Қарғалы ауданы бойынша мемлекеттік жалдау үйлеріне жалдау ақысының мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы № 55 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 сәуірде № 3-6-137 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2013.02.25 № 28 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97 бабына және Қазақстан Республикасының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығы және құрылыс істері жөніндегі Агенттігінің 2011 жылдың 26 тамыздағы № 306 «Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы үйлерді пайдаланғаны үшін ақысын есептеу әдістемесін бекіту туралы» бұйрығына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданындағы мемлекеттік тұрғын үй қорындағы жалға берілетін үйлерден алынатын жалдау ақысының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.А.Аманжоловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                 А. Сағиев
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 27.03
№ 55 қаулысына
ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан жалға
берілген үйдегі үй-жайды пайдаланғаны үшін белгіленген ай
сайынғы жалдау ақы мөлшері
Мемлекеттік жалдау үйлерінде тұрғаны үшін алынатын жалдау ақы есебінде келесі көрсеткіштер қолданалады:
2011 жылы салынған 1 үйдің сметалық құны     -4996795тг
Ц-2011 жылғы салынған тұрғын үйдің
1 шаршы метрінің құны                        -70000 тг
Е-Тұрғын үйдің жалпы аумағы                  -75ш.м.
Т-Ғимараттың есептік пайдалану мерзімі       -100 жыл
Г-2011 жылы салынған тұрғын үйдің бір жылға
1 шаршы метрін пайдаланудын, күрделі және
ағымдағы жөндеудің шығын сомасы              -49968тг
Р-тұрғын үйді күтіп-ұстауға қажетті төлемдер
сомасы (айына1 шаршы метр үшін теңге)
А-үй-жайды пайдаланғаны үшін жалдау ақы мөлшері
(айына1 шаршы метр үшін теңге)
Есептеу формуласы:
2011 жылы салынған жалға берілетін үйлер үшін:
Р=Г: 12: Е

Об установлении размера арендной платы в государственных арендных домах по Каргалинскому району
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 27 марта 2012 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 апреля 2012 года № 3-6-137. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 25 февраля 2013 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 25.02.2013 № 28.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 «О жилищных отношениях» и приказа председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно – коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 «Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер арендной платы взимаемой в арендных домах из государственного жилищного фонда Каргалинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на Заместителя акима района С.А.Аманжолова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечений десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                 А. Сагиев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению
акимата района
от 27.03.2012 года
за № 55
Размер ежемесячной арендной платы, установленной за
пользование жилищем в арендном доме государственного
жилищного фонда Каргалинского района
При расчете арендной платы, взимаемой за проживание в государственных
арендных домах, применяютсяследующие показатели:
Сметная стоимость 1 дома построенного
в 2011 году                                -4996795 тг
Ц-Стоимость строительства 1 квадратного
метра жилья построенного в 2011 году       -70000 тг
Е-общая площадь жилья                      -75 кв.м.
Т-Расчетный срок службы зданий             -100 лет
Г-Годовая сумма затрат на 1 квадратный метр
жилья на эксплуатацию, капитальный и текущий
ремонт жилого дома построенного
в 2011 году                                 49968тг
Р-сумма платежей, необходимая на содержание
жилого дома (в тенге за 1 квадратный метр в месяц)
А-размер арендной платы за пользование жилищем
(в тенге за 1 квадратный метр в месяц)
Формула расчета:
Для арендных домов построенных в 2011 году:
Р=Г: 12: Е

Р=49968:12:75=55,52 тг
А=Ц:Т:12+Р
А=70000:100:12+55,52=113,9~114тг
1 айына 1 шаршы мертрінің жалдау ақысының мөлшері-114 тенге.

Р=49968:12:75=55,52 тг
А=Ц:Т:12+Р
А=70000:100:12+55,52=113,9~114тг
Размер арендной платы за 1 квадратный метр в месяц 114 тенге.