Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы № 39 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 тамызда № 3-9-174 тіркелді. Күші жойылады - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы № 110 шешімімен
Екерту. Күші жойылады - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 20.08.2013 № 110 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Азаматтардың жекелеген санаттарына мерекелік күндерге төмендегі мөлшерде әлеуметтік көмек көрсетілсін:
Халықаралық балаларды қорғау күніне 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алатын отбасыларына 20000 (жиырма мың) теңгеден;
Халықаралық қарттар күніне, ең төменгі және ең төменгі зейнетақыдан төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге 10000 (он мың) теңгеден.
2. Біржолғы әлеуметтік көмек ақшалай түрде аудандық бюджет қаражаты есебінен алушылардың жеке есеп шотына аудару жолымен көрсетіледі.
3. «Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі осы шешімнің жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
4. Шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Аққұлға жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғаш жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың           Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                    хатшысы
Д.Қалықбергенов                  С.Салықбаев

Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 10 августа 2012 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 августа 2012 года № 3-9-174. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20 августа 2013 года № 110
Сноска. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20.08.2013 № 110 (вводится в действие с 01.01.2014).
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказывать социальную помощь к праздничным датам отдельным категориям граждан в нижеследующем размере:
к Международному дню защиты детей, семьям получающих государственную адресную социальную помощь на детей до 18 лет по 20000 (двадцать тысяч) тенге;
к Международному дню пожилых людей, пенсионерам получающим минимальную пенсию и ниже минимальной пенсии по 10000 (десять тысяч) тенге.
2. Единовременная социальная помощь оказывается в денежной форме за счет средств районного бюджета, путем перечисления на лицевые счета получателей.
3. Государственному учреждению «Мугалжарский районный отдел занятости и социальных программ» обеспечить реализацию настоящего решения.
4. Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима района Н.Аккул.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.
Председатель сессии                    Секретарь
районного маслихата               районного маслихата
Д.Калыкбергенов                     С.Салыкбаев