении Северная средняя школа
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Теренсай, тел.8 (71339)26503
8.30 -17.30 выходные дни - суббота,
воскресенье
62
Мини-центр при Государственном учреждении Кызылжулдузская средняя школа
Актюбинская область, Айтекебийский район, п.Аралтобе, тел.8 (71339) 23306
8.30 -17.30 выходные дни - суббота, воскресенье
Байганинский район
63
Мини-центр при государственном учреждении «Байганинская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район село. Жарлы тел:8 (71345) 25-3-25
9.00.-17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
64
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им.К.Жазыкова»
Актюбинская область, Байганинский район с. Кемерши  ул.Бирлик,№ 10 тел:8 (71345) 35622
9.00.- 12.00 выходные дни - суббота, воскресенье
65
Мини-центр при государственном учреждении «Жаркамысская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Жаркамыс тел:8 (71345) 34621
9.00. – 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
66
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им.С.Жиенбаева»
Актюбинская область, Байганинский район с.Оймаут тел: 8 (71345) 24410

9.00.- 12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
67
«Карауылкелді орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актөбе облысы,Байғанин ауданы Қарауылкелды ауылы Құрманғазы көшесі № 98 тел: 8(71345) 23-1-15
9.00.-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
68
«Т.Жармагамбетов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы.Қарауылкелды ауылы, С.Жиенбаев атындағы көшесі № 8 тел: 8(71345) 23-1-11
9.00.–17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
69
«№ 3 Қарауылкелді орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы,Байғанин ауданы, Карауылкелды ауылы Қазақстан көшесі № 86 тел: 8(71345) 23-1-13
9.00. – 17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
70
«Қопа орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы,Байғанин ауданы, Ебейті селосы индекс 030300 тел: 8(71345) 26-2-38
9.00. – 12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
71
«Матайқұм орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Дияр ауылы Мектеп көшесі тел: 8(71345) 47-2-40
14.00. – 17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
72
«А.С.Пушкин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Алтай батыр ауылы Мектеп көшесі, № 2 тел: 8(71345) 25-6-88
9.00. – 12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
73
«Сағыз орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Байғани ауданы, Ноғайты ауылы, Бейбітшілік көшесі тел: 8(71345) 24-1-41
9.00. – 17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
74
«Бұлақтыкөл орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Байғани ауданы, Бұлақтыкөл ауылы Соркөл көшесі № 3 тел: 8(71345) 35-5-53
9.00. – 12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
75
«Жаңатаң орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Жаңатаң ауылы, Ынтымақ көшесі, № 6 тел: 8(71345) 35-5-63
9.00. –17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
76
«Қаражар орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы,Байғанин ауданы, Қаражар ауылы, тел: 8(71345) 32-0-60
9.00. – 12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
77
«Қарабұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Корашши ауылы, Қарабұлақ көшесі, № 12 тел: 8(71345) 25-3-84
9.00. – 12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
78
«Көкбұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Көкбұлақ ауылы, Сартөбе көшесі, № 27 тел: 8(71345) 74-1-72

9.00.- 12.00 выходные дни - суббота, воскресенье
67
Мини-центр при государственном учреждении «Карауылкелдинская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Карауылкелды ул. Курмангазы, № 98 тел: 8 (71345) 23-1-15
9.00. – 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
68
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им.Т.Жармагамбетова»
Актюбинская область, Байганинский район с.Карауылкелды Ул.С.Жиенбаева,№ 8 индекс 030300 тел: 8 (71345) 23-1-11
9.00. – 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
69
Мини-центр при государственном учреждении «Карауылкелдинская средняя школа № 3»
Актюбинская область, Байганинский район с.Карауылкелды ул.Казахстан,№ 86 индекс 030300 тел: 8 (71345) 23-1-13
9.00. – 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
70
Мини-центр при государственном учреждении «Копинская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Ебейти индекс 030300 тел:8(71345)26238
9.00. – 12.00 выходные дни - суббота, воскресенье
71
Мини-центр при государственном учреждении «Матайкумская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Дияр ул.Мектеп  тел: 8(71345) 47-2-40
14.00. – 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
72
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им.А.С.Пушкина»
Актюбинская область, Байганинский район с.Алтай батыра  ул.Мектеп, дом № 2 тел: 8 (71345) 25-6-88
9.00. – 12.00 выходные дни - суббота, воскресенье
73
Мини-центр при государственном учреждении «Сагизская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Ногайты ул.Бейбитшилик тел: 8 (71345) 24141
9.00. – 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
74
Мини-центр при государственном учреждении «Булактыкольская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Булактыкол  Ул.Соркол,№ 3 тел:8 (71345) 35553
9.00. – 12.00 выходные дни - суббота, воскресенье
75
Мини-центр при государственном учреждении «Жанатанская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Жанатан ул.Ынтымак,№ 6 тел: 8 (71345) 35563
9.00. –17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
76
Мини-центр при государственном учреждении «Каражарская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Каражар тел:8 (71345) 32-0-60
9.00. – 12.00 выходные дни - суббота, воскресенье
77
Мини-центр при государственном учреждении «Карабулакская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Корашши ул.Карабулак № 12 тел:8 (71345) 25384
9.00. – 12.00 выходные дни - суббота, воскресенье
78
Мини-центр при государственном учреждении «Кокбулакская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Кокбулак ул.Сартобе,№ 27 тел: 8 (71345) 74172

9.00. – 12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
79
«Баршақұм орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Баршакұм ауылы, Жағалау көшесі,№ 7 тел: 8(71345) 25-6-70
14.00. – 17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
80
«Қосарал негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Қосарал ауылы, Болашақ көшесі, № 13 индекс 030300 тел: 8(71345) 74-2-82
9.00. – 12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
81
«Ақтан жырау негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы,Байғанин ауданы, Қопа ауылы индекс 030300 тел: 8(71345) 26-3-59
14.00. – 17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Ырғыз ауданы
82
«Дүкен негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы «Балбөбек» шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, с Дүкен тел: 8 (71343) 72 -5 -12
8.30-8.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
83
«Мамыр негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, с Мамыр тел: 8 (71343)72 5 70
8.30-8.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
84
«Қарақұдық негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы «Айгөлек» шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, с Қарақұдық тел: 8 (71343)24-3-79
8.30-12.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
85
«Қалыбай негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы. с Қалыбай тел: 8 (71343)34-0-30
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
86
«Нарқызыл негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы. с Жарма тел: 8 (71343)72-2-30
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
87
«Қарасай негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, с. Қарасай тел: 8 (71343)24-3-88
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
88
«Қалалыкөл негізгі мектебі» жанындағы «Ақбөбек» шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, с. Қалалыкөл тел: 8 (71343) 21-3-84
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
89
«№ 1 қазақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы Жүргенов № 16 Irgiz_ SH@mail.ru 8 (71 343) 21-8-05
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
90
«Ы. Алтынсарин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы Жангелдина № 2 тел: 8 (71343) 21-2-13
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
91
«М. Төлегенов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы с. Ақши. тел: 8 (71343)72 2 76
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
92
«Белшер негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы «Еркетай» шағын орталық

9.00. – 12.00 выходные дни - суббота, воскресенье
79
Мини-центр при государственном учреждении «Баршакумская средняя школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Баршакум ул.Жагалау,№ 7 тел:8(71345)25670
14.00. – 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
80
Мини-центр при государственном учреждении «Косаральская основная школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Косарал ул.Болашак, тел:8(71345)74282
9.00. – 12.00 выходные дни - суббота, воскресенье
81
Государственное учреждение «Актан жырауская основная школа»
Актюбинская область, Байганинский район с.Копа Тел: 8 (71345) 26359
14.00. – 17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
Иргизский район
82
Мини-центр при государственном учреждении «Дукенская основная школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с, Дукен тел 8(71343) 72 5 12
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
83
Мини-центр при государственном учреждении «Мамырская основная школа»
Актюбинская область, Иргизский район, с. Мамыр тел 8(71343)72 5 70
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
84
Мини-центр при государственном учреждении «Каракудукская основная школа»
Актюбинская область Иргизский район. с.Каракудык тел.8 (71343) 24379
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
85
Мини-центр при государственном учреждении «Калыбайская основная школа»
Актюбинская обл Иргизский район с. Калыбай тел. 8 (71343) 34030
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
86
Мини-центр при государственном учреждении «Наркызылская основная школа»
Актюбинская обл, Иргизский район. с.Жарма тел. 8 (71343) 72017
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
87
Мини-центр при государственном учреждении «Карасайская основная школа»
Актюбинская область, Иргизский район. с.Карасай тел. 8 (71343) 24388
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
88
Мини-центр при государственном учреждении «Калалыкольская основная школа»
Актюбинская область Иргизский район. с. Калалыкол тел. 8 (71343) 21384
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
89
Мини-центр при государственном учреждении «Белшерская основная школа»

Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, с. Белшер тел: 8 (71343) 72 5 57
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
93
«Б.Алманов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы. с. Қызылжар тел: 8 (71343) 36 1 45
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
94
«Т Шонанұлы атындағы орта мектебі» жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы. с. Құтикөл тел: 8 (71343) 72 2 31
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
95
«Шеңбертал орта мектебі мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы. с. Шеңбертал тел: 8(71343)72 6 95
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
96
«Т. Жаманмұрынов атындағы орта» мектебі мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы. с. Аманкөл тел: 8(71343) 72 0 40
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
97
«Ө. Қанахин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы. с. Жайсаңбай тел: 8(71343) 72 5 56
8.30-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Қарғалы ауданы
98
«Первомай бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Раманкүл ауылы тел: 8(71342)29-754
14:00-17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
99
«Мамыт негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Мамыт ауылы. тел: 8(71342)29-677
09:00-12:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
100
«Большевик бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Сарыбұлақ ауылы. тел: 8(71342)24-437, 71-329
09:00-12:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
101
«Приозерное негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Ақкөл ауылы. тел: 8(71342)71-140
09:00-12:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
102
«Қызыл-Флот негізгі мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Қарабұтақ ауылы. тел: 8(71342) 50-050, 50-040

Актюбинская область, Иргизский район, с.Белшер тел 8(71343) 72 5 57
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
90
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа № 1»
Актюбинская обл, Иргизский район. Жүргенов № 16 тел. 8 (71343) 21805
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
91
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им Ы.Алтынсарина»
Актюбинская обл, Иргизский район Жангелдина № 2 тел. 8 (71343)21213
8.30-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
92
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им. М.Толегенова»
Актюбинская обл, Иргизский район с. Акши Тел 8(71343) 72 2 66
14.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
93
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им. Б.Алманова»
Актюбинская область Иргизский район. с.Кызылжар. тел. 8(71343)36145
8.30- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
94
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им. Т. Шонанова»
Актюбинская область.Иргизский район. с.Аманкол тел:8(71343) 72 2 31
8.30- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
95
Мини-центр при государственном учреждении «Шенберталская средняя школа»
Актюбинская область, Иргизский район с. Шенбертал. тел;8 (71 343) 72 72 6 95
8.30- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
96
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им. О. Канахина»
Актюбинская область, Иргизский район. с. Жайсанбай тел. 8(71343)32 0 44
8.30- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
97
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им. Т. Жаманмурунова»
Актюбинская область, Иргизский район с.Аманкол  тел:8(71343) 72 0 40
8.30- 18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
Каргалинский район
98
Мини-центр при государственном учреждении «Первомайская начальная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Раманкул. тел: 8(71342)29754
14:00-17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
99
Мини-центр при государственном учреждении «Мамытская основная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Мамыт. тел: 8(71342)29-677
09:00-12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
100
Мини-центр при государственном учреждении «Большевитская начальная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Сарыбулак. тел: 8(71342)24437,71329
09:00-12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
101
Мини-центр при государственном учреждении «Приозерная основная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Аккол. тел: 8(71342)71140
09:00-12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
102
Мини-центр при государственном учреждении «Кзыл-Флотская основная школа»
Актбюбинская область. Каргалинский район, с.Карабутак. тел:8(71359)50050

09:00-12:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
103
«Херсон негізгі мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Ақжайық ауылы. тел: 8(71342)71-289, 26-341
09:00-12:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
104
«Велихов негізгі мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Велихов ауылы. тел: 8(71342)26-386
09:00-12:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
105
«Краснополян орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бозтөбе ауылы. тел: 8(71342)-71002
09:00-12:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
106
«Қос-Естек орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Қосестек ауылы, Киров көшесі, 135 үй. тел: 8(71342)24-183
09:00-12:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
107
«Петропавл орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Петропавл ауылы, Қонаев көшесі, 70 үй. тел: 8(71342)71-489, 99-12-36
09:00-12:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
108
«Преображеновка» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Преображеновка ауылы. тел: 8(71342)27-122, 27-124
09:00-12:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
109
«Нововведенка бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Шандашы ауылы. тел: 8(71342)71-118
14:00-17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Қобда ауданы
110
«Жаңаталап орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы Жаңаталап ауылы тел: 8(71341)73768
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
111
«Қобда қазақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауылы, Қобда ауылы С.Сейфуллин көшесі тел: 8(71341)21680
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
112
«Ақырап орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Ақырап ауылы тел: 8(71341)21680
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
113
«Ақсай негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Ақсай ауылы тел: 8(71341)73094
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
114
«Жарық негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қанай ауылы тел: 8(71341)72348
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
115
«Қаракемер негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық

09:00-12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
103
Мини-центр при государственном учреждении «Херсонская основная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Акжайык. тел:8(71342)71-289
09:00-12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
104
Мини-центр при государственном учреждении «Велиховская основная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Велиховка тел:8(71342)26386
09:00-12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
105
Мини-центр при государственном учреждении «Краснополянская средняя школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Бозтобе. тел:8(71342)71002
09:00-12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
106
Мини-центр при государственном учреждении «Кос-Истекская средняя школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Кос-Истек, ул. Кирова 135. Тел:8(71342)24183
09:00-12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
107
Мини-центр при государственном учреждении «Петропавловская средняя школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Петропавловка. ул.Кунаева 70.  тел:8(71342)71498, 991236
09:00-12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
108
Мини-центр при государственном учреждении «Преображеновская начальная школа»
Актюбинская облость, Каргалинский район, с.Преображеновка. тел:8(71342)27122, 27124
09:00-12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
109
Мини-центр при государственном учреждении «Нововведенская начальная школа»
Актюбинская область, Каргалинский район, с.Шандашы. тел:8(71342)71118
14:00-17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
Кобдинский район
110
Мини-центр при государственном учреждении «Жанаталапская средняя школа»
Актюбинская обл., Кобдинский р-н с.Жанаталап Тел.8(71341)73768
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
111
Мини-центр при государственном учреждении «Кобдинская казахская средняя школа»
Актюбинская обл, Кобдинский район с.Кобда ул. С.Сейфуллина Тел. 8(71341)21680
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
112
Мини-центр при государственном учреждении «Акырапская средняя школа»
Актюбинская обл, Кобдинский район. с. Акырап Тел. 8(71341)21680
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
113
Мини-центр при государственном учреждении «Аксайская основная школа»
Актюбинская обл., Кобдинский р-н с. Аксай Тел. 8(71341)73094
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
114
Мини-центр при государственном учреждении «Жарыкская основная школа»
Актюбинская обл., Кобдинский р-н с. Канай Тел. 8(71341)72348
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
115
Мини-центр при государственном учреждении «Каракемерская средняя школа»

Ақтөбе облысы, Қобда ауылы, Қаракемер ауылы тел: 8(71341)36502
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
116
«Қиыл негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қиыл ауылы тел: 8(71341)25337
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
117
«Қосөткел негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қосөткел ауылы тел: 8(71341)73363
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
118
«Қобыланды негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қоғалы ауылы тел: 8(71341)49110
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
119
«Бұлақ негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы Бұлақ ауылы тел: 8(71341)73250
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
120
«Сөгалі негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауылы, Сөгалі ауылы тел: 8(71341)41310
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
121
«Ортақ бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Актюбе облысы, Қобда ауданы, Ортақ ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
122
«Бегалы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Бегалы ауылы тел: 8(71341)24129
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
123
«Калиновка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Калиновка ауылы тел: 8(71341)23284
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
124
«Жиренқопа орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы шағын орталық
Аөтөбе облысы, Қобда ауданы Жиренқопа ауылы тел: 8(71341)36672
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
125
«Қобда орыс орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда ауылы тел: 8(71341)21144
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
126
«Қобда гимназиясы» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда ауылы тел: 8(71341)22153
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
127
«Аудандық оқушылар үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда ауылы тел: 8(71341)21726
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
128
«Терісаққан орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы, Қобда ауылы, Терісаққан ауылы тел: 8(71341)73364
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
129
«Ропповка бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық

Актюбинская обл., Кобдинский р-н с. Каракемер Тел. 8(71341)36502
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
116
Мини-центр при государственном учрежднии «Киилская основная школа»
Актюбинская обл., Кобдинский р-н с. Киыл Тел. 8(71341)25337
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
117
Мини-центр при государственном учреждении «Кусуткульская основная школа»
Актюбинская обл., Кобдинский р-н, с. Кусуткуль Тел. 8(71341)73363
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
118
Мини-центр при государственном учреждении «Кобландинская основная школа»
Актюбинская обл, Кобдинский р-н, с. Кугала
Тел. 8(71341)49110
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
119
Мини-центр при государственном учреждении «Булакская основная школа»
Актюбинская обл, Кобдинский р-н с. Булак Тел.8(71341)73250
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
120
Мини-центр при государственном учреждении «Сугалинская основная школа»
Актюбинская обл., Кобдинский р-н, с. Сугала Тел. 8(71341)41310
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
121
Мини-центр при государственном учреждении «Ортакская начальная школа»
Актюбинская обл., Кобдинский район, с. Ортак
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
122
Мини-центр при государственном учреждении «Бегалинская средняя школа»
Актюбинская обл., Кобдинский район, с. Бегала Тел. 8(71341) 24129
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
123
Мини-центр при государственном учреждении «Калиновская средняя школа»
Актюбинская обл., Кобдинский район, с. Калиновка Тел.8(71341)23284
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
124
Мини-центр при государственном учреждении «Жиренкопинская средняя школа»
Актюбинская обл, Кобдинский район с. Жиренкопа Тел. 8(71359)36672
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
125
Мини-центр при государственном учреждении «Кобдинская русская средняя школа»
Актюбинская обл., Кобдинский р-н, с.Кобда Тел. 8(71341)21144
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
126
Мини-центр при государственном учреждении «Кобдинская гимназия»
Актюбинская обл., Кобдинский р-н, с.Кобда Тел. 8(71341)22153
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
127
Мини-центр при государственном коммунальном казенном предприятии «Районный дом школьников»
Актюбинская обл., Кобдинский р-н, с.Кобда Тел. 8(71341) 21726
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
128
Мини-центр при государственном учреждении «Терсакканская средняя школа»
Актюбинская обл, Кобдинский район, с. Терсаккан Тел. 8(71341)73364
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
129
Мини-центр при государственном учреждении «Ропповская начальная школа»

Ақтөбе облысы, Қобда р-ауданы, Байтақ ауылы тел: 8(71341)72345
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Мәртөк ауданы
130
«Жайсаң орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Жайсаң ауылы, Болашақ көшесі, 54 үй, тел: 8(71331)28-7-39
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
131
«Хлебодаровка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Хлебодаровка ауылы, Жеңіс көшесі, 15 үй, тел: 8(71331)33-1-06
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
132
«Қаратоғай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Қаратоғай ауылы, Болашақ көшесі, 4 үй, тел: 8(71331)26-4-16
14.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
133
«Вознесен орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Вознесеновка ауылы, Советская көшесі, 18/1 тел: 8(71331)24-2-18
14.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
134
«Междуреченск орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Құрмансай ауылы, Желтоқсан көшесі, 9 үй тел: 8(71331)26-1-22
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
135
«Новомихайловка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Байнасай ауылы, Бөгенбай батыр көшесі, 7 үй, тел: 8(71331)26-3-20
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
136
«Коминтерн орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Аққайың ауылы, Балгазина көшесі, 46 үй, тел: 8(71331)25-7-14
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
137
«Байторысай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Байторысай ауылы, Бокенбай батыр көшесі, 10 үй, тел: 8(71331)25-3-54
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
138
«Студент орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шапғын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Бөрте ауылы, Абай көшесі, 32 үй, тел: 8(71331)28-1-26
9.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
139
«Полтавка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Полтавка ауылы, Жастар көшесі, 30 үй, тел: 8(71331)25-5-14
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
140
«Хазретовка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Хазрет ауылы, Почтовая көшесі, 4 үй, тел: 8(71331)98-38-35
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
141
«Кеңсахара орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Кеңсахара ауылы, Болашақ көшесі, 27 үй, тел: 8(71331)72-3-87

Актюбинская обл., Кобдинский р-н, .Байтак Тел. 8(71341)72345
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
Мартукский район
130
Мини-центр при государственном учреждении « Жайсанская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Яйсан, ул.Болашак, 54, тел. 8(71331)25048
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
131
Мини-центр при государственном учреждении «Хлебодаровская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Хлебодаровка, ул.Женис, 54, тел. 8(71331)33106
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
132
Мини-центр при государственном учреждении «Каратогайская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Каратогай, ул.Болашак, 4, тел. 8(71331)26416
14.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
133
Мини-центр при государственном учреждении «Вознесеновская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Вознесеновка, ул.Советская, 18/1, тел. 8(71331)24218
14.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
134
Мини-центр при государственном учреждении «Междуреченская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Курмансай, ул.Желтоқсан, 9 тел. 8(71331) 26-1-22
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
135
Мини-центр при государственном учреждении «Новомихайловская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Байнасай, ул.Бокенбай батыра, 7 тел. 8(71331) 6320
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
136
Мини-центр при государственном учреждении «Коминтернская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Аккайын, ул.Балгазина, 46 тел. 8(71331) 25714
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
137
Мини-центр при государственном учреждении «Байтурасайская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Байтурасай, ул.Бокенбай батыра, 10 тел. 8(71331) 25354
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
138
Мини-центр при государственном учреждении «Студенческая средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Борте, ул.Абая, 32, тел. 8(71331) 28126
9.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
139
Мини-центр при государственном учреждении «Полтавкская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Полтавка, ул.Жастар, 30 тел. 8(71331) 25514
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
140
Мини-центр при государственном учреждении «Хазретовская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Хазретовка, ул.Почтовая, 4 тел. 8(71331) 983835
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
141
Мини-центр при государственном учреждении «Кенсахаринская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Кенсахара, ул.Болашак, 27 тел. 8(71331)72387

14.00-18.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
142
«Шевченко негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Шевченко ауылы, 10 лет Астана көшесі, 4 үй, тел: 871331-73-1-94
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
143
«Веренка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Веренка ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 19 үй, тел: 8(71331)72-6-63
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
144
«Казанка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Қазан ауылы тел: 8(71331)27-3-54
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
145
«Дмитиревка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Дмитриевка ауылы, Достық көшесі, 39 үй, тел: 8(71331)25-3-65
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
146
«Покровка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Покровка ауылы, Жеңіс көшесі, 4 үй, тел: 8(71331)25-6-15
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
147
«Рыбаковка бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Жаңа жол аулы, Ы,Алтынсарин көшесі, 51 үй, тел: 8(71331)73-1-58
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
148
«Андреевка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Қызылжар ауылы, 10 лет Астаны көшесі, 1 үй тел: 8(71331)24-4-50
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
149
«Қаратаусай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Қаратаусай ауылы, Квиндт көшесі, 26 үй, тел: 8(71331)26-6-24
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
150
«Нагорный орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Саржансай ауылы, Достық көшесі, 30 үй
тел: 8(71331)27-8-35
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
151
«Чайда негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Шаңды ауылы, Жангельдин көшесі, 14 үй тел: 8(71331)74-0-25
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
152
«№ 3 Мәртөк орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жаныдағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы, Жамбыл көшесі, 148 үй тел: 8(71331)32-0-14
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
153
«№ 1 Мәртөк орта мектебі»мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы, Абай көшесі, 20 А үй тел: 8(71331)21-6-19
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
154
«№ 2 Мәртөк мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы, Жамбыл көшесі, 125 үй тел: 8(71331)31-1-59

14.00-18.00 выходные дни - суббота, воскресенье
142
Мини-центр при государственном учреждении «Шевченковская основная школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Шевченко, ул.10 лет Астана,4 тел. 8(71331) 73194
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
143
Мини-центр при государственном учреждении «Веренская основная школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Веренка, ул.Бауржан Момышулы,19 тел. 8(71331) 72663
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
144
Мини-центр при государственном учреждении «Казанская основная школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Казанка, тел. 8(71331)27354
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
145
Мини-центр при государственном учреждении «Дмитриевская основная школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Дмитриевка, ул.Достық, 39 т: 871331-25-3-65
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
146
Мини-центр при государственном учреждении «Покровская основной школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Покровка, ул.Женис,4, тел. 8(71331) 25615
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
147
Мини-центр при государственном учреждении «Рыбаковская начальная школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Рыбаковка, ул.Ы.Алтынсарина, 51 тел. 8(71331) 73158
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
148
Мини-центр при государственном учреждении «Родниковская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Родниковка, тел. 8(71331) 25048
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
149
Мини-центр при государственном учреждении «Андреевская средняя школе»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Кызылжар, ул.10 лет Астана,1 тел. 8(71331) 24450
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
150
Мини-центр при государственном учреждении «Каратаусайская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Караусай, ул.Квиндт,26 тел. 8(71331) 26624
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
151
Мини-центр при государственном учреждении «Нагорненская средняя школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Саржансай, ул.Достық, 30 тел. 8(71331) 27835
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
152
Мини-центр при государственном учреждении «Чайдинская основная школа»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Шанды, ул.Жангельдина, 14 тел. 8(71331) 74025
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
153
Мини-центр при государственном учреждении « Мартукская средняя школа № 3»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Мартук, ул.Жамбыла, 148 тел. 8(71331) 32014
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
154
Мини-центр при государственном учреждении «Мартукская средняя школа № 1»
Актюбинская обл, Мартукский р-н, с.Мартук, ул.Абая, 20 А тел. 8(71331) 21619

9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
155
«Родниковка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл, Мәртөк ауданы, Родниковка ауылы тел: 8(71331)25-0-48
9.00-13 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Мұғалжар ауданы
156
«Қандыағаш қалалық № 1 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қандыағаш қаласы Гагарин көшесі 8 тел. 8(71333)36490
09:00 –17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
157
«Қандыағаш қалалық № 2 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қандыағаш қаласы «Жастық» мөлтек аудан тел. 8(71333)31425
09:00 –17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
158
«Қандыағаш қалалық № 3 мектеп гимназиясы» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қандыағаш қаласы «Достық» мөлтек аудан тел. 8(71333)35049
09:00 –17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
159
«Қандыағаш қаласы № 4 қазақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қандыағаш қаласы «Жастық» мөлтек аудан тел. 8(71333)34589
09:00 – 17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
160
«Қандыағаш қалалық № 5 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қандыағаш қаласы Есет батыр-18 тел. 8(71333)36324
09:00 – 17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
161
«Ембі қалалық № 1 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ембі қаласы Амирова-26 тел. 8(71334) 22966
09:00 – 17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
162
«Ембі қалалық № 2 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ембі қаласы Тлепбергенова № 5 тел. 8(71334) 22300
09:00 – 17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
163
«Ембі қалалық № 3 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ембі қаласы Ш.Уалиханов 3 а тел.: тел. 8(71334) 22190
09:00 – 17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
164
«Ембі қалалық № 4 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ембі қаласы Б.Момышұлы № 5 тел. 8(71334) 22490
09:00 – 17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
165
«Ембі қалалық № 7 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ембі қаласы Әйтеке би-21 тел. 8(71334) 22145
09:00 – 17:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
166
«Жем қалалық № 5 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жем қаласы Бейбітшілік-7 тел. 8(71334) 52421

9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
155
Мини-центр при государственном учреждении «Мартукская школа гимназия № 2»
Актюбинская обл, Мартукский р-н,  с.Мартук, ул.Жамбыла, 125 тел. 8(71331) 31159
9.00-13 выходные дни - суббота, воскресенье
Мугалжарский район
156
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа № 1 города Кандыагаш»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, г. Кандыагаш ул. Гагарина-8 тел. 8(71333) 36490
09:00 – 17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
157
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа № 2 города Кандыагаш»
Актюбинская область Мугалжарский район, г. Кандыагаш микрорайон «Молодежный» тел.:8(71333)31425
09:00 – 17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
158
Мини-центр при государственном учреждении «Школа-гимназия № 3 города Кандыагаш»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н , г. Кандыагаш мкр Дружба тел.:8(71333)35049
09:00 – 17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
159
Мини-центр при государственном учреждении «Казахская средняя школа № 4» г.Кандыагаш
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, г. Кандыагаш Мкр Молодежный тел.:8(71333)34589
09:00– 17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
160
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа № 5 города Кандыагаш»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, г. Кандыагаш. Есет батыра-18 тел.:8(71333)36324
09:00 – 17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
161
Мини-центр при государственном учреждении «Эмбинская городская средняя школа № 1»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, г.Эмба Амирова-26 тел.:8(71334)22966
09:00 –17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
162
Мини-центр при государственном учреждении «Эмбинская городская средняя школа № 2»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, г.Эмба Тлепбергенова № 5 тел.:8(71334)22300
09:00 –17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
163
Мини-центр при государственном учреждении «Эмбинская городская средняя школа № 3»
Актюбинская обл, Мугалжарский р-н, г.Эмба Ш.Уалиханов 3 а тел.: 8(73342)2190
09:00 – 17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
164
Мини-центр при государственном учреждении «Эмбинская городская средняя школа № 4»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, г.Эмба ул. Б.Момушулы № 5 тел.:8(71334)22490
09:00 – 17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
165
Дошкольный мини-центр при Государственное учреждение «Эмбинская городская средняя школа № 7»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, г.Эмба Әйтеке би-21 тел.:8(71334)22145
09:00 –17:00 выходные дни - суббота, воскресенье
166
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа № 5 города Жем»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, г.Жем Бейбітшілік-7 тел.:8(71334)52421

09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
167
«Абай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы.Сағашилі ауылы Кооператив көшесі тел. 8(71333)38125
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
168
«Ақкемер орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылы тел. 8(71333)39171
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
169
«Талдысай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылы тел. 8(71333)78005
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
170
«Мұғалжар орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Мұғалжар ауылы тел. 8(71333)24059
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
171
«Кайыңды орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қайыңды ауылы тел. 8(71333)76976
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
172
«ҚазССР 30 жылдығы атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Шеңгелши ауылы тел. 8(71333)51130
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
173
«Елек негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Елек ауылы тел. 8(71333)75641
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
174
«Жарық негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жарық ауылы тел. 8(71333)75170
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
175
«Құмжарған негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмжарған ауылы тел. 8(71333)76664
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
176
«Құмсай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмсай ауылы Н.Қаниева 1 тел. 8(71359)53319
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
177
«Н.Крупская атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ащесай ауылы тел. 8(71348)56113
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
178
«Қожасай негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қожасай ауылы тел. 8(71333)76664
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
179
«Ы.Мұхамеджанов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Басшилі ауылы тел. 8(71333)43154
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі

09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
167
Мини-центр при государственном учреждении «средняя школа им.Абая»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, пос.Сагашили тел: 8(71333)38125
09:00 – 13:00 выходные дни - суббота, воскресенье
168
Мини-центр при государственном учреждении «Аккемерская средняя школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, село Аккемер тел.:8(71333)39171
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
169
Мини-центр при государственном учреждении «Талдысайская средняя школа»
Актюбинская обл, Мугалжарский р-н., пос.Талдысай тел: 8(71333)78005
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
170
Мини-центр при государственном учреждении «Мугалжарская средняя школа»
Актюбинская обл, Мугалжарский р-н, ст. Мугалжар тел.: 8(71333)24059
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
171
Мини-центр при государственном учреждении «Кайндинская средняя школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, пос.Кайнды Тел.:8(71333)76976
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
172
Мини-центр при государственном учреждении «Основная школа им. 30 лет КазССР»
Актюбинская обл, Мугалжарский р-н, с. Шенгелши тел.:8(71333)51130
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
173
Мини-центр при государственном учреждении «Елекская основная школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, пос.Елек тел.:8(71333)75641
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
174
Мини-центр при государственном учреждении «Жарыкская основная школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, пос. Жарык тел: 8(71333)75170
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
175
Мини-центр при государственном учреждении «Кумжарганская основная школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, пос. Кумжарган тел.:8(71333)76664
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
176
Мини-центр при государственном учреждении «Кумсайская средняя школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н, село.Кумсай Ул.Н.Каниева 1 тел.:8(71359)53319
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
177
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им. Н.Крупской»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н., пос.Ащесай тел.:8(71348)56113
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
178
Мини-центр при государственном учреждении «Кожасайская основная школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н., с.Кожасай тел.:8(71333)76664
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
179
Дошкольный мини-центр при государственное учреждение «Основная школа им.Ы.Мухамеджанова»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н., с.Басшили тел.:87133343154
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье

180
«Жаңажол орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылы тел. 8(71334) 51307
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
181
«Юбелей орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Алтынды ауылы тел.8(71333)23451
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
182
«Еңбек негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Еңбек ауылы тел. 8(71333) 23784
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
183
«Ленин атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы, Көлденеңтемір ауылы тел.8(71333) 42214
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
184
«Сергеевка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Тепсен-қарабұлақ тел. 8(71333)38324
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
185
«Ильич негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Көбелей ауылы тел. 8(71333)72770
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі

180
Мини-центр при государственном учреждении «Жанажолская средняя школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н., с. Батпаккол тел.:8(71334)51307
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
181
Мини-центр при государственном учреждении «Юбилейная средняя школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н., с.Алтынды тел.:8(71333)23451
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
182
Мини-центр при государственном учреждении «Енбекская основная школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н., с.Енбек тел.:8(71333)3784
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
183
Мини-центр при государственном учреждении «Основная школа им.Ленина»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н., с.Колденентемир тел.8(71333)42214
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
184
Мини-центр при государственном учреждении «Сергеевская основная школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н., с.Тепсен-карабулак тел.:8(71333)38324
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
185
Мини-центр при государственном учреждении «Ильичевская основная школа»
Актюбинская обл., Мугалжарский р-н., с.Кобелей тел.:8(71333)72770
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье

186
«Ақсу негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ащысай а.о. Ақсу ауылы Тел.:8(71333) 77530
09:00 – 13:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Темір ауданы
187
«Кенкияқ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Кенкияқ ауылы Алтынсарин көшесі тел. 8(71346)26240
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
188
«Башенкөл негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Кенкияқ ауылы Алтынсарин көшесі, тел. 8(71346)79630

186
Мини-центр при государственном учреждении «Аксуская основная школа»
Актюбинская обл. Мугалжарский район Ащисайский с.о.  с.Аксу. Тел.:8(71333)77530
09:00 – 12:00 выходные дни - суббота, воскресенье
Темирский район
187
Мини-центр при государственном учреждении «Кенкиякская средняя школа»
Актюбинская обл. Темирский район село Кенкияк ул. Алтынсарина тел: 8(71346)26240
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
188
Мини-центр при государственном учреждении «Башенкульская основная школа»
тел. 8(71333) Актюбинская обл. Темирский район с. Башенкуль

9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
189
«Шұбарши орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбаршы ауылы Аэродром көшесі тел. 8(71346)27006
9.00-17.00.
демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
190
«С.Байішев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Темір қаласы Ы.Алтынсарин көшесі тел. 8(71346) 25-6-34
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
191
«Абай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Құмқұдық ауылы тел: 8(71346) 25165
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі

9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
189
Мини-центр при государственном учреждении «Шубаршийская средняя школа»
Актюбинская обл., Темирский район с.Шубарши, ул.Аэродромная, тел:8(71346)27006
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
190
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа имени С.Байшева»
Актюбинская обл., Темирский район г.Темир, ул.Ы.Алтынсарина тел:8(71346)25634
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
191
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа имени Абая»
Актюбинская обл., Темирский район с.Кумкудук тел:8(71346)25165
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье

192
«Бабатай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Бабатай ауылы тел: 8(71346) 25165
9.00-12.00 14.00.-17.00.
193
«Келтесай бастауыш мектебі» жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауд. Шибұлақ ауылы тел: 8(71346)79-592
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
194
«Сартоғай негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Сартоғай ауылы тел. 8(71346) 79-517
9.00-12.00 14.00.-17.00.

192
Мини-центр при государственном учреждении «Бабатайская средняя школа»
Актюбинская обл., Темирский район с.Бабатайская, тел.8(71346)25179
9.00-17.00 выходные дни - суббота,воскресенье
193
Мини-центр при государственном учреждении «Келтесайская начальная школа»
Актюбинская обл., Темирский район с.Шибулак тел.8(71346)79592
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
194
Мини-центр при государственном учреждении «Сартогайская основная школа»
Актюбинская обл. Темирский район с.Сартогай тел.8(71346)79517
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье

195
«Алтынсарин атындағы бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе обл. Темір ауданы Благовещенск ауылы тел: 8(71346)41610
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
196
«А.Молдағұлова атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шығырлы ауылы Ә.Молдағұлова көшесі 6 тел: 8(71359)25-8-41
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
197
«1 Мамыр бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық

195
Мини-центр при государственном учреждении «Начальная школа имени Алтынсарина»
Актюбинская обл., Темирский район , с.Благовещенск тел.8(71359)41610
9.00-17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
196
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа имени А.Молдагуловой»
Актюбинская обл., Темирский район с.Шыгырлы Ул. А.Молдагуловой 6 тел:8(71359)25841
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
197
Мини-центр при государственном учреждении «Первомайская начальная школа»

Ақтөбе облысы Темір ауданы Бірлік ауылы тел: 8(71359)25818
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
198
«Қопа орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Қопа ауылы Мектеп көшесі 1 тел: 8(71346)28662
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
199
«Кеңесту негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Қалмақырған ауылы тел: 8(71346)28809
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
200
Теректі мектеп-балабақшасы мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Тасқопа ауылы тел. 8(71346)79063
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
201
«Саркөл орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Саркөл ауылы тел: 8(71346)79-592
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
202
«Әуезов атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Қопа ауылы тел: 8(71346)79767
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
203
«Құмсай негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Құмсай ауылы тел: 8(71346)79766
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
204
«№ 1 мектеп-гимназия мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық поселкесі Асау-барақ 9 тел: 8(71346)22572
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
205
«№ 2 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық кәсіпшілігі тел: 8(71346)24223
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
206
«№ 3 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық поселкесі Жамбыл 98 тел: 8(71346)22778
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
207
«№ 4 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық поселкесі Байғанин 4 тел: 8(71346) 22402
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
208
«Ж.Кереев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық поселкесі Гагарин 20 тел: 8(71346)23143
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
209
«№ 6 негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық поселкесі Теріскей 50 тел: 8(71346)23092
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
210
«№ 5 бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық поселкесі Кенжалы 12 тел: 8(71346)23092
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі

Актюбинская область Темирский район с. Бирлик тел: 8(71359) 25818
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
198
.Дошкольный мини–центр при Копинской средней школе
Актюбинская обл., Темирский район с.Копинская, тел:8(71346)28662
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
199
Мини-центр при государственном учреждении «Кенестуская основная школа»
Актюбинская область Темирский район с. Калмакырган тел.8(71346) 28809
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
200
Мини-центр при государственном учреждении «Теректинская школа- детский сад»
Актюбинская обл., Темирский район с.Таскола, тел:8(71346)79063
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
201
Мини-центр при государственном учреждении «Саркульская средняя школа»
Актюбинская обл., Темирский район с.Саркульская, тел:8(71346)27001
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
202
Мини-центр при государственном учреждении «Основная школа имени Ауезова»
Актюбинская область Темирский район с. Копа тел: 8(71346) 79767
9.00-12.00 14.00.-17.00.
203
Мини-центр при государственном учреждении «Кумсайская основная школа»
Актюбинская область Темирский район с. Кумсай тел: 8(71346)79766
9.00-17.00. выходные дни — суббота, воскресенье
204
Мини-центр при государственном учреждении «Гимназия № 1»
Актюбинская обл., Темирский р-н пгт Шубаркудук ул.Асаубарака 9 тел:8(71346)22572
9.00-17.00. выходные дни — суббота, воскресенье
205
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа № 2»
Актюбинская обл., Темирский район  Пром Шубар тел8(71346)24223
9.00-17.00. выходные дни - суббота,
воскресенье
206
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа № 3»
Актюбинская обл., Темирский район пгт.Шубуаркудук, ул.Джамбула 98 тел:8(71346)22778
9.00-17.00. выходные дни - суббота,
воскресенье
207
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа № 4»
Актюбинская обл., Темирский район  пгт.Шубаркудук, ул.Байганина 4 тел:8(71346)22402
9.00-17.00. выходные дни — суббота, воскресенье
208
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа имени Ж.Кереева»
Актюбинская обл., Темирский район  пгт.Шубаркудук, ул.Гагарина 20 тел:8(71346)23143
9.00-17.00 выходные дни - суббота,воскресенье
209
Мини-центр при государственном учреждении «Основная школа № 6»
Актюбинская область Темирский район пгт Шубаркудук ул. Теріскей 50 тел: 8(71346) 23163
9.00-17.00. выходные дни - суббота, воскресенье
210
Мини-центр при государственном учреждении «Начальная школа № 5»
Актюбинская обл., Темирский район пгт.Шубаркудук, ул.Кенжалы 12, тел:8(71346)23092
9.00-17.00 выходные дни - суббота, воскресенье

211
«Қалмақырған бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Жақсымай станциясы тел: 8(71346) 24279
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
212
«Кенжалы бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Темір ауданы Кенжалы станциясы тел: 8(71346) 24279
9.00-17.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Ойыл ауданы
213
«Амангелді орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл селосы, Амангельды тел: 8(71332)73492
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
214
«Соркөл орта мектебі» жанындағы шағын орталык
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Құмжарған селосы тел: 8(71332)73249
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
215
«Қарасу негізгі мектебі» жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай селолық округі Қарасу селосы тел: 8(71332)73489
08:30 – 18:00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
216
«Теректі негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шикұдык селосы, тел: 8(71332)74143
09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
217
«Тайсойған негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Кемер селосы тел: 8(71332)43430
09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
218
«Жақсыбайкөл негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай селосы, тел: 8(71332)73493
09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
219
«Қаракөл негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие селосы Қаракөл ауылы тел: 8(71332)35238
09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
220
«Көсембай негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайынды селосы тел: 8(71332) 74142
09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
221
«Ақшатау негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталыұ
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ақщатау селосы тел: 8(71332) 21114
09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
222
«Ш.Берсиев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қаратал селосы тел: 8(71332)37546
09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
223
«Ш.Бекмухамбетова атындағы мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл селосы, Жолмырзаева № 1 тел: 8(71332)21103
09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
224
«Құрман орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы село Коптогай тел: 8(71332)73505

211
Мини-центр при государственном учреждении «Калмакырганская начальная школа»
Актюбинская область Темирский район ст.Жаксымай тел: 8(71346) 24279
9.00-17.00.выходные дни — суббота, воскресенье
212
Мини-центр при государственном учреждении «Кенжалинская начальная школа»
Актюбинская область Темирский район ст. Кенжалы тел: 8(71346) 79300
9.00-17.00 выходные дни - суббота, воскресенье
Уилский район
213
Мини-центр при государственном учреждении «Амангельдинская СШ»
Уилский район Коптогайский сельский округ, с. Амангельды, тел: 8(71332)73492
08:30–18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
214
Мини-центр при государственном учреждении «Соркулская средняя школа»
Уилский район Караталский сельский округ, с. Кумжарган, Тел: 8(71332)73249
08:30 – 18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
215
Мини-центр при государственном учреждении «Карасуская основная школа»
Уилский район Коптогайский сельский округ, с. Карасу, тел: 8(71332)73489
08:30–18:00 выходные дни - суббота, воскресенье
216
Мини-центр при государственном учреждении «Теректинская средняя школа»
Уилский район, с.Шикудук, тел: 8(71332)74143
09:00–12:30 выходные дни - суббота, воскресенье
217
Мини-центр при государственном учреждении «Тайсойганская основная школа»
Уилский район, с. Кемер Тел: 8(71332)43430
09:00–12:30 выходные дни - суббота, воскресенье
218
Мини-центр при государственном учреждении «Жаксыбайкульская основная школа»
Уилский район, с. Коптогай, тел: 8(71332)73493
09:00 – 12:30
219
Мини-центр при государственном учреждении «Каракольская основная школа»
Уилский район, с. Сарбие Тел: 8(71332)35238
09:00 – 12:30 выходные дни - суббота, воскресенье
220
Мини-центр при государственном учреждении «Косембайская основная школа»
Уилский район,  с.Кайынды тел: 8(71332)74142
09:00 – 12:30 выходные дни - суббота, воскресенье
221
Мини-центр при государственном учреждении «Акшатауская основная школа»
Уилский район, с. Акшатау, тел: 8(71332)21114
09:00 – 12:30 выходные дни - суббота, воскресенье
222
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им.Ш.Берсиева»
Уилский район, с. Ш.Берсиева, тел: 8(71332)37546
09:00 – 12:30 выходные дни - суббота, воскресенье
223
Мини-центр при государственном учреждении «Русской средней школе им Ш.Бекмухамбетовой»
Уилский район, с. Уил, ул.Жолмырзаева № 1, тел: 8(71332)21103
09:00 – 12:30 выходные дни - суббота, воскресенье
224
Мини-центр при государственном учреждении «Курманская средняя школа»
Уилский район, с. Коптогай, тел: 8(71332)73505

09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
225
«Сапақкөл орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие селосы тел: 8(71332)-35215
09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
226
«Ж.Жүсіибалиев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл селосы.Курман көшесі № 86 тел: 8(71332)21695
09:00 – 12:30 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Хромтау ауданы
227
«Аққұдық орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы Аққұдық ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
228
«Майтөбе орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы Майтөбе ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
229
«Тасөткел орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы Тасөткел ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
230
«Қызылсу орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы Қызылсу ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
231
«Сарсай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы Сарсай ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
232
«Абай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Абай ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
233
«Тассай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Тассай ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
234
«Дөң орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Дөң ауылы
8.00-14.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
235
«Ақжар орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Ақжар ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
236
«Құдықсай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Құдықсай ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
237
«Оңғар орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы Оңғар ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
238
«№4 Хромтау орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау қаласы, Ауезова-5
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
239
«№ 6 Хромтау гимназиясы» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау қаласы, Ауезова-12б

09:00 – 12:30 выходные дни - суббота, воскресенье
225
Мини-центр при государственном учреждении «Сапаккульская средняя школа»
Уилский район, с.Сарбие, тел: 8(71332)35215
09:00 – 12:30 выходные дни - суббота, воскресенье
226
Мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа им. Ж.Жусабалиева»
Уилский район, с.Уил, ул.Курман № 86, тел: 8(71332)21695
09:00–12:30 выходные дни - суббота, воскресенье
Хромтауский район
227
Мини-центр при государственном учреждении «Аккудукская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Аккудук
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
228
Мини-центр при государственном учреждении «Майтюбинская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Майтобе
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
229
Мини-центр при государственном учреждении «Тасоткельская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Тасоткель
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
230
Мини-центр при государственном учреждении «Кызылсуйская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Кызылсу
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
231
Мини-центр при государственном учреждении «Сарсайская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Сарсай
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
232
Мини-центр при государственном учреждении «Абайская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Абай
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
233
Мини-центр при государственном учреждении «Тассайская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Тассай
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
234
Мини-центр при государственном учреждении «Донская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Донской
8.00-14.00 выходные дни - суббота, воскресенье
235
Мини-центр при государственном учреждении «Акжарская русская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Акжар
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
236
Мини-центр при государственном учреждении «Кудуксайская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Кудуксай
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
237
Мини-центр при государственном учреждении «Онгарская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Онгар
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
238
Мини-центр при государственном учреждении «Хромтауская средняя школа № 4»
Актюбинская область, г.Хромтау ул.Ауезова-5
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
239
Мини-центр при государственном учреждении «Хромтауская гимназия №6»
Актюбинская область, г.Хромтау ул. Ауезова-12б

9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
240
«Нұрлы-көш орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын-орталық
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Нұрлы-көш ауылы
9.00-13.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
Шалкар ауданы
241
«№ 1 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы.Шалкар қаласы Маметова № 36 тел. 8(71335) 21448
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
242
«№ 2 мектеп гимназиясы» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалкар қаласы. Есет Котибарулы № 136 тел. 8(71335) 21444
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
243
«№ 3 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалкар. қаласы Минвода № 1 тел. 8(71335) 27623
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
244
«№ 4 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалкар. қаласы. Сеитова № 34 тел. 8(71335) 21373
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
245
«№ 5 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалкар қаласы Айтеке би № 1 тел. 8(71335) 22299
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
246
«№ 6 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалкар қаласы. Ә.Жангелдин № 93 тел. 8(71335) 27212
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
247
«І.Ургенишбаев атындағы орта мектеп» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалкар қаласы. Карагулина № 19 тел. 8(71335) 27212
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
248
«Ә. Жангелдин атындағы орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалкар қаласы Гагарин № 37 тел. 8(71335) 27212
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі

9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
240
Мини-центр при государственном учреждении «Нурлыкошская средняя школа»
Актюбинская область, Хромтауский район, село Нурлыкош
9.00-13.00 выходные дни - суббота, воскресенье
Шалкарский район
241
Мини-центр при государственном учереждении  «Средней школе № 1»
.Шалкар. Ул. Маметова 36 тел.8(71335) 21448
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
22
Мини-центр при государственном учереждении «Гимназия № 2»
г.Шалкар. Ул. Есет Котибарулы 136 тел.8(71335) 21444
c 09.00- до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
243
Мини центр при средней школе № 3 Государственное учереждение
г.Шалкар. Ул. Минвода 1 тел.8(71335) 27623
c 09.00- до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
244
Мини-центр при государственном учереждении «Средней школе № 4»
г.Шалкар. Ул. Сеитова 34 тел.8(71335) 21373
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
245
Мини-центр при государственном учереждении «Средняя школа № 5»
г.Шалкар. Ул. Айтеке би 1 тел.8(71335) 22299
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
246
Мини-центр при государственном учереждении «Средняя школа № 6»
г.Шалкар. Ул. Жангелдина 93 тел.8(71335) 27212
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
247
Мини-центр при государственном учереждении «Средняя школа им.А.Жангедьдина»
г.Шалкар. Ул. Гагарина 37 тел.8(71335) 27212
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
248
Мини-центр при государственном учереждении « Средняя школа им.И.Ургенишбаева»
г.Шалкар. ул. Карагулина 19 тел.8(71335) 27212
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота,
воскресенье

249
«Саркамыс негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы.Шалкар ауданы, Шманулы ауылы тел. 8(71335) 77071
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
250
«Б. Сулейменов атындағы орта мектебі» Мемлекеттік жанындағы шағын орталық мекемесі
Ақтөбе облысы.Шалкар ауданы, Бегімбет ауылы тел. 8(71349) 28146
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
251
«Карашокат орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық

249
Мини-центр при государственном учереждении « Сарыкамыская основная школа
Актюбинская обл.Шалкарский район, село Шманулы тел.8(71335) 77071
c09.00- до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
250
Мини-центр при государственном учереждении «Средняя школа им.Б.Сулейменова»
Актюбинская обл.Шалкарский район, село Байқадам тел.8(71349) 28146
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
251
Мини-центр при государственном учереждении «Карашокатcкая средняя школа»

Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Қарашоқат стансасы, тел. 8(71347) 33506
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
252
«М.Орынбасаров атындағы орта мектеп» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы.Шалкар ауданы, Талдықұм ауылы
тел. 8(71359) 44330
09.00- 11.00
демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
253
« Аяккұм негізгі мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы.Шалкар ауданы, Қаңбақты ауылы
тел. 8(71349) 59910
09.00- 11.00
демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
254
«Кызылту негізгі мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық

Актюбинская область Шалкарский район, ст Карашокат тел.8(71347) 33506
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
252
Мини-центр при государственном учереждении «Средняя школа им. М.Орынбасарова»
Актюбинская область Шалкарский район,село Талдыкум тел.8(71359) 44330
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
253
Мини-центр при государственном учереждении «Аяккумская основная школа»
Актюбинская область Шалкарский район, село Қанбақты тел.8(71349) 59910
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
254
Мини-центр при государственном учереждении «Кызылтуйская основная школа»

Ақтөбе облысы.Шалкар ауданы, Қопасор ауылы тел. 8(71335) 77072
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
255
«Сарыбулак негізгі мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы.Шалкар ауданы, Е.Көтібарұлы ауылы тел. 8(71349) 28228
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
256
«Бозой орта мектебі» мемлекеттік Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой селосы, тел. 8(71335) 62 741
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
257
«ГКС-12 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Қауылжыр селосы тел. 8(71335) 26455
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
258
«№ 8 жалпы білім беретін орта мектеп» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар қаласы Аяқұм№ 2 тел. 8(71335) 24139
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
259
«Тогыз орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шілікті селосы тел. 8(71347) 33634
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
260
«Актогай орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Қотыртас станциясы Мектеп № 244, тел. 8(71335)79661
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
261
«Бершүгір орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Біршоғыр стансасы, 8(71347)28107
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
262
«Жанаконыс орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Аққайтым ауылы Достық № 1 тел. 8(71349) 26117
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
263
«Каратогай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Қаратоғай селосы Модағазы № 1 тел. 8(71347) 25388
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
264
«М.Тажин атындағы орта мектеп» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Мөңке би ауылы Мөңке би тел. 8(71335) 78 231
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
265
«Т. Шанов атындағы орта мектеп» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Жылты селосы тел. 8(71335) 77122
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
266
«Алабас негізгі мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Біршоғыр стансасы Алабас ауылы тел. 8(71335) 79132
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
267
«Шокусу негізгі мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық

Актюбинская область Шалкарский район, село Копасор тел.8(71335) 77072
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
255
Мини-центр при государственном учереждении «Сарыбулакая основная школа»
Актюбинская область Шалкарский район, село Е.Котыбарулы тел.8(71349) 28228
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
256
Мини-центр при государственном учереждении «Бозойская средняя школа»
Актюбинская область Шалкарский район, село Бозой тел.8(71335) 62741
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
257
Мини-центр при государственном учереждении «Средняя школа ГКС -12»
Актюбинская область Шалкарский район, село кайдауыл тел.8(71335) 26455
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
258
Мини-центр при государственном учереждении «Средняя школа № 8»
Актюбинская область Шалкарский район, г.Шалкар, ул.Аякум тел.8(71335) 24139
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
259
Мини-центр при государственном учереждении «Тогызская средняя школа»
Актюбинская обл.Шалкарский район, ст.Шіликти 8(71347) 33634
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
260
Мини-центр при государственном учереждении «Актогайская средняя школа»
Актюбинская область Шалкарский район, ст Котыртас тел.8(71335)79661
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
261
Мини-центр при государственном учереждении «Бирчегурская средняя школа»
Актюбинская область Шалкарский район, ст Берчугур тел.8(71347)28107
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
262
Мини-центр при государственном учереждении «Жанаконысская средняя школа»
Актюбинская область Шалкарский район,  село Ақкайтым тел.8(71349) 26117
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
263
Мини-центр при государственном учереждении «Каратогайская средняя школа»
Актюбинская область Шалкарский район, село Каратогай тел.8(71347) 25388
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
264
Мини-центр при государственном учереждении «Средняя школа им.М.Тажина»
Актюбинская область Шалкарский район, село Кайыр тел.8(71335) 78 231
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
265
Мини-центр при государственном учереждении «Средняя школа им.Т. Шанова»
Актюбинская обл.Шалкарский район, село Жылтыр тел.8(71335) 77122
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
266
Мини-центр при государственном учереждении «Алабасская основная школа»
Актюбинская обл.Шалкарский район, село Алабас
тел.8(71335) 79132
c09.00- до 11.00 выходные дни - суббота,
воскресенье
267
Мини-центр при государственном учереждении «Шокысуйская основная школа»

Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шоқсу стансасы тел. 8(71359) 44210
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
268
«№ 33 бастауыш мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Жылан стансасы тел. 8(71359) 44210
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
269
«№ 42 бастауыш мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Қайдауыл ауылы тел. 8(71335) 26368
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
270
«№ 7 орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Тоғыз стансасы тел. 8(71359) 44020
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
271
«Қорғантұз орта мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Байқадам ауылы, 8(71349) 24 394
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
272
«№ 32 бастауыш мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Төсбұлақ рзд 8(71335) 78904
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
273
«Сарысай негізгі мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Сарысай селосы тел. 8(71335) 791134
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
274
«№ 36 бастауыш мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Көпмола стансасы, тел. 8(71335) 77217
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
275
«№ 44 бастауыш мектебі» Мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Қауылжыр станциясы тел. 8(71335) 78131
09.00- 11.00 демалыс күндерi - сенбi, жексенбі
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
1-кесте. ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
ҚФБ атауы
Мектепке дейінгі ұйымның басшысы ҚФБ 1
Әрекеттердің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
1) құжаттарды қабылдап алу және тексеру;
2) 2 данада шарт жасайды
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық - өкімдік шешім)
1) баланы мектепке дейінгі ұйымға қабылдау немесе дәлелді бас тарту;
2) Шарт
Орындау мерзімдері
1) 30 мин.
2) 30 мин.
Келесі әрекеттің номері
-
2-кесте. Пайдалану нысандары. Негізгі үдеріс.
Мектепке дейінгі ұйымның басшысы ҚФБ 1
1. Құжаттарды қабылдап алу және тексеру;
2. 2 данада шарт жасайды
3-кесте. Пайдалану нысандары. Баламалы үдеріс.
Мектепке дейінгі ұйымның басшысы ҚФБ 1

Актюбинская обл.Шалкарский район, ст. Шокысу тел.8(71359) 44210
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
268
Мини-центр при государственном учереждении «Начальная школа № 33»
Актюбинская область Шалкарский район, ст. Жылан тел.8(71359) 44210
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
269
Мини-центр при государственном учереждении «Начальная школа № 42»
Актюбинская обл.Шалкарский район, ст. Кайдауыл тел.8(71335) 26368
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
270
Мини-центр при государственном учереждении «Средняя школа № 7»
Актюбинская область Шалкарский район, село ст.Тогыз тел.8(71359) 44020
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
271
Мини-центр при государственном учереждении «Коргантузская средняя школа»
Актюбинская область Шалкарский район, село Бакадам тел.8(71349) 24 394
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
272
Мини-центр при государственном учереждении «Начальная школа № 32»
Актюбинская область Шалкарский район, рзд. Төсбұлақ тел.8(71335) 78904
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
273
Мини-центр при государственном учереждении «Сарысайская основная школе»
Актюбинская область Шалкарский район, село Сары сай тел.8(71335) 791134
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
274
Мини-центр при государственном учереждении «Начальная школа № 36»
Актюбинская область Шалкарский район, ст.Копмола тел.8(71335) 77217
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
275
Мини-центр при государственном учереждении «Начальная школа № 44»
Актюбинская область Шалкарский район, ст.Кауылжыр тел.8(71335) 78131
c 09.00 - до 11.00 выходные дни - суббота, воскресенье
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования»
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий СФЕ
№ действия
(хода, потока работ)
1
Наименование СФЕ
Руководитель дошкольной организации СФЕ 1
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
1) Прием и проверка документов;
2) Составляет Договор в двух экземплярах
Форма завершения (данные,
документ,организационно-
распорядительное решение)
1) Зачисление ребенка в дошкольную организацию либо мотивированный отказ;
2) Договор
Сроки исполнения
1) 30 мин.
2) 30 мин.
Номер следующего действия
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс .
Руководитель дошкольной организации СФЕ 1
1. Прием и проверка документов;
2. Составляет Договор в двух экземплярах
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс .
Руководитель дошкольной организации СФЕ 1

1. Құжаттарды қабылдап алу және тексеру;
2. Құжаттардың толық болмауына байланысты дәлелді бас тарту.
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
4-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің қисынды сабақтастығының арасындағы өзара байланысты көрсететін СЫЗБА
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды
қабылдау» мемлекеттік қызмет регламентіне
5-қосымша
МЕКТЕПКЕ ДЕЙІНГІ ҰЙЫМ МЕН БАЛАЛАРДЫҢ ЗАҢДЫ ӨКІЛДЕРІНІҢ АРАСЫНДАҒЫ ҮЛГІ ШАРТ
____________қаласы "___"___________ 20__ж.
Бұдан әрі МДҰ деп аталатын № ______________ мектепке дейінгі ұйым
_____________________________________________________________
(атауы)
атынан МДҰ Жарғысының негізінде әрекет ететін МДҰ меңгерушісі
_____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
бір жағынан және бұдан әрі _____________________________________________________________
_____________________________________________________________
(баланың тегі, аты, әкесінің аты; туған жылы)
«Ата-анасы» деп аталатын анасы (әкесі, оларды алмастыратын тұлғалар)
_____________________________________________________________
(анасының, әкесінің, оларды алмастыратын тұлғалардың тегі, аты, әкесінің аты)
екінші жағынан, төмендегілер туралы осы шартты жасады:
1. МДҰ міндеті:
1)
_____________________________________________________________
негізінде (қабылдау туралы құжаттың атауы)
баланы ______________________________________________________
тобына қабылдау; (атауы)
2) Баланың дене және психикалық денсаулығын нығайтуды және өмірін қорғауды; оның интеллектуалдық, дене және тұлғалық дамуын қамтамасыз ету;
дамуында ауытқулары бар баланы түзеу (қарапайым, білікті) жұмыстары жүргізу;
оның шығармашылық қабілеттерін және қызығушылықтарын дамыту;
баланың даму ерекшеліктерін ескере отырып, жеке тәсілдерді жүзеге асыру;
баланың эмоционалдық жайлылығына қамқор болу.
3) Баланы _____________________________________________________________
(бағдарлама атауы; бағдарламаны бекіткен органның атауы)
бағдарламасы бойынша оқыту.
4) МДҰ-да заттық-дамытушы ортаны (бөлме, құрал-жабдықтар, оқу-көрнекілік құралдар, ойындар, ойыншықтар).ұйымдастыру;
5) Баланың жас, жеке ерекшеліктеріне, білім беру бағдарламасының мазмұнына сай оның іс-әрекетін ұйымдастыру;
6) Балаға мектепке дейінгі ұйымда бар қосымша білім беру қызметін көрсету (негізгі білім беру қызметінің шеңберінен тыс); тегін білім беру қызметтері _____________________________________________________________
(құрылтайшылар, демеушілер қаражаты есебінен төленетін қызмет түрлерінің атауы)
ақылы білім беру қызметі
_____________________________________________________________
(ата- аналар төлейтін
_____________________________________________________________
қызмет түрлерінің атауы)

1. Прием и проверка документов;
2. Мотивированный отказ в связи с не полным пакетом документов
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования»
Схема,
отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 5
к Регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования»
ТИПОВОЙ ДОГОВОР
МЕЖДУ ДОШКОЛЬНОЙ ОРГАНИЗАЦИЕЙ И ЗАКОННЫМИ ПРЕДСТАВИТЕЛЯМИ РЕБЕНКА
город ____________ "___"___________ 20__ г.
Дошкольная организация № _____________________________________________________________________                               (наименование)
именуемая в дальнейшем ДО, в лице заведующей ДО
_____________________________________________________________________                           (фамилия, имя, отчество)
действующая на основании Устава ДО, с одной стороны, и матерью
(отцом, лицом, их заменяющим) _____________________________________________________________________(фамилия, имя, отчество матери, отца, лиц, заменяющих)
именуемый в дальнейшем "Родитель" ребенка____________________________________________________                       (фамилия, имя, отчество ребенка; год рождения)
с другой стороны, заключили настоящий договор о следующем:
1. ДО обязуется:
1) Зачислить ребенка в группу__________________________________
(наименование)
на основании___________________________________________________                              (наименование документа о зачислении)
2) Обеспечить охрану жизни и укрепление физического и психического здоровья ребенка; его интеллектуальное, физическое и личностное развитие;
коррекцию (элементарную; квалифицированную) имеющихся отклонений в развитии ребенка;
развитие его творческих способностей и интересов;
осуществлять индивидуальный подход к ребенку, учитывая особенности его развития;
заботиться об эмоциональном благополучии ребенка.
3) Обучать ребенка по программе _____________________________________________________________________
(наименование программы
_____________________________________________________________________
(название органа, утвердившего программу)
4) Организовать предметно - развивающую среду в ДО (помещение, оборудование, учебно - наглядные пособия, игры, игрушки).
5) Организовать деятельность ребенка в соответствии с его возрастом, индивидуальными особенностями, содержанием образовательной программы.
6) Предоставлять ребенку имеющиеся в ДО дополнительные образовательные услуги (за рамками основной образовательной деятельности);
бесплатные образовательные услуги _____________________________________________________________________
(наименование видов услуг,
_____________________________________________________________________
оплачиваемых за счет средств спонсоров; учредителя)
платные образовательные услуги _____________________________________________________________________
(наименование видов услуг,
_____________________________________________________________________
оплачиваемых родителями)

7) Балаға медициналық қызмет көрсетуді жүзеге асыру: емдік-алдын алу іс-шаралары:
_____________________________________________________________
(нақты атауы)
сауықтыру іс-шаралары:_______________________________________
(нақты атауы)
санитарлық-гигиеналық іс-шаралар:
_____________________________________________________________
(атауы)
қосымша медициналық қызметтер:
_____________________________________________________________
(тегін, ақылы қызметтердің атауы)
8) Баланың дұрыс өсуі мен дамуына қажетті дұрыс тамақтанумен қамтамасыз ету:
_____________________________________________________________
(тамақтану түрі, оның ішінде диеталық)
_____________________________________________________________
(күніне қанша рет; тамақтану уақыты)
9) Баланың МДҰ - ға келу кестесін белгілеу:
_____________________________________________________________
(апта күндері, болу уақыты, демалыс, мереке күндері;
_____________________________________________________________
еркін қатысу кестесі)
10) Баланың ауырған, санаторлық - курорттық емделуі кезінде, карантин болған жағдайда "Ата-анасы" демалыста болғанда және дәлелді себептермен уақытша болмаған жағдайда (ауыруы, іссапарда болуы т.б.), сондай-ақ, жазғы маусымда 2 ай мерзімге дейін, "Ата-анасының " демалыс ұзақтығына қарамастан;
басқа жағдайларда
_____________________________________________________________
11) "Ата-анаға" баламен бірге топ ішінде болуға рұқсат беру (уақыт) _____________________________________________________
1.12. Бала мүлкінің сақталуын қамтамасыз ету.
1.13. "Ата-анаға" баланы тәрбиелеу мен оқытуға; дамуындағы ақауларды түзетуге көмек көрсету
_____________________________________________________________
1.14. Баланы келесі жас тобына ауыстыру
_____________________________________________________________
(ауыстыру күні)
15) Осы шартты орындау.
2. "Ата-ана" міндеті:
1) МДҰ Жарғысын және осы шартты орындау.
2) МДҰ-да баланы күтіп-баққаны үшін ___________________
сома мөлшерінде ақы төлеуді ____________________________________________ мерзімде жүзеге асыру.
3) Баланы 16-жасқа толмаған (немесе басқа жағдайлар) тұлғаларға сеніп тапсырмай, тәрбиешіге өзі алып келуге және тәрбиешіден алып кетуге тиіс;
4) Баланы МДҰ-ға ұқыпты күйінде, таза киім мен аяқ киім кигізіп алып келу
_____________________________________________________________
(МДҰ-ның жергілікті; маусымдық;
_____________________________________________________________
баланың жас; жеке ерекшеліктеріне сәйкес қойылатын басқа да талаптары).
5) МДҰ-ға баланың келе алмайтыны; ауырып қалғаны туралы хабарлау.
6) Баланы тәрбиелеу мен оқытудың барлық бағыттары бойынша МДҰ-мен бірлесіп әрекет ету.
7) МДҰ-ға жарғылық міндеттерді іске асыру бойынша қолдан келетін көмекті көрсету.
_____________________________________________________________
(бала өмірін сақтау; сауықтыру; гигиеналық; мәдени-эстетикалық;
_____________________________________________________________
экологиялық тәрбие беру; отбасы жағдайындағы тузеу жұмысы, басқалары)
3. МДҰ-ның:
1) МДҰ-да әрі қарай болуға кедергі болатын бала денсаулығының жай-күйі туралы медициналық қорытынды болған жағдайда баланы МДҰ-дан шығаруға;
2) "Ата-ананың" өтініші бойынша МДҰ-да баланың күтіп-бағу үшін төлемдердің мерзімін ұзартуға;
3) Баланы отбасында тәрбиелеу ісін жетілдіру жөнінде ұсыныстар енгізуге;
4) "Ата-ана" өз міндеттерін жүйелі түрде орындамаған жағдайда, "Ата-ананы" алдын ала ______күн бұрын ескертіп, осы шартты бұзуға құқығы бар.
4. "Ата-ананың":
1) МДҰ Педагогтер кеңесіне кеңесші дауысы құқығымен қатысуға;
2) МДҰ-да балалармен жұмысты жақсарту және қосымша қызметтерді ұйымдастыру бойынша ұсыныстар енгізуге;

7) Осуществлять медицинское обслуживание ребенка: лечебно-профилактические мероприятия:
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
(наименование, кратность)
оздоровительные мероприятия:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________                             (наименование, кратность)
санитарно - гигиенические мероприятия: _____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________                                   (наименование)
дополнительные медицинские услуги:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование, платные, бесплатные)
8) Обеспечивать ребенка сбалансированным питанием, необходимым для его нормального роста и развития:
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
(вид питания, в т.ч. диетическое)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(его кратность; время приема пищи)
9) Устанавливать график посещения ребенком ДО:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(дни недели, время пребывания, выходные, праздничные дни;
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
график свободного посещения)
10) Сохранять место за ребенком в случае его болезни, санаторно - курортного лечения; карантина; отпуска и временного отсутствия "Родителя" по уважительным причинам (болезнь, командировка, прочее), а также в летний период, сроком до 2-х месяцев, вне зависимости от продолжительности отпуска "Родителя";
в иных случаях _____________________________________________________________
11) Разрешать "Родителю" находиться в группе вместе с ребенком
(время) ____________________________________________________________________
12) Обеспечить сохранность имущества ребенка.
13) Оказывать квалифицированную помощь "Родителю" в воспитании и обучении ребенка; в коррекции имеющихся отклонений в его развитии
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
14) Переводить ребенка в следующую возрастную группу
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(дата перевода)
15) Соблюдать настоящий договор.
2. "Родитель" обязуется:
1) Соблюдать Устав ДО и настоящий договор.
2) Вносить плату за содержание ребенка в ДО в сумме
_____________________________________________________________________
в сроки _____________________________________________________________________
3) Лично передавать и забирать ребенка у воспитателя, не передоверяя ребенка лицам, не достигшим 16-летнего возраста (или иные условия).
4) Приводить ребенка в ДО в опрятном виде; чистой одежде и обуви _______________________________________________________________________________________________+__________________________________________
(иные требования ДО с учетом местных; сезонных;
_____________________________________________________________________      возрастных; индивидуальных особенностей ребенка)
5) Информировать ДО о предстоящем отсутствии ребенка; его болезни.
6) Взаимодействовать с ДО по всем направлениям воспитания и обучения ребенка.
7) Оказывать ДО посильную помощь в реализации уставных задач
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(охрана жизни ребенка; оздоровление; гигиеническое;
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
культурно - эстетическое; экологическое воспитание;
________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
коррекционная работа в условиях семьи; иное)
3. ДО имеет право:
1) Отчислить ребенка из ДО при наличии медицинского заключения о состоянии здоровья ребенка, препятствующего его дальнейшему пребыванию.
2) Предоставлять "Родителю" отсрочку платежей за содержание ребенка в ДО по его ходатайству.
3) Вносить предложения по совершенствованию воспитания ребенка в семье.
4) Расторгнуть настоящий договор досрочно при систематическом невыполнении "Родителем" своих обязательств, уведомив "Родителя" об этом за _____ дней.
4. "Родитель" имеет право:
1) Принимать участие в работе Совета педагогов ДО с правом совещательного голоса.
2) Вносить предложения по улучшению работы с детьми и по организации дополнительных услуг в ДО.

3) МДҰ-да балалармен жұмыста қолданылатын білім беру бағдарламаларын таңдауға;
4) МДҰ-да ұсынылатын қосымша қызметтердің түрлерін таңдауға;
5) МДҰ-да баланың бейімелу кезеңінде онымен _____ күн; _____ сағат; басқа жағдайларда ________________ бірге болуға;
6) МДҰ-ға Баланы күтіп-бағу үшін төлемақының мерзімін ұзарту; қосымша қызметтер үшін төлемақы жөнінде белгіленген мерзімінен _____ күн кешіктірмей өтініш білдіруге;
7) МДҰ жарғысы мен осы шарт міндеттерінің орындалуын талап етуге;
8) МДҰ меңгерушісі мен педагогтердің топтағы балалармен жүргізілетін жұмыстар туралы есептерін тыңдауға;
9) Осы шартты бір жақты тәртіппен МДҰ-ны бұл жөнінде алдын ала ____ күн бұрын ескерту арқылы бұзуға құқығы бар.
5. Шарт қол қойылған сәттен бастап күшіне енеді және екі жақтың келісімі бойынша мерзімі ұзартылуы, өзгертілуі, толықтырылуы мүмкін.
6. Шартқа өзгерістер мен толықтырулар қосымша түрінде ресімделеді.
7. Тараптар міндеттердің тиісті деңгейде орындалуына немесе дұрыс орындалмауына жауапты. _______________________________________
(екі жақтың жауапкершіліктері)
8. Шарттың қолданылу мерзімі 20___ жылғы ______________________ дейін.
9. Шарт екі дана жасалған:бір данасы МДҰ-да баланың жеке құжатында, екіншісі «Ата-анада» (оны алмастыратын тұлғаларда) сақталады.
Осы Шартқа қол қойған тараптар:
Мектепке дейінгі ұйым: Ата-ана: анасы (әкесі, оны
алмастыратын тұлға) (Т.А.Ә);
№ _______
Мекен-жайы: ______________ тұрғылықты мекен-жайы:______
____________________________
(индекс, қала, аудан, округ,
көше, үй) төлқұжат деректері:
___________________________
жұмыс орны ________________
___________________________
Қолы ______________________ Қолы ______________
Мөр
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі түсініктер
1. Пайдаланылатын түсініктер мен қысқартулар анықтамасы:
1) арнайы білім беру бағдарламалары – мүмкіндіктері шектеулі балаларды оқытуға арналған бағдарламалар;
2) арнайы түзетім ұйымдары – дамуында кедергісі бар мүмкіндіктері шектеулі:
есту қабілеті бұзылған (естімейтін, шала еститін, жүре пайда болғандар);
көру қабілеті бұзылған (көрмейтіндер, шала көретіндер);
тірек - қозғалыс аппараттары бұзылған;
сөйлеу қабілеті бұзылған;
ақыл-есі дамымаған;
психикалық дамуы жетілмеген;
эмоциялық еркі мен мінез-құлқы бұзылған;
дамуы күрделі бұзылған, соның ішінде көзі көрмейтін және естімейтін балаларға арналған ұйым.
3) психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация (ПМПК) – мүмкіндіктері шектеулі балалардың әлеуметтік және дәрігерлік-педагогикалық түзетімдік сүйемелдеу алуын диагностикалау, білім алу түрлерін анықтау, жеке оңалту бағдарламасын құру мақсаттарын жүзеге асыратын мемлекеттік мекеме.

3) Выбирать образовательную программу из используемых ДО в работе с детьми.
4) Выбирать виды из предлагаемых дополнительных услуг ДО.
5) Находиться с ребенком в ДО в период его адаптации в течение ______ дней; ____ часов; в других случаях _______________.
6) Ходатайствовать перед ДО об отсрочке платежей за содержание ребенка в ДО; за дополнительные услуги не позднее чем за _____ дней до установленных сроков платы.
7) Требовать выполнения Устава ДО и условий настоящего договора.
8) Заслушивать отчеты заведующей ДО и педагогов о работе с детьми в группе.
9) Расторгнуть настоящий договор досрочно в одностороннем порядке при условии предварительного уведомления об этом ДО за ______ дней.
5. Договор действует с момента его подписания и может быть продлен, изменен, дополнен по соглашению сторон.
6. Изменения, дополнения к договору оформляются в форме приложения к нему.
7. Стороны несут ответственность за неисполнение или ненадлежащее исполнение обязательств
______________________________________________
(ответственность сторон)
8. Срок действия договора с ____________ по __________ 20__ г.
9. Договор составлен в двух экземплярах:
один экземпляр хранится в ДО в личном деле ребенка; другой - у "Родителя" (лиц, его заменяющих).
Стороны, подписавшие настоящий Договор:
Дошкольная организация           Родитель: мать (отец, лицо, их
№ ___________                    заменяющее) ________________
Адрес: ___________________       (Ф.И.О.;
(индекс, город, район,
сельский округ, улица, дом)
__________________________       Адрес проживания: ___________
Паспортные данные____________
_____________________________________________________________________                                         место работы;
_____________________________________________________________________                                         должность;
_____________________________________________________________________                                         телефон домашний, служебный)
Подпись ______________________ Подпись ______________________
Печать
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги
«Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам»
1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) специальные образовательные программы - программы,  предназначенные для обучения детей с ограниченными возможностями;
2) специальные коррекционные организации – организации для детей с ограниченными возможностями в развитии:
с нарушениями слуха (неслышащие, слабослышащие, позднооглохшие);
с нарушениями зрения (незрячие, слабовидящие);
с нарушениями опорно-двигательного аппарата;
с нарушениями речи;
с умственной отсталостью;
с задержкой психического развития;
с расстройствами эмоционально-волевой сферы и поведения;
со сложными нарушениями, в том числе со слепоглухотой.
2) психолого-медико-педагогическая консультация (ПМПК)государственное учреждение, осуществляющее проведение диагностики и обследование детей с ограниченными возможностями в целях установления показаний на социальную и медико-педагогическую коррекционную поддержку, определения вида и формы образования, составления индивидуальной программы реабилитации;

4) мүмкіндігі шектеулі бала (балалар) - 18 жасқа дейінгі физикалық немесе психикалық жетіспеушілігі бар, өмір сүруге қабілеті шектелген, туа біткен, тұқым қуалаушылықпен, жүре пайда болған аурулар мен жарақат алған балалар;
5) мемлекеттік қызметті алушы (тұтынушы) - мемлекет қызмет көрсетілуші жеке тұлғалар;
6) ҚФБ - құрылымдық функционалдық бірліктер – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысушы жауапты тұлғалар.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік-құқықтық анықтамасы: «Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау».
3. Мемлекеттік қызмет тұтынушының тұрғылықты жері бойынша Ақтөбе облысының арнайы түзетім ұйымдарымен көрсетіледі, олардың мекен-жайлары осы регламентке 1 - қосымшада келтірілген.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет түрі - автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызметтің жүзеге асырылу негіздері:
1) Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңы;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қаулысы.
6. Арнайы білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталуының нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz және білім басқармасының aktouo@rambler.ru мекенжайындағы интернет – ресурсында орналасқан.
8. Мемлекеттік қызмет арнайы түзетім ұйымдарының ғимараттарында жүзеге асырылады, демалыс пен мереке күндерін қоспағанда, күн сайын сағат 8.00-ден 17.00-ге дейін 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс жасай отырып көрсетіледі.
Қабылдау кезек ретімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі:
1) алушы мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап - 3 жұмыс күннен артық емес;
2) жолыққан күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алу уақытында құжаттарды тапсыру үшін жұмсалатын рұқсат берілген ең ұзақ уақыт 30 минут құрайды;

4) ребенок (дети) с ограниченными возможностями - ребенок (дети) до 18 лет с физическими и (или) психическими недостатками, имеющий ограничение жизнедеятельности, обусловленное врожденными, наследственными, приобретенными заболеваниями или последствиями травм, подтвержденными в установленном порядке;
5) получатель государственной услуги (потребитель) - физические лица, которым оказывается государственная услуга;
6) СФЕ структурно-функциональные единицы – ответственные лица, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативно-правовое определение государственной услуги:   «Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам».
3. Государственная услуга оказывается специальными коррекционными организациями образования Актюбинской области, перечень адресов которых указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании:
1) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании»;
2) Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки»
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является приказ о зачислении в специальную организацию образования.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информация о порядке предоставления государственной услуги располагается на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан в разделе «Государственные услуги» по адресу: www.edu.gov.kz и управления образования по адресу: aktouo@rambler.ru
8. Государственная услуга осуществляется в зданиях специальных коррекционных организаций образования, оказывается ежедневно с 08.00 часов до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00, за исключением выходных и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента подачи получателем документов, необходимых для получения государственной услуги - не более 3-х рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи документов во время получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, составляет 30 минут;

3) алушы жолыққан күні сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетілетін рұқсат берілген ең ұзақ уақыт 30 минуттан аспайды.
10. Тіркеуші органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуына тұтынушының құжаттарды толық ұсынбауы негіз болады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) Жалпы білім беру ұйымының жауапты тұлғасы мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды тексеруді және қабылдап алуды жүзеге асырады, өтінішті кіріс хат-хабар журналына тіркейді, қабылдап алынған күні белгіленген қабылдап алынған құжаттар туралы қолхат береді.
2) тіркелген құжаттар білім беру ұйымының басшысына түскен құжаттардың толықтығын тексеру және білім беру ұйымына қабылдау немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы бұрыштама қою үшін жіберіледі;
3) басшының бұрыштамасы қойылған құжаттар білім беру ұйымының жауапты тұлғасына білім беру ұйымына қабылдау немесе тұтынушы құжаттардың біреуін ұсынбаған ретте қызмет көрсетуден бас тарту туралы бұйрық дайындауға жіберіледі;
4) Білім беру ұйымына қабылдау және үйде жеке оқытуды ұсыну немесе дәлелді бас тарту туралы бұйрыққа бірінші басшы екі дана етіп қол қояды, ол бұйрықтар кітабында немесе шығыс хат-хабар журналында тіркеледі, оның бір данасы ұйымда сақталады, екіншісі мемлекеттік қызмет алушының заңды өкіліне беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдап алуды жүзеге асырушы адамдардың ең аз саны бір қызметкерден тұрады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
13. Арнайы білім беру ұйымының жауапты тұлғасы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады, деректерді тексереді, кіріс хат-хабар журналына өтініштерді тіркейді.
14. Мемлекеттік қызмет көрсетуді алушы мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау» мемлекеттік қызмет стандартының 11-тармағына сәйкес құжаттарды тапсыруы қажет.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мына құрылымдық - функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
1) арнайы білім беру ұйымының бірінші басшысы;
2) білім беру ұйымының құжаттарды қабылдап алушы және тіркеуші жауапты тұлғасы.

3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, составляет не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги регистрирующим органом является непредставление потребителем полного пакета документов.
11. Этапы оказания государственной услуги:
1) ответственное лицо организации образования осуществляет проверку и прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрирует заявление в журнале входящей корреспонденции, выдает расписку о принятых документов с отметкой о дне получения;
2) зарегистрированные документы направляются руководителю организации образования для проверки полноты поступивших документов и наложения резолюции о зачислении в организацию образования либо отказе в предоставлении услуги;
3) документы с резолюцией руководителя направляются ответственному лицу организации среднего образования для подготовки приказа о зачислении в организацию образования или отказа в предоставлении услуги в случае непредставления потребителем одного из документов;
4) приказ о зачислении в организацию специального образования либо мотивированный отказ подписывается первым руководителем в двух экземплярах, регистрируется в книге приказов или в журнале исходящей корреспонденции, один из которых хранится в организации, другой - выдается законному представителю получателя государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в регистрирующем органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Ответственное лицо специальной организации образования осуществляет проверку полноты документов, проверяет данные, регистрирует заявление в журнале входящей корреспонденции.
14. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить документы согласно п.11 Стандарта государственной услуги «Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) первый руководитель специальной организации образования;
2) ответственное лицо организации образования, осуществляющее прием и регистрацию документов.

16. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекетінің (рәсімдерінің) сабақтастығы мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімін көрсете отырып осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік әрекеттердің және ҚФБ қисындық сабақтастығының өзара байланысын бейнелейтін сызба осы регламентке 3-қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетуші лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Жауапты тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында олар қабылдаған шешімдері мен әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының заңнамаларында көзделген тәртіппен жауапты болады.
«Арнайы жалпы білім беретін оқу
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
мүмкіндіктері шектеулі балалардың
құжаттарын қабылдау және оларды
арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Мүмкіншілігі шектеулі балаларды арнайы оқу бағдарламалары бойынша оқытатын арнайы білім беру ұйымдарының мекен-жайлары
Мекемелердің атаулары
Тұрғылықты мекен-жайлары Байланыс телефондары
1
«Облыстық психикалық даму белгісі бар балаларға арналған арнаулы түзетім мектеп-бақшасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі 96а
8 (7132) 542490
2
«Ақтөбе облыстық арнаулы (түзетім) есту қабілеті бұзылған балалар мектеп-интернаты» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы, Гришина көшесі, 13
8 (7132) 513843
3
«Тамды көмекші мектеп-интернаты» Мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Тамды ауылы
8 (71337) 35829
4
«Дамуында психикалық кедергісі бар балалар Жайсан арнаулы мектеп-интернаты» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Жайсаң ауылы
8 (71331) 28758
5
«№ 7 арнаулы (түзетім) мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, ағайынды Жұбановтар көшесі, 306 а
8 (7132) 517867
«Арнайы жалпы білім беретін оқу
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
мүмкіндіктері шектеулі балалардың
құжаттарын қабылдау және оларды
арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің (ҚФБ) іс-әрекеттер сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеті
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының бірінші басшысы
3
Әрекеттер (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және олардың сипаттамалары
мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды тексеру және қабылдау
түскен құжаттардың толықтығын тексеру және білім беру ұйымына қабылдау немесе тұтынушы құжаттардың біреуін ұсынбаған ретте қызмет көрсетуден бас тарту туралы шешім қабылдау
4
Аяқталу нысаны
өтінішті кіріс хат-хабар журналына тіркейді, құжаттарды тексеру, қол қою үшін бірінші басшыға береді, қолхат береді
Құжаттарды бұйрық немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау үшін жауапты тұлғаға береді
5
Орындалу мерзімі
30 минут
30 минут
6
Келесі әрекет нөмірі
2
3
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
3
4
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының бірінші басшысы
3
Әрекеттер (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және оларды сипаттамалары
Бұйрық немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Бұйрықпен немесе бас тарту туралы жауаппен таныстыру
4
Аяқталу нысаны
бұйрыққа немесе бас тарту туралы жауапқа қол қою үшін бірінші басшыға беру
Бұйрыққа немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
5
Орындалу мерзімі
3 күн ішінде
1 сағат
Келесі әрекет нөмірі
4
5
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
5
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
3
Әрекеттер (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және оларды сипаттамалары
бұйрықты бұйрықтар кітабына немесе бас тарту туралы жауапты шығыс хат-хабар журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны
Мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсету нәтижесін беру
5
Орындалу мерзімі
Күн ішінде
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
1 топ
ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
2 топ
ҚФБ
Білім беру ұйымының бірінші басшысы
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тексеру, тіркеу
№ 2 әрекет
Өтініштерді қарау, тіркеу туралы шешім қабылдау
№ 3 әрекет
Бұйрық дайындау
№ 4 әрекет
Бұйрыққа қол қою
№ 5 әрекет
Бұйрықты бұйрықтар кітабына тіркеу
№ 6 әрекет
Бұйрықты алушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс.
1 топ
ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
2 топ
ҚФБ
Білім беру ұйымының бірінші басшысы
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тексеру, тіркеу
№ 2 әрекет
Құжаттарды қарау, шешім қабылдау
№ 3 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапты шығыс хат-хабар журналына тіркеу
№ 4 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
№ 5 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
«Арнайы жалпы білім беретін оқу
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
мүмкіндіктері шектеулі балалардың
құжаттарын қабылдау және оларды
арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік әрекеттердің және ҚФБ қисындық сабақтастығының өзара байланысын бейнелейтін сызба
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті

16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги.
18. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление в
специальные организации
образования детей с ограниченными
возможностями для обучения по специальным
общеобразовательным учебным программам»
Адреса специальных организаций образования, обучающих детей с ограниченными возможностями в развитии по специальным учебным программам
Наименование учреждения Адрес расположения Контактные телефоны,
1
Государственное учреждение «Областная специальная коррекционная школа - сад для детей с задержкой психического развития»
Актюбинская область, г. Актобе, ул. Тургенева 96а
8 (7132) 542490
2
Государственное учреждение «Областная специальная (коррекционная) школа - интернат для детей с нарушением слуха»
Актюбинская область, г. Актобе, ул. Гришина, 13
8 (7132) 513843
3
Государственное учреждение «Тамдинская вспомогательная школа - интернат»
Актюбинская область, Алгинский район, с. Тамды
8 (71337)35829
4
Государственное учреждение
«Яйсанская областная специальная коррекционная школа - интернат для детей с ЗПР»
Актюбинская область, Мартукский район, с. Яйсан
8 (71331)28758
5
Государственное учреждение «Специальная (коррекционная) школа № 7»
Актюбинская область г. Актобе ул. Бр. Жубановых, 306а
8 (7132) 517867
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление в
специальные организации
образования детей с ограниченными
возможностями для обучения по специальным
общеобразовательным учебным программам»
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
Действие основного процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Первый руководитель организации образования
3
Наименование действия(процесса, процедуры операции) и их писание
Проверка и прием представленных получателем государственной услуги документов
Проверка полноты поступивших документов, принятие решения о зачислении или отказе в предоставлении услуги в случае непредставления потребителем одного из документов
4
Форма завершения
Регистрация заявления в журнале входящей корреспонденции, передача документов первому руководителю для проверки, выдача расписки
Передача документов ответственному лицу для подготовки приказа или мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
30 минут
30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
1
№ действия (хода, потока работ)
3
4
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Первый руководитель организации образования
3
Наименование действия(процесса, процедуры операции) и их писание
Подготовка приказа или мотивированного ответа об отказе.
Ознакомление с приказом или ответом об отказе.
4
Форма завершения
Передача на подпись приказа или ответа об отказе первому руководителю.
Подписание приказа или мотивированного ответа об отказе.
5
Сроки исполнения
В течение 3 дней
1 час
Номер следующего действия
4
5
1
№ действия (хода, потока работ)
5
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
3
Наименование действия(процесса, процедуры операции) и их писание
Регистрация приказа в книге приказов или ответа об отказе в журнале исходящей корреспонденции.
4
Форма завершения
Выдача результата оказания государственной услуги получателю
5
Сроки исполнения
В течение дня
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1
СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2
СФЕ
Первый руководитель организации образования
Действие № 1 Прием, проверка
документов,
регистрация
Действие № 2
Рассмотрение заявления, принятие решения о зачислении
Действие № 3 Подготовка приказа
Действие № 4
Подписание приказа
Действие № 5 Регистрация приказа в книге приказов
Действие № 6 Передача приказа получателю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1
СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2
СФЕ
Первый руководитель организации образования
Действие № 1
Прием, проверка
документов,
регистрация
Действие № 2
Рассмотрение документов, принятие решения
Действие № 3
Подготовка мотивированного ответа об отказе
Действие № 4
Подписание мотивированного ответа об отказе
Действие № 5
Регистрация ответа об отказе в журнале исходящей корреспонденции
Действие № 6
Передача ответа получателю
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление в
специальные организации
образования детей с ограниченными
возможностями для обучения по специальным
общеобразовательным учебным программам»
Схема,
отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги
«Прием документов и зачисление в организации
дополнительного образования для детей
по представлению им дополнительного образования»

1. Негізгі ұғымдар
1. Терминдер және аббревиатуралар анықтамалары:
1) мемлекеттік қызметті алушылар - мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлғалар;
2) уәкілетті орган - мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган (мемлекеттік мекеме);
3) қосымша білім беру - білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жан-жақты қажеттіліктерін қанағаттандыру мақсатында жүзеге асырылатын тәрбиелеу мен оқыту үдерісі;
4) қосымша білім беретін ұйым - білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қосымша білім берудің білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын оқу-тәрбие ұйымы;
5) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) - мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысатын мүдделі мемлекеттік органдардың жауапты тұлғалары, ақпараттық жүйелер (кіші жүйелер).
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік – құқықтық анықтамасы: «Балаларға қосымша білім беру үшін қосымша білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау» (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Балаларға қосымша білім беру үшін қосымша білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес, жергілікті атқарушы органдар белгілейтін мемлекеттік білім беру тапсырыстары есебінен қосымша білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорындар болып табылатын Қазақстан Республикасының балаларға қосымша білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы «Білім туралы» Заңының 1-бабының 38-1), 39) тармақшаларына; 4-бабының 19) тармақшасына; 5-бабының 44-5) тармақшаларына; 6-бабының 2-тармағы 14) тармақшасына; 6-бабының 3-тармағы 5), 10) тармақшаларына; 6-бабының 4-тармағының 5), 9) тармақшаларына; 23-бабының 1-тармағына2-тармағының 1) тармақшасына, 3-тармағына; 26-бабының 12-тармағына; 40-бабының 4-тармағына сәйкес көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі ата-ана мен қосымша білім беру ұйымы арасында жасалған шарттың негізінде шығарылған қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәйектелген жауап болып табылады.

1. Основные понятия
1. Определение терминов и аббревиатур.
1) Получатели государственной услуги – физические лица, которым оказывается государственная услуга;
2) уполномоченный орган – государственный орган (государственное учреждение), осуществляющий оказание государственной услуги;
3) дополнительное образование – процесс воспитания и обучения, осуществляемый с целью удовлетворения всесторонних потребностей обучающихся и воспитанников;
4) организация дополнительного образования – учебно-воспитательная организация, реализующая образовательные учебные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников;
5) структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица заинтересованных государственных органов, информационные системы (подсистемы), участвующие в оказании государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативно-правовые определения государственной услуги: «Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по представлению им дополнительного образования» (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга оказывается организациями дополнительного образования детей Республики Казахстан согласно Стандарту государственной услуги «Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от «31» августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее - Стандарт), являющимся государственными казенными коммунальными предприятиями, реализующими образовательные учебные программы дополнительного образования за счет государственного образовательного заказа, который определяет местный исполнительный орган.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается в соответствии с подпунктами 38-1), 39) статьи 1; подпунктом 19) статьи 4; подпунктом 44-5) статьи 5; подпунктом 14) пункта 2 статьи 6; подпунктами 5), 10) пункта 3 статьи 6; подпунктами 5), 9) пункта 4 статьи 6; пунктом 1, подпунктом 1) пункта 2пунктом 3 статьи 23; пунктом 12 статьи 26;  пунктом 4 статьи 40 закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании».
6. Результатом оказания государственной услуги является приказ о зачислении в организацию дополнительного образования, изданный на основании договора приложение № 3 к настоящему Регламенту заключенного между родителем и организацией дополнительного образования детей.

7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне балаларға қосымша білім беру ұйымдары ғана қатысады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін жолығу қажет қосымша білім беру ұйымдарының орналасқан жері мен жұмыс кестесі туралы ақпарат Стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген, сонымен қатар:
балаларға қосымша білім беру ұйымдарындағы стенділерге ілінеді;
өңірлердегі білім бөлімдерінің ресми сайттарына орналастырылады;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтына орналастырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері: мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті қарастыру 3 жұмыс күнін құрайды (балалар музыка мектептері, өнер мектептері мен спорт мектептері үшін 15 күн);
өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алу үшін күтетін (тіркелу барысында) барынша шекті уақыты - 30 минуттан артық емес;
өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсетудің барынша шекті уақыты - 30 минуттан артық емес.
10. Мемлекеттік қызметті алушылар қосымша білім беру ұйымының белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлғаға жүгініп, қызмет көрсету тәртібі туралы тиісті кеңестер алады, Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелерін ұсынады.
Құжаттардың түпнұсқалары салыстыру үшін көшірмелерімен қоса ұсынылады, кейін мемлекеттік қызметті алушыға қайтарылады.
11. Осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін мемлекеттік қызметті алушының толық бермеуі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетуді тоқтату немесе одан бас тарту үшін, оның ішінде құжаттарды қабылдаудан немесе қараудан бас тарту үшін негіз болып табылады. Бас тартудың себептері жазбаша беріледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) құжаттарды қабылдау және тексеру;
2) қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәйектелген жауап;
3) өтінішті қарау қорытындылары туралы ата-аналарды хабардар ету.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әрекет ету тәртібінің сипаттамасы
13. Мемлекеттік қызметті алушы балаларға қосымша білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу күні көрсетіліп, барлық құжаттардың алынғаны туралы қолхат беріледі. Құжаттар қабылданып алынған соң, қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғасы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады, деректерді тексереді.

7. В процессе оказания государственной услуги участвуют только организации дополнительного образования детей
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информация о месте нахождения и графике работы организации дополнительного образования, обращение в которые необходимо для оказания государственной услуги указаны в приложении № 1 к Стандарту, а также располагается на стендах, расположенных в организациях дополнительного образования детей;
размещается на официальных сайтах отделов образования регионов;
размещается на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан по адресу www.edu.gov.kz.
9. Сроки оказания государственной услуги:
обращения для получения государственной услуги составляют 3 рабочих дня (15 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ);
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
10. Получатели государственной услуги, согласно установленному графику работы организации дополнительного образования обращаются к ответственному лицу за оказанием государственной услуги, получают соответствующую консультацию о порядке предоставления услуги, предоставляют оригиналы и копии документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
Оригиналы документов предоставляются для сверки с копиями, которые после возвращаются получателю государственной услуги.
11. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставления государственной услуги в соответствии с законодательством Республики Казахстан, в том числе для отказа в приеме и рассмотрении документов служит предоставление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента с письменным обоснованием причин отказа.
12. Этапы оказания государственной услуги:
1) принятие и проверка документов;
2) приказ о зачислении в организацию дополнительного образования или мотивированный отказ;
3) оповещение родителей об итогах рассмотрение заявления.
4.Описание порядка действий в процессе оказания государственной услуги
13. Получатель государственной услуги предоставляет в организацию дополнительного образования детей документы согласно пункту 11 Стандарта. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги. После принятия документов в работу ответственное лицо организации дополнительного образования осуществляет проверку полноты документов, проверяет данные.

14. Мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағына сәйкес құжаттар қажет.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне:
1) өтініштерді қабылдауды, тіркеуді, өңдеуді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруді жүзеге асыратын қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғасы (ҚФБ-1);
2) осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес балаларға қосымша білім беру ұйымы мен баланың ата-анасы арасында жасалған келісім шарттың негізінде шығарылған қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа қол қоятын қосымша білім беру ұйымының бірінші басшысы (ҚФБ-2) қатысады.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әрбір ҚФБ–тің орындалу мерзімі көрсетілген әкімшілік іс-әрекеттің (қимылдың) қисынды сабақтастығының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшада берілген.
17. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы іс-әрекеттердің қисынды сабақтастығы мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысын көрсететін сызба осы Регламентке 2-қосымшада берілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Лауазымдық қызметкерлер мемлекеттік қызмет көрсету барысында өздері қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіпте жауапты болады.
«Балаларға қосымша білім беру бойынша
қосымша білім беру ұйымдарына
құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет Регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық – функционалдық бірліктер іс-әрекетінің сипаттамасы (ҚФБ)
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (барысы, жұмыстар легі)
1
Әрекет №
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
Қосымша білім беру ұйымының басшысы ҚФБ-2
Қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
3
Әрекет атауы
Мемлекеттік қызмет алушының Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттарын қабылдау және тексеру
Қол қойылған қабылданғаны туралы бұйрыққа немесе бас тарту туралы дәйектелген жауап
Мемлекеттік қызмет алушыға хабар беру
4
Аяқтау үлгісі
Құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат
Қосымша білім беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрық
Қабылданғаны туралы бұйрықты немесе бас тарту туралы дәйектелген жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
30 минут ішінде
3 жұмыс күні, балалар сазмектептері, балалар көркем өнер мектептері, балалар өнер және спорт мектептеріне – күнтізбелік 15 күн
3-5 мин
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
-
2-кесте. Орындау нұсқалары. Негізгі үдеріс.
Негізгі үдерістің (барысының, ағынының) әрекеті
Қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
Қосымша білім беру ұйымының бірінші басшысы ҚФБ-2

14. Для получения государственной услуги необходимы документы согласно пункту 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют:
1) ответственное лицо организации дополнительного образования (СФЕ-1), которое осуществляет прием, регистрацию, обработку заявлений, выдачу результата завершения государственной услуги;
2) первый руководитель организации дополнительного образования (СФЕ-2), который подписывает приказ о зачислении в организацию дополнительного образования, изданный на основании договора согласно приложению 3 к настоящему Регламенту, заключенного между родителем и организацией дополнительного образования детей.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведена в приложении 1 к настоящему Регламенту.
17. Схема отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий в процессе оказания государственной услуги и структурно - функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
18. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов и зачисление в
организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
Действие основного процесса
1
№ действия
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования
СФЕ-1
Первый руководитель организации дополнительного образования
СФЕ-2
Ответственное лицо организации дополнительного образования
СФЕ-1
3
Наименования действий
Проверка и прием представленных получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента.
Подписанный приказ о зачислении, либо мотивированный отказ
Оповещение получателей государственной услуги
4
Форма завершения
Расписка о приеме документов
Приказ о зачислении в организацию дополнительного образования
Выдача приказа о зачислении, либо мотивированного отказа
5
Сроки исполнения
В течение 30 мин
3 рабочих дня, в детские музыкальные школы, детские художественные школы, детские школы искусств и спортивные школы – 15 календарных дней
3-5 мин
6
Номер следующего действия
2
3
-
Таблица 2. Варианты исполнения. Основной процесс.
Действие основного процесса (хода, потока)
Ответственное лицо организации дополнительного образования
СФЕ-1
Первый руководитель организации дополнительного образования
СФЕ-2

1. Мемлекеттік қызметті алушының тапсырған құжаттарын қабылдау және тексеру
2. Қабылданғаны туралы бұйрыққа қол қою
3. Мемлекеттік қызмет алушыға хабар беру
3-кесте. Орындау нұсқалары. Баламалы үдеріс.
Балама үдерістің (барысының, ағынының) әрекеті
Қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғасы ҚФБ-1
Қосымша білім беру ұйымының бірінші басшысы ҚФБ-2
1. Мемлекеттік қызмет алушының тапсырған Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттарын қабылдау және тексеру
2. Көрсетілген құжаттар пакетін толық бермеуі негізінде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту
3. Мемлекеттік қызмет алушының құжаттарын қайтару
«Балаларға қосымша білім беру бойынша
қосымша білім беру ұйымдарына
құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет Регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды сабақтастығының өзара байланысын көрсететін сызба
«Балаларға қосымша білім беру бойынша
қосымша білім бру ұйымдарына
құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
ҚОСЫМША БІЛІМ БЕРУ ҰЙЫМЫ МЕН БАЛАНЫҢ АТА-АНАСЫ АРАСЫНДАҒЫ ҮЛГІ ШАРТ
____________қаласы "___"___________ 20__ ж.
Балаларға қосымша білім беру ұйымы___________________________
____________________________________________________________,
(атауы)
Бұдан әрі ҚБҰ деп аталатын __________________________________
атынан ҚБҰ Жарғысының негізінде әрекет ететін директор _____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
бір жағынан және бұдан әрі __________________________________
_____________________________________________________________
(баланың тегі, аты, әкесінің аты; туған жылы)
«Ата-анасы» деп аталатын анасы (әкесі, оларды алмастыратын тұлғалар)
_____________________________________________________________
(анасының, әкесінің, оларды алмастыратын тұлғалардың тегі, аты, әкесінің аты)
екінші жағынан, төмендегілер туралы осы шартты жасады:
1. ҚБҰ міндеті:
1.1. ________________________________________________________
негізінде (қабылдау туралы құжаттың атауы)
баланы ____________________________ үйірмеcіне/секциясына тіркеу
(атауы)
1.2. Ақысыз білім беру қызметтерін қамтамасыз ету
_____________________________________________________________
(құрылтайшы, демеушілер
_____________________________________________________________
қаржысынан төленетін ақылы білім беру қызметі түрлерінің атауы)
ақылы білім беру қызметтері _________________________________
(ата-ана қаржысынан төленетін
_____________________________________________________________
қызмет түрлерінің атауы)
оның шығармашылық қабілеттерін дамыту;
балаға оның даму ерекшелігіне қарай жеке ықпал етуді жүзеге асыру;
баланың эмоционалдық қолайлылығына қамқор болу.

1. Прием и проверка представленных получателем государственной услуги документов
2. Подписания приказа о зачислении
3. Оповещение получателя государственной услуги
Таблица 3. Варианты исполнения. Альтернативный процесс.
Действие основного процесса (хода, потока)
Ответственное лицо организации дополнительного образования
СФЕ-1
Первый руководитель организации дополнительного образования
СФЕ-2
1. Прием и проверка представленных получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента
2. Отказ в предоставлении услуги в случае непредставления потребителем одного из документов
3. Возврат документов получателю государственной услуги
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Прием документов и зачисление в
организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования»
Схема,
отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
«Прием документов и зачисление
в организации дополнительного образования
для детей по предоставлению
им дополнительного образования»
ТИПОВОЙ ДОГОВОР
МЕЖДУ ОРГАНИЗАЦИЕЙ ДОПОЛНИТЕЛЬНОГО ОБРАЗОВАНИЯ
И РОДИТЕЛЯМИ РЕБЕНКА
город ____________                           "___"___________ 20__ г.
Организация дополнительного образования детей__________________
______________________________________________________________,                          (наименование)
именуемая в дальнейшем ОДО, в лице директора_________________________
_______________________________________________________________                          (фамилия, имя, отчество)
действующей на основании Устава ОДО, с одной стороны, и матерью
(отцом, лицом, их заменяющим)________________________________________
(фамилия, имя, отчество матери,
_______________________________________________________________
отца, лиц, их заменяющих)
именуемой в дальнейшем "Родитель", ребенка_____________________
(фамилия, имя, отчество
_______________________________________________________________                            ребенка; год рождения)
с другой стороны, заключили настоящий договор о следующем:
1. ОДО обязуется:
1.1. Зачислить ребенка в кружок/секцию_________________________
(наименование)
на основании___________________________________________________                             (наименование документа о зачислении)
1.2. Обеспечить
бесплатные образовательные услуги __________________________________
(наименование видов услуг,
_______________________________________________________________              оплачиваемых за счет средств спонсоров; учредителя)
платные образовательные услуги_ ________________________________
(наименование видов услуг,
_______________________________________________________________
оплачиваемых родителями)
развитие его творческих способностей и интересов;
осуществлять индивидуальный подход к ребенку, учитывая особенности его развития;
заботиться об эмоциональном благополучии ребенка.

1.3. Баланы__________________________________________________
(бағдарлама атауы; бағдарламаны бекіткен органның атауы)
бағдарламасы бойынша оқыту.
1.4. Баланың жас, жеке ерекшеліктеріне, білім бағдарламасының мазмұнына сәйкес оқу жұмысын ұйымдастыру.
1.5. Баланы келесі жас ерекшелігі тобына ауыстыру
_____________________________________________________________
(ауыстыру уақыты)
1.6. Осы шартты орындау.
2. "Ата-ана" міндетті:
2.1. ҚБҰ Жарғысын және осы шартты орындау.
2.2. ҚБҰ-ғабалаға қызмет көрсеткені үшін ____________мерзімде
____________________________________________сомада ақы төлеу.
2.3. Баланы 16-жасқа толмаған басқа адамға сеніп тапсырмай, баланы тәрбиешіге өзі тапсыру және алып кету (немесе басқа жағдайлар).
2.4. Баланы қосымша білім беру ұйымына ұқыпты күйінде; таза киім және аяқ киіммен алып келу
_____________________________________________________________
(баланың жергілікті; маусымдық; жас; жеке ерекшеліктеріне
_____________________________________________________________
қарай қосымша білім беру ұйымдарының басқа талаптары)
2.5. ҚБҰ-ға баланың келе алмайтыны, оның ауырып қалғаны туралы хабарлау.
2.6. Баланы оқытудың барлық бағыттары бойынша ҚБҰ-мен бірлесіп әрекет ету.
2.7. ҚБҰ-ға Жарғылық міндеттерді ске асыру бойынша қолдан келетін көмек көрсету
_____________________________________________________________
(бала өмірін қорғау; сауықтыру; гигиеналық;
_____________________________________________________________
мәдени-эстетикалық; экологиялық тәрбие;
_____________________________________________________________
Отбасы жағдайындағы түзету жұмыстары; басқалары
3. ҚБҰ-ның:
3.1. ҚБҰ-да әрі қарай баруға кедергі болатын бала денсаулығының жай-күйі туралы медициналық қорытынды болған жағдайда баланы ҚБҰ-дан шығаруға;
3.2. "Ата-ананың" өтініші бойынша ҚБҰ-да балаға қызмет көрсеткені үшін төлемдердің мерзімін ұзартуға;
3.3. Баланы отбасында тәрбиелеу ісін жетілдіру жөнінде ұсыныстар енгізуге;
3.4. "Ата-ана" өз міндеттерін жүйелі түрде орындамаған жағдайда, "Ата-ананы" алдын ала ______күн бұрын ескертіп, осы шартты бұзуға құқығы бар.
4. "Ата-ананың":
4.1. ҚБҰ Педагогтер кеңесі жұмыстарына кеңесші дауысы құқығымен қатысуға;
4.2. балалармен жұмысты жақсарту және қосымша қызметтерді ұйымдастыру бойынша ұсыныстар енгізуге;

1.3. Обучать ребенка по программе ___________________________________________
(наименование программы;
_______________________________________________________________
название органа, утвердившего программу)
1.4. Организовывать деятельность ребенка в соответствии с его возрастом,
индивидуальными особенностями, содержанием образовательной программы.
1.5. Переводить ребенка в следующую возрастную группу
_____________________________________________________________________                              (дата перевода)
1.6. Соблюдать настоящий договор.
2. "Родитель" обязуется:
2.1. Соблюдать Устав ДО и настоящий договор.
2.2. Вносить плату за содержание ребенка в ДО в сумме
_____________________________________________________________________
в сроки _____________________________________________________________
2.3. Лично передавать и забирать ребенка у воспитателя, не передоверяя ребенка лицам, не достигшим 16-летнего возраста (или иные условия).
2.4. Приводить ребенка в ОДО в опрятном виде; чистой одежде и обуви ______________________________________________________________                 (иные требования ОДО с учетом местных; сезонных;
_____________________________________________________________________
возрастных; индивидуальных особенностей ребенка)
2.5. Информировать ОДО о предстоящем отсутствии ребенка; его болезни.
2.6. Взаимодействовать с ОДО по всем направлениям обучения ребенка.
2.7. Оказывать ОДО посильную помощь в реализации уставных задач
_____________________________________________________________________
(охрана жизни ребенка; оздоровление; гигиеническое;
_____________________________________________________________________            культурно - эстетическое; экологическое воспитание;
_____________________________________________________________________                 коррекционная работа в условиях семьи; иное)
3. ОДО имеет право:
3.1. Отчислить ребенка из ОДО при наличии медицинского заключения о состоянии здоровья ребенка, препятствующего его дальнейшему пребыванию.
3.2. Предоставлять "Родителю" отсрочку платежей за содержание ребенка в ОДО по его ходатайству.
3.3. Вносить предложения по совершенствованию воспитания ребенка в семье.
3.4. Расторгнуть настоящий договор досрочно при систематическом невыполнении "Родителем" своих обязательств, уведомив "Родителя" об этом за _____ дней.
4. "Родитель" имеет право:
4.1. Принимать участие в работе Совета педагогов ОДО с правом совещательного голоса.
4.2. Вносить предложения по улучшению работы с детьми и по организации дополнительных услуг в ОДО.

4.3. ҚБҰ-да балалармен жұмыста қолданылатын білім беру бағдарламаларын таңдауға;
4.4. ҚБҰ-да ұсынылатын қосымша қызметтер түрлерін таңдауға.
4.5. ҚБҰ-да баланың бейімелу кезеңінде онымен _____ күн; _____ сағат; басқа жағдайларда ________________ бірге болуға;
4.6. ҚБҰ-ға балаға қызмет көрсету үшін төлемақының мерзімін ұзарту; қосымша қызметтер үшін төлемақы жөнінде белгіленген мерзімінен _____ күн кешіктірмей өтініш білдіруге;
4.7. ҚБҰ Жарғысы мен осы шарт міндеттерінің орындалуын талап етуге.
4.8. Топтағы балалармен жұмыс жөнінде қосымша білім беру ұйымының директоры мен мұғалімдерінің есебін тыңдауға.
4.9. Осы шартты бір жақты тәртіппен ҚБҰ-ны бұл жөнінде алдын ала ____ күн бұрын ескерту арқылы бұзуға құқығы бар.
4.10. Шарт қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және екі жақтың келісуі бойынша мерзімі ұзартылуы; өзгертілуі; толықтырылуы мүмкін.
5. Шартқа өзгерістер, толықтырулар қосымша нысанда енгізіледі.
6. Тараптар міндеттердің тиісті деңгейде орындалуына немесе дұрыс орындалмауына жауапты.
_____________________________________________________________
(екі жақтың жауапкершіліктері)
8. Шарттың қолданылу мерзімі: ________201_ ж бастап __________ дейін.
9. Шарт екі данада жасалған:
Бір данасы ҚБҰ-да баланың жеке құжатында, екіншісі - «Ата-анада» (оларды алмастыратын тұлғаларда).
Осы Шартқа қол қойған тараптар:
Қосымша білім беру ұйымы Ата-ана: анасы (әкесі, оларды
№ ___________ алмастыратын тұлғалар)
Мекенжайы: _________________ _____________________________
(индекс, қала, аудан, ауылдық (тегі, аты, әкесінің аты)
округ, көше, үй)
____________________________ Мекенжайы: _________________
Төлқұжат деректері: ________
____________________________________________________________
жұмыс орны;
____________________________________________________________
лауазымы;
____________________________________________________________
үй, жұмыс телефоны)
Қолы ______________________ Қолы ______________________
Мөр
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы мемлекеттік қызмет регламентінде мынадай түсініктер мен қысқартулар қолданылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы – мектепке дейінгі және мектеп жасындағы балалары бар, тиісті білім беру мекемелері жоқ елді мекенде, сонымен қатар жалпы білім беру мекемелеріне тегін жеткізу мен үйлеріне қайтаруды қамтамасыз ету үшін мектептен 3 шақырымнан астам жерде тұратын ата-ана немесе заңды өкіл;

4.3. Выбирать образовательную программу из используемых ОДО в работе с детьми.
4.4. Выбирать виды из предлагаемых дополнительных услуг ОДО.
4.5. Находиться с ребенком в ОДО в период его адаптации в течение ______ дней; ____ часов; в других случаях _______________.
4.6. Ходатайствовать перед ОДО об отсрочке платежей за содержание ребенка в ДО; за дополнительные услуги не позднее чем за _____ дней до установленных сроков платы.
4.7. Требовать выполнения Устава ОДО и условий настоящего договора.
4.8. Заслушивать отчеты директора ОДО и педагогов о работе с детьми в группе.
4.9. Расторгнуть настоящий договор досрочно в одностороннем порядке при условии предварительного уведомления об этом ОДО за ______ дней.
4.10. Договор действует с момента его подписания и может быть продлен, изменен, дополнен по соглашению сторон.
5. Изменения, дополнения к договору оформляются в форме приложения к нему.
6. Стороны несут ответственность за неисполнение или ненадлежащее исполнение обязательств_______________________________
(ответственность сторон)
8. Срок действия договора с ____________ по __________ 201_ г.
9. Договор составлен в двух экземплярах:
один экземпляр хранится в ДО в личном деле ребенка; другой — у "Родителя" (лиц, его заменяющих).
Стороны, подписавшие настоящий Договор:
Организация дополнительного образования      Родитель: мать
(отец, лицо, их
№ ___________                                заменяющее)_______
Адрес: ___________________                  (Ф.И.О.;
(индекс, город, район, сельский округ,
улица, дом)
____________________________________         Адрес проживания:
___________
Паспортные данные:                                                     ________________          _____________________________________________________________
место работы;
_____________________________________________________________
должность;
_____________________________________________________________
телефон домашний,
служебный)
Подпись ______________________ Подпись ___ ___________________
Печать
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги используются следующие понятия и аббревиатуры:
1) получатель государственной услуги – родитель или законный представитель, имеющий детей дошкольного и школьного возраста, проживающий в населенном пункте, не имеющем соответствующей организации образования, а также проживающий в сельской местности на расстоянии более 3 километров от школы для обеспечения бесплатного подвоза их детей к общеобразовательной организации образования и обратно домой;

2) уәкілетті орган – мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган (мемлекеттік мекеме);
3) жалпы білім беретін мектеп - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім оқу бағдарламасын, сондай-ақ оқушы мен тәрбиеленушіге қосымша білім бағдарламасын жүзеге асырушы оқу орны;
4) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) мемлекеттік қызмет көрсетуші мүдделі мемлекеттік органдардың жауапты тұлғалары, ақпараттық жүйелер (кіші жүйелер);
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік құқықтық анықтамасы: Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 1-қосымшасына сәйкес кенттің, ауылдық (селолық) округтің жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – атқарушы орган) көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 6-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1256 «Білім беру ұйымдары желісінің кепілдік берілген мемлекеттік нормативін бекіту туралы» қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес көрсетіледі, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қаулысына сәйкес көрсетіледі.
6. Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама беру Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Жергілікті атқарушы органдардың мекен-жайлары туралы ақпарат Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген, жұмыс кестесі демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері мен барысы туралы ақпаратты Ақтөбе облысы әкімдігінің www.aktobe.gov.kz ресми порталынан, аудан және Ақтөбе қаласы әкімдіктерінің интернет-ресуртарынан алуға болады.

2) уполномоченный орган – государственный орган (государственное учреждение), осуществляющий оказание государственной услуги;
3) общеобразовательная школа - учебное заведение, реализующее общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования, а также учебные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников;
4) структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица заинтересованных государственных органов, информационные системы (подсистемы), участвующие в оказании государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативное правовое определение государственной услуги: Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах.
3. Государственная услуга оказывается аппаратом акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – уполномоченный орган) согласно приложению 1 стандарта государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах», утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 (далее-Стандарт).
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается в соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» и подпунктом 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1256 «Об утверждении гарантированного государственного норматива сети организаций образования», а также Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются справка об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой, согласно  приложению 2 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информация о месте нахождения местных исполнительных органов указаны в приложении 1 к Стандарту, график работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней.
8. Информацию по вопросам и о ходе оказания государственной услуги можно получить на официальном портале акимата Актюбинской области www.aktobe.gov.kz , интернет-ресурсах акиматов районов и города Актобе.

9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері Стандарттың 7- тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға негіз Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттар ұсынылған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру сәтіне дейінгі мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды уәкілетті органға ұсынады;
2) уәкілетті орган маманы құжаттарды тіркейді, қолхат береді және құжаттарды уәкілетті орган басшысына ұсынады;
3) уәкілетті орган басшысы құжаттарды қарайды, шешім қабылдайды және орындаушыға жолдайды;
4) уәкілетті орган маманы анықтама немесе бас тартуды дайындайды және уәкілетті орган басшысы қол қоюға ұсынады;
5) уәкілетті орган басшысы анықтамаға немесе бас тартуға қол қояды және орындаушыға жолдайды;
6) уәкілетті орган маманы анықтаманы немесе бас тартуды тіркейді және алушыға береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсыру кезінде тұтынушыға осы Стандарттың 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті беру күні жазылған, барлық құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды уәкілетті органға ұсынады.
14. Уәкілетті орган тұтынушы құжаттарының мазмұны жайлы мәліметтерді қорғау мен сақтауды қамтамасыз етеді.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мына құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) әкімдіктің әлеуметтік мәселеге жетекшілік ететін маманы (ҚФБ 1);
2) анықтаманы беру туралы шешім қабылдайтын әкім (ҚФБ 2).
16. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдер) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің және қарым қатынасының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 1- қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметтер көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Қабылданған шешiмдерге және мемлекеттiк қызмет көрсету барысындағы іс-әрекетке (әрекетсiздiкке) жауапкершілік Қазақстан Республикасының заңнамаларында көзделген тәртіппен бiлiм беру ұйымының бiрiншi басшысына жүктеледі.
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына
және үйлеріне тегін тасымалдауды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
ҚФБ-тің әкімшілік іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің және өзара байланысының мәтінді кестелік сипаттамасы 1-кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
1
Iс- әрекеттердің (жұмыстар барысы, ағыны) нөмірі
1
2
3
4
1
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті орган маманы (ҚФБ 1)
Уәкілетті орган басшысы (ҚФБ 2)
Уәкілетті орган маманы (ҚФБ 1)
Уәкілетті орган басшысы (ҚФБ 2)
Уәкілетті орган маманы (ҚФБ 1)
3
Iс-әрекеттердің (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның)
атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды тіркеу, қолхат беру
Құжаттарды қарау және мемлекеттік қызмет көрсету немесе дәлелді бас тарту туралы шешім қабылдау
Анықтама немесе дәлелді бас тартуды дайындау
Анықтамаға немесе дәлелді бас тартуға қол қою
Анықтаманы немесе бас тартуды тіркеу
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру- әкімшілік шешiм)
Құжаттарды басшыға ұсыну
Құжаттарды орындаушыға жолдау
Анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды басшыға қол қоюға ұсыну
Орындаушы маманға анықтаманы немесе бас тартуды жолдау
Алушыға анықтаманы немесе бас тартуды беру
5
Орындалу мерзiмi
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күн ішінде
3 жұмыс күн ішінде
1 жұмыс күн ішінде
30 минуттан аспайды
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
Уәкілетті орган маманы
(ҚФБ 1)
Уәкілетті орган басшысы
(ҚФБ 2)

9. Сроки оказания государственной услуги предусмотрены пунктом 7 Стандарта.
10. Основание для отказа в предоставлении государственной услуги приведено в пункте 16 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган с приложением необходимых документов указанных в пункте 11 Стандарта;
2) специалист уполномоченного органа регистрирует документы, выдает расписку и предоставляет документы руководителю уполномоченного органа;
3) руководитель уполномоченного органа рассматривает, принимает решение и направляет документы специалисту;
4) специалист уполномоченного органа подготавливает и предоставляет справку либо отказ руководителю уполномоченного органа на подпись;
5) руководитель уполномоченного органа подписывает и направляет справку либо отказ специалисту;
6) специалист уполномоченного органа регистрирует и выдает получателю справку либо отказ.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о получении всех документов, согласно приложению 5 к Стандарту, в которой содержится дата получения государственной услуги
13. Получатель государственной услуги предоставляет в уполномоченный орган документы согласно пункту 11 Стандарта.
14. Уполномоченный орган обеспечивает сохранность и защиту информации о содержании документов потребителя.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее СФЕ):
1) специалист акимата, курирующий социальные вопросы (СФЕ-1);
2) аким, который принимает решение о выдаче справки (СФЕ-2).
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц, приведена в приложениях 2 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающие государственные услуги
18. Ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан, несет первый руководитель организации образования.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ )
1
Номер действий (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист уполномоченного органа (СФЕ-1)
Руководитель уполномоченного органа (СФЕ-2)
Специалист уполномоченного органа (СФЕ-1)
Руководитель уполномоченного органа (СФЕ-2)
Специалист уполномоченного органа (СФЕ-1)
3
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация документов, выдача расписки
Рассмотрение документов и принятие решения о предоставлении государственной услуги либо мотивированного отказа
Подготовка справки либо мотивированного отказа
Подписание справки либо мотивированного отказа
Регистрация справки либо отказа
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Предоставление документов руководителю
Направление документов специалисту
Предоставление справки либо мотивированного отказа руководителю на подпись
Направление справки либо отказа специалисту
Выдача справки либо отказа потребителю
5
Срок исполнения
Не более 30 минут
В течении 1 рабочего дня
В течении 3 рабочих дней
В течении 1 рабочего дня
Не более 30 минут
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Специалист уполномоченного органа
(СФЕ-1)
Руководитель уполномоченного органа
(СФЕ-2)

1. Құжаттарды тіркеу, қолхат беру
3. Құжаттарды қарау және мемлекеттік қызмет көрсету туралы шешім қабылдау
2. Құжаттарды басшыға ұсыну
5. Анықтамаға қол қою
4. Анықтаманы дайындап, басшыға қол қою үшін ұсыну
6. Анықтаманы тіркеу және алушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
Уәкілетті орган маманы
(ҚФБ 1)
Уәкілетті орган басшысы
(ҚФБ 2)
1. Құжаттарды тіркеу, қолхат беру
3. Құжаттарды қарау және мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту туралы шешім қабылдау
2. Құжаттарды басшыға ұсыну
5. Бас тартуға қол қою
4. Бас тартуды дайындау және басшыға қол қоюға ұсыну
6. Дәлелді бас тартуды тіркеу және алушыға беру
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына
және үйлеріне тегін тасымалдауды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Функционалдық өзара іс-әрекет сызбасы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттiк қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мына түсініктер пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы – «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 6-тармағына сәйкес мемлекеттік мекемелердегі білім алушы мен тәрбиеленуші;
2) орындаушы – міндетіне жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау бойынша құжаттарды ресімдеу кіретін жалпы білім беретін мектеп қызметкері.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік құқықтық анықтамасы: Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау.
3. Мемлекеттік қызмет Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдарының қарамағындағы жалпы білім беретін мектептермен (бұдан әрі - ЖББМ) көрсетіледі.

1. Регистрация документов, выдача расписки
3. Рассмотрение и принятие решения о предоставлении государственной услуги
2. Предоставление документов руководителю
5. Подписание справки
4. Подготовка и предоставление справки руководителю на подпись
6. Регистрация и выдача справки потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Специалист уполномоченного органа
(СФЕ-1)
Руководитель уполномоченного органа
(СФЕ-2)
1. Регистрация документов, выдача расписки
3. Рассмотрение и принятие решения об отказе
2. Предоставление документов руководителю
5. Подписание отказа
4. Подготовка мотивированного отказа и предоставление руководителю на подпись
6. Регистрация и выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – обучающиеся и воспитанники государственных учреждений образования согласно пункта 6 Стандарта государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах» (далее - Стандарт), утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года за № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки»;
2) исполнитель – сотрудник общеобразовательной школы, в обязанности которого входит оформление документов по приему документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах.
2. Общие положения
2. Нормативное правовое определение государственной услуги: Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах.
3. Государственная услуга оказывается общеобразовательными школами (далее – ОШ), находящимися в ведении местных исполнительных органов района и города областного значения согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.

4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 19) тармақшасына, 3-тармағының 21) тармақшасына, 4-тармағының 14) тармақшасына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қаулысына сәйкес көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі – Стандарттың 5-тармағына сәйкес ЖББМ-де тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені туралы анықтаманы қағаз түрінде бере отырып (бұдан әрі - анықтама), ЖББМ-де оқушылар мен тәрбиеленушілердің жеке санаттарына тегін ыстық тамақ беру болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Жергілікті атқарушы органдардың мекен-жайлары туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері мен барысы туралы ақпаратты Ақтөбе облысы әкімдігінің www.aktobe.gov.kz ресми порталынан, аудан және Ақтөбе қаласы әкімдіктерінің интернет- ресуртарынан алуға болады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
11. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз стандарттың 16-тармағында келтірілген.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттар ұсынылған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру сәтіне дейінгі мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы немесе оның заңды өкілі (заңды өкілдері) (бұдан әрі - алушы) ЖББМ-ге құжаттарды ұсынады;
2) орындаушы құжаттарды тіркейді, қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат береді және құжаттарды ЖББМ директорына ұсынады;
3) ЖББМ директоры құжаттарды қарайды, шешім қабылдайды және орындаушыға жолдайды;
4) орындаушы анықтама немесе бас тартуды дайындайды және ЖББМ директорына қол қоюға ұсынады;
5) ЖББМ директоры анықтамаға немесе бас тартуға қол қояды және орындаушыға жолдайды;
6) орындаушы анықтаманы немесе бас тартуды тіркейді және алушыға береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
13. Мемлекеттік қызмет алу үшін құжаттарды тапсыру кезінде алушыға қызметті алатын күнін көрсете отырып, Стандарттың 7 қосымшасына сәйкес қажетті құжаттарды қабылдап алынғандығы жөнінде қолхат беріледі.
14. Алушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ЖББМ-ге ұсынады.

4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается в соответствии с подпунктом 19) пункта 2, подпунктом 21) пункта 3, подпунктом 14)  пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», а также Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в ОШ с выдачей справки о предоставлении бесплатного питания в ОШ на бумажном носителе (далее – справка), согласно приложению 5 Стандарта.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информация о месте нахождения находится в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Информацию по вопросам и о ходе оказания государственной услуги можно получить на официальном портале акимата Актюбинской области www.aktobe.gov.kz, интернет-ресурсах акиматов районов и города Актобе.
10. Сроки оказания государственной услуги предусмотрены пунктом 7 Стандарта.
11. Основание для отказа в предоставлении государственной услуги приведено в пункте 16 Стандарта.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента предоставления документов получателем для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги и/или его законный представитель (законные представители) (далее – получатель) предоставляет документы в ОШ;
2) исполнитель регистрирует документы, выдает расписку и предоставляет документы директору ОШ;
3) директор ОШ рассматривает, принимает решение и направляет документы исполнителю;
4) исполнитель подготавливает и предоставляет справку либо отказ директору ОШ на подпись;
5) директор ОШ подписывает и направляет справку либо отказ исполнителю;
6) исполнитель регистрирует и выдает получателю справку либо отказ.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. При сдаче документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка в получении необходимых документов согласно приложению 7 Стандарта. В которой содержится дата получения государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в ОШ документы, предусмотренные пунктом 11 Стандарта.

15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі-ҚФБ) қатысады:
1) ЖББМ директоры;
2) орындаушы.
16. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімі көрсетілген ҚФБ-тің әкімшілік іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің және өзара байланысының мәтінді кестелік сипаттамасы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
17. Функционалдық өзара іс-әрекет сызбасы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген және ол мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысын көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызметтер көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Қабылданған шешiмдерге және мемлекеттiк қызмет көрсету барысындағы іс-әрекетке (әрекетсiздiкке) жауапкершілік Қазақстан Республикасының заңнамаларында көрсетілген тәртіпте бiлiм беру ұйымының бiрiншi басшысына жүктеледі.
«Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен
тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыру ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Өкілетті органдардың мекенжайлар тізбесі Ақтөбе облысының жалпы білім беретін мектептері
Уәкілетті органның атауы
Уәкілетті органның орналасқан заңды мекенжайы (қала, аудан, көше, үйдің (пәтердің) №, электрондық пошта мекенжайы)
Қала коды және телефон нөмірі
Жұмыс кестесі
1
"№ 1 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Гришин көшесі, № 72/3, schoola_1_2005@mail.ru
8 (7132) 517970
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, аптасына бес күн сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден бастап 14 00-ге дейін
2
"№ 2 мамандандырылған орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Асау барақ көшесі, № 124
shkola2@ok.kz
8 (7132) 213172
3
"№ 3 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Есет батыр көшесі, № 154А үй, School3@pochta.ru
8 (7132) 576927
4
"№ 4 неміс тілін тереңдетіп оқытуға мамандандырылған жалпы орта білім беру мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Тайбеков көшесі, № 10
school_aktobe@mail.ru
8 (7132) 514384
5
"№ 5 жалпы білім беретін орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Гастелло көшесі, № 51, gulmura@bk.ru
8 (7132) 401530
6
"Ғ. Ақтаев атындағы № 6 орта мектеп" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Қобландин көшесі, № 4, maijestik200868@rambler.ru
8 (7132) 217910
7
"№ 9 орта мектеп - гимназия" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
11 шағын ауданы,
Шайкенов көшесі, № 51 "А" gimn9@mail.ru
8 (7132) 231082
8
"Неміс тілін тереңдетіп оқытатын № 11 арнаулы орта мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Ақтөбе қаласы,
Әйтеке би көшесі, № 35, akschool11@rambler.ru

15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) директор ОШ;
2) исполнитель.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) СФЕ приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры).
17. Схема функционального взаимодействия приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту и отражает взаимосвязь между логической последовательностью административных действий (процедур) в процессе оказания государственной услуги и СФЕ.
5. Ответственность должностных лиц оказывающих государственные услуги
18. Ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан, несет первый руководитель организации образования.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления бесплатного
питания отдельным категориям обучающихся
и воспитанников в общеобразовательных школах»
Перечень адресов уполномоченных органов
Общеобразовательные школы Актюбинской области
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес расположения уполномоченного органа (город, район, улица, № дома (кв.), адрес электронной почты)
Номер телефона
График работы
1
ГУ "Средняя школа № 1"
Актюбинская область, город Актобе, ул.Гришина, № 72/3, schoola_1_2005@mail.ru
8 (7132) 517970
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, обед с 13-00 до 14-00 часов
2
ГУ "Средняя специализированная школа № 2"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Асау барака, № 124, shkola2@ok.kz
8 (7132) 213172
3
ГУ "Средняя школа № 3"
Актюбинская область,  город Актобе, ул. Есет батыра, № 154А, School3@pochta.ru
8 (7132) 576927
4
ГУ  "Специализированная общеобразовательная средняя школа № 4 с углубленным изучением немецкого языка"
Актюбинская область,
город Актобе, ул. Е. Тайбеков, № 10, school_aktobe@mail.ru
8 (7132) 514384
5
ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 5"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Гастелло, № 51, gulmura@bk.ru
8 (7132) 401530
6
ГУ "Средняя школа № 6 им.Актаева"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Кобландина 4, maijestik200868@rambler.ru
8 (7132) 217910
7
ГУ "Средняя школа-гимназия № 9"
Актюбинская область, город Актобе, ул Шайкенова, № 51А, gimn9@mail.ru
8 (7132) 231082
8
ГУ "Средняя специализированная школа № 11 с углубленным изучением немецкого языка"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Айтеке би, № 35, akschool11@rambler.ru

8 (71335) 26368
440
"№ 44 бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы,
Қауылжыр стансасы
8 (71335) 78131
441
"№ 60 бастауыш мектебі" ММ
Ақтөбе облысы,
Шалқар ауданы
№ 60 стансасы.
8 (71335) 79162
«Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен
тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыру ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
ҚФБ-тің әкімшілік іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің және өзара байланысының мәтінді кестелік сипаттамасы  1-кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
1
Iс- әрекеттердің (жұмыстар барысы, ағыны) нөмірі
1
2
3
4
1
2
ҚФБ атауы
Орындаушы (ҚФБ 1)
ЖББМ директоры (ҚФБ 2)
Орындаушы (ҚФБ 1)
ЖББМ директоры (ҚФБ 2)
Орындаушы (ҚФБ 1)
3
Iс-әрекеттердің (үдерiстiң,
рәсiмнiң, операцияның)
атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды тіркеу, қолхат беру
Құжаттарды қарау және мемлекеттік қызмет көрсету немесе дәлелді бас тарту туралы шешім қабылдау
Анықтама немесе дәлелді бас тартуды дайындау
Анықтамаға немесе дәлелді бас тартуға қол қою
Анықтаманы немесе бас тартуды тіркеу
4
Аяқталу нысаны (деректер,
құжат, ұйымдастыру- әкімшілік шешiм)
Құжаттарды ЖББМ директорына ұсыну
Құжаттарды орындаушыға жолдау
Анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды ЖББМ директорына қол қоюға ұсыну
Орындаушыға анықтаманы немесе бас тартуды жолдау
Алушыға анықтаманы немесе бас тартуды беру
5
Орындалу мерзiмi
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күн ішінде
3 жұмыс күн ішінде
1 жұмыс күн ішінде
30 минуттан аспайды
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
Орындаушы (ҚФБ 1)
ЖББМ директоры(ҚФБ 2)
1. Құжаттарды тіркеу, қолхат беру
3. Құжаттарды қарау және мемлекеттік қызмет көрсету туралы шешім қабылдау
2. Құжаттарды ЖББМ директорына ұсыну
5. Анықтамаға қол қою
4. Анықтаманы дайындап, ЖББМ директорына қол қою үшін ұсыну
6. Анықтаманы тіркеу және алушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
Орындаушы (ҚФБ 1)
ЖББМ директоры (ҚФБ 2)
1. Құжаттарды тіркеу, қолхат беру
3. Құжаттарды қарау және дәлелді бас тарту туралы шешім қабылдау
2. Құжаттарды ЖББМ директорына ұсыну
5. Бас тартуға қол қою
4. Бас тартуды дайындау және ЖББМ директорына қол қоюға ұсыну
6. Бас тартуды тіркеу және алушыға беру
«Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен
тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыру ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Функционалдық өзара іс-әрекет сызбасы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 464 қаулысымен
бекітілген
«Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті

8 (71335) 26368
440
ГУ "Начальная школа № 44"
Актюбинская область, Шалкарский район, ст Кауылжыр
8 (71335) 78131
441
ГУ "Начальная школа № 60"
Актюбинская область, Шалкарский район, ст № 60
8 (71335) 79162
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления бесплатного
питания отдельным категориям обучающихся
и воспитанников в общеобразовательных школах»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ )
1
Номер действий (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Исполнитель
(СФЕ-1)
Директор ОШ
(СФЕ-2)
Исполнитель
(СФЕ-1)
Директор ОШ
(СФЕ-2)
Исполнитель
(СФЕ-1)
3
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация документов, выдача расписки
Рассмотрение документов и принятие решения о предоставлении государственной услуги либо мотивированного отказа
Подготовка справки либо мотивированного отказа
Подписание справки либо мотивированного отказа
Регистрация справки либо отказа
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Предоставление документов директору ОШ
Направление документов исполнителю
Предоставление справки либо мотивированного отказа директору ОШ на подпись
Направление справки либо отказа исполнителю
Выдача справки либо отказа получателю
5
Срок исполнения
Не более 30 минут
В течении 1 рабочего дня
В течении 3 рабочих дней
В течении 1 рабочего дня
Не более 30 минут
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Исполнитель
(СФЕ-1)
Директор ОШ
(СФЕ-2)
1. Регистрация документов, выдача расписки
3. Рассмотрение и принятие решения о предоставлении государственной услуги
2. Предоставление документов директору ОШ
5. Подписание справки
4. Подготовка и предоставление справки директору ОШ на подпись
6. Регистрация и выдача справки получателю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Исполнитель
(СФЕ-1)
Директор ОШ
(СФЕ-2)
1. Регистрация документов, выдача расписки
3. Рассмотрение и принятие решения о мотивированном отказе
2. Предоставление документов директору ОШ
5. Подписание отказа
4. Подготовка мотивированного отказа и предоставление директору ОШ на подпись
6. Регистрация и выдача мотивированного отказа получателю
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 25.12.2012 года
№ 464
Регламент государственной услуги
«Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях»

1. Негізгі ұғымдар
1. Терминдер және аббревиатуралар анықтамалары:
1) мемлекеттік қызметті алушылар – мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлғалар;
2) уәкілетті орган – мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган (мемлекеттік мекеме);
3) аз қамтылған отбасылар – бүтіндей айлық табысы отбасының бір адамына соңғы 12 айда заңнамамен бекітілген күн көрістің мөлшерінен төмен болған отбасы;
4) Құрылымдық – функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) – мүдделі мемлекеттік органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысатын ақпараттық жүйелер (кіші жүйелер).
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік құқықтық анықтамасы: «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес, жергілікті атқарушы органдар белгілейтін мемлекеттік білім беру тапсырыстары есебінен мемлекеттік мекеме болып табылатын аудандық, қалалық білім бөлімдерімен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 6-бабының 2-тармағының 11) тармақшасына, 3-тармағының 11) тармақшасына, 4-тармағының 11) тармақшасына сәйкес көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет күн көрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымдарындағы стендтерде, сондай-ақ, өңірлердегі білім бөлімдерінің ресми сайттарында және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін жолығу өтініш берген күннен бастап күнтізбелік он күнді құрайды;

1. Основные понятия
1. Определение терминов и аббревиатур.
1) получатели государственной услуги – физические лица, которым оказывается государственная услуга;
2) уполномоченный орган – государственный орган (государственное учреждение), осуществляющий оказание государственной услуги;
3) малообеспеченная семья - семья имеющая совокупный месячный доход на каждого члена семьи за последние 12 месяцев ниже прожиточного минимума, установленного законодательством;
4) структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ) – ответственные лица заинтересованных государственных органов, информационные системы (подсистемы), участвующие в оказании государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативно-правовые определения государственной услуги: «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях» (далее - государственная услуга)
3. Государственная услуга, оказывается отделами образования районов, городов согласно Стандарту государственной услуги «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее - Стандарт), являющимся государственным учреждениями.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается в соответствии с подпунктом 11) пункта 2, подпунктом 11) пункта 3, подпунктом 11)  пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании».
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.
7. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организации образования из малообеспеченных семей (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информация о порядке оказания государственной услуги   располагается на стендах, расположенных в организациях образования, а также на официальных сайтах отделов образования регионов и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан - www.edu.gov.kz.
9. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;

2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алғанға дейін күтетін (тіркелу кезінде) барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсететін барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызмет жергілікті және республикалық бюджет есебінен тегін көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет күнтізбелік жыл бойында алдын ала жазылусыз және қызметті жедел ресімдеусіз уәкілетті орган мен білім беру ұйымдарының бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес жүргізіледі.
12. Мемлекеттік қызметті алушының құжаттар пакетін толық тапсырмауы, сондай-ақ, қызметті ұсыну үшін белгіленген тұлғалар санаттарына сай келмеуі мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға негіз болып табылады.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) құжаттарды қабылдау және тексеру;
2) қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәйектелген жауап;
3) өтінішті қарау қорытындылары туралы ата-аналарды хабардар ету.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-қимылдар тәртібінің сипаттамасы
14. Мемлекеттік қызметті алушы құжаттарды білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағына сәйкес ұсынады. Мемлекеттік қызметті алуға арналған қажетті құжаттар мемлекеттік қызметті алу үшін уәкілетті орган мен білім беру ұйымының жауапты тұлғасына тапсырылады. Уәкілетті орган және білім беру ұйымы барлық қажетті құжаттарды қабылдау кезінде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) өтінішті қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) құжаттарды рәсімдеу үшін өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс деректері көрсетіледі.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағына сәйкес құжаттар талап етіледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне:
1) өтініштерді қабылдауды, тіркеуді, өңдеуді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруді жүзеге асыратын білім беру ұйымының жауапты тұлғасы (ҚФБ -1);
2) қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдамаға қол қоятын білім беру ұйымының басшысы (ҚФБ-2) қатысады.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрбір ҚФБ–тің орындалу мерзімі көрсетілген әкімшілік іс-әрекеттің (қимылдың) сабақтастығының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшада берілген.

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
10. Государственная услуга оказывается бесплатно за счет местного и республиканского бюджета.
11. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года в соответствии с установленным графиком работы уполномоченного органа и организации образования без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
12. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служат представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, а также несоответствие категории лиц, определенных для предоставления услуги, с письменным обоснованием причин отказа.
13. Этапы оказания государственной услуги:
1) принятие и проверка документов;
2) подписания направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3) оповещение родителей об итогах рассмотрение заявления.
4. Описание порядка действий в процессе оказания государственной услуги
14. Получатель государственной услуги предоставляет в организацию образования документы согласно пункту 11 Стандарта. Необходимые документы для получения государственной услуги сдаются ответственному лицу за оказание государственной услуги уполномоченного органа и организации образования. При приеме документов уполномоченным органом и организацией образования получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
15. Для получения государственной услуги требуются документы согласно пункту 11 Стандарта.
16. В процессе оказания государственной услуги участвуют:
1) ответственное лицо организации образования (СФЕ-1), которое осуществляет прием, регистрацию, обработку заявлений, выдачу результата завершения государственной услуги;
2) руководитель организации образования (СФЕ-2), который подписывает путевку в загородные и пришкольные лагеря.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие админстративных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведена в приложении 1 к настоящему Регламенту.

18. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттердің қисынды сабақтастығы мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара әрекетестігін көрсететін сызба осы Регламентке 2-қосымшада берілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
19. Лауазымдық қызметкерлер мемлекеттік қызмет көрсету барысында өздері қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіпте жауапты болады.
«Аз қамтылған отбасы балаларының қала
сыртындағы және мектеп жанындағы
лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық – функционалдық бірліктер іс-әрекетінің сипаттамасы (ҚФБ)
Негізгі үдерістерістің іс-әрекеті
1
Әрекет №
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
ҚФБ-1
Уәкілетті органның бірінші басшысы
ҚФБ-2
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
ҚФБ-1
3
Әрекет атауы (үдерістердің, рәсімнің, операцияның) және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызмет алушының Регламенттің 15-тармағында көрсетілген құжаттарын қабылдау және тексеру
Құжаттардың толықтығын тексеру, деректермен танысу
Жауап немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден дәйектелген бас тарту
4
Аяқтау нысаны
Құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат
Жолдамаға немесе бас тарту туралы дәйектелген жауапқа қол қою
мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру
5
Орындалу мерзімі
Арыз берілген күннен бастап 7 күнтізбелік күн
3 күнтізбелік күн
3-5 мин
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
-
2-кесте. Орындау нұсқалары. Негізгі үдеріс.
Негізгі үдерістің (барысының, ағынының) әрекеті
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы ҚФБ-1
Уәкілетті органның бірінші басшысы ҚФБ-2
1. Мемлекеттік қызметті алушының тапсырған құжаттарын қабылдау және тексеру
2. Қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдамаға қол қою
3. Қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы Беру
3-кесте. Орындау нұсқалары. Баламалы үдеріс.
Балама үдерістің (барысының, ағынының) әрекеті
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы ҚФБ -1
Уәкілетті органның бірінші басшысы ҚФБ-2
1. Мемлекеттік қызмет алушының осы Регламенттің 15-тармағында көрсетілген құжаттарын қабылдау және тексеру
2. Мемлекеттік қызметті алушының көрсетілген құжаттар пакетін толық тапсырмауы, сондай-ақ, қызметті ұсыну үшін белгіленген тұлғалар санаттарына сай келмеуі жағдайында мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту
3. Мемлекеттік қызмет алушыға құжаттарын қайтару
«Аз қамтылған отбасы балаларының қала
сыртындағы және мектеп жанындағы
лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды сабақтастығының өзара байланысын көрсететін сызба
«Аз қамтылған отбасы балаларының қала
сыртындағы және мектеп жанындағы
лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Сауықтыру ұйымының атауы
№ ________ жолдама
Аты-жөні ________________________
Туған күні: _____________________
Мекен-жайы_______________________
_________________________________
Мектебі:_________________________
Сыныбы: _________________________
Ата-анасының аты-жөні____________
_________________________________
Жұмыс орны:______________________
Жолдамаға кері талон №_______
Аты-жөні_________________________
с « »____________________20 г.
20 жылдың « » ___________бастап
20 жылғы « »_______________дейін
_________________________________болды
Директор:_______________________
Жолдама денсаулығы туралы анықтама болғанда ғана жарамды.
Жолға шығар алдында бала жуындырылған және таза киімде болуы тиіс
Өзімен бірге:
1. Іш киім 2 дана
2. Шұлық 3 дана
3. Жеке гигиеналық заттар (тіс пастасы, тіс щеткасы, сусабын, сабын, жуыну жөкесі, тарақ)
4. Футболка, шорты;
5. Шалбар (джинсы);
6. Күрте (жылы күрте немесе кеудеше);
7. Суға түскенде киетін киім;
8. Бас киім (кепка, панамка);
9. Спорттық костюм;
10. Спорттық аяқ киімдер;
11. Шәркей (сланцы);
12. Сүлгі – 2 дана (моншаға, бетке арналған) болуы тиіс
Құнды заттар үшін әкімшілікке жауапкершілік жүктелмейді!
Балалардың сауықтыру ұйымының атауы
№ ________ жолдама
Мекен-жайы:

18. Схема отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий в процессе оказания государственной услуги и структурно - функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
19. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги «Прием документов для
предоставления отдыха детям из
малообеспеченных семей в загородных
и пришкольных лагерях»
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
Действие основного процесса
1
№ действия
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа СФЕ -1
Первый руководитель уполномоченного органа СФЕ -2
Ответственное лицо уполномоченного органа СФЕ -1
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Проверка и прием представленных получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 15 настоящего Регламента
Проверка полноты поступивших документов, изучение данных
Ответ, либо мотивированный отказ
4
Форма завершения
Расписка о приеме документов
Подписания направления или мотивированного отказа
Выдача результатов государственной услуги
5
Сроки исполнения
7 календарных дней со дня подачи заявления
3 календарных дня
3-5 мин
6
Номер следующего действия
2
3
-
Таблица 2. Варианты исполнения. Основной процесс.
Действие основного процесса (хода, потока
Ответственное лицо уполномоченного органа СФЕ -1
Первый руководитель уполномоченного органа СФЕ -2
1. Прием и проверка представленных получателем государственной услуги документов
2. Подписания направления в загородные и пришкольные лагеря
3. Выдача направления в загородные и пришкольные Лагеря
Таблица 3. Варианты исполнения. Альтернативный процесс.
Действие основного процесса (хода, потока)
Ответственное лицо уполномоченного органа СФЕ -1
Первый руководитель уполномоченного органа СФЕ -2
1. Прием и проверка представленных получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 15 настоящего Регламента.
2. Отказ в предоставлении услуги в случае непредставления потребителем одного из документов или несоответствие категории лиц, определенных для предоставления услуги
3. Возврат документов получателю государственной услуги
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Прием документов для
предоставления отдыха детям из
малообеспеченных семей в загородных
и пришкольных лагерях»
Схема,
отражающая взаимосвязь между логической последовательностью админстративных действий
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях»