Ақсай ауылының құрамды бөліктеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Темір аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 сәуірде № 3-10-164 тіркелді
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің 20.01.2017 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4 тармақшасына және Ақсай ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып, Ақсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімге қоса берілген схемалық картаға сәйкес орналасқан, Ақсай ауылының құрамындағы бөліктеріне (қыстауларына) келесі атаулар берілсін:
1) Бадамша;
2) Ақжар;
3) Қондайбаз;
4) Байғанин;
5) Ермекбай;
6) Төрттоғай;
7) Жаңабаз;
8) Сүлікті;
9) Еділсай;
10) Ойылбаз;
11) Отарбаз;
12) Ақтас;
13) Қаржаубаз;
14) Сартөбе.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсай ауылдық округінің әкімі А. Әмір

О наименовании составных частей села Аксай
Решение акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 2 апреля 2012 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 28 апреля 2012 года № 3-10-164
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменено словами "ауылдық", "ауылының" решением акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 20.01.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Аксайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования составным частям (зимовкам) Аксайского сельского округа, расположенным в соответствии прилагаемой к настоящему решению схематической картой:
1) Бадамша;
2) Ақжар;
3) Қондайбаз;
4) Байғанин;
5) Ермекбай;
6) Төрттоғай;
7) Жаңабаз;
8) Сүлікті;
9) Еділсай;
10) Ойылбаз;
11) Отарбаз;
12) Ақтас;
13) Қаржаубаз;
14) Сартөбе.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Аксайского
сельского округа А. Амир