Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдары мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 1 қарашадағы № 39 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қарашада № 3449 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 85 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 11.07.2013 № 85 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ырғыз ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдары мамандарына отын сатып алу үшін жыл сайын аудандық бюджет қаражаты есебінен 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 шілдедегі № 93 «Ауданның мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы» шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-102 санымен тіркелген, «Ырғыз» газетінің 18 тамыз 2009 жылғы № 34 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                 Мәслихат хатшысы:
К. Тілеуқабылов                    К. Косаяков

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 1 ноября 2012 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 ноября 2012 года № 3449. Утратило силу решением маслихата Иргизского района Актюбинской области от 11 июля 2013 года № 85
Сноска. Утратило силу решением маслихата Иргизского района Актюбинской области от 11.07.2013 № 85.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании агропромышленного комплекса и сельских территорий» Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить ежегодно социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Иргизского района, в размере 5 (пяти) месячных расчетных показателей, за счет бюджетных средств.
2. Признать утратившим силу решение Иргизского районного маслихата от 22 июля 2009 года № 93 «О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам районных государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-102, опубликованное в газете «Ырғыз» № 34 от 18 августа 2009 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии:            Секретарь маслихата:
К. Тілеуқабылов                   К. Косаяков